Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Jerzy Ziobrowski Jasło - 1 -
2 Mariusz Furmanek Skołyszyn - 1 -
3 Jacek Adamczyk Krynica-Zdrój - 1 MTB Krynica-Zdrój
4 Bartosz Adamczyk Krynica-Zdrój - 1 MTB Krynica-Zdrój
5 Anna Witkowska Zielonki - 1 Powered by Bratkartofle z Łomastom
6 Ryszard Pręcikowski WIELICZKA - 1 -
7 Patryk Bałazy Kraków - - PGB
8 Bartłomiej Olbrych Binarowa - 1 nastopy.pl Running Team
9 Robert Franczyk Nowy Sącz - 1 Carabus Nowy Sącz
10 Arkadiusz Śliwa Krynica - Zdrój - 1 Run Forrest Run
11 DAMIAN DARŁAK Dębica - - KB MARATOŃCZYK DĘBICA
12 Gabriela Mróz Jedlicze - - Drużyna Szpiku
13 Krzysztof Saczka Nowy Sącz - 1 SKTJ
14 Sebastian Basta Krynica-Zdrój - 1 Run Forrest Run
15 Mateusz Ogorzałek Brzezna - 1 RedLineTeam
16 Sebastian Florek Gaboń - 1 NORAFSPORT
17 Zbigniew Szpila Nowy Sącz - 1 -
18 Natalia Ptaszek Kotów - 1 GKS Kotów
19 Piotr Krygowski Kraków - 1 Polar Sport Team
20 Marcin Jachym Libertów - 1 Klub Biegających Leśników
21 Michał Kożuch Brzezna - 1 RedLineTeam
22 Paweł Sikorski Krosno - 1 -
23 Jarosław Ślęzak Pogórska Wola - 1 Carabus Nowy Sącz
24 Jarosław Ryznar Jasło - 1 -
25 Artur Baran Dobra - 1 Ks Limanowa Forrest
26 Błażej Durlak Bobowa - 1 -
27 łukasz tuleja Kraków - 1 -
28 Ewelina Borowska-Pawluś Jasło - 1 JSC Jasło
29 Mirosław Pawluś Jasło - 1 JSC Jasło
30 Anna Leśniak Bochnia - 1 Salt Runners Bochnia
31 Marcin Leśniak Bochnia - 1 Salt Runners Bochnia
32 Jacek Mordarski Nawojowa - 1 Biegam bo lubię
33 Anna Sitek Dębica - - KB Maratończyk Dębica
34 Robert Łopuch Łabowa - 1 Husaria Race Team
35 Krzysztof Pieniążek Kraków - 1 -
36 Piotr Szpunar Łańcut - 1 -
37 Magdalena Inglot-Szpunar Łańcut - 1 -
38 Aleksander Szurek Szymbark - 1 -
39 Marek Sadko Żabno - 1 -
40 Ewelina Wacławska Krosno - 1 -
41 Adrianna Sikorska Krosno - - Niezrzeszony
42 Andrzej Chlebek Ochotnica Dolna - 1 -
43 Tadeusz Nazim Skawina - 1 UKS "Jedynka" Skawina
44 Tomasz Kaczor Kraków - 1 Emerycki Klub Górski :-)
45 Magdalena Stamper-Groń Krynica-Zdrój - 1 -
46 Jerzy Kopta Kraków - 1 Cwałujące Dziadki
47 Katarzyna GWIZDAK Łańcut - 1 -
48 MACIEJ CHUDZIK Łańcut - 1 -
49 Michał Bergański Grybów - 1 Brygada Beskidów
50 Marcin Zarzycki Mszana Dolna - 1 Bio-Reh Team
51 Jadwiga Cieśla Łużna - 1 Super WTP
52 WŁODZIMIERZ FORYŚ Jasło - 1 ULKS Technik Trzcinica
53 Agnieszka Gajda- Wypasek Trzyciąż - 1 -
54 Adam Połącarz Bielsko - Biała - 1 .
55 Marek Zajchowski Moderówka - 1 ULKS Technik Trzcinica
56 Agnieszka Faron Kraków - 1 NORAFSPORT
57 PIOTR STEBEL Skoczów - 1 Przewodnik
58 Ryszard Klamut Jablonica Polska - - -
59 Mirosław Mika Krosno - - -
60 Mieczysław Miś Strzeszyce - 1 ---
61 Anna Zielińska Muszyna - 1 -
62 Franciszek Dlugosz mlodow - 1 -
63 ROBERT DUDZIK Mszana Dolna - 1 LIMANOVA HOTEL
64 Andrzej BEŁKO GORLICE - 1 Bartnia Biega
65 Jan Kwiatek Szymbark - 1 Bartnia Biega
66 Wiktor Szewczyk Nowy Sącz - - -
67 Wojciech Czuba Muszyna - 1 Charty z Południa
68 ZBIGNIEW KOPERSTYŃSKI Stalowa Wola - 1 -
69 Marta Niemiec Krynica-Zdrój - 1 -
70 Dariusz Bielamowicz Jasło - 1 Jasielski Klub Biegacza
71 Paweł Gut Borek - 1 Salt Runners Bochnia
