Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Najlepszy zawodnik Ziemi Górowskiej Drużyna
1 Karol Kuik Poznań MINI M3 1 NIE KROSS EURO-ROWER.PL
2 Marcin Przybylak Kościan MINI M2 1 NIE KROSS EURO-ROWER.PL
3 Tomasz Kuik Leszno MINI M3 1 NIE KROSS EURO-ROWER.PL
4 Paweł Konieczny Osieczna MINI M3 1 NIE KROSS EURO-ROWER.PL
5 ŁUKASZ MARCINIAK Leszno MINI M3 1 NIE KROSS EURO-ROWER.PL
6 Marcin Marciniak Krzywiń MINI M2 1 NIE KROSS EURO-ROWER.PL
7 Mikołaj MARCINIAK Osieczna MLODZIK MŁODZIK 1 NIE KROSS EURO-ROWER.pl
8 Karol Włodarczak Śmigiel MINI M3 1 NIE KROSS EURO-ROWER.PL
9 Artur Walkowiak Wyciążkowo MINI M4 1 NIE KROSS EURO-ROWER.PL
10 Dominik Frąckowiak Nietążkowo MINI M2 1 NIE Orzeł Lipno
11 Tomasz Rogowicz Pogorzela MINI M3 1 NIE ATINSTALACJE.PL
12 daniel świątkowski Głogów MEGA M3 1 NIE TC Chrobry Głogów
13 Przemek Kozowski RYDZYNA MLODZIK MŁODZIK 1 NIE R-TEAM RYDZYNA
14 Marek Jakubowski Leszno MINI M3 1 NIE REAL 64-sto
15 Sebastian Bassa Krzemieniewo MINI M2 1 NIE KLIMA LESZNO TEAM
16 Darek Świt RYDZYNA JUNIOR JUNIOR 1 NIE 4EVER BIKE
17 Wojciech Tycner Przybyszewo MINI M2 - NIE -
18 Michał Józefiak Leszno MINI M3 1 NIE 4EVER BIKE
19 Bartosz Bednarczyk Śmigiel MINI M2 1 NIE KROSS EURO-ROWER.PL
20 Jan Szymański Leszno JUNIOR JUNIOR 1 NIE Pozytywnie Zakręceni Leszno
21 Witold Banaszak Oporówko MINI M3 1 NIE KLIMA LESZNO TEAM
22 Kacper Bartkowiak Kąkolewo MLODZIK MŁODZIK 1 NIE REAL 64-sto
23 Artur Woziński LIPNO MINI M2 1 NIE AMBIT RACING TEAM
24 Marta Bura Dąbcze MINI M3 1 NIE KLIMA LESZNO TEAM
25 Michał Andrzejewski Wilkowice MEGA M2 1 NIE -
26 Janusz Tumiłowicz Góra MEGA M4 1 TAK DGR RACING TEAM
27 - - Wrocław MINI M3 1 NIE Spinko Leszno
28 Arkadiusz Wojciechowski Leszno MINI M3 1 NIE Spinko Leszno
29 Łukasz Klupieć Leszno MINI M3 - NIE -------
30 Mikołaj Kosowicz Gostyń MINI M2 1 NIE GKR Gostyń
31 Kamil Dańczak Leszno MINI M1 1 NIE DGR Racing Team
32 Marcin Mrozowski Góra MINI M2 1 TAK -
33 BARTOSZ WOLNY Leszno MEGA M3 1 NIE Spinko Leszno
34 Angelika Sworowska Wilkowice JUNIOR JUNIORKA 1 NIE Orzel Lipno
35 Daniel Piątkowski Siedlec MINI M3 1 NIE -
36 Agnieszka Gołembiewska Śrem MINI K3 - NIE BRZECHWA TEAM
37 Mikołaj Urbaniak jerka MINI M2 1 NIE -
38 Konrad Antkowiak Leszno MINI M3 1 NIE KROSS EURO-ROWER.PL
39 Daniel FENGLER Lubin MINI M3 1 NIE urbaniak
40 Mateusz Matuszewski Leszno MINI M2 1 NIE METABO TORA BIKE
41 Paweł Wietecki Ostrów Wlkp. MINI M4 1 NIE -
42 Bartosz Wieloch Góra MINI M3 1 TAK DGR RACING TEAM
