Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Opłata Drużyna
1 Kajetan Tomasiak Rytro 5KM 1 Visegrad Maraton Rytro
2 Artur Michalik Nowy Sącz 5KM 1 BDATeam
3 Robert Łopuch Łabowa 5KM 1 -
4 Klementyna Tomasiak Rytro 5KM 1 Visegrad Maraton Rytro
5 Monika Szymanska Nowy Sącz 5KM 1 -
6 Magdalena Dereń Piwniczna Zdrój 5KM 1 -
7 Daniel Koszyk Nowy Sącz 5KM 1 Visegrad Maraton Rytro
8 Angelika Brończyk Nowy Sącz 5KM 1 Visegrad Maraton Rytro
9 Jarosław Jakubowski Nowy Sącz 5KM 1 Sądeckie Towarzystwo Patriotyczne
10 Magdalena Kołodziej Czchów 5KM 1 -
11 Wioletta Podsadowska GORLICE 5KM 1 Ambasador Festiwalu Biegów
12 Krzysztof Czerwiński Nowy Sącz 5KM 1 UKS BUDOWLANI
13 Kamil Bańkowski Nowy Sącz 5KM 1 -
14 Ewa Zając Nowy Sącz 5KM 1 Niezrzeszona
15 Magdalena Klisowska Nowy Sącz 5KM 1 Visegrad Maraton Rytro
16 Jacek Chowaniec Nowy Sącz 5KM 1 RUNshop Nowy Sącz
17 Katarzyna Chowaniec Nowy Sącz 5KM 1 RUNshop Nowy Sącz
18 Krystian Chowaniec Nowy Sącz 5KM 1 RUNshop Nowy Sącz
19 Julia Chowaniec Nowy Sącz 5KM 1 RUNshop Nowy Sącz
20 Czesław Łękawski Rytro 5KM 1 Visegrad Maraton Rytro
21 Piotr Łękawski Rytro 5KM 1 -
22 Krystyna Łękawska Rytro 5KM 1 UKS Ryter
23 Kinga Żywczak Wierchomla Wielka 5KM 1 Visegrad Maraton Rytro
24 Paulina Gardoń Muszyna 5KM 1 -
25 Damian Pitwor Grybów 5KM 1 -
26 Weronika Sajdak Krynica-Zdrój 5KM 1 -
27 Anita Mikulska Nowy Sącz 5KM 1 -
28 Wojciech Śliz Kraków 5KM 1 -
29 Bartosz Konopka Chełmiec 5KM 1 Fundacja Na Ratunek
30 Waldemar Kuper podegrodzie 5KM 1 Synowie Bagien NOWY SĄCZ
31 Marcin Wielosik Kadcza 5KM 1 Visegrad Maraton Rytro
32 Konrad Tokarczyk Kamionka Wielka 5KM 1 BDA
33 Bartosz Srebrakowski Nowy Sącz 5KM 1 COMP SA / Novitus
34 Małgorzata Pogwizd Kamionka Wielka 5KM 1 -
35 Anna Kocemba Nowy Sącz 5KM 1 -
36 Krzysztof Ogorzały Stary Sącz 5KM 1 Biały Miś
37 Kazimierz Wawrzyniak Nowy Sącz 5KM 1 Visegrad Maraton Rytro
38 Piotr Tokarczyk Przysietnica 5KM 1 -
39 Dagmara Wodyńska Nowy Sącz 5KM 1 EquiDo Team
40 Marek Ślęzak Nowy Sącz 5KM 1 Carabus Nowy Sącz
41 Kacper Ślęzak Nowy Sącz 5KM 1 Carabus Nowy Sącz
42 Krzysztof Kuśnierz GORLICE 5KM 1 Gorlicka Grupa Biegowa
43 Magdalena Kuśnierz GORLICE 5KM 1 Gorlicka Grupa Biegowa
44 Jakub Kuśnierz GORLICE 5KM 1 Gorlicka Grupa Biegowa
45 Elżbieta Caban Stary Sącz 5KM 1 -
46 Adrian Wieczorek Tabaszowa 5KM 1 RTCK-Rób to co Kochasz
47 Michał Dudczak Rytro 5KM 1 Visegrad Maraton Rytro
48 Łukasz Dudczak Rytro 5KM 1 UKS Ryter Rytro
49 Kuba Dudczak Rytro 5KM 1 UKS Ryter Rytro
