Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Tomasz Zych Jasienica Bieg - 1 12TRI.PL
2 Dariusz Mędrek Warszawa Bieg M 40-49 1 Rembertów Team
3 Tomasz Wardak RADZYMIN Bieg M 40-49 1 RADZYMIN RUN TEAM
4 Agnieszka Wardak RADZYMIN Bieg K 40-49 1 RADZYMIN RUN TEAM
5 rafal perzyna Warszawa Bieg - 1 skorpion
6 Patryk Matejak Pasek Bieg - 1 -
7 Katarzyna Lipińska MARKI Bieg - 1 Markowi Biegacze
8 Agnieszka Paź Tłuszcz NORDIC WALKING - 1 Bóbr Tłuszcz
9 Darek Gotowiec Tłuszcz Bieg M 40-49 1 Bóbr Tłuszcz
10 Robert Lipiński MARKI Bieg - 1 Markowi Biegacze
11 Bogumiła Gotowiec Tłuszcz NORDIC WALKING - 1 Bóbr Tłuszcz
12 DARIUSZ ROMEJKO Komorowo Bieg M 40-49 1 LKS OSTROWIANKA
13 Bogdan Piątek Zielonka Bieg - 1 -
14 paulina kuś Warszawa Bieg - 1 Kusie biegają
15 MATEUSZ CZARNIECKI Radom Bieg - 1 -
16 Katarzyna Marcinkiewicz Kobyłka Bieg K 40-49 1 Bóbr Tłuszcz
17 WALDEMAR ZDUNEK Wołomin Bieg M 50-59 1 BÓBR TŁUSZCZ
18 AGNIESZKA CAŁKA RADZYMIN Bieg K 40-49 1 Radzymin Run Team
19 Grzegorz CAŁKA RADZYMIN Bieg M 40-49 1 Radzymin Run Team
20 Marzena Klimkiewicz RADZYMIN Bieg - 1 Radzymin RUN TEAM
21 Agnieszka Dylewska Warszawa Bieg - 1 -
22 Roman MAREK Warszawa Mokotów Bieg M 50-59 1 IPN
23 Eugeniusz Moszkowicz Warszawa Bieg - 1 Kondycja
24 ANDRZEJ DYMEL Warszawa Bieg - 1 Markowi Biegacze
25 Krzysztof Wojciechowski Warszawa Bieg M 40-49 1 -
26 Andrzej Czerczak Warszawa Bieg M 50-59 1 -
27 Sylwia Getka Chrzęsne Bieg - 1 Kielakowie.pl
28 Marcin Dymiński Ząbki Bieg - 1 Bóbr Tłuszcz
29 Jarosław Kurek Duczki Bieg - 1 WAT
30 Andrzej Idzikowski Bolęcin Bieg M 40-49 1 AQUILA
31 Stanisław Kamiński Nadarzyn Bieg M 50-59 1 GOS Nadarzyn
32 Katarzyna Rudnicka Wyszków Bieg - 1 -
33 Paweł Zdziarski Warszawa Bieg - 1 -
34 Marcin Gałkowski Wołomin Bieg - 1 -
35 Anna Karłowicz Warszawa Bieg K 60+ 1 -
36 JADWIGA STAWICKA Konstancin-Jeziorna Bieg K 60+ 1 Park Zdrojowy Konstancin
37 Artur Rojek Grodzisk Mazowiecki Bieg M 40-49 1 -
38 Jacek Bajorek Wyszków Bieg M 40-49 1 Instytut Zarządzania Bezpieczeństwem
39 Dawid Szałkowski Warszawa Bieg - 1 Ekobiegi
40 Magdalena Stachowicz Kobyłka Bieg - 1 -
41 JANUSZ BOLA Warszawa Bieg M 50-59 1 Calidris subminuta
42 Krystian Jusiński Warszawa Bieg - 1 Bractwo Biegowe BGK
43 Marcin Poniatowski Bobrowniki Bieg M 40-49 1 -
44 Piotr Reterski Dobczyn Bieg - 1 Rządza Kraszew
45 Mariusz Puścian Tłuszcz Bieg M 40-49 1 KOBRA
46 Marek Oleksiak Chrzęsne Bieg - 1 -
47 Joanna Persona Sitki NORDIC WALKING - 1 -
48 Paweł Krauz Zagościniec Bieg M 40-49 1 -
49 Artur Fijałkowski RADZYMIN Bieg - 1 EKOBIEGI
50 Marcin Bodzon Wołomin Bieg - 1 Żółw ultras team
