Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Jestem niepełnosprawny
1 DARIUSZ JAGODZINSKI Piotrków Trybunalski Bieg Główny M 40-49 1 PIOTRKÓW BIEGA NIE
2 Kamil Daszczyński MYSZKÓW Bieg Główny - 1 - NIE
3 Radek Raska Koprivnice Bieg Główny M 40-49 - Koprivnice NIE
4 Łukasz Jakóbczak Żarki Bieg Główny - 1 Biegaj z Żarkami NIE
5 Józef Leski Zawiercie Nordic Walking M NORDIC 1 - NIE
6 Adam Rybak Zawiercie Bieg Główny M 40-49 - - NIE
7 Mariusz Frączek MYSZKÓW Bieg Główny M 30-39 - Ambitni Amatorzy NIE
8 Michał Serafin MYSZKÓW Bieg Główny M 30-39 - Ambitni Amatorzy NIE
9 Dagmara Serafin MYSZKÓW Bieg Główny K 30-39 - - NIE
10 Tomasz Kołacz MYSZKÓW Nordic Walking M NORDIC 1 Jurajski Klub Nordic Walking NIE
11 Sebastian Syma MYSZKÓW Bieg Główny M 40-49 1 - NIE
12 Joanna Sierpińska MYSZKÓW Bieg Główny K 30-39 1 Ambitni Amatorzy NIE
13 Tomasz Sierpiński MYSZKÓW Bieg Główny M 40-49 1 Ambitni Amatorzy NIE
14 BEATA KAMIŃSKA MYSZKÓW Bieg Główny K 40-49 - - NIE
15 Marta Plata Bytom Bieg Główny K 40-49 1 - NIE
16 PATRYCJA LIS Bytom Bieg Główny K 30-39 1 - NIE
17 Jakub Męcik MYSZKÓW Nordic Walking M NORDIC - Słoneczny patrol NIE
18 Marek Ferdynand MYSZKÓW Bieg Główny M 40-49 1 - NIE
19 Krzysztof Sornat MYSZKÓW Bieg Główny - 1 LKS Myszków NIE
20 Łukasz Schabek Czeladź Bieg Główny - 1 - NIE
21 Paweł Sokołowski Poręba Bieg Główny M 50-59 1 - NIE
22 Mateusz Kostrzewski MYSZKÓW Bieg Główny M 30-39 1 Positive Energy NIE
23 Rafal Kazimierczak MYSZKÓW Bieg Główny M 30-39 - - NIE
24 Tomasz Sadowski Sosnowiec Bieg Główny M 30-39 1 - NIE
25 piotr adamowski MYSZKÓW Bieg Główny M 40-49 1 - NIE
26 Zuzanna Pabin Masłońskie Bieg Główny - 1 Gmina Poraj Team NIE
27 SEBASTIAN LIWOCH MYSZKÓW Bieg Główny M 30-39 1 AJD Częstochowa NIE
28 Tomasz Sowiński Tychy Bieg Główny M 50-59 - - NIE
29 Rafał Formicki Zawiercie Bieg Główny - - - NIE
30 Łukasz Kaczmarczyk Jaszowice Bieg Główny - 1 - NIE
31 Łukasz Noga Sosnowiec Bieg Główny M 30-39 1 Dare2Run NIE
32 Małgorzata Bojanek Pustkowie Lgockie Nordic Walking K NORDIC - Słoneczny Patrol TAK
33 GRZEGORZ DORS Janów Nordic Walking M NORDIC 1 RTB Tracker Podkowa Janów NIE
34 Paweł Zięba Zawiercie Bieg Główny M 40-49 - Zielona Mila Zawiercie NIE
35 Grzegorz Szczerba Poręba Bieg Główny M 40-49 1 - NIE
36 Marek Sokołowski Mysłowice-Wesoła Bieg Główny M 40-49 1 RMD MONTRAIL TEAM NIE
37 Marcin Bierlet Ryczówek Bieg Główny M 30-39 - NOVIGO NIE
38 Marcin Milczarek Warszawa Praga Bieg Główny M 40-49 1 - NIE
39 Piotr Ormańczyk Częstochowa Bieg Główny M 30-39 1 - NIE
40 SŁAWOMIR GRELA Zawiercie Bieg Główny M 50-59 1 - NIE
41 Dawid Mokrzycki Boruszowice Bieg Główny M 30-39 1 boruszowice speed NIE
42 Sylwester Górski Częstochowa Bieg Główny M 40-49 - 1971 NIE
43 Rafał Machera Koniecpol Bieg Główny - 1 - NIE
44 Kristina Cablova Koprivnice Bieg Główny - - Koprivnice NIE
45 Zdzisława Rał Gliwice Bieg Główny K 60-69 - - NIE
46 Rafał Piernikarski Poraj Bieg Główny M 40-49 1 - NIE
