Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Kategoria policjantów
1 Karol Kuik Poznań MINI M3 MINI 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
2 Tomasz Kuik Leszno MINI M3 MINI 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
3 Paweł Konieczny Osieczna MINI M3 MINI 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
4 Marcin Marciniak Krzywiń MINI M2 MINI 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
5 ŁUKASZ MARCINIAK Leszno MINI M3 MINI - KROSS EURO-ROWER.PL NIE
6 RAFAŁ WIATROWSKI Krzywiń MINI M4 MINI 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
7 Karol Włodarczak Śmigiel MINI M3 MINI 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
8 Konrad Antkowiak Leszno MINI M3 MINI - KROSS EURO-ROWER.PL NIE
9 Michał Konieczny Krzywiń MINI M3 MINI 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
10 Adam Marciniak Gostyń MINI M3 MINI 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
11 Konrad ZDZIABEK Śmigiel MINI M3 MINI 1 Kross Euro-rower.pl NIE
12 Robert Furmańczak Leszno MINI M4 MINI 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
13 Tomasz Soszyński Krzywiń MINI M3 MINI - KROSS EURO-ROWER NIE
14 Marcin Przybylak Kościan MINI M2 MINI 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
15 Mikołaj MARCINIAK Osieczna MŁODZIK MŁODZIK 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
16 Bartosz Bednarczyk Śmigiel MINI M2 MINI 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
17 Waldemar Jendrzejczak Leszno MINI M5 MINI 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
18 Marcin Jankowski Głogów MINI M3 MINI 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
19 Dominik Frąckowiak Nietążkowo MINI M2 MINI 1 Orzeł Lipno NIE
20 Krzysztof Łuczak Leszno MINI M4 MINI 1 REAL 64-sto NIE
21 Michał Andrzejewski Wilkowice MEGA M2 mega 1 REAL 64-STO NIE
22 Mikołaj Kosowicz Gostyń MINI M2 MINI 1 GKR Gostyń NIE
23 daniel świątkowski Głogów MEGA M3 mega 1 TC Chrobry Głogów NIE
24 Tomasz Gościewicz Radwanice MEGA M2 mega 1 TC Chrobry Głogów NIE
25 Michał Cichocki Śrem MINI M4 MINI 1 KSA Fitness Zone NIE
26 Michał Józefiak Leszno MINI M3 MINI 1 4EVER BIKE NIE
27 Joanna Jarząb Góra MINI K3 MINI 1 PSS Pozytywnie Zakręceni TAK
28 Artur Jarząb Góra MINI M3 MINI 1 - NIE
29 Łukasz Nowak Czernina MINI M3 MINI 1 DGR RACING TEAM NIE
30 Waldemar Kajoch Leszno MINI M3 MINI 1 GALIBIER - BIKEFUN TEAM NIE
31 Mirosław Kajoch Leszno MINI M3 MINI 1 GALIBIER - BIKEFUN TEAM NIE
32 Marcin Włodarczyk Wilkowice MINI M3 MINI 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE
33 PATRYK PAWŁOWSKI Leszno MINI M3 MINI 1 strefa sportu NIE
34 Tomasz Kołogryw Szprotawa MINI M3 MINI 1 KP Szprotawa TAK
35 Dawid Wojciechowski Leszno JUNIOR JUNIOR 1 REAL 64-sto NIE
