Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kraj Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING Polska SZOSA - - ultimasport.pl
2 Dariusz Tessmer Nowa Ruda Polska SZOSA - - niezrzeszony
3 PAWEŁ OCHMAŃSKI Wałcz - MTB - 1 -
4 Mateusz Lewandowski Poznań - SZOSA - - QSG Team
5 Adrian Jaworski Kowary Polska SZOSA - - -
6 Robert Kwaśnik Wrocław Polska SZOSA - 1 -
7 Sławomir Ciszek Kowary Polska SZOSA - - Grupa Lakfam
8 Radosław WUJDA Żary Polska MTB - 1 -
9 Sebastian Klizner Kowary Polska MTB - 1 -
10 wojciech Garstkiewicz Poznan Polska SZOSA - 1 -
11 TOMASZ ROSZKOWSKI Warszawa Polska SZOSA - - -
12 Maciek Gil Wrocław Polska SZOSA - 1 Synexus Polska
13 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra Polska MTB - 1 PoPoLuPo
14 Grzegorz Sikora Kowary Polska SZOSA - 1 -
15 Sebastian Sośnik Jelenia Góra - SZOSA - 1 -
16 Dawid Mazur Kowary Polska SZOSA - - -
17 Przemysław Górak Wrocław Polska SZOSA - - PM Rider Team
18 Piotr DĄBROWSKI Wrocław Polska SZOSA - - -
19 Rafał Rozdolski Ściegny Polska MTB - 1 -
20 Ireneusz Wiącek Kowary Polska MTB - - Szaleni Rowerzyści
21 Michał Plucha Kowary Polska MTB - - Klub Górskiej Turystyki Rowerowej
22 ROBERT WINIARSKI Kowary Polska MTB - 1 QUEST TEAM
23 Maciej Michella Kowary Polska SZOSA - 1 Grupa Odlo
24 Ewa Duszyńska Jelenia Góra Polska SZOSA - - Trening Musi Zostać Odbyty!
25 Tymoteusz Mularski Kowary - MTB - - -
26 Ewelina Marczak Wrocław Polska MTB - - -
27 KAROL GOLEMBKA rawicz Polska MTB - 1 Suport / KAROL
28 KAMIL PUKA Żmigród - MTB - - -
29 Arkadiusz Sokołowski Lubań Polska SZOSA - - -
30 Łukasz Olaczek Mrozów Polska SZOSA - 1 Wieczorni Biegacze
31 Mikołaj Szewczyk Zielona Góra Polska SZOSA - 1 BodyiCoach Cycling Team
32 Piotr Krażewski Polkowice - MTB - 1 -
33 Mirek Kanecki Kowary Polska MTB - 1 KOWARY SLOWCITY
34 Maciej Harasym Wysoka Polska SZOSA - 1 Ostre Koło Lubawka
35 Kamil Koralewski Kowary - SZOSA - - K.S. "Śnieżka" Karpacz
36 Filip Koralewski Kowary - SZOSA - - -
37 Piotr Szewczuk Karpniki Polska SZOSA - 1 Elektrolider
38 Gabriel Janiak Jelenia Góra - SZOSA - - -
39 Maciej Rościszewski Nowy Tomyśl Polska SZOSA - 1 Klub Kolarski FalaPark
40 JERZY GADOMSKI Kowary Polska SZOSA - 1 skielita
41 Marcin Mokiejewski Wrocław Polska MTB - - Serwis MowiSport
42 Robert Buczkowski Jelenia Góra POL SZOSA - - -
43 Adam Jaros Jelenia Góra Polska SZOSA - 1 Oponeo.pl
44 Przemysław Szyber Wrocław Polska SZOSA - - -
45 Marcin Rokicki Szczepanów Polska SZOSA - 1 -
46 Janusz Potępski Mysłakowice - SZOSA - 1 -
47 Agnieszka Ptak Błażkowa Polska MTB - - Ostre Koło Lubawka
48 Bartosz Bal Poznań - SZOSA - - Zgrupka Team
49 Krystian Szymczak Poznań - SZOSA - - Zgrupka Team
50 Tomasz Andreasik Ścięgny Polska SZOSA - 1 -
51 Oksana Krysiuk Wysoka Polska SZOSA - - PiuPIU catering pożywny
