Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Powiat Międzychodzki Pracownik RDLP Poznań Rozmiar koszulki
1 Piotr Kapłon Plewiska Bieg Główny - 1 - NIE NIE XL
2 Izabela Jabłońska Koziegłowy Bieg Główny - 1 KBkatorżnikMG NIE NIE L
3 Bartosz Bieleń Luboń Bieg Główny - 1 - NIE NIE M
4 Krystian Kęsy Sieraków Wielkopolski Bieg Główny - - MRS91 TAK NIE L
5 ADAM SOBCZYNSKI miedzychod Bieg Główny - - - TAK NIE L
6 Kamila Skrzypkowiak Poznań Bieg Główny - - Drużyna Szpiku/ForMeds Team NIE NIE M
7 Dawid Dąbrowski Murowana Goślina Bieg Główny - 1 Czerwonak Biega NIE NIE M
8 Beata Jóźwiak Sieraków Wlkp Bieg na milę - - - TAK NIE S
9 RADOSŁAW MICHALSKI Lwówek Bieg Główny - 1 - NIE NIE M
10 Gajana Małachowska Pomiechówek Bieg Główny - - - NIE NIE S
11 Piotr Pilarski Wodzisław Śląski Bieg Główny - - Forma Wodzisław Śląski NIE NIE M
12 marta dorożała Sieraków Bieg Główny - 1 - TAK NIE M
13 Paweł Skrzypkowiak Poznań Bieg Główny - 1 ForMeds Team NIE NIE M
14 Jakub Ruła Poznań Bieg Główny - 1 - NIE NIE XXL
15 Julia Kasprzak WRONKI Bieg na milę - - - NIE NIE L
16 Anna Kiwertz Poznań Bieg Główny - 1 Mamy-Biegamy NIE NIE M
17 Dariusz Nowak Międzychód Bieg Główny - 1 - TAK NIE L
18 Rafał Matysiak Sieraków Wlkp Bieg Główny - 1 - TAK NIE L
19 Jarosław Frąckowiak Międzychód Bieg Główny - 1 Bąbel Team TAK NIE M
20 Maciej Szczepański Sieraków Bieg Główny - 1 - TAK NIE L
21 MARCIN FRANASZCZYK Sieraków Bieg Główny - - - TAK NIE L
22 Marcin Wójcik WRONKI Bieg Główny - 1 - NIE NIE M
23 Andrzej Skrzypczak Ocieszyn Bieg Główny - 1 Łanie i Byki NIE NIE L
24 Przemysław Kaczmarek Sieraków Bieg Główny - 1 T.Ryb 95-00 TAK NIE L
25 KONRAD IMIANOWSKI Sieraków Bieg Główny - 1 - TAK NIE L
26 Joanna Sahan kiszewo Bieg Główny - 1 Łanie i Byki NIE TAK M
27 Arkadiusz Pohl Rokietnica Bieg Główny - 1 Łanie i Byki NIE TAK XL
28 Milena Łodyga Grodzisk Wlkp. Bieg Główny - 1 Danflor Team NIE NIE S
29 Jacek SKODKOWSKI Poznań Bieg Główny - 1 SPWL Poznań NIE NIE M
30 Magdalena Odważnyy Dąbrowa Bieg Główny - 1 - NIE NIE S
31 Mateusz Borkowski Poznań Bieg Główny - 1 Wataha Północy NIE NIE M
32 MARIUSZ BROWARSKI Poznań Bieg Główny - - RUN 24 NIE NIE XL
33 GRZEGORZ BUŁDAK Sieraków Bieg Główny - - - TAK NIE L
34 Rafał Kowalewski Poznań Bieg Główny - - - NIE NIE S
35 Arleta Błoch WRONKI Bieg Główny - 1 Wroniecki Klub Biegacza NIE NIE M
36 Karol Wachowiak Pniewy Bieg Główny - 1 Kibole w Biegu NIE NIE M
37 Sebastian Przybył WRONKI Bieg Główny - 1 - NIE NIE L
38 ARTUR DEKIERT Poznań Bieg Główny - 1 Coffee to GO NIE NIE L
39 TOMASZ OSTAJEWSKI Lwówek Bieg Główny - 1 OSIEDLE ROZALIN W LUSÓWKU NIE NIE L
40 HENRYK ŁĄCZYNSKI Szamotuły Bieg Główny - - AMATOR NIE NIE L
