Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Rodzaj roweru Drużyna
1 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING MINI MII - SZOSA ultimasport.pl TIMING
2 MAREK ZADWORNY GRYFICE MINI MV - INNY K.R.GRYFLAND GRYFICE
3 Przemysław Gruca Kobylanka GIGA MIII 1 INNY WMP Gruca
4 Małgorzata Gruca Kobylanka MEGA KIII - INNY WMP Gruca
5 Jarosław Kulpa Gorzów Wlkp. MEGA MIV - SZOSA Hairy Leg Biker
6 Dariusz Górecki Słupsk MEGA MIV - INNY -
7 Włodzimierz Biłat Kołobrzeg MEGA MVI 1 INNY Bicykl Kołobrzeg
8 Tomasz Bońkowski Trzebiatów MEGA MIII 1 SZOSA -
9 Zenon Tarnawski Świnoujście MEGA MVI 1 INNY KS Uznam
10 ROMAN WĘGLARSKI TRZEBNICA GIGA MV - SZOSA KKS TRZEBNICA
11 BARBARA WĘGLARSKA TRZEBNICA MEGA KV - SZOSA KKS TRZEBNICA
12 HENRYK ZIĘBA TRZEBNICA MEGA MVI - SZOSA KKS TRZEBNICA
13 BOGUSŁAW ZIELIŃSKI TRZEBNICA/BROCHOCIN MINI MVI - SZOSA KKS TRZEBNICA
14 Marchlewski Wiesław Gdańsk GIGA MIII - INNY -
15 Kamil MISIKONIS GRYFICE MINI MII 1 INNY ZGY Bike Team
16 Tomasz Albrechciński Szczecin MINI MIII 1 INNY -
17 Agnieszka Morel Gorzów Wlkp. MEGA KIII - INNY AGA TEAM MTB
18 RAFAŁ Morel Gorzów Wlkp. MEGA MIV - INNY AGA TEAM MTB
19 Stanisław Dołmat Gorzów Wlkp. GIGA MV 1 SZOSA ---
20 ADAM LITAROWICZ DRAWSKO POMORSKIE GIGA MV 1 SZOSA - - - - -
21 Roman Krupa GRYFICE GIGA MVI 1 SZOSA -
22 Ferdynand Malak Leszno GIGA MVI - SZOSA -
23 bodo rejmann Świnoujście MINI MVI - INNY bez
24 Irena Kosińska Wrocław GIGA KV 1 SZOSA KKS Trzebnica
25 Krzysztof Łańcucki Wrocław GIGA MVI 1 SZOSA KKS Trzebnica
26 piotr Chmielewski Stargard GIGA MIII 1 SZOSA turowski rowery
27 Jan Wesołowski Świnoujście GIGA MVI - SZOSA KS Uznam
28 Grzegorz Stachowiak GRYFICE GIGA MVI 1 SZOSA MASTERS GRYFICE
29 Jakub Piotrowski Kościan MINI MI 1 INNY LKK Leszno
30 Marek KOZŁOWSKI Szczecin MINI MIV 1 SZOSA ROWERY TUROWSKI SZCZECIN
31 HENRYK FALARZ Szczecin MINI MIV - SZOSA -
32 Tomasz Marchel Solec Kujawski GIGA MII 1 INNY -
33 Leszek Marchel Solec Kujawski GIGA MV 1 SZOSA KMW
34 MARIAN KOŁODZIEJSKI Dzierżoniów GIGA MV 1 SZOSA -
35 Maciej Opielewicz Koźmin Wielkopolski MEGA MV 1 SZOSA AGK Koźmin Wlkp.
36 Eugeniusz Koralewski Wolsztyn MEGA MVI - SZOSA -
37 WŁODZIMIERZ WRÓBEL GOLINA MEGA MIII 1 INNY -
38 Piotr Włochacz Sieradz MINI MIII 1 SZOSA Rajsport Sieradz
39 Zbigniew Włochacz Sieradz MINI MVI 1 INNY Rajsport Sieradz
40 Krzysztof Kamocki Łódź GIGA MIV - INNY -