36 - - Wrocław MINI M3 MINI 1 Spinko Leszno NIE
37 Arkadiusz Wojciechowski Leszno MINI M3 MINI 1 Spinko Leszno NIE
38 Krzysztof Wójt Leszno MINI M2 MINI 1 Spinko Leszno NIE
39 BARTOSZ WOLNY Leszno MEGA M3 mega 1 Spinko Leszno NIE
40 Marta Bura Dąbcze MINI M3 MINI - KLIMA LESZNO TEAM NIE
41 Daniel Piątkowski Siedlec MINI M3 MINI 1 - NIE
42 Kamil Dańczak Leszno MINI M1 MINI 1 REAL 64-STO NIE
43 Konrad Konkol Miastko MINI M3 MINI 1 Orzeł lipno NIE
44 Krzysztof Kaźmierowski Leszno MINI M4 MINI 1 Astromal NIE
45 Piotr Kaźmierowski Leszno MŁODZIK MŁODZIK 1 - NIE
46 Tomasz Sobczak Leszno MINI M3 MINI 1 Brak NIE
47 Paweł Czecholiński Poniec MINI M4 MINI 1 Orzeł Lipno NIE
48 Mirosław Raburski Leszno MINI M5 MINI 1 AMBIT Racing Team NIE
49 Bartłomiej Plewa Luboń JUNIOR JUNIOR 1 Zgrupka Luboń NIE
50 Iwona Chyła Leszno MINI K4 MINI 1 REAL 64-STO NIE
51 Bartosz Stegnerski Wrocław MINI M3 MINI - - NIE
52 Marek Nowak Wrocław MINI M4 MINI - - NIE
53 PRZEMYSŁAW RATAJCZAK Leszno MINI M3 MINI 1 Metabo TORA bike NIE
54 Łukasz Wesołowski Głogów MINI M3 MINI 1 MTS Drużyna Szpiku KGHM TAK
55 Damian Ratajczak Dolsk MINI M2 MINI 1 ANP TEAM Dolsk NIE
56 Arkadiusz Nędzewicz Leszno MINI M2 MINI 1 Metabo Tora Bike NIE
57 Dariusz Walczak Leszno MINI M5 MINI 1 Pozytywnie Zakręceni TAK
58 Jerzy Nogała Leszno MINI M4 MINI 1 METABO TORA BIKE NIE
59 Artur Walkowiak Wyciążkowo MINI M4 MINI 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
60 Filip Zinowiew Dąbcze MŁODZIK MŁODZIK 1 - NIE
61 PAWEŁ CIEŚLIŃSKI Wilkowice MINI M4 MINI 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE
62 Marcin Mrozowski Góra MINI M2 MINI 1 - NIE
63 Marek Jakubowski Leszno MINI M3 MINI 1 REAL 64-sto NIE
64 Grzegorz Huzar Włodków Górny MINI M1 MINI 1 DGR Racing Team NIE
65 Andrzej Skiba Leszno MEGA M3 mega 1 LKK TEAM NIE
66 Janusz Tumiłowicz Góra MEGA M4 mega 1 DGR RACING TEAM NIE
67 Krzysztof Skorliński Leszno MEGA M5 mega - LKK TEAM NIE
68 Arkadiusz Kaczmarek Strzyżewice MEGA M3 mega 1 SPINKO LESZNO NIE
69 Marek Wawrowski Leszno MINI M3 MINI 1 Spinko Leszno NIE
70 PAWEŁ NAPIERAŁA Leszno MINI M3 MINI 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE
71 Maciej Bogdanów Leszno MINI M3 MINI 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE
72 Dawid Bogdanów Leszno MŁODZIK MŁODZIK 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE
73 Marcin Intek Nowy Tomysl MINI M3 MINI 1 Hunters Team NIE
74 Paweł Matykiewicz Leszno MINI M5 MINI 1 REAL 64-STO NIE
75 grzegorz napierała Bolechówko MINI M6 MINI 1 SUPER SPORTOWY TEAM NIE
76 Paweł Banaszak Leszno MEGA M4 mega 1 PSS Pozytywnie Zakręceni TAK
77 Jan Szymański Leszno JUNIOR JUNIOR 1 Pozytywnie Zakręceni Leszno NIE
78 Monika Buchowska Kurza Góra MINI K3 MINI 1 4EVER BIKE NIE
79 ROBERT SCHABEL Leszno MINI M3 MINI 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE
