Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Jestem mamą Jestem z Gminy Zwoleń Jestem z Powiatu Zwoleńskiego Rozmiar koszulki
1 Dorota Bańcerowska Lublin BIEG GŁÓWNY K3 1 - TAK NIE NIE S
2 Tomasz Baranowski Kozienice BIEG GŁÓWNY M5 1 - NIE NIE NIE M
3 Michał Bąk Chełmce BIEG GŁÓWNY M2 1 Radio eM Kielce/BBL Strawczyn NIE NIE NIE M
4 Jarosław Bdzikot Linów BIEG GŁÓWNY M1 1 - NIE TAK TAK S
5 Piotr BIEL Kraków BIEG GŁÓWNY M4 1 #biegnezmc NIE NIE NIE M
6 Robert Bojara Radom BIEG GŁÓWNY M4 1 Biegiem radom NIE NIE NIE M
7 Edyta Borkowska ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY K4 1 Zwoleń Biega TAK TAK TAK M
8 Tomek Borkowski ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M4 1 ZWOLEŃ BIEGA NIE TAK TAK L
9 Aneta Bors ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY K4 1 Zwoleń Biega TAK TAK TAK M
10 Bartosz Bors ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M1 1 Zwoleń Biega NIE TAK TAK S
11 Julita Bukalska Brzezinki BIEG GŁÓWNY K3 1 Zwoleń Biega NIE NIE NIE S
12 Aleksandra Ciesielska ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY K2 1 LoboTeam NIE TAK TAK XL
13 Dorota Ciesielska ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY K4 1 LoboTeam TAK TAK TAK XL
14 Wojciech Ciupa Puławy BIEG GŁÓWNY M4 1 - NIE NIE NIE XL
15 Tomasz Ciupak Radom BIEG GŁÓWNY M3 1 COYOTE UGLY TEAM NIE NIE NIE L
16 Małgosia CWYNAR Lubaczów BIEG GŁÓWNY K4 1 Biegomania Lubaczów TAK NIE NIE S
17 KRZYSZTOF CYWKA ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M4 1 Zwoleń Biega NIE TAK TAK M
18 Waldemar Cywka Radom BIEG GŁÓWNY M3 1 Zwoleń Biega NIE NIE NIE L
19 Krzysztof Dębniak Ruda Śląska BIEG GŁÓWNY M5 1 - NIE NIE NIE L
20 Darek Dolega Pionki BIEG GŁÓWNY M5 1 Biegiem Radom! NIE NIE NIE XL
21 KATARZYNA DOMAGAŁA 26-700 BIEG GŁÓWNY K3 1 - TAK TAK TAK M
22 MARCIN DOMAGAŁA ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M4 1 - NIE TAK TAK XL
23 Daria Dwojacka-Wrochna ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY K4 1 - TAK TAK TAK M
24 KATARZYNA DYGAS Ciepielów BIEG GŁÓWNY K3 1 Zwoleń Biega TAK NIE NIE M
25 Bartosz Fajdek Radom BIEG GŁÓWNY M1 1 7-03 OSIW ZWOLEŃ NIE NIE NIE M
26 Zenek Filipowicz Lublin BIEG GŁÓWNY M5 1 Lubelski Biegacz.pl TEAM NIE NIE NIE M
27 Przemek Gad Promnik BIEG GŁÓWNY M2 1 BBL Strawczyn NIE NIE NIE L
28 Marlena Grabiec ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY K2 1 Zwoleń Biega NIE TAK TAK -
29 AGATA GRABIEC-CYWKA ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY K3 1 Zwoleń Biega TAK TAK TAK S
30 Magdalena Grabowska Ławeczko Stare BIEG GŁÓWNY K3 1 Zwolen Biega TAK NIE TAK S
31 Grzegorz Gregorczyk Mierziączka BIEG GŁÓWNY M2 1 Zwoleń Biega NIE TAK TAK -
32 Grzegorz Heromiński ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M1 1 Zwoleń biega NIE TAK TAK M
33 Magdalena Jakubowska Policzna BIEG GŁÓWNY K1 1 Zsrt-Zwoleń NIE NIE TAK S
34 Waldemar Jakubowski Policzna BIEG GŁÓWNY M4 1 - NIE NIE TAK L
35 Anna Jamioł Kielce BIEG GŁÓWNY K3 1 - TAK NIE NIE M
36 Michał Jamioł Kielce BIEG GŁÓWNY M3 1 - NIE NIE NIE M
37 Katarzyna Jaworska ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY K2 1 LoboTeam NIE NIE TAK S
38 lilianna jaworska Puławy BIEG GŁÓWNY K3 1 - TAK NIE NIE -