41 Adrian Szukała WRONKI Bieg Główny - 1 Wroniecki Klub Biegacza NIE NIE L
42 michał maciejewski Poznań Bieg Główny - - KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA NIE NIE L
43 Michał Ciebielski Pniewy Bieg Główny - - - NIE NIE XXL
44 Tomasz Jaroni Poznan Bieg Główny - 1 handex poznań NIE NIE L
45 Anita Jaroni Poznań Bieg na milę - - handex poznań NIE NIE S
46 Oliwia Jaroni Poznań Bieg na milę - - handex poznań NIE NIE S
47 Michał Kapłon Plewiska Bieg na milę - - - NIE NIE S
48 Aleksandra Matysiak Grodzisk Wlkp. Bieg Główny - - Grodziski Klub Biegacza NIE NIE M
49 Mateusz Nowak BUK Bieg Główny - - - NIE NIE L
50 Krzysztof Wróblewski Międzychód Bieg Główny - 1 RUNNERS PMI TAK NIE M
51 Anna Bajer Tarnowo Podgórne Bieg Główny - 1 Wuef Club Decathlon Swadzim NIE NIE M
52 Marta Kraszka Poznań Bieg Główny - - Zgrupka team NIE NIE S
53 Tomasz Jarosz Poznań Bieg Główny - 1 GPD Załoga TRI NIE NIE L
54 Marek Prech Złotniki Bieg Główny - 1 ALTOM Gniezno NIE NIE M
55 ADRIAN WOSZCZYŁO Pszczew Bieg Główny - - Night Runners NIE NIE M
56 Rafał Ćwiertnia Sieraków Bieg Główny - - GB Wielkopolscy Biegacze TAK NIE L
57 Grzegorz Nahaczewski Nowy Tomysl Bieg Główny - - - NIE NIE XL
58 Piotr Nowak Skórzewo Bieg Główny - - - NIE NIE L
59 Marcin Radczak Poznań Bieg Główny - 1 Maratończyk Poznań NIE NIE L
60 Jacek Zerbst Nowy Tomysl Bieg Główny - 1 - NIE NIE M
61 Damian Stachowiak Międzychód Bieg Główny - 1 Niezrzeszony TAK NIE M
62 Magdalena Jurek Międzychód Bieg Główny - - - TAK NIE S
63 Joanna Kaczmarek Międzychód Bieg Główny - - - TAK NIE S
64 HELENA PRZYBYLSKA-BUŚKO Międzychód Bieg Główny - 1 PMI Runners TAK NIE S
65 MACIEJ BUŚKO Międzychód Bieg Główny - 1 PMI Runners TAK NIE S
66 Artur Kąkol Duszniki Bieg Główny - 1 - NIE NIE S
67 Sławomir Orzeł Sieraków Bieg Główny - - - TAK NIE M
68 ADAM PIETRUSZYŃSKI Międzychód Bieg Główny - 1 - TAK NIE XL
69 Łukasz Frański Nowy Tomyśl Bieg Główny - 1 Drużyna Jezusa NIE NIE L
70 Sylwia Kałwińska Poznań Bieg Główny - 1 WATAHA TEAM NIE NIE S
71 Mariusz Kałwiński Poznań Bieg Główny - 1 WATAHA TEAM NIE NIE L
72 Krystian Brychczyński Poznań Bieg Główny - 1 WATAHA TEAM NIE NIE L
73 Maciej Chrenowicz Poznań Bieg Główny - - APD/Ofix.pl NIE NIE M
74 Zdzisław Gotfrydziak Międzychód Bieg Główny - - BMW Running Team TAK NIE M
75 Rafał Wiśniewski Międzychód Bieg Główny - 1 BMW Running Team TAK NIE M
76 DAWID CIEŚLAK Komorniki Bieg Główny - 1 KGB GRZMOT KOMORNIKI NIE NIE M
77 Władysław Wieczorkowski Poznań Bieg Główny - - - NIE NIE L
78 Paweł Ciuraj Sieraków Bieg Główny - 1 - TAK NIE L
79 Magdalena Palmowska Poznań Bieg Główny - 1 - NIE NIE M
80 Jan Palmowski Poznań Bieg Główny - 1 - NIE NIE L
81 Ewelina Biała Poznań Bieg Główny - 1 - NIE NIE S
