Zapisz się na zawody
Lp. Imię kapitana Nazwisko kapitana Miejscowość Rodzaj sztafety Kategoria Opłata Drużyna Imię zawodnika 2 Nazwisko Imię zawodnika 3 Imię zawodniczki (kobieta) 4 Nazwisko (kobieta)
1 Beata Szafran Marków Świnice SZTAFETA OPEN - - pump!T Marcin Oleksiński Bartosz Karolina Gadocha-Clark
2 Krzysztof Gajewski Książenice SZTAFETA OPEN - 1 LIBELUL Przedszkole Z Pasją Mateusz Gajewska Dominika Hanna Kornacka
3 marian Wiśniewski PRUSZKÓW SZTAFETA OPEN - - czarni karol nowicka maria mariola pach
4 Piotr Zdziarski Grodzisk Mazowiecki SZTAFETA OPEN - 1 Dogoń Grodzisk Mazowiecki I Arkadiusz Malczak Piotr Sylwia Krzyzińska
5 Grażka Kowalska Mszczonów SZTAFETA OPEN - - drużyna Grażki Sławomir Niedziela Piotr Krystyna Sosnowska
6 Jakub Zygier ŻYRARDÓW SZTAFETA OPEN - - #trenerpawel Łukasz Sabat Filip Dorota Jakubowska
7 Wiktoria Ożóg ŻYRARDÓW SZTAFETA MODZIEŻOWA - - wściekłe jak buldogi Patrycja Maliszewska Dagmara Julia Matusiak
8 Wiktoria Ożóg ŻYRARDÓW SZTAFETA OPEN - - Wściekłe jak szprotki Patrycja Maliszewska Dagmara Julia Matusiak
9 Szymon Jasinski Lutkówka SZTAFETA MODZIEŻOWA - - SP Lutkówka Igor Cenkowski Łukasz Aleksandra Borowska
10 Bartosz Witecki Lutkówka SZTAFETA MODZIEŻOWA - - SP Lutkówka 2 Marcin Szczepański Paweł Klaudia Gajewska
11 Katarzyna Kowalska Grodzisk Mazowiecki SZTAFETA OPEN - 1 DOGOŃ Grodzisk Wojciech Szydlik Joanna Beata Dziekańska
12 Jarosław Pytlarczyk Grodzisk Mazowiecki SZTAFETA OPEN - 1 Dogoń Grodzisk Mazowiecki II Martyna Kuldanek Marcin Dorota Wojciechowska
13 Kinga Gałęcka Niepruszewo SZTAFETA OPEN - 1 Poznaniaki Tomasz Pacyński Mariusz Anna Czarnecka - Kaźmierczak
14 Beata Szybiñska Niepruszewo SZTAFETA OPEN - 1 FOQUS on TIME Tomasz Bartkowiak Piotr Joanna Bartkowiak
15 Jagoda Szybinska Niepruszewo SZTAFETA MODZIEŻOWA - - Dream Team Natalia Bartkowiak Wojciech Julia Bartkowiak
16 Sylwia Jeremiejewicz - Szymańska ŻYRARDÓW SZTAFETA OPEN - - Fantastic 4 Anna Rokicka Sylwia Agnieszka Miścierewicz
17 Patrycja Sosnowska Lutkówka SZTAFETA MODZIEŻOWA - - Lutkówka 3 Ewa Dąbek Kacper Alicja Krawczyk
18 Sylwia Golynska Zyrardow SZTAFETA OPEN - - Biegam bo Musze Karolina Jaworski Daniel Anna Sliwinska
19 Martyna Sadowska Mszczonów SZTAFETA MODZIEŻOWA - - Gimnazjum Mszczonów 1 Magdalena Olborski Jakub Anna Olborska
20 Olga Fabianowicz Mszczonów SZTAFETA MODZIEŻOWA - - Gimnazjum Mszczonów 2 Robert Woszczyk Klaudia Maja Kunecka
21 Żaneta Chmielewska Mszczonów SZTAFETA MODZIEŻOWA - - Gimnazjum Mszczonów3 Patrycja Skowrońska Paulina Marta Chmielewska
22 Elżbieta Majcher Rawa Mazowiecka SZTAFETA OPEN - - LUKS "BOGUSZYCE" Radosław Bednarek Damian Kamila Ziółkowska
23 Szymon Nosek Rawa Mazowiecka SZTAFETA OPEN - - LUKS "BOGUSZYCE" II Krystian Adamczyk Justyna Natalia Koperska
24 Radosław Bednarek Boguszyce SZTAFETA MODZIEŻOWA - - LUKS "BOGUSZYCE" / GIM Jakub Klimek Robert Sylwia Błażejewska
25 Tomasz Tkacz Mszczonów SZTAFETA OPEN - - TERMY MSZCZONÓW Zbigniew Wojtczak Andrzej Daria Noga
26 Franciszek Szymański ŻYRARDÓW SZTAFETA MODZIEŻOWA - - STOZ Żyrardów - Klasa VB Maria Kuracka Marta Kornel Dudziński
27 Katarzyna Hanszke Mszczonów SZTAFETA MODZIEŻOWA - - SP Mszczonów Jakub Szydlik Jakub Julia Dąbrowska
28 Dariusz Skolimowski Mszczonów SZTAFETA OPEN - - Biegowi Giganci Krystian Wojtyś Grzegorz Katarzyna Bogdańska
29 Irma Głowińska-Czarny Korytów A SZTAFETA OPEN - - VELUX Paweł Binkiewicz Katarzyna Zuzanna Smólska
30 Michał Stusiński Piekary SZTAFETA MODZIEŻOWA - - SP Piekary 1 Paweł Marjański Mateusz Marta Szustakiewicz
31 Norbert Sadkowski Piekary SZTAFETA MODZIEŻOWA - - SP Piekary 2 Patryk Szlaga Julia Emilia Krzemińska
32 Kornel Dudziński ŻYRARDÓW SZTAFETA MODZIEŻOWA - - SSP Franciszek Rokicka Maria Marta Kuracka
33 Rafał Piekarski Opoczno SZTAFETA OPEN - - Opoczno Sport Team Szymon Grzegorczyk Natalia Łucja Wiktorowicz
34 Ewa Biedrzycka Mszczonów SZTAFETA OPEN - - Niedoścignieni Mszczonów Piotr Żółtowski Krzysztof Barbara Korpus
35 Maciej Kair Kajrukszto ŻYRARDÓW SZTAFETA OPEN - 1 ŻYRARDOWSKIE ASY Dorota Dodzia Odolczyk Żaneta Nieprzykładna Michał Odol Odolczyk
36 Marcin Jaczyński Warszawa SZTAFETA OPEN - - Motointegrator Running Team Bartłomiej Dąbrowski Damian Aleksandra Polak
37 Magdalena Niedziela Milanówek SZTAFETA OPEN - - druzyna Madzi ABC ABC ABC ABC ABC
38 Krzysztof Niemojewski ŻYRARDÓW SZTAFETA OPEN - - Tygrysy Wiktoria Baka Mateusz Szymon Gontarczyk
39 ALEKSANDRA Pawlak Mszczonów SZTAFETA OPEN - - Pozytywni JANUSZ Kopowski JAROSLAW Paweł Kamiński
40 Szymon Gontarczyk ŻYRARDÓW SZTAFETA OPEN - - Tygryski Wiktoria Niemojewski Krzysztof Mateusz Baka


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 4
Mężczyźni 4
Wszyscy 40