41 Aleksandra Kamocka Łódź MINI KIV - INNY -
42 Arkadiusz Zmyślony Koźmin Wielkopolski MEGA MIV 1 SZOSA AGK Koźmin Wlkp.
43 Joanna Bilard Świnoujście MINI KIV 1 SZOSA KS UZNAM ŚWINOUJŚCIE
44 Joanna Bilard Świnoujście MINI KIV - SZOSA KS UZNAM ŚWINOUJŚCIE
45 Mariusz Kucharski Pogorzelica MINI MIV 1 INNY -
46 Szymon Koziatek Zawiercie GIGA MIV 1 SZOSA -
47 Zygmunt Matejczuk Swnoujscie MINI MVII 1 SZOSA -
48 Piotr Bąkowski Szczecin MEGA MV 1 SZOSA PRESTO CALBUD
49 Bartosz Matusiak Sieradz MEGA MII - INNY rajsport sieradz cycling team
50 STANISŁAW KALETKA Gryfino MEGA MV 1 SZOSA -
51 Zbigniew Lubiński Świnoujście MINI MV 1 INNY KS Uznam ŚCIE
52 Tadeusz Zagdanski Stargard Szczecinski MINI - - SZOSA STC Stargard Szczecinski
53 Adrian Kraiński Zieleniewo MINI MII - SZOSA niezrzeszony
54 Maciej Jeżak Kołobrzeg MINI MII 1 SZOSA niezrzeszony
55 Roman krupa GRYFICE MINI KVI 1 INNY -
56 Marek Gąsior Goleniów GIGA MV - SZOSA Bike Multi Sport
57 Ewa Hinz Kamień Pomorski MEGA KV 1 SZOSA -
58 ZBIGNIEW KREFT Śrem GIGA MIV - SZOSA Śrem
59 Eugeniusz Brodziak Międzyrzecz MINI MV - INNY -
60 Józef Busse Śrem MINI MVI 1 INNY niezrzeszony
61 Radosław Roszkowski GRYFICE MINI MIII - SZOSA MASTERS GRYFICE
62 Mirosław Pietrzak Szczecin MINI KIV - SZOSA -
63 Edward Kuczmarz Wrocław GIGA MVI 1 SZOSA Harfa Harryson
64 Piotr Rębacz Rajszew GIGA MIII - SZOSA KS UZNAM
65 Małgorzata Malinowska Świdwin MINI KV 1 SZOSA STR- Świdiwn
66 Stanisław Staniszewski Goleniów MEGA MV 1 SZOSA CALBUD PRESTO
67 Mieczyslaw Pietrzak Szczecin MINI MVII - INNY -
68 Marek Sobolewski koszalin MEGA MIV - SZOSA -
69 Tadeusz Stepnowski Nowa Sól MEGA MVII 1 INNY UTWNowaSól
70 Grzegorz Mikołajewicz Poznań MEGA MIII 1 SZOSA -
71 Wigosław Jakubowicz Poznań MEGA MV 1 SZOSA Drużyna Szpiku
72 Marzena Mikołajczyk Wrocław MEGA KII 1 SZOSA LUKS FALA
73 Marek Janiszewski Belęcin GIGA MIV - SZOSA ORZEŁ Belęcin
74 Beata Musielak Wolsztyn MINI KIV - INNY -
75 Bogumił Musielak Wolsztyn MEGA MIV - SZOSA Klub Kolarski FALAPARK
76 Dariusz Szulgo Szczecin MEGA MIV 1 SZOSA Aga Team
77 Sebastian NIŻNIK elbląg MEGA KIII - SZOSA KM Bike
78 Krzysztof Piesiak Kórnik GIGA MIII 1 SZOSA Drużyna Szpiku
79 Jan Kowalewski Świnoujście GIGA MVI 1 SZOSA Uznam
80 Arkadiusz Cieśla Byków GIGA MIII 1 SZOSA -
81 Paweł Wojciechowski Świebodzin MEGA MIII 1 INNY -
