Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Rozmiar koszulki Team (pole nieobowiązkowe)
1 Arkadiusz Szmitka M Sosnowiec Bieg uzupełniający M-Open 1 M biegamzmarkiem.pl
2 Marek Kosiński M Wyry Bieg główny M35-39 1 L biegamzmarkiem.pl
3 Jakub Gebhardt M Gdynia Bieg główny M35-39 1 XL Baltix - Praca w Skandynawii
4 Marcin Mierzwiński M Świerklaniec Bieg główny M40-44 - M Biegamzmarkiem.pl
5 Krzysztof Zamasz M Tychy Bieg główny M40-44 - L biegamzmarkiem.pl
6 Bartłomiej Dudek M Katowice Bieg uzupełniający M-Open - L biegamzmarkiem.pl
7 Karolina Gorczyca K Warszawa Bieg główny K25-29 - M Baltix
8 Krzysztof Kostecki M Warszawa Bieg główny M30-34 - S Baltix
9 Helena Sieńko-Kowalczyk K Tychy Bieg uzupełniający K-Open 1 L biegamzmarkiem.pl
10 Tomasz Dawczyński M Tychy Bieg główny M35-39 1 M biegamzmarkiem.pl
11 Marek Mrówczyński M Tychy Bieg główny M40-44 - L biegamzmarkiem.pl
12 Marta Łagownik K Gdańsk Bieg główny K16-24 1 S -
13 Monika Smaruj K Gdańsk Bieg główny K30-34 1 S -
14 Wojciech Łagownik M Gdańsk Bieg główny M16-24 - M -
15 Elżbieta Seelieb K Gdańsk Bieg uzupełniający K-Open 1 S -
16 Anna Kasza K Sosnowiec Bieg uzupełniający K-Open 1 L -
17 Lukasz Grass M Julianow Bieg główny M35-39 - L -
18 Elżbieta Tokarska K Katowice Bieg uzupełniający K-Open 1 M -
19 Krzysztof Golecki M Katowice Bieg główny M25-29 1 M -
20 Marta Barczyńska K Tychy Bieg główny K25-29 - S -
21 Piotr Szałaśny M Kobiór Bieg główny M25-29 1 S TestyOutdoorowe.pl
22 Sebastian Krosny M Mikołów Bieg główny M30-34 1 M BBL Mikołów / STS Biegaton Mikołów
23 Mateusz Petelski M Gdańsk Bieg główny M25-29 - M -
24 Agata Długosz K Tychy Bieg główny K30-34 1 L BbL Mikołów
25 Fabian Mzyk M Orzesze Bieg główny M40-44 1 L BBL Mikołów
26 Mariusz Skutnik M Mysłowice Bieg główny M25-29 1 M -
27 Ryszard Kubera M Tychy Bieg główny M45-49 1 M -
28 Jarosaław Jaworski M Wyry Bieg główny M30-34 - M BBL Mikołów
29 Dorota Musiał K Antoniew Bieg uzupełniający K-Open - S biegamzmarkiem.pl
30 Szymon Danielczyk M Tychy Bieg główny M30-34 1 M BBL Mikołów
31 Mariusz Michałek M Olkusz Bieg główny M40-44 1 L -
32 Marek Czepielik M Tychy Bieg główny M35-39 - L biegamzmarkiem.pl
33 Bartłomiej Pażyniowski M Wyry Bieg uzupełniający M-Open 1 XL Biegamzmarkiem.pl
34 Henryk Borczyk M Tychy Bieg główny M50-54 - L biegamzmarkiem.pl
35 BOGUSŁAW BOŻEK M Mikołów Bieg główny M40-44 1 L BBL Mikołów / STS Biegaton Mikołów
36 Agnieszka Drojecka K Małkowo Bieg uzupełniający K-Open 1 S Baltix- Praca w Skandynawii
37 Grzegorz Pażyniowski M Wyry Bieg uzupełniający M-Open 1 XL biegamzmarkiem.pl
38 Dawid Figołuszka M Jankowice Bieg główny M25-29 1 XL -
39 ROBERT NOWAK M Mikołów Bieg główny M40-44 1 M HADES MIKOŁÓW
40 KATARZYNA NOWAK K Mikołów Bieg główny K40-44 1 M HADES MIKOŁÓW
41 Wojciech Węglarz M Pszczyna Bieg główny M16-24 - L -
42 Ninomysław Jakubczyk M Tychy Bieg główny M16-24 - L -
43 Bartosz Krzemien M Katowice Bieg główny M35-39 1 L -
44 Paweł Mrówczyński M Tychy Bieg uzupełniający M-Open - XL biegamzmarkiem.pl
45 Grzegorz Kiecok M Pszczyna Bieg główny M30-34 1 L -
46 Marcin MAJCHEREK M Pietrowice Wielkie Bieg główny M35-39 1 M -
47 Andrzej Humiński M Gdańsk Bieg główny M35-39 1 M Triathon Trójmiasto
48 Joanna Golonka K Kraków Bieg uzupełniający K-Open 1 M -
49 Anna Golonka K Zakopane Bieg uzupełniający K-Open 1 S -
50 Ewa Bugdoł K Rudy Bieg główny K25-29 - M -
51 Marcin Mędlewicz M Chorzów Bieg główny M40-44 1 M Vianatura.pl
52 HENRYK BLASZCZAK M Tychy Bieg główny M55-59 1 L 40-latek tychy
53 jacek nitka M Tychy Bieg główny M45-49 1 XL 40-latek tychy
54 Santa Vanaga-Besser K Katowice Bieg główny K35-39 - S -
55 Ewelina Puchała K Katowice Bieg główny M25-29 - M Night Runners Śląsk
56 Robert Janiga K Warszawa Bieg główny K40-44 - M Baltix
57 Mirek Pułka M Katowice Bieg główny M25-29 1 S -
58 Jan Serwotka M Wodzisław Śląski Zawody Nordic Walking M-Open NORDIC 1 M Forma
59 olga Serwotka K Wodzisław Śląski Zawody Nordic Walking K-Open NORDIC 1 M Forma
60 Tomasz Zaborowski M Świętochłowice Bieg główny M25-29 1 L brak
61 Agata Kmiecik K Mikołów Bieg uzupełniający K-Open 1 M BBL mikołów
62 Janusz Łyczko M Bielsko-Biała Bieg główny M45-49 1 L biegamSobie
63 Dominik Góral M Jaworzno Bieg główny M30-34 - S OLSH
64 KATARZYNA SYRYJCZYK-SŁOMSKA K Mikołów Bieg główny K35-39 - M FORMA MIKOŁÓW