52 Jacek Musiał Wrocław Polska SZOSA - 1 Aeroklub Jeleniogórski
53 Marek Musiał Wrocław Polska SZOSA - - Aeroklub Jeleniogórski
54 Filip Łuczak Poznań Polska SZOSA - 1 Zgrupka Team
55 Dareus Młotek Przyłęk Polska MTB - - ŻABA TEAM MTB
56 Aleksandra Grzelak-Kula Jelenia Góra Polska SZOSA - 1 Qlki
57 Tomasz Turzański Wrocław - SZOSA - - Ciclismo Wrocław
58 Ryszard Długosz Lubawka Polska MTB - 1 MTB LUBAWKA
59 Mateusz Przemieniecki Lubawka Polska MTB - 1 MTB Lubawka
60 Adrian Lassota Jawor Polska MTB - 1 -
61 Piotr Górnicki Jelenia Góra - SZOSA - - Blizzard Demo Team Poland
62 Tomasz Jakubiec Strzelin - MTB - - STS EXTREME STRZELIN
63 Marzena Jakubiec Strzelin - MTB - - STS EXTREME STRZELIN
64 Gabriela Niciejewska Lubawka Polska MTB - 1 MTB Lubawka
65 Marcin Krzywonos Lubawka Polska SZOSA - 1 Ostre Koło
66 wieslaw Król Jerzmanowa - SZOSA - - NIEPELNOSPRAWNY
67 Henryk KURZAJ Wojcieszów Polska MTB - 1 -
68 Adam Wojciechowski Bierzwnik - SZOSA - 1 samOn
69 Krzysztof Mazurkiewicz Pasikurowice - SZOSA - 1 RAWEX ENERGY SAVING
70 Marcin Robakowski Nowy Tomyśl Polska SZOSA - 1 Klub Kolarski Fala Park
71 SERGIUSZ WIECZORKIEWICZ Jeżów Sudecki Polska SZOSA - 1 -
72 Sebastian Biruta Wrocław Polska SZOSA - 1 Saj-Pol Team
73 Paweł Munzger Karpacz - SZOSA - 1 -
74 Radosław Krupa Jelenia Góra Poland SZOSA - 1 RADVAN
75 TOMASZ WOJTASIK Miłków - MTB - - Galileos Plan Team
76 Robert Stróżyk rawicz - MTB - 1 KAROL
77 Jacek Idzikowski Sątopy - SZOSA - 1 -
78 Kamil Kosek Dzierżoniów Polska SZOSA - 1 LKS ATOM DZIERZONIOW
79 HENRYK FORTOŃSKI Wałbrzych - SZOSA - - nie ma
80 JACEK KULKA Jelenia Góra - MTB - 1 QUEST TEAM
81 Aleksander Jędrosz Jelenia Góra Polska SZOSA - 1 Aeroklub Jeleniogórski
82 Klaudiusz Zięba Wrocław - SZOSA - - BRAK
83 Paweł KIMBORT TALVI SPORT Szklarska Poręba Polska SZOSA - - TALVI SPORT Szklarska Poręba
84 STANISŁAW WERDA Jelenia Góra Polska MTB - 1 -
85 Mirosław Iwański Kowary - SZOSA - 1 -
86 Ireneusz Taraszkiewicz Szklarska Poręba Polska SZOSA - 1 Talvi Sport Szklarska Poreba
87 Bartosz Błażków Jelenia Góra Polska MTB - 1 -
88 Bartłomiej Grzegorczyk Wałbrzych Polska SZOSA - 1 niezrzeszony
89 Alfred Przemieniecki Lubawka Polska MTB - 1 MTB Lubawka
90 Kris Zientala Karpacz - MTB - 1 -
91 Jacek Szymański Wrocław Polska SZOSA - - LKS Feniks Opoczno
92 Stanisław Jasiurkowski Kowary Polska SZOSA - 1 -
93 RYSZARD RAWSKI Wrocław - SZOSA - 1 RAWEX Energy Saving
94 Artur Osyda Jelenia Góra Polska MTB - 1 -
95 Andrzej Futyma Wałbrzych Polska SZOSA - 1 -
96 Marek Zembski Hinte - SZOSA - 1 -
97 Maria Korecka Karpicko - SZOSA - - Klub Kolarski Fala Park Wolsztyn
98 Krzysztof Szlachetka Kowary - MTB - - -
99 Wacław Byczkowski Wałbrzych Polska SZOSA - - KKZKklasykklodzki.com
100 CEZARY TOCZEK Jelenia Góra - MTB - - ---
