Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Służba Mundurowa Rodzaj roweru
1 Robert Wysokiński Szczecin MINI Mini_K2 1 LKK Leszno Drużyna Szpiku NIE INNY
2 Sławomir Bogusz Dobroszyce MINI Mini_M4 1 SCT Riders TAK SZOSA
3 Marcin Gaj Szczecin MINI Mini_M3 1 Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus NIE INNY
4 Krzysztof Krówczyński Leszno MINI Mini_M2 1 Metabo Tora Bike NIE SZOSA
5 Sebastian Ratajczak BUK MINI Mini_M3 1 Grupa Kolarska BUK NIE SZOSA
6 Marcin Trzaska Wrocław GIGA Giga_M4 1 GVT TAK SZOSA
7 PIOTR KRĘŻEL Warszawa MEGA Mega_M2 1 DGR RACING TEAM NIE SZOSA
8 Marcin Wójcik WRONKI MEGA Mega_M2 1 WRONKI TAK SZOSA
9 Dominik Frąckowiak Nietążkowo MINI Mini_M2 1 Orzeł Lipno NIE INNY
10 Grzegorz Szymczak Lubień kujawski MINI Mini_M2 1 Kolorado Team NIE SZOSA
11 Roman Maciaszczyk Bierutów MINI Mini_M4 1 - NIE SZOSA
12 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA MINI Mini_M3 1 BIAŁE TYGRYSY JAROCIN NIE SZOSA
13 Łukasz Moneta Wrocław MINI Mini_M2 1 - NIE SZOSA
14 Agnieszka Morel Gorzów Wlkp. MINI Mini_K3 1 AGA TEAM MTB NIE SZOSA
15 Tomasz Kaczor Zbąszynek MINI Mini_M4 1 Absolute bikes NIE INNY
16 Hubert Iwankiewicz Swarzędz MINI Mini_M3 1 Zgrupka Luboń NIE SZOSA
17 PIOTR MIAŁKAS BUK MEGA Mega_M4 1 - NIE SZOSA
18 Michał Tomaszewicz Lubin MINI Mini_M3 1 - NIE INNY
19 kamil kasprowiak Bojanowo MINI Mini_M3 1 pizzeria verona bojanowo NIE SZOSA
20 PAWEŁ DOPIERAŁA Leszno MEGA Mega_M4 1 FEBE & REAL TEAM NIE SZOSA
21 ZBIGNIEW KURZAWIŃSKI Lubin MEGA Mega_M5 1 niezrzeszony NIE SZOSA
22 ROMAN PRZEWORSKI BUK MEGA Mega_M4 1 Grupa Kolarska Buk NIE SZOSA
23 Robert Kołodziejczyk Leszno MEGA Mega_M4 1 FEBE & REAL Team NIE SZOSA
24 Paweł Jóźwiak Rokietnica MINI Mini_M3 1 TATA SZYMKA NIE INNY
25 Mikołaj Poloch Bukówiec Górny MEGA Mega_M2 1 Kołownik Włoszakowice NIE SZOSA
26 ŁUKASZ STAWIŃSKI Kąkolewo MINI Mini_M2 1 Brzechwa Team NIE SZOSA
27 Mikołaj Kordus Koźmin Wielkopolski MINI Mini_M2 1 AGK Koźmin Wielkopolski NIE SZOSA
28 Agnieszka Pawlaczek prusice MINI Mini_K3 1 - NIE INNY
29 Tomasz Pawlaczek prusice MINI Mini_M4 1 - NIE INNY
30 Kamil MISIKONIS GRYFICE GIGA Giga_M3 1 KS Masters Gryfice NIE INNY
31 Krystian Bałamącek Nowe Skalmierzyce MEGA Mega_M4 1 TR SOKÓŁ SKALMIERZYCE NIE SZOSA
32 PATRYK WIELGOSZ Oborniki MINI Mini_M2 1 OTC Sekcja Kolarska Motoklubu Oborniki TAK SZOSA
33 Aleksandra Lewandowska Myślibórz MINI Mini_K3 1 - TAK SZOSA
34 Zbigniew Kowalczyk Ostrów Wlkp. MINI Mini_M5 1 OTR Interkol NIE SZOSA
35 Ewa Kowalczyk Ostrów Wlkp. MINI Mini_K5 1 OTR Interkol NIE INNY
36 Mateusz Danielski Rokietnica MINI Mini_M3 1 Proktor Adventure Team NIE SZOSA
37 Adam Rdzenny Leszno Brzeg Dolny MINI Mini_M4 1 ŻABKA TEAM LESZNO NIE SZOSA
38 Radosław Kudła Pieszyce MEGA Mega_M3 1 GVT NIE SZOSA
39 Robert Kmieciak Plewiska MINI Mini_M2 1 - NIE SZOSA
40 Leszek Marchel Solec Kujawski MINI Mini_M5 1 KMW NIE INNY
41 Tomasz Marchel Solec Kujawski GIGA Giga_M2 1 - NIE INNY
42 Przemysław Inglot Nowa Sól GIGA Giga_M7 1 NUTW Nowa sól NIE INNY
43 Przemysław Inglot Nowa Sól MEGA Mega_M3 1 - NIE INNY
44 Mariusz Pietraszek Będkowice MEGA Mega_M4 1 POLBUS-PKS WROCŁAW NIE SZOSA
45 Jacek Ilmer Poznań GIGA Giga_M2 1 Glina Team NIE SZOSA
46 Jerzy Lizak Sobótka MEGA Mega_M5 1 - NIE SZOSA
47 ANDRZEJ FLORCZAK Berlin MEGA Mega_M5 1 --------------------------------- NIE SZOSA
48 JACEK HOFFMAN jastrowie MINI Mini_M4 1 PRECON POLSKA NIE INNY
49 Leszek Jóźwiak Murowana-Goślina MEGA Mega_M5 1 Brak NIE INNY
50 MAREK CZWOJDZIŃSKI Leszno MINI Mini_M3 1 - NIE INNY
51 Anna Mądra-Bielewicz Poznań MINI Mini_K2 1 Zgrupka Team NIE SZOSA
52 Agnieszka Mielcarek Poznań GIGA Giga_K2 1 Bnińska Pracownia Rowerów NIE SZOSA
53 Andrzej Sierpiński Gorzów Wlkp. MINI Mini_M6 1 - NIE INNY
54 Piotr Zachoszcz Poznań MINI Mini_M3 1 - NIE SZOSA
55 Arek Lenkiewicz Warzymice MEGA Mega_M4 1 Fast-Agrotrans NIE SZOSA
56 Tomasz Zawiślak Oborniki MINI Mini_M4 1 DT4YOU TAK SZOSA
57 Mikołaj Sobczyk Nietążkowo MINI Mini_M2 1 - NIE INNY
58 Małgorzata Maśkiewicz OSOLIN MINI Mini_K2 1 Oś Racing Team NIE INNY
59 Robert Kampa Gliwice MEGA Mega_M4 1 niezrzeszony NIE INNY
60 Czesław Seraszek Koźmin Wielkopolski MINI Mini_M5 1 AGK-Koźmin Wlkp. NIE SZOSA
61 Józef Drozdowski Głogów GIGA Giga_M6 1 brak NIE INNY
