Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Tomasz Gościewicz Radwanice MEGA M2 Mega - TC Chrobry Głogów
2 Paweł Hrankowski Leszno MINI M3 Mini 1 Spinko Leszno
3 Paweł Matykiewicz Leszno MINI M5 Mini 1 REAL 64 - STO
4 Dominik Frąckowiak Nietążkowo MINI M2 Mini 1 Orzeł Lipno
5 Mikołaj Kosowicz Gostyń MINI M2 Mini 1 GKR Gostyń
6 Krzysztof Skorliński Leszno MEGA M5 Mega - LKK TEAM
7 Grzegorz Mikołajczak Tworzanice MINI M3 Mini 1 4EVER BIKE
8 Monika Buchowska Kurza Góra MINI K3 Mini 1 4EVER BIKE
9 Artur Woziński LIPNO MINI M2 Mini 1 AMBIT Racing Team
10 Mariusz Ratajczak Leszno MINI M4 Mini 1 4EVER BIKE
11 Bartłomiej Marczewski Leszno MINI M3 Mini 1 Metabo TORA Bike
12 PRZEMYSŁAW RATAJCZAK Leszno MINI M3 Mini 1 METABO TORA BIKE
13 Tomasz Grondal Leszno MINI M2 Mini 1 METABO TORA BIKE
14 Mariusz Chyła Kąkolewo MEGA M4 mega - REAL 64-sto
15 Arkadiusz Nędzewicz Leszno MINI M2 Mini 1 METABO TORA BIKE
16 Krzysztof Krówczyński Leszno MINI M2 Mini 1 Metabo Tora Bike
17 Mateusz Matuszewski Leszno MINI M2 Mini 1 METABO TORA BIKE
18 Michał Józefiak Leszno MINI M3 Mini 1 4EVER BIKE
19 Jerzy Nogała Leszno MINI M4 Mini 1 METABO TORA BIKE
20 Mirosław Raburski Leszno MINI M5 Mini 1 AMBIT Racing Team
21 Krzysztof Wójt Leszno MINI M2 Mini 1 Spinko Leszno
22 Krystian MRÓZ RYDZYNA MINI M2 Mini 1 4EVER BIKE
23 WOJCIECH BANASZCZAK Leszno MINI M4 Mini 1 4EVER BIKE
24 Angelika Sworowska Wilkowice JUNIOR - 1 Orzeł Lipno
25 Arkadiusz Kaczmarek Strzyżewice MEGA M3 Mega 1 SPINKO LESZNO
26 Andrzej Skiba Leszno MEGA M3 Mega 1 LKK Team
27 Darek Świt RYDZYNA JUNIOR JUNIOR - 4EVER BIKE
28 Wiktor Dominiczak Kościan JUNIOR JUNIOR - LKS Szawer Leszno
29 Robert Świętek sława MINI M4 Mini 1 AMBIT Racing Team
30 Marcin Nowak Śmigiel MINI M3 Mini 1 Orzeł Lipno
31 Agnieszka Nowak Śmigiel MINI K3 Mini 1 Orzeł Lipno
32 Tomasz Ratajczak Leszno MINI M5 Mini 1 Metabo Tora Bike
33 Michał Andrzejewski Wilkowice MEGA M2 Mega 1 REAL 64-STO
34 PAWEŁ CIEŚLIŃSKI Wilkowice MINI M4 Mini 1 CIESIÓŁKA TEAM
35 Marcin Włodarczyk Wilkowice MINI M3 Mini 1 CIESIÓŁKA TEAM
36 ROBERT SCHABEL Leszno MINI M3 Mini 1 Ciesiółka Team
37 Aleksander Jęsiek Leszno MINI M5 Mini 1 CIESIÓŁKA TEAM
38 Hubert Czekała Wilkowice MINI M3 Mini 1 CIESIÓŁKA TEAM
