Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Gminy Leśna Mieszkaniec Powiatu Lubań
1 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING M-18 - ultimasport.pl TIMING NIE NIE
2 Mariusz Smoliński Leśna M-30 1 Zabiegani z Leśnej TAK TAK
3 MAŁGORZATA SURWIŁO Leśna K-30 - - TAK TAK
4 Tomasz Czuchaj lesna M-30 1 zabiegani z lesnej TAK TAK
5 Sławek Górski Lubań M-40 - Kwisa Lubań NIE TAK
6 Adam Smoliński Leśna M-30 1 - TAK TAK
7 JOLANTA SERGIEJCZUK świeradów zdrój K-30 - - NIE TAK
8 Sebastian Foltyński Leśna M-30 1 Zabiegani z Leśnej TAK TAK
9 Dariusz Kalinowski Leśna M-30 1 Entre.pl Team Warszawa TAK TAK
10 Agata Benke Leśna K-30 1 - TAK TAK
11 Małgorzata Kapa Leśna K-18 1 - TAK TAK
12 jarosław manthaj jelenia gora M-50 1 - NIE NIE
13 Krystian Mroczkowski Zgorzelec M-40 1 Edi - Team Zgorzelec NIE NIE
14 Adam Jaworowicz Leśna M-40 1 Zabiegani z Leśnej TAK TAK
15 ROBERT KUCHARSKI Leśna M-40 1 - TAK TAK
16 Michał Głąb Nowogrodziec M-30 1 Zabiegani z Leśnej NIE NIE
17 Marcin Bielawa Bogatynia M-30 1 ELTUR - SERWIS NIE NIE
18 Edwin Sztuba Leśna M-18 1 Zabiegani z Leśnej TAK TAK
19 Anna Sztuba Leśna K-30 1 - TAK TAK
20 Agnieszka Waszkiewicz Leśna K-30 1 - TAK TAK
21 SŁAWOMIR SENKOWSKI Leśna M-40 1 - TAK TAK
22 Mariusz Mazur Lubań M-30 1 Zabiegani z Leśnej TAK TAK
23 Wojciech Kościelniak szarocin M-18 1 lesk sędzisław NIE NIE
24 Radosław Banaś Bogatynia M-30 1 - NIE NIE
25 Tomasz Humen Bogatynia M-40 1 ELTUR SERWIS NIE NIE
26 Wioletta Szewczyk Leśna K-30 1 Zabiegani z Leśnej TAK TAK
27 Jarosław Tutak Leśna M-18 1 - TAK TAK
28 MAGDALENA SAREŁO Bogatynia K-18 1 ELTUR-SERWIS NIE NIE
29 Ewa Filar Lubań K-40 1 Nie NIE TAK
30 Aleksandra Fabijańska Leśna - 1 zabiegani z Leśnej TAK TAK
31 Artur Fabijański Leśna M-50 1 zabiegani z Leśnej TAK TAK
32 Bogdan Sztuba Leśna M-50 1 Zabiegani a Leśnej TAK TAK
33 Grzegorz Dubiel Świecie M-40 1 - TAK TAK
34 MIREK WILCZYNSKI Żary M-50 1 NIE ZRZESZONY NIE NIE
35 Paweł Stolarczyk Leśna M-18 1 Zabiegani z Leśnej TAK TAK
36 RYSZARD KRZOS Bogatynia M-50 1 ELTUR - SERWIS NIE NIE
37 Daniel Juranek Leśna M-30 1 - TAK TAK
38 Kamil Panek Leśna M-18 - - TAK TAK
39 Kamil Panek Leśna M-18 - - TAK TAK
40 Agnieszka Troć-Malung Lubań K-40 1 - NIE TAK
41 Kamil Szwałko Mirsk M-18 1 Mirszczaki NIE NIE
42 Krzysztof Orzołek Lubań M-40 1 - NIE TAK
43 Krzysztof Bisiak Lubań M-50 1 - NIE TAK
44 Slawek Medynski Lubań M-40 1 - NIE TAK
45 ANDRZEJ GRENŚ Leśna - - NIE TAK TAK
46 Krzysztof Chojnacki Lubań - - - NIE TAK
47 Daniel Żmuda Zaręba M-30 1 J-M-D Zaręba NIE TAK
48 Łukasz Ciesiulewicz Leśna M-18 - Zabiegani z Leśnej TAK TAK
49 Grzegorz Kasper Lubań M-30 1 - NIE TAK
50 Anna STĘPIEŃ-KUCHNIA Rybnica K-40 1 TS Regle Szklarska Poręba NIE NIE