82 Mariusz Staszak Śrem GIGA MIV 1 SZOSA -
83 Rafał Jeleń Koziegłowy MEGA MIII 1 INNY -
84 Jerzy Pikuła Gorzów Wlkp. GIGA MV 1 SZOSA -
85 Jarosław Łojko Szczecin MINI MIII - SZOSA STC Stargard Szczeciński
86 Robert Wysokiński Szczecin GIGA MIII 1 SZOSA CALBUD PRESTO SZCZECIN
87 Mateusz Rogalski Świeszyno MINI MI 1 SZOSA Dziki Koszalin
88 Ewa Gapińska Szczecin MINI MV 1 SZOSA Szczecin na rowerach
89 Ewa Gapińska Szczecin MINI KIV 1 SZOSA Szczecin na rowerach
90 Ryszard Szelkowski Stargard Szczecinski MINI MV 1 SZOSA TEAM ZMECH
91 Stanisław Wieczorek Świnoujście MINI KVI 1 INNY KS UZNAM
92 Stanisław Wieczorek Świnoujście MEGA KVI 1 SZOSA KS UZNAM
93 Paweł Kochanowski Warszawa MINI MII 1 SZOSA -
94 Andrzej Gierusz Wrocław MINI MV 1 SZOSA Społem PSS Północ
95 Sylwester Wróbel Szczecin MINI MIII - INNY -
96 Dariusz KACZYŃSKI Mierzyn MEGA MV 1 SZOSA -
97 Piotr Deis Malbork MEGA MIII - SZOSA GK MALBORK
98 Ireneusz Lula Gdynia GIGA MV 1 SZOSA -
99 Mariusz Kurlapski Świdwin MEGA MIII 1 INNY STR ŚWIDWIN
100 Marcin Szymański Warszawa GIGA MIII 1 INNY -
101 ZYGMUNT JONATOWSKI Malbork MEGA MVI - SZOSA GK MALBORK
102 Zbigniew Buzanowski Wieniec Zalesie MINI MV 1 SZOSA WTR
103 Renata Glazer Chrzanów MEGA KIII - SZOSA ŁOWCY DRÓG
104 Roman Turowicz Kołobrzeg MEGA MIV 1 SZOSA -
105 Tadeusz Kuczera Jankowice GIGA MVI 1 INNY -
106 Dariusz Zająkała Bydgoszcz MEGA MIV 1 SZOSA -
107 Grzegorz Kiełbiński Mierzyn GIGA MIII 1 SZOSA gdziejesttaspacja_team
108 BOGUSŁAW PAZOŁA Leszno MINI MV 1 SZOSA LKK LESZNO
109 Marcin Gosk Swarzędz MINI MIII 1 SZOSA -
110 Elżbieta Kochańska Wąbrzeźno GIGA KV - SZOSA -
111 Janusz Kochański Wąbrzeźno MINI MIV - SZOSA -
112 Kazimierz Zawadzki Gorzów Wlkp. MINI MVI 1 INNY -
113 Ryszard KLUCZKOWSKI Stargard Szczeciński MINI MV - SZOSA TTRiR Stargard Szczeciński
114 ROBERT Glapiak Leszno GIGA KIV 1 SZOSA LKK Leszno Drużyna Szpiku
115 ROBERT GLAPIAK Leszno GIGA MIV 1 SZOSA -
116 Krzysztof Zboralski Siedlec MEGA MIII 1 SZOSA ORZEŁ Belęcin
117 Krzysztof Wróbel Szczecin MEGA MIV - SZOSA Calbud Presto
118 Zdzisław Koncki Kołobrzeg MINI MVI 1 SZOSA KTC Kołobrzeg
119 Tomasz Marchel Solec Kujawski GIGA MII - INNY -
120 Piotr Sudoł Szczecin MINI MIV 1 SZOSA Calbud Presto
121 Robert Szydłowski Stargard Szczecinski MINI MIV - INNY STC Stargard Szczeciński
122 Anna Zakens Świnoujście GIGA KIII 1 SZOSA KS UZNAM Świnoujście