39 PAWEŁ NAPIERAŁA Leszno MINI M3 Mini 1 CIESIÓŁKA TEAM
40 Maciej Bogdanów Leszno MINI M3 Mini 1 CIESIÓŁKA TEAM
41 Dawid Bogdanów Leszno MŁODZIK MŁODZIK - CIESIÓŁKA TEAM
42 Maciej Płatek Leszno MINI M3 Mini 1 Spinko Leszno
43 DAMIAN MAJTCZAK Pęgów MINI M2 Mini 1 TESTUJ.PL
44 Paweł Stachowiak Kąkolewo MINI M4 Mini 1 CIESIÓŁKA TEAM
45 Łukasz Ratajczak Leszno MINI M3 Mini 1 4EVER BIKE
46 Maciej Michalski Gostyń MINI M3 Mini 1 GKR Gostyń
47 Rafał DZIEDZIC Polkowice MEGA M4 mega - BUDSTYL
48 Marcin Mikolajczak Bojanowo MINI M3 Mini 1 4EVER BIKE
49 Dariusz Walczak Leszno MINI M5 Mini 1 Pozytywnie Zakręceni
50 Marek Wawrowski Leszno MINI M3 Mini 1 Spinko Leszno
51 Waldemar Łukaszkiewicz Starkowo MINI M5 Mini 1 Orzeł Lipno
52 Adrian Bajstok Czempiń JUNIOR JUNIOR - Kościańskie towarzystwo pływackie
53 - - Wrocław MINI M3 Mini 1 SPINKO LESZNO
54 Agnieszka Gołembiewska Śrem MINI K3 Mini 1 BRZECHWA TEAM
55 Oskar Skrzypczak Brenno MEGA M4 mega 1 Real 64-Sto
56 Justyna Stein Poznań MINI K2 Mini 1 -
57 Mikołaj Losy Krzywiń MŁODZIK MŁODZIK 1 -
58 Maciej Łazarenko Śrem MEGA M3 Mega 1 GREEN BIKE MTB TEAM
59 Mariusz Mazurkiewicz Kąkolewo MINI M5 Mini 1 BRZECHWA TEAM
60 Zdzisław Binkowski Śrem MINI M5 Mini - BRZECHWA TEAM
61 Tomasz Pawlak WSCHOWA MINI M2 Mini - KROSS EURO-ROWER.PL
62 Grzegorz Brzechwa Strzyżewice MINI M6 Mini 1 BRZECHWA TEAM
63 Łukasz Klupieć Leszno MINI M3 Mini 1 -----
64 Maciej Wawrzyniak RYDZYNA MINI M4 Mini 1 R-TEAM Rydzyna
65 Radosław Łata RYDZYNA MINI M4 Mini 1 R-TEAM RYDZYNA
66 Jacek Nowak Leszno MINI M4 Mini 1 R-TEAM RYDZYNA
67 Marcin Przybylak Kościan MINI M2 Mini 1 KROSS EURO-ROWER.PL
68 Kacper Szłapka Karolewko MINI M2 Mini 1 KROSS EURO-ROWER.PL
69 Przemysław Szłapka Karolewko MINI M4 Mini 1 R-TEAM RYDZYNA
70 Konrad ZDZIABEK Śmigiel MINI M3 Mini 1 KROSS EURO-ROWER.PL
71 RAFAŁ WIATROWSKI Krzywiń MINI M4 Mini 1 KROSS EURO-ROWER.PL
72 ARKADIUSZ ŁATA RYDZYNA MINI M4 Mini 1 R-TEAM RYDZYNA
73 Bartosz Bednarczyk Śmigiel MINI M2 Mini 1 KROSS EURO-ROWER.PL
74 ZBIGNIEW OLEJNICZAK Gostyń MINI M4 Mini 1 GKR GOSTYŃ
75 daniel świątkowski Głogów MEGA M3 Mega 1 TC Chrobry Głogów
76 Magdalena Zimniak Leszno MINI - - Galibier Bike Fun
77 Kamil Wieczorek Nowa Wieś MINI M1 Mini 1 KROSS EURO-ROWER.PL