80 Przemysław Dudziak Leszno MINI M3 MINI - LKK TEAM NIE
81 Zdzisław Binkowski Śrem MINI M5 MINI - BRZECHWA TEAM NIE
82 Paweł Hrankowski Leszno MINI M3 MINI 1 Spinko Leszno NIE
83 Grzegorz Brzechwa Strzyżewice MINI M6 MINI - BRZECHWA TEAM NIE
84 Mariusz Mazurkiewicz Kąkolewo MINI M5 MINI - BRZECHWA TEAM NIE
85 Angelika Sworowska Wilkowice JUNIOR JUNIORKA 1 Orzel Lipno NIE
86 Marcin Sołtysiak LIPNO MINI M3 MINI 1 GALIBIER-BIKEFUN TEAM NIE
87 Jan Jankowiak rawicz MINI M6 MINI - Enigma Rawicz NIE
88 Maciej Wawrzyniak RYDZYNA MINI M4 MINI - R-TEAM Rydzyna NIE
89 Paweł Stachowiak Kąkolewo MINI M4 MINI 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE
90 Aleksander Jęsiek Leszno MINI M5 MINI 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE
91 Dariusz Dyrek Grodzisk Mazowiecki MINI M5 MINI 1 KOMOBIKE SCOTT TAK
92 Marcin Jarek Leszno MINI M3 MINI 1 DGR Racing Team NIE
93 Przemek Kozowski RYDZYNA MŁODZIK MŁODZIK 1 R-TEAM RYDZYNA NIE
94 ANDRZEJ SKORUPSKI Kąkolewo MINI M5 MINI 1 BRZECHWA TEAM NIE
95 Marek Migdał Wrocław MINI M3 MINI 1 METABO TORA BIKE NIE
96 Zdzisław Wasiołka Leszno MEGA M5 mega 1 Spinko Leszno NIE
97 Władysław BODNAR BORÓWIEC MINI M5 MINI 1 - NIE
98 Mateusz Czubak Leszno MINI M2 MINI 1 - NIE
99 Robert Świętek sława MINI M4 MINI 1 AMBIT Racing Team NIE
100 Sebastian Bassa Krzemieniewo MINI M2 MINI 1 KLIMA LESZNO TEAM NIE
101 Agnieszka Gołembiewska Śrem MINI K3 MINI - Brzechwa Team NIE
102 Maciej Mania Leszno MEGA M3 mega 1 LKK TEAM NIE
103 MONIKA MANIA Leszno MINI K3 MINI 1 LKK TEAM NIE
104 Piotr Moksiewicz Leszno MINI M2 MINI - - NIE
105 Arkadiusz Skrzypiński Leszno MINI M3 MINI 1 --- NIE
106 Marek Wróblewski Sądzia MINI M3 MINI 1 Kołownik Włoszakowice NIE
107 Amadeusz Wróblewski Sądzia MŁODZIK MŁODZIK 1 Kołownik Włoszakowice NIE
108 Marcin Nowak Śmigiel MINI M3 MINI 1 Orzeł Lipno NIE
109 Agnieszka Nowak Śmigiel MINI K3 MINI 1 Orzeł Lipno NIE
110 Tomasz Rogowicz Pogorzela MINI M3 MINI 1 ATINSTALACJE.PL NIE
111 Paweł Samol Włoszakowice MINI M4 MINI 1 kolownik wloszakowice NIE
112 ANDRZEJ KARMOWSKI Poznań MEGA M5 mega 1 - NIE
113 Bartosz Wieloch Góra MINI M3 MINI 1 DGR RACING TEAM NIE
114 Dariusz Landzwojczak Krzywiń MINI M2 MINI 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
115 jarosław rokosiewicz dobramyśl MINI M5 MINI 1 Brzechwa Team NIE
116 DAWID SZUDRA Leszno JUNIOR - 1 LKS SZAWER LESZNO NIE
117 MARTYNA SZUDRA Leszno JUNIOR JUNIORKA 1 LKS SZAWER LESZNO NIE
118 Grzegorz Mikołajczak Tworzanice MINI M3 MINI - 4EVER BIKE NIE
119 Łukasz Dembski rawicz MEGA M3 mega 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
120 Wacław Florczyk Modrzyca MINI M6 MINI - - NIE
121 Filip Sochacki Sława. MŁODZIK MŁODZIK 1 Brzechwa Team NIE
