Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Opłata Drużyna Mieszkaniec Gminy Mszczonów
1 Adrian Szczekutowicz Warszawa 5 KM 1 biegam, bo nie lubie NIE
2 Arkadiusz Ćwiek Warszawa 5 KM - SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha NIE
3 Artur Ćwiek Warszawa 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha NIE
4 Monika Glonek-Sikora ŻYRARDÓW 5 KM 1 LKS Koluszki NIE
5 Klaudia Krajewska LEGIONOWO 5 KM - - NIE
6 Michał Sułkowski Warszawa 5 KM 1 - NIE
7 Jolanta Lińczuk Skierniewice 5 KM - BIEGUNY NIE
8 Julita Witte Teresin 5 KM 1 BIEGUNY NIE
9 Piotr Lińczuk Skierniewice 5 KM 1 BIEGUNY NIE
10 Roman MAREK Warszawa Mokotów 5 KM 1 IPN NIE
11 marcin stanecki skierniewice 5 KM 1 - NIE
12 Małgorzata Stanecka Skierniewice 5 KM 1 - NIE
13 DARIUSZ JAGODZINSKI Piotrków Trybunalski 5 KM - PIOTRKÓW BIEGA NIE
14 Krzysztof Olszewski Olszewo - Borki 5 KM - - NIE
15 Radosław Kołodziejczak Sochaczew 5 KM - Socho Team NIE
16 Beata Kołodziejczak Sochaczew 5 KM - Socho Team NIE
17 Karol Maciejewski Radom 5 KM 1 BIEGUNY NIE
18 MARZENA WASILEWSKA Radom 5 KM 1 BIEGUNY NIE
19 Jacek NOWOCIEŃ Podkowa Leśna 5 KM 1 GLKS Nadarzyn NIE
20 Natalia Wróbel Łódź 5 KM 1 - NIE
21 MARCIN WRÓBEL Łódź 5 KM 1 - NIE
22 Maciej Skrzycki Wrocław 12KM - - -
23 Dominika Sosnowska ŻYRARDÓW 5 KM 1 - NIE
24 Grażyna Marczak Warszawa 5 KM 1 - NIE
25 IWONA POCIECH KORYTÓW 5 KM 1 - NIE
26 MAREK POCIECH KORYTÓW 5 KM 1 - NIE
27 ANDRZEJ POŁEĆ Sochaczew 5 KM - - NIE
28 ŁUKASZ POŁEĆ Sochaczew 5 KM - - NIE
29 Tadeusz Grabowski Sochaczew 5 KM - nie NIE
30 Iwona Kochman Warszawa 5 KM 1 - NIE
31 KAROLINA GŁOGOWSKA Radom 5 KM - - NIE
32 Monika Turczyńska Warszawa 5 KM 1 Leczo team NIE
33 Przemysław Krajewski Warszawa 5 KM - Leczo team NIE
34 Urszula Krajewska Warszawa 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 Leczo team NIE
35 Filip Kunicki Sochaczew 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 - NIE
36 Ania Wawrzyńczyk-Malinowska Warszawa 5 KM 1 - NIE
37 Piotr Malinowski Warszawa 5 KM 1 - NIE
38 Marlena Rykaczewska SOSNOWICA 5 KM 1 LKS Osuchów TAK
39 IWONA PŁUSA Warszawa 5 KM 1 - NIE
40 JERZY PŁUSA Warszawa 5 KM 1 - NIE
41 Andrzej Szeremeta Warszawa 5 KM 1 PZU Sport Team NIE
42 Piotr Starczewski PRUSZKÓW 5 KM 1 - NIE
43 Piotr Wiaderek Warszawa 5 KM 1 Pędzące Żółwie NIE
44 Sławomir Wiaderek Warszawa 5 KM 1 Pędzące Żółwie NIE
45 Karol Frelik SOSNOWICA 5 KM 1 LKS Osuchów TAK
46 Barbara Rosińska Milanówek 5 KM 1 STO-nogi Milanówek NIE
47 Eugeniusz Rosiński Milanówek 5 KM 1 STO-nogi Milanówek NIE
48 Wojciech Kwiatek Kraków 5 KM 1 - NIE
49 Bogusław Wacławek Kanie 5 KM 1 - NIE
50 Justyna CYGAN Warszawa 5 KM - Polska na Szczycie NIE
51 Karol CYGAN Warszawa 5 KM - Polska na Szczycie NIE
52 MARCIN DUCH Skierniewice 5 KM - DESTYLACJA NIE
53 AGATA PIETRAŚ PRUSZKÓW 5 KM 1 KB PLL LOT NIE
54 Jan Kocimski Sochaczew 5 KM 1 - NIE
