Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Artur Janik Leszno MINI M3 1 AMBIT Racing Team
2 - - Wrocław MINI M3 1 Spinko Leszno
3 Marcin Andrynowski Góra MINI M2 1 DGR RACING TEAM
4 Michał Andrzejewski Wilkowice MINI M2 1 REAL 64-STO
5 Konrad Antkowiak Leszno MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL
6 Witold Banaszak Oporówko MINI M3 1 KLIMA LESZNO TEAM
7 Jakub BANASZKIEWICZ GRONÓWKO MINI M4 1 ORZEŁ LIPNO
8 Kacper Bartkowiak Kąkolewo JUNIOR MŁODZIK 1 REAL 64-STO
9 Dawid Basiński Rakoniewice MEGA M2 1 Zgrupka Team
10 Sebastian Bassa Krzemieniewo MINI M2 1 KLIMA LESZNO TEAM
11 Bartosz Bednarczyk Śmigiel MINI M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL
12 Zdzisław Binkowski Śrem MINI M5 1 BRZECHWA TEAM
13 Maciej Blaszyk karchowo MINI M2 1 Metabo Tora Bike
14 Maciej Bogdanów Leszno MINI M3 1 Ciesiółka Team
15 Bartosz Browarczyk Śrem MINI M4 1 -
16 Ryszard Bróździński Poznań MEGA M5 1 Supersportowy Team
17 Grzegorz Brzechwa Strzyżewice MINI M6 1 BRZECHWA TEAM
18 Andrzej Brzechwa Śrem MINI M6 1 BRZECHWA TEAM
19 Marcin Brzozowski Wilkowice MINI M3 1 Ambit Racing Team
20 Marcin Brzozowski Leszno MEGA M3 1 Spinko Leszno
21 marcin chatlinski Leszno MINI M3 1 PSS Pozytywnie Zakręceni
22 Jakub Chodkowski Leszno MINI M1 1 LKK Junior Nietążkowo
23 Iwona Chyła Leszno MINI K4 1 REAL 64-STO
24 Piotr Chyła Leszno MINI M1 1 Real 64-sto
25 Mariusz Chyła Kąkolewo MEGA M4 1 REAL 64-STO
26 Michał Ciekański Leszno MINI M4 1 35plus
27 PAWEŁ CIEŚLIŃSKI Wilkowice MINI M4 1 Ciesiółka Team
28 Paweł Czecholiński Poniec MINI M4 1 Orzeł Lipno
29 Marcin Czekaj Leszno MEGA M4 1 REAL 64-STO II
30 Hubert Czekała Wilkowice MINI M3 1 Ciesiółka Team
31 Tadeusz Damski Poznań MINI M5 1 VTD CYCLING TEAM
32 Hanna Dembska rawicz MEGA K 1 KROSS EURO-ROWER.PL
33 Łukasz Dembski rawicz MEGA M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL
34 Wiktor Dominiczak Kościan JUNIOR JUNIOR 1 -
35 Robert Drozdowski Jerzmanowa MINI M4 1 Team MTB Parkietex
36 Hanna Dubiel Poznań MINI K2 1 KROSS EURO-ROWER.PL
37 Adam Dudziak Leszno MINI M2 1 REAL 64-STO
38 Sławomir Dudziak Śrem MINI M2 1 -
39 MONIKA DUDZIAK-KOCIAŁKOWSKA Śrem MINI K3 1 REHAU RELAZZO TEAM
40 Wacław Florczyk Modrzyca MINI M6 1 -
41 Dominik Frąckowiak Nietążkowo MINI M2 1 Orzeł Lipno
42 Robert Furmańczak Leszno MINI M4 1 KROSS EURO-ROWER.PL
43 Jakub Gajdosz Leszno JUNIOR JUNIOR 1 -
44 Fryderyk Gorlas Śmigiel MINI M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL
45 Tomasz Gościewicz Radwanice MEGA M2 1 TC Chrobry Głogów
46 Wojciech Grajnert Leszno MINI M3 1 MW INVEST GROUP
47 Tomasz Grondal Leszno MINI M2 1 METABO TORA BIKE
48 KATARZYNA HENDRZYK - MAJEWSKA Poznań MEGA K 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team
49 Paweł Hrankowski Leszno MINI M3 1 Spinko Leszno
50 Daniel HUZAR Góra MEGA M3 1 DGR RACING TEAM
51 Wojciech Jachimczyk Góra MINI M2 1 DGR RACING TEAM
52 Marek Jakubowski Leszno MINI M3 1 REAL 64-STO
53 Grzegorz Jakubowski Leszno MINI M3 1 MTB G-Team
54 PIOTR JAMRÓG Polkowice MEGA M3 1 XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC
55 JAKUB JANKOWIAK Leszno MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL
56 Jan Jankowiak rawicz MINI M6 1 Enigma Rawicz
57 Marcin Jankowski Głogów MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL
58 piotr janus Leszno MINI M4 1 Pozytywnie Zakręceni
59 Marcin Jarek Leszno MINI M3 1 DGR RACING TEAM
60 Joanna Jarząb Góra MINI K3 1 PSS Pozytywnie Zakręceni
61 Waldemar Jendrzejczak Leszno MINI M5 1 KROSS EURO-ROWER.PL
62 Aleksander Jęsiek Leszno MINI M5 1 Ciesiółka Team
63 Szeibe Józef Leszno MEGA M5 1 STREFASPORTU.PL
64 Michał Józefiak Leszno MINI M3 1 4EVER BIKE
65 DOMINIK KACZMAREK Leszno MINI M3 1 -
66 Arkadiusz Kaczmarek Strzyżewice MEGA M3 1 Spinko Leszno
67 Mateusz Kaczmarek Leszno MINI M3 1 k3projekt.pl
68 Mirosław Kajoch Leszno MINI M3 1 GALIBIER - BIKEFUN TEAM
69 Waldemar Kajoch Leszno MINI M3 1 GALIBIER - BIKEFUN TEAM
70 Bartłomiej Kapała Święciechowa MINI M3 1 Galibier-Bikefun Team
71 ANDRZEJ KARMOWSKI Poznań MEGA M5 1 -
72 MACIEJ KASPRZAK Poznań MEGA M3 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team
73 Krzysztof Kaźmierczak Głogów MINI M3 1 BIKE TEAM 3444
74 Michał KAŹMIERCZAK Leszno JUNIOR JUNIOR 1 REAL 64-STO
75 Krzysztof Kaźmierowski Leszno MINI M4 1 Astromal
76 Aleksander Khitrykau Bucz MEGA M5 1 Real 64-sto
77 MARCIN KOCIAŁKOWSKI Śrem MINI M3 1 REHAU RELAZZO TEAM
78 PAWEŁ KOŁOSIONEK Leszno MINI M4 1 R-TEAM RYDZYNA
79 Michał Konieczny Krzywiń MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL
80 Paweł Konieczny Osieczna MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL
81 MIKOŁAJ KONIECZNY LIPNO MINI M4 1 Orzeł Lipno
82 Justyna Konopczyńska Krzywiń MINI K3 1 KROSS EURO-ROWER.PL
83 Grzegorz Korcz Dąbcze MINI M3 1 TEAM-DĄBCZE
84 WALDEMAR KORDUS Gostyń MINI M4 1 -
85 Przemysław Kosowicz Gostyń MINI M3 1 KOSOWICZ TEAM
86 Mikołaj Kosowicz Gostyń MINI M2 1 GKR Gostyń