78 Szymon Losy Krzywiń MINI M1 Mini - KROSS EURO-ROWER.PL
79 PAWEŁ KOŁOSIONEK Leszno MINI M4 Mini 1 R-TEAM RYDZYNA
80 Waldemar Jendrzejczak Leszno MINI M5 Mini - KROSS EURO-ROWER.PL
81 KRYSTIAN ROZWALKA LIPNO MINI M1 Mini - KROSS EURO-ROWER.PL
82 Dawid Wojciechowski Leszno JUNIOR JUNIOR - REAL 64-sto
83 Roman Szczepaniak Leszno MEGA M4 mega 1 lkk team
84 Janusz Skrzypczak Leszno MINI M2 Mini 1 -
85 Monika Marciniak Kościan MINI K3 Mini 1 4EVER BIKE
86 Mikołaj Urbaniak jerka MINI M2 Mini 1 urbaniak
87 Mirosław Kajoch Leszno MINI M3 Mini 1 GALIBIER BIKEFUN TEAM
88 Waldemar Kajoch Leszno MINI M3 Mini 1 GALIBIER BIKEFUN TEAM
89 Andrzej Pacanowski Leszno MINI M3 Mini 1 -
90 Andrzej Smereka Milicz MINI M6 Mini 1 -
91 Wiesław Cerazy Milicz MINI M5 Mini 1 Technikum Leśne w Miliczu
92 Wiesław Cerazy Milicz MINI M5 Mini - Technikum Leśne w Miliczu
93 Adam Marciniak Gostyń MINI M3 Mini 1 KROSS EURO-ROWER.PL
94 Adam Wiśniewski Leszno MINI M2 Mini 1 AMBIT Racing Team
95 Krzysztof Łuczak Leszno MINI M4 Mini 1 REAL 64-sto
96 KRZYSZTOF PATERKA Leszno MEGA M4 mega 1 LKK TEAM
97 Marcin Sołtysiak LIPNO MINI M3 Mini 1 GALIBIER-BIKEFUN TEAM
98 Adam Radkiewicz Poznań MINI M4 Mini 1 -
99 ANDRZEJ SKORUPSKI Kąkolewo MINI M5 Mini 1 BRZECHWA TEAM
100 ANDRZEJ MAJTCZAK Pęgów MINI M4 Mini 1 MAXIMUS TEAM
101 KATARZYNA DOBROWOLSKA Pęgów MINI - 1 BZWBK
102 Daniel Fengler Lubin MINI M3 Mini 1 urbaniak
103 Kamil Szczerbal Krzywiń MŁODZIK - - Krzywiń
104 WALDEMAR PRZYBYLSKI Śrem MINI M4 Mini 1 Majka
105 Przemysław Kosowicz Gostyń MINI M3 Mini 1 KOSOWICZ TEAM
106 Bartłomiej Kapała Święciechowa MINI M3 Mini 1 Galibier Bikefun Team
107 Arkadiusz Wojciechowski Leszno MINI M3 Mini 1 Spinko Leszno
108 Zenon Szoplik Leszno MINI M4 Mini 1 -
109 DARIUSZ REMISZ Czempiń MINI M4 Mini 1 -
110 BRONISŁAW SIKORA Leszno MINI M6 Mini 1 Brzechwa team
111 Magdalena Turek Czempiń MINI K3 Mini 1 -
112 Miron Toboła Leszno MINI M4 Mini 1 AMBIT Racing Team
113 Tomasz Rogowicz Pogorzela MINI M3 Mini 1 ATINSTALACJE.PL
114 jarosław rokosiewicz dobramyśl MINI M5 Mini 1 Brzechwa Team
115 Tomasz Sobczak Leszno MINI M3 Mini 1 Brak
116 Przemek Kozowski RYDZYNA JUNIOR - - R-TEAM RYDZYNA
117 Jakub Kosowicz Gostyń MŁODZIK - - KOSOWICZ TEAM
