Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Jacopo Andriolo M Poznan 12KM M +30 1 -
2 Anna Bartkowiak K Toruń 12KM K +20 1 Szybka Halinka Toruń
3 Maciej Bedner M Zabkowice Slaskie 12KM M +40 1 -
4 Katarzyna Biernacka K Syców 12KM K +20 1 Sobczyk Team
5 Karolina Biesiada K Poznań 12KM K +20 1 Stajnia
6 Katarzyna Czerwonka K Kraków 12KM K +30 1 AZS Collegium Medicum UJ
7 Agnieszka Domagała K Ząbkowice Śląskie 12KM K +30 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstain
8 Adam Durski M Poznań 12KM M +20 1 -
9 JAROSŁAW FORMELA M Ostrów Wielkopolski 12KM M +40 1 Night Runners
10 Łukasz Gałan Gałan M Oleśnica 12KM M +30 1 Ciemna Strona Pomidora
11 Edyta Gardecka K Wałbrzych 12KM K +30 1 -
12 Marta Garnek K Dzierżoniów 12KM K +20 1 Dream-Bike Bielawa
13 Marcin Gawlik M SIECHNICE 12KM M +30 1 -
14 Konrad Gawryjołek M Ząbkowice Śląskie 12KM M +30 1 SGR Specialized
15 Małgorzata Glina - Krawczyk K Starczów 12KM K +40 1 -
16 Marcin Górski M Jemna 12KM M +40 1 SGR SPECIALIZED
17 Karol Guziewicz M Poznań 12KM M +20 1 Stajnia
18 MAGDALENA JÓZEFOWICZ K Smardzów 12KM K +30 1 Biegam Dla Kornelka
19 PIOTR KADŁUBOWSKI M Brzeg 12KM K +30 1 KOTWICA BRZEG
20 Anna Kapusta K Kraków 12KM K +20 1 Night Runners
21 MONIKA KARGOL K Wrocław 12KM K +40 1 -
22 Sławomir Kłos M Wrocław 12KM M +30 1 NOA
23 Ewelina Kordas K Jemna 12KM K +30 1 SGR SPECIALIZED
24 Marcin Kornaś M Braszowice 12KM M +30 1 Kornaś Team/FBW/ZKKK
25 EMILIA KOSTRZEWSKA K Oleśnica 12KM K +30 1 ciemna strona pomidora
26 Marcin Kowalczyk M Warszawa 12KM M +50 1 SGR
27 MARCIN KRUPA M Nowa Ruda-Słupiec 12KM M +40 1 NOWA RUDA-BIEGA
28 Szymon Krzysztofczyk M Srebrna Góra 12KM M +30 1 SGR Specialized
29 Krzysztof Kukuryk M Nowa Ruda-Słupiec 12KM M +30 1 NOWA RUDA-BIEGA
30 Łukasz Kuzik M Dzierżoniów 12KM M +40 1 -
31 Piotr Lech M Wołczyn 12KM M +30 1 -
32 Marcin Łyseń M Ząbkowice Śląskie 12KM M +20 1 -
33 Marek Macyszyn M Wrocław 12KM M +30 1 -
34 Bogdan Madera M Świdnica 12KM M +50 1 RunWalkRun
35 Michał Mazgaj M Wrocław 12KM M +30 1 NOA
36 Michał Miazga M Dzierżoniów 12KM M +40 1 -
37 Marek Nawrocki M Lwówek wielkopolski 12KM M +50 1 -
38 Przemysław Niewiejski M Milicz 12KM M +30 1 Running Team Milicz
39 Paweł Ozieraniec M Wrocław 12KM M +30 1 -
40 Karolina Ploch K PYSKOWICE 12KM K +30 1 -
41 Adam Ploch M PYSKOWICE 12KM M +30 1 -
42 Aleksandra Rejterada K Lądek Zdrój 12KM K +20 1 Vege Runners
43 Anna Rembielak - Taciak K Poznań 12KM K +30 1 Antoninek Poznań
44 Adrian Schwitalla M SIECHNICE 12KM M +30 1 -
45 Jan Skrutek M Wrocław 12KM M +60 1 GOPR Bieszczady st.poza sł.
46 Aleksander Sobczak M Dzierżoniów 12KM M +30 1 -
47 MAREK SWOBODA M Wałbrzych 12KM M +50 1 BYLEDOBIEC ANIN
48 anna szymanowska K Głuchołazy 12KM K +40 1 -
49 Zbyszek Szymański M Chełmno 12KM M +50 1 Szybka Halinka Toruń
50 Szymon Świercz M Głogów 12KM M +20 1 Amarena Team
51 Tomasz Turek M Kłodzko 12KM M +40 1 Lks iskra jaszkowa