87 Adam Kotłowski Leszno MEGA M3 1 Indiana Bike Team
88 Marcin Kowalczyk Nowy Lubosz MINI M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL
89 Joanna Kowalczyk Nowy Lubosz MINI K2 1 KROSS EURO-ROWER.PL
90 Dawid Kowalczyk Leszno JUNIOR JUNIOR 1 REAL 64-sto
91 MICHAŁ KOWALEWSKI Leszno MINI M6 1 Spinko Leszno
92 Wojciech Kowalski Wilkowice MEGA M3 1 Indiana Bike Team
93 PIOTR KRĘŻEL Warszawa MINI M2 1 DGR RACING TEAM
94 Krzysztof Krówczyński Leszno MINI M2 1 Metabo Tora Bike
95 Patryk Kruszniewicz Poznań MEGA M2 1 Zgrupka Team
96 PIOTR KRYSMAN Leszno MINI M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL
97 BARTOSZ KRYSMAN Kościan MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL
98 Dariusz Kubiak LIPNO MINI M3 1 Orzeł Lipno
99 Krzysztof Kubiak LIPNO MINI M3 1 PSP Pozytywnie Zakręceni
100 PRZEMYSŁAW KUBIAK Leszno MINI M4 1 amator
101 Tomasz Kuik Leszno MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL
102 Karol Kuik Poznań MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL
103 Zygmunt Kurpisz Poznań MEGA M4 1 Duda-Cars TP-LINK Rybczyński-Bikes
104 Dariusz Landzwojczak Krzywiń MINI M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL
105 Szymon Losy Krzywiń MINI M1 1 KROSS EURO-ROWER.PL
106 MATEUSZ LUDWICZAk Leszno MINI M2 1 LKS SZAWER LESZNO
107 Dominik Łagoda Kąkolewo MINI M3 1 brak
108 Dominik Łakomy Kościan MINI M3 1 Spinko
109 Michał Łapacz Leszno MINI M3 1 Spinko Leszno
110 Radosław Łata RYDZYNA MINI M4 1 R-TEAM RYDZYNA
111 ARKADIUSZ ŁATA RYDZYNA MINI M4 1 R-TEAM RYDZYNA
112 Krzysztof Łuczak Leszno MINI M4 1 REAL 64-STO
113 Waldemar Łukaszkiewicz Starkowo MINI M5 1 Orzeł Lipno
114 Jakub Łynko Leszno MINI M1 1 LKK Junior Nietążkowo
115 Mariusz Majchrzak Leszno MINI M4 1 REAL 64-STO
116 Janusz Majchrzak Luboń MINI M5 1 Duda-Cars TP-LINK Rybczyński Team
117 Maksymilian Malcherek Święciechowa JUNIOR JUNIOR 1 Real 64-sto
118 Maciej Mania Leszno MEGA M3 1 LKK TEAM
119 Marcin Marciniak Krzywiń MINI M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL
120 ŁUKASZ MARCINIAK Leszno MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL
121 Bartłomiej Marczewski Leszno MINI M3 1 Metabo TORA Bike
122 Jakub Marczewski Leszno MINI M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL
123 Darek Markiewicz LIPNO MINI M3 1 MW INVEST GROUP
124 Mateusz Matuszewski Leszno MINI M2 1 METABO TORA BIKE
125 Paweł Matykiewicz Leszno MINI M5 1 KS 64-sto Leszno
126 ANDRZEJ MATYLEK Głogów MINI M4 1 BIKE TEAM 3444
