Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Mieszkaniec Lisowic KS UNIA Lisowice
1 KRZYSZTOF BROL Lisowice - 1 - TAK TAK
2 Dawid Garcorz Dzielna - 1 - NIE NIE
3 Justyna Psiuk Krupski Młyn - 1 - NIE NIE
4 Łukasz Foks Lubecko - - ZS Lubecko NIE NIE
5 ŁUKASZ WOŹNIAK Zabrze - - OSP SOLARNIA TAK NIE
6 DOROTA SZESZKO Bytom - 1 krs.tkkf.Jastrzab Ruda Śl. NIE NIE
7 MAREK SZESZKO Bytom - 1 krs.tkkf.Jastrzab Ruda Śl. NIE NIE
8 ANTONI DĄDELA Krzepice - 1 KB Florian Zajączki Drugie NIE NIE
9 Grzegorz Grzywna Olesno - - WKB META LUBLINIEC NIE NIE
10 Michał Bednorz Lubliniec - 1 - NIE NIE
11 Piotr Michałowski Lubliniec - 1 SW - Lubliniec NIE NIE
12 Artur Walkowiak Zawadzkie - 1 Rajsport Active NIE NIE
13 Klaudiusz Kulig Zębowice - - - NIE NIE
14 MAREK SZWED Zebowice - - - NIE NIE
15 leszek Mielcarek Bytom - 1 - NIE NIE
16 Donata Brzezina Lisowice - 1 - TAK NIE
17 Grzegorz Małczak Lubliniec - 1 - NIE NIE
18 MARIUSZ JASKULSKI Zawiercie - 1 - NIE NIE
19 Marek Kukowka GWOŹDZIANY - 1 Goggle PAE Team NIE NIE
20 Tomasz Sierpiński MYSZKÓW - - Ambitni Amatorzy NIE NIE
21 Joanna Sierpińska MYSZKÓW - - Ambitni Amatorzy NIE NIE
22 Wiesław Małysa Lubliniec - 1 ŚWIATŁO WM NIE NIE
23 Marcin Makowski kochcice - 1 - NIE NIE
24 GRZEGORZ TWARDZIK sadów - - wkb meta lubliniec NIE NIE
25 Marek Latka Lubliniec - 1 WKB META LUBLINIEC NIE NIE
26 Norbert Jachymczyk Jaworzno - 1 KB MCKIS JAWORZNO NIE NIE
27 Grzegorz Sikora Pawonków - 1 - NIE NIE
28 Marcin Zając Lubliniec - 1 Lentex TEAM NIE NIE
29 Bożena Kowalczyk Koszwice - 1 - NIE NIE
30 Józef Kowalczyk Koszwice - 1 - NIE NIE
31 Tomasz Jacek Kośmidry - 1 - NIE NIE
32 Mariusz Górzyński rybnik - 1 - NIE NIE
33 Wojciech Gembała Lubliniec - 1 Mafia Team Lubliniec NIE NIE
34 Aleksandra Cytrycka Lubliniec - 1 Mafia Team Lubliniec NIE NIE
35 Marek Grund Strzebiń - 1 Mafia TEAM Lubliniec NIE NIE
36 Martyn Kasperczyk Lubliniec - - Mafia Team Lubliniec NIE NIE
37 Sebastian Kaczmarczyk Lubliniec - 1 Mafia Team Lubliniec NIE NIE
38 KAZIMIERZ KORDZIŃSKI Lubliniec - 1 Mafia Team Lubliniec NIE NIE
39 Bernadeta Serzysko-Wieczorek Ciasna - 1 - NIE NIE
40 Monika Tol Lubliniec - 1 Mafia Team Lubliniec NIE NIE
41 Krzysztof Wysota Lubliniec - 1 Mafia Team Lubliniec NIE NIE
42 Agnieszka Janocha Żarki Letnisko - 1 Ambitni Amatorzy Myszków NIE NIE
43 Piotr Janocha Żarki Letnisko - - Libero Myszków NIE NIE
44 Artur Kaczmarczyk Pawonków - 1 Mafia Team Lubliniec NIE NIE
45 Mariusz Poloczek Lisowice - 1 - TAK NIE
46 Krzysztof Kubica Kośmidry - 1 START KOSZWICE NIE NIE
47 Darek Lubosz Szarlejka - 1 NGB Kłobuck NIE NIE
48 ANETA DMOWSKA GWOŹDZIANY - 1 - NIE NIE
49 MAREK DMOWSKI GWOŹDZIANY - 1 OSP GWOŹDZIANY NIE NIE
50 Adam Piskorz Lubliniec - 1 amator NIE NIE
51 Leszek Swoboda Solarnia - 1 Mafia Team Lubliniec NIE NIE
52 Beata Szala Szczejkowce - 1 - NIE NIE
53 Sebastian Brzózka rybnik - 1 SBD ENERGETYK RYBNIK NIE NIE
54 tomasz sosnowski Kłobuck - 1 wkb meta lubliniec NIE NIE
55 Paweł Springwald Lubliniec - 1 Mafia Team Lubliniec NIE NIE
56 Marcin Łakomski Wodzisław Śląski - 1 - NIE NIE
57 Patryk Dziuba Lubliniec - - - NIE NIE