50 Małgorzata Gorczowska Stary Sącz 5KM 1 -
51 Marcin Morański Nowy Sącz 5KM 1 -
52 Jakub Tomasiak Rytro 5KM 1 Visegrad Maraton Rytro
53 Konrad Tomasiak Rytro 5KM 1 Visegrad Maraton Rytro
54 Robert Poręba Nowy Sącz 5KM 1 -
55 Jerzy Mordarski Nowy Sącz 5KM 1 -
56 Elżbieta Mordarska Nowy Sącz 5KM 1 -
57 Jakub Michalik Nowy Sącz 5KM 1 -
58 Agnieszka Piechnik GORLICE 5KM 1 -
59 Bartosz Karakuła Florynka 5KM 1 -
60 Marzena Jaśkiewicz ROŻNÓW 5KM 1 -
61 Szymon Lichawski Tychy 5KM 1 Ostatnia prosta
62 Tomasz Ślazyk Limanowa 5KM 1 Ostatnia prosta
63 PAWEŁ GRZESIAK Nowy Sącz 5KM 1 -
64 JOANNA GRZESIAK Nowy Sącz 5KM 1 -
65 Anna Ziółko Nowy Sącz 5KM 1 -
66 Jacek Wojnarowski Nowy Sącz 5KM 1 -
67 Dominik Błażuk Nowy Sącz 5KM 1 -
68 Mikołaj Błażuk Nowy Sącz 5KM 1 -
69 Marian Dobosz Rytro 5KM 1 UKS RYTER RYTRO
70 Wodyńska Kama Nowy Sącz 5KM 1 EquiDo Team
71 Kaja Wodyńska Nowy Sącz 5KM 1 EquiDo Team
72 Jakub Mordarski Nawojowa 5KM 1 -
73 Krystyna Wojsław Nowy Sącz 5KM 1 Sądecka Grupa Biegowa
74 Kamil Pazgan Kamionka Wielka 5KM 1 Taktyczna nazwa
75 Paweł Bałuszyński Nowy Sącz 5KM 1 Taktyczna nazwa
76 Ladislav Šimko Podolínec 5KM 1 Bežecký klub Stará Ľubovňa
77 Rafał Szewczyk Nowy Sącz 5KM 1 -
78 Łukasz Mikołajczyk Nowy Sącz 5KM 1 -
79 Alicja Baran Nowy Sącz 5KM 1 -
80 Monika Gizowska Brzezna 5KM 1 -
81 Tomasz Lelito Nowa Wieś/Nowy Sącz 5KM 1 -
82 Anna Mordarska Nawojowa 5KM 1 -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Opłata Drużyna
1 Marcin Kądzielawa Tarnów 10KM 1 STARGLASS TEAM
2 Anna Bodziony niskowa 10KM 1 Visegrad Maraton Rytro
3 Maciej Majda Nowy Sącz 10KM 1 -
4 Maciej Machaj Nowy Sącz 10KM 1 -
5 KRZYSZTOF KORNAŚ Nowy Sącz 10KM 1 -
6 Paweł Puścizna GORLICE 10KM 1 Saint-Gobain SQUAD
7 Paweł Sułkowski Limanowa 10KM 1 KS LIMANOWA FORREST
8 Elżbieta Górka Grybów 10KM 1 -
9 Marcin Pietrzak Nowy Sącz 10KM 1 -
10 Ewelina Pietrzak Nowy Sącz 10KM 1 -
11 Sebastian Brzęk Muszyna 10KM 1 -
12 Piotr Pociecha Jelna 10KM 1 Visegrad Maraton Rytro
13 ARTUR OLENICZ Nowy Sącz 10KM 1 VISEGRAD MARATON RYTRO
14 Urszula Twardy Nawojowa 10KM 1 -
15 Szymon Poremba Nowy Sącz 10KM 1 RUNshop Nowy Sącz
16 łukasz tuleja Kraków 10KM 1 -
17 Tomasz Sowiński Stary Sącz 10KM 1 Biały Miś
18 Jolanta Majchrzak-Król Nowy Targ 10KM 1 Unique Team Nowy Targ
19 Zbigniew Szpila Nowy Sącz 10KM 1 -
20 jacek martuś Bobowa 10KM 1 bobowska grupa biegowa
21 Wojciech Rostocki Stary Sącz 10KM 1 Starosądecki Runner
22 ARTUR RADZIĘTA Nowy Wiśnicz 10KM 1 -