127 Mariusz Mazurkiewicz Kąkolewo MINI M5 1 BRZECHWA TEAM
128 Jakub Mądry Kąkolewo JUNIOR JUNIOR 1 REAL 64-sto
129 Grzegorz Mądry Kąkolewo MINI M3 1 -
130 Robert Mencfeldowski Dobroszyce MEGA M4 1 KROSS EURO-ROWER.PL
131 Daniel Michalak Leszno MINI M4 1 MTB G-Team
132 TOMASZ MICHALEWICZ Gostyń MINI M4 1 KROSS EURO-ROWER.PL
133 Maciej Michalski Gostyń MINI M3 1 GKR Gostyń
134 Bartosz Wujczak Michał Stachowski Leszno MEGA M2 1 REAL 64-sto
135 Marek Migdał Wrocław MINI M3 1 METABO TORA BIKE
136 Marcin MIKOLAJCZAK karolewo MINI M3 1 4EVER BIKE
137 Grzegorz Mikołajczak Tworzanice MINI M3 1 4 EVER BIKE
138 MIROSŁAW MIKOŁAJCZAK Leszno MINI M4 1 REAL 64-STO
139 Arkadiusz Milewski Robakowo MINI M3 1 PSP pozytywnie zakreceni
140 Krystian MRÓZ RYDZYNA MINI M2 1 4EVER BIKE
141 łukasz mularczyk rawicz MINI M3 1 Rsc bike Rawicz
142 Agata Mularczyk rawicz MINI K3 1 Rsc bike Rawicz
143 Magdalena Musielak LIPNO MINI K3 1 ORZEŁ LIPNO
144 Przemyslaw Nalewaj Leszno MEGA M2 1 REAL 64-sto
145 Łukasz Napierała Bolechówko MINI M2 1 Goggle Pro Active Eyewear
146 grzegorz napierała Bolechówko MINI M6 1 Supersportowy TEAM
147 PAWEŁ NAPIERAŁA Leszno MINI M3 1 Ciesiółka Team
148 Roman NAPIERAŁA Kościan MINI M4 1 -
149 ANDRZEJ NAWROCKI Leszno MINI M4 1 35 PLUS
150 Arkadiusz Nędzewicz Leszno MINI M2 1 Metabo Tora Bike
151 Jerzy Nogała Leszno MINI M4 1 METABO TORA BIKE
152 Szymon Nowaczyk Leszno MEGA M4 1 STREFASPORTU.PL
153 Łukasz Nowak Czernina MINI M3 1 DGR RACING TEAM
154 Marcin Nowak Śmigiel MINI M3 1 Orzeł Lipno
155 Katarzyna Nowak Głogów MINI K2 1 BIKE TEAM 3444
156 Jacek Nowak Leszno MINI M4 1 R-TEAM RYDZYNA
157 Agnieszka Nowak Śmigiel MINI K3 1 Orzeł Lipno
158 Filip Obierski Leszno MINI M3 1 MTB G-Team
159 ZBIGNIEW OLEJNICZAK Gostyń MINI M4 1 GKR Gostyń
160 ADAM OSTRYŃSKI Leszno MINI M2 1 REAL 64-STO
161 Kamil Owczarz Dąbcze MINI M2 1 AMBIT Racing Team
162 Emilian Pajzert Leszno MINI - 1 REAL 64-STO
163 Przemysław Papież Leszno MEGA M3 1 STREFASPORTU.PL
164 Tomasz Paradowski Głogów MINI M4 1 -
165 KRZYSZTOF PATERKA Leszno MEGA M4 1 LKK TEAM
166 Tomasz Pawlak WSCHOWA MINI M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL
167 Tomasz Pawlikowski Wilkowice MINI M3 1 Pozytywnie Zakręceni
168 PATRYK PAWŁOWSKI Leszno MINI M3 1 STREFA SPORTU
169 Jakub Pielech Krobia JUNIOR JUNIOR 1 Osłonka Racing Team
170 Jakub Piestrzeniewicz Leszno MINI M3 1 AMBIT Racing Team
171 Grzegorz Pietrzak Leszno MEGA M3 1 Indiana Bike Team
172 Mirosław Pleskot Leszno MEGA M5 1 Orzeł Lipno