39 Agnieszka Jedlińska Kielce BIEG GŁÓWNY K3 1 MAMY-BIEGAMY KIELCE TAK NIE NIE S
40 Filip Jężak ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M2 1 Zwoleń Biega NIE TAK TAK M
41 Zbigniew Jurek ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M5 1 Zwolen Biega NIE TAK TAK M
42 Marcin Kaczmarczyk ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M3 1 - NIE TAK TAK XL
43 Marcin Kalbarczyk ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M2 1 Zwoleń Biega NIE TAK TAK XL
44 Janusz Kępinski Ożarów Mazowiecki BIEG GŁÓWNY M6+ 1 GOSIR OŻARÓW MAZOWIECKI NIE NIE NIE XL
45 Józef Kłosiewicz ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M2 1 7-03 OSIW ZWOLEŃ NIE NIE NIE S
46 Piotr Kolak ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M2 1 LoboTeam NIE TAK TAK XL
47 Andrzej Koncki ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M5 1 - NIE TAK TAK L
48 robert konopka Bronowice BIEG GŁÓWNY M4 1 - NIE NIE NIE XL
49 Anna Konopka Bronowice BIEG GŁÓWNY K3 1 - TAK NIE NIE S
50 Luiza Korzeniewska ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY K2 1 LoboTeam NIE TAK TAK S
51 Aneta Kozakiewicz ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY K4 1 Zwoleń Biega TAK TAK TAK M
52 Konrad Krajewski Puławy BIEG GŁÓWNY M3 1 - NIE NIE NIE L
53 Agnieszka Krawczyk ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY K4 1 LoboTeam TAK TAK TAK M
54 Andrzej Krawczyk ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M4 1 LoboTeam NIE TAK TAK L
55 Damian Krok ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M2 1 Zwoleń BIega NIE TAK TAK L
56 Paulina Król ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY K1 1 7-03 OSIW OHP NIE TAK TAK S
57 Paweł Krupa ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M2 1 - NIE TAK TAK XL
58 Adam Krześniak ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M2 1 Zwoleń Biega NIE TAK TAK L
59 Damian Kuba Janowiec BIEG GŁÓWNY M2 1 - NIE NIE NIE L
60 Mateusz Kuc zamość nowy BIEG GŁÓWNY M2 1 Zwoleń Biega NIE NIE TAK M
61 Iwona Kulig Skaryszew BIEG GŁÓWNY K3 1 Coyote Ugly Team NIE NIE NIE M
62 Artur Kunaszyk Dęblin BIEG GŁÓWNY M3 1 indywidualnie NIE NIE NIE XL
63 Bożena Kurman ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY K5+ 1 Zwoleń biega TAK TAK TAK M
64 Iwona Latańska Puławy BIEG GŁÓWNY K4 1 Myślę, więc biegnę NIE NIE NIE M
65 Mateusz Lewikowski ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M2 1 ZWOLEŃ BIEGA NIE TAK TAK L
66 Radosław Lis Zwolen BIEG GŁÓWNY M3 1 - NIE TAK TAK L
67 Szymon Łepkowski ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M1 1 Zwoleń Biega NIE TAK TAK L
68 Izydor Łyko Stalowa Wola BIEG GŁÓWNY M4 1 4FUN NIE NIE NIE L
69 Adam Majsterek Dęblin BIEG GŁÓWNY M3 1 Orlęta 1925 Deblin NIE NIE NIE L
70 Henryk Marek Warszawa BIEG GŁÓWNY M6+ 1 ----- NIE NIE NIE M
71 Kamil Marszałek ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M3 1 LoboTeam NIE TAK TAK L
72 Łukasz Mąka Starachowice BIEG GŁÓWNY M3 1 - NIE NIE NIE XL
73 Małgorzata Mąka Starachowice BIEG GŁÓWNY K3 1 - TAK NIE NIE S
74 Mateusz Michalski Góra Puławska BIEG GŁÓWNY M2 1 - NIE NIE NIE M
75 Artur Michałowski Bartodzieje BIEG GŁÓWNY M2 1 Zwoleń Biega NIE NIE TAK M
76 Krzysztof Misiurek Kurów BIEG GŁÓWNY M2 1 - NIE NIE NIE M