23 KRZYSZTOF HEJMEJ Stary Sącz 10KM 1 greenasia.eu
24 Jozef DZIKOWSKI Tymowa 10KM 1 niezrzeszony
25 Krzysztof Jaworski Stary Sącz 10KM 1 Visegrad Maraton Rytro
26 Ewa Pałuzewicz Nowy Sącz 10KM 1 Visegrad Maraton Rytro
27 Stefan Baran Nowy Sącz 10KM 1 Visegrad Maraton Rytro
28 Kinga Kwiatkowska Chełmiec 10KM 1 -
29 Maciej Niedźwiedź Nowy Sącz 10KM 1 Brygada Beskidów
30 Roman Kuliński Nowy Sącz 10KM 1 -
31 Ireneusz Trojan Nowy Sącz 10KM 1 RTCK - Rób to co Kochasz
32 Anna Stelmach Kamienica 10KM 1 -
33 Zbigniew Podsadowski GORLICE 10KM 1 Ambasador Festiwalu Biegów w Krynicy
34 Dariusz Wojewoda Kobyle 10KM 1 -
35 robert kogut Nowy Sącz 10KM 1 kursport
36 Wojciech Kliś Chełmiec 10KM 1 Dexters Team
37 Grzegorz Ptak Nowy Sącz 10KM 1 RUNshop Nowy Sącz
38 Jacek Mordarski Nawojowa 10KM 1 Biegam bo lubię
39 Marek Buda Nowy Sącz 10KM 1 Visegrad Maraton Rytro
40 Andrzej Borek Nawojowa 10KM 1 Visegrad Maraton Rytro
41 Jowita Żuromska-Hojniak Muszyna 10KM 1 -
42 Sebastian Florek Gaboń 10KM 1 NORAFSPORT
43 ŁUKASZ MIKULSKI Nowy Sącz 10KM 1 Visegrad Maraton Rytro
44 Sławomir Konopka Chełmiec 10KM 1 Fundacja Na Ratunek
45 Marcin Jasiński Nowy Sącz 10KM 1 PWSZ w Nowym Sączu
46 Anna Łękawska Rytro 10KM 1 UKS RYTER
47 Iwona Basta Słowikowa 10KM 1 Visegrad Maraton Rytro
48 Artur Bogdał Chełmiec 10KM 1 Visegrad Maraton Rytro
49 Rafał Gancarczyk Nowy Sącz 10KM 1 -
50 Jarosław Ślęzak Pogórska Wola 10KM 1 Carabus Nowy Sącz
51 Mariusz Wnęk Świniarsko 10KM 1 -
52 Marcin Wantuch Chojnik 10KM 1 -
53 Jan Tomasiak Rytro 10KM 1 Visegrad Maraton Rytro
54 Agata Tomasiak Rytro 10KM 1 Visegrad Maraton Rytro
55 Antoni Kosiba Kryg 10KM 1 Saint-Gobain Squad
56 Andrzej Tokarz Nowy Sącz 10KM 1 RTCK-Rób to co Kochasz / Visegrad Maraton
57 Łukasz Zaremba Nowy Sącz 10KM 1 -
58 Tomasz Poręba Nowy Sącz 10KM 1 -
59 Robert Franczyk Nowy Sącz 10KM 1 Carabus Nowy Sącz
60 Teresa Mróz Krynica-Zdrój 10KM 1 -
61 DAREK Kantor Boduszyn 10KM 1 RUN_HELPERSI
62 TOMASZ MILER Krynica Zdrój 10KM 1 -
63 Marcin Rembiasz Nowy Sącz 10KM 1 Visegrad Maraton
64 Kamil Dusza Paszyn 10KM 1 -
65 Artur Janczyk Nowy Sącz 10KM 1 -
66 Bogusława Polak Myślenice 10KM 1 -
67 Krystian Konopka Nowy Sącz 10KM 1 FundacjaNaRatunek
68 Vadim Kujalanskas Stary Sącz 10KM 1 Visegrad Maraton Rytro
69 Jarosław Feliński Łódź 10KM 1 -
70 Jacek Wodyński Nowy Sącz 10KM 1 EquiDo Team
71 MAREK SEKUŁA Stary Sącz 10KM 1 MS UBEZPIECZENIA Sp. z o.o.
72 MIROSŁAW ZIĘBA Kamienica 10KM 1 MS UBEZPIECZENIA Sp. z o.o.