62 Jan Kostrzewski Nekla MINI Mini_M5 1 - NIE SZOSA
63 Waldemar FRĄCKOWIAK REWAL MEGA Mega_M5 1 Skrawtex S.C. NIE INNY
64 Mariusz Frąckowiak REWAL MEGA Mega_M2 1 Skrawtex S.C. NIE INNY
65 ARKADIUSZ MAJORCZYK Osieczna MINI Mini_M4 1 Woleos Companeros NIE SZOSA
66 Robert Pastusiński Wrocław GIGA Giga_M4 1 Quest Act NIE INNY
67 Waldemar Mackiewicz Międzyrzecz MEGA Mega_M5 1 Team Międzyrzecz NIE INNY
68 Bogdan NARODOWSKI Kłodzko MINI Mini_M5 1 Krężbud Wąs Sport NIE INNY
69 Andrzej Ławniczak Śrem MINI Mini_M3 1 Nasza 3 NIE SZOSA
70 ROBERT SAMOLĄG Leszno MINI Mini_M3 1 - NIE INNY
71 Dorota Grzelak Kudowa Zdrój MINI Mini_K4 1 klasykklodzki.com NIE INNY
72 Roman Brzozowski Kościan MINI Mini_M3 1 Pyry NIE INNY
73 Robert Sikora Barlinek MINI Mini_M5 1 - NIE SZOSA
74 Janusz Kuhnel Kłodzko MINI Mini_M5 1 - TAK SZOSA
75 Przemysław Komorowski TRZEBNICA GIGA Giga_M4 1 Szerszenie Trzebnica NIE SZOSA
76 PAWEŁ KURCZAK TRZEBNICA MINI Mini_M4 1 - NIE SZOSA
77 Marta Kamińska Poznań MINI Mini_K2 1 Restive Team NIE SZOSA
78 Piotr Siemiński ŻYRARDÓW MEGA Mega_M4 1 JANKES-GARAGE.SKLEP.PL NIE SZOSA
79 Karol Pazera Kudowa Zdrój MINI Mini_M4 1 klasykklodzki.com NIE INNY
80 Przemysław Gruca Kobylanka MINI Mini_M4 1 STC Stargard NIE INNY
81 Krzysztof Lech Sulistrowice MEGA Mega_M4 1 LEŚMIAN NIE SZOSA
82 WOJCIECH PIECZYŃSKI Osieczna MINI Mini_M5 1 Brzechwa Team NIE SZOSA
83 Adam Jaros Jelenia Góra MEGA Mega_M3 1 Oponeo.pl NIE SZOSA
84 Miron Toboła Leszno GIGA Giga_M4 1 AMBIT Racing Team NIE SZOSA
85 Artur Paterek Krotoszyn GIGA Giga_M4 1 OTR Interkol NIE SZOSA
86 Adam Budzyński Zielona Góra MINI Mini_M3 1 4 pplot TAK SZOSA
87 MATEUSZ TOMASZEWSKI Leszno GIGA Giga_M3 1 KLIMA LESZNO TEAM NIE SZOSA
88 Tomasz Hofman Lusówko MINI Mini_M3 1 Zgrupka Team NIE SZOSA
89 Dominik Michalak Frankowo MEGA Mega_M4 1 LKK Leszno NIE SZOSA
90 Jan Domagała Sieradz MINI Mini_M6 1 - NIE SZOSA
91 ZYGMUNT MARCINEK Leszno MINI Mini_M6 1 strefasportu.pl NIE SZOSA
92 Roman Szaliński Kudowa Zdrój MINI Mini_M5 1 KKZK Kudowa Zdrój TAK INNY
93 ANDRZEJ SKORUPSKI Kąkolewo MINI Mini_M5 1 BRZECHWA TEAM NIE SZOSA
94 Marian Kołodziejski Dzierżoniów GIGA Giga_M5 1 kks Ślęża sobótka NIE SZOSA
95 Piotr Szudra Śmigiel GIGA Giga_M2 1 AMBIT Racing Team NIE SZOSA
96 Tadeusz Porzucek Gostyń MINI Mini_M6 1 GKR Gostyń NIE INNY
97 Jakub Latajka Ostrów Wielkopolski GIGA Giga_M3 1 OTR INTERKOL NIE SZOSA
98 MAREK SIEDLECKI Oława GIGA Giga_M4 1 welda omega team NIE SZOSA
99 Paweł Michalak Osiek Mały MINI Mini_M4 1 - NIE SZOSA
100 SZYMON SADKOWSKI Babimost MINI Mini_M5 1 - NIE SZOSA
101 Franciszek Gustowski Sobótka MINI Mini_M7 1 KKS SLEZA MAT SOBOTKA NIE SZOSA
102 Katarzyna Koczwara OSOLIN MINI Mini_K2 1 Oś Racing Team NIE INNY
103 Arkadiusz Pytel Choszczno MINI Mini_M4 1 Choszczno NIE SZOSA
104 Tytus Czartoryski Morzecin Maly GIGA Giga_M7 1 Szerszenie Trzebnica NIE SZOSA
105 Sebastian Wojtysiak Biadki MINI Mini_M4 1 OTR INTERKOL NIE SZOSA
106 Wigosław Jakubowicz Poznań MINI Mini_M6 1 Drużyna Szpiku NIE SZOSA
107 Robert Mazurczuk Malin MEGA Mega_M4 1 - TAK INNY
108 Michał Walkowiak Swarzędz MINI Mini_M3 1 - NIE SZOSA
109 Aneta Gwiazdowska Poznań MEGA Mega_K3 1 - NIE SZOSA
110 Józef Busse Śrem MEGA Mega_M6 1 - NIE INNY
111 Mariusz Sadło swarzedz MINI Mini_M4 1 - NIE SZOSA
112 Ireneusz Szymocha Albertów GIGA Giga_M4 1 K.R.GRYFLAND GRYFICE NIE INNY
113 szymon kapturski Nekla MINI Mini_M3 1 - NIE INNY
114 Sebastian Czyżewski Nekla MINI Mini_M3 1 - NIE INNY
115 Andrzej Staszak Wrzsnia GIGA Giga_M6 1 - NIE SZOSA
116 Sebastian Gołębiewski Szczecin MEGA Mega_M3 1 Tricarbon.pl NIE SZOSA
117 Tobiasz Walczak Koźmin Wielkopolski MINI Mini_M3 1 AGK Koźmin Wlkp. NIE SZOSA
118 Lidia Trzepizur Swarzędz MINI Mini_K5 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team NIE SZOSA
119 Kazimierz Gogolewski Poznań MINI Mini_M6 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team NIE SZOSA
120 Leszek Kajewski Śmigiel MINI Mini_M5 1 ŚTC NIE SZOSA
121 Dariusz KACZYŃSKI Mierzyn MEGA Mega_M5 1 Cubica Racing Team NIE SZOSA
122 Tomasz Wojtkowiak Mosina MEGA Mega_M2 1 29r Kaliska Grupa Kolarska NIE SZOSA
123 Mariusz Pawelec Cieszków MEGA Mega_M5 1 brak NIE SZOSA
124 Marek Kuhn Rogoźno MINI Mini_M5 1 - NIE SZOSA
125 Robert Wysokiński Szczecin MEGA Mega_M4 1 WysokińskiRemontyBikeTeam NIE SZOSA
