Zapisz się na zawody
Lp. Drużyna Kategoria drużynowa Imię Nazwisko Miejscowość Rozmiar koszulki
1 AB-Team Wrocław FIRMY - MIX Wojciech Abulewicz Wrocław L
2 AB-Team Wrocław FIRMY - MIX Wojciech Abulewicz Wrocław L
3 AB-Team Wrocław FIRMY - MĘŻCZYŹNI Marcin Bęś Wrocław L
4 AB-Team Wrocław FIRMY - MĘŻCZYŹNI Andrzej Tomczak Wrocław M
5 AB-Team Wrocław FIRMY - MĘŻCZYŹNI Wojciech Abulewicz Wrocław M
6 AdSystem FIRMY - MĘŻCZYŹNI ŁUKASZ WAGEMANN Wrocław -
7 AdSystem FIRMY - MĘŻCZYŹNI Marcin URBANOWSKI Wrocław -
8 AdSystem FIRMY - MĘŻCZYŹNI KONRAD CZAJKOWSKI Wrocław -
9 Aquapark Wrocław FIRMY - MĘŻCZYŹNI Mateusz Dudek Wrocław L
10 Aquapark Wrocław FIRMY - MĘŻCZYŹNI Jarek Wnęk Wrocław L
11 Aquapark Wrocław FIRMY - MĘŻCZYŹNI Paweł Perdion Wrocław M
12 AUTOLAND BIELAWA FIRMY - MIX MICHAŁ ANDRZEJEWSKI Bielawa -
13 AUTOLAND BIELAWA FIRMY - MIX Piotr Żyłka Bielawa -
14 AUTOLAND BIELAWA FIRMY - MIX PAULINA WOJTANOWSKA Bielawa -
15 AUTOLAND BIELAWA FIRMY - MĘŻCZYŹNI Paweł Drozdowski Bielawa L
16 AXIT 1 FIRMY - MĘŻCZYŹNI ARTUR KRASKA Wrocław M
17 AXIT 1 FIRMY - MĘŻCZYŹNI ŁUKASZ ROZMUS Wrocław XL
18 AXIT 1 FIRMY - MĘŻCZYŹNI MARCIN CHAJEC WROCŁAW M
19 AXIT 2 FIRMY - MĘŻCZYŹNI GRZEGORZ GIEDROJĆ Wrocław XL
20 AXIT 2 FIRMY - MĘŻCZYŹNI PIOTR CICHECKI Wrocław M
21 AXIT 2 FIRMY - MĘŻCZYŹNI ŁUKASZ STĘPIEŃ Wrocław M
22 AXIT 3 FIRMY - MĘŻCZYŹNI SŁAWOMIR STĘPIEŃ Wrocław M
23 AXIT 3 FIRMY - MĘŻCZYŹNI GRZEGORZ STELMASZEK Wrocław M
24 AXIT 3 FIRMY - MĘŻCZYŹNI MARCIN SKÓRZEWSKI Wrocław S
25 AXIT 4 FIRMY - MIX Michał Talaga Wrocław (Wroclaw, Poland) L
26 AXIT 4 FIRMY - MIX Tomasz Cichocki Wrocław (Wroclaw, Poland) S
27 AXIT 4 FIRMY - MIX Monika Strachowska Wrocław (Wroclaw, Poland) M
28 Bernard Piwiarnia -Restauracja FIRMY - MĘŻCZYŹNI Dariusz Łaźniewski Olszyna L
29 Bernard Piwiarnia -Restauracja FIRMY - MĘŻCZYŹNI Mateusz Tomaszewski Wrocław M
30 Bernard Piwiarnia -Restauracja FIRMY - MĘŻCZYŹNI Adam Piskozub Wrocław L
31 Bernard Piwiarnia -Restauracja FIRMY - MĘŻCZYŹNI Dariusz Nowak Wrocław L
32 Boćko - Stolarstwo FIRMY - MĘŻCZYŹNI Piotr Pietrzyk Trzebnica L
33 Boćko - Stolarstwo FIRMY - MĘŻCZYŹNI Tomasz Trzaskacz Trzebnica M
34 Boćko - Stolarstwo FIRMY - MĘŻCZYŹNI Paweł Szlęk Oborniki Śląskie M
35 C-P RUNNING TEAM FIRMY - MĘŻCZYŹNI Grzegorz Zając Biała M
36 C-P RUNNING TEAM FIRMY - MĘŻCZYŹNI Łukasz Trepka Świdnica M
37 C-P RUNNING TEAM FIRMY - MĘŻCZYŹNI ŁUKASZ KSIĄŻEK Wałbrzych M
