Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Team Skotniki Dzielnica VIII Dębniki Dzielnica VIII Tyniec Osoba duchowna
1 Tadeusz Zięba Połaniec BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
2 WOJCIECH BALIŃSKI SZKUCIN BIEG GŁÓWNY - 1 BALAX TEAM NIE NIE NIE NIE
3 ROBERT MAKOWIEC Tuchów BIEG GŁÓWNY - 1 LKS BURZYN/FESTIWAL BIEGOWY KRYNICA NIE NIE NIE NIE
4 Bogumił Zamojski Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 Bezet Runners NIE TAK NIE NIE
5 Edward Zobek Sosnowiec MARSZOBIEG - 1 osoba niepełnosprawna NIE NIE NIE NIE
6 Paweł Kubaszowski Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
7 Mirosław Sroka Węgrzce Wielkie BIEG GŁÓWNY - 1 MaxusCleaning NIE NIE NIE NIE
8 Robert Kuczara Krzeszowice BIEG GŁÓWNY - 1 Wulkan Krzeszowice NIE NIE NIE NIE
9 Mieczysław Garbień Lencze BIEG GŁÓWNY - 1 - TAK NIE NIE TAK
10 Mariusz Grabowski Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 Woodward Runners NIE NIE NIE NIE
11 Janusz Kielar Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
12 Viacheslav (br. Leopold) Rudzinskyi Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 --- NIE TAK TAK TAK
13 Witold Musiał Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
14 Krzysztof Pilch Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
15 Józef Maczuga Mysłowice-Wesoła BIEG GŁÓWNY - 1 - TAK TAK TAK NIE
16 Andrzej Macioł Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 Skom.Biała 309 NIE NIE NIE NIE
17 Mateusz Dusik Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 MadiusMD TAK TAK NIE NIE
18 RAFAŁ ŁACNY Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 16 bpd Kraków NIE NIE NIE NIE
19 Robert Kulikowski Skawina BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
20 KRZYSZTOF SZCZECKI Krakow BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
21 AGNIESZKA FEĆ Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE TAK NIE NIE
22 Aneta Kamińska Bolechowice BIEG GŁÓWNY - 1 Zabierzów Biega NIE NIE NIE NIE
23 Wioletta Kędziora Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 SiiT NIE NIE NIE NIE
24 KAZIMIERZ Wierciak Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
25 Sebastian Jarosz Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE TAK NIE NIE
26 KRZYSZTOF GONDEK Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
27 Sylwia Miętkiewicz Kraków MARSZOBIEG - 1 - NIE NIE NIE NIE
28 JAKUB KRÓL Kielce BIEG GŁÓWNY - 1 Biegam Bo Chcę NIE NIE NIE NIE
29 Andrzej Śledziowski Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 Lacho Team NIE NIE NIE NIE
30 Przemek Gad Promnik BIEG GŁÓWNY - 1 BBL Strawczyn NIE NIE NIE NIE
31 Paweł Bajsarowicz Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
32 Krzysztof Szczypiór Oblęgorek BIEG GŁÓWNY - 1 Woźniak Team Strawczyn NIE NIE NIE NIE
33 Marek Sokołowski Mysłowice-Wesoła BIEG GŁÓWNY - 1 RMD MONTRAIL TEAM NIE NIE NIE NIE
34 Wiesław Kania Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - TAK TAK NIE NIE
