Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Rozmiar koszulki Opłata Drużyna
1 Aleksandra Biegańska Kołobrzeg Rowerowy Rajd Rodzinny - - - -
2 Monika Dąbrowska Korzystno Rowerowy Rajd Rodzinny - Rajd - bez koszulki - -
3 Mateusz Dobruk Kołobrzeg Rowerowy Rajd Rodzinny - M 1 -
4 AGNIESZKA DOBRUK Kołobrzeg Rowerowy Rajd Rodzinny - L 1 -
5 Marcelina Furman Kołobrzeg Rowerowy Rajd Rodzinny - Rajd - bez koszulki - -
6 Joanna Furman Kołobrzeg Rowerowy Rajd Rodzinny - Rajd - bez koszulki - -
7 Jadwiga Grzesik Kołobrzeg Rowerowy Rajd Rodzinny - - 1 -
8 Natalia Herdzik Kołobrzeg Rowerowy Rajd Rodzinny - Rajd - bez koszulki 1 Ślimaki
9 Adam Herdzik Kołobrzeg Rowerowy Rajd Rodzinny - Rajd - bez koszulki 1 Ślimaki
10 Aldona Hojnacka-Skrzypek Poznań Rowerowy Rajd Rodzinny - Rajd - bez koszulki 1 -
11 Anna Jabłońska Szczecinek Rowerowy Rajd Rodzinny - Rajd - bez koszulki 1 -
12 Michał Jabłoński Szczecinek Rowerowy Rajd Rodzinny - Rajd - bez koszulki 1 -
13 JAN KLEIST Gościno Rowerowy Rajd Rodzinny - S 1 -
14 MACIEJ KLEIST Gościno Rowerowy Rajd Rodzinny - L 1 -
15 AMELA KLEIST Gościno Rowerowy Rajd Rodzinny - S 1 -
16 ANGELA KLEIST Gościno Rowerowy Rajd Rodzinny - M 1 -
17 ILONA KLINCEWICZ Gościno Rowerowy Rajd Rodzinny - M - -
18 Dawid Korczyk Kołobrzeg Rowerowy Rajd Rodzinny - - 1 -
19 MAGDA KORZYNIEWSKA Skwierzyna Rowerowy Rajd Rodzinny - L 1 BRAK
20 BARTOSZ KORZYNIEWSKI Skwierzyna Rowerowy Rajd Rodzinny - S 1 BRAK
21 Aleksandra Kowalczyk Kołobrzeg Rowerowy Rajd Rodzinny - Rajd - bez koszulki - -
22 Marek kowalski Kołobrzeg Rowerowy Rajd Rodzinny - Rajd - bez koszulki - złotoryjsko 2+3
23 Marek KOWALSKI Kołobrzeg Rowerowy Rajd Rodzinny - Rajd - bez koszulki - PLUS 3 DZIECI
24 Barbara Kuczera Kołobrzeg Rowerowy Rajd Rodzinny - S - kuczera team
25 Małgorzata Renata Malinowska KOLOBRZEG Rowerowy Rajd Rodzinny - - 1 -
26 Iga Mączyńska Kołobrzeg Rowerowy Rajd Rodzinny - Rajd - bez koszulki 1 Ślimaki
27 Alicja Mączyńska Kołobrzeg Rowerowy Rajd Rodzinny - S 1 Bicykl Kołobrzeg
28 Monika Morawska KOLOBRZEG Rowerowy Rajd Rodzinny - L 1 Wozniak-Morawska
29 Laura Nowacka Kołobrzeg Rowerowy Rajd Rodzinny - S - Księżniczki :)
30 Angelika Nowacka Kołobrzeg Rowerowy Rajd Rodzinny - S 1 Księżniczki :)
31 Dorota Nowakowska Szczecinek Rowerowy Rajd Rodzinny - Rajd - bez koszulki 1 -
32 Urszula Pawłowska Kołobrzeg Rowerowy Rajd Rodzinny - Rajd - bez koszulki - -
33 Zbigniew Piątkowski Kołobrzeg Rowerowy Rajd Rodzinny - XL - KTC Kołobrzeg
34 Miłosz Puskunigis Kołobrzeg Rowerowy Rajd Rodzinny - S - -
35 Maja Rucińska Kołobrzeg Rowerowy Rajd Rodzinny - Rajd - bez koszulki 1 Ślimaki
36 Andrzej Sieradzki Kołobrzeg Rowerowy Rajd Rodzinny - M 1 BICYKL
37 Aleksander Skrzypek Poznań Rowerowy Rajd Rodzinny - Rajd - bez koszulki 1 -
38 Zbigniew Sołtysiak Karlino Rowerowy Rajd Rodzinny - Rajd - bez koszulki 1 Karliniaki 2+2
39 Dorota Tomczyk-Trzaska Wrocław Rowerowy Rajd Rodzinny - L 1 GimBasket
40 Maja Trzaska Wrocław Rowerowy Rajd Rodzinny - S 1 GimBasket
41 Łukasz Tupko Kołobrzeg Rowerowy Rajd Rodzinny - Rajd - bez koszulki - -
42 Dorian Ulewicz Kołobrzeg Rowerowy Rajd Rodzinny - Rajd - bez koszulki 1 -
43 Agata Ulewicz Kołobrzeg Rowerowy Rajd Rodzinny - Rajd - bez koszulki 1 -
44 Przemysław Ulewicz Kołobrzeg Rowerowy Rajd Rodzinny - Rajd - bez koszulki 1 -
45 Lidia Widelska Kołobrzeg Rowerowy Rajd Rodzinny - L 1 -
46 damian wierzbicki Kołobrzeg Rowerowy Rajd Rodzinny - Rajd - bez koszulki - + córka 7 letnie
47 Oscar Wozniak KOLOBRZEG Rowerowy Rajd Rodzinny - S 1 Wozniak-Morawska
48 Lena Ziętara Niekanin Rowerowy Rajd Rodzinny - Rajd - bez koszulki - -
49 Natalia Ziętara Niekanin Rowerowy Rajd Rodzinny - S - -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Rozmiar koszulki Opłata Drużyna
1 Czesław Ankudowicz Dołuje Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 STC Stargard
2 Marcin Bachtiak Białogard Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - XL - -
3 Andrzej Balcerzak police Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 GÓRAL POLICE
4 Jacek Banasiak Gościno Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - XL - KTC
5 Piotr Bąkowski Szczecin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - - - Cubica Racing Team
6 Piotr Bednarczyk Zieleniewo Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 -
7 Arkadiusz Bendowski Kamieniec Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 -
8 Adam Berg Szczecin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 Cubica Racing Team
9 Andrzej Biel Przęsocin/Police Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - - 1 GÓRAL POLICE