51 Piotr Tokarski Wołomin Bieg - 1 Żółw ultras team
52 Kasia Bulicz-Kasprzak Sulejówek Bieg K 40-49 1 -
53 Sandra Olinowicz Warszawa NORDIC WALKING - 1 -
54 Wiesław SZLACHTA Warszawa Bieg M 40-49 1 Bóbr Tłuszcz
55 Paweł Szczapa Ostrówek Bieg M 40-49 1 Bad Boys Ostrówek
56 Tomasz Klepacki Warszawa Bieg - 1 Bielański KB Warszawa
57 Marta Kania Warszawa NORDIC WALKING - 1 -
58 Jarosław Kowalski Kobyłka Bieg M 40-49 1 -
59 Marek Szewczyk Warszawa NORDIC WALKING - 1 Face Nordic Walking Team
60 Agnieszka Szewczyk Warszawa NORDIC WALKING - 1 Face Nordic Walking Team
61 Kamila Zielińska Piaseczno NORDIC WALKING - 1 Face Nordic Walking Team
62 Mariusz Putkowski Wołomin Bieg M 40-49 1 -
63 Beata Strzałka Warszawa Bieg - 1 -
64 Tomasz Strzałka Warszawa Bieg - 1 -
65 Ewa Szoka Kobyłka NORDIC WALKING - 1 -
66 Taduesz Maciążek Wołomin Bieg - 1 -
67 Kacper Balcerak Chrzęsne Bieg - 1 Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony KOBRA
68 Tomasz Miller Ząbki Bieg - 1 -
69 Tomasz Sycik Tłuszcz Bieg - 1 Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony KOBRA
70 PAWEŁ SIWIK Wołomin Bieg - 1 Zadyszka
71 Mariola Kania Dobczyn NORDIC WALKING - 1 -
72 Danuta Jezierska Warszawa NORDIC WALKING - 1 -
73 Jan Jezierski Warszawa NORDIC WALKING - 1 -
74 Michał Wąsik Klembów Bieg - 1 Osp Klembów
75 Tadeusz Gołębiewski Wołomin Bieg - 1 aktywny relax
76 Eugeniusz Dembiński Wołomin Bieg - 1 KB "Huragan" Wołomin
77 Radosław Orzechowski Strachówka Bieg - 1 -
78 Wojciech Adamski RADZYMIN Bieg M 50-59 1 Run Team Radzymin
79 Marek Pytkowski Zielonka Bieg - 1 Lechici Zielonka
80 Katarzyna Kępińska Wiązowna Bieg - 1 MIEDZESZYNIAKY
81 Cezary Kępiński Wiązowna Bieg - 1 MIEDZESZYNIAKY
82 Daniel Maćkowski Zagościniec Bieg - 1 -
83 Michal Parys Wolomin Bieg - 1 Zółw Ultras Team
84 Kazimierz Radomski Wołomin Bieg M 50-59 1 Aktywny Relaks
85 Lidia Kurcińska Piaseczno Bieg - 1 -
86 Magdalena Cichocka Warszawa Ursynów Bieg - 1 -
87 Edyta DĄBROWSKA Piaseczno Bieg - 1 -
88 KATARZYNA DĄBROWSKA Piaseczno Bieg - 1 HW TRI TEAM
89 Alicja Kępa Warszawa Bieg - 1 -
90 Agnieszka Wardak Dąbrówka Bieg - 1 -
91 Anna Mituła Wołomin Bieg - 1 JW 5644
92 Paweł Łapiński Piaseczno Bieg - 1 Bielański KB Warszawa
93 Karol Szafrański Kobyłka Bieg - 1 -
94 Paweł Trochim Wołomin Bieg - 1 -
95 Arkadiusz Górek Tłuszcz Bieg - 1 KOBRA
96 Magdalena Górek Tłuszcz Bieg - 1 KOBRA
97 Arkadiusz Sobczak Tłuszcz Bieg - 1 KOBRA
98 Adam Gotowiec JADÓW Bieg M 40-49 1 KOBRA
99 Emilia Arcipowska Pasek Bieg - 1 -
100 Tomasz Dzieniszewski Michałów Bieg M 40-49 1 -
101 PIOTR EWERTOWSKI MARKI Bieg M 50-59 1 MARKOWI BIEGACZE