65 Przemo Łukasik M Bytom Bieg główny M40-44 1 M medusa group
66 Dariusz Kubicki M Wójtowo Bieg główny M35-39 - L Waniewski Coaching
67 Marta Nosiadek K Wodzisłąw Śląski Bieg główny K25-29 1 S Centrum Wellness "Balance"
68 Rafał Konieczny M Radlin Bieg główny M25-29 1 L Centrum Wellness Balance
69 Ewa Sachs K Radlin Bieg główny K25-29 1 S Centrum Wellnes "Balance"
70 Irena Plewnia K Wodzisław Śląski Bieg główny K30-34 1 M Centrum Wellness'Balance'
71 Marcin Miler M Łaziska Górne Bieg główny M35-39 - M 06 Kleofas Katowice
72 Monika Lubszczyk K rybnik Bieg główny K16-24 - S Centrum Wellness "Balance"
73 Adrian Wróblewski M Borkowo Łostowickie Bieg główny M30-34 - M -
74 Dariusz Mokrzycki M Mikołów Bieg główny M45-49 1 L Labosport
75 Jakub Masiuk M Pabianice Bieg główny M30-34 1 M WALRAVEN/AT TEAM
76 Marcin Dybuk M Gdańsk Bieg główny M40-44 1 M Pomorze Biega i Pomaga
77 TOMASZ SŁUPIK M Bełk Bieg główny M35-39 1 S Silesia Constructions
78 Julianna Kulupa K Budzyń Bieg uzupełniający K-Open 1 S -
79 Bogdan Thomalla M Zabrze Zawody Nordic Walking M-Open NORDIC 1 XXL OBR Tomchem
80 Maja Maczyńska K Chodzież Bieg główny K16-24 1 S -
81 Michał Jaworski M Gdynia Bieg główny M16-24 1 M MKP Flota Gdynia
82 Wojciech Kieslich M Poznań Bieg główny M25-29 1 M AWF
83 Kamil Ziętek M Września Bieg główny M25-29 1 M -
84 Piotr Gonera M Mykanów Bieg główny M25-29 1 L CS PSP TFA Team
85 Maciej Łochowicz M Chodzież Bieg główny M16-24 - M -
86 Remigiusz Wojdanowicz M Wągrowiec Bieg główny M16-24 - L -
87 Roksana Kubiak K GOLINA Bieg główny K25-29 1 M AWF Poznań
88 Paweł Chludziński M Oborniki Bieg główny M25-29 1 XL -
89 MAciej Stepien M Bojano Bieg główny M40-44 1 S -
90 Wojciech Burakowski M Barlinek Bieg uzupełniający M-Open 1 L -
91 Paweł Seelieb M Gdańsk Bieg główny M30-34 1 S Dla Mariusza
92 Kinga Kowol K rybnik Bieg główny K25-29 - XL Centrum Wellness Balance
93 Dorota Łagowska M Poznań Bieg uzupełniający M-Open - L Night Runners
94 Miłosz Stec M Tychy Bieg uzupełniający M-Open - L -
95 Przemysław Trzaska M Gdańsk Bieg główny M25-29 1 L TRI-UNIVERSE
96 Aleksander Zając M Orzesze Bieg główny M50-54 1 M -
97 Daria Kasztarynda K Chodzież Bieg główny K25-29 1 S AWF POZNAŃ
98 Rafał Chomik M Gliwice Bieg główny M35-39 - L T2 SALCO TEAM
99 Adam Przeździęk M Gliwice Bieg główny M25-29 - M T2 Salco Team
100 Paweł Szymański M Katowice Bieg główny M25-29 1 M Niewymiękacze
101 Adam Rolla M Poznań Bieg główny M16-24 - L -
102 Agata Kocińska K Zielona Góra Bieg główny K25-29 1 M -
103 Sławomir Gdaniec M Tczew Bieg główny M45-49 - L MKS Sambor Tczew
104 leszek szyszka M elbląg Bieg główny M40-44 1 XL Radzio Team/Labosport
105 Edyta Kopańska K Wyry Bieg uzupełniający K-Open 1 S -
106 Paweł Klyszcz M Łaziska Górne Bieg główny M16-24 1 M -
107 Tomasz Duda M Gostyń Bieg główny M16-24 1 L -
108 Anna Czajkowska K Katowice Bieg główny K35-39 - S NIEWYMIĘKACZE
109 ALEKSANDRA MACZYŃSKA K Chodzież Zawody Nordic Walking K-Open NORDIC 1 L -
110 Krzysztof Szymański M Sosnowiec Bieg główny M35-39 - L HARPAGAN SOSNOWIEC
111 Radosław Nowakowski M Zabrze Bieg główny M30-34 1 L www.ra-no.pl
112 Piotr Iwan M rybnik Bieg uzupełniający M-Open - L -
113 Gabriela Czyż K Władysławowo Bieg główny K35-39 1 M od-dech.pl
114 Adam Czyż M Władysławowo Bieg główny M35-39 1 L od-dech.pl
115 Patrycja Pojda K Gostyń Bieg główny K16-24 1 M -
116 .andrzej strzelecki M Mikołów Bieg główny M40-44 1 M bbl mikołów
117 Paweł Żyliński M Dąbrowa Bieg główny M25-29 1 L AWF Poznań
118 Agnieszka Zukier K Gubin Bieg główny K25-29 1 S -
119 Dawid Zukier M Gubin Bieg główny M25-29 1 L -
120 Bartosz Kwiecień M Gubin Bieg główny M16-24 1 L -
121 Anna Kwiecień K Gubin Bieg uzupełniający K-Open 1 M -
122 Marcin Jarczyk M Mikołów Bieg główny M30-34 1 S -
123 Donata Dudek K Chorzów Bieg główny K30-34 1 S NIEWYMIĘKACZE
124 Jakub Landau M Katowice Bieg uzupełniający M-Open 1 XL NIEWYMIĘKACZE
125 PRZEMEK KLEIN M Poznań Bieg główny M25-29 1 L -
126 Adam KOWALCZYK M Mikołów Bieg główny M40-44 1 M BBL Mikołów
127 Anna Wrzask K Katowice Zawody Nordic Walking K-Open NORDIC 1 XL -
128 Dorota Brańka K Katowice Zawody Nordic Walking K-Open NORDIC - S -
129 Grzegorz Musioł M Czerwionka-Leszczyny Bieg główny M40-44 1 L Opel Active Team
130 paweł zagórski M Branice Bieg główny K40-44 - L kb Branice