82 Ewelina Kozaczyńska Sady Bieg Główny - 1 - NIE NIE S
83 Radosław Guzikowski Poznań Bieg Główny - 1 Night Runners NIE NIE XXL
84 Paweł Chuba Krasnystaw Bieg Główny - 1 - NIE NIE M
85 Mateusz Herrman Sieraków Bieg Główny - 1 - TAK NIE XL
86 TOMASZ MUSIAŁ Pniewy Bieg Główny - - - NIE NIE L
87 Adrian Janicki Konin Bieg Główny - 1 MMBS Team NIE NIE L
88 Sylwia Sołtysiak Żerków Bieg Główny - 1 MMBS TEAM NIE NIE M
89 Natalia Gembicka Poznań Bieg Główny - 1 - NIE NIE S
90 Robert Antczak Poznań Bieg Główny - 1 - NIE NIE L
91 Aleksandra Piątkowiak Poznań Bieg Główny - 1 gRUNwald team Poznań NIE NIE L
92 Przemysław Zabel Tarnowo Podgórne Bieg Główny - - sklepbiegacza.pl NIE NIE S
93 Hanna MICHALIK-TOMCZAK Poznań Bieg Główny - 1 Malta Poznań / Smashing Pąpkins NIE NIE L
94 Piotr Skorupinski Poznań Bieg Główny - 1 - NIE NIE L
95 Magda Dudlik Poznań Bieg na milę - - - NIE NIE L
96 Zuzanna Miernik Żerków Bieg Główny - 1 MMBS Team NIE NIE M
97 Michał Suchacki Tarnowo Podgórne Bieg Główny - 1 - NIE NIE L
98 Robert Bugaj Konin Bieg Główny - 1 - NIE NIE L
99 Katarzyna Czarnowska Poznań Bieg Główny - - Kobiety biegają NIE NIE S
100 sebastian stachowiak swarzedz Bieg Główny - 1 - NIE NIE L
101 GERARD PIETRUSZYŃSKI Międzychód Bieg Główny - 1 - TAK NIE L
102 MACIEJ MAJEWSKI Poznań Bieg Główny - 1 - NIE NIE M
103 Filip Rejse Sieraków Bieg Główny - - - TAK NIE L
104 Sebastian Jambrożek Poznań Bieg Główny - 1 Drużyna Szpiku NIE NIE L
105 Angelina Woyczyńska Leszno Bieg Główny - - OKFIR ŚMIGIEL NIE NIE S
106 Damian Zachmyc Poznań Bieg Główny - 1 - NIE NIE S
107 Karol Borowski Siemiany Bieg Główny - 1 Grodzisk NIE TAK L
108 Magdalena Wieczorek kiszewo Bieg Główny - 1 Łanie i Byki NIE NIE S
109 Marcin Jaroszyk Bolewice Bieg Główny - 1 - NIE NIE M
110 GRZEGORZ AUGUSTYNIAK Sieraków Bieg Główny - 1 AUGUSTYNIAK TEAM TAK NIE L
111 krzysztof Kliszczak Poznań Bieg Główny - - - NIE NIE L
112 Krzysztof Skrok Płock Bieg Główny - 1 Rykowisko NIE NIE M
113 AGNIESZKA WITCZAK FLAJSZER miedzychod Bieg Główny - 1 - TAK NIE L
114 Michał Cichy Wolsztyn Bieg Główny - 1 Wolsztyńska Akademia Biegowa NIE NIE M
115 Kamil Kaniewski Dąbrowa Bieg Główny - 1 - NIE NIE M
116 Grzegorz Zatoń Plewiska Bieg Główny - 1 - NIE NIE M
117 Patryk Sopata Drezdenko Bieg Główny - 1 FC BAZOOKA NIE NIE L
118 Magdalena Jałowska Poznań Bieg Główny - 1 Maratończyk Poznań NIE NIE S
119 DARIUSZ RUBASZNIAK Poznań Bieg Główny - 1 - NIE NIE XL
120 Robert Kurys Luboń Bieg Główny - 1 Luboński Klub Biegacza NIE NIE XXL
121 Rafał Paluszak Sieraków Wlkp Bieg Główny - 1 Pierścienia TAK NIE L
122 Wojciech Andrzejewski Poznań Bieg Główny - - Decathlon Komorniki NIE NIE L