35 Dariusz Filipek Bochnia BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
36 Joanna Nabielec Kraków MARSZOBIEG - 1 ITMBW Kraków NIE NIE NIE NIE
37 Dariusz Nałódka Kraków MARSZOBIEG - 1 - NIE TAK NIE NIE
38 Michał Bąk Chełmce BIEG GŁÓWNY - 1 Real Madryt/Woźniak Team NIE NIE NIE NIE
39 Marek Przewoźnik brzeszcze BIEG GŁÓWNY - 1 Zadyszka Oświęcim/Drużyna Jezusa NIE NIE NIE NIE
40 Jakub Biernat Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 Wisełka NIE NIE NIE NIE
41 Wojciech Bucki Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
42 LUCJAN SAPA Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
43 JANUSZ BZUKAŁA Brzezinka BIEG GŁÓWNY - 1 Zabierzów Biega NIE NIE NIE NIE
44 Magdalena Augustyn Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
45 KATARZYNA ŁUSZCZEK Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 ITMBW NIE TAK TAK NIE
46 Marcin Jóźwiak Kutno BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
47 Magdalena Nabielec Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 ITMBW NIE NIE NIE NIE
48 GRZEGORZ PAJDA Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 le scandale NIE NIE NIE NIE
49 Łukasz Duliński Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
50 Karolina Drabowska Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 PEGA RUNNERS NIE TAK NIE NIE
51 Maciej Wicherek Kraków MARSZOBIEG - 1 - NIE NIE NIE NIE
52 Marek Groch Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
53 Stanisław Grabka Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
54 Mieczysław Pikulski Pińczów BIEG GŁÓWNY - 1 KL PONIDZIE NIE NIE NIE NIE
55 Jarosław BUCZAK Pińczów BIEG GŁÓWNY - 1 KL PONIDZIE NIE NIE NIE NIE
56 Mieczysław Napora Pińczów BIEG GŁÓWNY - 1 KL PONIDZIE NIE NIE NIE NIE
57 Rafał Radwanek Brzezie MARSZOBIEG - 1 - NIE NIE NIE NIE
58 MARIUSZ GOTFRYD Jasło BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
59 Jakub Koczur Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 NH Team TAK NIE NIE NIE
60 Stanislaw RÓŻAK Wołowice BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
61 Roman PRZYBYLSKI Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
62 Zbigniew Sokołowski Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
63 Rafał Walnik Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
64 Rafał Komarewicz Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
65 JAN WRÓBEL WIELICZKA MARSZOBIEG - 1 - NIE NIE NIE NIE
66 Magdalena Wolińska Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 Eskadra Kraków NIE TAK NIE NIE
67 Sławomir Jędras Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 UMK NIE NIE NIE NIE
68 Monika Białowąs Kraków MARSZOBIEG - 1 - NIE NIE NIE NIE
69 Mateusz Kazek mokrzyska BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
70 Stanisław Piątek Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 ITMBW Kraków NIE TAK NIE NIE
71 KRZYSZTOF SKIBICKI Oświęcim MARSZOBIEG - 1 ZADYSZKA OŚWIĘCIM NIE NIE NIE NIE
72 Adam Malina Bojszowy BIEG GŁÓWNY - 1 niezrzeszony NIE NIE NIE NIE