47 Małgorzata CZOPEK SKAŁKA gmina. Włodowice Bieg Główny M 50-59 - - NIE
48 Jolanta Giza-Dubik MYSZKÓW Nordic Walking K NORDIC 1 Słoneczny Patrol -
49 Dagmara Smoleń Tychy Bieg Główny K 30-39 - Press Glass Biegamy i Wspieramy NIE
50 Eliza Krzysztoń Jaworznik Bieg Główny K 30-39 1 Ambitni Amatorzy NIE
51 Joanna Badeńska MYSZKÓW Nordic Walking K NORDIC 1 Słoneczny Patrol NIE
52 Marta Walocha-Jurczyk MYSZKÓW Nordic Walking K NORDIC 1 Słoneczny Patrol NIE
53 Rafał Kowalski Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 30-39 - - NIE
54 Tomasz Krzysztoń Żarki-Jaworznik Bieg Główny M 30-39 1 AMBITNI AMATORZY NIE
55 Olga Niemiec Żarki Nordic Walking K NORDIC 1 Żarki NIE
56 Wojciech Męcik MYSZKÓW Bieg Główny - 1 - NIE
57 Sławomir Żarski MYSZKÓW Bieg Główny M 50-59 - - NIE
58 Marek Fajer MYSZKÓW Bieg Główny M 50-59 1 Zwik Myszków, Ambitni Amatorzy NIE
59 Zuzanna Jaworska MYSZKÓW Bieg Główny - - - NIE
60 Bartosz Kot MYSZKÓW Bieg Główny - 1 - NIE
61 Zbigniew Szecówka Poraj Bieg Główny M 40-49 1 Ambitni Amatorzy NIE
62 Konrad Bilnik Dąbrowa Górnicza Bieg Główny M 50-59 1 - NIE
63 Kazimierz Lorens MYSZKÓW Nordic Walking M NORDIC 1 Słoneczny Patrol NIE
64 Piotr KUBACZ Mikołów Bieg Główny M 40-49 - - NIE
65 Szymon Owcarz Cynków Bieg Główny M 16-19 - - NIE
66 leszek Mielcarek Bytom Bieg Główny M 60-69 1 - NIE
67 STEFAN MAJOR Żarki Bieg Główny M 60-69 1 AMBITNI AMATORZY NIE
68 Jiri Zatopek Koprivnice Bieg Główny M 50-59 - Koprivnice NIE
69 Martin Hrncir Koprivnice Bieg Główny M 40-49 - Koprivnice NIE
70 Petr Navara Koprivnice Bieg Główny M 70+ - Koprivnice NIE
71 Tomasz Osławski Tychy Bieg Główny M 16-19 - - NIE
72 Zbigniew Stęplowski Złoty Potok Bieg Główny M 50-59 - - NIE
73 Mariusz Dąbrowski Żytno Bieg Główny - 1 KS VICTORIA ŻYTNO NIE
74 Justyna Dąbrowska Żytno Nordic Walking K NORDIC 1 KS VICTORIA ŻYTNO NIE
75 ŁUKASZ GRAJCAR KONOPISKA Bieg Główny - - CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHWA NIE
76 Beata Olejarz Częstochowa Bieg Główny - 1 - NIE
77 Natalia Anna Berska Żytno Bieg Główny - 1 - NIE
78 Barbara Chrzanowska Będzin Bieg Główny K 30-39 1 zdzieraj kapcie www.agatsu.pl NIE
79 Adam Zamora Żarki Bieg Główny M 30-39 - <<< B I E G A J Z Ż A R K A M I >>> NIE
80 Tomasz Marciński Sosnowiec Bieg Główny M 40-49 1 - NIE
81 Jolanta Barczyk Częstochowa Bieg Główny K 50-59 1 CITY CROSS NIE
82 Sylwia Miśta-Dorobisz MYSZKÓW Bieg Główny K 40-49 1 - NIE
83 grzegorz błaszczyk MYSZKÓW Nordic Walking M NORDIC 1 Słoneczny Patrol NIE
84 Sylwia Kot MYSZKÓW Bieg Główny K 30-39 1 - NIE
85 Rafał Kozik Janów Nordic Walking M NORDIC 1 RTB Tracker Podkowa Janów NIE
86 Piotr Janocha Żarki Letnisko Bieg Główny M 30-39 1 Libero Myszków NIE
87 Agnieszka Janocha Żarki Letnisko Bieg Główny K 30-39 1 Ambitni Amatorzy Myszków NIE
88 Mariusz Cupiał MYSZKÓW Bieg Główny M 30-39 1 - NIE
89 Anna Kowalska Żytno Nordic Walking K NORDIC 1 Ks. Victoria Żytno NIE
