Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Drużyna
1 Dariusz Lorek Dąbrówka bieg główny w kategorii „open mężczyzn” - -
2 Damian Stachurski RADZYMIN bieg główny w kategorii „open mężczyzn” - 108
3 Elżbieta Stachurska RADZYMIN bieg główny w kategorii „open kobiet” - -
4 Hubert Krajewski Kobyłka bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - uks gazela Wołomin
5 Karolina Krajewska Kobyłka bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - 2003
6 Jakub Wysocki Wszebory bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
7 Ewa Skrzyniarz Nowiny bieg główny w kategorii „open mężczyzn” - -
8 Beatka Kaźmierczak Tłuszcz bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - UKS Gazela Wołomin
9 Marek Oleksiak Chrzęsne bieg główny w kategorii „open mężczyzn” - -
10 Leszek Stępień Wołomin bieg główny w kategorii „open mężczyzn” - Bóbr Tłuszcz
11 Maria Stępień Wołomin bieg dla dzieci uczęszczających do przedszkoli (dziewczęta i chłopcy) - Bóbr Tłuszcz
12 Jarosław Rudnik Wołomin bieg główny w kategorii „open mężczyzn” - -
13 Damian Stankiewicz Lasków bieg główny w kategorii „open mężczyzn” - -
14 Anna Byczuk Tłuszcz bieg główny w kategorii „open kobiet” - Bóbr Tłuszcz
15 Dagmara Stępień Wołomin bieg dla dzieci uczęszczających do przedszkoli (dziewczęta i chłopcy) - Bóbr Tłuszcz
16 Romuald Pomiński Wołomin bieg główny w kategorii „open mężczyzn” - -
17 Sylwia Gwóźdź Wszebory bieg główny w kategorii „open kobiet” - -
18 Weronika Sójka MARKI bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
19 Michał Drozd Kołaków bieg główny w kategorii „open mężczyzn” - -
20 bartosz uchal Czubajowizna bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
21 michał uchal Czubajowizna bieg dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
22 Arkadiusz Szczotka Wola Rasztowska bieg główny w kategorii „open mężczyzn” - -
23 JANUSZ KORZENIEWSKI Ludwinów bieg główny w kategorii „open mężczyzn” - metro warszawskie
24 Agnieszka Pólkowska Postoliska bieg główny w kategorii „open kobiet” - -
25 Tadeusz Głupczyk Warszawa bieg główny w kategorii „open mężczyzn” - Grupa Biegowa Parkrun Warszawa
26 Mikołaj Stach RADZYMIN bieg dla dzieci uczęszczających do przedszkoli (dziewczęta i chłopcy) - -
27 Filip Paciorek Trojany bieg dla dzieci uczęszczających do przedszkoli (dziewczęta i chłopcy) - -
28 Anna Ciszewska Zaścienie bieg główny w kategorii „open kobiet” - -
29 Zuzanna Ciszewska Zaścienie bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
30 Krzysztof Ciszewski Zaścienie bieg dla dzieci uczęszczających do przedszkoli (dziewczęta i chłopcy) - -
31 Mateusz Przywoźny RADZYMIN bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
32 Szymon Paź Dręszew bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
33 Artur Ferens Kobyłka bieg główny w kategorii „open mężczyzn” - -
34 Marzena Klimkiewicz RADZYMIN bieg główny w kategorii „open kobiet” - Radzymin RUN TEAM
35 Henryk Bielecki Ludwinów bieg główny w kategorii „open mężczyzn” - GKS DĄBRÓWKA
36 Marta Kutera Chajęty bieg główny w kategorii „open kobiet” - -
37 Karolina Góral Wyszków/Natalin bieg dla dzieci uczęszczających do przedszkoli (dziewczęta i chłopcy) - -
38 Darek Gotowiec Tłuszcz bieg główny w kategorii „open mężczyzn” - Bóbr Tłuszcz
39 Damian Augustyniak Dręszew bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
40 Tadeusz Gołębiewski Wołomin bieg główny w kategorii „open mężczyzn” - huragan wołomin
41 Alicja Antoniak Nowe Reczaje bieg dla dzieci uczęszczających do przedszkoli (dziewczęta i chłopcy) - -
42 Maciej Karczewski Poświętne bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
43 Kacper Karczewski Nowe Ręczaje bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
44 karina sibilska dabrówka bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - junak
45 Adrianna Malinowska Dąbrówka bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - Dąbrówka
46 Anna Kryszkiewicz Marianów bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - Dąbrówka
47 MACIEJ CEGIEŁKA Karpin bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
48 jAKUB CEGIEŁKA Karpin bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
49 Kacper Jachacy Chajęty bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
50 Hubert Milewski Chajęty bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
51 Martyna Kurek Guzowatka bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
52 Aleksander Szczepański Działy Czarnowskie bieg główny w kategorii „open mężczyzn” - -
53 Adrian Krauz Wszebory bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
54 Alicja Zadróżna Dąbrówka bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
55 Adam Zadróżny Dąbrówka bieg dla dzieci uczęszczających do przedszkoli (dziewczęta i chłopcy) - -