52 Ewa Twardowska K Uniejów 12KM K +30 1 KB Geotermia Uniejów
53 Paulina Wesołowska-Krupa K Jaszkowa Górna 12KM K +30 1 -
54 Lukasz Wiśniewski M Ścinawica 12KM M +30 1 Kolka Team Nowa Ruda
55 JACEK WIŚNIEWSKI M Nowa Ruda-Słupiec 12KM M +40 1 NOWA RUDA BIEGA
56 Marcin Wojrach M Stronie Śląskie 12KM M +30 1 WILDCAT TEAM

Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Paweł Achtel M Milicz 21KM M +30 1 Running Team Milicz
2 Joanna Adamska K Miłosław 21KM K +30 1 lubię jak boli team
3 Adam Anusz M Imbramowice 21KM M +30 1 -
4 Justyna Baca K Nowa Ruda-Słupiec 21KM K +20 1 Luźna Łyda Team
5 Szymon Bartosiński M Wołczyn 21KM M +30 1 -
6 Józefa Batóg K Oława 21KM K +40 1 -
7 Paweł Biskup M Łagów Lubuski 21KM M +30 1 -
8 Andzej Brodek M Gliwice 21KM M +40 1 -
9 Dariusz Bryński M Zielona Góra 21KM M +50 1 -
10 Gabriela Buczek K Świerki 21KM K +40 1 -
11 Maciej Ciesielski M Wrocław 21KM M +20 1 Maślice Kingdom
12 Justyna Ciuraszkiewicz K Wrocław 21KM K +30 1 -
13 Krzysztof Cygan M Kraków 21KM M +20 1 Drużyna Mistrzów
14 Jaroslaw Czarny M Wrocław 21KM M +30 1 #sobasteam
15 Patryk Czermak M Bystrzyca Kłodzka 21KM M +30 1 zdyskwalifikowani, alpcrew.pl
16 URSZULA DĄBROWSKA K Lubin 21KM K +40 1 -
17 DANIEL DĄBROWSKI M Lubin 21KM M +30 1 -
18 Beata Dereń K Stara Łomnica 21KM K +20 1 LKS ISKRA JASZKOWA
19 Agata Dereń K Stara Łomnica 21KM K +20 1 LKS ISKRA JASZKOWA
20 Marek Dłubała M Szklary Górne 21KM M +30 1 mSport RCS Team Lubin
21 Łukasz Dobrowolski M Oława 21KM M +40 1 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA
22 Bartosz Dreszer M SARBY 21KM M +30 1 -
23 Remigiusz Dudek M Ziębice 21KM M +30 1 -
24 TOMASZ EITNER M Suchy Las 21KM M +30 1 MS Team
25 JUSTYNA FORMELA K Ostrów Wlkp. 21KM K +30 1 -
26 Sebastian Franek M Luboń 21KM M +30 1 GB Wielkopolscy Biegacze
27 Maciej Gaczyński M Opoczno 21KM M +30 1 biegObsesja
28 Przemysław Garbowski M Wołczyn 21KM M +30 1 -
29 Sylwia Gardecka K Wałbrzych 21KM K +30 1 -
30 Alan Gasiński M Ruszowice 21KM M +20 1 -
31 Łukasz Glos M Stara Łomnica 21KM M +30 1 -
32 KRZYSZTOF GODLEWSKI M Żarów 21KM M +30 1 -
33 Michał Gołębiewski M Bielawa 21KM M +30 1 Dream-Bike Bielawa
34 Sebastian Graczyk M Boguszów-Gorce 21KM M +30 1 -
35 Andrzej Gromada M Polkowice 21KM M +50 1 KGHM Zakłady Wzbogacania Rud Polkowice
36 Krzysztof Grubecki M Wrocław 21KM M +30 1 zdyskwalifikowani
37 Przemysław Gwizdalski M 10 21KM M +30 1 Monkeys Grip
38 ZBIGNIEW HARENDARZ M OBORA 21KM M +40 1 mSport RCS Team Lubin
39 Ewelina Hasiuk K SIECHNICE 21KM K +30 1 Vege Runners
40 Tomasz Hołyński M Knurów 21KM M +40 1 -
41 Paweł Idzikowski M Wrocław 21KM M +40 1 -
42 Przemyslaw Januchta M Lubin 21KM M +40 1 mSport team
43 Mariusz Jarosławski M Oława 21KM M +40 1 Biegam z Husarią
44 HENRYK JASICKI M Oława 21KM M +50 1 Oławska Grupa Biegowa
45 Małgorzata Kacejko K Wrocław 21KM K +20 1 -
46 Sławomir Kanar M Oława 21KM M +40 1 Oławska grupa biegowa
47 Stanisław Kapłon M Kłodzko 21KM M +60 1 LKS ISKRA JASZKOWA