55 Krzysztof Baranowski Zielonka 5 KM 1 - NIE
56 Malgorzata Niedziolka Warszawa 5 KM 1 - NIE
57 Sławomir Stański Warszawa 5 KM 1 - NIE
58 Paweł Baranowski Zielonka 5 KM 1 - NIE
59 Tadeusz Kieszek Leszno k/ W-wy 5 KM 1 Dystans Leszno NIE
60 Marcin Kusio Osowiec 5 KM 1 DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI NIE
61 TERESA ŻYWEK Warszawa 5 KM 1 Tripower.pl NIE
62 Katarzyna Kowalska Grodzisk Mazowiecki 5 KM 1 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki NIE
63 Anna Jagłowska Książenice 5 KM 1 Dogoń Grodzisk Mazowiecki NIE
64 Ireneusz BARANSKI Milanówek 5 KM 1 Dogoń Grodzisk NIE
65 Tomasz Hołowacz Warszawaa 5 KM 1 Kondycja NIE
66 Grzegorz Sadowski Grzmiąca 5 KM 1 - NIE
67 Piotr Malczak Grodzisk Mazowiecki 5 KM - DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki NIE
68 Paweł Michalczuk Grodzisk Mazowiecki 5 KM - DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki NIE
69 Piotr Połanecki Grodzisk Mazowiecki 5 KM - SŁOWIAŃSKI PRZYKUCOF INTERNATIONAL TEAM SUPPORTED BY JANUSZ TRACZ NIE
70 Marcin Kuldanek Stanisławów 5 KM 1 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki NIE
71 Elżbieta Majcher Rawa Mazowiecka 5 KM - LUKS "Boguszyce" NIE
72 Radosław Bednarek Boguszyce 5 KM - LUKS "Boguszyce" NIE
73 Krystian Korbus Boguszyce 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 LUKS "Boguszyce" NIE
74 Damian Bednarek Boguszyce 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 LUKS "Boguszyce" NIE
75 Szymon Nosek Pukinin 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 LUKS "Boguszyce" NIE
76 Justyna Adamczyk Stara Wojska 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 LUKS "Boguszyce" NIE
77 Natalia Koperska Rawa Mazowiecka 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 LUKS "Boguszyce" NIE
78 Jakub Jakubowski Rawa Mazowiecka 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 LUKS "Boguszyce" NIE
79 Sylwia Błażejewska Boguszyce 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 LUKS "Boguszyce" NIE
80 Beata Klimek Boguszyce 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 LUKS "Boguszyce" NIE
81 Robert Klimek Boguszyce 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 LUKS "Boguszyce" NIE
82 Mikołaj Chojecki Boguszyce 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 LUKS "Boguszyce" NIE
83 Oliwia Włodarska Rawa Mazowiecka 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 LUKS "Boguszyce" NIE
84 Daniel Szewczyk Boguszyce 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 LUKS "Boguszyce" NIE
85 Anna Bigos Rawa Mazowiecka 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 LUKS "Boguszyce" NIE
86 MARCIN NIEDZIŃSKI Makówka 5 KM - - NIE
87 Mirosław Adamkiewicz Sochaczew 5 KM - KM Aktywni Sochaczew NIE
88 Martyna Sadowska Mszczonów 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 LKS Osuchów TAK