73 Bronisław ZELIK Siemianowice Śląskie BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
74 Paweł Jawor Zabierzów BIEG GŁÓWNY - 1 Zabierzów Biega NIE NIE NIE NIE
75 Janusz Niewielski WIELICZKA BIEG GŁÓWNY - 1 UKS Gimnazjon Wieliczka NIE NIE NIE NIE
76 Piotr Niewielski WIELICZKA BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
77 MARCIN WOJAS Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 SG SQUAD NIE TAK NIE NIE
78 Marcin Prochwicz Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE TAK TAK NIE
79 Katarzyna Grygiel Żarki Letnisko BIEG GŁÓWNY - 1 Leśne Ludki Żarki Letnisko NIE NIE NIE NIE
80 Konrad Cichoń Skawina MARSZOBIEG - 1 - NIE NIE NIE NIE
81 ŁUKASZ TYTKO SKALBMIERZ BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
82 Anna Walusiak Skawina BIEG GŁÓWNY - 1 brak NIE NIE NIE NIE
83 Dariusz Wojciechowski Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - - - - -
84 Agnieszka Szmigiel Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 Harpun NIE TAK TAK NIE
85 ROMAN Mleko Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
86 Jarosław Frań Czernichów BIEG GŁÓWNY - 1 Raróg Team NIE NIE NIE NIE
87 RYSZARD MACHLOWSKI Kraków MARSZOBIEG - 1 KKB DYSTANS NIE NIE NIE NIE
88 GRAŻYNA MACHLOWSKA Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 KKB DYSTANS NIE NIE NIE NIE
89 Tomasz Pociecha Kryg BIEG GŁÓWNY - 1 www.radekkleczek.pl NIE NIE NIE NIE
90 Bogusława Siwa-Zych Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
91 Wojciech Pietrzyk Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 Lacho Team NIE NIE NIE NIE
92 Kamil Jaszczyński Świątniki Górne BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
93 Bogusław Chamielec Lubin BIEG GŁÓWNY - 1 A Emeryt Biega NIE NIE NIE NIE
94 Wiesław Ruchomski Kielce BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
95 Tomasz Kania Kraków MARSZOBIEG - 1 - NIE NIE NIE NIE
96 Andrzej Lachowski Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 Lacho Team NIE NIE NIE NIE
97 BARTŁOMIEJ MUSIAŁ Siemianowice Śląskie BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
98 grzegorz cieśla Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE TAK NIE NIE
99 Jarosław Kuć Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 Lacho Team NIE NIE NIE NIE
100 Tomasz Górecki Kraków MARSZOBIEG - 1 - NIE NIE NIE NIE
101 Janusz Machno Krakow BIEG GŁÓWNY - 1 ru3aj biega NIE TAK NIE NIE
102 Michał JĘDRYSIK Oświęcim BIEG GŁÓWNY - 1 Niezrzeszony NIE NIE NIE NIE
103 Łukasz Woźniak strawczyn BIEG GŁÓWNY - 1 bbl Woźniak Team NIE NIE NIE NIE
104 Filip Kisiała Skoczów BIEG GŁÓWNY - 1 Lacho Team NIE NIE NIE NIE
105 Bartosz Panek Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
106 Rafał Bębacz Oblęgorek BIEG GŁÓWNY - 1 - TAK TAK TAK NIE
107 Anna Gawęda Tłuczań MARSZOBIEG - 1 - NIE NIE NIE NIE
108 Katarzyna Trzeciak Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
109 Marcin Tomczyk Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