122 Andrzej Ratajczak Dolsk MINI M5 MINI 1 ANP TEAM Dolsk NIE
123 Wiktor Dominiczak Kościan JUNIOR JUNIOR 1 LKS Szawer Leszno NIE
124 Jarosław Gąsior Leszno MINI M3 MINI - SpeedBike Leszno NIE
125 Hubert Ciaciuch Poznań MINI M3 MINI 1 ITAM Racing NIE
126 Hanna Dembska rawicz MEGA K mega 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
127 Dominik Łakomy Kościan MINI M3 MINI 1 Spinko Leszno NIE
128 Arkadiusz TIETZ Leszno MEGA M4 mega 1 lkk team NIE
129 marcin chatlinski Leszno MINI M3 MINI 1 PSS Pozytywnie Zakręceni TAK
130 Kacper Bartkowiak Kąkolewo MŁODZIK MŁODZIK 1 REAL 64-sto NIE
131 Marcin Brzozowski Leszno MEGA M3 mega 1 Spinko Leszno NIE
132 JERZY CIAPIERZYŃSKI Ołobok MINI M6 MINI 1 - NIE
133 Mikołaj Urbaniak jerka MINI M2 MINI 1 URBANIAK NIE
134 Daniel FENGLER Lubin MINI M3 MINI 1 URBANIAK NIE
135 Sebastian Sielągowski Włoszakowice MINI M3 MINI 1 Kołownik Włoszakowice NIE
136 Kazimierz Ratajczak Dolsk MINI M4 MINI 1 ANP TEAM Dolsk NIE
137 Marcin Kowalczyk Nowy Lubosz MINI M2 MINI 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
138 BRONISŁAW SIKORA Leszno MINI M6 MINI 1 Brzechwa team NIE
139 Mariusz Majchrzak Leszno MINI M4 MINI 1 REAL 64-sto NIE
140 Konrad Michalik Nowy Tomyśl MINI M3 MINI 1 KPP Nowy Tomyśl TAK
141 Tomasz Paradowski Głogów MINI M4 MINI 1 - NIE
142 Bartosz Andrzejczak Piaski MINI M2 MINI 1 MW Invest Group NIE
143 Dominik Łagoda Kąkolewo MINI M3 MINI 1 - NIE
144 Maciej Płatek Leszno MINI M3 MINI 1 Spinko Leszno NIE
145 Marcin Mikolajczak Bojanowo MINI M3 MINI 1 4EVER BIKE NIE
146 Krzysztof Kubiak LIPNO MINI M3 MINI 1 Pozytywnie Zakręcony TAK
147 Sebastian Szerszeń Leszno MEGA M3 mega - Spinko Leszno NIE
148 Franciszek Komolka Święciechowa MINI M6 MINI 1 brzechwa team NIE
149 Łukasz Kretschmer Osieczna MŁODZIK MŁODZIK 1 Szosa Osieczna NIE
150 Tomasz Kretschmer Osieczna MINI M4 MINI - Szosa Osieczna NIE
151 Łukasz Klupieć Leszno MINI M3 MINI 1 ------ NIE
152 Kamil Szlaga Gać JUNIOR JUNIOR 1 - NIE
153 Adrian Soczewicz Lipki JUNIOR JUNIOR 1 - NIE
154 Tomasz Grondal Leszno MINI M2 MINI 1 METABO TORA BIKE NIE
155 Krzysztof Hojzler Leszno MINI M3 MINI 1 Pozytywnie Zakręceni TAK
156 Magdalena Zimniak Leszno MINI K4 MINI 1 GALIBIER BIKE FUN team NIE
157 WALDEMAR KORDUS Gostyń MINI M4 MINI 1 - NIE
158 Mirosław Pleskot Leszno MEGA M5 mega 1 Orzeł Lipno NIE
159 DOMINIK KACZMAREK Leszno MINI M3 MINI 1 GALIBIER - BIKEFUN TEAM NIE
160 PIOTR JAMRÓG Polkowice MINI M3 MINI 1 Xtrabike SSC Bolesławiec NIE
161 Maurycy Lewicki Osieczna MINI M1 MINI 1 - NIE
162 Hubert Żaba Góra MEGA M2 mega 1 DGR RACING TEAM NIE
163 ARTUR WIERCHOWIEC Szprotawa MINI M4 MINI 1 Szprotawa NIE
164 Michał Stachowski Leszno MEGA M2 mega 1 REAL 64-sto NIE
165 Fryderyk Gorlas Śmigiel MINI M2 MINI 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