89 Rafał Kłosiński Dębe Wielkie 5 KM 1 MKB Dreptak NIE
90 Grzegorz Nowosad Warszawa 5 KM 1 - NIE
91 Piotr Zdziarski Grodzisk Mazowiecki 5 KM 1 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki NIE
92 MAGDALENA CENDER Grodzisk Mazowiecki 5 KM 1 DOGOŃ NIE
93 Aleksander Kurkus Warszawa 5 KM 1 POPIKUR NIE
94 Czeslaw Nowakowski Warszawa Ursynów 5 KM 1 - NIE
95 Agnieszka Kowalczyk Leszno k/ W-wy 5 KM 1 ENTRE PL. Team NIE
96 Adam Kowalczyk Leszno k/ W-wy 5 KM 1 Dystans Leszno NIE
97 Eugeniusz Moszkowicz Warszawa 5 KM 1 Kondycja NIE
98 Andrzej Wojtczak OSUCHÓW 5 KM 1 LKS Osuchów TAK
99 Szymon Jasiński Dwórzno 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 LKS osuchów TAK
100 Edyta Kosiarek ŻYRARDÓW 5 KM 1 - NIE
101 Artur Żupański Grodzisk Mazowiecki 5 KM 1 - NIE
102 Grzegorz Kubiak Kutno 5 KM 1 - NIE
103 Robert Szewczyk Mszczonów 5 KM 1 - TAK
104 Zuzanna Kacalińskka Chrzanów Duży 5 KM 1 UKS MELO BŁONIE NIE
105 Edyta Korach Odrano Wola 5 KM 1 UKS MELO BŁONIE NIE
106 Bogumiła Furman Biskupiec 5 KM - - NIE
107 Magdalena Zawadka KARCZEW 5 KM 1 - NIE
108 Krzysztof Zawadka Otwock 5 KM 1 - NIE
109 Przemysław Krzywiec Falenty 5 KM 1 - NIE
110 JAREK Matejek ŻYRARDÓW 5 KM 1 FIT 4U Żyrardow NIE
111 Mirosław ARTYSZUK Warszawa 5 KM 1 - NIE
112 Adam Walendzik Józefów 5 KM 1 - NIE
113 Paulina Depta Jozefow 5 KM 1 - NIE
114 Dawid Szymczak Skierniewice 5 KM 1 - NIE
115 Beata Szafran Marków Świnice 5 KM 1 Fiege TAK
116 Marcin Petrycki Marków Świnice 5 KM 1 Fiege NIE
117 Justyna Szafran Warszawa 5 KM 1 pump!T NIE
118 Monika Krasnodembska Marków-Świnice 5 KM 1 - TAK
119 Dominik Milczarek Kozłów Biskupi 5 KM 1 - NIE
120 PIOTR KACPURA Radom 5 KM 1 4. Skrzydło Lotnictwa szkolnego NIE
121 Robert Hipp Nadarzyn 5 KM 1 - NIE
122 Dorota Szrejder Nadarzyn 5 KM 1 - NIE
123 Sebastian Zawadzki Lesznowola 5 KM 1 - NIE
124 Michał Adamkiewicz Sochaczew 5 KM - KM Aktywni Sochaczew NIE
125 BOGDAN ŚLEPOWROŃSKI Warszawa 5 KM 1 truck show team NIE
126 Łukasz Centkowski Lutkówka 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 LKS osuchów TAK
127 Paweł Prüfer Kosieczyn 5 KM 1 - NIE
128 Łukasz Centkowski Lutkówka 2,5 KM Bieg Młodzieżowy - LKS Osuchów TAK
129 Ivo Vuco Warszawa 5 KM 1 Marathon Brothers NIE
130 paweł zawistowski Mszczonów 5 KM 1 DESTYLACJA TAK
131 Jakub Kościk Warszawa 5 KM 1 - NIE
132 darek Cacek Tomice 5 KM 1 - NIE
133 Tomasz Łuczyński Warszawa 5 KM 1 - NIE
134 Sylwia Radej Warszawa-Rembertów 5 KM 1 - NIE
135 Łukasz Pochylski Radom 5 KM 1 JW 4938 NIE
136 MIŁOSZ MAJEWSKI Zalesie Górne 5 KM 1 GRAJwTENISA.pl NIE
137 Martyna Kuźniak Warszawa 5 KM 1 - NIE
138 Marcin Kuźniak Warszawa 5 KM 1 - NIE
139 Alicja Krajewska Warszawa 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 Leczo team NIE
140 Agnieszka Brogowicz Stępniewska Grójec 5 KM 1 - NIE
141 BOGUSŁAW KSYNA kamion mały 5 KM 1 OSP Kamion NIE