102 Bartosz Krawczyk Ostrówek Bieg - 1 -
103 Florian Pyszel Mińsk Mazowiecki Bieg - 1 Studium Języków Obcych w Mińsku Mazowieckim
104 Sławomir Gałązka Ostrów Mazowiecka Bieg M 40-49 1 -
105 Elżbieta Balcerak Chrzęsne NORDIC WALKING - 1 Kielakowie.pl
106 Robert Szymkowiak Warszawa Bieg - 1 Legia Warszawa
107 Jan Nartowski Warszawa Bieg M 50-59 1 MORT!
108 Iwona Szarska Warszawa Bieg K 50-59 1 aleTEMPO
109 Aleksandra Matyjaszek Płońsk Bieg - 1 -
110 Agnieszka Brogowicz Stępniewska Grójec Bieg K 40-49 1 -
111 Monika Grabarczyk MARKI Bieg - 1 Markowi Biegacze
112 Urszula Kopytowska Dobczyn NORDIC WALKING - 1 Stowarzyszenie "Czas na działanie"
113 Jakub Grzegorek RADZYMIN Bieg M 40-49 1 RADZYMIN RUN TEAM
114 Dariusz Mumot RADZYMIN Bieg M 40-49 1 Radzymin Run Team
115 Klaudia Roguska RADZYMIN Bieg - 1 Radzymin Run Team
116 Jan Majer Warszawa Bieg - 1 -
117 Pawel Bukowski Klembów Bieg - 1 Radzymin Run Team
118 MIROSŁAW WTOREK Warszawa Bieg - 1 -
119 Grzegorz Ochalski RADZYMIN Bieg - 1 Radzymin Run Team
120 Magdalena Bukowska Klembów Bieg - 1 Radzymin Run Team
121 Iwona Rosiak Pasek NORDIC WALKING - 1 Stowarzyszenie Czas na Działanie
122 Robert Wierzchołowski Ostrówek wegrowski Bieg M 40-49 1 -
123 Anna Sosińska Ostrówek NORDIC WALKING - 1 -
124 Andrzej SULEWSKI STARY KRASZEW Bieg M 40-49 1 RZĄDZA KRASZEW
125 Artur Tyczyński Białobrzegi Bieg M 40-49 1 -
126 Łukasz Pałka ŻYRARDÓW Bieg - 1 -
127 Ryszard Fajnas Warszawa NORDIC WALKING - 1 Face Nordic Walking Team
128 Bartosz Wojtasik Warszawa Bieg - 1 -
129 Przemysław Wojtasik Warszawa Bieg M 40-49 1 -
130 Rafał Mathiak STARY KRASZEW Bieg M 40-49 1 Rządza Kraszew
131 LESZEK ROSA Tłuszcz Bieg M 50-59 1 Bóbr Tłuszcz
132 Marta Kurek Dobczyn NORDIC WALKING - 1 Stowarzyszenie Czas na działanie
133 Paweł Żydowo Dobczyn Bieg M 50-59 1 -
134 Anna Garbarczuk Warszawa NORDIC WALKING - 1 -
135 Dariusz Łachowski Zielonka Bieg M 40-49 1 AJZ
136 Damian Stankiewicz Lasków Bieg - 1 -
137 Marcin Zamiar Reguły Bieg M 40-49 1 Dream Run
138 Dariusz Zduniuk Zagościniec Bieg M 40-49 1 -
139 Agnieszka Krysik Michałów Bieg - 1 Wściekła Gazela
140 Grzegorz Świętoń Strachów Bieg - 1 Fast Furious
141 Bartłomiej Stec Kraków Bieg M 40-49 1 Falenickie Torpedy
142 Damian Wójcik Tłuszcz Bieg - 1 -
143 Momika Winkler Kobyłka Bieg - 1 -
144 Franciszek Niewiarowski Helenów Bieg M 50-59 1 -
145 Marcin Korsak Warszawa Bieg - 1 :)
146 Paweł Ostrowski Warszawa Bieg - 1 -
147 Anna Sucharska Pasek Bieg - 1 -
148 Dawid Nowakowski Warszawa Bieg - 1 -
149 Łukasz Suchenek Nowinki Bieg - 1 -
150 Izabela Dutkiewicz Tłuszcz Bieg - 1 universalsport
151 Eugeniusz Dembiński Wołomin Bieg M 40-49 1 ---