166 Karol Cieśliński Leszno MINI M1 MINI 1 REAL 64-STO NIE
167 Artur Woziński LIPNO MINI M2 MINI 1 AMBIT RACING TEAM NIE
168 Bartosz Browarczyk Śrem MINI M4 MINI 1 - NIE
169 Artur Janik Leszno MINI M3 MINI 1 AMBIT RACING TEAM NIE
170 MARCIN SOBAŃSKI Góra MEGA M3 mega 1 DGR RACING TEAM NIE
171 Andrzej Formanowski Leszno MINI M2 MINI 1 Ambit Racing Team NIE
172 Oskar Skrzypczak Brenno MEGA M4 mega 1 REAL 64-STO NIE
173 Szymon Cieśliński Leszno MINI M3 MINI 1 - NIE
174 Jakub Kazubski Leszno MEGA M2 mega 1 LKK TEAM NIE
175 Jakub Mądry Kąkolewo JUNIOR JUNIOR 1 REAL 64-sto NIE
176 Grzegorz Mądry Kąkolewo MINI M3 MINI 1 - NIE
177 Mirosław Idziak Kościan MINI M3 MINI 1 MW Invest Group NIE
178 Emilia Pingot Kalisz MEGA K mega 1 - NIE
179 Sylwia Tumiłowicz Góra MINI K2 MINI 1 DGR RACING TEAM NIE
180 Adam Ostryński Leszno MINI M2 MINI 1 REAL 64-STO NIE
181 Dawid Kowalczyk Leszno JUNIOR JUNIOR 1 REAL 64-sto NIE
182 Krystian MRÓZ RYDZYNA MINI M2 MINI 1 4EVER BIKE NIE
183 Paweł John Kaszczor MINI M3 MINI 1 - NIE
184 Kacper Szłapka Karolewko MINI M2 MINI 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
185 Przemysław Szłapka Karolewko MINI M4 MINI 1 R-TEAM RYDZYNA NIE
186 Krzysztof Krówczyński Leszno MINI M2 MINI 1 metabo tora bike NIE
187 Piotr Szymczak Leszno MEGA M5 mega 1 TC CHROBRY GŁOGÓW NIE
188 Waldemar Łukaszkiewicz Starkowo MINI M5 MINI 1 Orzeł Lipno NIE
189 Robert Drozdowski Jerzmanowa MINI M4 MINI 1 team mtb parkietex NIE
190 Szymon Wasiołka Leszno MINI M2 MINI 1 Orzeł Lipno NIE
191 Ryszard Bróździński Poznan MEGA M5 mega - Surersportowy Team NIE
192 Przemyslaw Nalewaj Leszno MINI M2 MINI 1 REAL 64-sto NIE
193 Mariusz Chyła Kąkolewo MEGA M4 mega 1 REAL 64-sto NIE
194 Bartłomiej Kapała Święciechowa MINI M3 MINI - Galibier-Bikefun Team NIE
195 Mariusz Rossa Leszno MINI M3 MINI 1 REAL 64-STO NIE
196 Marcin Andrynowski Góra MINI M2 MINI 1 DGR RACING TEAM NIE
197 RADOSŁAW MARKIEWICZ Poznań MINI M2 MINI 1 Zgrupka Team NIE
198 TOMASZ GRABARA Święciechowa MINI M3 MINI 1 CANYON BIKE NIE
199 Adam Radkiewicz Poznań MINI M4 MINI 1 - NIE
200 łukasz mularczyk rawicz MINI M3 MINI 1 RSC BIKE RAWICZ NIE
201 Monika Cegła Raszków MINI K3 MINI 1 Burghardt Raszków NIE
202 Agata Mularczyk rawicz MINI K3 MINI 1 RSC BIKE RAWICZ NIE
203 Robert Siecla rawicz MINI M1 MINI 1 RSC Bike Rawicz NIE
204 Kacper Jabłoński rawicz MINI M4 MINI 1 RSC Bike Rawicz NIE
205 Sandra Samolewska Wilkowice MINI K2 MINI 1 Team SPS Polska NIE
206 Bartosz Mkołajczak Przemęt MINI M3 MINI 1 - NIE
207 Mikołaj Poloch Bukówiec Górny MEGA M2 mega 1 Kołownik Włoszakowice NIE
208 PRZEMYSŁAW ROZWALKA LIPNO MEGA M2 mega 1 MW Invest Group NIE
209 Dariusz Markiewicz LIPNO MINI M3 MINI 1 MW Invest Group NIE
210 Wojciech Grajnert LIPNO MINI M3 MINI 1 MW Invest Group NIE