73 Tomasz Ziobrowski Nowy Sącz 10KM 1 -
74 Mieczysław Miś Strzeszyce 10KM 1 -----
75 Tomasz Caban Stary Sącz 10KM 1 -
76 Michał Walusza Siemianowice Śląskie 10KM 1 -
77 Marcin Bołoz Rytro 10KM 1 -
78 Edyta Michalik Grybów 10KM 1 UKS Gimpel Nowy Targ
79 Łukasz Waśko Nowy Sącz 10KM 1 -
80 Sławomir Walter Nowy Sącz 10KM 1 WB
81 DOROTA DĄBROWSKA Nowy Sącz 10KM 1 Visegrad Maraton Rytro
82 Paweł Poremba Nowy Sącz 10KM 1 Visegrad Maraton Rytro
83 Andrzej Mazurkiewicz Nowy Sącz 10KM 1 -
84 Michał Bergański Grybów 10KM 1 Brygada Beskidów
85 Marcin Natkowski Nowy Sącz 10KM 1 Sądecka Grupa Biegowa
86 Krzysztof Saczka Nowy Sącz 10KM 1 -
87 Piotr Połomski Nowy Sącz 10KM 1 PTT O/Beskid Sekcja Biegowa / #001#
88 Marek Tomasiak Barcice 10KM 1 Visegrad Maraton Rytro
89 Grzegorz Szarata Stary Sącz 10KM 1 Usługi Krawieckie Stary Sącz
90 Paweł Czech Muszyna 10KM 1 IKF WF Nowy Sącz
91 Kamil Tokarczyk Nowy Sącz 10KM 1 -
92 Lucyna Krężołek Nowy Sącz 10KM 1 Visegrad Maraton Rytro
93 Grzegorz Durałek Nowy Sącz 10KM 1 -
94 henryk goliński Nowy Sącz 10KM 1 run
95 Sabina Nowak Chełmiec 10KM 1 -
96 Jakub Dębniak Nowy Sącz 10KM 1 #002#
97 Zbigniew Basta Nowy Sącz 10KM 1 -
98 Angelika Jurczyńska Muszyna /Nowy Sącz 10KM 1 -
99 Mirosław Madej Kraków 10KM 1 -
100 Monika Chojnacka Stronie 10KM 1 m
101 Marian Dobosz Rytro 10KM 1 UKS RYTER RYTRO
102 Patrycja Zając Nowy Sącz 10KM 1 -
103 Milan Kulla Zemplínska Teplica, Slovensko 10KM 1 LK Metropol Košice
104 Martin Šalata Udavské, Slovensko 10KM 1 Bežecký klub Stará Ľubovňa
105 Marta Łęczycka Nowy Sącz 10KM 1 -
106 Lilianna Nazimek Nowy Sącz 10KM 1 -
107 Michał Mogilski Nowy Sącz 10KM 1 EASY RUN
108 Grzegorz Bodziony Jazowsko 10KM 1 -
109 Bogdan Roman Dominikowice 10KM 1 -
110 Jakub Jodłowski Mysłowice 10KM 1 -
111 Jarosław Nowotny Bochnia 10KM 1 salt runnes Bochnia
112 Marian Nowotny Damienice 10KM 1 -
113 Dawid Twardowski Nowy Sącz 10KM 1 MASTER
114 Grzegorz Łomnicki Męcina 10KM 1 -
115 Barbara Ogorzałek Chełmiec 10KM 1 -
116 Janusz Ogorzałek Chełmiec 10KM 1 -
117 Wioletta Polańska Muszyna 10KM 1 -
118 Kinga Kantor Nowy Sącz 10KM 1 -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Opłata Drużyna
1 Elzbieta Kowalczyk Nowy Sącz 5KM - -
2 Mateusz Mikulski Nowy Sącz 5KM - Visegrad Maraton Rytro
3 Rafał Sułkowski Limanowa 5KM - -
4 Bartłomiej Jasiński Kotów 5KM - Run Kotów
5 Piotr Broniszewski Stary Sącz 5KM - -
6 Izabela Górka Grybów 5KM - -
7 Krzysztof Buchowicz Wielogłowy 5KM - Runshop Nowy Sącz