38 Cador Consulting Triathlon Team FIRMY - MĘŻCZYŹNI Grzegorz Kozłowski Gdynia S
39 Cador Consulting Triathlon Team FIRMY - MĘŻCZYŹNI Jakub Andrys Gdynia XL
40 Cador Consulting Triathlon Team FIRMY - MĘŻCZYŹNI Daniel Strzelczyk Gdynia XL
41 Castellum FIRMY - MĘŻCZYŹNI Jakub Samuszonek wrocław S
42 Castellum FIRMY - MĘŻCZYŹNI Zbigniew Rokita Wrocław XL
43 Castellum FIRMY - MĘŻCZYŹNI Marcin Krawiec Wrocław L
44 CENTRUM KRWIODASTWA FIRMY - MIX Tomasz Cwalina Wrocław L
45 CENTRUM KRWIODASTWA FIRMY - MIX Jacek Smolarczyk Oława XL
46 CENTRUM KRWIODASTWA FIRMY - MIX Ilona Dróżdż Wrocław M
47 Cranfield Foundry Team PRO Dariusz Dziuba Wroclaw M
48 Cranfield Foundry Team PRO Michal Zaremba Wroclaw M
49 Cranfield Foundry Team PRO Pawel Dzimira Wroclaw M
50 Credit Suisse 1 FIRMY - MĘŻCZYŹNI Eric Visentin Wrocław M
51 Credit Suisse 1 FIRMY - MĘŻCZYŹNI Bartłomiej Okopiński Wrocław M
52 Credit Suisse 1 FIRMY - MĘŻCZYŹNI Rafał Tomczyk Wrocław M
53 Credit Suisse 1 FIRMY - MĘŻCZYŹNI Sebastian Kędziora Wrocław M
54 Credit Suisse 2 FIRMY - MĘŻCZYŹNI Bartosz Mandrykowski Wrocław M
55 Credit Suisse 2 FIRMY - MĘŻCZYŹNI Andrea Mariotti Wrocław M
56 Credit Suisse 3 FIRMY - MIX Jonatan Pilak Wrocław M
57 Credit Suisse 3 FIRMY - MIX Cecylia Czartoryska Wrocław M
58 Credit Suisse 3 FIRMY - MIX Barbara Czukiewska Wrocław M
59 DNA CREW FIRMY - MIX DARIUSZ DĘBICKI Wrocław M
60 DNA CREW FIRMY - MIX AGNIESZKA CHOLEWA Wrocław S
61 Dr. Max FIRMY - MĘŻCZYŹNI Adam Daciuk Wrocław XL
62 Dr. Max FIRMY - MĘŻCZYŹNI Maciej Bielnik Wrocław XL
63 Dr. Max FIRMY - MĘŻCZYŹNI Dawid Cerekwicki Wrocław XL
64 EKOVERT TEAM FIRMY - MĘŻCZYŹNI Waldemar Bernatowicz Wrocław M
65 EKOVERT TEAM FIRMY - MĘŻCZYŹNI Damian Marciniak Wrocław M
66 EKOVERT TEAM FIRMY - MĘŻCZYŹNI Łukasz Szkudlarek Wrocław L
67 ELECTROLUX - Elux Team Świdnica FIRMY - MĘŻCZYŹNI Bartek Dyko Świdnica M
68 ELECTROLUX - Elux Team Świdnica FIRMY - MĘŻCZYŹNI Jarosław Miś Świdnica L
69 ELECTROLUX - Elux Team Świdnica FIRMY - MĘŻCZYŹNI Piotr Dąbrowski Świdnica M
70 ELECTROLUX - MIEDZIAKI FIRMY - MĘŻCZYŹNI Janusz Jakubczyk Świdnica XL
71 ELECTROLUX - MIEDZIAKI FIRMY - MĘŻCZYŹNI Piotr Kłos Świdnica M
72 ELECTROLUX - MIEDZIAKI FIRMY - MĘŻCZYŹNI Marcin Jajko Świdnica XL
73 ELECTROLUX ŻARÓW TEAM 1 FIRMY - MIX Maciej Banasiewicz Żarów XL
74 ELECTROLUX ŻARÓW TEAM 1 FIRMY - MIX Jakub Kurek ŚWIDNICA XL
75 ELECTROLUX ŻARÓW TEAM 1 FIRMY - MIX Jakub Kurek ŚWIDNICA XL
76 ELECTROLUX ŻARÓW TEAM 1 FIRMY - MIX Marzena Wasik Świdnica M