10 Maciej Błażejewski Pabianice Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - - 1 -
11 Sławomir Bogusz Dobroszyce Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L - SCT Riders
12 Sylwia Chodorowska Trzebiatów Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 -
13 Bartosz Chojnacki koszalin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M - Rowery Małgośka
14 Piotr Cichecki Stargard Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - - 1 Cubica Racing Team
15 Magdalena Czapa Gdańsk Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - S 1 NEXUS Team
16 Sebastian Ćwik Szczecin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - XL 1 Szczecin Na Rowerach
17 Mateusz Derleta Szczecin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - XL 1 -
18 Grzegorz Deus Szczecinek Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 Szczecinek
19 Tomasz Diering Poznań Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M - Rowery Małgośka
20 Kamil Dojaś Żnin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 AMF ŻNIN
21 Łukasz Dolny Koscierzyna Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 KSR Kościerzyna
22 Jan Domasławski Białogard Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - XL - BTC ORZEŁ BIAŁOGARD
23 Józef Dominiak Żychlin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L - -
24 Ks. Józef DUDEK Pniewo Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 VIVA CRISTO REY
25 Artur Dudziak Luboń Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - - - BIKEFUN - LESZNO
26 Adam Duszyński Luboń Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - - - ---
27 MICHAŁ DZIDUCH koszalin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 KOSZALIŃSKI KATEDRALNY KLUB SPORTOWY
28 Sławomir Frąckowiak Komorniki Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - - - -
29 Patryk Frątczak Stargard Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 STC Stargard
30 Adam Frydrchowicz Czarna Łąka Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L - Pesta JF Duet Goleniów
31 Tomasz Giedrojć Słupsk Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 Morpol Racing Team
32 Rafał Gierlicz Kołobrzeg Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L - TOUR DE BEER "KTC"
33 Bartlomiej Glaas GGdańsk Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L - NEXUS Team
34 Jakub Głuszko Mscice Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - XL 1 Hean
35 Kazimierz Golonka Warszawa Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M - -
36 Wioleta Górska-Sierońska Gdynia Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - S 1 www.gammafinanse.pl
37 Kamil Gromnicki Żary Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 Żary Cycling Team
38 Michał Grygiel Żnin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - XL 1 AMF Żnin
39 Franciszek Harrbacewicz Goleniów Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - XL - Pesta JF Duet Goleniów
40 Magda Hejza- Klimczak Bydgoszcz Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - Rajd - bez koszulki - -
41 Marek Hnitecki Kołobrzeg Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L - -
42 Bartlomiej Hodyl Stargard Szczecinski Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - XL 1 STC STARGARD
43 Przemyslaw Horniatko Szczecin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - S - CUBICA RACING TEAM
44 MAŁGORZATA HOWIS Stargard Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - S 1 STC Stargard
45 Jacek Idzikowski Sątopy Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L - -
46 RAFAL IWANOWSKI Trzebiatów Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 -
47 Jacek Jabłoński Szczecinek Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 Stowarzyszenie Rowerowy szczecinek
48 Lukasz Janic Nowogard Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 STC STARGARD
49 Łukasz Jasianowski Połczyn Zdrój Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - XL 1 BTC ORZEŁ BIAŁOGARD
50 Łukasz Jasianowski Połczyn Zdrój Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - XL - BTC ORZEŁ BIAŁOGARD
51 Paweł Jastrząb Luboń Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 Bieniasz Rowerownia.Team
52 Anita Jaśkiewicz Sosnówka Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 -
53 Sławomir Jaśkiewicz Sosnówka Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - XL 1 -
54 Maciej Jeżak Kołobrzeg Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 -
55 Adrian Jędruszczak Połczyn Zdrój Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - XL - -