123 Maciej Posanow Błażejewo Bieg Główny - 1 - NIE NIE M
124 PIOTR PIECHOTA Opalenica Bieg Główny - - Promien Opalenica NIE NIE L
125 Zbigniew Klapa Grodzisk Wlkp. Bieg Główny - 1 nie NIE TAK XXL
126 PRZEMYSŁAW FORNALIK Lwówek wielkopolski Bieg Główny - 1 KM Lwówek Wielkopolski NIE NIE M
127 Jarosław Madajczak Trzcianka Bieg Główny - 1 - NIE NIE L
128 Bogusław Wroński Szamotuły Bieg Główny - 1 KB Powolniak NIE NIE M
129 Andrzej Malis Swarzędz Bieg Główny - 1 Drużyna Szpiku NIE NIE XL
130 Krystian Jach WRONKI Bieg Główny - 1 Wroniecki Klub Biegacza NIE NIE L
131 Bartosz Chrzan Recz Bieg Główny - - - TAK TAK L
132 Małgorzata Tomczyk Morąg Bieg Główny - 1 - NIE NIE M
133 Beata Cichewicz Swarzędz Bieg Główny - 1 Kobiety biegają NIE NIE M
134 Hubert Cichewicz Swarzędz Bieg Główny - 1 - NIE NIE XL
135 Zuzanna Kaczmarek Poznań Bieg Główny - 1 - NIE NIE S
136 Artur Wachowiak Poznań Bieg Główny - 1 - NIE NIE M
137 Karolina Chabros Poznań Bieg Główny - 1 sklepbiegacza.pl NIE NIE S
138 MAGDALENA NOWAK Ujazd- Huby Bieg Główny - 1 GKB NIE NIE M
139 Mateusz Fitt Granowo Bieg Główny - - Danflor Team NIE NIE S
140 MACIEJ JENEK Międzychód Bieg Główny - 1 - TAK NIE S
141 GRZEGORZ PYTA Grodzisk Wlkp. Bieg Główny - 1 niezrzeszony NIE NIE L
142 Tadeusz Koroński Poznań Bieg Główny - 1 ATC EPPO NIE NIE XL
143 Marcin Nowak Tarnowo Podgórne Bieg Główny - 1 Lost Runner NIE NIE M
144 Karol Maciąg Bielsko Bieg Główny - 1 Międzychód Biega TAK NIE S
145 Piotr Francuzowicz Rostworowo Bieg Główny - 1 KB ZAWAŁ NIE NIE XL
146 Waldemar Sówka Stajkowo Bieg Główny - 1 Brak NIE NIE L
147 Sara Owczarczak-Garstecka Poznan Bieg Główny - - - NIE NIE M
148 Jarosław Troszczyński Oborniki Wlkp Bieg na milę - - Bracia Troszczyńscy NIE NIE S
149 Marek Skąpski Przeźmierowo Bieg Główny - 1 - NIE NIE M
150 Urszula Dymek PĘCKOWO Bieg Główny - 1 - NIE NIE S
151 Joanna Skąpska Poznań Bieg Główny - 1 - NIE NIE L
152 Tomasz Musiał Dąbcze Bieg Główny - - - NIE NIE L
153 Julia Mrówka Pniewy Bieg na milę - - Concordia Runners Team NIE NIE S
154 Krzysztof Mrówka Pniewy Bieg na milę - - Concordia Runners Team NIE NIE XXL
155 Szymon Bartkowiak Dabrowka Bieg Główny - 1 - NIE NIE L
156 Jan Ptaszyński Rogoźno Wielkopolskie Bieg Główny - 1 Osiedle Rozalin w Lusówku NIE NIE L
157 Robert Stołowski Wieleń Bieg Główny - - Amica NIE NIE L
158 SAMANTA KASPRZAK Zatom Stary Bieg na milę - - - TAK NIE S
159 Dominik Grabowski Oborniki Bieg Główny - 1 - NIE NIE L
160 Krzysztof Rogala Kałkowskie Bieg Główny - - Nadleśnictwo Antonin NIE TAK L
161 Aleksandra Dzierzkowska Koziegłowy Bieg Główny - 1 Malta Poznań NIE NIE M
162 PIOTR PŁACZEK Poznań Bieg Główny - 1 malta poznan NIE NIE L
163 Natalia Stanisławiak Szamotuły Bieg Główny - 1 - NIE NIE L