211 Adam Kędzia Śmigiel MINI M4 MINI 1 MW Invest Group NIE
212 Dawid Marcinkowski LIPNO MINI M2 MINI 1 MW Invest Group NIE
213 MIROSŁAW MIKOŁAJCZAK Leszno MINI M4 MINI 1 REAL 64-sto NIE
214 BARTOSZ ROKOSIEWICZ dobramyśl MINI M2 MINI 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
215 Patryk Świerblewski Żerków MEGA M2 mega 1 ERKA Team MTB NIE
216 ANDRZEJ NAWROCKI Leszno MINI M4 MINI 1 35PLUS NIE
217 Sandra Samolewska Wilkowice MINI M2 MINI 1 Team SPS Polska NIE
218 Joanna CIEKAŃSKA Leszno MINI K3 MINI 1 35plus NIE
219 Grzegorz Żyliński SWIECIECHOWA MINI M3 MINI 1 Galibier-Bikefun Team NIE
220 Mariusz Szukalski SZEWCE MEGA M3 mega 1 Wąs Sport NIE
221 Przemysław Frąckowiak Leszno MINI M3 MINI 1 STREFASPORTU.PL NIE
222 TOMASZ NOWAK Śrem MŁODZIK MŁODZIK 1 - NIE
223 Anna Lipowa Krzycko Wielkie MINI K2 MINI 1 Kołownik Włoszakowice NIE
224 Andrzej Szymański Dolsk MINI M4 MINI 1 ANP TEAM Dolsk NIE
225 KRYSTIAN ROZWALKA LIPNO MINI M1 MINI 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
226 KAMIL KOWALSKI Leszno MINI M2 MINI 1 Galibier-Bikefun Team NIE
227 Jakub Poprawski Zawada MINI M2 MINI 1 - TAK
228 Jacek Nowak Leszno MINI M4 MINI - R-TEAM RYDZYNA NIE
229 Filip Sobczak Leszno MŁODZIK MŁODZIK 1 Brak NIE
230 Dariusz Kubiak LIPNO MINI M3 MINI 1 Orzeł Lipno NIE
231 JAKUB JANKOWIAK Leszno MINI M3 MINI - KROSS EURO-ROWER.PL NIE
232 Tomasz Różak Szczodre MINI M4 MINI 1 - NIE
233 Roman Szczepaniak Leszno MEGA M4 mega 1 lkk team NIE
234 Szymon GULAREK Nowy Tomysl MEGA M3 mega 1 Bero Team NIE
235 Jarosław Słomiński Poznań MINI M2 MINI 1 - NIE
236 Tomasz Tęgi Leszno MEGA M3 mega 1 Real 64-sto NIE
237 Krzysztof Wiśniewski Leszno MINI M5 MINI 1 AMBIT RACING TEAM NIE
238 Bartłomiej Kozdraś Kłodzko MINI M2 MINI 1 - NIE
239 Ryszard Kozdraś Kłodzko MINI M5 MINI 1 - NIE
240 Mateusz Kaszuba Leszno MINI M3 MINI - - NIE
241 Radosław Łata RYDZYNA MINI M4 MINI 1 R-TEAM Rydzyna NIE
242 Dariusz Wróblewski Włoszakowice MINI M3 MINI 1 Kołownik Włoszakowice NIE
243 Tomasz Ratajczak Leszno MINI M5 MINI 1 Metabo Tora Bike NIE
244 Justyna Konopczyńska Krzywiń MINI K3 MINI 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
245 Adam Dudziak Leszno MINI M2 MINI - REAL 64-sto NIE
246 Daniel Rozwalka GONIEMBICE MINI M2 MINI 1 Galibier-Bikefun Team NIE
247 DARIUSZ REMISZ Czempiń MINI M4 MINI 1 - NIE
248 Tomasz Pawlak WSCHOWA MINI M2 MINI 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
249 Mikołaj nędza Kąkolewo MINI M3 MINI 1 nie zrzeszony NIE
250 Mateusz Woziwodzki rawicz JUNIOR JUNIOR 1 LKS SZAWER LESZNO NIE
251 Zbigniew Rozwalka GONIEMBICE MINI M5 MINI 1 Galibier-Bikefun Team NIE
252 Waldemar Schwendke Leszno MINI M4 MINI - MTB G-TEAM NIE
253 Daniel Michalak Leszno MINI M4 MINI 1 MTB G-TEAM NIE