173 Maciej Płatek Leszno MINI M3 1 Spinko Leszno
174 Dawid Polewski Śrem MINI M3 1 REHAU Relazzo Team
175 Marcin Przybylak Kościan MINI M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL
176 WALDEMAR PRZYBYLSKI Śrem MINI M4 1 Majka
177 Wojciech Puślecki Gostyń MINI M3 1 GKR Gostyń
178 Krystian Raburski Leszno MEGA M3 1 -
179 Mirosław Raburski Leszno MINI M5 1 AMBIT Racing Team
180 Adam Radkiewicz Poznań MINI M4 1 -
181 Andrzej Ratajczak Dolsk MINI M5 1 ANP TEAM Dolsk
182 Kazimierz Ratajczak Dolsk MINI M4 1 ANP TEAM Dolsk
183 Tomasz Ratajczak Leszno MINI M5 1 METABO TORA BIKE
184 Dariusz Ratajczak Dolsk MINI M4 1 ANP TEAM Dolsk
185 Piotr RATAJCZAK Jezierzyce Kościelne MINI M4 1 ORZEŁ LIPNO
186 PRZEMYSŁAW RATAJCZAK Leszno MINI M3 1 Metabo Tora Bike
187 Damian Ratajczak Dolsk MINI M2 1 ANP TEAM Dolsk
188 Mariusz Ratajczak Leszno MINI M4 1 4 EVER BIKE
189 CHLABICZ ROBERT rawicz MEGA M3 1 Indiana Bike Team
190 Tomasz Rogowicz Pogorzela MINI M3 1 ATINSTALACJE.PL
191 BARTOSZ ROKOSIEWICZ dobramyśl MINI M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL
192 Jarosław Rokosiewicz dobramysl MINI M5 1 BRZECHWA TEAM
193 KRYSTIAN ROZWALKA LIPNO MINI M1 1 KROSS EURO-ROWER.PL
194 Michał Ruszczyński Gołanice MINI M3 1 PSS "Pozytywnie Zakręceni"
195 Marek Rybakowski rawicz MEGA M3 1 Indiana Bike Team
196 Arkadiusz Samol Leszno MINI M4 1 -
197 Paweł Samol Włoszakowice MINI M4 1 -
198 ROBERT SAMOLĄG Leszno MINI M3 1 ŚTC ŚMIGIEL
199 Sandra Samolewska Wilkowice MINI M2 1 Team SPS Polska
200 Sandra Samolewska Wilkowice MINI K2 1 Team SPS Polska
201 ROBERT SCHABEL Leszno MINI M3 1 Ciesiółka Team
202 Artur Schaefer Poznan MINI M4 1 Borant
203 Waldemar Schwendke Leszno MINI M4 1 MTB G-Team
204 Szymon Sędzik rawicz MINI M3 1 Pozytywnie Zakreceni
205 Łukasz Sibila Leszno MINI M3 1 DGR RACING TEAM
206 Jakub Sierczyński Leszno MINI M1 1 -
207 Karol Skałecki Śrem MINI M1 1 BRZECHWA TEAM
208 Andrzej Skiba Leszno MEGA M3 1 LKK TEAM
209 Krzysztof Skorliński Leszno MEGA M5 1 LKK TEAM
210 Michalina Skorupińska Sądzia MINI K2 1 LKK Junior Nietążkowo
211 ANDRZEJ SKORUPSKI Kąkolewo MINI M5 1 BRZECHWA TEAM
212 Łukasz Skrzypczak Leszno MINI M3 1 PSS "Pozytywnie Zakręceni"
213 Oskar Skrzypczak Brenno MEGA M4 1 REAL 64-STO
214 Dariusz Skrzypek Leszno MEGA M5 1 Spinko Leszno
215 MARCIN SOBAŃSKI Góra MEGA M3 1 DGR RACING TEAM
216 Filip Sochacki Sława. JUNIOR MŁODZIK 1 Brzechwa Team
217 Jerzy Sochacki Sława. MINI M4 1 Brzechwa Team
218 Przemysław Sołtysiak Leszno MEGA M3 1 -