90 Artur Kowalski Żytno Nordic Walking M NORDIC 1 KS.VICTORIA NIE
91 MARZENA SZEFER Żytno Nordic Walking K NORDIC 1 KS VICTORIA ŻYTNO NIE
92 Paweł Rogoz Sosnowiec Bieg Główny M 30-39 1 - NIE
93 Maciej Kowalik Rzerzęczyce Nordic Walking M NORDIC - - NIE
94 Justyna Kowalik Rzerzęczyce Nordic Walking K NORDIC - - NIE
95 Adrian Kotarba MYSZKÓW Bieg Główny - - Ambitni Amatorzy NIE
96 Joanna Bacior Częstochowa Bieg Główny K 30-39 1 - NIE
97 Paweł Gładysz Częstochowa Bieg Główny M 30-39 1 - NIE
98 Włodzimierz Żak MYSZKÓW Bieg Główny M 40-49 1 - NIE
99 Wojciech Janik Krapkowice Bieg Główny - 1 - NIE
100 Jakub Caban Moskorzew Bieg Główny - 1 - NIE
101 Andrzej Jakóbczak Żarki Bieg Główny M 30-39 1 Biegaj z Żarkami NIE
102 Mariusz Szyja MYSZKÓW Bieg Główny - - Animmals Zawiercie NIE
103 EUGENIUSZ KOT Katowice Nordic Walking M NORDIC 1 - NIE
104 ROBERT MOŚCIŃSKI MYSZKÓW Bieg Główny M 40-49 1 - NIE
105 Dorota Zasuń Żarki Bieg Główny K 30-39 1 Biegaj z Żarkami NIE
106 Marcin Machoń Kalety Bieg Główny M 30-39 1 " O co biega w Kalety " NIE
107 Dariusz Bińczyk Częstochowa Bieg Główny M 30-39 1 Zabiegani Częstochowa NIE
108 Roman Kuras MYSZKÓW Bieg Główny M 40-49 - - NIE
109 Adam Nowak Sosnowiec Bieg Główny M 70+ 1 TKKF SATURN Czeladź NIE
110 BOGDAN ŚCIBISZ Sosnowiec Bieg Główny M 70+ - TKKF Saturn zeladz NIE
111 Rafał Wrocławski Poraj Nordic Walking M NORDIC 1 RTB Tracker Podkowa Janów NIE
112 Rafał Wrocławski Siewierz Bieg Główny K 30-39 - RTB Tracker Podkowa Janów NIE
113 Rafał Wrocławski Siewierz Bieg Główny K 30-39 - RTB Tracker Podkowa Janów NIE
114 Katarzyna Nowak Żarki Bieg Główny - - BIEGAJ Z ŻARKAMI NIE
115 Mariusz Nowak Żarki Bieg Główny M 30-39 - Biegaj z Żarkami NIE
116 Zbigniew Ujejski MYSZKÓW Nordic Walking M NORDIC 1 Team Pohulanka NIE
117 Zbigniew Czarnecki Myszkó Nordic Walking M NORDIC 1 Team Pohulanka NIE
118 Adam Czerniak MYSZKÓW Bieg Główny M 30-39 - - NIE
119 ANGELIKA PIETRZYK Janów ,Bystrzanowice Nordic Walking K NORDIC 1 - NIE
120 Edward Zobek Sosnowiec Nordic Walking M NORDIC 1 - TAK
121 Marzena Wrona MYSZKÓW Nordic Walking K NORDIC 1 - NIE
122 Grzegorz Wrona MYSZKÓW Nordic Walking M NORDIC 1 - NIE
123 ANDRZEJ SUTKOWSKI MYSZKÓW Bieg Główny M 50-59 - AVIVA NIE
124 Sylwester Szklorz Katowice Bieg Główny M 40-49 1 ADS Masna Krytyczna NIE
125 Robert Nowak Żarki Bieg Główny - - Biegaj z Żarkami NIE
126 Tomasz Jonderko Czerwionka-leszcyny Bieg Główny - - Brak NIE
127 ADAM CISZOWSKI Zawiercie Bieg Główny M 30-39 1 - NIE
128 Bożena Starzyk Olkusz Nordic Walking K NORDIC 1 - NIE
129 Jacek Starzyk Olkusz Bieg Główny M 50-59 1 - NIE
130 Zenon Cupiał MYSZKÓW Bieg Główny M 60-69 1 - NIE
131 Dawid Krawczyk Wiesiółka Bieg Główny - - Biegaj z Bananem NIE
132 Przemysław Więcek Sosnowiec Bieg Główny - 1 - NIE
133 Benon Zawada Żytno Bieg Główny - 1 KS Victoria Żytno NIE
134 Maciej Szefer Żytno Bieg Główny M 30-39 1 KS Victoria Żytno NIE
135 Zuzanna Tuora MYSZKÓW Bieg Główny K 16-19 1 - NIE
