Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Drużyna Udział w duathlonie
1 Adam Pawlikowski Wilkszyn M4 Quest Act NIE
2 Dominik Janeczko Marcinowo - OŚ RACING TEAM NIE
3 Bartłomiej Pasek Marcinowo - OŚ RACING TEAM NIE
4 Łukasz Korzeniowski Legnica M3 Niezrzeszony NIE
5 Mariusz Kowalczyk Wrocław M4 GVT NIE
6 Marta Kochanek Wrocław - SCT Bike on Wax NIE
7 Jarosław Kosiński Wrocław M2 SCT Bike on Wax NIE
8 Piotr Kluska Wrocław M2 SCT Bike On Wax NIE
9 Filip Szczęsny Wrocław M4 Szukalice TriMaster TAK
10 Bartłomiej Domonik Lubin - Niezrzeszony NIE
11 Paweł Bułeczka Zduńska Wola M3 GATTA BIKE TEAM TAK
12 Adam Ostojski Pabianice M2 GATTA BIKE TEAM NIE
13 Łukasz Olaczek Mrozów M3 Wieczorni Biegacze TAK
14 MICHAŁ ŚRODA TRZEBNICA M3 Triathlon Mietków Team TAK
15 Kamil Gromnicki Żary - Żary Cycling Team NIE
16 Wojciech Maciąg Wola M4 GATTA BIKE TEAM NIE
17 Slawomir Bogusz Dobroszyce M4 SCT Riders NIE
18 Bożena Śmiałko Wrocław - Polart Nutraxx Team NIE
19 Jakub Pasek Marcinowo - OŚ RACING TEAM NIE
20 Jan Szałas Wrocław M8 - NIE
21 Tomasz Skóra Wrocław M4 - NIE
22 Jakub Tymejczyk Wrocław M2 Brak NIE
23 Sebastian Biruta Wrocław M4 Saj-Pol Team NIE
24 Tymoteusz Rządkowski Mrozów M2 Wieczorni Biegacze TAK
25 Robert Borowiec Wrocław M4 Oksiko Adventure Team TAK
26 ROBERT ADAMSKI Trzcinica M3 STRAŻAK TEAM TRZCINICA NIE
27 JÓZEF WARZECHA Wrocław M6 AMATOR NIE
28 Dawid Łukaszewicz Bielany Wrocławskie M2 Multiendurance Wrocław TAK
29 Andrzej Pankowski Pruszowice M5 - NIE
30 Krystian Radko Poniatowice M4 GVT NIE
31 JAN CZAPLINSKI Oleśnica M6 rycerze rolanda Maciejewski Team NIE
32 Marek Ziółkowski Paniowice M4 Europa Ubezpieczenia NIE
33 Łukasz Łopuszyński Wrocław M3 ACER NIE
34 Krzysztof Wróblewski Wrocław M3 - NIE
35 Bartosz Zając Jelenia Góra M2 QUEST ACT NIE
36 Piotr Zając Kamieniec Ząbkowicki M5 QUEST ACT NIE
37 Robert Charłampowicz Wrocław M5 - NIE
38 Paweł Szlęk Oborniki Śląskie M2 PM Rider Team NIE
39 BARTŁOMIEJ LISEK Wrocław M4 Warsztat samochodowy Bartłomiej Lisek NIE
40 Konrad Kunicki Wrocław M3 GVT TAK
41 Dariusz Maciejewski Środa Śląska M4 Rycerze Rolanda Środa Śląska Maciejewski TEAM NIE
42 Józef Misiak Miękinia M7 Rycerze Rolanda Środa Śląska Maciejewski TEAM NIE
43 Zygmunt Krawczyk Leśnica M6 Rycerze Rolanda Środa Śląska Maciejewski TEAM NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
M0 0
M1 0
M2 8
M3 8
M4 12
M5 3
M6 3
M7 1
M8 1
Kobiety 2
Mężczyźni 41
Wszyscy 43