Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Drużyna Jestem niepełnosprawny Klasyfikacja mundurowa Jestem z Powiatu Buskiego
1 Krystian Surma Strawczynek - Olimp Strawczyn NIE NIE NIE
2 Norbert Wojtaszek Łatanice - - NIE NIE TAK
3 piotr bednarek Dobrodzień - start wroclaw TAK NIE NIE
4 ANDRZEJ ŚWiRSZCZ Małogoszcz - Unia Małogoszcz/Matejkiewicz Krzysztof Usługi Remontowo Budowlane NIE NIE NIE
5 Paweł Furmanek Zbludowice - - NIE NIE TAK
6 Mariusz Furmanek Busko Zdrój - - NIE NIE TAK
7 Grzegorz Marchewka Busko-Zdrój - - NIE NIE TAK
8 Mateusz Baryga Busko Zdrój - - NIE NIE TAK
9 Kacprzak Paweł Nowiny - - NIE NIE NIE
10 Kamil Osiński Busko Zdrój - - NIE NIE TAK
11 Aleksander Mazurkiewicz Jędrzejów - - NIE NIE NIE
12 Sławomir Pasieka Iwaniska - - NIE NIE NIE
13 Agnieszka Brogowicz Stępniewska Grójec - - NIE NIE NIE
14 Tomasz Jabłoński Busko Zdrój - DRUŻYNA SZWAGRÓW NIE NIE TAK
15 Adam Szkadłubowicz Busko-Zdrój - - NIE NIE TAK
16 Paulina Chruszewska Busko-Zdrój - - NIE NIE TAK
17 Maciej Zatorski Kielce - - NIE NIE NIE
18 Damian Wysocki Pierzchnica - Biegnę, żeby Bartek mógł biegać NIE NIE NIE
19 ANDRZEJ POŁOŃSKI Radom - BIEGIEM RADOM! NIE NIE NIE
20 KAROLINA WAŚNIEWSKA Radom - BIEGIEM RADOM! NIE NIE NIE
21 WOLDER KRYSTYNA Kielce - - NIE NIE NIE
22 Ignacy STOPNICKI Słupsk - - NIE NIE NIE
23 Patryk Ura Busko-Zdrój - - NIE NIE TAK
24 Artur Jarosz Jędrzejów - - NIE NIE NIE
25 Wojciech Podsiadło Busko Zdrój - - NIE NIE TAK
26 Katarzyna Kionka Gliwice - - NIE NIE NIE
27 Piotr Sobczyk Kielce - - NIE NIE NIE
28 Michał Stefański Nowy Korczyn - Szkoła Główna Służby Pożarniczej NIE TAK TAK
29 Krzysztof Szczypiór Oblęgorek - BBL Strawczyn TAK NIE NIE
30 Zuzanna Kowalska Zbludowice - - NIE NIE TAK
31 Michał Bąk Chełmce - BBL Strawczyn NIE NIE NIE
32 Aneta Grudzińska Busko-Zdrój - - NIE NIE TAK
33 Monika Zygmańska Radom - Trend Glass Running Team NIE NIE NIE
34 Mateusz Marchewka Gacki - WATAHA NIE NIE NIE
35 Milena Fortuna Zborów - - NIE NIE TAK
36 Beata Wrońska Jasło - - NIE NIE NIE
37 Magdalena Wrońska Jasło - - NIE NIE NIE
38 Zbigniew Hasik Sosnowiec - - NIE NIE NIE
39 Zbyszek Zalewski Kielce - DRUŻYNA SZWAGRÓW NIE NIE NIE
40 Gosia Sikora Kielce - DRUŻYNA SZWAGRÓW NIE NIE NIE
41 Jakub Jabłoński Skotniki Małe - DRUŻYNA SZWAGRÓW NIE NIE NIE
42 Zbigniew Tymicki Warszawa - ENTRE.PL Team NIE NIE NIE
43 Łukasz Woźniak strawczyn - Kifato /bbl strawczyn NIE NIE NIE
44 grzegorz wilk Mikułowice - - NIE NIE TAK
45 BARBARA KACZMARZYK Radom - BIEGIEM RADOM! NIE NIE NIE
46 Wioleta Jaśkowska Mniów - BBL Strawczyn NIE NIE NIE
47 Dorota Piróg Łączna - Zagnańsk Biega NIE NIE NIE
48 Wiesław Szabat Annopol - - NIE NIE NIE
49 Mirosław Morawski Radom - BIEGIEM RADOM ! NIE NIE NIE