51 PAWEŁ MAJEWICZ Lubań M-30 - - NIE TAK
52 Daniel Kwiatkowski Lubań M-18 1 - NIE TAK
53 ZDZISŁAW OLEKSY Kamienna Góra M-50 1 nie dotyczy NIE NIE
54 JÓZEF HORODKO Leśna M-50 1 Zabiegani z Leśnej TAK TAK
55 Grzegorz Jabłoński Wrocław M-30 - - NIE NIE
56 JERZY DĄBROWSKI Polkowice M-60 1 - NIE NIE
57 Tomasz Cieślak Lubań M-30 1 - NIE TAK
58 Norbert Minakow Zgorzelec M-40 1 Edi Team Zgorzelec NIE NIE
59 Joanna Ziemianowicz 29 K-40 1 - NIE NIE
60 Jarosław Siegieda Lubań M-40 1 -------- NIE TAK
61 Paweł Szczotka Bogatynia M-30 1 ELTUR-SERWIS NIE NIE
62 Shinichi Nakayama Wykroty M-30 1 TBAI POLAND NIE NIE
63 Barbara Stachowska Sulików K-30 1 - NIE NIE
64 Jacek Sztuba Leśna M-30 1 Zabiegani z Leśnej TAK TAK
65 ANDRZEJ SITNIK Leśnica M-30 1 KAJLECISZ-TEAM NIE NIE
66 Wojciech Kapa Wrocław M-30 1 - NIE NIE
67 Zbigniew Ostapiuk Zawidów M-50 1 Stowarzyszenie Miłośników Zawidowa NIE NIE
68 Mikołaj Ostapiuk Zawidów M-18 1 - NIE NIE
69 Władysław Stettner Leśna M-50 1 - TAK TAK
70 Tadeusz Kocoń Leśna M-60 1 - TAK TAK
71 Krzysztof Kuźmiński Pieńsk M-30 - - NIE NIE
72 MAŁGORZATA STASZCZAK Lubań K-18 1 - NIE TAK
73 Seweryn Świerk Janowice Wielkie M-30 1 NaturalniE Janowice NIE NIE
74 Marek Gąsior Lubań M-30 1 - NIE TAK
75 Małgorzata Kwiecień Zduńska Wola K-18 - Biegamy we Wrocławiu NIE NIE
76 Grzegorz Liputa Liputa Bolesławiec M-18 1 Biegamy we Wrocław NIE NIE
77 Anna Świerk Janowice Wielkie K-30 1 NaturalniE Janowice NIE NIE
78 Artur Wójcicki Zgorzelec M-40 1 EDI-TEAM ZGORZELEC NIE NIE
79 Witold Chojnacki Lubań M-40 1 - NIE TAK
80 Agnieszka Szumotalska Wilczyce K-30 1 - NIE NIE
81 Eugeniusz Wołoskowski Bogatynia M-60 1 ElturSerwis NIE NIE
82 Radosław Rój Wrocław M-40 1 niezrzeszony NIE NIE
83 ADRIAN ANTCZAK Bogatynia M-30 1 - NIE NIE
84 Piotr Kurczewski Olszyna M-40 1 - NIE TAK
85 Jerzy Migut Olszyna M-40 1 - NIE TAK
86 Ryszard Smalara Lubań M-40 1 - NIE TAK
87 Grzegorz Pogorzelski Wałbrzych M-50 1 Dęby Wałbrzych NIE NIE
88 Krzysztof Kuchnia Rybnica M-50 1 TS Regle Szklarska Poręba NIE NIE
89 Kacper Demjanowicz Lubań M-18 1 - NIE TAK
90 Grzegorz Kaczmar Leśna M-30 1 Zabiegani z Leśnej TAK TAK
91 jarosław manthaj jelenia gora K-50 - - NIE NIE
92 Katarzyna Kulińska Lubań K-18 1 - NIE TAK
93 KRZYSZTOF KASPRZAK Naratów M-40 1 Speed żółwik NIE NIE
94 Dominika Jarosz Jelenia Góra K-30 1 TS Regle Szklarska Poręba NIE NIE
95 Tomasz Tertel Olszyna M-40 1 - NIE TAK
96 Dariusz Tocki Olszyna M-30 - - NIE TAK
97 ryszard walczak Zielona Góra M-60 - - NIE NIE
98 Krzysztof Łabuda Jelenia Góra M-30 1 - NIE NIE
99 Grzegorz Kaczor Zgorzelec M-18 - Speed Busters NIE NIE
100 krzysztof graniczny Wrocław M-40 1 - NIE NIE
101 marceli michalski Jelenia Góra M-30 1 - NIE NIE
102 jacek Grzywo-Dąbrowski Pisarzowice M-30 1 niezrzeszony NIE TAK