48 Adam Kłapeć M Poznań 21KM M +30 1 -
49 Marcin Kocik M Wrocław 21KM M +30 1 Fatboy Sprint
50 ADRIAN KOSTRZEWSKI M Oleśnica 21KM M +30 1 ciemna strona pomidora
51 edward kozłowicz M Wałbrzych 21KM M +60 1 uks ludwikowice
52 Krzysztof Krajewski M Boguszów Gorce 21KM M +40 1 grupa biegowa dzikowiec
53 Andrzej Kwiatkowski M Polanica-Zdrój 21KM M +30 1 zdyskwalifikowani
54 Malgorzata Labuz K Wrocław 21KM K +30 1 #sobasteam
55 KRZYSZTOF LAZAROWICZ M Paczków 21KM M +30 1 -
56 Aleksandra Makowwska K Poznań 21KM K +30 1 Lubię jak boli team
57 Artur Matuszek M Oława 21KM M +40 1 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA
58 Jolanta Miśtak K Oława 21KM K +30 1 Oławska Grupa Biegowa
59 MARIA MIZERNY K Poznań 21KM K +20 1 "PI"
60 Marta Mrowińska K Mosina 21KM K +40 1 Mrówy Biegają!
61 Sebastian Mroziński M Radwanice 21KM M +30 1 -
62 Justyna Niekrasz K Świdnica 21KM K +40 1 -
63 Janusz Ochab M Warszawa 21KM M +40 1 -
64 Krzysiek Oleśkiewicz M Wałbrzych 21KM M +30 1 -
65 Adam Piechocki M Warszawa 21KM M +30 1 Pihszou
66 Maciej Pietrucha M Oborniki 21KM M +30 1 -
67 Michał Pilujski M Skrzynki 21KM M +30 1 -
68 Rafał Podskok M Mława 21KM M +30 1 -
69 Lesław Rzadkowski M CHWAŁOWICE 21KM M +30 1 Termy Jakuba - Oławski Park Wodny
70 Rafał Sadłowski M Wrocław 21KM M +30 1 -
71 Anna Saleta K Wrocław 21KM K +20 1 -
72 Maciej Saleta M Wrocław 21KM M +20 1 -
73 Karol Sawicki M Grudziadz 21KM M +20 1 -
74 Adam Sikora M Żelowice 21KM M +30 1 -
75 Michał Sikora M Żelowice 21KM M +40 1 -
76 Jacek Sikora M Żelowice 21KM M +40 1 -
77 Grzegorz Słowiński M Wrocław 21KM M +30 1 zdyskwalifikowani
78 Karol Sobulski M Piaseczno 21KM M +40 1 Kalińska Team
79 Davide Solbiati M wroclaw 21KM M +40 1 Spartanie Dzieciom
80 Marcin Solski M Wrocław 21KM M +20 1 -
81 Marta SONNEK K Syców 21KM K +30 1 KB LUPUS
82 Robert Stadnicki M Koźlice 21KM M +40 1 bkm lubin
83 Anna Steczkowska K Oława 21KM K +30 1 Oławska Grupa Biegowa
84 Mieczysław Szklarz M Żary 21KM M +30 1 -
85 Marcin Szymański M Oława 21KM M +40 1 Oławska Grupa Biegowa
86 marcin SZYMCZYNA M Oława 21KM M +40 1 Oławska Grupa Biegowa
87 Angelika Tabiszewska K Katy Wroclawskie 21KM K +20 1 -
88 Bogusław Tomaka M Ząbkowice Śląskie 21KM M +40 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN
89 Tomasz Tomiczek M Wrocław 21KM M +30 1 Zdyskwalifikowani
90 Sławomir Walaszek M Gilowice 21KM M +30 1 -
91 Adam Wasielewski M Wrocław 21KM M +30 1 zdyskwalifikowani
92 ANNA WIELICZKO K Wrocław 21KM K +30 1 -
93 MIROSŁAW WIERZBICKI M Otmuchów 21KM M +30 1 Nysa biega
94 Paweł Wojczuk M Lądek Zdrój 21KM M +30 1 -
95 Robert Wróblewski M Grodzisk Mazowiecki 21KM M +40 1 -
96 Marek Wydmuch M Bardo 21KM M +50 1 sgr specialized
97 Damian Zalejski M Dzierżoniów 21KM M +20 1 Dream-Bike Bielawa
98 Radosław Zięba M Kłodzko 21KM M +30 1 -

Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 IZABELA AUGUSTOWSKA K WARTKOWICE 42KM K +40 1 KB Geotermia Uniejów