56 Daria Banasiak Dreszew bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
57 Piotr Banasiak Dreszew bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
58 Grzegorz Gwóźdź Wszebory bieg główny w kategorii „open mężczyzn” - -
59 Maciek Gwóżdż Wszebory bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
60 Kacper Gwóźdź Wszebory bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
61 Szymon Paź Dręszew bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
62 Bereda Szymon Chajęty bieg dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
63 Eryk Paciorek Trojany bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
64 Filip Paciorek Trojany bieg dla dzieci uczęszczających do przedszkoli (dziewczęta i chłopcy) - -
65 Dawid Gałązka Klembów bieg dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
66 Urszula Gałązka Ostrówek bieg główny w kategorii „open kobiet” - -
67 Anna Wojda STARY KRASZEW bieg główny w kategorii „open kobiet” - -
68 Adam Lipiński Tłuszcz bieg główny w kategorii „open mężczyzn” - Bóbr Tłuszcz
69 Adam Myśliwiec Chajęty bieg główny w kategorii „open mężczyzn” - -
70 Michał Dubiel Tłuszcz bieg główny w kategorii „open mężczyzn” - -
71 Kamil Sadziński Dąbrówka bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
72 Dawid Wielgórka Wszebory bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
73 Kacper Bieniek Trojany bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
74 Wiktor Kłonica Karpin bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
75 Klaudia Urbaniak Głuchy bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
76 Łucja Rasińska Karpin bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
77 Milena Staśkiewicz Zaścienie bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
78 Weronika Paź Głuchy bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
79 Natalia Kaszuba Karpin bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
80 Dominik Klimkiewicz RADZYMIN bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - Radzymin RUN TEAM
81 NATALIA STAŃCZAK Kołaków bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
82 Julia Wiśniewska Guzowatka bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
83 Zofia Szczepańska Działy Czarnowskie bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
84 Maria Szczepańska Działy Czarnowskie bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
85 Patrycja Suchenek Kołaków bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
86 Patrycja Pęcznik Kołaków bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
87 Kaja Trąbicka Kołąków bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
88 Tobiasz Mędrzycki Lasków bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
89 Michał Jezierski Dreszew bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
90 Jakub Augustyniak Dąbrówka bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
91 Patryk Zarzycki Dreszew bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
92 Adam Skorek Dąbrówka bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
93 Paulina Skwarska Dąbrówka bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
94 Weronika Malinowska Dąbrówka bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
95 Justyna Zdunek Dąbrówka bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
96 Jakub Grzymała Lasków bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
97 Krystian Bulik Małopole bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
98 Patrycja Jemioł Dąbrówka bieg dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
99 Mateusz Kurek Guzowatka bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
100 Paweł Jankowski Kołaków bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
101 Mateusz Grabowski Chajęty bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
102 Magdalena Lewińska Kołaków bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
103 Weronika Haftka Chajęty bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
104 Natalia Grześkowicz Chajęty bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
105 Anna Młynarska Lasków bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
106 Dominik Malinowski Karpin bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
107 Dariusz Król Wołomin bieg główny w kategorii „open mężczyzn” - UKS Gazela
108 Julia Krawczyk Marianów bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
109 Katarzyna Krawczyk Marianów bieg dla dzieci uczęszczających do przedszkoli (dziewczęta i chłopcy) - -
110 Daniel Pawłowski Wszebory bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
111 Kamil Banaś Marianów bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
112 Karolina Stańczak Wołomin bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
113 Julia Stańczak Wołomin bieg dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