118 Piotr Szymczak Leszno MEGA M5 Mega 1 TC CHROBRY BETRON GŁOGÓW
119 Mikołaj Poloch Bukówiec Górny MEGA M2 Mega 1 Kołownik Włoszakowice
120 Wojciech Puślecki Gostyń MINI M3 Mini 1 GKR Gostyń
121 Kamil Śliwa SIECHNICE MEGA M2 Mega 1 BZWBK
122 Karolina Śliwa SIECHNICE MINI K2 Mini 1 KRD MTB TEAM
123 Maciej Błaszyk karchowo MINI M2 Mini 1 -
124 Wacław Florczyk Modrzyca MINI M6 Mini 1 brak
125 marcin chatlinski Leszno MINI M3 Mini 1 PSS Pozytywnie Zakręceni
126 Paweł Wietecki Ostrów Wlkp. MINI M4 Mini 1 -
127 SŁAWOMIR FORMANOWSKI Leszno MINI M4 Mini 1 AMBIT Racing Team
128 Marcin JURKÓW Leszno MEGA M3 Mega 1 DGR RACIN TEAM
129 BARTOSZ KRYSMAN Kościan MEGA M3 Mega 1 KROSS EURO-ROWER.PL
130 Kacper Bartkowiak Kąkolewo MŁODZIK MŁODZIK - REAL 64-sto
131 Michał Nochowski Gostyń MINI M3 Mini - Gostyń
132 Arkadiusz TIETZ Leszno MEGA M4 mega 1 lkk team
133 Piotr KIEDROWSKI Podstolice MINI M3 Mini 1 -
134 Jakub Bordecki Święciechowa MINI M2 Mini 1 GALIBIER BIKEFUN TEAM
135 Anna Lipowa Krzycko Wielkie MINI K2 Mini 1 Kołownik Włoszakowice
136 BARTOSZ WOLNY Leszno MEGA M3 Mega 1 Spinko Leszno
137 DARIUSZ WOJTAS Wilczyn MEGA M5 Mega 1 -
138 DOMINIK KACZMAREK Leszno MINI M3 Mini 1 Galibier-Bikefun Team
139 Dominik Łagoda Kąkolewo MINI M3 Mini 1 brak
140 Marek Jakubowski Leszno MINI M3 Mini 1 REAL 64-sto
141 Mikołaj MARCINIAK Osieczna JUNIOR - 1 KROSS EURO-ROWER.PL
142 Kazimierz Ratajczak Dolsk MINI M4 Mini 1 ANP TEAM Dolsk
143 Grzegorz Żyliński SWIECIECHOWA MINI M3 Mini 1 Galibier Bike-fun Team
144 Łukasz Napierała Bolechówko MINI M2 Mini 1 Goggle Pro Active Eyewear
145 Andrzej Szymański Dolsk MINI M4 Mini 1 ANP TEAM Dolsk
146 Andrzej Brzechwa Śrem MINI M6 Mini 1 Brzechwa Team
147 WALDEMAR KORDUS Gostyń MINI M4 Mini 1 -
148 Michał MOTEK Leszno MINI M2 Mini - KLIMA LESZNO TEAM
149 Dariusz Ratajczak Dolsk MINI M4 Mini 1 ANP TEAM Dolsk
150 Mirosław Pleskot Leszno MEGA M5 Mega 1 Orzeł Lipno
151 Szymon Wasiołka Leszno MINI M2 Mini 1 Orzeł Lipno
152 Damian Ratajczak Dolsk MINI M2 Mini 1 ANP TEAM Dolsk
153 Andrzej Ratajczak Dolsk MINI M5 Mini 1 ANP TEAM Dolsk
154 Andrzej Dosz LIPNO MINI M5 Mini - -
155 Daniel Rozwalka GONIEMBICE MINI M2 Mini 1 GALIBIER - BIKE FUN TEAM
156 Zbigniew Rozwalka GONIEMBICE MINI M5 Mini 1 GALIBIER - BIKE FUN TEAM