77 ELECTROLUX ŻARÓW TEAM 2 FIRMY - MIX Kamil Krzyżanowski Świdnica L
78 ELECTROLUX ŻARÓW TEAM 2 FIRMY - MIX Paweł Sowicz Świdnica L
79 ELECTROLUX ŻARÓW TEAM 2 FIRMY - MIX Anna Zajączkowska Świdnica M
80 ELECTROLUX ŻARÓW TEAM 3 FIRMY - MIX Agnieszka Stankiewicz Wrocław M
81 ELECTROLUX ŻARÓW TEAM 3 FIRMY - MIX Justyna Darmoń Wrocław M
82 ELECTROLUX ŻARÓW TEAM 3 FIRMY - MIX Gabriel Oliveira Świdnica L
83 Espotel TriTeam 1 FIRMY - MIX Hanna Dobosz Wrocław M
84 Espotel TriTeam 1 FIRMY - MIX Rafał Fabich Wrocław M
85 Espotel TriTeam 1 FIRMY - MIX Paweł Kidawa Wrocław M
86 Espotel TriTeam 2 FIRMY - MĘŻCZYŹNI Przemysław Seredyński Wrocław M
87 Espotel TriTeam 2 FIRMY - MĘŻCZYŹNI Daniel Kupiniak Wrocław M
88 Espotel TriTeam 2 FIRMY - MĘŻCZYŹNI Tomasz Piekalny Wrocław M
89 EUROPA UBEZPIECZENIA 2 FIRMY - KOBIETY MAGDALENA KAMIŃSKA Wrocław -
90 EUROPA UBEZPIECZENIA 2 FIRMY - KOBIETY KALINA KAMIŃSKA-SIKORSKA Wrocław -
91 EUROPA UBEZPIECZENIA 2 FIRMY - KOBIETY KATARZYNA GRESZTA Wrocław -
92 EUROPA UBEZPIECZENIA 2 FIRMY - KOBIETY KAROLINA OSTAPJUK Wrocław S
93 EUROPA UBEZPIECZENIA 3 FIRMY - MĘŻCZYŹNI JAROSŁAW ROŚLICKI Wrocław -
94 EUROPA UBEZPIECZENIA 3 FIRMY - MĘŻCZYŹNI TOMASZ RYCHLIK Wrocław -
95 EUROPA UBEZPIECZENIA 3 FIRMY - MĘŻCZYŹNI PIOTR GRESZTA Wrocław -
96 EUROPA UBEZPIECZENIA 4 FIRMY - MIX MAREK ROTHER Wrocław -
97 EUROPA UBEZPIECZENIA 4 FIRMY - MIX MICHAŁ WÓJCIK Wrocław -
98 EUROPA UBEZPIECZENIA 4 FIRMY - MIX KAROLINA MARKOWSKA Wrocław -
99 EUROPA UBEZPIECZENIA 5 FIRMY - MIX MACIEJ MARTOWSKI Wrocław -
100 EUROPA UBEZPIECZENIA 5 FIRMY - MĘŻCZYŹNI MATEUSZ PIETRZYCKI Wrocław -
101 EUROPA UBEZPIECZENIA 5 FIRMY - MĘŻCZYŹNI MATEUSZ PIETRZYCKI Wrocław -
102 EUROPA UBEZPIECZENIA 5 FIRMY - MĘŻCZYŹNI Michał Kuźmiński Wrocław L
103 EUROPA UBEZPIECZENIA1 FIRMY - MĘŻCZYŹNI KRZYSZTOF PRYSTASZ Oława -
104 EUROPA UBEZPIECZENIA1 FIRMY - MIX JAROSŁAW GRZEJDZIAK Dzierżoniów -
105 EUROPA UBEZPIECZENIA1 FIRMY - MĘŻCZYŹNI MAREK ZIÓŁKOWSKI Wrocław -
106 FEBA FIRMY - MIX Janusz Fajferek Stara Wieś, Biwakowa 15 43-330 L
107 FEBA FIRMY - MIX Michał Fajferek Stara Wieś, biwakowa 11 43-330 L
108 FEBA FIRMY - MIX Paulina Konior Stara wieś, biwakowa 11 43-330 M
109 FITNESS ACADEMY KORONA FIRMY - MIX Zbigniew Ziober ŻMIGRÓD M
110 FITNESS ACADEMY KORONA FIRMY - MIX Michał Kurpik Wilczyce M
111 FITNESS ACADEMY KORONA FIRMY - MIX Agata Matuszyk Wrocław M
112 FORCH POLSKA FIRMY - MĘŻCZYŹNI Jan Polak Miłogosławice L