131 BOGUMIŁA KONDZIELNIK K Książenice Bieg główny K25-29 - S Night Runners
132 Oliwia Nowakowska K Mikołów Bieg główny K16-24 1 M -
133 Beata Kantyka K Oświęcim Bieg główny K30-34 1 S Niewymiękacze
134 Wojciech Kłopot M Wyry Bieg główny M25-29 1 S -
135 Kuba Mazurkiewicz M Świętochłowice Bieg główny M25-29 1 M -
136 Damian Szpak M Tychy Bieg główny M50-54 1 XL -
137 Piotr Drabarek M Gdańsk Bieg główny M40-44 1 M -
138 Jarosław Woźniak M Jastrzębie-Zdrój Bieg główny M16-24 1 M biegiem przez góry
139 Zdzisław Nalepka M Jastrzębie Zdrój Bieg główny M30-34 1 L Biegiem przez góry
140 Ariel Wojtulewicz M Jastrzębie-Zdrój Bieg główny M16-24 - M Biegiem przez góry
141 Ania MAKARUK K Banino Bieg uzupełniający K-Open 1 M MAKARON BOX
142 Marek Muszyński M Katowice Bieg główny M40-44 1 L Rise&Shine
143 Rafał Cichoń M Bytom Bieg główny M30-34 1 L OSP Sucha Góra
144 Katarzyna Smyła K Siemianowice Śląskie Bieg główny K35-39 1 M EURO-KAS
145 Robert Smyła M Świętochłowice Bieg główny M35-39 1 L EURO-KAS
146 Szymon Koczy M Radlin Bieg główny M25-29 1 L Centrum Wellnes "Balance"
147 Mariusz Kapela M Bytom Bieg główny M35-39 1 M BSR Team Bytom
148 Bożena Cichopek K Katowice Bieg główny K50-54 1 S TKKF HADES MIKOŁÓW
149 Jan Wyduch M Mikołów Bieg główny M65+ 1 M TKKF HADES MIKOŁÓW
150 Andrzej Słomka M Mikołów Bieg główny M50-54 1 L TKKF HADES MIKOŁÓW
151 Bogdan Jendrysik M Zabrze Bieg główny M45-49 1 S TKKF HADES MIKOŁÓW
152 Marzena Wyduch K Mikołów Bieg główny K25-29 1 S TKKF HADES MIKOŁÓW
153 Sławomir Zatorski M Mikołów Bieg główny M25-29 1 L TKKF HADES MIKOŁÓW
154 Paweł Łaski M Tychy Bieg główny M25-29 1 M -
155 Artur Labus M Żernica Bieg główny M30-34 1 L -
156 Aleksandra Labus K Żernica Bieg główny K30-34 1 M -
157 Olek Lakomski M Warszawa Bieg uzupełniający M-Open 1 S Luft Tri Team
158 Aleksander Sobisiak M Chodzież Bieg uzupełniający M-Open 1 M -
159 Franciszek Pendolski M Katowice Bieg główny M65+ 1 M -
160 Piotr Szelagiewicz M wroclaw Bieg główny M30-34 1 S -
161 Karol Szczyrbowski M rybnik Bieg główny M25-29 1 XL -
162 ARTUR RYBARZ M brzeszcze Bieg główny M45-49 1 L Jakoś Leci
163 Marek Słomka M Opole Bieg główny M55-59 1 L Solo Opole
164 Piotr Niwiński M Piasek Bieg główny M25-29 1 M -
165 Jarosław Kocur M Tychy Bieg główny M25-29 1 L 40-latek Tychy
166 Ewa Madejewska K Tychy Bieg główny K25-29 1 S 40-latek Tychy
167 Łukasz Turchan M Chorzów Bieg główny M25-29 1 L -
168 Paulina Wolny K Żernica Bieg główny K16-24 1 M -
169 Rafał Wolny M Żernica Bieg główny M40-44 1 L -
170 Przemysław Jendroska M Katowice Bieg uzupełniający M-Open - M -
171 Marcin Wciórka M Krotoszyn Bieg główny M25-29 1 L -
172 Andrzej Torzewski M Bielsko - Biała Bieg główny M55-59 1 M -
173 Robert Rzepka M Gostyń Bieg główny M30-34 1 L Straż Pożarna Mikołów
174 Grzegorz Wieszołek M Siemainowice Bieg główny M40-44 1 M EURO-KAS
175 Maciej Blicharski M Sosnowiec Bieg uzupełniający M-Open 1 L -
176 Maciej Krupa M Tychy Bieg główny M30-34 1 XL -
177 Piotr Maźniewski K Częstochowa Bieg główny K35-39 1 M -
178 Rafał Kulig M Gostyń Bieg główny M25-29 1 M 6 Batalion Powietrznodesantowy
179 MAREK CHOŁUBEK M Oława Bieg główny M30-34 - M OŁAWSKA STREFA BIEGOWA
180 Katarzyna Brysz K Świętochłowice Bieg główny K35-39 1 S -
181 Zygmunt Kurpet M Jastrzębie-Zdrój Zawody Nordic Walking M-Open NORDIC 1 XL -
182 Helena Musioł K rybnik Bieg główny K35-39 1 L -
183 Piotr Michałowski M Gdańsk Bieg główny M45-49 1 L -
184 Dariusz Jaworek M Gliwice Bieg uzupełniający M-Open 1 M BIEGAMY Z SERCEM
185 Marcin Hałas M Czechowice Dziedzice Zawody Nordic Walking M-Open NORDIC - L SILESIA NORDIC TEAM / Mosir Czechowice
186 Tomasz Tarczewski M Zawiercie Bieg główny M35-39 1 L -
187 Paweł Jarzębowicz K Katowice Bieg główny K35-39 1 M Niewymiękacze
188 Adam Karolak M Wyry Bieg główny M40-44 1 L -
189 Andrzej Malcherczyk M Żernica Bieg główny M50-54 1 M -
190 Leszek Nogal M Mikołów Bieg główny M45-49 1 XL BBL Mikołów
191 Łukasz Lubelski M Katowice Bieg uzupełniający M-Open 1 M -
192 Mateusz Stachurski M Bielsko-Biała Bieg główny M25-29 1 XL -
193 Konrad Burzyński M Tarnowskie Góry Bieg główny M35-39 1 M TKS KARATE TARNOWSKIE GÓRY
194 Tomasz Baron M Bieruń Bieg uzupełniający M-Open 1 L -
195 Patrycja Kowalczyk K Mikołów Bieg uzupełniający K-Open 1 S -
196 Tomasz Czaja M Siemianowice Śląskie Bieg główny M30-34 1 L -