72 Marzene Gut Bochnia - 1 Salt Runners Bochnia
73 Dariusz Gondek Borek - 1 Salt Runners Bochnia
74 Marcin Kuchno Bochnia - - SALT RUNNERS BOCHNIA
75 Urszula Twardy Nawojowa - 1 -
76 Kamil Sądej Powroźnik - 1 -
77 Krystian Konopka Nowy Sącz - 1 FundacjaNaRatunek
78 Artur Michalik Nowy Sącz - 1 BDA TEAM
79 Tomasz Kwatera Bochnia - - Salt Runners Bochnia
80 Anna Samborska Lipinki - 1 ULKS Lipinki
81 Grażyna DOBROWOLSKA Dębica - 1 -
82 Piotr Kozłowski Dębica - 1 -
83 Dominik Jagieła Krosno - - GOPR Bieszczady KBL
84 Martyna Trygar Rymanów Zdrój - 1 Finisz Rymanów
85 JÓZEF WOROBIEC Jędrzejów - - -
86 Alicja Zarzycka Mszana Dolna - 1 BIO-REH Team
87 LEOPOLD JAMRO GORLICE - 1 -
88 grzegorz GACEK Jordanów - 1 -
89 Anna Muszyńska Muszyna - 1 -
90 Gerard Mironów Rzezawa - - -
91 Oliwier Mironów Rzezawa - - -
92 Paweł Mironów Rzezawa - 1 -
93 Tsendzesem Sodnom Rzezawa - 1 -
94 Patrycja Sekuła -citak Muszyna /Nowy Sącz - - -
95 Robert Faron Zalesie - 1 Salco Sport Team
96 Piotr Faron Zalesie - 1 limanowa forrest
97 Dobrochna Niezgoda Obidza - 1 Niezgody
98 Jadwiga Niezgoda Obidza - 1 Niezgody
99 Łukasz Dźwigulski Ostrowiec Świętokrzyski - 1 -
100 Wojciech Bętkowski Stróże - - Sądecki Bartnik
101 Marcin Szpunar Łańcut - 1 -
102 Michał Budziacki Nowy Sącz - 1 -
103 Krzysztof Prokop Nowy Sącz - - -
104 Bartłomiej Trela Zgłobice - - PokonajAstme.pl
105 Tomasz Liana Klęczany - - -
106 Krzysztof Badyla BACZKÓW gm . Bochnia - 1 Salt Runners Bochnia
107 Bartłomiej Jasiński Kotów - 1 GKS Kotów
108 Magdalena Chełmicka Kraków - 1 RMD Montrail Team
109 piotr Marecki Bochnia - - kb lok bochnia
110 Ewa Majer Dobczyce - 1 Solgar
111 AGNIESZKA FEĆ Kraków - 1 -
112 Marek Ślęzak Nowy Sącz - - CARABUS NOWY SĄCZ
113 Marek Zapolski Nowy Sącz - - Tatraice
114 Halina Karlak Uście Gorlickie - 1 -
115 Romana Kantor Stary Sącz - 1 -
116 Wiktor Bubniak GORLICE - 1 Grupetto Gorlice
117 Łukasz Trybowski Mysłowice - 1 -
118 Maria Roamanowska Tarnowiec - - -
119 Małgorzata Mróz Nowy Sącz - 1 -
120 Łukasz Borowiecki Kraków - 1 -
121 Łukasz Morawski Kraków - 1 wzp krakow
122 Witold Wojtaczka Bobowa - 1 Bobowska Grupa Biegowa
123 Mateusz Baran Szymbark - 1 Brygada Beskidów
124 Elżbieta Górka Grybów - - -
125 JANUSZ WOŹNIAK Skołyszyn - 1 PORMAT JEDLICZE BIEGA
126 Marek Podraza GORLICE - 1 -
127 Jarosław Makowiec Tuchów - - LKS BURZYN
128 Paweł Królik Jasło - 1 -
129 Beata Sawicka-Królik Jasło - 1 -
130 Jan Adamczyk GORLICE - 1 -
131 Paula Musiał Kraków - 1 -
132 Sebastian Brzęk Muszyna - 1 -
133 Krzysztof Trybuła Przysietnica - - Trybuła KYLO Team
134 Marek Buda Nowy Sącz - 1 Visegrad Maraton Rytro
135 Bartosz Gorczyca Skołyszyn - 1 Salco Sport Team
136 Paweł Sułkowski Limanowa - 1 KS LIMANOWA FORREST
137 JULIA DZIEDZIC Stary Sącz - 1 visegrad maraton
138 Krzysztof Jaworski Stary Sącz - 1 Visegrad Maraton Rytro
139 Wojtek Kamieński Kamionka Wielka - 1 BDATeam
140 Monika Smutek Nowa Jastrząbka - 1 runshop team
141 MAŁGORZATA WALECZEK Nawojowa - 1 -
142 Grzegorz Mazur Kobylanka - 1 -
143 Dariusz Ziobro Szczucin - 1 -
144 Marta Fornagiel-Bieniek Now Sącz - 1 -