50 Dawid Piwko Strawczynek - Olimp Strawczyn NIE NIE NIE
51 Michał Maroński Busko-Zdrój - - NIE NIE TAK
52 Aleksandra Rajtar Stopnica - Ks Słoneczko Busko Zdrój NIE NIE TAK
53 Izabela Wójcik Kielce - Biegam żeby Bartek mógł biegać NIE NIE NIE
54 Michał Kołomański wilków - Oddział Prewencji Policji Kielce NIE TAK NIE
55 agnieszka kłak Skarżysko-Kamienna - AAA NIE NIE NIE
56 Jacek Piotrowski Nowy Korczyn - "Biegnę, żeby Bartek mógł biegać" NIE NIE TAK
57 Marian Leśniak Kraków - AZS-AWF Kraków Masters NIE NIE NIE
58 Andrzej Wotliński Skarżysko-Kamienna - AAA NIE NIE NIE
59 Renata Wojtaś Pińczów - - NIE NIE NIE
60 katarzyna stefańska Nowy Korczyn - - NIE NIE TAK
61 Mirosław Czerwiński Radom - JW 4938 Radom NIE NIE NIE
62 PAULINA Klasińska Pińczów - 5 SÓW RUN TEAM PIŃCZÓW NIE NIE NIE
63 Dariusz Fijałkowski Pińczów - 5 Sów Run Team Pińczów NIE NIE NIE
64 Patryk Urbanowski Mniow - - NIE NIE NIE
65 Przemek Gad Promnik - BBL Strawczyn NIE NIE NIE
66 Mariusz Starosciak Pińczów - 5 SÓW RUN TEAM PIŃCZÓW NIE NIE NIE
67 Gabriela Krzemińska Zborów - - NIE NIE TAK
68 Jarosław BUCZAK Pińczów - KL PONIDZIE PIŃCZÓW NIE NIE NIE
69 Mieczysław Pikulski Pińczów - KL PONIDZIE NIE NIE NIE
70 Patryk Dudzic Staszów - - NIE NIE NIE
71 Piątek Paweł Kazimierza Wielka - Zamek Dersława NIE NIE NIE
72 Marcin Ziętara Kazimierza Wielka - Zamek Dersława NIE NIE NIE
73 Mateusz Piątek Kazmierza Wielka - Zamek Dersława NIE NIE NIE
74 Marek Gałek Szczurowa - BBLKraków NIE NIE NIE
75 łukasz Zygarowicz Chęciny - - NIE NIE NIE
76 Klaudia Szmigiel Węgrzynów - Biegam bo lubię Strawczyn NIE NIE NIE
77 Jarosław Ziółkowski Pińczów - - NIE NIE NIE
78 Grzegorz Solarz Kielce - ZDZ Busko-Zdrój NIE NIE NIE
79 Agnieszka Solarz Kielce - ZDZ Busko-Zdrój NIE NIE NIE
80 Mariusz Musiał Busko-Zdrój - - NIE NIE TAK
81 Aleksander Dragan Kielce - - NIE NIE NIE
82 Robert Bielecki Chęciny - Chęciny NIE NIE NIE
83 Tomasz Swat Busko-Zdrój - - NIE NIE TAK
84 Damian Dobrowolski Radkowice - - NIE NIE NIE
85 Jacek Szwajka Busko Zdrój - - NIE NIE TAK
86 DAWID KUBIEC starchowice - juventa starachowice NIE NIE NIE
87 Agnieszka Augustowska Busko Zdrój - - NIE NIE TAK
88 JERZY GOJ Piekary Śląskie - MOSiR Piekary Śląskie TAK NIE NIE
89 Krystian Możdżeń Michałów - - NIE NIE NIE
90 Piotr Sztandera Parszów - STS Skarżysko-kamienna NIE NIE NIE
91 Anna Gromadzka Parszów - STS Skarżysko-Kamienna NIE NIE NIE
92 Tomek Kocieliński Kielce - Biegnę, żeby Bartek mógł biegać NIE NIE NIE
93 Monika Gałęziowska Pińczów - - NIE NIE NIE
94 Paweł Rybiński Jędrzejów - Football Academy Jędrzejów NIE NIE NIE
95 Borys Rybiński Jędrzejów - Football Academy Jędrzejów NIE NIE NIE
96 RRRRRRRRR PPPP Brzeg Dolny - test NIE NIE NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 27
Mężczyźni 69
Wszyscy 96