101 Dariusz Jamielucha Poznań Polska SZOSA - 1 Zgrupka Team
102 Dominika Derpińska Poznań - SZOSA - - Zgrupka Team
103 Michał Nawracaj Jawor - SZOSA - - GVT
104 Bartosz Zając Jelenia Góra Polska SZOSA - 1 QUEST ACT
105 BOGUSŁAW WAWRZYNIAK GORZYCE WIELKIE - SZOSA - - CREDIT HOUSE. VIXON
106 Emil Dmochowski Lubawka Polska MTB - 1 MTB Lubawka
107 Monika Dmochowska Lubawka Polska MTB - 1 MTB Lubawka
108 WITOLD CZARNECKI Rypin - SZOSA - 1 -
109 Krzysztof ŻUKOWSKI Jelenia Góra Polska SZOSA - 1 Grupa Kolarska Jelenia Góra
110 Kamil Królikowski Jelenia Góra Polska SZOSA - 1 GRUPA KOLARSKA JELENIA GÓRA
111 Stanislaw Szlachetka Mysłakowice Polska SZOSA - 1 Grupa kolarska Jelenia Góra
112 Tomasz Giren Wałbrzych Polska SZOSA - 1 Gniewomirski Klub Kolarski
113 NORBERT POTKAŃSKI Jelenia Góra Polska MTB - 1 -
114 Marian Myjak Wałbrzych Polska SZOSA - - Parafia Aniołów Strózów
115 Daniel Bejmert Wałbrzych - SZOSA - 1 SportFuel
116 Dominik Niemiec Kamienna Góra Polska MTB - 1 POPOLUPO
117 Łukasz Góreczny Swarzędz Polska SZOSA - 1 FTI Racing Team
118 Kornel Olbrycht Podgórzyn Polska MTB - 1 Podgórzyn (i okolice)
119 artur baranski Kowary - SZOSA - 1 kowary
120 Rafał Urbańczyk Kowary Polska SZOSA - 1 -
121 Piotr Koszyk Kraków - SZOSA - 1 -
122 Maciej Żywirski Wrocław Polska SZOSA - 1 Brak drużyny
123 Kamil Ciechomski Wrocław - SZOSA - - KJK Fizjoterapia
124 Krzysztof Żądlak Aleksandrów Łódzki Polska SZOSA - 1 -
125 Damian Hołyszewski Proboszczów Polska MTB - 1 -
126 Andrzej Jaracz Poznań Polska SZOSA - 1 -
127 Dariusz Kubiak Legnica Polska MTB - - KGHM
128 Tomasz Stalinger Wrocław - SZOSA - - Intermoneto
129 Artur Kozal Mosina - SZOSA - 1 FTI Racing Team Pro
130 Ryszard Kruszelnicki Świdnica Polska SZOSA - 1 -
131 anna Puchalska Ostrow Wlkp - MTB - 1 -
132 Anna Bednarz Kowary Polska SZOSA - 1 -
133 Radosław Kudła Pieszyce Polska SZOSA - - GVT
134 ROMAN WOŹNIAK Szymanów Polska SZOSA - 1 GVT
135 Petr Javůrek Svoboda nad Úpou Trutnov SZOSA - 1 Apache Loko Trutnov
136 Petr Holub Svoboda nad Úpou Trutnov SZOSA - 1 Apache Loko Trutnov
137 Marek Wawrzyniak Jelenia Góra - SZOSA - 1 Jelenia Góra
138 Rafał Krzemiński Kamienna Góra Polska SZOSA - - Ostre Koło
139 Wiktoria Gawrońska Stare Bogaczowice - MTB - 1 Luks Lider Stare Bogaczowice
140 Maciej Radzikowski Struga Polska MTB - 1 Luks Lider Stare Bogaczowice
141 tadeusz skowroński Kowary Polska MTB - - -
142 Andrzej Frodyma Wrocław Polska SZOSA - 1 QUEST ACT
143 Andrzej Preizner Karpacz Polska SZOSA - - -
144 Marcin MOSTOWSKI Koscian Polska SZOSA - 1 -
145 Janusz Bogdzio Kowary Polska SZOSA - 1 -
146 Robert Stroka Sobotka - SZOSA - 1 -
147 Krzysztof Skibski Warszawa Polska MTB - 1 AIRBIKE.PL Rocky Mountain
148 Tomasz Bieleń Zielona Góra Polska SZOSA - - -
149 Michał MARKOWSKI Wrocław - SZOSA - 1 PM RIDER Team