2 Przemek Bartkowiak M Toruń 42KM M +30 1 Szybka Halinka Torń
3 Adam Bartosiewicz M Gryfino 42KM M +30 1 EOL Extreme Taxes
4 Mariusz Bartosiński M Warszawa 42KM M +40 1 -
5 Tomasz Bednarczyk M Trzcianka 42KM M +30 1 -
6 Sebastian Bednarz M Otmuchów 42KM M +40 1 -
7 BARTOSZ BERNACKI M Łąka Prudnicka 42KM M +30 1 -
8 Marek Bęgowski M Kamień Pomorski 42KM M +40 1 Klub Biegacza Kamień Pomorski
9 Bartosz Bogus M Lubliniec 42KM M +20 1 -
10 Jacek Brzezowski M Wrocław 42KM M +30 1 Vege Runners
11 Michał Chudziński M Nochowo 42KM M +40 1 Runners Power
12 Adam Chwin M Poznań 42KM M +30 1 -
13 Tomasz Ciechanowski M Gniewomirowice 42KM M +30 1 -
14 Andrzej Ciuraszkiewicz M Wrocław 42KM M +30 1 -
15 Bernd Dander M Dresden 42KM M +50 1 Dresdner-Trolle.de
16 JACEK DĄBROWSKI M Wilczyce 42KM M +30 1 Dąbrowski Brothers
17 Jacek Dudzik M Klodzko 42KM M +60 1 LKS ISKRA Jaszkowa
18 Tomasz Durkiewicz M Dębno k.Stęszewa 42KM M +40 1 DOM KULTURY JOGI
19 Marcin Dutkiewicz M Warszawa 42KM M +40 1 biegnij dudek
20 Piotr Dziuba M Wrocław 42KM M +30 1 -
21 Agnieszka Fogiel-Pawłowska K Wrocław 42KM K +30 1 Los Bieganeros
22 Rafał Gaczyński M Warszawa 42KM M +30 1 -
23 Grzegorz Ginter M Kraków 42KM M +30 1 AZS Collegium Medicum UJ
24 Sławomir Górny M Gostyń 42KM M +20 1 Górny Team
25 Sławomir Górny M Gostyń 42KM M +50 1 Górny Team
26 Piotr Idzikowski M Suchy Las 42KM M +30 1 PI
27 Gosia Jackowiak K Rokietnica 42KM K +20 1 -
28 Wojciech Jakubowski M Uniejów 42KM M +40 1 KB Geotermia Uniejów
29 Hubert Jakubowski M Lusówko 42KM M +30 1 Zabiegani Lusówko
30 PIOTR JASIŃSKI M Legnica 42KM M +30 1 Łączka Team Legnica
31 Łukasz Jędrzejczak M Poznań 42KM M +20 1 -
32 Joanna Jurkowska K Lubin 42KM K +40 1 ranne ptaky
33 Przemysław Kamecki M Groblice 42KM M +30 1 -
34 Bartosz Kamiński M Nysa 42KM M +30 1 Nysa Biega
35 Zenon Karczewski M Dresden 42KM M +50 1 Dresdner-Trolle.de
36 ARTUR KIEDOWSKI M Bierutów 42KM M +40 1 pro-run wrocław
37 Dariusz Kieliszek M Kiekrz 42KM M +30 1 -
38 MICHAŁ KITA M Wrocław 42KM M +40 1 pędzący w miejscu
39 EWA KITA K Kędzierzyn-Koźle 42KM K +50 1 biegamdlazdrowia.pl
40 PIOTR KNAPIK M Wrocław 42KM M +40 1 LKS Iskra Jaszkowa
41 Agnieszka Kokoszczyńska K RUMIA 42KM K +40 1 Rumska Metka Przełajowa
42 Marcin Kokoszczyński M RUMIA 42KM M +40 1 Rumska Metka Przełajowa
43 Paweł Kołowrocki M Dzierżoniów 42KM M +30 1 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
44 ANDRZEJ KOSIOŁ M Wrocław 42KM M +50 1 WKW Wiadrus
45 Tomasz Kośla M Brzeg 42KM M +40 1 -
46 Robert Kowalski M Wałbrzych 42KM M +30 1 Sudeckie Wycieczki Biegowe
47 Tomasz Kozielec M Kleszczow 42KM M +40 1 Pedzace misie
48 TADEUSZ KRASKA M Radom 42KM M +60 1 Biegiem Radom!