152 Anna Staszak Klembów Bieg - 1 -
153 Magdalena Opłotna Klembów Bieg - 1 -
154 Jerzy Marszałek Warszawa Gocław Bieg M 50-59 1 -
155 Mariusz Myśliwiec RADZYMIN Bieg - 1 FastFurious
156 piotr lubański Warszawa Bieg M 40-49 1 farang mu sul
157 Ewa Chacińska Dobczyn NORDIC WALKING - 1 -
158 Jagoda JASZCZUK Warszawa Bieg - 1 -
159 ZBIGNIEW RODAK Warszawa Bieg M 50-59 1 -
160 Bartosz MIELCZARSKI Warszawa Bieg - 1 -
161 Marek Zasłona Latchorzew Bieg - 1 IPN
162 Włodzimierz Wiśniewski Majdan Bieg - 1 -
163 ELŻBIETA ROSA Tłuszcz Bieg K 50-59 1 Bóbr Tłuszcz
164 Robert Miłosz Warszawa Bieg - 1 -
165 Renata Tula Warszawa Bieg K 60+ 1 Mykmyk
166 Jarosław Kwiatek Wołomin Bieg M 40-49 1 -
167 ZBYSZEK KŁOS Piastów Bieg M 50-59 1 -
168 Tomasz Sadlik Lucynow Duzy Bieg - 1 -
169 Katarzyna Wiśniewska Warszawa Bieg K 40-49 1 Indywidualistka
170 Piotr Łucak Łochów Bieg - 1 CST RUN TEAM
171 Stanisław lubański Warszawa Bieg - 1 lubański team
172 czesław magrzyk Warszawa Bieg - 1 Bielański Klub Biegacza Warszawa
173 Ludwika Mądzik Warszawa Bieg - 1 -
174 Katarzyna Jóźwik Warszawa NORDIC WALKING - 1 -
175 Sylwia Sasin Klembów Bieg - 1 -
176 GRZEGORZ Jóźwik Warszawa Bieg M 40-49 1 -
177 Grzegorz Denisiuk Łosice Bieg - 1 -
178 Monika Gawryś Wołomin Bieg - 1 -
179 Marzena Łucak Łochów Bieg - 1 CST RUN TEAM
180 Michał Dziadura LEGIONOWO Bieg - 1 IDZIEMY TEAM
181 Marek Gąsiorek Franciszków Bieg - 1 -
182 Jarosław Rudnik Wołomin Bieg M 40-49 1 -
183 Rafał Buczak Zamość Bieg - 1 AGROS Zamość
184 Maciej Dobrzański MARKI Bieg - 1 Markowi Biegacze
185 DOROTA SUKNAROWSKA Warszawa Bieg K 50-59 1 Ekipa PORKA
186 Marek Suknarowski Warszawa Bieg M 50-59 1 Ekipa PORKA
187 Adam Urbaniak RADZYMIN Bieg - 1 -
188 Marian Jarmoszko Warszawa Bieg - 1 -
189 Zenon Maćkowiak Tuszcz Bieg M 40-49 1 -
190 Agnieszka Pólkowska Postoliska Bieg - 1 -
191 Kamil Łachowski Warszawa Bieg - 1 -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Małgorzata Chmiel Konstancin-Jeziorna Bieg - - -
2 Anna Byczuk Tłuszcz Bieg K 40-49 - Bóbr Tłuszcz
3 Piotr Rowicki Zielonka Bieg M 40-49 - MisOtim
4 artur kajko Warszawa Bieg M 40-49 - KB Ergo
5 Aneta Rowicka Zielonka Bieg - - MisiOtim
6 Sylwia Rejmentowska Warszawa-Wesoła NORDIC WALKING - - -
7 ANTONI KRUPINIEWICZ LEGIONOWO Bieg M 40-49 - SKORPION
8 Tomek Bogusiewicz Tłuszcz Bieg M 40-49 - Kruszewianka Krusze
9 Marcin Szczapa Wola Rasztowska Bieg - - Bad Boys Ostrówek
10 MARCIN TRACZYK Płock Bieg - - KM PSP Płock
11 Tomasz Wojnarowicz Warszawa Mokotów Bieg - - obozybiegowe.pl
12 Natalia Abramczyk Tłuszcz Bieg - - -
13 Paulina Podsadni Warszawa Bieg - - ekobiegi