123 Piotr Proszowski Poraj GIGA KIV - INNY -
124 Marek Hnitecki Kołobrzeg MEGA MIV 1 SZOSA -
125 Miroslaw Jacyna Szczecin-Dabie MEGA MIV 1 SZOSA Rowery Turowski Team
126 Wiesław Jańczak Bydgoszcz MEGA MV 1 SZOSA -
127 Paweł Sojecki Jaworzno GIGA MIII 1 SZOSA -
128 Tadeusz Porzucek Gostyń GIGA MVI - INNY GKR Gostyń
129 Władysław Kaźmierczak GRYFICE MINI MV 1 INNY -
130 ZBIGNIEW KREFT Śrem GIGA MIV 1 SZOSA śrem
131 Remigiusz Ornowski Gdańsk GIGA MIII 1 SZOSA -
132 Krzysztof Nazorek Stargard MINI MII - SZOSA STC Stargard Szczeciński
133 Paweł Piechocki Pabianice MINI MIII 1 SZOSA -
134 Artur Piedo Radowo Małe MINI MIII 1 SZOSA -
135 Łukasz Balski Szczecin MINI MIII - INNY Enlightened Szczecin
136 Rafał Kłosiński Pabianice MINI MIII 1 INNY -
137 RYSZARD WIĄCEK Brzeg Dolny MINI MVI 1 SZOSA -
138 Andrzej Binkowski Barlinek GIGA MV 1 SZOSA Barlinecka Grupa Kolarska
139 Artur Szyszka Barlinek GIGA MIV 1 SZOSA Barlinecka Grupa Kolarska
140 Teresa Ostrowska Moryń GIGA MVI 1 SZOSA Dziki Koszalin
141 WALDEMAR WOJSZNIS Stargard Szczecinski MINI MVI - INNY STC Stargard
142 Grzegorz Kaźmierowski Środa Wielkopolska MINI MIV 1 SZOSA -
143 Leszek Marchel Solec Kujawski GIGA MV - SZOSA KMW
144 Stanisław Słomian Łupowo MEGA MV 1 SZOSA sam
145 PIOTR KACZOR Maszewo MINI MIII 1 SZOSA UKS Ratusz Maszewo
146 Anna Kruczkowska Trzebiatów GIGA KIV 1 SZOSA LUKS Fala
147 Małgorzata Kubicka Nowogard GIGA KIV 1 SZOSA Dziki Koszalin
148 Maciej Andrzejczak Ostrów Wlkp. MINI MV - INNY -
149 Adam Cerbiński Zielona Góra GIGA MVI 1 INNY ,, VADAM-SOGEST'
150 Czesława Kruczkowska Trzebiatów MEGA KII 1 INNY Luks Fala
151 Piotr Julkowski silno MINI MIII 1 SZOSA -
152 Jan Ambroziak Słubice GIGA MVII 1 INNY -
153 Jan Kopyciński Nowogard MEGA MIV 1 INNY -
154 Witold Buczyński Szczecin GIGA MVI 1 INNY SznupaTeam
155 Tomasz Kocik Szczecin MINI MIV 1 INNY Szczecin Dąbie
156 ELŻBIETA BURACZYŃSKA Oleśnica MINI KV 1 INNY BIKE TEAM OLEŚNICA
157 Andrzej Balcerzak police GIGA MV - SZOSA Calbud Presto Szczecin
158 Artur Kameduła Kołobrzeg MINI MI 1 INNY ZS NR 1 IM. H.SIENKIEWICZA - K-G
159 Jacek Białek GRYFICE MINI MIII - SZOSA MASTERS Gryfice
160 Andrzej Biel Przęsocin/Police MEGA MV 1 SZOSA Goral Police
161 Maciej Feld Bydgoszcz MINI MV 1 INNY -
162 Bogumił Żmijewski Bydgoszcz MEGA MV 1 INNY PKS Wiatrak
163 Barbara Kwaśniewska Leszno GIGA KIV 1 INNY Astromal Leszno/LKK Leszno/Drużyna Szpiku