43 Mariusz Mazurkiewicz Kąkolewo MINI M5 - NIE BRZECHWA TEAM
44 Grzegorz Brzechwa Strzyżewice MINI M6 1 NIE BRZECHWA TEAM
45 Zdzisław Binkowski Śrem MINI M5 - NIE BRZECHWA TEAM
46 Krystian MRÓZ RYDZYNA MINI M2 - NIE 4EVER BIKE
47 Daniel HUZAR Góra MEGA M3 1 TAK DGR RACING TEAM
48 Maciej Michalski Gostyń MINI M3 1 NIE GKR Gostyń
49 Jarosław Gąsior Leszno MINI M3 1 NIE SpeedBike Leszno
50 Marcin Włodarczyk Wilkowice MINI M3 1 NIE CIESIÓŁKA TEAM
51 Dawid Wojciechowski Leszno JUNIOR JUNIOR 1 NIE REAL 64-sto
52 Tomasz Wróbel Szreniawa MINI M3 1 NIE Komorniki MTB Team
53 Adam Wiśniewski Leszno MINI M2 1 NIE AMBIT RACING TEAM
54 Marcin Nowak Śmigiel MINI M3 1 NIE Orzeł Lipno
55 Agnieszka Nowak Śmigiel MINI K3 1 NIE Orzeł Lipno
56 WOJCIECH BANASZCZAK Leszno MINI M4 1 NIE 4EVER BIKE
57 Michał Konieczny Krzywiń MINI M3 1 NIE KROSS EURO-ROWER.PL
58 Zdzisław Wasiołka Leszno MEGA M5 1 NIE Spinko Leszno
59 Wacław Florczyk Modrzyca MINI M6 1 NIE -
60 Krzysztof Krówczyński Leszno MINI M2 1 NIE Metabo Tora Bike
61 Jerzy Nogała Leszno MINI M4 1 NIE METABO TORA BIKE
62 Artur Schaefer Poznań MINI M4 1 NIE Borant
63 Wiktor Dominiczak Kościan JUNIOR JUNIOR 1 NIE LKS Szawer Leszno
64 Waldemar Łukaszkiewicz Starkowo MINI M5 1 NIE Orzeł Lipno
65 Waldemar Jendrzejczak Leszno MINI M5 1 NIE KROSS EURO-ROWER.PL
66 grzegorz napierała Bolechówko MINI M6 1 NIE SUPER SPORTOWY TEAM
67 Tomasz Pawlikowski Wilkowice MINI M3 - NIE Pozytywnie Zakręceni
68 Bartosz Lisiecki Góra MINI M3 1 TAK DGR RACING TEAM
69 Jan Jankowiak rawicz MINI M6 - NIE "Enigma" Rawicz
70 Tomasz Soszyński Krzywiń MINI M3 1 NIE KROSS EURO-ROWER.PL
71 Adam Marciniak Gostyń MINI M3 1 NIE KROSS EURO-ROWER.PL
72 PRZEMYSŁAW RATAJCZAK Leszno MINI M3 1 NIE Metabo TORA bike
73 Arkadiusz Nędzewicz Leszno MINI M2 1 NIE Metabo Tora Bike
74 Marek Wawrowski Leszno MINI M3 1 NIE Spinko Leszno
75 Przemysław Szłapka Karolewko MINI M4 1 NIE R-TEAM RYDZYNA
76 Jagienka Szłapka Karolewko JUNIOR JUNIORKA 1 NIE R-TEAM RYDZYNA
77 Arkadiusz Kaczmarek Strzyżewice MEGA M3 1 NIE SPINKO LESZNO
78 Andrzej Skiba Leszno MEGA M3 1 NIE LKK TEAM
79 Przemysław Janura Leszno MINI M2 1 NIE -
80 Marcin Andrynowski Góra MINI M2 1 TAK DGR RACING TEAM
81 Adam Dudziak Leszno MINI M2 1 NIE REAL 64-sto
82 Przemysław Dudziak Leszno MINI M3 - NIE LKK TEAM
83 Joanna Olejnik-Pazoła Leszno MINI K3 1 NIE Szkoła Językowa Smile
84 Tomasz Sobczak Leszno MINI M3 - NIE Brak
85 Agata Mularczyk rawicz MINI K3 1 TAK RSC BIKE RAWICZ