113 FORCH POLSKA FIRMY - MĘŻCZYŹNI Grzegorz Lukas Międzyrzecze Górne L
114 FORCH POLSKA FIRMY - MĘŻCZYŹNI Marcin Śmietana Wrocław M
115 FSP Galena FIRMY - MĘŻCZYŹNI Tomasz Kluczyński Wrocław -
116 FSP Galena FIRMY - MĘŻCZYŹNI Wojciech Wajerowicz Pabianice -
117 FSP Galena FIRMY - MIX Stanislawa Madejska Wrocław -
118 GE Generatory Pary FIRMY - MĘŻCZYŹNI Marcin Tulinski Wroclaw M
119 GE Generatory Pary FIRMY - MĘŻCZYŹNI Tomasz Wiśniewski Wrocław L
120 GE Generatory Pary FIRMY - MIX Zbigniew Jendres Wroclaw L
121 GE Generatory Pary FIRMY - MĘŻCZYŹNI Zbigniew Jendres Wroclaw L
122 GM System FIRMY - MĘŻCZYŹNI Michał Sroka Wrocław L
123 GM System FIRMY - MĘŻCZYŹNI Piotr Szymczak Wrocław L
124 GM System FIRMY - MĘŻCZYŹNI Grzegorz Kazimierczak Wrocław L
125 Gmina Mietków FIRMY - MIX Iwona Fieszak Mietków M
126 Gmina Mietków FIRMY - MIX Marek Lipiński Borzygniew M
127 Gmina Mietków FIRMY - MIX Piotr Murzyn Milin L
128 Grupa MAX FIRMY - MĘŻCZYŹNI Kacper Sobczuk Pyskowice M
129 Grupa MAX FIRMY - MĘŻCZYŹNI Adrian Kobusiński Brzeg Dolny M
130 Grupa MAX FIRMY - MĘŻCZYŹNI Ireneusz Kociołek Brzeg Dolny M
131 GVT PRO Zbigniew GUCWA Wrocław -
132 GVT PRO MICHAŁ STASIACZEK Wrocław -
133 GVT PRO PAULINA KOTFICA Wrocław -
134 IBM GDC Wrocław 1 FIRMY - MIX Michał Wojtyło Wrocław M
135 IBM GDC Wrocław 2 FIRMY - MĘŻCZYŹNI Juha Malkamaki Wrocław L
136 IDEA LEASING FIRMY - MIX Katarzyna Czechowska Madej Wrocław M
137 IDEA LEASING FIRMY - MIX Robert Wolny Wrocław M
138 IDEA LEASING FIRMY - MIX Agata Pająk Wrocław M
139 IDEA LEASING 1 FIRMY - MIX Joanna Jednoróg Wrocław M
140 IDEA LEASING 1 FIRMY - MIX Michał Niewidziajło Wrocław M
141 JP Weber FIRMY - MIX Marcin Fraczek Wrocław L
142 JP Weber FIRMY - MIX Ewa Czop Wrocław S
143 JP Weber FIRMY - MIX Michał Rygiel Wrocław L
144 KANTOR VABANK FIRMY - MĘŻCZYŹNI Mirosław Motyka Wrocław M
145 KANTOR VABANK FIRMY - MĘŻCZYŹNI ROBERT WENERSKI ŚWIDNICA XL
146 KANTOR VABANK FIRMY - MĘŻCZYŹNI KRZYSZTOF MOTYKA Wrocław L
147 KGHM ZANAM S.A. FIRMY - MIX Maja Kalinowska Polkowice S
148 KGHM ZANAM S.A. FIRMY - MIX Jacek Garczyński Polkowice L
149 KGHM ZANAM S.A. FIRMY - MIX Tomasz Pomierny Polkowice L
150 Kindżały FIRMY - MĘŻCZYŹNI Przemysław Ziuber Oława M
151 Kindżały FIRMY - MĘŻCZYŹNI Andrzej Rabsztyn Wrocław M
152 Kindżały FIRMY - MĘŻCZYŹNI Przemysław Sienkiewicz Wrocław M
153 KRUK Team FIRMY - MĘŻCZYŹNI Tomasz Gaździk Wrocław M
154 KRUK Team FIRMY - MĘŻCZYŹNI Maciej Mańkowski Wrocław M