142 Damian Matyszczak Warszawa 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 Ekobiegi NIE
143 Dominik Matyszczak Warszawa 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 Ekobiegi NIE
144 KRZYSZTOF MATYSZCZAK Warszawa 5 KM - Ekobiegi NIE
145 Monika Matyszczak Warszawa 5 KM - EKOBIEGI NIE
146 Katarzyna ŁUCZYNSKA Warszawa 5 KM 1 Fanki Tomka NIE
147 Emanuel Zimny Sochaczew 5 KM 1 KM Aktywni Sochaczew NIE
148 Michał Więckowski Sochaczew 5 KM 1 MCPP NIE
149 WIOLETA ŚWIDLICKA Skuły 5 KM 1 - NIE
150 Sebastian Piernik Piotrkowice 5 KM 1 - NIE
151 Łukasz Strojek Marianka 5 KM 1 - TAK
152 Arkadiusz Szydlik Grodzisk Maz. 5 KM 1 DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki NIE
153 tomasz chmura budy zaklasztorne 5 KM - - NIE
154 Barbara Grudek Warszawa 5 KM 1 GRUDKI NIE
155 Kuba Grudek Warszawa 5 KM 1 GRUDKI NIE
156 Robert Prokopiuk Jesionka 5 KM 1 - NIE
157 Marta Koc Michałowice 5 KM - - NIE
158 Marcin Koczorowski Radiówek 5 KM 1 - NIE
159 Anna Koczorowska Radiówek 5 KM 1 - NIE
160 Maciej Tomaszewski Radziejowice 5 KM 1 - NIE
161 Tomasz Gać ŻYRARDÓW 5 KM - TI Fitness NIE
162 Monika Krynicka - Gać ŻYRARDÓW 5 KM - TI Fitness NIE
163 Marcin Grochowski Warszawa 5 KM - - NIE
164 JOANNA SZYDLIK Grodzisk Mazowiecki 5 KM 1 DOGOŃ Grodzisk Maz. NIE
165 Daniel Nosarzewski Śladów 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 KM AKTYWNI SOCHACZEW NIE
166 MARIUSZ NASKRĘT racot 5 KM 1 - NIE
167 IWONA ŻARCZYŃSKA - GONDEK Piaseczno 5 KM 1 - NIE
168 Krzysztof Żółtowski Mszczonów 5 KM 1 - TAK
169 TINA KRAWCZYŃSKA Radziejowice 5 KM 1 Roche Runners NIE
170 Anna Wypysińska Warszawa 5 KM 1 - NIE
171 Rafał Wypysiński Warszawa 5 KM 1 - NIE
172 PIOTR PASIERBIŃSKI Kanie 5 KM - Tri2Live NIE
173 Marek Dobrowolski Sochaczew 5 KM 1 strażSocho NIE
174 Marcin Grubka Warszawa 5 KM - Truck Show Team NIE
175 Piotr Kubera Józefów 5 KM 1 KUBERATEAM NIE
176 JOLANTA PIETRAS PRUSZKÓW 5 KM 1 - NIE
177 Maciej Zieliński Piastów 5 KM 1 Kajmaci NIE
178 Kaja Kata Leszno k/ W-wy 5 KM 1 Kajmaci NIE
179 Tobiasz Nowakowski Stanisławów 5 KM 1 MKB Dreptak NIE
180 WOJCIECH GIL Warszawa 5 KM 1 Warszawa NIE
181 Albin Górski Kozłów Szlachecki 5 KM 1 strażSocho NIE
182 Patryk Boguś Bolimów 5 KM 1 strażSocho NIE
183 Izabella Gładysz Piskórka 5 KM 1 - NIE
184 Iwona Rek Warszawa 5 KM 1 AKB MORT! NIE
185 ANDRZEJ LESZCZAWSKI Sosnowiec 5 KM - - NIE
186 KRZYSZTOF PIGUŁA Łódź 5 KM 1 - NIE
187 ANNA STANKIEWICZ Czarny Las 5 KM - DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki NIE
188 Aleksandra Zgórzak STRZYŻE 5 KM 1 - TAK
189 Wiesław Gralewicz Chylice 5 KM 1 - NIE
190 Mariusz PAWLIK Pionki 5 KM 1 - NIE
191 Grażyna Frelik SOSNOWICA 5 KM 1 - TAK
192 Dariusz KŁODAWSKI Skierniewice 5 KM 1 - NIE
193 Mariusz Krzęczko Skierniewice 5 KM 1 - NIE
194 wioleta Kozłowska Płońsk 5 KM - - NIE
195 SYLWESTER CICHACKI Warszawa 5 KM 1 - NIE
196 Szymon Zyga Warszawa 5 KM 1 - NIE