86 łukasz mularczyk rawicz MINI M3 1 NIE RSC BIKE RAWICZ
87 Łukasz Zielony Bełcz Wielki MINI M1 1 TAK DGR RACING TEAM
88 Robert Furmańczak Leszno MINI M4 1 NIE KROSS EURO-ROWER.PL
89 Jaromir Pazoła Leszno MINI M5 1 NIE Jardom Nieruchomości
90 Konrad Danek Klonówiec MINI M1 1 NIE Orzeł Lipno
91 Łukasz Dembski rawicz MEGA M3 1 NIE KROSS EURO-ROWER.PL
92 Hanna Dembska rawicz MEGA K 1 NIE KROSS EURO-ROWER.PL
93 Tomasz Kobus Góra MINI M3 - TAK DGR RACIN TEAM
94 Hubert Karyś Góra MINI M2 - TAK DGR RACIN TEAM
95 Krzysztof Łuczak Leszno MINI M4 1 NIE REAL 64-sto
96 Mateusz Kosek Żmigród MINI M2 1 NIE Spinko Leszno
97 BRONISŁAW SIKORA Leszno MINI M6 1 NIE Brzechwa team
98 MIROSŁAW MIKOŁAJCZAK Leszno MINI M4 - NIE REAL 64-sto
99 Łukasz Nowak Czernina MINI M3 1 TAK DGR RACING TEAM
100 jarosław rokosiewicz dobramyśl MINI M5 1 NIE Brzechwa Team
101 ANDRZEJ KARMOWSKI Poznań MEGA M5 1 NIE -
102 Marcin Intek Nowy Tomysl MINI M3 - NIE Hunters Team
103 Maciej Mania Leszno MEGA M3 1 NIE LKK TEAM
104 Bartłomiej Marczewski Leszno MINI M3 1 NIE Metabo TORA Bike
105 Sebastian Sielągowski Włoszakowice MINI M3 1 NIE -
106 PAWEŁ CIEŚLIŃSKI Wilkowice MINI M4 1 NIE CIESIÓŁKA TEAM
107 Paweł Stachowiak Kąkolewo MINI M4 1 NIE CIESIÓŁKA TEAM
108 Szymon Sędzik rawicz MINI M3 1 NIE Pozytywnie Zakreceni
109 Rafał Wawrzkiewicz Belęcin MINI M2 1 NIE KKFP
110 Michał Andrzejewski Wilkowice MEGA M2 - NIE REAL 64-STO
111 DAMIAN KMIECIAK Manieczki MINI M3 1 NIE KOMPLEX - BRUK MTB TEAM
112 Julia NOWAK Śrem MLODZIK MŁODZICZKA 1 NIE -
113 Dariusz Landzwojczak Krzywiń MINI M2 1 NIE KROSS EURO-ROWER.PL
114 Robert Kociałkowsli Śrem MINI M4 1 NIE Komplex Bruk MTB Team
115 Dariusz Walczak Leszno MINI M5 1 NIE Pozytywnie Zakręceni
116 Roman Szczepaniak Leszno MEGA M4 1 NIE lkk team
117 Krzysztof Majewski Stara Góra MINI M3 1 TAK DGR Racing Team
118 FRANCISZEK MATYSIK KOPANICA MINI M6 1 NIE -
119 JERZY CIAPIERZYŃSKI Ołobok MINI M6 1 NIE -
120 Marcin JURKÓW Leszno MEGA M3 1 NIE DGR RACING TEAM
121 Marcin Sołtysiak LIPNO MINI M3 1 NIE Galibier-Bikefun Team
122 Jakub Mądry Kąkolewo JUNIOR JUNIOR 1 NIE REAL 64-sto
123 Kazimierz Ratajczak Dolsk MINI M4 1 NIE ANP TEAM Dolsk
124 Damian Ratajczak Dolsk MINI M2 1 NIE ANP TEAM Dolsk
125 Zenon Szoplik Leszno MINI M4 1 NIE -
126 PAWEŁ NAPIERAŁA Leszno MINI M3 1 NIE CIESIÓŁKA TEAM
127 Zbigniew Ludwiczak KOPANICA MINI M4 1 NIE -
128 Marcin Mikolajczak Bojanowo MINI M3 1 NIE 4EVER BIKE
129 Monika Buchowska Kurza Góra MINI K3 1 NIE 4EVER BIKE