110 Lesław Pabis Bielsko Biała BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
111 leszek kucharczyk Krakow BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
112 AGNIESZKA Balińska SZKUCIN MARSZOBIEG - 1 BALAX TEAM NIE NIE NIE NIE
113 KINGA Balińska SZKUCIN MARSZOBIEG - 1 BALAX TEAM NIE NIE NIE NIE
114 Grzegorz Bielecki Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
115 Paweł Wójcik brzeszcze BIEG GŁÓWNY - 1 Speed Team Brzeszcze NIE NIE NIE NIE
116 Artur Jackowski Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 Krakowski Klub Morsów Kaloryfer NIE TAK NIE NIE
117 Mateusz Zwonek Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE TAK NIE NIE
118 Paweł Zwonek Krakow MARSZOBIEG - 1 - NIE TAK NIE NIE
119 Wojciech Urbaniec Krakow BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE TAK NIE NIE
120 Piotr Mrukowicz Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE TAK NIE NIE
121 Agnieszka Cader Zabierzów BIEG GŁÓWNY - 1 Zabierzów Biega NIE NIE NIE NIE
122 KRZYSZTOF ARCHAMOWICZ Skawina BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
123 HENRYK PAJDA Przemyśl BIEG GŁÓWNY - 1 Ośrodek Joggingu NIE NIE NIE NIE
124 Tadeusz Nazim Skawina BIEG GŁÓWNY - 1 UKS "Jedynka" Skawina NIE NIE NIE NIE
125 ALEXEY PIKULEV Krakow BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
126 ewa brych-pajak Częstochowa BIEG GŁÓWNY - 1 Zabiegani Częstochowa NIE NIE NIE NIE
127 Zbigniew Kalinowski Częstochowa BIEG GŁÓWNY - 1 Zabiegani Częstochowa NIE NIE NIE NIE
128 Krzysztof Sobik Radziszów BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
129 Janusz CICHY SŁOMNIKI BIEG GŁÓWNY - 1 OAS NIE NIE NIE NIE
130 Grzegorz KUKLA Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 OAS NIE NIE NIE NIE
131 Szymon LEPIARZ Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 COLąd-DKL NIE NIE NIE NIE
132 SZYMON Lepiarz Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
133 Karolina Niedziela Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 - TAK NIE NIE NIE
134 Grażyna Kowina-Świderek Bukowno MARSZOBIEG - 1 MOSiR Bukowno NIE NIE NIE NIE
135 Hanna Kołodziej Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 Husaria Race Team NIE NIE NIE NIE
136 Paweł Rusek Bukowno MARSZOBIEG - 1 - NIE NIE NIE NIE
137 Dariusz Potaś Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 Eskadra Kraków NIE NIE NIE NIE
138 Agnieszka Włoch Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 Lacho Team NIE NIE NIE NIE
139 Paweł Włoch Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 Lacho Team NIE NIE NIE NIE
140 Marta Szczypiór Warszawa BIEG GŁÓWNY - 1 - NIE NIE NIE NIE
141 Marcin Korus Kraków BIEG GŁÓWNY - 1 TMK runner"wwżż" NIE NIE NIE NIE

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Team Skotniki Dzielnica VIII Dębniki Dzielnica VIII Tyniec Osoba duchowna
1 Łukasz Koza Kraków BIEG GŁÓWNY - - Wróblowice NIE NIE NIE NIE
2 Anna Wcisło Kraków BIEG GŁÓWNY - - Eskadra Masters TAK TAK NIE NIE
3 Piotr Kleczewski Warszawa MARSZOBIEG - - - NIE NIE NIE NIE