164 wojciech Garstkiewicz Poznan MEGA MIII 1 INNY -
165 LUCJAN Wlaź kopice MINI MIV - INNY jakoś to Będzie
166 Krzysztof Knaś Wrocław GIGA MIV 1 INNY niezrzeszony
167 KRZYSZTOF KOZANECKI Poznań MINI MV - SZOSA -
168 Bartosz Rychlewski Kołobrzeg MINI MIII 1 SZOSA -
169 Iwona Rychlewska Kołobrzeg MINI KIII 1 SZOSA -
170 Jan Kostrzewski Nekla MINI MV 1 SZOSA -
171 Karol Kameduła Kołobrzeg/Wrocław MINI MII 1 SZOSA -
172 Sławomir MATUSZEWSKI Włocławek MEGA MIII 1 SZOSA WTR Włocławek
173 Beata Tulimowska Włocławek MEGA KIV 1 SZOSA WTR Włocławek
174 Czarek KWIATKOWSKI Włocławek MINI MV 1 SZOSA WTR Włocławek
175 Jan Baran Nowogard MINI MVI 1 SZOSA -
176 Jerzy Markowski Kłodawa MINI MIV 1 SZOSA ZSP Kłodawa
177 Radosław Męczykalski Kłodawa MINI MII 1 SZOSA ZSP Kłodawa
178 Marcin Pokrywiecki Kłodawa MINI MI 1 SZOSA ZSP Kłodawa
179 Grzegorz Pietrzak Kłodawa MINI MI 1 SZOSA ZSP Kłodawa
180 Łukasz WITKOWSKI Świdwin MEGA MVI 1 SZOSA str Świdwin
181 Erwin Siodłak Wałbrzych MINI KV 1 INNY KKZK
182 Radosław SOBIEŚ Gdynia MEGA MIII 1 SZOSA -
183 Andrzej Wysokiński Szczecin MEGA MVI 1 INNY -
184 Zdzisław Reps Jelenia Góra GIGA MVI 1 INNY -
185 Mariusz Truszkiewicz Gryfino GIGA MIV 1 SZOSA -
186 URSZULA ZADWORNA GRYFICE GIGA MV 1 INNY K.R.GRYFLAND GRYFICE
187 Ryszard DZWONNIK GRYFICE MEGA MV 1 SZOSA K.R.GRYFLAND GRYFICE
188 mariusz janowski GRYFICE MEGA MIII - SZOSA K.R.GRYFLAND GRYFICE
189 KATARZYNA KRETKIEWICZ GRYFICE MEGA MII - INNY K.R.GRYFLAND GRYFICE
190 piotr SIUPKA GRYFICE GIGA MV - SZOSA K.R.GRYFLAND GRYFICE
191 KATARZYNA KRETKIEWICZ GRYFICE MEGA KII - INNY K.R.GRYFLAND GRYFICE
192 Dariusz STALEWSKI GRYFICE MEGA MIV - INNY K.R.GRYFLAND GRYFICE
193 ZBIGNIEW DUDAS Barlinek GIGA MIV 1 INNY K.R.GRYFLAND GRYFICE
194 URSZULA ZADWORNA GRYFICE MEGA KIV 1 INNY K.R.GRYFLAND GRYFICE
195 Bronisław Krawczyk Czempin MINI MVII 1 SZOSA niezrzeszony
196 Małgorzata Szalewicz Szczecin GIGA KIV 1 SZOSA Calbud Presto Szczecin
197 Tomasz Bobrowski Gdynia GIGA MV - INNY nie
198 Hubert C. Klebowski Stadtsteinach/ DE MINI MIII 1 SZOSA UKS Ratusz Maszewo
199 Paweł Ludwiczak Goleniów MINI MII 1 SZOSA Bike Multi Sport
200 Karol Zarosa GRYFICE MEGA MIV - INNY wilcze stado
201 Grzegorz Olszewski Bielkowo MINI MII - SZOSA STC Stargard
202 Ireneusz Piasecki Czempin MINI MVII 1 INNY niezrzeszony