126 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn MINI Mini_M6 1 brak NIE SZOSA
127 Piotr Proszowski Poraj MINI Mini_M4 1 PTTK Myszków NIE INNY
128 Piotr Kupis Sieradz MINI Mini_M3 1 - NIE SZOSA
129 Katarzyna Adamowicz Kluczbork MEGA Mega_K4 1 - NIE INNY
130 Mieczysław Adamowicz Kluczbork MINI Mini_M7 1 UKS Stobrawa Kluczbork NIE SZOSA
131 Radosław Kaczmarek Poznań MINI Mini_M3 1 - NIE SZOSA
132 Leszek Lisiecki Gostyń MINI Mini_M5 1 GKR NIE SZOSA
133 wojciech Garstkiewicz Poznan MEGA Mega_M4 1 - NIE INNY
134 Tomasz Kowalonek Rakoniewice MINI Mini_M4 1 KKFP NIE SZOSA
135 Adam Paduch Wałbrzych MINI Mini_M3 1 Team Bike Finger Wałbrzych NIE SZOSA
136 Robert Matuszak rawicz MINI Mini_M3 1 RSC Bike Rawicz NIE SZOSA
137 JAN PADUCH Wałbrzych MINI Mini_M5 1 Team Bike Finger Wałbrzych TAK SZOSA
138 Daniel Sidor Wrocław MINI Mini_M3 1 Cicilismo Wrocław NIE SZOSA
139 Maciej Opielewicz Koźmin Wielkopolski GIGA Giga_M5 1 AGK Koźmin Wlkp NIE SZOSA
140 Michał Ratajczak rawicz MEGA Mega_M2 1 RSC BIKE RAWICZ NIE SZOSA
141 Kamila Żabkiewicz Szczecin GIGA Giga_K3 1 Kijanki NIE SZOSA
142 Paweł Sojecki Jaworzno GIGA Giga_M4 1 - NIE SZOSA
143 Artur Piedo Radowo Małe GIGA Giga_M3 1 - NIE SZOSA
144 Mirosław Żabkiewicz Goleniów MEGA Mega_M6 1 Kijanki NIE SZOSA
145 TOMASZ PYSSA Rogoźno Wielkopolskie MINI Mini_M4 1 OTC NIE SZOSA
146 PIOTR JAKUBOWSKI Gorzów Wlkp. MEGA Mega_M6 1 KOLARZE GORZÓW NIE SZOSA
147 Alojzy Pawlaczek Pudliszki MINI Mini_M6 1 Szerszenie Trzebnica NIE SZOSA
148 TADEUSZ PRZYBYLSKI Pudliszki MEGA Mega_M6 1 GKR Gostyń NIE SZOSA
149 Adrian Juszczak Godziesze Małe MINI Mini_M2 1 - NIE SZOSA
150 szymon sobierajski Bukówiec Górny MEGA - 1 Kołownik Włoszakowice NIE SZOSA
151 JAROSŁAW LASKOWSKI Szczecin MEGA Mega_M4 1 PREMA CYCLING TEAM NIE SZOSA
152 Jędrzej Babisz Pisarzowice MINI Mini_M1 1 HARPAGAN PISARZOWICE NIE INNY
153 Tomasz Babisz Pisarzowice MEGA Mega_M4 1 HARPAGAN PISARZOWICE NIE SZOSA
154 Andrzej Rzepa Wolsztyn MINI Mini_M4 1 Woleos Companeros NIE SZOSA
155 Mirosława Kierych-Rzepa Wolsztyn MINI Mini_K4 1 Woleos Companeros NIE SZOSA
156 DARIUSZ ŁABIAK rawicz MINI Mini_M4 1 STREFASPORTU.PL NIE SZOSA
157 JÓZEF SZEIBE Leszno MINI Mini_M5 1 STREFASPORTU.PL NIE SZOSA
158 Beata Tulimowska Włocławek GIGA Giga_K5 1 LUMAC WTR Włocławek NIE SZOSA
159 Piotr Kocyła Złotoryja MINI Mini_M4 1 OLAWS Złotoryja NIE INNY
160 Janusz Pietruszewski Nowogard MINI Mini_M6 1 LKK Nowogard NIE INNY
161 Iwona Pietruszewska Nowogard MINI Mini_K6 1 LKK Nowogard NIE INNY
162 Paweł Wiliński Poznań MINI Mini_M4 1 Zgrupka Team NIE SZOSA
163 Patryk Kosmowski Gorzów Wlkp. MINI Mini_M3 1 AirRacing NIE SZOSA
164 ARTUR BASALAK Szczecin MEGA Mega_M4 1 Claudio Team NIE INNY
165 Tomasz Kołogryw Szprotawa GIGA Giga_M3 1 KP Szprotawa TAK SZOSA
166 Andrzej Kot Murowana Goślina MINI Mini_M6 1 Obornickie Towarzystwo Cyklistów NIE SZOSA
167 Maciej Feld Bydgoszcz MINI Mini_M5 1 - NIE INNY
168 Sławomir Wągrowski Wolica MEGA Mega_M4 1 - NIE SZOSA
169 Małgorzata Kubicka Nowogard GIGA Giga_K4 1 - NIE SZOSA
170 Agnieszka Dudziak Wolsztyn MINI Mini_K3 1 Seven perceptus team NIE SZOSA
171 mariusz Pacwa Mysłowice GIGA Giga_M4 1 - NIE SZOSA
172 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wielkopolski MEGA Mega_M4 1 AGK Koźmin Wlkp. NIE SZOSA
173 Przemysław Walkowiak rawicz MINI Mini_M3 1 - NIE SZOSA
174 rafał walkowski Szczecin GIGA Giga_M6 1 - NIE INNY
175 Leszek Dudek Kołobrzeg MINI Mini_M4 1 - NIE SZOSA
176 Paulina Dudek Kołobrzeg MINI Mini_K1 1 - NIE SZOSA
177 Jerzy Rosiński Lewin Brzeski GIGA Giga_M6 1 - NIE INNY
178 Paweł Górniak Zielona Góra MINI Mini_M3 1 - NIE SZOSA
179 Marcin Tokłowicz Bielawy MINI Mini_M4 1 Image Cycling Team NIE SZOSA
180 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA Giga_M3 1 - NIE SZOSA
181 Iwona JANKOWSKA Sulechów MEGA Mega_K5 1 SPORT-PROFIT CANNONDALE TEAM NIE INNY
182 Marek Pyć Wrocław MINI Mini_M7 1 HARPAGAN PISARZOWICE NIE SZOSA
183 Tomasz Mosiński Krotoszyn MINI Mini_M4 1 OTR Interkol NIE SZOSA
184 piotr Chmielewski Stargard GIGA Giga_M3 1 KP PSP STC Stargrad TAK SZOSA
185 ROBERT Glapiak Leszno MEGA Mega_M4 1 Brzechwa Team NIE SZOSA
186 Tadeusz Zagdanski Stargard Szczecinski MINI Mini_M7 1 STC Stargard NIE SZOSA