56 Tomasz Jędzura Świeszewo Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L - KS Masters Gryfice
57 Ewelina Jodelis-Oleszkiewicz RUMIA Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - S 1 Rumia
58 zbigniew junak Choszczno Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 stc stargard
59 Przemysław Kaczmarek KOLOBRZEG Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - XL - ----
60 TOMASZ KACZMAREK Wieleń Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 THULE Team
61 Dariusz KACZYŃSKI Mierzyn Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M - Cubica Racing Team
62 Marta Kamińska Gdańsk Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 NEXUS Team
63 Tomasz Kantor Kobylanka Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 -
64 Adam Karwasz Pruszcz Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - XL 1 -
65 Igor Kaźmierczak Kołobrzeg Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - - 1 PM RIDER Team
66 Grzegorz Kiełbiński Mierzyn Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 Fatboy racing team
67 Tomasz KILAR Koszalim Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M - Hill Killer Koszalin
68 Michał Kinowski koszalin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 -
69 Tadeusz Kisiel Kołobrzeg Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - XL 1 -
70 Sebastian Klimczak Bydgoszcz Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - Rajd - bez koszulki - -
71 Martyna Kłusek Szczecinek Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M - -
72 jarek komenda Żarnowo Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 -
73 Piotr Kopańczuk Warszawa Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - S - Ośka Warszawa
74 Paweł Kopańczuk Gdynia Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - S 1 Bracia Kopi
75 Rafał Koronowski Poznań Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L - -
76 JAN KORZYNIEWSKI Skwierzyna Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - XL 1 BRAK
77 Michał Kostuch Zamek Kiszewski Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 -
78 Maciej Kowalewski Słupsk Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 Towarzystwo Pływackie Skalar Słupsk
79 Mateusz Kowalski Torzym Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 Druzyna Szpiku
80 Marcin Kozibroda Szczecinek Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 Team Biegowy Szczecinek
81 Tomasz Kozlowski koszalin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M - Rowery Malgoska
82 Marek Kozłowski Żnin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 AMF Żnin
83 Marek Kozłowski Żnin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L - AMF Żnin
84 Marek KOZŁOWSKI Szczecin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 STC Stargard
85 Krzysztof Kropidłowski Główczyce Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 Morpol Racing Team
86 Tomasz Krygier Żnin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 KTK Żniniok
87 Mariusz Krzewiński koszalin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 -
88 Zbigniew KUBICKI Sianów Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - XL 1 ROWERY MAŁGOŚKA
89 Piotr Kucab Swarzewo Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 -
90 Przemysław Kuczera Kołobrzeg Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 kuczera team
91 Michal Kulikowski Szczecin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - S 1 Cubica racing team
92 Remigiusz Kuźmicki Szczecin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 2x3 MTB Racing Team
93 Miłosz Kwiliński Buślary Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 Renata Kwilińska
94 Jarosław Laskowski Szczecin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M - PREMA CYCLING TEAM
95 Filip ŁUKOMSKI Żnin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 AMF Żnin
96 AGATA MADEJ Poznań Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - S - FABRYKA MAZAKOW
97 Rafał Majewski koszalin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 Rowery Małgośka
98 Daniel Majkowski Gdynia Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - S 1 FTI Racing Team Rowery Żuchliński Gdynia
99 PRZEMYSŁAW MAKOWSKI Szczecin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M - Rowery Turowski Team
100 Małgorzata Malinowska Świdwin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - - 1 STR- Świdwin
101 Jakub Malinowski Trzebiatów Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 TuUL
102 PRZEMYSŁAW MAŁECKI Pobiedziska Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 Tip- Topol