164 Mirosław Białek WRONKI Bieg Główny - 1 Wroniecki Klub Biegacza NIE NIE L
165 Magdalena Cebernik Linie Bieg Główny - - Brak NIE NIE S
166 RAFAŁ FRAŃSKI Luboń Bieg Główny - 1 Luboński Klub Biegacza NIE NIE L
167 Agnieszka Knychała Zbąszyń Bieg Główny - 1 - NIE NIE L
168 Olga Soporowska Poznań Bieg na milę - - - NIE NIE L
169 Łukasz Radajewski Wolsztyn Bieg Główny - 1 Wolsztyński Klub Biegowy NIE NIE M
170 Sebastian Oszmałek Sieraków Bieg Główny - 1 - TAK NIE M
171 Sławomir Starosta Ostroróg Bieg Główny - 1 Biegam, bo lubię :) NIE NIE M
172 Alicja Kukla-Kowalska Lusówko Bieg Główny - 1 BIEGAM BO NIE LUBIĘ NIE NIE S
173 Marian Tatarynowicz Zielona Góra Bieg Główny - - niezrzeszony NIE NIE L
174 slawomir krysztofiak Bydgoszcz Bieg Główny - 1 argentchem NIE NIE L
175 Tomasz Musiał Pniewy Bieg Główny - 1 - NIE NIE L
176 Sławomir Fornalik Komorowo Bieg Główny - 1 KM Lwówek Wielkopolski NIE NIE L
177 MARIUSZ KORBAS Sady Bieg Główny - 1 - NIE NIE L
178 Marcin Rogowski Nowe Bieg Główny - 1 - NIE NIE S
179 Monika Stefaniak Poznań Bieg Główny - 1 Arena Ruchu NIE NIE L
180 Wiktor Borysewicz Wyrzeka Bieg Główny - - 77 SPORT NIE NIE M
181 Rafał Litke Międzychód Bieg Główny - 1 Ojo Team TAK NIE L
182 Michał Klapczyński Siekierki Wielkie / Sieraków Bieg Główny - 1 Redneck Runners NIE NIE L
183 Dominika Kłoda rybnik Bieg Główny - 1 1 Second Team NIE NIE S
184 Bartosz Chełkowski Sieraków Bieg Główny - 1 Cross Sieraków TAK NIE S
185 Hanna Kaźmierczak Śrem Bieg Główny - 1 - NIE NIE S
186 Tomasz Ren Sieraków Bieg Główny - 1 - TAK NIE L
187 Kamil Sieroń Nowy Tomyśl Bieg Główny - 1 BERO TEAM NIE NIE L
188 Katarzyna Mielnik Poznań Bieg Główny - - - NIE NIE S
189 Konrad Ratajczak Pniewy Bieg Główny - 1 trochę już biegam ;) NIE NIE M
190 Rozalia Gapska PĘCKOWO Bieg Główny - 1 - NIE NIE S
191 Ewa Gapska PĘCKOWO Bieg Główny - 1 - NIE NIE S
192 RADEK BĄBELCZYK Międzychód Bieg na milę - - Bąbel Team TAK NIE M
193 Jarosław Szygenda Poznań Bieg Główny - 1 Maratończyk Poznań NIE NIE M
194 piotr rychter Opalenica Bieg Główny - 1 OPALENICKI KLUB BIEGACZA NIE NIE XL
195 Józef Wrona Wieleń Bieg Główny - - - NIE NIE XL
196 Witold Borowski Sieraków Bieg Główny - 1 Borowski Triathlon Team TAK NIE L
197 ŁUKASZ SZAFER Szamotuły Bieg Główny - 1 - NIE NIE L
198 Piotr ZAJĄCZKOWSKI Gorzów Wlkp. Bieg Główny - 1 Syberian Husky Team NIE NIE XL
199 Michał Leszczyński Deszczno Bieg Główny - 1 Syberian Husky Team NIE NIE M
200 Bartosz Dyliński STRZELCE KRAJEŃSKIE Bieg Główny - 1 N-ctwo Strzelce Kraj. NIE NIE M
201 Paweł Łączny Czempin Bieg Główny - 1 - NIE NIE L
202 Ewa Peksa Wągrowiec Bieg Główny - 1 - NIE NIE S