157 Krzysztof Kubiak LIPNO MINI M3 Mini 1 Pozytywnie Zakręcony
158 Dominik Wels Nowy Belęcin MINI M2 Mini 1 -
159 Franciszek Komolka Święciechowa MINI M6 Mini 1 BRZECHWA TEAM
160 Marcin Brzozowski Leszno MEGA M3 Mega 1 Spinko Leszno
161 Sandra Samolewska Wilkowice MINI K2 Mini 1 Team SPS Polska
162 Maciej Mogiłka Leszno MINI M2 Mini 1 Team SPS Polska
163 DARIUSZ DROBNIAK Leszno MEGA M5 Mega 1 STREFASPORTU.PL
164 Mikołaj Kowalczyk LIPNO MEGA M3 Mega 1 STREFASPORTU.PL
165 Jarek Czekaj Leszno MEGA M4 mega 1 REAL 64-Sto
166 Jakub Mądry Kąkolewo JUNIOR JUNIOR - REAL 64-sto
167 Grzegorz Mądry Kąkolewo MINI M3 Mini 1 -
168 Kacper Fiszer łoniewo JUNIOR JUNIOR - REAL 64-sto
169 Daniel Klecha Poladowo MŁODZIK - - -
170 Bartosz Browarczyk Śrem MINI M4 Mini 1 -
171 Magdalena Zimniak Leszno MINI - 1 Galibier Bike-fun Team
172 Kamil Dańczak Leszno MINI M1 Mini 1 ---
173 Szymon Cieśliński Leszno MINI M3 Mini 1 -
174 Ryszard Bróździński Poznań MEGA M5 Mega 1 Supersportowy Team
175 Karol Cieśliński Leszno MINI M1 Mini 1 -
176 BARTOSZ ROKOSIEWICZ dobramyśl MINI M2 Mini 1 KROSS EURO-ROWER.PL
177 Przemysław Dudziak Leszno MINI M3 Mini - LKK TEAM
178 Marcin Jarek Leszno MINI M3 Mini 1 DGR Racing Team
179 Bartosz Malak Śrem MINI M3 Mini 1 Śrem
180 Jan Szymański Leszno JUNIOR JUNIOR - Pozytywnie Zakręceni Leszno
181 Janusz Majchrzak Luboń MINI M5 Mini 1 DUDA-CARS TP-LINK RYBCZYŃSKI TEAM
182 Marek Wróblewski Sądzia MINI M3 Mini 1 -
183 MAGDALENA SOSZYŃSKA Krzywiń MINI K3 Mini - KROSS EURO-ROWER.PL
184 Krzysztof Lektarski Poznań MINI M5 Mini 1 Poznań
185 MIROSŁAW MIKOŁAJCZAK Leszno MINI M4 Mini 1 REAL 64-sto
186 Bartosz Wujczak Michał Stachowski Leszno MEGA M2 Mega 1 REAL 64-sto
187 Adam Dudziak Leszno MINI M2 Mini 1 REAL 64-sto
188 Sebastian Skrzypczak Krzyżanowo MINI M3 Mini 1 -
189 KAMIL KOWALSKI Leszno MINI M2 Mini 1 GALIBIER BIKEFUN TEAM
190 Arkadiusz Milewski Robakowo MINI M3 Mini 1 PSS Pozytywnie Zakręceni
191 Marcin Czekaj Leszno MEGA M4 mega 1 REAL 64-STO
192 Hubert Żaba Góra MEGA M2 Mega - DGR RACING TEAM
193 PIOTR KRYSMAN Leszno MINI M2 Mini 1 KROSS EURO-ROWER.PL
194 MATEUSZ TOMASZEWSKI Leszno MINI M3 Mini 1 KLIMA LESZNO TEAM
195 Marta Bura Dąbcze MINI M3 Mini 1 KLIMA LESZNO TEAM