49 Jakub kraśniewski M Poznań 42KM M +30 1 Vege Runners
50 Tomasz Kręcielewski M Warszawa 42KM M +30 1 Team Nutrilite
51 Michał Kurowski M Ruda Śląska 42KM M +20 1 Night Runner`s Gliwice
52 Mikołaj Lasek M Czmoń 42KM M +30 1 Pan Wuefista
53 Paweł Lis M Brzeg Dolny 42KM M +20 1 PCC SQUAD
54 Wojciech Łubieński M Poznań 42KM M +30 1 -
55 Sebastian Machalski M Strzelin 42KM M +40 1 -
56 Magda Maćkowiak K Wrocław 42KM K +20 1 -
57 Adam Matyja M Stara Huta 42KM M +30 1 -
58 Agnieszka Michalska K Ostrów Wielkopolski 42KM K +30 1 -
59 Marek Michalski M Ostrów Wielkopolski 42KM M +30 1 -
60 Remigiusz Mikrut M Chełmno 42KM M +30 1 -
61 Adam Moniakowski M Żary 42KM M +40 1 Cross Trening Żary
62 Mirosław Morawski M Radom 42KM M +40 1 BIEGIEM RADOM!
63 Rafał Mostyński M Jelcz-Laskowice 42KM M +20 1 Harcownik
64 Paulina Nawrocka K Lwówek wielkopolski 42KM K +20 1 -
65 Krzysztof Niekrasz M Świdnica 42KM M +40 1 -
66 Rafał Niemczewski M Kobylnica 42KM M +30 1 BE3 CITYZEN
67 MARLENA NOWACKA K Piaski Wlkp 42KM K +40 1 jan-mar.pl
68 DARIUSZ ORCZYKOWSKI M Radom 42KM M +40 1 Biegiem Radom!
69 Andrzej Pajdowski M Polkowice 42KM M +40 1 -
70 Marek Pietrowicz M Lusówko 42KM M +40 1 Zabiegani Lusówko
71 Dawid Piwowarski M Tomaszów Mazowiecki 42KM M +20 1 -
72 Sebastian Ploch M Wrocław 42KM M +40 1 -
73 Michał Podwójci M Dąbrówka 42KM M +30 1 Zabiegani Lusówko
74 Tomasz Przybył M Ostrów Wielkopolski 42KM M +30 1 Night Runners
75 Wojciech Ptak M Ząbkowice Śląskie 42KM M +30 1 BROWAR REBELIA
76 Roman Pudelko M Chróścina 42KM M +20 1 -
77 Łukasz Rakowski M Brzeg Dolny 42KM M +30 1 PCC SQUAD
78 Adam Reczuch M Wrocław 42KM M +40 1 -
79 DARIUSZ RESPONDEK M Wrocław 42KM M +40 1 -
80 Natalia Sadowska K Warszawa 42KM K +30 1 -
81 Verheyden Sam M Nysa 42KM M +30 1 cst
82 RENATA SIERADZKA K Świdnica 42KM K +40 1 -
83 Tomasz Smereka M Milicz 42KM M +30 1 Running Team Milicz
84 Grzegorz Sokalski M Konstancin-Jeziorna 42KM M +40 1 Parkanu Konstancin
85 Paweł Stawarz M Oleśnica 42KM M +40 1 KB LUPUS Oleśnica
86 Maciej Sułat M Pabianice 42KM M +30 1 -
87 Mateusz Szczygieł M Śleszowice 42KM M +20 1 -
88 Gerard Śmiechowicz M Warszawa 42KM M +40 1 -
89 Sebastian Taciak M Poznań 42KM M +40 1 Antoninek Poznań
90 Robert Tychowicz M Żary 42KM M +40 1 Buttons Team
91 Robert Urbański M Legnica 42KM M +40 1 -
92 Maciej Walczak M Poznań 42KM M +30 1 QUAY POZNAŃ
93 Beata Witkowska K Gdańsk 42KM K +30 1 -
94 Dominik Włodarkiewicz M Poznań 42KM M +40 1 Buff / ZmianyZmiany / VegeRunners
95 Kornel Wojczuk M Lądek-Zdrój 42KM M +30 1 Dzikie Życie RunTeam
96 MAREK Wosik M Warszawa 42KM M +60 1 szybka małpa
97 Dariusz Wróbel M Wrocław 42KM M +30 1 BROWAR REBELIA
98 MARCIN WRÓBEL M Wrocław 42KM M +30 1 im-motion.pl team