103 Piotr Marciniak Milicz Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L - MAIDEN
104 Michał Matera koszalin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 Dziki Koszalin
105 Bartosz Mazur Szczecin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - S 1 Cubica Racing Team
106 Lechoslaw Michalak Warszawa Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L - Gkk opty mazowsze
107 Marek Miśkiewicz Nowogard Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - - - Lkk NOWOGARD
108 BOLESŁAW MŁYNARCZUK RACIMIERZ Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 -
109 Jan Napieraj rabino Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 BTC Orzeł Białogard
110 Bartłomiej Olejnik koszalin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L - Żytnia Team
111 KAZIMIERZ OZGA koszalin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - XL 1 ROWERY MAŁGOŚKA
112 Marcin Ozga Szczecin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 Rowery Małgośka
113 Kazimierz Palacz police Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 -
114 Andrzej Pankowski Pruszowice Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L - -
115 Błażej Pasik koszalin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 Rowery Małgośka
116 Piotr Perliński Słupsk Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 Morpol Racing Team
117 Arek PETKA lębork Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M - Lew Lębork
118 Jacek Piech Gdańsk Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - XL 1 osowa
119 Mieczysław Pieprz Modrzewie Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 Ratusz Maszewo
120 Przemysław Pietrasik Słupsk Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 -
121 Karol Pietrzak Wałcz Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 -
122 Paweł Piotrowicz Szczecin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 PPbike Salon Rowerowy
123 Krzysztof Piotrowski Bydgoszcz Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 Luxtorpedy
124 Grzegorz Przybyłek GRYFICE Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - - 1 CCC/ GRYFICE / SŁUŻBA WIĘZIENNA
125 Łukasz Przybysz Okonek Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 -
126 ROMAN PRZYCHÓDZKO Kołobrzeg Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L - KTC KOŁOBRZEG
127 Sebastian Przychódzko Kołobrzeg Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L - KTC Kołobrzeg
128 Marcin Pstrągowski koszalin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 Dziki Koszalin
129 Czarek Psyk Świdwin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 tricarbon.pl
130 Piotr Purchaklak Stargard Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - XL 1 STC STARGARD
131 Sabina Rafalska Gdynia Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - S - NEXUS Team
132 Tomasz Repiński Kościerzyna Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - S - EDF Trek Gdynia
133 Marcin Robakowski Nowy Tomyśl Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 Klub Kolarski Fala Park
134 SŁAWOMIR ROCHNA Stargard Szczeciński Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L - STC STARGARD
135 Piotr Rogaczewski Szczecin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L - Szczecin na rowerach
136 Jacek Rogowski Kościerzyna Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - XL 1 KSR KOŚCIERYZNA
137 Sebastian Rosik Szczecin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 -
138 Maciej Rościszewski Nowy Tomyśl Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - XL - Klub Kolarski Fala Park
139 Tomasz Rutkowski Poznań Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L - Drużyna Jasia
140 Krzysztof Ryncewicz Białogard Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - XL 1 -
141 Sylwester Sęk Stargard Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 STC STARGRD
142 Krzysztof Siemieniec koszalin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 Małgośka Rowery Koszalin
143 Marcin Sieroński Gdynia Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 www.gammafinanse.pl
144 Krzysztof Sikora Świdwin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - - - STR Świdwin
145 Wojciech Skokowski Międzychód Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - XL 1 Cienka Gumka
146 łukasz skowroński Kobylnica Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 STOPA Słupsk
147 Daria Skrzypek Poznań Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - S 1 Zgrupka Luboń
148 Piotr Słowik Tanowo Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - S 1 -