155 KRUK Team FIRMY - MĘŻCZYŹNI Krzysztof Pawłowski Wrocław M
156 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa FIRMY - MĘŻCZYŹNI Tomasz Sufranowicz Bielawa M
157 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa FIRMY - MĘŻCZYŹNI Jacek Mickiewicz BIELAWA L
158 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa FIRMY - MĘŻCZYŹNI Kamil Musielski BIELAWA S
159 MaMoKa Tri Team FIRMY - KOBIETY Kamila Chałupa Wrocław S
160 MaMoKa Tri Team FIRMY - KOBIETY Monika Żurek Rawicz M
161 MaMoKa Tri Team FIRMY - KOBIETY Marta Szałacińska Wrocław L
162 MCKB FIRMY - MIX EWELINA ŚWIĄTKOWSKA Wrocław -
163 MCKB FIRMY - MIX ANNA SAMUSZONEK Wrocław -
164 MCKB FIRMY - MIX Krzysztof Tomicki Wrocław L
165 MCKB FIRMY - MIX Krzysztof Stefański Wrocław L
166 MyBenefit dla Tomka FIRMY - MĘŻCZYŹNI Radosław Grzegorczyk Wrocław L
167 MyBenefit dla Tomka FIRMY - MĘŻCZYŹNI Tomasz Mroczko Wrocław S
168 MyBenefit dla Tomka FIRMY - MĘŻCZYŹNI Grzegorz Skiba Wrocław XL
169 Nokia Triathlon Team FIRMY - MĘŻCZYŹNI Jacek Berbeć Chełm L
170 Nokia Triathlon Team FIRMY - MĘŻCZYŹNI Michał Jankowski Wrocław M
171 Nokia Triathlon Team 1 FIRMY - MĘŻCZYŹNI Łukasz Figura Wrocław M
172 Nokia Triathlon Team 1 FIRMY - MĘŻCZYŹNI Szymon Stodółka Wrocław L
173 Nokia Triathlon Team 1 FIRMY - MĘŻCZYŹNI Michal Wendland Wrocław S
174 Nokia Triathlon Team 2 FIRMY - MĘŻCZYŹNI Łukasz Wachowski Wrocław M
175 Nokia Triathlon Team 2 FIRMY - MĘŻCZYŹNI Jacek Berbeć Chełm L
176 Nokia Triathlon Team 2 FIRMY - MĘŻCZYŹNI Jakub Draganek Wrocław M
177 Nokia Triathlon Team 3 FIRMY - MĘŻCZYŹNI Robert Taciak Wrocław M
178 Nokia Triathlon Team 3 FIRMY - MĘŻCZYŹNI Piotr Laskowski Wrocław M
179 NSP Montessori FIRMY - KOBIETY Anna Bajor-Traczyńska Wrocław M
180 NSP Montessori FIRMY - KOBIETY Agnieszka Sala Wrocław M
181 NSP Montessori FIRMY - KOBIETY Agnieszka Szumotalska Wrocław M
182 ODEO24.PL FIRMY - MIX PIOTR DEUTSCHMAN Wrocław -
183 ODEO24.PL FIRMY - MIX PAWEŁ ZALEWSKI Wrocław -
184 ODEO24.PL FIRMY - MIX OLA NAWROT Wrocław -
185 POLARIS FIRMY - MIX Ewelina Kluźniak Opole S
186 POLARIS FIRMY - MIX Marcin Sikorski Opole M
187 POLARIS FIRMY - MIX Łukasz Golak Opole XL
188 Prepersi FIRMY - MIX Grzegorz Jędrzejewski Świdnica L
189 QIAGEN DNA CREW 1 FIRMY - MIX Wojciech Bąkowski Wrocław XL
190 QIAGEN DNA CREW 2 FIRMY - MIX Hanna Spychalska-Waszek Wrocław S
191 QIAGEN DNA CREW 2 FIRMY - MIX Dawid Czarnecki Wrocław M
192 QIAGEN DNA CREW 2 FIRMY - MIX Michał Chmielewski Wrocław XL