114 Rafał Stańczak Wołomin bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
115 Karina Sibilska Dąbrówka bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
116 Daniel Pawłowski Lasków bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
117 Kamil Banaś Marianów bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
118 Jakub Dąbrowski Lasków bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
119 Kacper Socha RADZYMIN bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
120 Krzysztof Godlewski Warszawa bieg główny w kategorii „open mężczyzn” - Love Life
121 sebastian szymuta Lasków bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
122 damian burdelas Wszebory bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
123 norbert kłebek Karpin bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
124 adam klusek słopsk bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
125 jakub wójcik teodorów bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
126 norbert kłębek Karpin bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
127 łukasz wysocki Kołaków bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
128 Marta Godlewska Warszawa bieg główny w kategorii „open kobiet” - Love Life
129 michał zborowski teodorów bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
130 julia gajewska sokołówek bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
131 Daria Gajewska sokołówek bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
132 Sandra Rońda Kołaków bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
133 Weronika Bulik Trojany bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
134 Weronika Nowak działy czrnowskie bieg dla gimnazjalistów (dziewczęta i chłopcy) - -
135 Anna Przybysz Tłuszcz bieg główny w kategorii „open kobiet” - BÓBR TŁUSZCZ
136 Aneta Kopka Lasków bieg główny w kategorii „open kobiet” - -
137 Tobiasz Ostrowski Józefów bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
138 Franciszek Ostrowski Józefów bieg dla dzieci uczęszczających do przedszkoli (dziewczęta i chłopcy) - -
139 Aleksander Wardakowski STARY KRASZEW bieg dla dzieci uczęszczających do przedszkoli (dziewczęta i chłopcy) - -
140 Jakub Ostrowski Józefów bieg dla dzieci uczęszczających do przedszkoli (dziewczęta i chłopcy) - -
141 Hania Wardakowska STARY KRASZEW bieg dla dzieci uczęszczających do przedszkoli (dziewczęta i chłopcy) - -
142 Daria Jusińska Trojany bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
143 Aleksander Szymański Dąbrówka bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
144 Wojciech Szymański Dąbrówka bieg dla dzieci uczęszczających do przedszkoli (dziewczęta i chłopcy) - -
145 Amelia Burdelas Zaścienie bieg dla dzieci uczęszczających do przedszkoli (dziewczęta i chłopcy) - -
146 Kacper Burdelas Zaścienie bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
147 Kewin Zdankowska Małopole bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
148 Nikola Zdankowska Małopole bieg dla dzieci uczęszczających do przedszkoli (dziewczęta i chłopcy) - -
149 Julia Banasiak Wszebory bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
150 Cyprian Banasiak Wszebory bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
151 Lena Banasiak Wszebory bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
152 Wiktoria Burdelas Wszebory bieg dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
153 Ewa Gawlik Zaścienie bieg główny w kategorii „open kobiet” - -
154 Nikola Gawlik Zaścienie bieg dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
155 Aleksandra Stachurska RADZYMIN bieg dla dzieci uczęszczających do przedszkoli (dziewczęta i chłopcy) - -
156 Agata Szlom Wszebory bieg dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
157 Natalia Szlom Wzebory bieg dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
158 Zbigniew Podgórny Dąbrówka bieg główny w kategorii „open mężczyzn” - -
159 Dominika Podgórna Dąbrówka bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - -
160 Julia Podgórna Dąbrówka bieg dla dzieci uczęszczających do przedszkoli (dziewczęta i chłopcy) - -
161 Kacper Stańczak Kołaków bieg dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - MUKS
162 Patrycja Stańczak Kołaków bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - MUKS
163 Przemysław Rasiński Kołaków bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - MUKS
164 Julia Parnicka Wszebory bieg dla uczniów klas 1-3 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - xxx
165 Hubert Rasiński Kołaków bieg dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) - MUKS
166 Kacper Miązkiewicz Jaźwie bieg dla uczniów klas 4-6 szkół podstawowych (dziewczęta i chłopcy) -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 72
Mężczyźni 94
Wszyscy 166