196 Janusz Tumiłowicz Góra MEGA M4 mega 1 DGR RACING TEAM
197 Daniel HUZAR Góra MEGA M3 Mega 1 DGR RACING TEAM
198 Maciej Mania Leszno MEGA M3 Mega 1 LKK TEAM
199 Dariusz Skrzypek Leszno MEGA M5 Mega 1 Spinko Leszno
200 Kamil Jabłoński Krzywiń MŁODZIK MŁODZIK - -
201 PATRYK JANKOWSKI Śmigiel MEGA M3 Mega - Kross Euro-Rower.pl
202 Sebastian Bassa Krzemieniewo MINI M2 Mini 1 KLIMA LESZNO TEAM
203 Jarosław Dawidziak Leszno MINI M4 Mini 1 AMBIT RACING TEAM
204 Jerzy Sochacki Sława. MINI M4 Mini - Brzechwa Team
205 Lucjan BURA Leszno MINI M6 Mini 1 KLIMA LESZNO TEAM
206 KRZYSZTOF ZALESIŃSKI Leszno MINI M3 Mini - MW invest Group
207 Marcin Andrynowski Góra MINI M2 Mini - DGR RACING TEAM
208 Janusz Soszyński Poznań MINI M4 Mini - niezrzeszony
209 Krzysztof Bratek Gaj MINI M3 Mini 1 Śrem
210 piotr janus Leszno MINI M4 Mini 1 pozytywnie zakreceni
211 Adam Baksalary Leszno MINI M3 Mini - STREFASPORTU.PL
212 Sylwia Tumiłowicz Góra MINI K2 Mini 1 DGR RACING TEAM
213 Damian Marcinkowski Leszno MINI M3 Mini - Recon team
214 Łukasz Sibila Leszno MINI M3 Mini 1 DGR RACING TEAM
215 Przemyslaw Nalewaj Leszno MINI M2 Mini 1 REAL 64-sto
216 Łukasz Zielony Bełcz Wielki MINI M1 Mini - DGR RACING TEAM
217 Maciej Nowak Plewiska MINI M3 Mini 1 -
218 Witold Banaszak Oporówko MINI M3 Mini 1 KLIMA LESZNO TEAM
219 Marta Rozwalka LIPNO MEGA - - MW Invest Group
220 Artur Jarząb Góra MINI M3 Mini - -
221 MARCIN JABŁOŃSKI Włoszakowice MINI M3 Mini - Astromal
222 damian podsiedlik Leszno MINI M3 Mini - brak
223 Roman NAPIERAŁA Kościan MINI M4 Mini 1 -
224 Wojciech Tycner Przybyszewo MINI M2 Mini - -
225 Wojciech PIETRZAK Poznań MINI M2 Mini - -
226 Karol Skałecki Śrem MINI M1 Mini - BRZECHWA TEAM
227 Przemysław Papież Leszno MEGA M3 Mega 1 STREFASPORTU.PL
228 Paweł Bura Leszno MINI M3 Mini - KLIMA LESZNO Team
229 Justyna Konopczyńska Krzywiń MINI K3 Mini 1 KROSS EURO-ROWER.PL
230 Mariusz Stajer Leszno MINI M4 Mini - AMBIT Racing Team
231 Przemysław Sołtysiak Leszno MEGA M3 Mega - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
JUNIOR 7
K Mega 0
K2 Mini 5
K3 Mini 7
K4 Mini 0
M1 Mini 7
M2 Mega 6
M2 Mini 35
M3 Mega 14
M3 Mini 60
M4 mega 9
M4 Mini 35
M5 Mega 7
M5 Mini 18
M6 Mini 7
MŁODZIK 4
Kobiety 18
Mężczyźni 213
Wszyscy 231