8 Sara Buchowicz Wieloglowy 5KM - Runshop Nowy Sącz
9 Bogumila Irzyk Nowy Sącz 5KM - Runshop NOwy Sącz
10 Aleksander Buchowicz Wielogłowy 5KM - Runshop Nowy Sącz
11 Malgorzata Buchowicz Wieloglowy 5KM - Runshop Nowy Sącz
12 Michał Homoncik Kamionka Wielka 5KM - -
13 Monika Pabian Zawada Uszewska 5KM - -
14 Natalia Kunicka Stronie 5KM - -
15 Piotr Bochenek wielopole 5KM - RTCK-Rób to co Kochasz
16 Jan Maślanka Nowy Sącz 5KM - -
17 Julia Cabała Brzezna 5KM - -
18 Dariusz Bąba Nowy Sącz 5KM - .
19 Wiesław Pajor Biczyce Górne 5KM - -
20 Karol Lisowski Nawojowa 5KM - -
21 Kazimierz Kielewicz Radom 5KM - -
22 tomasz roik Szczucin 5KM - -
23 Andrzej Długosz Równe 5KM - -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Opłata Drużyna
1 Katarzyna Rundstuk Nowy Sącz 10KM - -
2 Piotr Gawełek Tylicz 10KM - -
3 Robert Tomasiak Rytro 10KM - Visegrad Maraton Rytro
4 JULIA DZIEDZIC Stary Sącz 10KM - visegrad maraton rytro
5 Bartosz Maćkowski Piwniczna - Zdrój 10KM - Visegrad Maraton Rytro
6 Sebastian Ciesielka Nowy Sącz 10KM - PTT
7 DAMIAN DARŁAK Dębica 10KM - KB MARATOŃCZYK DĘBICA
8 Wojciech Drozd Muszyna 10KM - -
9 Jacek Maślanka Kraków 10KM - Norafsport
10 Michał Kliś Chełmiec 10KM - -
11 Roman Bińczycki Krynica Zdrój 10KM - Visegrad Maraton Rytro
12 Bartosz Łazarek Tarnów 10KM - -
13 Jarosław Jurek Limanowa 10KM - KS Florjan
14 Paulina Pawłowska-Jurek Lima 10KM - KS Florian
15 Radosław Szeligiewicz Nowy Sącz 10KM - -
16 jacek abramczyk Rytro 10KM - rytro
17 Grzegorz Gołębiowski Nowy Sącz 10KM - mBank
18 Marcin Przetacznik Jasło 10KM - Grupetto Gorlice
19 celina kawula Muszyna 10KM - -
20 Jarosław Gorszko Stary Sącz 10KM - -
21 Katarzyna Biela Nowy Sącz 10KM - -
22 Łukasz Przybyłowicz Maciejowa 10KM - Gorlicka Grupa Biegowa
23 Sebastian Kantor Nowy Sącz 10KM - KARTONY
24 Paweł Lorek nowy sacz 10KM - KARTONY
25 Marek Sajdak Powroźnik 10KM - -
26 Janusz Kajder Nowy Sącz 10KM - -
27 kazimierz pietrucha Łukowica 10KM - -
28 Katarzyna pietrucha Łukowica 10KM - -
29 Pawel Augustyn Kraków 10KM - -
30 BEATA LIBER Nowy Sącz 10KM - -
31 MAŁGORZATA PIETRZAK NASCISZOWA 10KM - -
32 CZESŁAW PIETRZAK NASCISZOWA 10KM - -
33 Wojciech Bętkowski Stróże 10KM - -
34 Jarosław Mularz Bochnia 10KM - Salt Runners Bochnia
35 Kamil Kisiński Chełmiec 10KM - -
36 Barbara Malaga podegrodzie 10KM - Malaga Team
37 Barbara MALAGA podegrodzie 10KM - Malaga Team


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 78
Mężczyźni 182
Wszyscy 260