150 Tomasz Nowak Jelenia Góra - MTB - 1 -
151 TOMASZ ŁUKAWSKI Rząśnik Polska SZOSA - - Bikestacja.pl
152 Przemek Kucharski Mysłakowice Polska SZOSA - - Karpacz BIKE TEAM
153 LESZEK Łabuda Kamienna Góra Polska MTB - 1 -
154 Dominik Bukowski Jabłów - SZOSA - 1 OSTRE KOŁO LUBAWKA
155 Jarosław Pietrasiewicz Lubań - MTB - 1 Goggle Pro Active Eyewear
156 Szymon Pietrasiewicz Lubań - MTB - 1 Goggle Pro Active Eyewear
157 Robert Eliasz Kowary Polska MTB - 1 -
158 Łukasz Gierlik rawicz Polska SZOSA - - Limited Edition
159 Janusz Gartkiewicz Jelenia Góra Polska SZOSA - 1 -
160 Henryk Tokarski Sobótka Polska SZOSA - 1 Specrower
161 Robert Charłampowicz Wrocław Polska SZOSA - 1 -
162 Artur Gacek Wysoka Polska SZOSA - - Piu Piu Pożywny Catering
163 Zdzisław Reps Jelenia Góra - MTB - - -
164 Tomasz Koch Jelenia Góra Polska MTB - 1 -
165 Radosław Oblicki Olszyny Polska MTB - 1 -
166 Roman Pazgan Krzeszów - MTB - 1 -
167 Jerzy Piotrkowski Wrocław Polska SZOSA - - -
168 DAWID GACEK Kraków Polska SZOSA - 1 AZS AWF MASTERS KRAKÓW
169 Piotr Szczepaniak Borówno Polska SZOSA - 1 nie
170 leon grodzicki Wałbrzych - MTB - 1 QUEST TEAM
171 Paweł Bierut Kamieniec Ząbkowicki Polska SZOSA - 1 -
172 Tlamka Mirek Hradec Kralove - SZOSA - - -
173 Michał Grzeszczak Wrocław Polska MTB - 1 TORQ
174 MATEUSZ KOWALCZYK Oborniki Śląskie Polska SZOSA - - OŚ Racing Team
175 JAKUB KOWALCZYK Oborniki Śląskie - MTB - - Mitutoyo AZS Wratislavia
176 Marek Jamrozinski Sady Górne - SZOSA - - Ostre Koło Lubawka
177 BARTŁOMIEJ ORŁOWSKI Wrocław - SZOSA - - -
178 Piotr Gałązka Kostrzyca Polska SZOSA - - -
179 Edward Olejnik Kowary - SZOSA - 1 1959
180 Marek Janiszewski Belęcin Polska SZOSA - 1 Orzeł Belęcin
181 Maciej Szkudlarz rawicz - MTB - 1 -
182 Krzysztof Filipiak Karpacz - SZOSA - 1 -
183 MARIUSZ PRZYBYCIEŃ Piechowice Polska MTB - 1 Piechowice
184 ALEKSANDRA Łabuda Przedwojów - MTB - - -
185 Michał Decewicz Wrocław - MTB - - -
186 Konrad Marciniak Lubin Polska SZOSA - 1 jasna strona mocy
187 Ryszard Żurowski Kowary Polska SZOSA - - Duda-Cars TP-LINK Rybczyński-Bikes
188 Bogusław Czerny Kowary - SZOSA - - -
189 Rafał Lerch Lubin Polsk MTB - 1 ciemna strona mocy
190 MARIUSZ PRZYBYŁOWICZ Polkowice Polska SZOSA - - Volkswagen Motor Polska Polkowice
191 lulo lolo Kowary - SZOSA - - -
192 Paweł Kędzior Wrocław - MTB - - -
193 Godzisław Wieczorkowski Łany - SZOSA - - Łany Cycling Team
194 Michał Wieczorkowski Łany - SZOSA - - Łany Cycling Team
195 Waldemar TWARDZISZEWSKI Podgórzyn - SZOSA - 1 Red-ox Champion Podgórzyn
196 IGOR KNIAŻUK Staniszów Polska MTB - - PRIVATE TEAM
197 Andrzej Śmigielski Wałbrzych Polska SZOSA - - -
198 Łukasz Łuniewski Pieszyce Polska SZOSA - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 16
Mężczyźni 182
Wszyscy 198