193 RAFAKO1 FIRMY - MĘŻCZYŹNI Jakub Kuliś Racibórz S
194 RAFAKO1 FIRMY - MĘŻCZYŹNI Marek Łapin Raciborz M
195 RAFAKO1 FIRMY - MĘŻCZYŹNI Krzysztof Jeremicz Racibórz M
196 RAFAKO2 FIRMY - MĘŻCZYŹNI Paweł Klinik Racibórz M
197 RAFAKO2 FIRMY - MĘŻCZYŹNI Mariusz Woskowski Racibórz M
198 RAFAKO2 FIRMY - MĘŻCZYŹNI Ryszard Baran Racibórz M
199 RAFAKO3 FIRMY - MIX Dariusz Dembski Racibórz M
200 RAFAKO3 FIRMY - MIX Gabriela Sobczyk Racibórz S
201 RAFAKO3 FIRMY - MIX Magdalena Woskowska Racibórz S
202 RAFAKO4 FIRMY - MĘŻCZYŹNI Dominik Zajonc Racibórz M
203 RAFAKO4 FIRMY - MĘŻCZYŹNI Piotr Kędzior Racibórz M
204 RAFAKO4 FIRMY - MĘŻCZYŹNI Roman Krupa Racibórz M
205 RAGABA MEBLE FIRMY - MĘŻCZYŹNI WOJCIECH MAŁECKI Ziemnice -
206 RAGABA MEBLE FIRMY - MĘŻCZYŹNI PAWEŁ WITWICKI Kamienna Góra -
207 RAGABA MEBLE FIRMY - MĘŻCZYŹNI DAMIAN BIELAWSKI Dziwiszów -
208 RAGABA MEBLE FIRMY - KOBIETY Justyna Bielawska Wojcieszów S
209 RAGABA MEBLE FIRMY - KOBIETY Sabina Merda Wojcieszów S
210 RAGABA MEBLE FIRMY - KOBIETY Lidia Markowska Wojcieszów S
211 RM TEAM FIRMY - MĘŻCZYŹNI Jacek Bujacz Wroclaw -
212 RM TEAM FIRMY - MĘŻCZYŹNI Kamil Majchrzak Wrocław -
213 RM TEAM FIRMY - MĘŻCZYŹNI Krzysztof Wierny Wrocław -
214 SAJ-POL TEAM PRO Adam Saj Wrocław S
215 SAJ-POL TEAM PRO Andrzej Gucwa Świebodzice M
216 SAJ-POL TEAM PRO Sebastian Biruta Wrocław S
217 Santander Bank - Lepsza zmiana FIRMY - MĘŻCZYŹNI Łukasz Furmanek Wilcza L
218 SANTANDER BANK - Lepsza zmiana FIRMY - MĘŻCZYŹNI Tomasz Lutecki Łódź L
219 SANTANDER BANK - Lepsza zmiana FIRMY - MĘŻCZYŹNI Tomasz Lutecki Łódź L
220 SANTANDER BANK - Lepsza zmiana FIRMY - MĘŻCZYŹNI Marcin Lupa Wrocław L
221 SANTANDER BANK - PIĘKNE I BESTIA FIRMY - MIX Beata Sarnowska Wrocław S
222 SANTANDER BANK - PIĘKNE I BESTIA FIRMY - MIX Jolanta Salamądra Wrocław M
223 SANTANDER BANK - PIĘKNE I BESTIA FIRMY - MIX Krzysztof Sokołowski Wrocław XL
224 SANTANDER BANK - Santander Stars FIRMY - KOBIETY Urszula Rezler Wrocław S
225 SANTANDER BANK - Santander Stars FIRMY - KOBIETY Patrycja Filip Wrocław S
226 SANTANDER BANK - Santander Stars FIRMY - KOBIETY Sara Schiller Oława M
227 SANTANDER BANK - Superkalifradalistodekspialityczni FIRMY - MIX Tomasz Froński Wrocław L
228 SANTANDER BANK - Superkalifradalistodekspialityczni FIRMY - MĘŻCZYŹNI Cesar Sanchez Wrocław L
229 SANTANDER BANK - Superkalifradalistodekspialityczni FIRMY - MĘŻCZYŹNI Łukasz Szymański Wrocław L