14 Michał Jachacy Krusze Bieg - - -
15 Paweł Rakowski Kozły Bieg - - -
16 Kamil Miklaszewski Warszawa Bieg - - -
17 Damian Paź Lipka Bieg - - -
18 Beata Miklaszewska Warszawa Bieg - - -
19 Edyta Majewska Ząbki Bieg - - Widłorogi
20 Wincenty Kisiel Ząbki Bieg - - -
21 Magdalena Michalska Kobyłka NORDIC WALKING - - -
22 Sylwia Bielec Michalska Ostrówek NORDIC WALKING - - -
23 Andrzej Niestępski MARKI Bieg - - -
24 Jan Jezierski Warszawa NORDIC WALKING - - Trucht Tarchomin Team
25 Andrzej Kośnik Mińsk Mazowiecki Bieg M 50-59 - mkb drepta
26 Zbigniew Baranowski MARKI Bieg M 50-59 - -
27 Jolanta Pytkowska Zielonka NORDIC WALKING - - Lechici Zielonka
28 Łukasz Mituła Wołomin NORDIC WALKING - - JW 5644
29 Krzysiek Brząkalski Warszawa-Wesoła Bieg - - -
30 Piotr Piątkowski Wola Rasztowska Bieg - - Nice Boys
31 Krzysztof Kozłowski Kobyłka Bieg - - -
32 Tomasz Hołowacz Warszawaa Bieg - - Kondycja
33 Jakub Abramczyk RADZYMIN Bieg - - Radzymin Run Team
34 Kamil roguski RADZYMIN Bieg - - Radzymin Run Team
35 Kamil Kosim RADZYMIN Bieg - - Radzymin Run Team
36 KATARZYNA OLEKSIAK Jasienica Bieg - - -
37 Izabela Czarnecka Warszawa Bieg - - -
38 Bozena Frydrych Warszawa Bieg K 60+ - -
39 Henryk Marek Warszawa Bieg - - -------------------
40 RRRRRRRRR PPPP Brzeg Dolny Bieg - - -
41 Damian Piwko Duczki Bieg - - -
42 robert narożniak Ząbki Bieg M 40-49 - 9 BWD DG RSZ
43 Anna Korsak Warszawa Bieg K 40-49 - -
44 Wojciech Rębacz Budy Sułkowskie Bieg M 50-59 - -
45 Kamil Tymiński Duczki Bieg - - -
46 Igor Wieliczko Warszawa Bieg - - -
47 Ilona Reterska Dobczyn Bieg - - -
48 Zbigniew Opalach Ząbki Bieg - - -
49 Janusz Czarnecki Kobyłka Bieg M 40-49 - -
50 SYLWESTER KUŚMIERZ MARKI Bieg - - Byledobiec
51 Marcin Chaciński Dobczyn Bieg M 40-49 - -
52 Tomasz Wojnarowicz Warszawa Mokotów Bieg - - -
53 Robert Truszkowski LEGIONOWO Bieg - - SG WP
54 Artur Iwaniuk Łosice NORDIC WALKING - - zmit team
55 Emil Panasiewicz Tłuszcz Bieg - - -
56 Adam Lipiński Tłuszcz Bieg M 40-49 - Bóbr Tłuszcz
57 Dariusz Wieczorek Warszawa Bieg M 50-59 - przeglad sportowy
58 Mariusz Młynarski Wilczeniec Bieg - - -
59 Marta Lejzerowicz LEGIONOWO Bieg - - IDZIEMY TEAM
60 Valentyna Kiliarska Nikolaev, Ukraine Bieg - - Chemik noxy Pulawy
61 Pavel Vereckyi Ukraina, Doneck Bieg - - Chemik noxy Pulawy
62 Przemysław Dąbrowski Borawe Bieg - - AGRO-METAL Ostrołęka
63 Małgorzata Adamska RADZYMIN NORDIC WALKING - - -
64 lukasz stanczak ostrowek Bieg - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K 40-49 8
K 50-59 3
K 60+ 4
M 40-49 44
M 50-59 20
M 60+69 0
M 70+ 0
Kobiety 83
Mężczyźni 172
Wszyscy 255