149 Marcin Sobka koszalin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - S 1 Rowery Małgośka
150 Vincent Sobkiewicz Poznań Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - XL - Rowery Małgośka
151 Maciej Sokalski Stargard Szczecinski Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 STC Stargard
152 Dariusz Solski Stargard Szczeciński Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 STC Stargard
153 Jakub Stanek Czaplinek Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - XL - -
154 Tomasz Stankiewicz Stargard Szczecinski Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 STC STARGARD
155 Grzegorz Strojny Szczecin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - S 1 CUBICA RACING TEAM
156 Rafał Strumiński koszalin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M - Żytnia Team
157 Piotr Sudoł Szczecin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 CUBICA RACING TEAM
158 Mateusz Szamszon złocieniec Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 AUTOPOL
159 zbigniew szkoluda Osowo Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L - jf duetgoleniow
160 Monika Szotowicz Stargard Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - S 1 STC Stargard
161 Krzysztof Szydłowski Karlino Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 SundayBikers Karlino Team
162 Marek Szymański Nowogard Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 LKK Nowogard
163 Marcin Szyszka Kołobrzeg Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L - -
164 Sebastian Śledzik Szamotuły Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 Drużyna Szpiku
165 Sylwester Ślęzak Stargard Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - S 1 STC Stargard
166 Andrzej Ślęzak Stargard Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - S 1 STC Stargard
167 RAFAŁ TŁUSZCZAK Gdynia Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 HOTEL CZTERY BRZOZY
168 Robert Trocki Kołobrzeg Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - XL 1 -
169 Marcin Trzaska Wrocław Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - - 1 GVT
170 Krzysztof Tyszecki Paslek Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - - - -
171 Jakub Waliszewski Poznań Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L - Rowery Małgośka
172 Dawid Wawrzyniak Świnoujście Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L - Prinz Sportswear
173 Tomasz Wąsaty Stargard Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - XL 1 STC Stargard
174 Krzysztof Wenta Bożepole Wielkie Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L - Lew Lębork
175 PawŁ Widelski Kołobrzeg Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 -
176 Wojciech Wieczorek Szczecinek Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 Stowarzyszenie Rowerowy Szczecinek
177 Zbigniew Witkiewicz Stargard Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - XL 1 STC Stargard
178 Robert Wojciechowicz Karlino Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - - - Sundaybikers Karlino Team
179 Aleksander Wojciechowski Września Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L - Rowery Małgośka
180 Mirosław WOJTYŚ Niekłończyca Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 Góral Police
181 Jarosław Piotr Wolański Szczecin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 -
182 Elżbieta Woźniak Szczecin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - S 1 Cubica Racing Team
183 Marcin Wójcik WRONKI Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - - 1 -
184 Aleksander Wójcik Kołobrzeg Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M - -
185 Andrzej Zachacz Sielsko Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 STC Stargard Szczeciński
186 Karol Zarosa GRYFICE Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - - 1 SAMOTNY WILK/HOBBY BIKE GRYFICE
187 Piotr Zawieja Poznań Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - - - Posnania
188 Marek Zenel Charzyno Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 -
189 Damian Zenel Kołobrzeg Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 -
190 Michał Zieliński Kołobrzeg Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - L 1 -
191 MAGDALENA ZINKOWSKA Wrząca Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 Morpol Racing Team
192 JAN ZUGAJ Nowogard Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M - PESTA JF DUET NEXELO
193 Roman Życiński Szczecin Kołobrzeski Wyścig Kolarski o Puchar Bałtyku - M 1 Cubica Racing Team


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 46
Mężczyźni 196
Wszyscy 242