197 Wojciech Korzusznik M Czerwionka-Leszczyny Bieg uzupełniający M-Open 1 M Luxtorpeda Czerwionka
198 piotr macholc M dabrowa gornicza Zawody Nordic Walking M-Open NORDIC 1 XL żółwik
199 Tadeusz Parysz M Wyry Bieg główny M40-44 1 XL -
200 Joanna Gądek K Katowice Zawody Nordic Walking K-Open NORDIC - L -
201 Mgdalena Płaza K Katowice Zawody Nordic Walking K-Open NORDIC - L -
202 ROBERT ZIELONKA M Chrzanów Bieg główny M40-44 1 S -
203 IGNACY MŁOCEK M Rzyki Bieg główny M45-49 1 XL -
204 Grzegorz Studnik M rybnik Bieg uzupełniający M-Open 1 M GLOBAL RUN
205 Armin Bezler M Poznań Bieg główny M25-29 1 M -
206 Tomasz Wawrzeń M Łaziska Górne Bieg główny M35-39 1 M BbL Mikołów / STS Biegaton
207 Adam Malina M Bojszowy Bieg główny M35-39 1 M niezrzeszony
208 Michalina Malina K Bojszowy Bieg uzupełniający K-Open 1 S GTS Bojszowy
209 janusz kasperek M Pisarzowice Bieg główny M40-44 1 L -
210 Tomasz Wilczewski M Tychy Bieg główny M40-44 1 L JCI TEAM / 40 latek Tychy
211 Dariusz Lasek M KOZY Bieg główny M40-44 1 L Byledobiec Anin
212 Grzegorz Malcherczyk M Żernica Bieg główny M16-24 1 S -
213 KAMIL NITYCHORUK M Gliwice Bieg główny M16-24 1 M -
214 Łukasz Pidanty M Jastrzębie Zdrój Bieg główny M30-34 1 S -
215 Dawid Palka M Tychy Bieg główny M35-39 1 S 40-latek Tychy
216 Mariola Cupiał K Sosnowiec Zawody Nordic Walking K-Open NORDIC 1 L HARPAGAN SOSNOWIEC
217 Dariusz Cupiał M Sosnowiec Zawody Nordic Walking M-Open NORDIC 1 XL HARPAGAN SOSNOWIEC
218 Mieszko Nowak M Gdańsk Bieg główny M30-34 1 L Triathlon Trójmiasto
219 Adam Sobczak M Oświęcim Bieg główny M35-39 1 L -
220 Monika Mentel K Oświęcim Bieg główny K25-29 1 M -
221 Mirosław Nowakowski M Mikołów Zawody Nordic Walking M-Open NORDIC 1 XXL -
222 Marcin Koszowski M Gliwice Bieg główny M35-39 1 M -
223 Katarzyna Jastrzębska K Czerwionka-Leszczyny Zawody Nordic Walking K-Open NORDIC 1 M -
224 Tomasz Popielewicz M Katowice Bieg główny M60-64 - M metalserwis team
225 Mariusz Ciesielski M Olsztyn 10-047 Bieg główny M45-49 1 L -
226 Piotr Palej M Lędziny Bieg główny M50-54 1 M -
227 Monika Dziuba K Pleszew Bieg uzupełniający K-Open 1 S -
228 Stanisława Zyznawska - Sitko K Uciechowice Zawody Nordic Walking K-Open NORDIC 1 S -
229 Stanisław Sitko M Uciechowice Zawody Nordic Walking M-Open NORDIC 1 M -
230 Tomasz Bojarski M Tychy Bieg główny M45-49 1 L Warsztat Formy
231 Ilona Franke K Mikołów Bieg główny K45-49 1 S BBL Mikołów / STS Biegaton
232 Mirosław Franke M Mikołów Bieg główny M45-49 1 L BBL Mikołów / STS Biegaton
233 Tomasz Sydor M Gdansk Bieg główny M30-34 1 L Triathlon Trójmiasto
234 Dominik PIKORSKI M Zabrze Bieg główny M16-24 1 M OLSH
235 RADOSŁAW NOWAK M Czeladź Bieg główny M35-39 1 L CZELADŹ
236 ALINA KUBICA K Tychy Bieg główny K45-49 1 S -
237 Tomasz Franke M Mikołów Bieg główny M25-29 1 XL BBL Mikołów / Biegaton Mikołów
238 Cristian Munari M radostowice Bieg główny M40-44 1 L -
239 Wilhelm Krywalski M Żernica Bieg główny M45-49 1 XL -
240 Julia Tarczewska K Zawiercie Bieg uzupełniający K-Open 1 S -
241 Katarzyna Mordziołek K Sosnowiec Bieg uzupełniający K-Open 1 S -
242 Dagmara Giejsztowt K Gdańsk Bieg uzupełniający K-Open 1 S -
243 Tomasz Hanusek M Łaziska Górne Bieg główny M25-29 1 XXL Pracuj.pl
244 Małgorzata Gwiżdż K Kraków Bieg uzupełniający K-Open 1 M -
245 Henryk KOWALSKI- NEUKIRCH M Katowice Bieg główny M65+ 1 L Truchtacz Mysłowice
246 Andrzej Kaźmierczyk M Będzin Bieg główny M45-49 1 M KAES FOJADORES
247 Agnieszka Bokiewicz K Mikołów Bieg uzupełniający K-Open 1 S -
248 marek Popielewicz M Katowice Bieg główny M50-54 - XL metalserwis team
249 Leszek PAPAŁA M Łaziska Górne Bieg główny M50-54 1 L -
250 Andrzej Andruszkiewicz M Gliwice Bieg główny M35-39 1 L -
251 Przemysław Moskwa M Tychy Zawody Nordic Walking M-Open NORDIC 1 L Warsztat Formy
252 Sylwia Gaj K Wyry Bieg uzupełniający K-Open 1 S -
253 DAWID MIKA M Mysłowice Bieg główny M30-34 1 S Mysłowicki Klub Biegacza No.1
254 CELESTYNA AKSAMIT-MIKA K Mysłowice Bieg główny K30-34 1 S Mysłowicki Klub Biegacza No.1
255 Patryk Olesz M Tychy Bieg główny M16-24 1 L -
256 Łukasz Biernat M Żywiec Bieg główny M25-29 1 L -
257 Bogumiła Jasnoch K Mikołów Bieg główny K55-59 - S -
258 Leszek Błażyca M Orzesze Zawody Nordic Walking M-Open NORDIC 1 S Ustrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego
259 Dariusz Potuszyński M Czerwionka-Leszczyny Bieg główny M45-49 1 L -
260 Mateusz Nowak M Tychy Bieg główny M25-29 1 L Kocham Cie Basiu :-)
261 Daniel Tabacki M Orzesze Bieg główny M16-24 1 L -
262 Jacek Lipiecki M Łaziska Górne Bieg główny M30-34 1 L BBL Mikołów
263 Grzegorz Żółkiewicz M Tychy Bieg główny M35-39 1 M -
264 Marek Fronik M Chudów Bieg główny M25-29 1 M Grundfos
265 Ewa Pędziwiatr K Katowice Zawody Nordic Walking K-Open NORDIC 1 S -
266 Anna Wielek K Katowice Zawody Nordic Walking K-Open NORDIC 1 S -
267 Tomasz Kozicki M Bytom Bieg główny M35-39 1 L -
268 Lilianna Ratajczak K Czerwionka-Leszczyny Zawody Nordic Walking K-Open NORDIC 1 M -
269 JOANNA ORŁOWSKA K Mazańcowice Bieg główny K30-34 1 M ULTRA BESKID SPORT
270 Tomek Makoś M Bielsko - Biała Bieg główny M35-39 1 M -
271 Barbara Stylok K Lędziny Bieg główny K16-24 1 S -
272 Michał Szuplak M Tychy Bieg główny M16-24 1 M -
273 Zbigniew Okrój M Gliwice Bieg główny M40-44 1 M -
274 KATARZYNA JAKUBEK K Tychy Bieg uzupełniający K-Open 1 M -
275 Paweł Siedmina M Dankowice Bieg uzupełniający M-Open 1 XL -
276 Lucjan SATERNUS M Oświęcim Bieg główny M30-34 1 L 22BPG
277 Jakub Szkudlarek M Gołkowice Bieg uzupełniający M-Open 1 M -
278 Magdalena Piwko K Tychy Bieg główny K16-24 1 S BBL Mikołów
279 Marian Hołda M Gostyń Bieg główny M45-49 1 XXL -
280 Wieslaw Brodacki M Tychy Bieg główny M65+ - M 40-Latek Tychy
281 Wieslaw Brodacki M Tychy Bieg główny M50-54 1 M 40-Latek Tychy
282 Sebastian KACZOR M Tychy Bieg główny M40-44 1 M KOCHAM CIĘ ASIU
283 Joanna KACZOR K Tychy Zawody Nordic Walking K-Open NORDIC 1 M KOCHAM CIĘ BASTUSIU
284 Mateusz Grzegorzek M Mikołów Zawody Nordic Walking M-Open NORDIC 1 XXL -
285 michał cyran M Pszczyna Bieg główny M35-39 1 M -
286 michal cyl M Tarnowskie Góry Bieg główny M25-29 1 M Porsche Ruda Slaska
287 Agnieszka Łukaszewska K Mikołów Bieg główny K35-39 1 S STS BIEGATON Mikołów
288 Przemysław Łukaszewski M Mikołów Bieg główny M35-39 1 M -
289 CLAUDIO PIRAS M Zabrze Bieg główny M30-34 1 L -
290 Beata Androsz K Ruda Śląska Bieg główny K35-39 1 S -
291 ANNA Gogolin K Zabrze Bieg główny K35-39 1 S -
292 JERZY GOGOLIN M Zabrze Bieg główny M65+ 1 M -
293 OLIMPIA GOGOLIN K Zabrze Bieg uzupełniający K-Open 1 S -
294 Michał Gaj M Wyry Bieg główny M16-24 1 M -
295 Katarzyna Rucin K Gdańsk Bieg główny K45-49 1 S -
296 Karolina Pilarczyk K Krzeszów Bieg uzupełniający K-Open 1 S -
297 Danuta Morawiec K Katowie Zawody Nordic Walking K-Open NORDIC 1 S -
298 ARTUR MIELOCH M Chodzież Bieg główny M30-34 - M Chodzież
299 Marcin Róg M Katowice Bieg główny M25-29 1 L -
300 Marcin Rogala M Tychy Bieg główny M35-39 1 L -
301 Mariusz Molga M Gdańsk Zawody Nordic Walking M-Open NORDIC 1 XL MOLGER SWIM TEAM
302 Sylwia Krybus K Mikołów Bieg główny K45-49 1 M STS Biegaton Mikołów
303 Tymon Kurasiński M Gdańsk Bieg główny - 1 S UKS Dwójka Morena Gdańsk - Pomoc dla Mariusza
304 Mirosław Gajda M Żory Bieg główny M35-39 - L -
305 ADAM WOŹNIAK M Łaziska Górne Bieg główny M40-44 1 M BBL Mikołów / Biegaton Mikołów
306 Marcin Krupa M Sosnowiec Bieg główny M35-39 - L autobusczerwony.pl
307 WIESŁAW MICZEK M Mikołów Bieg główny M55-59 1 L NIEZRZESZONY
308 GRZEGORZ ORŁOWSKI M Mazańcowice Bieg główny M35-39 1 XL ULTRA BESKID SPORT
309 Sabina Micek K Jastrzębie-Zdrój Bieg uzupełniający K-Open 1 XL -
310 Łukasz Osica M Świętochłowice Bieg główny M30-34 1 L -
311 Joanna Pyszczek K Marklowice Zawody Nordic Walking K-Open NORDIC 1 M -
312 Grzegorz Knopp M Tychy Bieg główny M40-44 1 L niezrzeszony
313 Jakub Górny M Toruń Bieg główny M16-24 - L -
314 Tomasz Kubicki M Toruń Bieg główny M25-29 1 L -
315 Mateusz Michalski M Toruń Bieg główny M16-24 - XL -
316 Paweł Kabat M Chodzież Bieg główny M25-29 1 M CHODZIEŻ
317 Paweł Willim M rybnik Bieg główny M25-29 1 M Centrum Wellness Balance
318 Grzegorz Bryliński M Gliwice Bieg uzupełniający M-Open 1 L -
319 MICHAŁ CHODURSKI M Gliwice Bieg główny M30-34 1 L sklepbiegacza.pl
