Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Klasyfikacja Rodzinna Posiłek
1 Adrian Sikora Chorzów Trasa Turystyczna M2 (TT) 1 - NIE posiłek klasyczny
2 Natalia Ostrowska Bieruń Trasa Turystyczna K2 (TT) 1 - NIE posiłek klasyczny
3 Michał Ranik Tychy Trasa MTB M3 (MTB) 1 GOGGLE PRO ACTIVE EYEWEAR NIE posiłek klasyczny
4 Marek Kubuszok Świętochłowice Trasa MTB M5 (MTB) - Bikeatelir NIE posiłek klasyczny
5 Marek Kubuszok Świętochłowice Trasa MTB M5 (MTB) - Bike Atelier Team NIE posiłek klasyczny
6 Grzegorz Mzyk Lędziny Trasa MTB M4 (MTB) 1 JCI / 40-LATEK TAK posiłek klasyczny
7 Adam Hantulik Tychy Trasa MTB M3 (MTB) 1 - NIE posiłek klasyczny
8 Dawid Fałek Mysłowice Trasa Turystyczna M3 (TT) 1 - NIE posiłek klasyczny
9 Michał Turski Bolesław Trasa MTB M2 (MTB) - Serwis Jurajski MTB Team NIE posiłek klasyczny
10 Bartłomiej Nowacki Żory Trasa MTB M3 (MTB) 1 - NIE posiłek klasyczny
11 Mateusz Szkuta Tychy Trasa MTB M1 (MTB) 1 SPORT ACTIVE MTB TEAM TAK posiłek klasyczny
12 PAWEŁ STARZYCKI Tychy Trasa Turystyczna M3 (TT) 1 CHOMA SPORT TRENER NIE posiłek klasyczny
13 Piotr Pasternak brzeszcze Trasa MTB M2 (MTB) 1 - NIE posiłek klasyczny
14 Boguslaw Stokfisz Bieruń Trasa Turystyczna M3 (TT) 1 Bieruniok NIE posiłek wegetariański
15 ADAM MUSIOŁ Bytom Trasa MTB M5 (MTB) 1 MMBIKE TEAM NIE posiłek klasyczny
16 Jakub Pasternak brzeszcze Trasa MTB M2 (MTB) 1 - NIE posiłek klasyczny
17 Tomasz Dygacz Katowice Trasa MTB M2 (MTB) - Taurus Kreidler MTB Team NIE posiłek klasyczny
18 Dariusz Gnat Dąbrowa Górnicza Trasa MTB M4 (MTB) 1 Bike Atelier Team NIE posiłek klasyczny
19 Beata Krenzel Lędziny Trasa Turystyczna K2 (TT) 1 - NIE posiłek klasyczny
20 Piotr Ścierski Bieruń Trasa Turystyczna M4 (TT) - - NIE posiłek klasyczny
21 Tomasz Musioł Tychy Trasa MTB M2 (MTB) 1 Gomola Trans Airco NIE posiłek klasyczny
22 Wojciech Chucher Pisarzowice Trasa Turystyczna M3 (TT) 1 - NIE posiłek klasyczny
23 Adam Sternal Chełmek Trasa Turystyczna M3 (TT) 1 - NIE posiłek klasyczny
24 Agata Wilk Bojszowy Trasa Turystyczna K2 (TT) 1 - TAK posiłek klasyczny
25 Arkadiusz Wilk Bojszowy Trasa Turystyczna M3 (TT) 1 - TAK posiłek klasyczny
26 Natalia Kołodziej Mikołów Trasa MTB K2 (MTB) - Gomola Trans Airco NIE posiłek wegetariański
27 Marcin Ufel Zabrze Trasa Turystyczna M2 (TT) - - NIE posiłek klasyczny
28 Jakub Malina Jaworzno Trasa Turystyczna M2 (TT) 1 - NIE posiłek wegetariański
29 Marcin Michalewicz Myslowice Trasa MTB M3 (MTB) 1 IT-Technologies.pl NIE posiłek klasyczny
30 SŁAWOMIR LIGĘZA Jaworzno Trasa MTB M3 (MTB) - BIKE ATELIER TEAM NIE posiłek klasyczny
31 Tadeusz Liszka Tychy Trasa Turystyczna M4 (TT) 1 Gomola Trans Airco NIE posiłek klasyczny