203 BOGUSŁAW KASPRZAK Poznań Bieg Główny - 1 - NIE NIE XL
204 MAGDALENA PAKULSKA Poznań Bieg Główny - 1 Piątkowo na Biegowo NIE NIE S
205 Sławomir Orzełek Piła Bieg Główny - 1 ORZEŁEK TEAM PIŁA NIE NIE XL
206 Marek Konke MŁYNKOWO Bieg Główny - 1 Pobiegacze NIE NIE M
207 Piotr Pawlicki Bolechówko Bieg Główny - 1 - NIE NIE M
208 Maria Wengierek Poznań Bieg Główny - 1 - NIE NIE M
209 Marek Relewicz Poznań Bieg Główny - 1 - NIE NIE L
210 Katarzyna Kąkol Duszniki Wielkopolskie Bieg Główny - 1 Pobiegacze NIE NIE M
211 Jolanta Konke MŁYNKOWO Bieg Główny - 1 pobiegacze NIE NIE M
212 Tomasz Lisiecki Luboń Bieg Główny - 1 Trzynastka Plus NIE NIE L
213 Beata Lewicka-Płaczek Poznan Bieg Główny - 1 - NIE NIE S
214 SZYMON KUKUŁA Oborniki Bieg Główny - 1 - NIE NIE M
215 ROMUALD JANAS Miedzychód Bieg Główny - 1 - TAK NIE M
216 Tomasz Framski Poznań Bieg Główny - - brak NIE NIE L
217 Czesław ROMAS Gorzów Wlkp. Bieg Główny - - - NIE NIE L
218 Hubert Buśko Poznań Bieg Główny - 1 - NIE NIE L
219 Marcin Krzysztoszek Duszniki Bieg Główny - 1 OSIR Duszniki NIE NIE XL
220 Marcin Piechota Grodzisk Wielkopolski Bieg Główny - 1 drużyna szpiku - KP PSP Grodzisk Wlkp. NIE NIE L
221 Maja Piechota Grodzisk Wlkp. Bieg Główny - - - NIE TAK M
222 TOMASZ GIRTLER Kąkolewo Bieg Główny - - Karczma Borowa Team NIE TAK S
223 Sandra Sopata Osów Bieg na milę - - Serwek Team NIE NIE S
224 DAMIAN (Dimas) NOWAK Zębowo Bieg Główny - 1 Piekarnia Wiejska w Zębowie NIE NIE XL
225 Anna Jędrzejczak Grodzisk Wielkopolski Bieg Główny - - ZUMBA TEAM NIE TAK M
226 Agnieszka Kubis Grodzisk Wielkopolski Bieg Główny - 1 ZUMBA TEAM NIE NIE M
227 EWA HURYŃ Szczecin Bieg Główny - 1 - NIE NIE S
228 Kazimierz Chwirot Lwówek Bieg Główny - 1 KM Lwówek Wlkp. NIE NIE L
229 BARBARA POCHRANOWICZ Myślibórz Bieg Główny - - - NIE NIE S
230 Mieczysław Lisek Lwówek Bieg Główny - 1 KM Lwówek NIE TAK S
231 Bartlomiej Majewski Mrowino Bieg Główny - 1 Rokietnica bieg NIE NIE L
232 Sławek Mrowiński WRONKI Bieg Główny - 1 - NIE NIE L
233 Aleksandra Kaczmarek Krzyż Wielkopolski Bieg na milę - - - NIE NIE S
234 Tomasz Jaroni Poznań Bieg na milę - - - NIE NIE L
235 LECH SALITA Gniezno Bieg Główny - - ALTOM GNIEZNO NIE NIE M
236 Daniel Barros Poznań Bieg Główny - 1 - NIE NIE S
237 Anna Wiśniewska Poznań Bieg Główny - 1 Zielona_Żabka Team NIE NIE M
238 Julia Frąckowiak Międzychód Bieg na milę - - - TAK NIE S
239 Monika Pająk Skórzewo Bieg Główny - 1 Mamy-Biegamy NIE NIE M
240 Andrzej Dembina suchy las/złotniki Bieg Główny - 1 - NIE NIE L
241 JANUSZ FAJFER Warszawa Bieg na milę - - - NIE NIE XXL
242 Mateusz Malinowski Poznań Bieg Główny - 1 - NIE NIE M


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 74
Mężczyźni 168
Wszyscy 242