77 Arkadiusz Miśkiewicz Kozienice BIEG GŁÓWNY M2 1 UKS OLIMP Kozienice NIE NIE NIE L
78 Grzegorz Neska klwów BIEG GŁÓWNY M2 1 - NIE NIE NIE L
79 Łukasz Nowakowski ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M3 1 Zwoleń Biega NIE TAK TAK M
80 Michał Opalski Lipsko BIEG GŁÓWNY M2 1 - NIE NIE NIE L
81 Marcin Orłowski ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M4 1 Zwoleń Biega NIE TAK TAK L
82 Aleksandra Papiewska ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY K2 1 Zwoleń Biega NIE TAK TAK -
83 Marek Papiewski Puławy BIEG GŁÓWNY M3 1 - NIE NIE NIE XL
84 Mariusz PAWLIK Pionki BIEG GŁÓWNY M3 1 - NIE NIE NIE XL
85 Zbigniew Pawłowski Puławy BIEG GŁÓWNY M6+ 1 senior51 NIE NIE NIE S
86 Wiktor Pękala ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M3 1 Zwoleń Biega NIE TAK TAK -
87 Krzysztof Potyra Dęblin BIEG GŁÓWNY M5 1 Orlęta Dęblin 1925 NIE NIE NIE L
88 Joanna Prażmo Puławy BIEG GŁÓWNY K4 1 - TAK NIE NIE S
89 ROMUALD PRÓSZYŃSKI Puławy BIEG GŁÓWNY M4 1 PUŁAWIANIN PUŁAWY NIE NIE NIE S
90 Dominik Przerwa Tczów BIEG GŁÓWNY M2 1 Zwolen Biega NIE NIE TAK M
91 Michał Rosiak ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M1 1 7-03 OSIW ZWOLEŃ NIE TAK TAK M
92 Sławomir RUSAK Radom BIEG GŁÓWNY M4 1 Biegiem Radom NIE NIE NIE S
93 Marta Rzeczkowska-Litwa ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY K3 1 LoboTeam TAK TAK TAK M
94 Patrycja Sandomierska Łaguszów BIEG GŁÓWNY K1 1 Zwoleń Biega NIE NIE TAK S
95 Damian Seremak Tczów BIEG GŁÓWNY M1 1 - NIE NIE TAK M
96 Marek Seremak Tczów BIEG GŁÓWNY M2 1 - NIE NIE TAK L
97 Karolina Seremak Tczów BIEG GŁÓWNY K1 1 Zwoleń Biega NIE NIE TAK S
98 Magdalena Seremak Janów BIEG GŁÓWNY K1 1 Zwoleń biega NIE NIE TAK M
99 Michał Sikora Puławy BIEG GŁÓWNY M3 1 - NIE NIE NIE M
100 Tomasz Sitek ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M2 1 - NIE TAK TAK M
101 Michał Skawinski Zewolen BIEG GŁÓWNY M3 1 zwoleń biega TAK TAK TAK -
102 Maksym Skórka ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M2 1 Zwoleń Biega NIE TAK TAK L
103 Ania Skrzypek ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY K3 1 Zwoleń Biega TAK TAK TAK L
104 Krzysztof Smolarczyk ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M3 1 LoboTeam NIE TAK TAK M
105 SYLWIA SOBIESZEK ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY K3 1 Zwoleń Biega TAK TAK TAK S
106 Krystian Soczyński ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M1 1 Zwoleń Biega NIE TAK TAK L
107 Aneta Solecka ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY K3 1 LoboTeam TAK TAK TAK S
108 Grzegorz Sowiński ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M4 1 - NIE TAK TAK L
109 LIDIA STAŃCZAK Starachowice BIEG GŁÓWNY K3 1 1979 TAK NIE NIE S
110 Karolina surus Pionki BIEG GŁÓWNY K3 1 - NIE NIE NIE XL
111 Teresa Szpyt Dęblin BIEG GŁÓWNY K5+ 1 Orlęta Dęblin 1925 TAK NIE NIE M
112 KRZYSZTOF TURBIARZ Stalowa Wola BIEG GŁÓWNY M3 1 - NIE NIE NIE M
113 Aneta Urbanek ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY K4 1 LoboTeam TAK TAK TAK M
114 Robert Urbanek Leokadiów BIEG GŁÓWNY M3 1 Zwoleń Biega NIE NIE NIE M
115 Grzegorz Urbanek ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M4 1 LoboTeam NIE TAK TAK M