197 wiesław szydlik Mszczonów 5 KM 1 - TAK
198 KRZYSZTOF CHODKOWSKI Warszawa 5 KM - SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha NIE
199 Piotr Stasiak Warszawa 5 KM 1 - NIE
200 Dariusz Filipczuk Zielonka 5 KM 1 - NIE
201 Franciszek Nowakowski Hipolitów 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 Skarymakersi-Skaryszewskie Ciacha NIE
202 Sławomir Nowakowski Hipolitów 5 KM 1 Skarymakersi-Skaryszewskie Ciacha NIE
203 Beata Nowakowska Hipolitów 5 KM 1 Skarymakersi-Skaryszewskie Ciacha NIE
204 Tomasz Górski Ożarów Mazowiecki 5 KM 1 - NIE
205 Agnieszka Maliszewska Chynów 5 KM - - NIE
206 Marzena Grochal Warka 5 KM - - NIE
207 Robert Wiśniewski Mała Wieś 5 KM 1 TKKF Płock NIE
208 Irina Hulanicka Warszawa 5 KM 1 Goggle PAE NIE
209 Andrzej HULANICKI Warszawa 5 KM 1 Goggle PAE NIE
210 Aleksandra Żebrowska Warszawa Wola 5 KM 1 - NIE
211 julita Titz-Koza Łódź 5 KM 1 - NIE
212 Jacek Gajewski Grodzisk Mazowiecki 5 KM 1 Dogoń Grodzisk Mazowiecki /Danfoss NIE
213 Tomasz Celiński Otwock 5 KM - TUPTUś Otwock NIE
214 Aleksandra Celińska Otwock 2,5 KM Bieg Młodzieżowy - OKS START Otwock NIE
215 Kacper Celiński Otwock 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 OKS START Otwock NIE
216 Tomasz Celiński Otwock 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 OKS START Otwock NIE
217 Marta Oracka Grodzisk Mazowiecki 5 KM 1 Dogoń Grodzisk Mazowiecki NIE
218 Renata Łątka Otwock 5 KM 1 HanseMerkur NIE
219 Ryszard Łątka Otwock 5 KM 1 HanseMerkur NIE
220 Małgorzata Gargas-Marut Józefosław 5 KM 1 PZU Sport Team NIE
221 Anna Kujawska Warszawa 5 KM 1 - NIE
222 Kamil Lubowiecki Mysiadło 5 KM 1 Kondycja NIE
223 Stanisław Kamiński Nadarzyn 5 KM 1 - TAK
224 JACEK EXPEDYT DOMAŃSKI Warszawa 5 KM - - NIE
225 Łukasz Jaworski Biejków 5 KM 1 - NIE
226 Konrad Malinowski Grodzisk Mazowiecki 5 KM 1 Time4running NIE
227 Daniel Jemioł Laski 5 KM 1 JW 4938 NIE
228 Konrad Krawczyk Warszawa 5 KM 1 - NIE
229 Joanna Kopycka Lesznowola 5 KM 1 - NIE
230 MARTA KOZŁOWSKA Raszyn 5 KM - - NIE
231 jarosław Wasiak Osowiec 5 KM - - NIE
232 Dariusz Poteralski Warszawa 5 KM 1 Parkrun Bródno NIE
233 Julia Poteralska Warszawa 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 - NIE
234 Karol Zdunek Warszawa 5 KM 1 Crossfit Decepticon NIE
235 Rafał Czarnecki Bronisławka 5 KM - - TAK
236 Alina Poteralska Warszawa 5 KM 1 - NIE
237 Rafał Sajnug Warszawa 5 KM - Decepticon NIE
238 Radosław Krawczyk ŻYRARDÓW 5 KM 1 - NIE
239 Anna Gadomska Warszawa 5 KM 1 PZU Sport Team NIE
240 Marcin Michalczyk Warszawa 5 KM 1 Monston Sport Team NIE
241 Daniel Błaszczyk Bobrowiec 5 KM 1 - NIE
242 Mariusz Rosa Dębówka 5 KM 1 strażSocho NIE
243 Maciej Stanecki Skierniewice 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 - NIE
244 Paweł Kącki Warszawa 5 KM - Butaliony NIE
245 Agnieszka Sakowska Warszawa 5 KM 1 Fundacja Przetarty Szlak NIE