99 Michał Wybraniec M Wałbrzych 42KM M +30 1 -
100 PIOTR ZAGAŁA M Świdnica 42KM M +40 1 WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PL
101 Mariusz Zapotoczny M Wrocław 42KM M +30 1 GT RAT
102 Anna Źródlewska K Ostrów Wielkopolski 42KM K +30 1 Night Runners
103 Kamila Żeromska K Boguszów-Gorce 42KM K +20 1 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC
104 Adrian Żeromski M Boguszów-Gorce 42KM M +30 1 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC
105 Krzysztof Żmudziński M Poznań 42KM M +20 1 PI
106 Irwina Żołud K Lubin 42KM K +40 1 ranne ptaky
107 Piotr Żytnik M Żary 42KM M +40 1 Buttons Team

Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Bartosz Dymny M Wrocław - M +30 1 -
2 Sławomir Furman M Szczepanów - M +40 1 -
3 Tomasz Grykiel M Poznań - M +30 1 KS Julian
4 DARIUSZ KOSEK M Żmigród - M +50 1 Grupa Pieprzyk
5 Miloš Kratochvíl M Pardubice - M +40 1 Hvězda SKP Pardubice
6 Krzysztof Olański M Wrocław - M +40 1 Rondo Klecina
7 Kacper Stecki M Pieszyce - M +30 1 -
8 Dariusz Turkiewicz M Wrocław - M +40 1 -
9 JERZY ULIASZ M Bystrzyca Kłodzka - M +40 1 L.K.S.Iskra Jaszkowa
10 Mikołaj Visentin M Wrocław - M +30 1 Los Bieganeros
11 Leszek Zając M Świebodzice - M +30 1 -

Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Bożena Bogaczyńska-Adach K Ząbkowice Śląskie 12KM K +30 - ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN
2 JOANNA DOMAGAŁA K Sobótka 12KM K +30 - -
3 Michał Fonał M Legnica 12KM M +30 - Activlab Run&Bike
4 Tomasz Gościewicz M Radwanice 12KM M +20 - Amarena Team
5 Damian Grzegorczyk M Wrocław 12KM M +30 - -
6 Joanna Hoja K Wałbrzych 12KM K +20 - -
7 Owczarek Jacek M Olesnica 12KM M +30 - KB SZERSZEŃ OLESNICA
8 NORBERT KUBIK M Świdnica 12KM M +40 - LIR
9 Bartosz Kuziel M Stronie Śląskie 12KM M +20 - Black Running Stronie Śląskie
10 KATARZYNA LELONKIEWICZ-KURIATA K marcinkowice 12KM K +40 - -
11 Paulina Lewandowska K Żerniki Wrocławskie 12KM K +30 - Grupa Biegowa ODRA
12 Wiesław Lęga M Świdnica 12KM M +40 - BRAK TEAM
13 Paweł F. Majka M Wrocław 12KM M +30 - Cięty Język
14 Grzegorz Malicki M Nowy Kazanów 12KM M +40 - -
15 Katarzyna Owczarek K Oleśnica 12KM K +30 - KB SZERSZEŃ OLEŚNICA
16 Krzysztof Sadurski M Pieszyce 12KM M +40 - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
17 Marcin Zachariasz M Wrocław 12KM M +30 - NOA
18 Tomek Zając M ultimasport.pl 12KM M +30 - sss
19 Agata Żuk K Ostroszowice 12KM K +20 - -

Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Sebastian Badowski M Zawonia 21KM M +40 - -
2 Daniel Gniadek M zobkowce śl 21KM M +40 - Tempo
3 Ewa Jabłońska K Krynica-Zdrój 21KM K +30 - -
4 Artur JABŁOŃSKI M Wolsztyn 21KM M +40 - NICO MEBLE