136 ROBERT TUORA MYSZKÓW Bieg Główny M 30-39 1 - NIE
137 Sylwia Stańczyk Częstochowa Nordic Walking K NORDIC 1 Hegelmann Transporte NIE
138 Karol Szuster Częstochowa Bieg Główny M 30-39 1 KM PSP SOSNOWIEC NIE
139 Katarzyna Gielniewska Częstochowa Bieg Główny - 1 Planet Fitness Club NIE
140 Tomasz Wawrzyniak myszkow Bieg Główny M 50-59 - - NIE
141 krzysztof miara Lubliniec Bieg Główny M 60-69 1 - TAK
142 Piotr Patryarcha Sosnowiec Bieg Główny M 40-49 1 TYLKO SOVIA!!! NIE
143 Tomasz Bednarczyk MYSZKÓW Bieg Główny M 30-39 - - NIE
144 Jakub Bednarek Częstochowa Bieg Główny M 30-39 1 Zabiegani Częstochowa NIE
145 Aleksandra Radosz Złoty Potok Nordic Walking K NORDIC 1 RTB Tracker Podkowa Janów NIE
146 Maciej Radlak Mykanów Bieg Główny - 1 Planet Fitness Club NIE
147 Piotr Pędoła MYSZKÓW Bieg Główny M 30-39 1 - NIE
148 Zbigniew Kalinowski Częstochowa Bieg Główny M 30-39 1 Zabiegani Częstochowa NIE
149 Ewa Supernak MYSZKÓW Nordic Walking K NORDIC 1 - NIE
150 Monika Maciąg Zawiercie Bieg Główny K 30-39 1 Zawiercie Biega NIE
151 Jacek Warzyński Żytno Nordic Walking M NORDIC 1 KS VICTORIA ŻYTNO NIE
152 Anna SKALSKA Bytom Bieg Główny K 30-39 - FESTIWAL BIEGOWY w Krynicy NIE
153 Zdzisława Warzyńska Żytno Nordic Walking K NORDIC - KS VICTORIA Żytno NIE
154 Marcin Pasikowski Żarki Bieg Główny M 30-39 1 Positive Energy NIE
155 Artur Korumbel Przybynów Bieg Główny M 40-49 - Ambitni Amatorzy NIE
156 Alfred Szecówka MYSZKÓW Bieg Główny M 40-49 - - NIE
157 Błażej Ratman MYSZKÓW Bieg Główny - 1 - NIE
158 Marek Dorobisz MYSZKÓW Bieg Główny M 50-59 1 - TAK
159 Renata Matusik-Skalska Dziewki Bieg Główny K 40-49 1 - NIE
160 Krystian Żesławski WRZOSOWA Bieg Główny M 30-39 1 - NIE
161 Mariola Pasikowska Żarki Bieg Główny K 30-39 1 Positive Energy NIE
162 Tatiana Moroz Częstochowa Bieg Główny K 16-19 1 kalinowski team NIE
163 Piotr Pogocki Knurów Bieg Główny M 30-39 1 - NIE
164 Anna Wituszyńska Siewierz Bieg Główny - 1 - NIE
165 Jarosław Filawski Postęp Bieg Główny M 50-59 1 - NIE
166 IREK GAJEWSKI Sosnowiec Bieg Główny M 40-49 1 HARPAGAN SOSNOWIEC NIE
167 ISA GAJEWSKA Sosnowiec Bieg Główny K 40-49 1 HARPAGAN SOSNOWIEC NIE
168 Julia Ziębińska MYSZKÓW Bieg Główny K 16-19 - - NIE
169 Jacek Cesarz MYSZKÓW Bieg Główny M 40-49 1 - NIE
170 Hanna Śliwa-Wrocławska Siewierz Bieg Główny K 40-49 1 RTB Tracker Podkowa Janów NIE
171 Henryk Pajda Świętochłowice Bieg Główny M 60-69 1 Ośrodek Joggingu Przemyśl NIE
172 Damian Banyś Olkusz Nordic Walking M NORDIC - - NIE
173 Anna Kapuścińska Świętochłowice Bieg Główny K 60-69 1 Ośrodek Joggingu Przemyśl NIE
174 Ryszard JALOWIEC Olkusz Bieg Główny - - KS Olkusz NIE
175 Anna Balicka Poraj Bieg Główny K 40-49 - - NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K 16-19 3
K 20-29 0
K 30-39 15
K 40-49 7
K 50-59 1
K 60-69 2
K 70+ 0
K NORDIC 16
M 16-19 2
M 20-29 0
M 30-39 33
M 40-49 26
M 50-59 14
M 60-69 5
M 70+ 3
M NORDIC 17
Kobiety 53
Mężczyźni 122
Wszyscy 175