246 EDYTA CHMIELEWSKA Mszczonów 5 KM - - TAK
247 Anna Sawicka Warszawa 5 KM - Dream Run NIE
248 Karolina Nowek Warszawa 5 KM 1 BIEGUNY NIE
249 Przemysław Stańczak Mszczonów 5 KM 1 - TAK
250 Bozena Frydrych Warszawa 5 KM - ------------------ NIE
251 Henryk Marek Warszawa 5 KM - ------------------ NIE
252 Rafał Aksamit Warszawa 5 KM 1 brak NIE
253 Paulina Machaj Mszczonów 5 KM - - TAK
254 Bartosz MIELCZARSKI Warszawa 5 KM 1 - NIE
255 Szymon Maszkowski ŻYRARDÓW 5 KM 1 - NIE
256 Adam Ząbczyński Sochaczew 5 KM - - NIE
257 Joanna Okoniewska Grodzisk Mazowiecki 5 KM 1 - NIE
258 Aleksandra Okoniewska Grodzisk Mazowiecki 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 Dogoń NIE
259 Paulina Skowrońska Mszczonów 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 - TAK
260 Kacper Wasilewski Wygnanka 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 แอลเบเนีย TAK
261 Jakub Czarnecki Bronisławka 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 แอลเบเนีย TAK
262 Piotr SPRENGEL Milanówek 5 KM 1 A.K.B. MORT! NIE
263 Szymon Wiktorowicz Opoczno 5 KM 1 LKS Feniks Opoczno NIE
264 Tomasz Stempel Warszawa Marysin Wawerski 5 KM - Marysin Wawerski Biega NIE
265 Zuzanna Borkowska Warszawa 5 KM 1 Mamy ruszamy NIE
266 Jacek Borkowski Warszawa 5 KM 1 Mamy ruszamy NIE
267 Artur Michalak Błonie 5 KM 1 PGB SPORTOWA PACZKA NIE
268 Rafał Piekarski Opoczno 5 KM 1 HUROM Polska NIE
269 Jakub Florek Jozefow 5 KM - - NIE
270 Dorota Wojciechowska Grodzisk Mazowiecki 5 KM - DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki NIE
271 JANUSZ BUKOWSKI Warszawa 5 KM 1 Stowarzyszenie DAĆ SIEBIE INNYM NIE
272 Aleksandra Pawlak Jakubow 5 KM 1 DSM NIE
273 Marek Kitliński Rawa Mazowiecka 5 KM 1 DSM NIE
274 Grażyna Kowalska ŻYRARDÓW 5 KM 1 DSM NIE
275 Patrycja Kowalska Zyrardow 5 KM 1 DSM NIE
276 Dariusz Rosa Łowicz 5 KM 1 - NIE
277 Krzysztof Boczek Mysłaków 5 KM 1 - NIE
278 Agnieszka Wichniewicz Grodzisk Mazowiecki 5 KM - Dogoń Grodzisk Mazowiecki NIE
279 Grzegorz Sala Warszawa 5 KM - Skrzydlaci.pl MSZbiega NIE
280 Damian Petrycki Marków-Świnice 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 pump!T TAK
281 Romuald Baranowski Płock 5 KM 1 - NIE
282 Katarzyna Czubak Płock 5 KM 1 - NIE
283 Norbert Deryło Mszczonów 5 KM - - TAK
284 Sebastian Bajkowski Mszczonów 5 KM - 108*Hero TAK
285 Jacek Jarocki Pruszkow 5 KM 1 - NIE
286 Dariusz Dudek Konstancin-Jeziorna 5 KM 1 - NIE
287 Patrycja Ścisłowska Zdzieszyn 5 KM 1 - TAK
288 Piotr Stelmaszyk Rusiec 5 KM 1 PZU Sport Team NIE
289 Tomasz Tkacz ŻYRARDÓW 5 KM - TERMY MSZCZONÓW NIE
290 Andrzej Syta Nadma 5 KM 1 - NIE
291 Dominika Grabińska Mszczonów 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 - TAK
292 Cezary Graniński Mszczonów 2,5 KM Bieg Młodzieżowy 1 - TAK


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 102
Mężczyźni 190
Wszyscy 292