32 TOMASZ HEJDUK Tychy Trasa MTB M4 (MTB) 1 Techniki Lakiernicze NIE posiłek klasyczny
33 Janusz Mzyk Tychy Trasa MTB MMASTER (MTB) 1 JCI/40-LATEK TAK posiłek klasyczny
34 Wojciech Gruszczyński Łaziska Górne Trasa MTB M3 (MTB) 1 - NIE posiłek klasyczny
35 Sylwester Jachna Chełmek Trasa MTB M4 (MTB) 1 - NIE posiłek klasyczny
36 Michał Rudnow Mysłowice Trasa Turystyczna M3 (TT) 1 - NIE posiłek klasyczny
37 Przemysław Rusin Chełmek Trasa MTB M3 (MTB) - - NIE posiłek klasyczny
38 Michał Wiktorzak Oświęcim Trasa MTB M2 (MTB) 1 Quechua Team NIE posiłek klasyczny
39 Marcin Kalita Chełmek Trasa MTB M3 (MTB) 1 - NIE posiłek klasyczny
40 Barbara Chowaniec Jejkowice Trasa MTB K3 (MTB) 1 Koło w drogę. NIE posiłek klasyczny
41 Michał Libiszewski Wyry Trasa MTB M3 (MTB) - - NIE posiłek klasyczny
42 Michał Serafin MYSZKÓW Trasa MTB M3 (MTB) 1 SERTEAM NIE posiłek klasyczny
43 Konrad Kowalik Warszawa Trasa MTB M3 (MTB) 1 Profesjonalna grupa MTB "Warszawiak" NIE posiłek klasyczny
44 Jarosław Mokry Bieruń Trasa MTB M3 (MTB) 1 brak NIE posiłek klasyczny
45 Jan Porwit Bieruń Trasa Turystyczna M2 (TT) 1 - NIE posiłek klasyczny
46 Patrycja Woźnica Sosnowiec Trasa MTB K3 (MTB) 1 BIKE ATELIER TEAM NIE posiłek klasyczny
47 Andrzej Woźnica Sosnowiec Trasa MTB M3 (MTB) 1 BIKE ATELIER TEAM NIE posiłek klasyczny
48 Szymon Chromik Czechowice Dziedzice Trasa Turystyczna M2 (TT) - - NIE posiłek klasyczny
49 Michał Żołneczko Bieruń Trasa Turystyczna M3 (TT) 1 - NIE posiłek klasyczny
50 Jakub Dajmund Katowice Trasa MTB M3 (MTB) - HOBAS TEAM Jelenia Góra NIE posiłek klasyczny
51 Dominika Wiedemann Tychy Trasa Turystyczna K2 (TT) 1 - NIE posiłek klasyczny
52 Grzegorz Kalman Oświęcim-Babice Trasa Turystyczna M3 (TT) 1 - NIE posiłek klasyczny
53 Zbigniew Zając Piekary Śląskie Trasa Turystyczna M4 (TT) 1 MMBIKE TEAM NIE posiłek klasyczny
54 Piotr Glita Bytom Trasa MTB M4 (MTB) 1 - NIE posiłek klasyczny
55 Izabela Szkuta Tychy Trasa Turystyczna K3 (TT) 1 SPORT ACTIVE MTB TEAM TAK posiłek klasyczny
56 Patryk Zawadzki Bojszowy Trasa MTB M2 (MTB) 1 - NIE posiłek klasyczny
57 Łukasz Szyszka Czerniejewo Trasa MTB M3 (MTB) 1 Sengam Sport Racing Team NIE posiłek wegetariański
58 Paweł Pabich Zawiercie Trasa MTB M3 (MTB) 1 Sengam Sport Racing Team NIE posiłek wegetariański
59 Ania Wajzer Zawiercie Trasa MTB K2 (MTB) 1 Sengam Sport Racing Team NIE posiłek wegetariański
60 Mateusz Szewczyk Zawiercie Trasa MTB M1 (MTB) 1 SENGAM SPORT RACING TEAM NIE posiłek klasyczny
61 inez Wilk Bojszowy Trasa Turystyczna K1 (TT) 1 - TAK posiłek klasyczny
62 Kamila Sojka Pszczyna Trasa MTB K2 (MTB) 1 Gomola Trans Airco NIE posiłek wegetariański
63 Mirosław Wójcik Katowice Trasa MTB M3 (MTB) 1 Gomola Trans Airco NIE posiłek klasyczny