4 Krzysztof Bugno Kraków BIEG GŁÓWNY - - - NIE NIE NIE NIE
5 Robert Gosiewski Kraków BIEG GŁÓWNY - - Ziomki OrkanoChronki NIE NIE NIE NIE
6 Ewelina Kapusta Kraków BIEG GŁÓWNY - - Ziomki OrkanoChronki NIE NIE NIE NIE
7 PIOTR TURCZA Kraków BIEG GŁÓWNY - - Kolegium Sędziów Kraków NIE TAK NIE NIE
8 Ireneusz Piasecki Kraków BIEG GŁÓWNY - - - NIE TAK NIE NIE
9 Jan Cholewa Sucha Beskidzka BIEG GŁÓWNY - - niezrzeszony NIE NIE NIE NIE
10 Danuta Kielar Kraków BIEG GŁÓWNY - - - NIE NIE NIE NIE
11 ARTUR RYBARZ brzeszcze BIEG GŁÓWNY - - Jakoś Leci / Zadyszka Oświęcim NIE NIE NIE NIE
12 Jakub Tarnawski Kraków BIEG GŁÓWNY - - KKB Dystans TAK NIE NIE NIE
13 Agnieszka Stadler Krakow BIEG GŁÓWNY - - AS Dent Wieliczka NIE NIE NIE NIE
14 Paweł Wadowski Kraków BIEG GŁÓWNY - - KKB DYSTANS NIE NIE NIE NIE
15 Agnieszka Pilch Strzelin BIEG GŁÓWNY - - - NIE NIE NIE NIE
16 Mateusz Moląg Bolechowice BIEG GŁÓWNY - - Zabierzów Biega MOSUR Rudawa NIE NIE NIE NIE
17 Bogdan Gaweł Oświęcim-Zaborze BIEG GŁÓWNY - - Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdrój NIE NIE NIE NIE
18 Klaudia PIOTROWSKA Kraków MARSZOBIEG - - - NIE NIE NIE NIE
19 Anna Mulewicz SŁOMNIKI BIEG GŁÓWNY - - - NIE NIE NIE NIE
20 KRZYSZTOF ŁĘKAWSKI Skawina BIEG GŁÓWNY - - - NIE NIE NIE NIE
21 Mikołaj Filipek Bochnia MARSZOBIEG - - - NIE NIE NIE NIE
22 Gabriela FILIPEK Bochnia MARSZOBIEG - - - NIE NIE NIE NIE
23 Michał Targosz Kraków/Roma MARSZOBIEG - - ITMBW KRAKÓW NIE NIE NIE NIE
24 Emilka Filipek Bochnia MARSZOBIEG - - - NIE NIE NIE NIE
25 Małgorzata Nałódka Kraków MARSZOBIEG - - - NIE TAK NIE NIE
26 Adela Biernat Kraków MARSZOBIEG - - Wisełka NIE NIE NIE NIE
27 Przemysław Jurgała Kraków BIEG GŁÓWNY - - - NIE NIE TAK NIE
28 pawel szczekocki Krakow BIEG GŁÓWNY - - - NIE NIE NIE NIE
29 Patrycja Skalska mokrzyska BIEG GŁÓWNY - - - NIE NIE NIE NIE
30 Benita Ból Więckowice BIEG GŁÓWNY - - Night Runners NIE NIE NIE NIE
31 Agnieszka Wróblewska-Gaweł Kraków BIEG GŁÓWNY - - - NIE NIE NIE NIE
32 Katarzyna Siemińska-Pilch Mogilany BIEG GŁÓWNY - - - NIE NIE NIE NIE
33 TADEUSZ ZAJĄC Pińczów BIEG GŁÓWNY - - KL PONIDZIE NIE NIE NIE NIE
34 Jakub Sarnik Nowy Sącz BIEG GŁÓWNY - - SP nr 20 Nowy Sącz NIE NIE NIE NIE
35 Marcin Wcisło Wrocław BIEG GŁÓWNY - - Sportowe Skotniki TAK NIE NIE NIE
36 Janusz Grodecki Libiąż BIEG GŁÓWNY - - - NIE NIE NIE TAK
37 Tomasz Malina Kraków BIEG GŁÓWNY - - - NIE NIE NIE NIE
38 Dorota Guca Kraków MARSZOBIEG - - - NIE NIE NIE NIE
39 Paweł Foryś Kraków BIEG GŁÓWNY - - - NIE NIE NIE NIE
40 Mateusz Foryś Kraków MARSZOBIEG - - - NIE NIE NIE NIE
41 Maciej Foryś Kraków MARSZOBIEG - - - NIE NIE NIE NIE
42 Agata Drotlew Kraków MARSZOBIEG - - - NIE NIE NIE NIE
43 KRZYSZTOF ORZEŁ Wegrzce Wielkie BIEG GŁÓWNY - - Grupa ZUE NIE NIE NIE NIE
44 Kamil Tekiela Kraków MARSZOBIEG - - IzziRunning.pl NIE TAK NIE NIE
45 Mirosław Sroka Węgrzce Wielkie BIEG GŁÓWNY - - - NIE NIE NIE NIE
46 Dariusz Gradek Krakow BIEG GŁÓWNY - - YTA NIE NIE NIE NIE
47 Maciej Wójcik Sułków BIEG GŁÓWNY - - MAKO NIE NIE NIE NIE