320 ROBERT ROLNIK M Gliwice Bieg główny M30-34 1 L sklepbiegacza.pl
321 Karol Jędrzejewski M Przeźmierowo Bieg główny M25-29 1 M ?
322 Marek Baron M Tychy Bieg główny M30-34 1 L -
323 Andrzej Fiszer M Katowice Bieg główny M25-29 1 L -
324 Edward TYKA M Świętochłowice Bieg główny M65+ - XL -
325 Przemysław Zwoliński M Tychy Bieg główny M40-44 1 XL -
326 Magdalena Zwolińska K Tychy Bieg główny K35-39 1 S -
327 Michał Czardybon M Wyry Bieg główny M30-34 1 XL -
328 Michał Piątek K Siemianowice Śląskie Bieg główny K30-34 1 S -
329 Dariusz Ratajczak M Czerwionka-Leszczyny Bieg główny M35-39 1 M -
330 Łukasz Metrycki M Mikołów Bieg uzupełniający M-Open 1 XL -
331 Roman Obertyn M Jaworzno Bieg główny M40-44 - M -
332 Jowita Rutkowska K Oświęcim Bieg uzupełniający K-Open 1 S -
333 Łukasz Meres M Warszawa Bieg uzupełniający M-Open 1 XL -
334 Agnieszka Matyaszewska-Bołdys K Tychy Zawody Nordic Walking K-Open NORDIC 1 M Tyskie Kije Włóczykije
335 Jacek Biernacki M Tychy Zawody Nordic Walking M-Open NORDIC 1 M Tyskie Kije Włóczykije
336 Grzegorz Mazur M Mikołów Bieg główny M35-39 1 L -
337 Anna Jarczyk K Mikołów Bieg uzupełniający K-Open 1 S -
338 Joanna Wieczorek - Wyczałkowska K Wyry Zawody Nordic Walking K-Open NORDIC 1 S -
339 Bartłomiej Wyczałkowski M Wyry Zawody Nordic Walking M-Open NORDIC 1 L -
340 wladyslaw golonka M Zakopane Bieg uzupełniający M-Open 1 XL -
341 Artur Darliński M Gliwice Bieg główny M30-34 1 L A-D-E-A
342 Piotr Frączek M WADOWICE Bieg główny M30-34 - M -
343 Jan Podowski M Tychy Bieg główny M45-49 1 M AKUNA Polska
344 Ewa Polok K Mikołów Bieg uzupełniający K-Open 1 S -
345 Marek Zieliński M Gliwice Bieg główny M35-39 1 L -
346 Elżbieta Hangiel K Sosnowiec Zawody Nordic Walking K-Open NORDIC 1 M -
347 Mirosław Papiernik M Bytom Bieg główny M50-54 - XXL BiegamBoLubię
348 EWELINA BRUDEK K 43-200 Pszczyna Bieg uzupełniający K-Open 1 S -
349 Barbara Radwan K Gostyń Bieg uzupełniający K-Open 1 L -
350 Sebastian Swadźba M Wyry Bieg główny M30-34 - M -
351 Łukasz Duda M 43-200 Pszczyna Bieg główny M30-34 1 M -
352 Magdalena Krawczyk K Gliwice Bieg główny K16-24 1 S -
353 Dorota Pietrucha K Mikołów Zawody Nordic Walking K-Open NORDIC 1 L -
354 Jarosław Chrościelewski M Gdańsk Zawody Nordic Walking M-Open NORDIC 1 XXL -
355 Janusz Pietrucha M Mikołów Bieg uzupełniający M-Open 1 L -
356 Piotr BILGOŃ M Tychy Bieg główny M35-39 - M -
357 Tomek Kowalczyk M Gliwice Bieg główny M30-34 1 L FC 24 Gliwice
358 Jolanta Jarlaczyńska K Tychy Bieg główny K40-44 1 S -
359 Krzysztof Hangiel M Sosnowiec Zawody Nordic Walking M-Open NORDIC - M Harpagan Sosnowiec
360 Dominika Izdebska K Olkusz Bieg sztafetowy 3x - 1 M O.S.V TEAM
361 Mariusz Izdebski M Olkusz Bieg sztafetowy 3x Sztafeta 3x5000m 1 M O.S.V TEAM
362 Marzena Poniewierska K Tychy Bieg główny K40-44 1 S -
363 Bogdan Mystek M Olkusz Bieg sztafetowy 3x Sztafeta 3x5000m 1 M O.S.V TEAM
364 Adam Poniewierski M Tychy Bieg główny M40-44 1 XL -
365 Jolanta Kasprzyk-Izdebska K Olkusz Zawody Nordic Walking K-Open NORDIC 1 S O.S.V TEAM
366 Mateusz Żelazny M Sosnowiec Bieg uzupełniający M-Open 1 M |Healthy Body Żelazny&Żelazny
367 Jarek Kożdoń M Żory Bieg uzupełniający M-Open 1 M Niewymiękacze
368 Andrzej Kapa M Czeladz Bieg główny M55-59 - L -
369 edyta bańczyk K Wodzisław Śląski Zawody Nordic Walking K-Open NORDIC - S -
370 Piotr Małek M Bąków Bieg główny M16-24 1 M -
371 Monika Nowicka K Tychy Bieg główny K25-29 1 M warsztat formy
372 Grzegorz Stabik M Wyry Bieg uzupełniający M-Open 1 L -
373 Agnieszka Grzybek M Tychy Bieg uzupełniający M-Open 1 S -
374 Adrian Grzybek M Tychy Bieg uzupełniający M-Open 1 XL -
375 Joanna Białek K Sosnowiec Bieg uzupełniający K-Open 1 M -
376 Dariusz Borucki M Bielsko-Biała Bieg główny M35-39 1 L -
377 Piotr Niechwiejczyk M Świętochłowice Zawody Nordic Walking M-Open NORDIC 1 L OPEL ACTIVE TEAM GLIWICE / Świętochłowice
378 Katarzyna Nowacka K Gdańsk Bieg uzupełniający K-Open 1 M -
379 Marcin Nowacki M Gdańsk Bieg główny M35-39 1 M -