230 Santander Bank- BellaRosaDrumme FIRMY - MIX Róża Gieniec-Czuba Wrocław S
231 Santander Bank- BellaRosaDrummer FIRMY - MIX Łukasz Dobosz Wrocław XL
232 Santander Bank- BellaRosaDrummer FIRMY - MIX Iza Zalas Wrocław M
233 Schavemaker FIRMY - MĘŻCZYŹNI Mateusz Czernecki Mietków L
234 Schavemaker FIRMY - MĘŻCZYŹNI Wojciech Stasiak Kąty Wrocłąwskie L
235 Schavemaker FIRMY - MĘŻCZYŹNI Dawid Bożetka Kąty Wrocławskie M
236 TBAI ZGORZELEC FIRMY - MĘŻCZYŹNI ADRIAN SZYDŁOWSKI ZGORZELEC L
237 TBAI ZGORZELEC FIRMY - MĘŻCZYŹNI ADAM KLINICKI ZGORZELEC L
238 TBAI ZGORZELEC FIRMY - MĘŻCZYŹNI GRZEGORZ KACZOR ZGORZELEC L
239 TOMMED FIRMY - MIX Katarzyna Zaręba Katowice M
240 TOMMED FIRMY - MIX Leszek Piasecki Katowice L
241 TOMMED FIRMY - MIX Mieszko Kastelnik Katowice L
242 Triathlon Club Wrocław PRO Dariusz Wolny Wrocław L
243 Triathlon Club Wrocław PRO Jerzy Sikora Wrocław L
244 Triathlon Club Wrocław PRO Paweł Szwed Wrocław L
245 Triathlon Mietków Team PRO Tomasz Sakuta Wrocław -
246 Triathlon Mietków Team PRO Karolina LEŚNIAK Wrocław -
247 Triathlon Mietków Team PRO KAROL OLAWIŃSKI Wrocław -
248 USK Wrocław FIRMY - MĘŻCZYŹNI Artur Pupka Wrocław L
249 USK Wrocław FIRMY - MĘŻCZYŹNI Przemysław Szyber Wrocław M
250 USK Wrocław FIRMY - MĘŻCZYŹNI Piotr Lepka Wrocław L
251 Winnica Jakubów 2, Gmina Radwanice FIRMY - MĘŻCZYŹNI Damian Chodorowski Jakubów L
252 Winnica Jakubów 2, Gmina Radwanice FIRMY - MĘŻCZYŹNI Szymon Świercz Jakubów S
253 Winnica Jakubów 2, Gmina Radwanice FIRMY - MĘŻCZYŹNI Tomasz Gościewicz Jakubów M
254 Winnica Jakubów 3, Gmina Radwanice FIRMY - MĘŻCZYŹNI Andrzej Janas Przesieczna M
255 Winnica Jakubów 3, Gmina Radwanice FIRMY - MĘŻCZYŹNI Jakub Kawęcki Głogów M
256 Winnica Jakubów 3, Gmina Radwanice FIRMY - MĘŻCZYŹNI Jarosław Kosmala Polkowice M
257 Winnica Jakubów, Gmina Radwanice FIRMY - MĘŻCZYŹNI Oscar Śzkudło Jakubów M
258 Winnica Jakubów, Gmina Radwanice FIRMY - MĘŻCZYŹNI Dariusz Kowalski Jakubów XL
259 Winnica Jakubów, Gmina Radwanice FIRMY - MĘŻCZYŹNI Maciej Dąbrowski Jakubów L
260 WOBIT FIRMY - MIX Przemysław Degórski Pniewy M
261 WOBIT FIRMY - MIX PAWEŁ ZÜLSDORFF Pniewy -
262 WOBIT FIRMY - MIX JOANNA SŁAWIŃSKA Pniewy -
263 Wodna Nuta Opole FIRMY - MĘŻCZYŹNI Roman Pudelko Chróścina M
264 Wodna Nuta Opole FIRMY - MĘŻCZYŹNI Mateusz Jegier Opole M
265 Wodna Nuta Opole FIRMY - MĘŻCZYŹNI Grzegorz Radomski Opole M


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 1
Mężczyźni 1
Wszyscy 265