Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Gminy Wicko
1 Kinga Miotke Białogarda - - - TAK
2 Joanna Pawełek Malbork - - - NIE
3 TOMASZ PAWELEC Będzin - - CFO eXtre NIE
4 BŁAŻEJ KRÓL KĘBŁOWO - - GKS TĘCZA NIE
5 Wiktoria naczk lebork - - - NIE
6 Leonard NACZK lębork - - - NIE
7 Roman Błoński Gdynia - - - NIE
8 Iwona Nieradka Gdynia - - - NIE
9 Magdalena Cichosz Łebień - - - NIE
10 Andrzej Kapa Czeladz - - - NIE
11 Andrzej Kotuła SZCZENURZE - - - TAK
12 GRZEGORZ REŃKAS Luzino - - - NIE
13 Grzegorz SAŁABON lębork - - WŁ Lębork NIE
14 Piotr Augustyniak nowęcin - - - TAK
15 justyna barganska Bytów - - - NIE
16 Mirosław ABRAHAM lębork - - - NIE
17 Przemysław Urzędowski Siemirowice - - - NIE
18 Waldemar Szycik Grajewo - - Maratonka NIE
19 Swietłana Szycik Grajewo - - Maratonka NIE
20 Natalia SZYCIK Grajewo - - Maratonka NIE
21 Adam STRUK Słuchowo - - - NIE
22 jacek kardasz Zamość - - ATTYLA eu NIE
23 Tomasz Kańczuga SZCZENURZE - - - TAK
24 Anna KITA Siemirowice - - - NIE
25 Aleksander KITA Siemirowice - - - NIE
26 Marlena Wisniewska Wrzescienko - - - TAK
27 ANDRZEJ MIELNIK MYSZKÓW - - - NIE
28 Ewelina PAPROCKA Obliwice - - - NIE
29 Mateusz Ziarkowski Gdynia - - - NIE
30 Witold KRASIŃSKI koszalin - - - NIE
31 Zdzisław ANDRYSKOWSKI lębork - - kolarz-po NIE
32 Marcin Lidzbarski Chwaszczyno - - - NIE
33 KRZYSZTOF KACZMAREK Babimost - - - NIE
34 Arkadiusz Herman Słupsk - - - NIE
35 Henryk Chudy Sławno - - K S Olsz NIE
36 ŁUKASZ BOBRUCKI LINIA - - - NIE
37 Andrzej CZAPIEWSKI Gdynia - - - NIE
38 Grazyna Uroda Czestochowa - - - NIE
39 Dariusz Kloskowski Słupsk - - Night Run NIE
40 Magdalena Gańska Gościcino - - - NIE
41 Izabela Kowalina elbląg - - - NIE
42 Wojciech Kiełpiński Gdańsk - - - NIE
43 Łukasz MIELEWCZYK Charbrowo - - --------- TAK
44 Bartosz Gałuszka lębork - - - NIE
45 Tadeusz Filipów lębork - - niezrzesz NIE
46 MAGDALENA BOJKE MAŁA PIAŚNICA - - - NIE
47 Joanna Zientarska Bytów - - uKryspina NIE
48 Jacek Muszyński Bytów - - gochbytów NIE
49 PAWEŁ PATELCZYK Luzino - - - NIE
50 Andrzej Krawczyk Wejherowo - - - NIE
51 Elżbieta Szczęch-Lidzbarska Gdańsk - - - NIE
52 Grzegorz Zajączkowski Kraków - - - NIE
53 Anita Czeczott Gdańsk - - OrłyWicko NIE
54 Zofia Pawlak Gdańsk - - OrłyWicko NIE
55 Jakub Czerwionka Charbrowski Bór - - - TAK
56 Mira Pacan Bytów - - uKryspina NIE
57 Katarzyna Pobłocka lębork - - UKS Ekono NIE
58 Kamila Pobłocka lębork - - UKS Ekono NIE
59 Bożena Pobłocka lębork - - UKS Ekono NIE
60 PIOTR Pobłocki lębork - - UKS Ekono NIE
61 Marcin Pacek Gdynia - - euro Styl NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 23
Mężczyźni 38
Wszyscy 61