380 Klaudia Białas K Orzesze Zawody Nordic Walking K-Open NORDIC 1 S -
381 Bożena Białas K Orzesze Zawody Nordic Walking K-Open NORDIC 1 S -
382 Eugeniusz Baron M Orzesze Bieg główny M50-54 1 L Ustrońska Szkoła Narciarstwa Biegowego
383 Kamil Wykręt M Porąbka Bieg główny M16-24 1 L -
384 Piotr Uściłowicz M Sosnowiec Bieg uzupełniający M-Open 1 M -
385 Grzegorz Wnuk M rybnik Bieg główny M45-49 1 XL SBD ENERGETYK Rybnik
386 DOROTA RUDNICKA K Tychy Zawody Nordic Walking K-Open NORDIC 1 M -
387 Mariusz Łada M Knurów Bieg główny M45-49 1 M -
388 Dariusz Belowski M Tychy Bieg główny M45-49 1 L -
389 Katarzyna Rueckert-Sroka K Wyry Zawody Nordic Walking K-Open NORDIC 1 S -
390 Thomas Sroka M Wyry Zawody Nordic Walking M-Open NORDIC 1 XXL -
391 PIOTR KORZUSZNIK M Czerwionka-Leszczyny Bieg główny M55-59 1 M LUXTORPEDA CZERWIONKA
392 Andrzej Naglik M Nowa Wieś Bieg główny M30-34 1 M -
393 anastazja sitko majka K Katowice Bieg główny K25-29 1 S -
394 małgorzata sitko K charsznica Bieg główny K45-49 1 S -
395 krzysztof sitko M charsznica Bieg główny M55-59 1 L -
396 Janusz Pytel M Sosnowiec Bieg główny M55-59 - S Sokół Zakopane
397 Marta Syryjczyk K Łaziska Górne Bieg uzupełniający K-Open 1 L -
398 Robert Drozdowski M Łaziska Górne Bieg uzupełniający M-Open 1 L -
399 EWA POŁAP K Chorzów Bieg główny K35-39 1 M -
400 EWA WAMPOSZCZYK K Chorzów Bieg główny K30-34 1 L -
401 Sławomir Niedbała M Dąbrowa Górnicza Bieg główny M45-49 1 M -
402 TOMASZ WAMPOSZCZYK M Chorzów Bieg główny M30-34 1 XXL -
403 JACEK JARCZYK M Chorzów Bieg główny M40-44 1 L -
404 Piotr Żmija M Wyry Bieg uzupełniający M-Open - L -
405 ARTUR ROZMUS M Katowice Bieg główny M35-39 1 L -
406 Zyta Kaszyńska K Pobiedziska Bieg główny K25-29 1 L -
407 Marek Nowak M Poznań Bieg główny M25-29 1 L -
408 Zyta Kaszyńska K Pobiedziska Bieg główny K25-29 - L -
409 Krystyna MŁOCEK K Rzyki Zawody Nordic Walking K-Open NORDIC - L -
410 ŁUKASZ NIR M Tychy Bieg główny M35-39 1 L -
411 Adam Dytko M Orzesze Bieg główny M25-29 1 L Hades Mikołów
412 Arkadiusz Solarz M Mikołów Bieg uzupełniający M-Open 1 L Hades Mikołów
413 MACIEJ GIERLOTKA M Katowice Bieg główny M35-39 1 M -
414 Teresa Brożek K Tychy Zawody Nordic Walking K-Open NORDIC - M WARSZTAT FORMY
415 Agnieszka Wolny K Tychy Zawody Nordic Walking K-Open NORDIC 1 S Warsztat Formy
416 Marcin Kocoń M Tychy Bieg główny M35-39 - L -
417 Michal Gramatyka M Tychy Bieg uzupełniający M-Open - XXL -
418 Tomasz Hapek M Kobiór Bieg główny M35-39 - M -
419 Bartłomiej Gałuszka M Mikołów Bieg główny M25-29 1 L -
420 Monika Nowicka K Tychy Bieg główny M35-39 1 L WARSZTAT FORMY
421 Małgorzata Brożek K Tychy Zawody Nordic Walking K-Open NORDIC 1 L WARSZTAT FORMY
422 Magdalena Paluch-Świątek K Katowice Bieg uzupełniający K-Open 1 S -
423 Maja Świątek K Katowice Bieg uzupełniający K-Open 1 L -
424 Michalina Świątek K Katowice Bieg uzupełniający K-Open 1 M -
425 Jarosław Świątek M Katowice Bieg uzupełniający M-Open - M -
426 Maria Rogacka-Rzepka K Gliwice Bieg główny K40-44 1 S SBD Energetyk Rybnik
427 Jarosław Świątek M Katowice Bieg główny M40-44 1 M -
428 Pawel Szpaidel M Sosnowiec Bieg główny M30-34 - L -
429 MARIUSZ THAMM M Katowice Bieg sztafetowy 3x Sztafeta 3x5000m 1 L -
430 Tomasz De Gambe M Szczecinek Bieg uzupełniający M-Open 1 M -
431 Mariusz Martowicz M Katowice Bieg sztafetowy 3x Sztafeta 3x5000m 1 L -
432 Marcin Thamm M Katowice Bieg sztafetowy 3x Sztafeta 3x5000m 1 M -
433 Karolina Thamm K Katowice Bieg uzupełniający K-Open 1 M -
434 Andrzej Truchan M Katowice Bieg uzupełniający M-Open 1 L -
435 Andrzej Krzemiński M Siemianowice Śląskie Bieg główny M40-44 1 M PKO Bank Polski
436 Ewa Krzemińska K Siemianowice Śląskie Bieg główny K40-44 1 L -
437 Mariola Minkina K Zawiercie Bieg uzupełniający K-Open - XL -
438 Mirosław Nowik M Gdansk Bieg główny M30-34 - XL My TEAM
439 Rafał Szuplak M Tychy Bieg główny M16-24 1 L -
440 EWELINA ARABAS K Tychy Zawody Nordic Walking K-Open NORDIC 1 M -
441 Paweł Bajorek M Chorzów Bieg główny M25-29 1 L -