219 Marcin Sołtysiak LIPNO MINI M3 1 Galibier-Bikefun Team
220 Michał Stachowski Leszno MEGA M2 1 REAL 64-sto
221 DOROTA STAWIŃSKA Głogów MINI K4 1 -
222 Mirosław Sternicki Grudziadz MEGA M3 1 Indiana Bike Team
223 MAREK STRZELECKI Lubin MEGA M4 1 XTRABIKE SSC BOLESŁAWIEC
224 Angelika Sworowska Wilkowice JUNIOR JUNIORKA 1 Orzeł Lipno
225 Robert Syc Leszno MEGA M3 1 REAL 64-sto
226 Roman Szczepaniak Leszno MEGA M4 1 lkk team
227 Kacper Szłapka Karolewko MINI M2 1 KROSS EURO-ROWER.PL
228 Przemysław Szłapka Karolewko MINI M4 1 R-TEAM RYDZYNA
229 Zenon Szoplik Leszno MINI M4 1 -
230 MARTYNA SZUDRA Leszno JUNIOR JUNIORKA 1 LKS SZAWER LESZNO
231 Alicja Szudra Leszno JUNIOR MŁODZICZKA 1 LKS SZAWER LESZNO
232 DAWID SZUDRA Leszno JUNIOR MŁODZIK 1 LKS SZAWER LESZNO
233 Jerzy Szwałek Leszno MINI M4 1 Spinko Leszno
234 Andrzej Szymański Dolsk MINI M4 1 ANP TEAM Dolsk
235 Jan Szymański Leszno JUNIOR JUNIOR 1 Pozytywnie Zakręceni
236 Jarosław Szymański Leszno MEGA M3 1 Indiana Bike Team
237 Marcin Śladewski WSCHOWA MINI M1 1 KROSS EURO-ROWER.PL
238 daniel świątkowski Głogów MEGA M3 1 Betron-TC Chrobry Głogów
239 Robert Świętek sława MINI M4 1 AMBIT Racing Team
240 Darek Świt RYDZYNA JUNIOR JUNIOR 1 4 EVER BIKE
241 Tomasz Tęgi Leszno MEGA M3 1 real64-sto
242 MATEUSZ TOMASZEWSKI Leszno MINI M3 1 KLIMA LESZNO TEAM
243 Michał Tomys Nowa Sól MEGA M3 1 Indiana Bike Team
244 Sylwia Tumiłowicz Góra MINI K2 1 DGR RACING TEAM
245 Janusz Tumiłowicz Góra MEGA M4 1 DGR RACING TEAM
246 Dariusz Walczak Leszno MINI M5 1 Pozytywnie Zakręceni
247 Artur Walkowiak Wyciążkowo MINI M4 1 KROSS EURO-ROWER.PL
248 Szymon Wasiołka Leszno MINI M2 1 Orzeł Lipno
249 Zdzisław Wasiołka Leszno MEGA M5 1 Spinko Leszno
250 Marek Wawrowski Leszno MINI M3 1 Spinko Leszno
251 Maciej Wawrzyniak RYDZYNA MINI M4 1 R-TEAM RYDZYNA
252 Eryk Wawrzyniak RYDZYNA JUNIOR JUNIOR 1 R-TEAM RYDZYNA
253 RAFAŁ WIATROWSKI Krzywiń MINI M4 1 KROSS EURO-ROWER.PL
254 Kamil Wieczorek Nowa Wieś MINI M1 1 KROSS EURO-ROWER.PL
255 Bartosz Wieloch Góra MINI M3 1 DGR RACING TEAM
256 Adam Wiśniewski Leszno MINI M2 1 Ambit Racing Team
257 Karol Włodarczak Śmigiel MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL
258 Marcin Włodarczyk Wilkowice MINI M3 1 Ciesiółka Team
259 Krzysztof Wojtkowiak Gostyń MINI M2 1 brak
260 BARTOSZ WOLNY Leszno MEGA M3 1 Spinko Leszno
261 Artur Woziński LIPNO MINI M2 1 AMBIT Racing Team
262 Mateusz Woziwodzki rawicz JUNIOR JUNIOR 1 LKS SZAWER LESZNO