64 Paweł Kurzyca Tychy Trasa MTB M2 (MTB) 1 RAFAKO ORBEA MTB TEAM NIE posiłek klasyczny
65 Maciej Pitach dabrowa gornicza Trasa MTB M2 (MTB) - Bike Atelier Team NIE posiłek klasyczny
66 Inga Wilk Bojszowy Trasa Turystyczna K1 (TT) - - TAK posiłek klasyczny
67 Wojciech Szczegielniak Katowice Trasa MTB M2 (MTB) - BIKE ATELIER TEAM NIE posiłek klasyczny
68 Anna Mamok Bieruń Trasa Turystyczna K3 (TT) 1 - TAK posiłek klasyczny
69 Paweł Kulczak Dąbrowa Górnicza Trasa MTB M3 (MTB) 1 - NIE posiłek klasyczny
70 Adam Mamok Bieruń Trasa Turystyczna M3 (TT) 1 - TAK posiłek klasyczny
71 Bartłomiej Mamok Bieruń Trasa Turystyczna M1 (TT) - - TAK posiłek klasyczny
72 Łukasz Mamok Bieruń Trasa Turystyczna M1 (TT) - - TAK posiłek klasyczny
73 Andrzej Rudoba Tychy Trasa MTB M4 (MTB) 1 - NIE posiłek klasyczny
74 Marcin Rasztabiga Zawiercie Trasa MTB M4 (MTB) 1 Sengam Sport Racing Team NIE posiłek klasyczny
75 Adam Dziuk MYSZKÓW Trasa MTB M3 (MTB) 1 Sengam Sport Racing Team NIE posiłek klasyczny
76 Rafał Bukowski Zabrze Trasa MTB M3 (MTB) - GOMOLA TRANS AIRCO NIE posiłek klasyczny
77 TOMASZ BUGAJ WIELICZKA Trasa Turystyczna M3 (TT) 1 ERG BIERUŃ TEAM TAK posiłek klasyczny
78 Małgorzata Bugaj WIELICZKA Trasa Turystyczna K3 (TT) 1 ERG BIERUŃ TEAM TAK posiłek klasyczny
79 Grzegorz Sosna Bojszowy Trasa Turystyczna M3 (TT) 1 - TAK posiłek klasyczny
80 Magdalena Sosna Bojszowy Trasa Turystyczna K3 (TT) 1 - TAK posiłek klasyczny
81 Krzysztof Górny Katowice Trasa MTB M3 (MTB) 1 - NIE posiłek klasyczny
82 Bogdan Pałczyk Chorzów Trasa MTB M4 (MTB) - Kiosk Kolarski SPORTOSITO NIE posiłek klasyczny
83 Katarzyna Sosna Bieruń Trasa Turystyczna K1 (TT) - Astoria Active Team NIE posiłek klasyczny
84 Krzysztof Pałęga Zawiercie Trasa MTB M2 (MTB) 1 Sengam Sport Racing Team NIE posiłek klasyczny
85 Tomasz Wilczewski Tychy Trasa MTB M4 (MTB) - JCI / 40-latek NIE posiłek wegetariański
86 Mirosław Lewiński Ryczówek Trasa MTB M5 (MTB) - - NIE posiłek klasyczny
87 Krzysztof Łukasik Tychy Trasa MTB M5 (MTB) 1 - NIE posiłek klasyczny
88 Rafal Kropka Tychy Trasa MTB M3 (MTB) - - NIE posiłek klasyczny
89 Mariusz Jaworski Tychy Trasa MTB M2 (MTB) - - NIE posiłek klasyczny
90 mariusz gajak Dąbrowa Górnicza Trasa MTB M4 (MTB) - PIA Polska CFO team NIE posiłek klasyczny
91 Mariusz Kastelik Brzezinka Trasa Turystyczna M2 (TT) 1 Waleczni Górale TAK posiłek klasyczny
92 Łukasz Mędrzecki Mysłowice Trasa MTB M3 (MTB) - Gomola Trans Airco NIE posiłek klasyczny
93 Wojciech Mędrzecki Mysłowice Trasa Turystyczna M1 (TT) - Gomola Trans Airco NIE posiłek klasyczny
94 Damian Juda Tychy Trasa Turystyczna M2 (TT) - - NIE posiłek klasyczny
95 Marek Jaromin Bieruń Trasa Turystyczna M2 (TT) 1 - NIE posiłek klasyczny