116 Michał Welber Nowe Miasto Nad Pilica BIEG GŁÓWNY M2 1 Lacho Team NIE NIE NIE S
117 Mariusz Weronowicz Kozienice BIEG GŁÓWNY M4 1 - NIE NIE NIE XL
118 Gabriel Węzicki ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M3 1 Zwoleń Biega TAK TAK TAK L
119 Nikodem Wiącek Pawliczka BIEG GŁÓWNY M2 1 - NIE NIE NIE L
120 Przemysław Wiech ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M3 1 - NIE TAK TAK M
121 Michał Wierzbicki ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M2 1 LoboTeam NIE TAK TAK L
122 Rafał Więszyk Puławy BIEG GŁÓWNY M3 1 - NIE NIE NIE L
123 DARIUSZ WILKIEWICZ ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M3 1 zwoleń biega NIE TAK TAK L
124 Angelika Włodarczyk ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY K2 1 LoboTeam NIE TAK TAK S
125 Arkadiusz Włodarczyk ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M2 1 LoboTeam NIE TAK TAK M
126 Paweł Wójcik Dobrosławów BIEG GŁÓWNY M2 1 - NIE NIE NIE L

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Jestem mamą Jestem z Gminy Zwoleń Jestem z Powiatu Zwoleńskiego Rozmiar koszulki
1 Arkadiusz BARAN ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M3 - Bank Spółdzielczy w Zwoleniu NIE TAK TAK M
2 Robert Bęben Ostrowiec Świętokrzyski BIEG GŁÓWNY M4 - Bbl Ostrowiec Świętokrzyski NIE NIE NIE M
3 Waldemar Brodacki Puławy BIEG GŁÓWNY M6+ - chemik pulawy NIE NIE NIE M
4 Agnieszka Brogowicz Stępniewska Grójec BIEG GŁÓWNY K3 - - TAK NIE NIE M
5 Izabela Czechowska Lulin BIEG GŁÓWNY K4 - Lubelska Grupa Triathlonu TAK NIE NIE S
6 Paweł Drążyk ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M4 - Rotmistrza NIE TAK TAK M
7 Barbara Fałek Ciepielów BIEG GŁÓWNY K5+ - - TAK NIE NIE M
8 Artur Fatga ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M3 - - NIE TAK TAK XL
9 KRZYSZTOF FIET CHECHŁY BIEG GŁÓWNY M5 - - NIE TAK TAK XL
10 ANNA FIET Policzna BIEG GŁÓWNY K4 - - TAK TAK TAK L
11 Arkadiusz Figura ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M4 - PG ZWOLEŃ NIE TAK TAK M
12 Bozena Frydrych Warszawa BIEG GŁÓWNY K5+ - ---------- NIE NIE NIE S
13 Jacek Grabowski Janowice BIEG GŁÓWNY M2 - - NIE NIE NIE -
14 Rafał Grzeszczyk Garbatka-Letnisko BIEG GŁÓWNY M3 - - NIE NIE NIE L
15 Kacper Kaczmarek ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M1 - BRAMTECH NIE TAK TAK L
16 Katarzyna Karaś ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY K3 - - NIE TAK TAK M
17 Maciej Konarski Podkowa Leśna BIEG GŁÓWNY M3 - Brygada płk. KP NIE NIE NIE L
18 Bartosz Kowalski ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M1 - - NIE TAK TAK M
19 Kamil Krosta Katowice BIEG GŁÓWNY M2 - katowice Biegają NIE NIE NIE M
20 Andrzej Kurenda Radom BIEG GŁÓWNY M3 - JW 4938 NIE NIE NIE S
21 ANDRZEJ LEŚNIEWSKI ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M5 - - NIE TAK TAK L
22 Marcin Maciejczyk Warszawa BIEG GŁÓWNY M3 - - NIE NIE NIE M
23 Andrzej Maj Kozienice BIEG GŁÓWNY M4 - Kozienice NIE NIE NIE L
24 Beata Maj Kozienice BIEG GŁÓWNY K4 - Kozienice TAK NIE NIE S
25 Łukasz Majchrzak Dęblin BIEG GŁÓWNY M2 - - NIE NIE NIE M
26 KRZYSZTOF MATYSZCZAK Warszawa BIEG GŁÓWNY M3 - EKOBIEGI NIE NIE NIE XL
27 Dominik Matyszczak Warszawa BIEG GŁÓWNY M1 - EKOBIEGI NIE NIE NIE S