48 Jan Kordos Kraków BIEG GŁÓWNY - - Dystans-Kraków NIE NIE NIE NIE
49 Tadeusz Kula Kraków MARSZOBIEG - - KKB Dystans NIE NIE NIE NIE
50 Karolina Kula Kraków MARSZOBIEG - - KKB Dystans NIE NIE NIE NIE
51 Dawid Klaybor Sierosław BIEG GŁÓWNY - - 34 BKPANC NIE NIE NIE NIE
52 Natalia Stanisławska Kępno BIEG GŁÓWNY - - - NIE NIE NIE NIE
53 Michał Burda Skawina BIEG GŁÓWNY - - - NIE NIE NIE NIE
54 MIRELA Zięcina Kraków BIEG GŁÓWNY - - - NIE NIE NIE NIE
55 Anna Posmysz Cianowice BIEG GŁÓWNY - - - NIE NIE NIE NIE
56 MARIA Balińska SZKUCIN MARSZOBIEG - - BALAX TEAM NIE NIE NIE NIE
57 Artur Liszkowski Kraków BIEG GŁÓWNY - - - NIE NIE NIE NIE
58 Marek Bergier Kraków BIEG GŁÓWNY - - - NIE NIE NIE NIE
59 Jacek Cader Zabierzów MARSZOBIEG - - Zabierzów Biega NIE NIE NIE NIE
60 Bartłomiej Styczeń Kraków BIEG GŁÓWNY - - - NIE NIE NIE NIE
61 Anna Kapuścińska Świętochłowice BIEG GŁÓWNY - - Ośrodek Joggingu NIE NIE NIE NIE
62 Mieczysław Garbień Kalwaria Zebrzydowska BIEG GŁÓWNY - - - TAK NIE NIE NIE
63 Marian Urbaniak Trześń BIEG GŁÓWNY - - - NIE NIE NIE NIE
64 Magdalena Chełmicka Kraków BIEG GŁÓWNY - - RMD Montrail Team, Festiwal Biegowy NIE NIE NIE NIE
65 Agata Janisz Kraków MARSZOBIEG - - Janisz Team NIE TAK NIE NIE
66 mieczyslaw garbien Lencze BIEG GŁÓWNY - - - NIE NIE NIE NIE
67 Anna Kozynacka Kraków BIEG GŁÓWNY - - - NIE NIE NIE NIE
68 Patrycja Patalita Rudawa BIEG GŁÓWNY - - Zabierzów Biega NIE NIE NIE NIE
69 Rafał Skotak Kraków BIEG GŁÓWNY - - - NIE TAK NIE NIE
70 Małgorzata Wojciechowska Kraków MARSZOBIEG - - - NIE NIE NIE NIE
71 Jan Ziółko Kraków BIEG GŁÓWNY - - Jadwiga Kraków NIE NIE NIE NIE
72 Wojciech Sroka Kraków BIEG GŁÓWNY - - Wiolinka i Bemol NIE TAK NIE NIE
73 Sylwester Lepiarz WRONÓW BIEG GŁÓWNY - - ASICS FRONTRUNNER POLSKA NIE NIE NIE TAK
74 Łukasz Ślusarczyk Kraków MARSZOBIEG - - ZSB Chemobudowa Kraków NIE NIE NIE NIE
75 Damian Mocherek Kuchary MARSZOBIEG - - ZSB Chemobudowa Kraków NIE NIE NIE NIE
76 Marcin Górka Kraków BIEG GŁÓWNY - - - NIE TAK NIE NIE
77 Agnieszka Cyankiewicz Kraków MARSZOBIEG - - - NIE NIE NIE NIE
78 Dominika Majda Krakow MARSZOBIEG - - PGB sportowa Paczka NIE NIE NIE NIE
79 RAFAŁ Patalita Kraków BIEG GŁÓWNY - - Zabierzów Biega NIE NIE NIE NIE
80 Anna Cyankiewicz Kraków MARSZOBIEG - - - NIE NIE NIE NIE
81 Ben Koschalka Kraków BIEG GŁÓWNY - - - NIE TAK NIE NIE
82 Krzysztof Sędor Kraków BIEG GŁÓWNY - - ESKADRA KRAKÓW NIE NIE NIE NIE
83 Michał Wierzba Kraków BIEG GŁÓWNY - - - NIE NIE NIE NIE
84 MICHAŁ FLOREK Kraków MARSZOBIEG - - jw 2771 NIE NIE NIE NIE
85 Sylwia Skrzypek Jerzmanowice BIEG GŁÓWNY - - - NIE NIE NIE NIE
86 Joasia Ligęza Kraków BIEG GŁÓWNY - - Smashing Pąpkins NIE TAK TAK NIE
87 Jan Piotrowski Kraków BIEG GŁÓWNY - - - NIE NIE NIE NIE
88 Sebastian Krasny Kraków BIEG GŁÓWNY - - rybkateam TAK TAK NIE NIE
89 Józef Pietruszka Rudawa BIEG GŁÓWNY - - Zabierzów Biega NIE NIE NIE NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 63
Mężczyźni 167
Wszyscy 230