130 Marcin Jarek Leszno MINI M3 1 TAK DGR Racing Team
131 Tomasz Grondal Leszno MINI M2 1 NIE Metabo TORA bike
132 Marcin Matysiak Jutrosin MINI M2 1 NIE MORO Team
133 Bartłomiej Kapała Święciechowa MINI M3 - NIE Galibier-Bikefun Team
134 Patryk Jabczanik Nietków MINI M3 1 NIE -
135 Arkadiusz Skrzypiński Leszno MINI M3 1 NIE -
136 Michał KAŹMIERCZAK Leszno MINI - 1 NIE REAL 64-STO
137 JACEK MAGDZIAK Lubin MINI M3 - NIE Volkswagen Motor Polska Bike Team
138 Anna Danilewicz Sulęcin MINI K3 1 NIE GReeN Bike MTB Team
139 PIOTR KRĘŻEL Warszawa MINI M2 1 TAK DGR RACING TEAM
140 KRZYSZTOF PATERKA Leszno MEGA M4 1 TAK LKK TEAM
141 Paweł Samol Włoszakowice MINI M4 1 NIE kolownik wloszakowice
142 Andrzej Brzechwa Śrem MINI M6 1 NIE BRZECHWA TEAM
143 Karol Skałecki Śrem MINI M1 1 NIE BRZECHWA TEAM
144 Grzegorz Huzar Włodków Górny MINI M1 1 TAK DGR Racing Team
145 Łukasz Napierała Bolechówko MINI M2 1 NIE Goggle Pro Active Eyewear
146 Maciej Wawrzyniak RYDZYNA MINI M4 1 NIE R-TEAM Rydzyna
147 Magdalena Zimniak Leszno MINI K4 1 NIE GALIBIER BIKE FUN
148 Marek Mierzwiczak Oborniki MINI M5 - NIE Obornickie Towarzystwo Cyklistów - Sekcja Kolarska Motoklubu Oborniki
149 Michał Stachowski Leszno MEGA M2 1 NIE REAL 64-sto
150 DOMINIK KACZMAREK Leszno MINI M3 1 NIE Galibier-Bikefun Team
151 Marcin Śladewski WSCHOWA MINI M1 - NIE KROSS EURO-ROWER.PL
152 Maciej Bogdanów Leszno MINI M3 1 NIE CIESIÓŁKA TEAM
153 Bartosz Samborski Góra MINI M2 - NIE DGR Racing Team
154 Sebastian Szerszeń Leszno MEGA M3 1 NIE Spinko Leszno
155 Joanna Kowalczyk Nowy Lubosz MINI K2 1 NIE KROSS EURO-ROWER.PL
156 Łukasz Zimmer Leszno MINI M3 1 NIE MORO Team
157 Mirosław Pleskot Leszno MEGA M5 1 NIE Orzeł Lipno
158 Szymon Wasiołka Leszno MINI M2 1 NIE Orzeł Lipno
159 Andrzej Szymański Dolsk MINI M4 1 NIE ANP TEAM Dolsk
160 Arkadiusz TIETZ Leszno MEGA M4 1 NIE lkk team
161 Andrzej Smereka Milicz MINI M6 1 NIE -
162 Tomasz PASIK Wolsztyn MEGA M3 1 NIE Wolsztyn NorDan Team
163 KAMIL ŁATA RYDZYNA MINI M2 1 NIE R-Team Rydzyna
164 Przemysław Skorupka Leszno MINI M2 1 NIE MORO Team
165 Adam Bortlisz Kąkolewo JUNIOR JUNIOR 1 NIE REAL 64-sto
166 Mariusz Lickiewicz Bolesławiec MINI M4 1 NIE Xtrabike SSC Bolesławiec
167 Tomasz Ratajczak Leszno MINI M5 1 NIE Metabo Tora Bike
168 Jakub Bordecki Święciechowa MINI M2 1 NIE GALIBIER BIKEFUN TEAM
169 WALDEMAR KORDUS Gostyń MINI M4 1 NIE -
170 Wiesław Cerazy Milicz MINI M5 1 NIE Technikum Leśne w Miliczu
171 Sylwia Tumiłowicz Góra MINI K2 1 TAK DGR RACING TEAM