187 Maciej Wolnik LIPNO MINI Mini_M4 1 Like Team NIE SZOSA
188 Bronisław Krawczyk Czempin MINI Mini_M7 1 nierzeszony NIE INNY
189 ROMAN LUTOSTAŃSKI Swięciechowa MINI Mini_M6 1 LKK-Leszno NIE SZOSA
190 Konrad Konkol Miastko GIGA Giga_M3 1 35 Plus NIE INNY
191 Karol Grzeskowiak Leszno MINI Mini_M6 1 Lkk Leszno NIE SZOSA
192 Tomasz Matuszczak Śrem MINI Mini_M3 1 - NIE SZOSA
193 Andrzej Gierusz Wrocław MINI Mini_M5 1 T&J NIE SZOSA
194 KRZYSZTOF BARTKOWIAK Sepno MEGA Mega_M2 1 - NIE SZOSA
195 Mariusz Perucki Wilkowice MINI Mini_M4 1 MEIBES TEAM NIE SZOSA
196 Tomasz Szulc Palędzie MINI Mini_M3 1 - NIE SZOSA
197 Tadeusz Hołubicki TRZEBNICA MINI Mini_M6 1 Szerszenie Trzebnica NIE SZOSA
198 Tadeusz Matuszek rybnik GIGA Giga_M5 1 - NIE SZOSA
199 Andrzej Pankowski Pruszowice MINI Mini_M5 1 - NIE SZOSA
200 Zenon Tarnawski Świnoujście MINI Mini_M7 1 KS Uznam NIE SZOSA
201 Mariusz Gniado TRZEBNICA MEGA Mega_M4 1 SzerszenieTrzebnica NIE INNY
202 Henryk Zięba TRZEBNICA MEGA Mega_M6 1 - NIE SZOSA
203 Zbigniew Witkiewicz Stargard MINI Mini_M5 1 STC Stargard NIE SZOSA
204 Anna Kruczkowska Trzebiatów GIGA Giga_K4 1 LUKS Fala NIE SZOSA
205 SŁAWOMIR MATLĘGA Świdnica MINI Mini_M4 1 - NIE SZOSA
206 Mateusz Kłos Oborniki MINI Mini_M3 1 OTC Oborniki NIE INNY
207 Zbigniew Nowak Kalisz MEGA Mega_M5 1 - NIE SZOSA
208 Waldemar Olejarski Konin MINI Mini_M5 1 ImageCyclingTeam NIE SZOSA
209 Mariusz Kryś BUK MINI Mini_M4 1 - NIE SZOSA
210 Mateusz Napierała SIECHNICE MINI Mini_M5 1 Kalizea NIE SZOSA
211 Tomasz Józefiak Gubin MINI Mini_M4 1 - NIE SZOSA
212 Mirosław Janusek Międzyrzecz MINI Mini_M4 1 TEAM MIĘDZYRZECZ TAK INNY
213 Piotr Julkowski silno MINI Mini_M3 1 - NIE SZOSA
214 Piotr Kowalewski Wrocław MEGA Mega_M3 1 BRT Wrocław NIE SZOSA
215 Leszek Kaźmierczak Oborniki MINI Mini_M4 1 Motoklub Oborniki Sekcja Kolarska OTC NIE SZOSA
216 Przemysław Kupis Kuraszków MEGA Mega_M4 1 HURAGAN NIE SZOSA
217 Bartosz Grobelny Klonówiec MINI Mini_M3 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE SZOSA
218 Paweł Samol Włoszakowice MINI Mini_M4 1 KOLOWNIK WLOSZAKOWICE NIE SZOSA
219 Andrzej Ślęzak Stargard MINI Mini_M4 1 STC Stargard NIE SZOSA
220 Sylwester Ślęzak Sargard MINI Mini_M4 1 STC Stargard NIE SZOSA
221 Zenon Szoplik Leszno MINI Mini_M4 1 - NIE SZOSA
222 Rafał Koronowski Poznań GIGA Giga_M3 1 - NIE SZOSA
223 Paweł Stachowiak Kąkolewo MINI Mini_M4 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE SZOSA
224 Witold Buczyński Szczecin GIGA Giga_M6 1 SznupaTeam NIE INNY
225 Marek Mierzwiczak Oborniki MINI Mini_M5 1 Obornickie Towarzystwo Cyklistów - Sekcja Kolarska Motoklubu Oborniki NIE SZOSA
226 Romuald Łukaszewicz Skwierzyna MINI Mini_M4 1 - NIE SZOSA
227 Mateusz Pokrywka Poznań GIGA Giga_M2 1 Libra Developer NIE SZOSA
228 Zbigniew Lutyński Stargard MINI Mini_M4 1 Stc Stargard NIE SZOSA
229 Sławomir KUCAL Konin MINI Mini_M4 1 IMAGE CYCLING TEAM NIE SZOSA
230 Piotr Marciniak Milicz MINI Mini_M5 1 MAIDEN NIE SZOSA
231 Małgorzata Nowak Międzywodzie MEGA Mega_K4 1 - NIE INNY
232 Edward Nowak Międzywodzie MEGA Mega_M5 1 - NIE INNY
233 Joanna Łaban-Nanowska Wrocław MINI Mini_K4 1 - NIE SZOSA
234 Zdzisław Kempa Rojów GIGA Giga_M6 1 Ostrowska Kawaleria Kolarska NIE SZOSA
235 Czesław Ankudowicz Dołuje MINI Mini_M6 1 STC Stargard NIE SZOSA
236 ROBERT SCHABEL Leszno MINI Mini_M3 1 Ciesiółka Team NIE INNY
237 LESZEK KRZYWICKI TRZEBNICA MINI Mini_M5 1 ELMAR TEAM NIE SZOSA
238 Eugeniusz Brodziak Międzyrzecz MINI Mini_M5 1 TEAM MIĘDZYRZECZ NIE INNY
239 Waldemar Gebel Śrem MINI Mini_M4 1 KOLARZE ŚREM NIE SZOSA
240 Włodzimierz Czyżniewski Toruń MEGA Mega_M6 1 TTC Rowery Kwiatkowski NIE SZOSA
241 ZDZISŁAW BUCZYŃSKI Choszczno MINI Mini_M3 1 FDJ LAPIERRE NIE SZOSA
242 Marek Grzelak Kudowa Zdrój MINI Mini_M2 1 KKZK TAK SZOSA
243 Mariusz Szyc Kalisz MINI Mini_M4 1 - TAK SZOSA
244 Zbigniew Derda Tarnowo Podgórne MINI Mini_M5 1 KK Tarnovia NIE SZOSA
245 Marzena Adamczak Stare Bojanowo MINI Mini_K3 1 Brzechwa Team NIE INNY
246 Sławomir Frąckowiak Komorniki MINI Mini_M4 1 - NIE SZOSA
247 Paweł Borkowski Tarnowo Podgórne MEGA Mega_M4 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team NIE SZOSA
248 Dariusz GREGOLIŃSKI Jelenia Góra MINI Mini_M5 1 - NIE SZOSA
249 Paweł DROZD Zielona Góra MINI Mini_M3 1 4pplot TAK INNY