96 Michał Barzycki Bieruń Trasa Turystyczna M2 (TT) 1 - NIE posiłek klasyczny
97 Damian Kotwica Katowice Trasa MTB M2 (MTB) - - NIE posiłek klasyczny
98 Maciej Jaworski Zawiercie Trasa MTB M2 (MTB) - Sengam Sport Racing Team NIE posiłek klasyczny
99 Ireneusz Stiller Zabrze Trasa MTB M4 (MTB) - Polart Nutraxx SMP Team NIE posiłek klasyczny
100 Paweł Mieszczak Dąbrowa Górnicza Trasa MTB M3 (MTB) - BIKEHEAD NIE posiłek klasyczny
101 Piotr Śleziona Tychy Trasa MTB M3 (MTB) - Gomola Trans Airci NIE posiłek klasyczny
102 Arkadiusz Ogaza Bieruń Trasa Turystyczna M2 (TT) 1 - NIE posiłek klasyczny
103 Remigiusz Chomiuk rybnik Trasa MTB M1 (MTB) - ALVA 1 - rowery.ruda.pl NIE posiłek klasyczny
104 Robert Osiński Tychy Trasa MTB M3 (MTB) - BIKE ATELIER TEAM NIE posiłek klasyczny
105 Anna Skorupa Radlin Trasa Turystyczna K2 (TT) - - TAK posiłek klasyczny
106 Grzegorz Smaczyński Dąbrowa Górnicza Trasa Turystyczna M2 (TT) 1 Bike Atelier Team NIE posiłek wegetariański
107 Izabela Skorupa Radlin Trasa Turystyczna K3 (TT) - - TAK posiłek klasyczny
108 Radosław Skorupa Radlin Trasa MTB M4 (MTB) - - TAK posiłek klasyczny
109 Andrzej Baryluk Żernica Trasa MTB M1 (MTB) 1 - NIE posiłek klasyczny
110 Joanna Borek Katowice Trasa Turystyczna K3 (TT) 1 BorTeam NIE posiłek klasyczny
111 Paulina Borek Katowice Trasa Turystyczna K1 (TT) - BorTeam NIE posiłek klasyczny
112 JANUSZ MULLER Chorzów Trasa MTB M3 (MTB) 1 SCS OSOZ Racing Team NIE posiłek klasyczny
113 Szymon Puchalski Tychy Trasa MTB M3 (MTB) - - NIE posiłek klasyczny
114 Grzegorz Waśkowski Knurów Trasa Turystyczna M3 (TT) 1 FeByS NIE posiłek klasyczny
115 Katarzyna Mzyk Lędziny Trasa Turystyczna K3 (TT) 1 - TAK posiłek klasyczny
116 MATEUSZ DZIADEK Brenna Trasa MTB M2 (MTB) - GOMOLA TRANS AIRCO NIE posiłek klasyczny
117 Grzegorz Żołna Mikołów Trasa MTB M3 (MTB) - www.force-components.pl NIE posiłek klasyczny
118 Bartosz Janik Dąbrowa Górnicza Trasa Turystyczna M3 (TT) - - NIE posiłek klasyczny
119 Krystian Filipiak Mikołów Trasa Turystyczna M2 (TT) - - NIE posiłek klasyczny
120 Piotr Krawczyk Dąbrowa Górnicza Trasa MTB M2 (MTB) - REAL 64-STO NIE posiłek klasyczny
121 Michał Strzezik Tychy Trasa Turystyczna M3 (TT) - - NIE posiłek klasyczny
122 Wojtek Uchman Katowice Trasa MTB M1 (MTB) - Aegon Cycling Team NIE posiłek klasyczny
123 Dariusz Nowak Jaworze Trasa MTB M4 (MTB) - - NIE posiłek klasyczny


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K1 (MTB) 0
K1 (TT) 4
K2 (MTB) 3
K2 (TT) 5
K3 (MTB) 2
K3 (TT) 7
K4 (MTB) 0
K4 (TT) 0
K5 (MTB) 0
KMASTER (MTB) 0
M1 (MTB) 5
M1 (TT) 3
M2 (MTB) 16
M2 (TT) 12
M3 (MTB) 29
M3 (TT) 15
M4 (MTB) 13
M4 (TT) 3
M5 (MTB) 5
MMASTER (MTB) 1
Kobiety 21
Mężczyźni 102
Wszyscy 123