103 ANDRZEJ KLATKA Lubań M-40 1 amator NIE TAK
104 Joanna Jusza Pogorzelska Pobiedna K-30 1 - TAK TAK
105 RAFAŁ KUCZYŃSKI Lubin M-30 1 LUBIŃSKIE CHARAKTERY NIE NIE
106 Ewa Wojtczak Zgorzelec K-40 1 Edi Team Zgorzelec NIE NIE
107 Janusz Głuszek Lubań M-50 1 - NIE TAK
108 Oliwer Sztuba lesna - - - TAK TAK
109 Oliwer Sztuba lesna - - - TAK TAK
110 Remigiusz Stalmasiński Jelenia Góra M-40 - Skalnik Team NIE NIE
111 BOGDAN KULIŃSKI Głogów M-50 - DRUŻYNA SZPIKU NIE NIE
112 Bartosz Fabijański Leśna M-18 1 zabiegani z leśnej TAK TAK
113 JAN lisicki Szczecin M-50 1 maratończykteamszczecin NIE NIE
114 Natalia Jankowska Lubań K-30 1 Mokre Bobry NIE TAK
115 Amelia Sztuba Leśna - - - TAK TAK
116 Andrzej Bejster Leśna M-18 1 Zabiegani z Leśnej TAK TAK
117 Robert Farganus Leśna M-30 1 - TAK TAK
118 Andrzej Daszynski Zgorzelec M-60 1 - NIE NIE
119 Anna Dziergowska świeradów zdrój K-18 1 - NIE TAK
120 Wojtek Turlej Wilczyce M-30 - - NIE NIE
121 Tomasz Hutnik Jelenia Góra M-40 - Chojnik Cieplice NIE NIE
122 MARIUSZ LERIAN Lubań M-30 1 - NIE TAK
123 DOROTA CHORZĘPA Gryfów Śląski K-30 1 - NIE NIE
124 BERNADETA DRĄŻEK Gryfów Śląski K-30 1 - NIE NIE
125 BERNADETA DRĄŻEK Gryfów Śląski K-30 - - NIE NIE
126 ANNA SAWCZAK KOWALSKA Gryfów Śląski K-40 1 - NIE NIE
127 Piotr Sudnik Leśna M-18 1 - TAK TAK
128 Aneta Mazurkiewicz Głogów M-40 1 - NIE NIE
129 Marek Mazurek Bogatynia M-30 1 KOPEX-FAMAGO NIE NIE
130 Grzegorz Staroń Wrocław M-40 1 Greg_Ektopia NIE NIE
131 Wojciech Niedźwiedź Leśna M-30 1 -- TAK TAK
132 Andrzej Bednarski Pobiedna M-40 1 - TAK TAK
133 Jarosław BRZOZOWSKI Kamieńsk M-18 - Aktwni Kamieńsk NIE NIE
134 MARIUSZ INDYK Lubań M-40 - Bieg Piastów Jakuszyce NIE TAK
135 Andrzej Wojtukiewicz Zgorzelec M-40 - EDI TEAM ZGORZELEC NIE NIE
136 Agata Aniśkiewicz Leśna K-30 1 - TAK TAK
137 PIOTR SERWADCZAK Skarbimierz Osiedle M-40 - Niezrzeszony NIE NIE
138 Mariusz Zagozda Leśna M-18 1 - TAK TAK
139 DARIUSZ ZINIEWICZ ZITTAU M-40 1 HSG TURBINE ZITTAU NIE NIE
140 WERNER KUNTE HOHENDUBRAU M-60 1 TSG KRAFTWERK BOXBERG NIE NIE
141 Piotr Foszcz Lubań M-18 1 - NIE TAK
142 Piotr Lewandowski Oława M-18 1 Sformatowani NIE NIE
143 Paweł Bogusz Bolesławiec M-18 - - NIE TAK
144 BARTŁOMIEJ WALOSZCZYK Świętoszów M-40 - 10BKPanc Świętoszów NIE NIE
145 Tomasz Wyrzykowski Bolesławiec M-40 - - NIE NIE
146 Małgorzata Winkler Olszyna K-30 1 - NIE TAK
147 TOMASZ JELEŃ Zgorzelec M-30 1 Edi - Team Zgorzelec NIE NIE
148 Anna Krakowiak Lubań K-30 - - NIE TAK
149 MAGDALENA KRUCZYK Lubań K-18 - - NIE TAK


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K-18 7
K-30 18
K-40 6
K-50 1
K-60 0
K-70 0
M-18 22
M-30 36
M-40 32
M-50 15
M-60 6
M-70 0
Kobiety 35
Mężczyźni 114
Wszyscy 149