172 Bartosz Wujczak Leszno MEGA M2 1 NIE REAL 64-sto
173 Dawid Bogdanów Leszno MLODZIK MŁODZIK 1 NIE CIESIOŁKA TEAM
174 Monika Cegła Raszków MINI K3 1 NIE BURGHARDT RASZKÓW
175 Mariusz Chyła Kąkolewo MEGA M4 1 NIE REAL 64-sto
176 Mariusz Ratajczak Leszno MINI M4 1 NIE 4EVER BIKE
177 Franciszek Komolka Święciechowa MINI M6 1 NIE brzechwa team
178 Jacek Nowak Leszno MINI M4 1 NIE R-TEAM Rydzyna
179 Aleksandra NOWAK Leszno MINI K2 1 NIE R-TEAM Rydzyna
180 Bartosz BORKOWSKI WSCHOWA MINI M3 1 NIE -
181 Robert Siecla rawicz MINI M1 1 NIE RSC Bike Rawicz
182 Kacper Jabłoński rawicz MINI M4 1 NIE RSC Bike Rawicz
183 Joanna Jarząb Góra MINI K3 1 TAK PSS Pozytywnie Zakręceni
184 Artur Jarząb Góra MINI M3 1 TAK -
185 Mikołaj Garczarek Granowo MINI M3 1 NIE Garchem TEAM
186 Piotr Szymczak Leszno MEGA M5 1 NIE TC CHROBRY GŁOGÓW
187 Jarek Czekaj Leszno MEGA M4 1 NIE REAL 64-Sto
188 Mateusz Woziwodzki rawicz JUNIOR JUNIOR 1 NIE LKS SZAWER LESZNO
189 Marcin Woziwodzki rawicz MINI M4 1 NIE -
190 Robert Budnik Góra MINI M3 1 NIE -
191 Konrad Konkol Miastko MINI M3 1 NIE Orzeł Lipno
192 PAWEŁ KOŁOSIONEK Leszno MINI M4 1 NIE R-TEAM RYDZYNA
193 Paweł Matykiewicz Leszno MINI M5 1 NIE REAL 64-STO
194 Szymon GULAREK Nowy Tomysl MEGA M3 1 NIE Bero Team
195 Tomasz Pazgrat Nowy Tomyśl MEGA M2 1 NIE -
196 Marek Wróblewski Sądzia MINI M3 1 NIE -
197 Amadeusz Wróblewski Sądzia MLODZIK MŁODZIK 1 NIE -
198 Anna Lipowa Krzycko Wielkie MINI K2 1 NIE Kołownik Włoszakowice
199 Gerard Wlekły Kościan MEGA M5 1 NIE Volkswagen samochody użytkowe mtb team
200 Michał MOTEK Leszno MINI M2 1 NIE KLIMA LESZNO TEAM
201 Wojciech Jachimczyk Góra MINI M2 - TAK DGR RACING TEAM
202 Wojciech Mizuro Leszno MINI M3 1 NIE Real 64-Sto
203 Bartosz Babski Leszno MLODZIK MŁODZIK 1 TAK Real 64-sto
204 Mikołaj Poloch Bukówiec Górny MEGA M2 1 NIE Kołownik Włoszakowice
205 szymon sobierajski Bukówiec Górny MINI M1 1 NIE Kołownik Włoszakowice
206 PAWEL KOSMOWSKI Oborniki MINI M4 1 NIE FTI
207 Bartosz Mkołajczak Przemęt MINI M3 1 NIE -
208 Robert Piotrowski Zaborowice MINI M3 1 NIE Astromal
209 Krzysztof Kaźmierowski Leszno MINI M4 1 NIE Astromal
210 JAKUB JANKOWIAK Leszno MINI M3 1 NIE KROSS EURO-ROWER.PL
211 Bartosz Browarczyk Śrem MINI M4 1 NIE -
212 Dawid Kowalczyk Leszno JUNIOR JUNIOR 1 NIE REAL 64-sto
213 Waldemar Kajoch Leszno MINI M3 1 NIE GALIBIER - BIKEFUN TEAM
214 Bartosz Skrzypczak Leszno MINI M3 1 NIE Astromal
215 Lucjan BURA Leszno MINI M6 - NIE KLIMA LESZNO TEAM