263 DANUTA WOŹNIAK Leszno MINI K3 1 NOMINACJA
264 Krzysztof Wójt Leszno MINI M2 1 Spinko Leszno
265 Jarosław Wróblewski Osowa Sień MINI M3 1 PSS Pozytywnie Zakreceni
266 Marek Wróblewski Sądzia MINI M3 1 -
267 Konrad ZDZIABEK Śmigiel MINI M3 1 KROSS EURO-ROWER.PL
268 Łukasz Zielony Bełcz Wielki MINI M1 1 DGR RACING TEAM
269 Magdalena Zimniak Leszno MINI K4 1 Galibier Bikefun- Team
270 Hubert Żaba Góra MEGA M2 1 DGR RACING TEAM
271 FILIP ŻARCZYŃSKI WITASZYCE JUNIOR JUNIOR 1 VICTORIA JAROCIN
272 PAWEŁ ŻARCZYŃSKI WITASZYCE MINI M3 1 VICTORIA JAROCIN
273 Grzegorz Żyliński SWIECIECHOWA MINI M3 1 Galibier-Bikefan Team

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 WOJCIECH BANASZCZAK Leszno MINI M4 - 4 EVER BIKE
2 Jakub Bordecki Święciechowa MINI M2 - Galibier-Bikefun Team
3 Szymon Brzechwa Strzyżewice MINI M3 - BRZECHWA TEAM
4 Paweł Bura Leszno MINI M3 - Klima Leszno Team
5 Szymon Cieśliński Leszno MINI M3 - -
6 Karol Cieśliński Leszno MINI M1 - -
7 Tadeusz Gryszczyński Kościan MINI M4 - Grubasy
8 Krzysztof Hohensee Kościan MINI M4 - Grubasy
9 Tomasz Hruświcki Wolsztyn MEGA M2 - iTrainer Cycling Team
10 Grzegorz Jakubowski Leszno MINI M3 - MTB G Team
11 Marcin Kaźmierczak Leszno MINI M5 - -
12 Adam Kędzia Śmigiel MINI M4 - MW Invest Group
13 KAMIL KOWALSKI Leszno MINI M2 - Galibier-Bikefun Team
14 Szymon Losy Krzywin JUNIOR - - KROSS EURO-ROWER.PL
15 ROMAN LUTOSTAŃSKI Swięciechowa MINI M6 - Brzechwa Team
16 Adam Marciniak Gostyń MINI M3 - KROSS EURO-ROWER.PL
17 RADOSŁAW MARKIEWICZ Poznań MINI M2 - Zgrupka Team
18 Szymon MIKLER jarocin MINI M2 - MLUKS Victoria Jarocin
19 Michał MOTEK Leszno MINI M2 - KLIMA LESZNO TEAM
20 Adam Pawłowski Krzycko Wielkie MINI M2 - ---
21 Wojciech Pieczyński Osieczna MINI M5 - BRZECHWA TEAM
22 Łukasz Ratajczak Leszno MINI M3 - 4 EVER BIKE
23 Piotr Rosinski Osieczna MINI M5 - BRZECHWA TEAM
24 ZBIGNIEW ROZWALKA LIPNO MINI M5 - GALIBIER-BIKEFUN TEAM
25 Bronisław Sikora Leszno MINI M6 - BRZECHWA TEAM
26 Tomasz Sobczak Leszno MINI M3 - -
27 Tomasz Soszyński Krzywiń MINI M3 - KROSS EURO-ROWER.PL
28 Krzysztof Sut Głogów MINI M2 - JW 3444
29 Dawid Szwarc Leszno MINI M1 - -
30 Piotr Szymczak Leszno MEGA M5 - TC CHROBRY GŁOGÓW
31 Paweł Wasiński Kąkolewo MEGA M2 - STREFASPORTU.PL
32 Daniel Wilczak Leszno MINI M4 - lfp


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
JUNIOR 12
JUNIORKA 2
K 2
K2 6
K3 7
K4 3
M1 12
M2 44
M2 9
M3 82
M3 24
M4 51
M4 10
M5 18
M5 9
M6 8
MŁODZICZKA 1
MŁODZIK 3
Kobiety 22
Mężczyźni 283
Wszyscy 305