145 Zbigniew Kita Krynica-Zdrój - 1 -
146 Magdalena Kuśnierz GORLICE - 1 Mekanika Team
147 Jakub Kuśnierz GORLICE - 1 Mekanika Team
148 Krzysztof Kuśnierz GORLICE - 1 -
149 Regina Kulka Ropa - 1 -
150 Sławomir Walter Nowy Sącz - 1 WB
151 ANTONI RYSIEWICZ Grybów - 1 TONI59
152 Marek Góra Grybów - - -
153 Krzysztof Berkowicz Nowy Sącz - 1 WB
154 Paweł Malski Tarnów - 1 Runshop Team
155 Szymon Trybuła Przysietnica - - Trybuła KYLO Team
156 Renata Maślanka Tarnów - 1 Kung-Fu Tarnów
157 Robert Maślanka Tarnów - 1 Kung-Fu Tarnów
158 Mateusz Mikulski Nowy Sącz - - Visegrad Maraton Rytro
159 Angelika Brończyk Nowy Sącz - - Visegrad Maraton Rytro
160 Andrzej Dlugosz mlodow - 1 -
161 Sławomir Nadratowski Nowy Sącz - 1 WB
162 Stanisław Tomasik Szymbark - 1 -
163 WITOLD FILAS Krynica Zdrój - 1 -
164 Marcin Rembiasz Nowy Sącz - 1 -
165 Marcin Górka GORLICE - 1 www.decorella.gorlice.pl
166 Adrian Mordarski Florynka - 1 -
167 Michał Homoncik Kamionka Wielka - 1 Pompa Team
168 Sylwia Różańska Kraków - 1 KW Kraków
169 Bogdan Roman Dominikowice - 1 -
170 Bartosz Karakuła Florynka - 1 Biegam bo lubię :)
171 Adam Trzeciak Siepietnica - 1 Bartosz Gorczyca FanPage
172 zbigniew bilski Bochnia - - kb lok
173 Szymon Kołek Nowy Sącz - 1 -
174 Konrad Tokarczyk Kamionka Wielka - 1 -
175 Piotr Ranosz Limanowa - - -
176 Lucyna Krężołek Nowy Sącz - 1 Visegrad Maraton Rytro
177 Tomasz Pociecha Kryg - 1 www.radekkleczek.pl
178 Jan Nawieśniak Mszana Dolna - 1 JM Sport Running Team
179 Dariusz Bąba Nowy Sącz - 1 -
180 Jakub Michalik Nowy Sącz - 1 -
181 Marek Mizur Dziewin - - SBRT
182 ŁUKASZ SŁOMIANY Katowice - 1 PIANA Z PYSKA
183 Sylwia Gochowska Tarnowiec - - -
184 Dariusz Paciorek Wojnarowa - 1 -
185 Rafał Kożuch Brzezna - 1 RedLineTeam
186 Wioletta Handzel Kraków - 1 -
187 Cezary Godlewski Warszawa - 1 -
188 Łukasz Skórnóg Nowy Sącz - 1 -
189 Adam Onik Tarnów - 1 Vege Runners
190 Adrian Tokarczyk Przysietnica - 1 -
191 Kamil Bańkowski Nowy Sącz - 1 -
192 Leszek Pytel Klęczany - - -
193 Tomek Koczwara Radomyśl Wielki - 1 -
194 Agnieszka Lisowska-Woś Niepołomice - 1 Niepołomice Biegają
195 Dariusz Ślaga Czarny Dunajec - - Team Skiaderol
196 Dariusz Kosecki Tęgoborze - 1 -
197 Edward Mucha Limanowa - - Limanowa Forrest
198 Grzegorz Wysowski Ptaszkowa - 1 -
199 Szymon Wcześny Nowy Sącz - 1 -
200 Tomasz Leśniak Nowy Sącz - 1 -
201 Karol Lisowski Nawojowa - 1 -
202 Łukasz Adamik Wisła - 1 -
203 Krzysztof Kosecki Łososina Dolna - 1 -
204 Adam Gotfryd Jasło - 1 -
205 Jan Ciężadło Tarnów - 1 -
206 Skraba Maciej Krzyżówka - 1 UKS ,,Fenix,,
207 Paweł Myjak Krzyżówka - 1 UKS ,,Fenix,,
208 Patryk Kosiór Nowa Wieś - 1 UKS ,,Fenix,,
209 Krystian Spyrka Krzyżówka - 1 UKS ,,Fenix,,
210 Piotr Szeptak Krzyżówka - 1 UKS ,,Fenix,,
211 Barbara Prymakowska Tarnów - 1 -
212 Dominik Błażuk Nowy Sącz - 1 -
213 Bogusia KUPCZAK brzusnik - 1 -
214 TADEUSZ KUPCZAK brzusnik - 1 -
215 Michał Gaik Nowy Sącz - 1 OSP GRS Nowy Sącz
216 Kamila Brudnicka Nowy Sącz - 1 OSP GRS Nowy Sącz
217 Janusz Kajder Nowy Sącz - 1 -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 54
Mężczyźni 163
Wszyscy 217