216 Sebastian Kunc Pleszew MINI M3 - NIE EAGLE-FRIENDS
217 Marek Migdał Wrocław MINI M3 - NIE METABO TORA BIKE
218 PIOTR JAMRÓG Polkowice MINI M3 1 NIE Xtrabike SSC Bolesławiec
219 KAMIL KOWALSKI Leszno MINI M2 1 NIE Galibier-Bikefun Team
220 Kacper Majewski Stara Góra JUNIOR JUNIOR 1 TAK DGR Racing Team
221 ANDRZEJ SKORUPSKI Kąkolewo MINI M5 1 NIE BRZECHWA TEAM
222 Oskar Skrzypczak Brenno MEGA M4 1 NIE Real 64-Sto
223 piotr janus Leszno MINI M4 1 NIE pozytywnie zakreceni
224 Mariusz Majchrzak Leszno MINI M4 1 NIE REAL 64-sto
225 Adam Radkiewicz Poznań MINI M4 1 NIE -
226 ADAM OSTRYŃSKI Leszno MINI M2 - NIE REAL 64-STO
227 RADOSŁAW MARKIEWICZ Poznań MINI M2 1 NIE Zgrupka Team
228 Maciej Łazarenko Śrem MEGA M3 - NIE GreenBike MTB TEAM
229 Iwona Chyła Leszno MINI K4 1 NIE REAL 64-STO
230 Jerzy Sochacki Sława. MINI M4 1 NIE Brzechwa Team
231 Mateusz Konopka Osieczna MINI M2 1 NIE MORO Team
232 Konrad ZDZIABEK Śmigiel MINI M3 1 NIE KROSS EURO-ROWER.PL
233 DANUTA WOŹNIAK Leszno MINI K4 1 NIE NOMINACJA
234 DOROTA STAWIŃSKA Głogów MINI K4 1 NIE NOMINACJA
235 DANUTA WOŹNIAK Leszno MINI K3 - NIE NOMINACJA
236 Hubert Żaba Góra MEGA M2 1 TAK DGR RACING TEAM
237 PIOTR KRYSMAN Leszno MINI M2 1 NIE KROSS EURO-ROWER.PL
238 DARIUSZ DROBNIAK Leszno MEGA M5 1 NIE STREFASPORTU.PL
239 Ryszard Bróździński Poznań MEGA M5 1 NIE SUPERSPORTOWY Team
240 MARCIN JABŁOŃSKI Włoszakowice MINI M3 1 NIE ASTROMAL
241 Jarosław Słomiński Poznań MINI M2 1 TAK -
242 Dominik Łagoda Kąkolewo MINI M3 1 NIE -
243 Krzysztof Artur Leszno MINI M5 1 NIE AMBIT RACING TEAM
244 TOMASZ GRABARA Święciechowa MINI M3 1 NIE CANYON BIKE
245 Przemek Zaczkiewicz Niechlów MINI M3 1 TAK DGR RACING TEAM
246 Jagna Łunkiewicz Poznań MINI K4 1 NIE EuroFilm Folie Okienne
247 Grzegorz Stępień Głogów MINI M2 1 NIE EuroFilm Folie Okienne
248 Tomasz Paradowski Głogów MINI M4 1 NIE -
249 Wojciech Grajnert LIPNO MINI M3 1 NIE MW Invest Group
250 Dariusz Markiewicz LIPNO MINI M3 1 NIE MW Invest Group
251 Szymon Matuszak Konin MINI M3 1 NIE MW Invest Group
252 Adam Kędzia Śmigiel MINI M4 1 NIE MW Invest Group
253 Krzysztof Zalesiński Leszno MINI M3 1 NIE MW Invest Group
254 PATRYK PAWŁOWSKI Leszno MINI M3 1 NIE Strefa sportu
255 MAGDALENA SOSZYŃSKA Krzywiń MINI K3 1 NIE KROSS EURO-ROWER.PL
256 Krzysztof Skorliński Leszno MEGA M5 1 NIE LKK TEAM
257 Tomasz Dyrsowicz Góra MINI M3 1 TAK DGR Racing Team
258 BARTOSZ ROKOSIEWICZ dobramyśl MINI M2 1 NIE Kross Euro-rower.Pl
259 Artur Janik Leszno MINI M3 1 NIE AMBIT RACING TEAM