250 Kazimierz Rojek Brzeg MINI Mini_M6 1 ESKA TEAM NIE SZOSA
251 Piotr Rosiński Osieczna MINI Mini_M5 1 Brzechwa Team NIE SZOSA
252 Roman Mędrek Środa Wielkopolska MINI Mini_M4 1 - NIE SZOSA
253 Piotr Kulak Wrocław MINI Mini_M3 1 - NIE SZOSA
254 Maciej Łukaszewicz Skwierzyna MEGA Mega_M2 1 - NIE SZOSA
255 Tomasz Drab Wrocław MINI Mini_M2 1 - NIE INNY
256 Zbigniew Bauta Kaszczor GIGA Giga_M4 1 Cień Szułany NIE INNY
257 Łukasz Kamiński Poznań MINI Mini_M2 1 Restive Team NIE SZOSA
258 Marek Janiszewski Belęcin GIGA Giga_M4 1 Orzeł Belęcin TAK SZOSA
259 Wojciech Piasecki Czempiń MEGA Mega_M7 1 Champion Czempiń NIE INNY
260 zbigniew prus Szczecin MEGA Mega_M4 1 - NIE INNY
261 Grzegorz Rutkowski Moszczenica MINI Mini_M6 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team NIE SZOSA
262 Andrzej Binkowski Barlinek GIGA Giga_M6 1 Barlinecka Grupa Kolarska NIE SZOSA
263 Andrzej Kaczmarek Tarnowo Podgórne MINI Mini_M6 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team NIE SZOSA
264 MACIEJ KAMIENIARZ Leszno MINI Mini_M3 1 Meibes NIE SZOSA
265 Robert Mencfeldowski Dobroszyce MEGA Mega_M4 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE SZOSA
266 Irena Łańcucka Wrocław GIGA Giga_M5 1 KKS Trzebnica NIE SZOSA
267 Miłosz Wlaźlak Gostyń MINI Mini_M4 1 GKR GOSTYŃ NIE SZOSA
268 TOMASZ WIŚNIEWSKI Oborniki MINI Mini_M5 1 DT4YOU NIE SZOSA
269 Marcin Kaźmierczak Leszno MINI Mini_M5 1 lkk NIE SZOSA
270 Adrian Ćwirko TRZEBNICA MINI Mini_M2 1 - NIE SZOSA
271 Jakub Ruszkowski Krzycko Wielkie MINI Mini_M2 1 brak NIE SZOSA
272 ROBERT ŁĘSZCZAK Grodzisk Wlkp. MINI Mini_M2 1 brak NIE SZOSA
273 Robert Kierzek Raszków MEGA Mega_M4 1 OTR Interkol NIE SZOSA
274 Przemysław Dudziak Leszno MINI Mini_M3 1 LKK TEAM NIE SZOSA
275 Irena Łańcucka Wrocław GIGA Giga_M6 1 KKS Trzebnica NIE SZOSA
276 Miron Kłosiński Poznań MINI Mini_M2 1 - NIE SZOSA
277 Ireneusz Lula Gdynia GIGA Giga_M5 1 - NIE SZOSA
278 Roman Styczeń elbląg MINI Mini_M4 1 BLVCK Hole MTB Team NIE INNY
279 Justyna Konopczyńska Krzywiń MINI Mini_K3 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE INNY
280 Czesława Kruczkowska Trzebiatów MINI Mini_K2 1 LUKS Fala NIE INNY
281 Paweł Kubiak Gorzów Wlkp. MEGA Mega_M3 1 - NIE SZOSA
282 Dariusz Wojciechowski Śmigiel MINI Mini_M5 1 ŚTC NIE SZOSA
283 DAMIAN PASIŃSKI Wrocław MEGA Mega_M2 1 MiCar NIE SZOSA
284 Marcin Antonik Poznań MINI Mini_M2 1 wielkopolskanaczas.pl NIE SZOSA
285 Radosław Mnich Miłosław MINI Mini_M4 1 Fortuna Miłosław Team TAK SZOSA
286 MICHAŁ TOPOLSKI Kudowa Zdrój MINI Mini_M2 1 CYKLON PROAL TEAM NIE INNY
287 Magdalena Turek Czempiń MINI Mini_K3 1 CZEMPIŃ NIE SZOSA
288 MARIOLA BUCHERT Czempiń MINI Mini_K2 1 CZEMPIŃ NIE SZOSA
289 Paweł Majorczyk Leszno MINI Mini_M4 1 Woleos Companeros NIE SZOSA
290 Piotr Krysztofczyk Łódź GIGA Giga_M3 1 - NIE SZOSA
291 Bartosz Skotarczak BUK MINI Mini_M3 1 - NIE SZOSA
292 Jakub Wiciak Dopiewiec MINI Mini_M2 1 - NIE SZOSA
293 SŁAWOMIRA GLAPIAK Leszno MEGA Mega_K4 1 Brzechwa Team NIE SZOSA
294 Krzysztof Wojtkowiak Śmigiel MINI Mini_M2 1 - NIE INNY
295 Sławomir Rochna Stargard MINI Mini_M4 1 STC STARGARD NIE SZOSA
296 Edward Hołowczak Barlinek MEGA Mega_M5 1 Barlinecka Grupa Kolarska NIE SZOSA
297 Michał SERBIN kłecko MINI Mini_M3 1 Carbon Kłecko NIE SZOSA
298 KRZYSZTOF DĄBKOWSKI Włoszakowice MINI Mini_M4 1 35 PLUS TAK SZOSA
299 Danuta Dąbkowska Włoszakowice MINI Mini_K4 1 35 PLUS NIE SZOSA
300 Kamil GŁĄB Łężyca/Zielona Góra MINI Mini_M3 1 4 pplot TAK INNY
301 Maja Trzaska Wrocław RODZINNY VIP_K 1 GimBasket NIE INNY
302 Dorota Tomczyk-Trzaska Wrocław RODZINNY VIP_K 1 GimBasket NIE INNY
303 KRZYSZTOF KUBIK Krotoszyn GIGA Giga_M2 1 - NIE SZOSA
304 Mateusz Kowalewski Wrocław MINI Mini_M2 1 BRT Wrocław NIE SZOSA
305 Krzysztof Bladoszewski Szczecin MEGA Mega_M4 1 Fast Agrotrans NIE SZOSA
306 Mateusz Nowak Turew MINI Mini_M2 1 MATIDEA NIE SZOSA
307 Izabela MAJORCZYK Osieczna MINI Mini_K4 1 Woleos Companeros NIE SZOSA
308 Tomasz Michalski Mosina MEGA Mega_M4 1 CanyonTeam NIE SZOSA
309 Jerzy Markowski Kłodawa MINI Mini_M4 1 ZSP Kłodawa NIE SZOSA
310 Patryk Jankowski Śmigiel MINI Mini_M2 1 MATIDEA NIE INNY
311 Grzegorz Czechowicz Błaszki MEGA Mega_M5 1 KTK Kalisz NIE INNY
312 Romuald Hrycan Stargard MINI Mini_M7 1 TTRiR Stargard NIE SZOSA