58 Krzysztof Dziuba Lubliniec - - - NIE NIE
59 Sebastian Zazgórnik Lisowice - 1 - TAK TAK
60 Mateusz Pawełczak Złochowice - 1 KB Florian Zajączki Drugie NIE NIE
61 Beata Wrońska Jasło - 1 - NIE NIE
62 Magdalena Wrońska Jasło - 1 - NIE NIE
63 Jan Pac Bytom - 1 - NIE NIE
64 Ewa Pachurka jarocin - 1 - NIE NIE
65 Grzegorz Książek Tarnowskie Góry - 1 Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe NIE NIE
66 Przemysław Jędros Gliwice - 1 AKMB Pędziwiatr Gliwice NIE NIE
67 Monika Wolka kochcice - - ZSOT Lubliniec NIE NIE
68 EWA OLEJNIK Gliwice - 1 AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE NIE NIE
69 Zbigniew Gawlik Lubliniec - 1 Mafia Team Lubliniec NIE NIE
70 Tomasz Wilk Lubliniec - 1 Mafia Team Lubliniec NIE NIE
71 Dominika Jureczko Solarnia - - SP LISOWICE NIE NIE
72 Jakub Caban Moskorzew - 1 Olimpijczyk Szczekociny NIE NIE
73 Robert Wojtasinski Bytom - 1 Miechowicka Grupa Biegowa NIE NIE
74 Grzegorz Malek Lubliniec - 1 - NIE TAK
75 Karolina Skrobek Rudniki - 1 NGB Kłobuck NIE NIE
76 Dawid Brol Lisowice - 1 KS UNIA Lisowice TAK TAK
77 Anna Springwald Lubliniec - 1 - NIE NIE
78 Filip Bis Poznań - 1 - NIE NIE
79 Krzysztof Piontek rybnik - - Chemika Rybnik NIE NIE
80 Andrzej Florecki Gliwice - 1 AKMB Pędziwiatr Gliwice NIE NIE
81 Jacek Lubczyński Kłobuck - 1 NGB Kłobuck NIE NIE
82 Zenon Nowak Woźniki - 1 Mafia Team Lubliniec NIE NIE
83 Adam Kmieć Lubliniec - - - NIE NIE
84 Tomasz Sikora Dąbrowa Górnicza - 1 SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE NIE NIE
85 Natalia Honisz Lubliniec - 1 Mafia Team Lubliniec NIE NIE
86 Rafał Olejnik Chorzów - 1 - NIE NIE
87 Marcin Maroń Rusinowice - 1 KS Rybak Ciasna NIE NIE
88 Dominika Nowak Wożniki - 1 Mafia Team Lubliniec NIE NIE
89 Anna Bryś Lubliniec - - WKB META LUBLINIEC NIE NIE
90 Artur Koralewicz Lubliniec - 1 Niezrzeszony NIE NIE
91 Jan Cieśla Rudniki - 1 Falstart Rudniki NIE NIE
92 Katarzyna Konieczka Bytom - 1 Miechowicka Grupa Biegowa NIE NIE
93 Robert Wróblewski Bytom - 1 Miechowicka Grupa Biegowa NIE NIE
94 Marek Kowalski TARNÓW OPOLSKI - 1 KOLKA TEAM OPOLE NIE NIE
95 Sebastian Stemplewski Opole - 1 Kolka Team Opole NIE NIE
96 Klaudia Cieśla Rudniki - 1 Falstart Rudniki NIE NIE
97 EWa Olejnik Gliwice - - AKMB PĘDZIWIATR GLIWICE NIE NIE
98 Robert Ślęzak Szczekociny - - FAMILO-TEAM TAK NIE
99 Agnieszka Szampera Zawadzkie - 1 run and fun team NIE NIE
100 Tomasz Hadzik Kochanowice - 1 Dzik Ligota NIE NIE
101 Przemysław Olszok Lisów - 1 - NIE NIE
102 Daria Haba Ciasna - 1 - NIE NIE
103 WIKTOR BASIŃSKI Rudniki - 1 - NIE NIE
104 WLODZIMIERZ STEFANSKI Kłobuck - 1 ngb kłobuck NIE NIE
105 Katarzyna Topa Radzionków - - CIDRY LOTAJOM NIE NIE
106 Anna Radzioch Przystajń - - Niezrzeszona NIE NIE
107 Andrzej Konik Dobrodzień - 1 - NIE NIE
108 Adam Wałowski Lubliniec - 1 WKB Meta Lubliniec NIE NIE
109 Magdalena Chlewicka Częstochowa - - Zabiegani Częstochowa NIE NIE
110 Renata Sukiennik Częstochowa - 1 Zabiegani Częstochowa NIE NIE
111 RAFAŁ BASIŃSKI Rudniki - - Falstart Rudniki NIE NIE
112 ARKADIUSZ KASPRZYCKI POLKOWSKIE - 1 - NIE NIE
113 Natalia Pawełczyk Cieszowa - 1 Brak NIE NIE