203 Marek Ciechański Węgorzyno GIGA MII 1 SZOSA STR Świdwin
204 Krzysztof Czubiniak Skwierzyna GIGA MII - SZOSA -
205 Jan Domasławski Białogard MINI MVI 1 SZOSA BTC 'ORZEŁ Białogard'
206 Magdalena Janiszewska Kościerzyna MINI KIII 1 INNY -
207 Ryszard Borysiewicz koszalin MEGA MVI 1 SZOSA dziki koszalin
208 Arkadiusz Zielonka Świnoujście MINI MIII 1 SZOSA KSU Bikers Świnoujście
209 Tomasz Wąsaty Stargard MINI MIII - SZOSA STC Stargard
210 Robert Wydra Świnoujście MINI MIII 1 INNY KSU Bikers Świnoujście
211 Ilona Wydra Świnoujście MINI KIII 1 INNY -
212 Krzysztof Wagner Iława MINI MIV 1 SZOSA -
213 Paweł Cichecki Maszewo MINI MIII - SZOSA UKS RATUSZ MASZEWO
214 Anna Koseska Parzniew GIGA KII 1 SZOSA -
215 Marcin Koseski Parzniew GIGA MII 1 SZOSA -
216 Rafał Koronowski Poznań MINI MIII 1 SZOSA -
217 Krzysztof Hamułka koszalin GIGA MIII 1 INNY DZIKI Koszalin
218 Zbigniew Spaltenstein Gorzów Wlkp. MEGA MVI - SZOSA -
219 PawŁ Widelski Kołobrzeg MINI MV 1 SZOSA -
220 Mariusz Stencel Stargard Szczeciński MINI MIII - INNY STC Stargard
221 Wiesław Skrzat Stargard Szczeciński MINI MV - INNY STC Stargard
222 Piotr Mazurek Kamień Pomorski MEGA MIII 1 SZOSA -
223 Arkadiusz Pietruszewski Nowogard MEGA MIV 1 INNY Nowogard
224 MAGDALENA ZINKOWSKA Wrząca MEGA KII 1 SZOSA SousLeVent
225 Andrzej Majewski Miastko MEGA MIV 1 SZOSA MŻS Wołcza Mała
226 Dariusz Solski Stargard Szczeciński MINI MV - SZOSA STC Stargard Szczeciński
227 Krzysztof Cecuła Swarzędz MEGA MIII 1 SZOSA -
228 Marek Ślotała Leszno GIGA MV 1 SZOSA -
229 Tadeusz Burewicz Nowogard MEGA MV 1 INNY -
230 Elżbieta Machoy Leszno MINI KV 1 INNY LKK Leszno Drużyna Szpiku
231 Henryk Trzop Leszno MINI MVI 1 INNY LKK Leszno Drużyna Szpiku
232 Jan Woś Wrocław GIGA MVI 1 INNY -
233 Ryszard Maziarz Trzcianka MINI MV 1 INNY Masters Gryfice
234 Jarosław Stój Świnoujście MINI MIV 1 SZOSA -
235 Małgorzata GRUCA Kobylanka MINI KIII 1 INNY WMP Gruca
236 Remigiusz Zając Świnoujście MEGA MIII 1 INNY -
237 Marek Grum police MINI MIV 1 SZOSA Góral Police
238 Roman Styczeń elbląg MINI KIV 1 SZOSA KM Bike Elbląg
239 Marzena Szymańska Wierzenica GIGA KIII 1 SZOSA -
240 Artur Basalak Szczecin MINI MIV 1 INNY -
241 JAROSŁAW KUBIAK Bydgoszcz GIGA MIII 1 INNY Express Bydgoski
242 Julita Wilk police MINI KII 1 INNY Presto Calbud
243 Konrad Sobczyk GRYFICE MINI MII 1 INNY KB rc