313 Konrad Majewski Przedecz MINI Mini_M1 1 ZSP Kłodawa NIE SZOSA
314 Piotr Kołacki Śrem MINI Mini_M1 1 Kolarze Śrem NIE SZOSA
315 Leszek Kołacki Śrem MINI Mini_M5 1 Kolarze Śrem NIE SZOSA
316 Arkadiusz Nowicki Kościan MINI Mini_M4 1 - NIE SZOSA
317 Przemysław Walaszczyk Kórnik MINI Mini_M2 1 - NIE SZOSA
318 Radosław Męczykalski Kłodawa MINI Mini_M2 1 ZSP Kłodawa NIE SZOSA
319 Wojciech Strzemiłowski Stargard MINI Mini_M3 1 STC Stargard NIE SZOSA
320 Sylwester Sęk Stargard MINI Mini_M4 1 STC Stargard NIE SZOSA
321 Tomasz Maciaś Opole MEGA Mega_M4 1 ESKA Team NIE SZOSA
322 Robert Gbiorczyk Śmigiel MINI Mini_M5 1 ŚTC Śmigiel NIE SZOSA
323 Piotr Tałajczyk Poznań MINI Mini_M5 1 Eska Team NIE SZOSA
324 Adam Dobosz Wrocław MEGA Mega_M3 1 DEICHMANN NIE SZOSA
325 Grzegorz Bogdajewicz Topola Mała MEGA Mega_M4 1 OTR Interkol NIE SZOSA
326 WOJCIECH MATUSZAK Piaski MINI Mini_M4 1 T R Piaski NIE SZOSA
327 Mariusz Staszak Śrem GIGA Giga_M5 1 - NIE SZOSA
328 KLAUDIUSZ Mikołajczak Poznań GIGA Giga_M3 1 Move On Team NIE INNY
329 Katarzyna Mikołajczak Poznań MINI Mini_K3 1 Move On Team NIE SZOSA
330 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp. GIGA Giga_M5 1 Kolarze Gorzów NIE SZOSA
331 Ferdynand Malak Leszno MINI Mini_M6 1 - NIE SZOSA
332 Anna Misikonis GRYFICE RODZINNY VIP_K 1 KS Masters Gryfice NIE INNY
333 Stanisław Szopa TRZEBNICA MINI Mini_M6 1 Szerszenie Trzebnica NIE SZOSA
334 Tadeusz Habaj Zabrze MEGA Mega_M6 1 - NIE SZOSA
335 witold kardaś Żerniki Wrocławskie MINI Mini_M5 1 jedna osoba NIE SZOSA
336 Roman Rutkowski Puszczykowo MINI Mini_M5 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team NIE INNY
337 Zbigniew Pięta Poznań MINI Mini_M5 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team NIE SZOSA
338 Wiktor Naraziński Krośnice MINI Mini_M1 1 - NIE SZOSA
339 BOLESŁAW MŁYNARCZUK RACIMIERZ MINI Mini_M6 1 - NIE SZOSA
340 Marcin Sierant Zielona Góra GIGA Giga_M4 1 - NIE SZOSA
341 Jan Borowiak Śmigiel MINI Mini_M2 1 ŚTC NIE SZOSA
342 Wojciech Borowiak Leszno MINI Mini_M3 1 Kopernik Na Rowerze NIE SZOSA
343 KAROL NISZTUK Miłkowice MEGA Mega_M3 1 bicycle grzymalin NIE SZOSA
344 PIOTR MAŁECKI Milicz MINI Mini_M4 1 PKK BARYCZANIE MILICZ NIE SZOSA
345 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań MINI Mini_M5 1 KK TARNOVIA NIE SZOSA
346 Marlena Walczak Leszno MINI Mini_K3 1 Fly2Live szkoła paralotniowa NIE SZOSA
347 ANDRZEJ WALCZAK Leszno MINI Mini_M4 1 Fly2Live Szkoła paralotniowa NIE SZOSA
348 Rafał Chęciński Tarnowo Podgórne MINI Mini_M3 1 Tata Nadii NIE SZOSA
349 BOGDAN KONIECZNY Środa Śląska MINI Mini_M6 1 50upat NIE SZOSA
350 Grzegorz Ziobrowski Gorzów Wlkp. MEGA Mega_M4 1 Kolarze Gorzów NIE SZOSA
351 Paweł Smelkowski Stare Bojanowo MINI Mini_M5 1 ŚTC NIE SZOSA
352 Tomasz Grabowy Chrzanów GIGA Giga_M3 1 Agregaty EPS System NIE SZOSA
353 Mariusz Truszkiewicz Gryfino GIGA Giga_M4 1 - NIE SZOSA
354 Artur Szyszka Barlinek GIGA Giga_M4 1 Barlinecka Grupa Kolarska NIE SZOSA
355 Zdzisław APIECIONEK Karpicko MINI Mini_M5 1 - NIE SZOSA
356 Marek Lis Krosnice MINI Mini_M4 1 - NIE SZOSA
357 Arkadiusz Kaczmarek Strzyżewice MINI Mini_M3 1 profil-xd.pl NIE SZOSA
358 Jacek Matuszkiewicz Września MEGA Mega_M2 1 - NIE SZOSA
359 Marcin Kosicki Zalasewo GIGA Giga_M4 1 Kosa Team NIE SZOSA
360 Wojciech Kowalczyk Zielona Góra MINI Mini_M3 1 4pplot TAK INNY
361 Krzysiek Rosłon RADZYMIN GIGA Giga_M3 1 - NIE SZOSA
362 Patryk Jabczanik Nietków MINI Mini_M3 1 4pplot TAK INNY
363 Marek Szymański Nowogard MEGA Mega_M6 1 LKK Nowogard NIE SZOSA
364 Joanna Kozak Nietążkowo RODZINNY VIP_K 1 - NIE INNY
365 Krzysztof Cieśla Bytom GIGA Giga_M4 1 Stowarzyszenie Rowerowy Bytom NIE SZOSA
366 Katarzyna Ratajczak Góra MINI Mini_K2 1 - NIE INNY
367 Ryszard Rokosz Wrocław MINI Mini_M5 1 - NIE SZOSA
368 Łukasz Majorczyk Leszno MINI Mini_M3 1 Woleos Companeros NIE SZOSA
369 gerard skalski TRZEBNICA MEGA Mega_M4 1 szerszenie trzebnica NIE SZOSA
370 Krystian Gołuch Zielona Góra MINI Mini_M3 1 4pplot TAK INNY
371 Szymon Tomaszewski Kościan MINI Mini_M2 1 MATIDEA NIE INNY
372 Rafał Przybył Gosstyń MINI Mini_M3 1 Gostyński Klub Rowerowy NIE SZOSA
373 Bartosz Mazur Szczecin MINI Mini_M2 1 Cubica Racing Team NIE SZOSA
374 Dominika Nowacka Sulęcinek MEGA Mega_K2 1 Polart Nutraxx Team NIE SZOSA