254 Grzegorz Jakubowski Leszno MINI M3 MINI 1 MTB G-TEAM NIE
255 Filip Obierski Leszno MINI M3 MINI 1 MTB G-TEAM NIE
256 Kamil Wieczorek Nowa Wieś MINI M1 MINI 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
257 Oskar Wieczorek Nowa Wieś MINI M1 MINI 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
258 Paweł Niezgódka Wojnowice MINI M2 MINI 1 Pozytywnie Zakręceni TAK
259 Monika Gilewska Zielona Góra MINI K4 MINI 1 - NIE
260 Daniel Dudziński Leszno MINI M3 MINI 1 FEBE & REAL TEAM NIE
261 Paweł Gilewski Zielona Góra MINI M3 MINI 1 - NIE
262 Zbigniew Kwarta sława MINI M4 MINI 1 MTB SŁAWA TEAM NIE
263 Łukasz Sibila Leszno MINI M3 MINI 1 DGR RACING TEAM NIE
264 Karol Skałecki Śrem MINI M1 MINI 1 BRZECHWA TEAM NIE
265 Marek Skorupiński Leszno MINI M3 MINI 1 FEBE & REAL TEAM NIE
266 Przemysław Biernat Leszno MINI M3 MINI 1 - NIE
267 Jacek Tomczyk Głogów MINI M2 MINI 1 TC Chrobry Głogów NIE
268 Robert Syc Leszno MEGA M3 mega 1 Real 64-sto NIE
269 Michał KAŹMIERCZAK Leszno MINI - 1 REAL 64-STO NIE
270 Grzegorz Karg Turew MINI M3 MINI 1 Questy NIE
271 Robert Mencfeldowski Dobroszyce MEGA M4 mega 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
272 Tomasz Maczyński Poznań MINI M2 MINI 1 - NIE
273 Szymon Sędzik rawicz MINI M3 MINI 1 Pozytywnie Zakręceni TAK
274 Dariusz Skrzypek Leszno MEGA M5 mega 1 Spinko Leszno NIE
275 Gerard Wlekły Kościan MEGA M5 mega 1 Volkswagen samochody użytkowe mtb team NIE
276 Darek Świt RYDZYNA JUNIOR JUNIOR 1 4EVER BIKE NIE
277 Tomasz Kowalewicz sława MINI M5 MINI 1 MTB Sława Team NIE
278 Maciej Słupiński Poznan MEGA M4 mega - - TAK
279 MACIEJ KASPRZAK Poznań MEGA M3 mega 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team NIE
280 KATARZYNA HENDRZYK - MAJEWSKA Poznań MEGA K mega 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team NIE
281 Mikołaj Jurkowlaniec Wrocław MEGA M2 mega - IM-Motion Kross Team NIE
282 Eryk Wawrzyniak RYDZYNA JUNIOR JUNIOR 1 R-team Rydzyna NIE
283 Daniel Dziemieszonek Zielona Góra MINI M3 MINI 1 SzajBajk NIE
284 Bartosz Wujczak Leszno MEGA M2 mega 1 REAL 64-sto NIE
285 MAGDALENA SOSZYŃSKA Krzywiń MINI K3 MINI 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
286 Krzysztof Majewski Stara Góra MINI M3 MINI 1 DGR RACING TEAM NIE
287 PAWEŁ KOŁOSIONEK Leszno MINI M4 MINI 1 R-TEAM RYDZYNA NIE
288 Jakub Bordecki Święciechowa MINI M2 MINI 1 GALIBIER-BIKEFUN TEAM NIE
289 PIOTR KRYSMAN Leszno MINI M2 MINI 1 KROSS EURO-ROWER.PL NIE
290 Maciej Biernat RYDZYNA MINI M2 MINI - - NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
JUNIOR 11
JUNIORKA 2
K mega 3
K2 MINI 3
K3 MINI 10
K4 MINI 3
M1 MINI 9
M2 mega 10
M2 MINI 44
M3 mega 14
M3 MINI 90
M4 mega 8
M4 MINI 37
M5 mega 8
M5 MINI 18
M6 MINI 7
MŁODZICZKA 0
MŁODZIK 11
Kobiety 23
Mężczyźni 267
Wszyscy 290