244 Tadeusz Przybylak Szczecin MEGA MV 1 SZOSA Grupa Kolarska BOGO Szczecin
245 Aleksander Januszewski Szczecin MEGA MV 1 SZOSA -
246 Bogdan Jankowski Garzyn MINI MV 1 INNY LKK Leszno Druzyna Szpiku
247 Błażej Kumela Szczecin MINI MII 1 INNY KB rc
248 Michał Cap Świnoujście MINI MIII 1 SZOSA -
249 AGATA CZEKIN Stargard Szczecinski MINI MII - SZOSA STC Stargard
250 Robert Mencfeldowski Dobroszyce MINI MIV 1 SZOSA -
251 Renata Kozłowska Łódź MINI KIV 1 SZOSA Tabulus Marathon Team
252 Konrad Kozłowski Łódź MEGA MV 1 SZOSA Tabulus Marathon Team
253 Tadeusz Habaj Zabrze GIGA MVI 1 SZOSA -
254 Aleksandra Lewandowska Myślibórz MINI KIII 1 SZOSA -
255 Andrzej Jarosławski Goleniów MEGA MV 1 INNY -
256 Mirosław WOJTYŚ Niekłończyca MEGA MV 1 SZOSA Góral Police
257 GRZEGORZ HINNEL Szczecin MINI MVI 1 SZOSA -
258 Bartłomiej Szatanek Stargard Szczeciński MINI MII - SZOSA STC Stargard Szczeciński
259 SŁAWOMIR ROCHNA Stargard Szczeciński MINI MIV - SZOSA STC STARGARD
260 SŁAWOMIR ROCHNA Stargard Szczeciński MINI MIV - SZOSA STC STARGARD
261 Maciej Sokalski Stargard Szczecinski MINI MII - SZOSA STC Stargard
262 Jacek Białek GRYFICE MINI MIII - SZOSA KS MASTERS GRYFICE
263 Andrzej Świątek GRYFICE MINI MVI - SZOSA KS MASTERS GRYFICE
264 Paweł Pietrzak GRYFICE MINI MIII - SZOSA KS MASTERS GRYFICE
265 Sebastian Migalski GRYFICE MINI MIII - SZOSA KS MASTERS GRYFICE
266 Henryk Modliński GRYFICE MINI MVI - SZOSA KS MASTERS GRYFICE
267 Zbigniew Mordak Gostyniec MEGA MIV 1 SZOSA Ursus C-360
268 Arkadiusz Hałupka Włoszakowice MEGA MIII 1 SZOSA -
269 Urszula Hałupka Włoszakowice GIGA KV 1 SZOSA -
270 Wieslaw AFTARCZUK koszalin MINI MV 1 SZOSA -
271 Marek Raciborski Gryfino GIGA MIV 1 INNY Drużyna Szpiku
272 TOMASZ WOLF koszalin GIGA MII - INNY DZIKI KOSZALIN
273 Mateusz Raciborski Gryfino GIGA MII 1 INNY Drużyna Szpiku
274 JAN ZUGAJ Nowogard MINI MIV - SZOSA JF DUET GOLENIÓW
275 Andrzej ZACHACZ Nowogard MINI MIII - SZOSA JF DUET GOLENIÓW
276 Rafał Maziarz GRYFICE MINI MIII - SZOSA Masters Gryfice
277 Zbigniew Szkołuda Nowogard MINI MV - SZOSA JF DUET GOLENIÓW
278 Franciszek Harbacewicz Goleniów MINI MV - SZOSA JF DUET GOLENIÓW
279 Artur Spławski Goleniów MINI MV - SZOSA JF DUET GOLENIÓW


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
KI 0
KII 6
KIII 11
KIV 16
KV 9
KVI 3
KVII 0
MI 5
MII 24
MIII 56
MIV 48
MV 56
MVI 38
MVII 6
Kobiety 44
Mężczyźni 235
Wszyscy 279