375 marek sofczyński obra MINI Mini_M4 1 - NIE INNY
376 Maciej Andrzejczak Ostrów Wlkp. MINI Mini_M5 1 - NIE INNY
377 Adam Saj Wrocław MINI Mini_M3 1 SAJ-POL TEAM NIE SZOSA
378 Rafał Skowroński Wrocław MEGA Mega_M3 1 Rawex Energy Saving NIE SZOSA
379 Krzysztof Spisacki Wrocław MINI Mini_M4 1 - TAK SZOSA
380 Kamil Rajewski Gostyń RODZINNY VIP_M 1 - NIE INNY
381 Franciszek Komolka Święciechowa MINI Mini_M6 1 brzechwa team NIE SZOSA
382 Piotr Ciołek Wrocław MINI Mini_M2 1 Ciclismo Wrocław NIE SZOSA
383 Michał Matusiak Chojne MINI Mini_M3 1 - NIE SZOSA
384 Marcin Matuszkiewicz Gostyń MINI Mini_M2 1 GKR NIE SZOSA
385 Lukasz Gwiazdowski Poznan MINI Mini_M3 1 - NIE SZOSA
386 Kamil Król Oborniki Śląskie MINI Mini_M2 1 OŚ Racing Team NIE SZOSA
387 Maciej Nowak Leszno MEGA Mega_M3 1 Team Wituch NIE SZOSA
388 Wiesława Prokopczyk TRZEBNICA MINI Mini_K5 1 Szerszenie Trzebnica NIE SZOSA
389 Marian Przybylski TRZEBNICA MEGA Mega_M5 1 Szerszenie Trzebnica NIE SZOSA
390 Marzena Ratajczyk Zduńska Wola MINI Mini_K4 1 brak NIE SZOSA
391 Dariusz Walkowiak kolsko MINI Mini_M4 1 - NIE INNY
392 Henryk Bętlewski Słupsk GIGA Giga_M4 1 - NIE SZOSA
393 Roman Krzyżanowski Wolsztyn MINI Mini_M4 1 Klub kolarski Fala Park NIE SZOSA
394 Krzysztof Sell Lubin MINI Mini_M3 1 - NIE INNY
395 Piotr Rajewski Gostyń RODZINNY VIP_M 1 - NIE INNY
396 Ryszard Maziarz Trzcianka MINI Mini_M5 1 Nie zrzeszony NIE INNY
397 Dominik Rosa Miejska Górka MINI Mini_M3 1 RSC BIKE RAWICZ NIE SZOSA
398 Józef Mika Poznań MINI Mini_M5 1 Brylant Kórnik TAK INNY
399 Karol Sobczyk Gostyń MINI Mini_M3 1 xXx NIE SZOSA
400 BERNARD MATUSZAK Śmigiel MINI Mini_M3 1 ŚTC ŚMIGIEL NIE SZOSA
401 Tomasz Wojtacha TRZEBNICA MINI Mini_M3 1 - NIE SZOSA
402 Jaroslaw Kajoch Leszno MINI Mini_M4 1 Bikefun Galibier NIE SZOSA
403 Tomasz Łagoda Głogów MINI Mini_M3 1 - NIE SZOSA
404 Józef Misiak Miękinia MINI Mini_M7 1 RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM NIE INNY
405 Paweł Semczuk Tarnowo Podgórne MINI Mini_M3 1 - NIE SZOSA
406 JAN KAPUŚCIK Wrocław MINI Mini_M6 1 - NIE SZOSA
407 Bartłomiej Karolewski Krotoszyn MINI Mini_M3 1 - NIE SZOSA
408 Magdalena Adamczak Stare Bojanowo MINI Mini_K3 1 Brzechwa Team NIE INNY
409 Arkadiusz Urbanowicz Zielona Góra MINI Mini_M4 1 Oakley TAK SZOSA
410 Zenon Kozak Śmigiel RODZINNY VIP_M 1 ŚTC NIE INNY
411 Piotr Machowicz Poznań MEGA Mega_M3 1 CRAZYTEAM NIE INNY
412 Piotr Graczyk Garby MINI Mini_M3 1 Fogt Bikes NIE SZOSA
413 Marcin Tabaczynski Komorniki MINI Mini_M3 1 VeryOldBoy NIE SZOSA
414 Jan Ambroziak Słubice MEGA Mega_M7 1 Podopieczny Anioła Stróza NIE INNY
415 Dawid Mulczyński Śmigiel MINI Mini_M3 1 ŚTC ŚMIGIEL TAK SZOSA
416 Marcin Mróz Poznań MINI Mini_M3 1 VeryOldBoy NIE SZOSA
417 WIESLAW HAMELA Pieńsk MINI Mini_M4 1 Ciclismo NIE INNY
418 PIOTR JANIK Łobez MINI Mini_M5 1 - NIE SZOSA
419 Andrzej Janik Leszno MINI Mini_M4 1 ONNINEN-ANDNOVA TEAM NIE SZOSA
420 Michał Niemierko Góra MINI Mini_M4 1 - TAK SZOSA
421 Edward woźniak Wilkowice MINI Mini_M6 1 korona wilkowice NIE INNY
422 KRYSTIAN ROZWALKA LIPNO MINI Mini_M1 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE SZOSA
423 Daniel Michałowski Sady MINI Mini_M3 1 - NIE SZOSA
424 JAN CZAPLINSKI Oleśnica MINI Mini_M6 1 rycerze rolanda Maciejewski Team NIE SZOSA
425 Jakub Szczepaniak Leszno MINI Mini_M3 1 Impol Wieniawa NIE SZOSA
426 Leonardo Poli Wrocław MINI Mini_M4 1 Ciclismo Wrocław NIE SZOSA
427 Jarosław Balawajder Świdnica MINI Mini_M4 1 PL+US Cycling Team Świdnica NIE SZOSA

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Służba Mundurowa Rodzaj roweru
1 Mirosław Jakubowski Bydgoszcz MEGA Mega_M5 - Urząd Miasta Bydgoszczy NIE INNY
2 Przemysław Górak Wrocław MINI Mini_M3 - PM Rider Team NIE SZOSA
3 WOJCIECH BANASZCZAK Leszno MINI Mini_M4 - 4 EVER BIKE NIE SZOSA
4 Marcin Lenart Leszno MINI Mini_M3 - - NIE INNY
5 Zbigniew Maciaszczyk Szczecin MEGA Mega_M6 - SZYBCIEJ NIE MOGE NIE SZOSA
6 Paweł Balcerzak Słupca MINI Mini_M4 - SGR Racing Team NIE SZOSA
7 jarosław wąs Klodzko MINI Mini_M5 - wąs sport NIE INNY
8 Agata Walkowiak Szczecin MINI Mini_K3 - - NIE INNY
9 Przemysław Chrząstowski Drobnin MINI Mini_M4 - LKK Leszno NIE SZOSA
10 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE GIGA Giga_M5 - - NIE SZOSA