114 Maciej Szymaniak Katowice - - MACIO TEAM NIE NIE
115 RADOSŁAW NOWAK Czeladź - - - NIE NIE
116 Marcin Sznapka Świętochłowice - 1 3 kawały o... na YouTube NIE NIE
117 Magdalena Sznapka Świętochłowice - 1 3 kawały o... na YouTube NIE NIE
118 Eugeniusz Sznapka Świętochłowice - 1 3 kawały o...na YouTube NIE NIE
119 Halina Sznapka Świętochłowice - 1 3 kawały o...na YouTube NIE NIE
120 Iwona Klabis Lubliniec - 1 LENTEX TEAM NIE NIE
121 Dominik Sas Starokrzepice - 1 KB Florian Zajączki Drugie NIE NIE
122 Kamil Opiełka Lubsza - 1 - NIE NIE
123 Dawid Miara Woźniki - 1 - NIE NIE
124 Marcin Czaja Lubliniec - 1 - NIE NIE
125 ANDRZEJ GAWŁOWSKI Lubliniec - 1 KLUB MORSÓW NIE NIE
126 Sylwia Jaskóła Lubliniec - 1 - TAK NIE
127 Jarosław Bryła Lubliniec - - - NIE NIE
128 Przemysław Kotas Częstochowa - 1 - NIE NIE
129 Michał Kurzyński Wrocław - 1 - NIE NIE
130 Michał Kwiatkowski Wrocław - 1 - NIE NIE
131 Anna Bodzioch Sieraków Śląski - 1 - NIE NIE
132 Anna Skalska Bytom - 1 Festiwal Biegowy w Krynicy Zdrój NIE NIE
133 Mariusz Strzelczak Zajączki Drugie - - KB Florian Zajączki Drugie NIE NIE
134 DOROTA GAPYS Łodź - - AKADEMIABIEGACZ.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹ NIE NIE
135 Roman Kowalski Draliny - 1 Osp Draliny NIE NIE
136 BOGDAN ŚCIBISZ Sosnowiec - - TKKF Saturn zeladz NIE NIE
137 Katarzyna Grygiel Żarki Letnisko - - Leśne Ludki Żarki Letnisko NIE NIE
138 Rafał Pyka Strzelce Opolskie - - - NIE NIE
139 piotr kupczyk Częstochowa - - - NIE NIE
140 PIOTR PARECKI rybnik - - KOLKA TEAM OPOLE NIE NIE
141 Marek CZAPEK Gliwice - - - NIE NIE
142 Tomasz Swoboda Kośmidry - 1 - NIE NIE
143 Anna Orian Zdzieszowice - - LUKS ROSPONDEK/KS KOZIOŁEK NIE NIE
144 Piotr Orian Zdzieszowice - - LUKS ROSPONDEK/KS KOZIOŁEK NIE NIE
145 Piotr Popiel Tychy - - - NIE NIE
146 Ewa FOKCZYŃSKA Lubliniec - 1 WKB META Lubliniec NIE NIE
147 Piotr Kluczewski Mstów - - GRUPA AMP MEDIA NIE NIE
148 Monika Lis Lubliniec - - WKB Meta Lubliniec NIE NIE
149 DANUTA DANICKA-ESMUND Redziny - - - NIE NIE
150 Jowita Kluczewska Mstów - - - NIE NIE
151 Łukasz Sobalski Lisowice - 1 - TAK TAK
152 Bartosz Strzoda Lisowice - 1 - TAK TAK
153 Jan Gaida Żyglin - - Biegam bo chcę NIE NIE
154 Łukasz Mańka Lisowice - 1 KS UNIA Lisowice TAK TAK
155 Przemysław Kałuziński Lisowice - 1 Unia Lisowice TAK TAK
156 Marek Grzywna Wojciechów - - lzs wojciechów NIE NIE
157 Krzysztof Szewczyk Częstochowa - - Czewarun TiM NIE NIE
158 Andrzej Matyja Kłobuck - - - NIE TAK
159 DARIUSZ PINKOWSKI Lubliniec - - KPP Lubliniec , X-Kinetic NIE NIE
160 Patryk Kałuziński Lubliniec - 1 - TAK TAK
161 Kamil Sobalski Lisowice - 1 KS UNIA Lisowice TAK TAK
162 KINGA LIS Lubliniec - - - NIE NIE
163 BARTOSZ LIS Lubliniec - - - NIE NIE
164 Andrzej Bambynek Droniowie - - - NIE NIE
165 Dawid Bieszczad Świętochłowice - - WOPR Świętochłowice NIE NIE
166 Kamil Bieszczad Świętochłowice - - WOPR Świętochłowice NIE NIE
167 Małgorzata Pluta Lubliniec - - - NIE NIE
168 Iwona Klabis Lubliniec - - LENTEX TEAM NIE NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 48
Mężczyźni 120
Wszyscy 168