442 Sebastian Hulin M Katowice Bieg główny M40-44 - L OPTI-YACHTS Crew
443 robert tur M rybnik Bieg główny M40-44 - XL zabiegani czestochowa
444 Jakub Piekarz M Sosnowiec Bieg główny M25-29 1 M -
445 Izabela Weisman K Żory Bieg główny K40-44 - S MaratonyPolskie.PL
446 leszek Mielcarek M Bytom Zawody Nordic Walking M-Open NORDIC - L -
447 Tomasz Kasprzak M Tychy Bieg główny M35-39 1 L Pepe
448 Tomasz Wilk M Katowice Bieg główny M35-39 1 L -
449 Marek Lesz M Katowice Bieg główny M30-34 - L LIVE IN LIFE
450 Zbigniew Stelmach M Oświęcim Zawody Nordic Walking M-Open NORDIC 1 L -
451 Tadeusz Zieliński M Wodzisław Śląski Bieg główny M25-29 1 M -
452 Grzegorz Bigos M Jaworzno Bieg główny M35-39 1 L GRAMMI
453 Jacek Kurek M Tychy Bieg główny M40-44 1 S Schöck/40-latek Tychy
454 Ewa Chodacka K Kobiór Bieg uzupełniający K-Open 1 M -
455 hanna taut K gostyn Bieg uzupełniający K-Open 1 S -
456 Robert Rolnik M Gliwice Bieg sztafetowy 3x Sztafeta 3x5000m - L Gliwice biegają
457 Maciek Stodolak M Gliwice Bieg sztafetowy 3x Sztafeta 3x5000m - S Gliwice biegają
458 Robert Smyk M Gliwice Bieg sztafetowy 3x Sztafeta 3x5000m - M Gliwice biegają
459 Izabela Oziewicz K Landvetter Bieg główny K35-39 1 S Dream Team
460 Jacek Iskierka M Brenna Bieg główny M35-39 1 L -
461 Ireneusz Krzempek M Brenna Bieg główny M40-44 1 L -
462 Beata Smaga-Kołodziej K Tychy Bieg główny K30-34 - M Warsztat Formy
463 KATARZYNA WIŚNIEWSKA K Będzin Bieg główny K30-34 - XL -
464 Daniel Greinert M Katowice Bieg główny M25-29 1 L -
465 WIESŁAW KOCZUR M KOZY Bieg sztafetowy 3x Sztafeta 3x5000m - S KOCZURY
466 Adam Jagieła M Siemianowice Śląskie Bieg główny M40-44 - S KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
467 Jacek Polok M Wyry Bieg uzupełniający M-Open 1 XL -
468 GRZEGORZ ZROBCZYNSKI M Zabrze Zawody Nordic Walking M-Open NORDIC - L NIEZRZESZONY
469 Iza Hońca K Katowice Bieg główny K35-39 - M -
470 Bolesław Wolny M Żernica Bieg główny M65+ 1 L -
471 Dariusz Kik M Chorzów Bieg uzupełniający M-Open - M -
472 Tomasz Sieja M Tychy Bieg główny M35-39 1 XL -
473 KRZYSZTOF DUDA M MIKOŁOW Zawody Nordic Walking M-Open NORDIC 1 L NW SPEED MIKOLOW
474 Tomasz Dobrzyniecki M Tychy Bieg główny M35-39 1 XL -
475 Krzysztof Konopko M Mikołów Bieg główny M30-34 1 XL -
476 Maciej Siedlar M Gdansk Bieg główny M35-39 1 L Jamajka Team
477 Maciej Blach M Tychy Bieg uzupełniający M-Open 1 M -
478 Magdalena Krause K Mikołów Bieg uzupełniający K-Open 1 S bbl Mikołów
479 Piotr Swaryczewski M Gliwice Bieg uzupełniający M-Open - XL -
480 Dominik Wrona M Katowice Bieg główny M30-34 - L -
481 Dominik Wrona M Katowice Bieg główny M30-34 - L -
482 Marcin Polak M Katowice Bieg główny M25-29 - XL -
483 Anna Romanek K Katowice Bieg główny K25-29 - M -
484 Nikodem Anczykowski M Tychy Bieg główny M40-44 - XXL -
485 Anna Toporek K Sosnowiec Bieg główny K16-24 1 S Toporno Team
486 Alicja Topór K Sosnowiec Bieg główny K16-24 - M Toporno Team
487 Elżbieta Żuchowicz K Dąbrowa Górnicza Bieg główny K55-59 - S -
488 Łukasz Ratajczyk M Sosnowiec Bieg główny M16-24 - XXL Yardee / Toporno Team
489 Danuta Nawrocka K Dąbrowa Górnicza Zawody Nordic Walking K-Open NORDIC - M -
490 Marcin Kapela M Bielsko-Biała Bieg główny M30-34 - M -
491 Andrzej DZIADOWIEC M Chełmek Bieg główny M45-49 - M -
492 Patrycja Pojda M Gostyń Bieg główny M16-24 - M -
493 Maciej Zambrzycki M Zabrze Bieg główny M35-39 - XL -
494 Katarzyna Piechula K Tychy Bieg główny K35-39 - M -
495 Wojciech Kruk M Zabrze Bieg uzupełniający M-Open - M -
496 Katarzyna Malarek-Penkala K Świętochłowice Bieg uzupełniający K-Open - S Wyzwolenia team


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K-Open 43
K-Open NORDIC 31
K16-24 11
K25-29 19
K30-34 12
K35-39 17
K40-44 8
K45-49 5
K50-54 1
K55-59 2
K60-64 0
K65+ 0
M-Open 44
M-Open NORDIC 22
M16-24 26
M25-29 52
M30-34 46
M35-39 54
M40-44 42
M45-49 23
M50-54 11
M55-59 8
M60-64 1
M65+ 7
Sztafeta 3x5000m 9
Kobiety 151
Mężczyźni 345
Wszyscy 496