11 Łukasz Gwiazdowski Poznań MEGA Mega_M3 - - NIE SZOSA
12 chris lasota torun MEGA Mega_M6 - carbon team NIE SZOSA
13 Mateusz Wojtkowiak Zielona Góra MEGA Mega_M3 - - NIE SZOSA
14 Roman Wojtkowiak Nietążkowo MINI Mini_M6 - - NIE INNY
15 Wiesław Koniecki ŁASK MINI Mini_M5 - Strefa kolorów NIE INNY
16 jarosław rokosiewicz dobramyśl MINI Mini_M5 - Brzechwa Team NIE SZOSA
17 RADOSŁAW Frydryszak Gostyń MINI Mini_M4 - Gostyński Klub Rowerowy NIE SZOSA
18 Roman krupa GRYFICE MINI Mini_M6 - - NIE SZOSA
19 Damian Michalski Ostrów Wielkopolski MINI Mini_M1 - OTR Interkol NIE SZOSA
20 Artur Mazurek Konin MINI Mini_M4 - IMAGE CYCLING TEAM NIE SZOSA
21 Andrzej Biel Przęsocin/Police MEGA Mega_M5 - Góral Police NIE SZOSA
22 Daniel Jabłoński Boguszów Gorce GIGA Giga_M6 - - NIE SZOSA
23 Marcin Brzozowski Leszno MINI Mini_M3 - Spinko Leszno NIE SZOSA
24 Bartosz Bal Poznań MEGA Mega_M3 - Zgrupka Team NIE SZOSA
25 BARTOSZ WOLNY Leszno MINI Mini_M3 - Spinko Leszno NIE SZOSA
26 Bożena Śmiałko Wrocław MINI Mini_K4 - POLART NUTRAXX TEAM NIE SZOSA
27 Daniel Lindner Opatówek MINI Mini_M4 - - NIE SZOSA
28 Marek Wawrowski Leszno MINI Mini_M3 - Spinko Leszno NIE SZOSA
29 Michał Łapacz Leszno MINI Mini_M3 - Spinko Leszno NIE SZOSA
30 Tadeusz Burewicz Nowogard GIGA Giga_M5 - LKK NOWOGARD NIE INNY
31 Mariusz Boruch Radom MEGA Mega_M2 - - TAK SZOSA
32 Maciej Płatek Leszno MINI Mini_M3 - Spinko Leszno NIE SZOSA
33 Krzysztof Gajewski Wrocław MINI Mini_M5 - --- TAK INNY
34 Łukasz Jaworski Pionki MINI Mini_M3 - - NIE SZOSA
35 Mikołaj Kosowicz Gostyń MINI Mini_M2 - GKR Gostyń NIE SZOSA
36 Michał Janas Laski MINI Mini_M3 - - NIE SZOSA
37 Darek Noga Łagów Lubuski MEGA Mega_M3 - InsERT Team NIE INNY
38 Dariusz Główczyk Grzymalin MEGA Mega_M3 - bicycle grzymalin TAK SZOSA
39 Damian Węglarz Krzeptów MINI Mini_M3 - Huzar Bike Academy NIE SZOSA
40 Krzysztof Nazorek Stargard MINI Mini_M3 - STC STARGARD NIE SZOSA
41 Dawid Kubala Leszno MINI Mini_M2 - MATIDEA NIE SZOSA
42 Krzysztof Baj Lipiany MINI Mini_M3 - LIPIANY NIE SZOSA
43 Mariusz Mazurkiewicz Kąkolewo MINI Mini_M5 - BRZECHWA TEAM NIE SZOSA
44 Zbigniew Kaczmarek TRZEBNICA MINI Mini_M4 - KKS TRZEBNICA NIE SZOSA
45 MARIUSZ SZKARADEK Wrocław MINI Mini_M3 - - NIE SZOSA
46 Andrzej Skiba Leszno GIGA Giga_M3 - LKK Team NIE SZOSA
47 Michał Kulikowski Szczecin MEGA Mega_M3 - CUBICA RACING TEAM NIE SZOSA
48 Michał Miazga Dzierżoniów MEGA Mega_M4 - - NIE SZOSA
49 Konrad NOWAK Dobieżyn MINI Mini_M3 - - NIE SZOSA
50 Dawid Rutkowski Swarzędz MINI Mini_M3 - Drużyna Szpiku NIE SZOSA
51 GRZEGORZ RUTKOWSKI Mościenica MINI Mini_M6 - Euro Bike Kaczmarek Electric Tim NIE SZOSA
52 Czesław Wołujewicz Poznań MEGA Mega_M5 - POLART NUTRAXX TEAM NIE SZOSA
53 Andrzej Quoos Leszno MINI Mini_M5 - Impol Wieniawa Lezsno NIE SZOSA
54 ROMAN WOŹNIAK Szymanów MINI Mini_M4 - GVT NIE SZOSA
55 Włodzimierz Walczak Leszno RODZINNY VIP_M - LKK Leszno Drużyna Szpiku NIE SZOSA
56 Ewa Gapińska Szczecin MEGA Mega_K4 - szczecin na rowerach NIE SZOSA
57 Igor Kaźmierczak Kołobrzeg MEGA Mega_M3 - PM RIDER TEAM NIE SZOSA
58 przemysław chabasiński police MINI Mini_M4 - Góral Police NIE SZOSA
59 Dariusz Maciejewski Środa Śląska MINI Mini_M4 - RYCERZE ROLANDA MACIEJEWSKI TEAM NIE INNY
60 PAWEŁ KLIŚ TRZEBNICA MINI Mini_M3 - - NIE INNY
61 Michał Sumela Leszno RODZINNY VIP_M - LKK Leszno Drużyna Szpiku NIE SZOSA
62 Barbara Walczak Leszno RODZINNY VIP_K - LKK Leszno Drużyna Szpiku NIE SZOSA
63 Adam Michalski Poznań MEGA Mega_M3 - Michalski Team NIE SZOSA
64 Paweł Franz Wolsztyn MINI Mini_M3 - KKFP NIE SZOSA
65 ROMAN HAŁUPKA Włoszakowice MINI Mini_M6 - Kołownik Włoszakowice NIE SZOSA
66 URSZULA HAŁUPKA Włoszakowice MINI Mini_K5 - Kołownik Włoszakowice NIE SZOSA
67 Barbara Hildebrand Poznań MINI Mini_K3 - - NIE SZOSA


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Giga_K2 1
Giga_K3 1
Giga_K4 2
Giga_K5 1
Giga_K6 0
Giga_K7 0
Giga_M2 5
Giga_M3 14
Giga_M4 17
Giga_M5 9
Giga_M6 9
Giga_M7 2
Mega_K2 1
Mega_K3 1
Mega_K4 4
Mega_K5 1
Mega_K6 0
Mega_K7 0
Mega_M2 11
Mega_M3 19
Mega_M4 33
Mega_M5 16
Mega_M6 10
Mega_M7 2
Mini_K1 1
Mini_K2 8
Mini_K3 12
Mini_K4 7
Mini_K5 4
Mini_K6 1
Mini_K7 0
Mini_M1 6
Mini_M2 34
Mini_M3 84
Mini_M4 78
Mini_M5 52
Mini_M6 29
Mini_M7 8
VIP_K 5
VIP_M 5
Kobiety 50
Mężczyźni 444
Wszyscy 494