28 Damian Matyszczak Warszawa BIEG GŁÓWNY M1 - EKOBIEGI NIE NIE NIE S
29 IRENEUSZ MIROSŁAW KARCZMISKA DRUGIE BIEG GŁÓWNY M3 - - NIE NIE NIE L
30 Dariusz Mizak Puławy BIEG GŁÓWNY M4 - - NIE NIE NIE M
31 Marcin Nowak Iłża BIEG GŁÓWNY M3 - Iłża Pędzi NIE NIE NIE -
32 Paweł Nowakowski Opole BIEG GŁÓWNY M3 - KKS Opole NIE NIE NIE S
33 Monika Oko ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY K1 - - NIE TAK TAK S
34 Krystian Pacyna Jastrzębia BIEG GŁÓWNY M2 - Niezrzeszony NIE NIE NIE L
35 Artur Pastuszka Grodzisk Mazowiecki BIEG GŁÓWNY M3 - - NIE NIE NIE XL
36 Natalia Piasek Pakosław BIEG GŁÓWNY K1 - - NIE NIE NIE M
37 Sławomir Piasek Pakosław BIEG GŁÓWNY M4 - - NIE NIE NIE L
38 ZBIGNIEW PIETRZYK Kępa Borzechowska BIEG GŁÓWNY M4 - - NIE NIE NIE XL
39 Maciej Pisarczyk ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M2 - Zwoleń Biega NIE TAK TAK -
40 Kazimierz Piskorek Kazimierz Dolny BIEG GŁÓWNY M5 - - NIE NIE NIE M
41 Krzysztof Przyk Warszawa BIEG GŁÓWNY M6+ - RUN-LOG.COM NIE NIE NIE XL
42 Krzysztof Sitek ZWOLEŃ BIEG GŁÓWNY M5 - - NIE TAK TAK XL
43 Andrzej Szalak Puławy BIEG GŁÓWNY M6+ - MELRUNING Puławy NIE NIE NIE M
44 Michał Szczepański Kozienice BIEG GŁÓWNY M3 - WKZ NIE NIE NIE L
45 Artur Szewczyk Ciepielów BIEG GŁÓWNY K4 - Dokąd tak ciągle biegnę? NIE NIE NIE L
46 Iwona Szot Lublin BIEG GŁÓWNY K4 - Lubelska Grupa Triathlonu /LSB/WW Team TAK NIE NIE S
47 Robert Ślęzak Szczekociny BIEG GŁÓWNY M4 - FAMILO TEAM NIE NIE NIE M
48 Konrad Śniadkowski Puławy BIEG GŁÓWNY M2 - - NIE NIE NIE -
49 Piotr Świtaj Dęblin BIEG GŁÓWNY M3 - Klub Morsa - Z łabędziem być. NIE NIE NIE L
50 EWA WASILEWSKA Góra Puławska BIEG GŁÓWNY K4 - - TAK NIE NIE M
51 PAWEŁ WASILEWSKI Góra Puławska BIEG GŁÓWNY M4 - - NIE NIE NIE L
52 Tomasz Wawrzak Zwolen BIEG GŁÓWNY M2 - - NIE TAK TAK L
53 Dorota Wesołek Ryki BIEG GŁÓWNY K4 - - TAK NIE NIE L
54 Grzegorz Woźniakowski Puławy BIEG GŁÓWNY M3 - - TAK TAK TAK M

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Jestem mamą Jestem z Gminy Zwoleń Jestem z Powiatu Zwoleńskiego Rozmiar koszulki
1 Helena Kopeć Skaryszew NORDIC WALKING - - nienależe NIE NIE NIE S
2 Anna Łyko Stalowa Wola NORDIC WALKING Nordic - Women - 4FUN TAK NIE NIE L
3 Janina Michałowska Bartodzieje NORDIC WALKING Nordic - Women - SamaDlaSiebie TAK NIE TAK M
4 Mateusz Paczka Wólka Zamojska NORDIC WALKING Nordic - Man - Brak NIE NIE TAK L

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Jestem mamą Jestem z Gminy Zwoleń Jestem z Powiatu Zwoleńskiego Rozmiar koszulki
1 Łukasz Fijałkowski Iłża BIEG DLA DZIECI - - komuniści i złodzieje TAK NIE NIE S
2 Paweł Iwanicki Iłża BIEG DLA DZIECI - - Iłża biega NIE NIE NIE XL
3 Dawid kwiatkowski Polanica-Zdrój BIEG DLA DZIECI - - sks pyżowice TAK NIE NIE S
4 Ireneusz Marzec Radom BIEG DLA DZIECI Dzieci - fc pedryl TAK NIE NIE XL
5 Kuba schab Skaryszew BIEG DLA DZIECI - - wyborca Platformy Obywatelskiej i Komunista TAK NIE NIE S
6 Tomasz Zbiciak Iłża BIEG DLA DZIECI - - Iłża biega NIE NIE NIE S


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Dzieci 1
Dzieci 0
K1 7
K2 6
K3 20
K4 17
K5+ 4
M1 12
M2 35
M3 37
M4 25
M5 11
M6+ 6
Nordic - Man 1
Nordic - Women 2
Kobiety 57
Mężczyźni 133
Wszyscy 190