260 Przemysław Papież Leszno MEGA M3 1 NIE STREFASPORTU.PL
261 Tomasz Tęgi Leszno MEGA M3 1 NIE real 64sto
262 PRZEMYSŁAW ROZWALKA LIPNO MEGA M2 1 NIE MW Invest Group
263 Fryderyk Gorlas Śmigiel MINI M2 - NIE KROSS EURO-ROWER.PL
264 Jakub Pielech Krobia JUNIOR JUNIOR 1 NIE Oslonka Racing Team
265 Adam Baksalary Leszno MINI M3 - NIE MW Invest Group
266 ANDRZEJ NAWROCKI Leszno MINI M4 - NIE 35PLUS
267 Łukasz Sibila Leszno MINI M3 1 TAK DGR RACING TEAM
268 Robert Rzeźniczak Głogów MINI M4 1 NIE Budstyl
269 Patryk Kruszniewicz Poznań MINI M2 1 NIE Zgrupka Team
270 Kuba Tarońt Góra MLODZIK MŁODZIK 1 TAK DGR RACIN TEAM
271 Przemyslaw Nalewaj Leszno MINI M2 1 NIE REAL 64-sto
272 Grzegorz Jakubowski Leszno MINI M3 1 NIE MTB G-Team
273 Daniel Michalak Leszno MINI M4 1 NIE MTB G-Team
274 Filip Obierski Leszno MINI M3 1 NIE MTB G-Team
275 Waldemar Schwendke Leszno MINI M4 - NIE MTB G-Team
276 Robert Syc Leszno MEGA M3 1 NIE Real 64-sto
277 Elżbieta Marciniak Polkowice MINI K4 1 NIE BUDSTYL
278 Andrzej Janik Leszno MINI M4 1 NIE ONNINEN-ANDNOVA TEAM
279 Robert Wels Nowy Belęcin MINI M2 1 NIE -
280 Robert Drozdowski Jerzmanowa MINI M4 1 NIE team mtb parkietex
281 DAWID SZUDRA Leszno MLODZIK MŁODZIK 1 NIE LKS SZAWER LESZNO
282 Kacper Fiszer łoniewo JUNIOR JUNIOR 1 NIE REAL 64-sto
283 KATARZYNA HENDRZYK - MAJEWSKA Poznań MEGA K 1 NIE Euro Bike Kaczmarek Electric Team
284 MACIEJ KASPRZAK Poznań MEGA M3 1 NIE Euro Bike Kaczmarek Electric Team
285 ZBIGNIEW MAŁKOWSKI Szreniawa MINI M4 1 NIE Komorniki MTB Team
286 Dariusz Muszalski Leszno MINI M2 1 NIE -
287 Marek Weber Śrem MINI M2 - NIE Green Bike MTB Team
288 Piotr Krawczyk Dąbrowa Górnicza MINI M2 - NIE REAL 64-STO
289 Rafał DZIEDZIC Polkowice MINI M4 1 NIE BUDSTYL Polkowice/Głogów
290 Katarzyna Ratajczak Góra MINI K2 - NIE -
291 Konrad Chocianowski Włodków Górny MLODZIK MŁODZIK 1 NIE Brak
292 Hanna Chocianowska Włodków Górny MLODZIK MŁODZICZKA 1 NIE Brak
293 MICHAŁ BUKOWSKI Święciechowa MINI M4 1 NIE ONNINEN AND-NOVA TEAM
294 MARTYNA SZUDRA Leszno JUNIOR JUNIORKA 1 NIE LKS SZAWER LESZNO
295 Tomasz Pawlak WSCHOWA MINI M2 - NIE KROSS EURO-ROWER.PL
296 Filip Sobczak Leszno MLODZIK MŁODZIK 1 NIE Brak
297 KRYSTIAN ROZWALKA LIPNO MINI M1 - NIE KROSS EURO-ROWER.PL


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
JUNIOR 11
JUNIORKA 3
K 2
K2 5
K3 10
K4 6
M1 9
M2 8
M2 50
M3 16
M3 82
M4 7
M4 43
M5 13
M5 8
M6 11
MŁODZICZKA 2
MŁODZIK 10
Kobiety 29
Mężczyźni 268
Wszyscy 297