5 Agnieszka Jakowicz K Otwock 21KM K +40 - Labosport
6 PATRYCJA KAPA K Bieganin 21KM K +20 - Night Runners Ostrów Wielkopolski
7 Łukasz Klimczak M Wrocław 21KM M +20 - -
8 Tomasz Kowalik M Poznań 21KM M +20 - Trio z Matejki
9 Krzysztof Kręzel M wisznia mała 21KM M +20 - Night Runners Wrocław
10 GRZEGORZ KRUPA M Włocławek 21KM M +30 - -
11 Katarzyna Krym K Smolec 21KM K +30 - Night Runners Wrocław
12 Zuzanna Kwiatkowska K Szczytna 21KM K +40 - -
13 Anna Mazur K Lubań 21KM K +30 - GET RUN
14 Andrzej Młynarski M Góra 21KM M +50 - -
15 Krzysiek Oleśkiewicz M Wałbrzych 21KM M +30 - -
16 JULIAN PROMIRSKI M Jelenia Góra 21KM M +60 - -
17 KRZYSZTOF PRYSTASZ M Oława 21KM M +30 - Oławska grupa biegowa
18 Michał Serafin M MYSZKÓW 21KM M +30 - SERTEAM
19 Aneta Slezak K Warszawa 21KM K +30 - -
20 DAMIAN STACHURA M Lubin 21KM M +30 - ZAGŁĘBIE LUBIN
21 Karol Szczepaniak M Głogów 21KM M +40 - Cross Straceńców
22 Michal Talaga M Folwark 21KM M +30 - Zraziki biegają
23 Hubert Wierzbicki M Pasikurowice 21KM M +20 - -
24 Tomek Zając M ultimasport.pl TIMING 21KM M +30 - ultimasport.pl

Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Rafał Bernasiński M Świebodzice 42KM M +40 - -
2 Mariusz Binek M Ostrów Wlkp. 42KM M +30 - -
3 Marian Bukowski M Konskie 42KM M +60 - -
4 MAREK DŁUGOSZ M WARTKOWICE 42KM M +50 - KB Geotermia Uniejów
5 Karol Gołaj M Wrocław 42KM M +30 - Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy
6 Damian Grabowski M Poznań 42KM M +30 - Night Runners
7 Aleksander Jęsiek M Leszno 42KM M +50 - Maraton Leszno
8 Jarosław Kolawa M Lubin 42KM M +40 - -
9 Aleksandra Krzemińska K Opole 42KM K +30 - KW OPOLE
10 Jacek Krzemiński M Opole 42KM M +30 - KW OPOLE
11 Iga Legendziewicz K Milicz 42KM K +30 - -
12 WOJCIECH LEWANDOWSKI M Żerniki Wrocławskie 42KM M +30 - Grupa Biegowa ODRA
13 Grzegorz Murawicz M Podlesie 42KM M +50 - -
14 Paweł Nowak M Kalisz 42KM M +50 - -
15 Dariusz Osienienko M Świdnica 42KM M +40 - -
16 Grzegorz Pogorzelski M Wałbrzych 42KM M +50 - Sudeckie Wycieczki Biegowe
17 Witold Radke M Wałbrzych 42KM M +70 - -
18 Dariusz Skrok M Namysłów 42KM M +40 - Hardcore Holidays
19 Rafał Smura M Turek 42KM M +20 - -
20 Piotr Szczerbiński M Wrocław 42KM M +30 - -
21 Łukasz Szczygieł M Śleszowice 42KM M +20 - -
22 Paweł Szymański M Leszno 42KM M +30 - -
23 Krzysztof Wajerowski M Oleśnica 42KM M +30 - KB Lupus Oleśnica
24 Marlena Zieniewicz K Zielona Góra 42KM K +30 - Wadera Team

Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Maciej Chrenowicz M Poznań - M +20 - APD
2 Robert Czapiga M Nowa Ruda-Słupiec - M +40 - TeMMPo Wałbrzych
3 Tomasz Duda M Śliwice - M +40 - Radio Wrocław
4 Marcin Durkowski M Oborniki Śląskie - M +30 - -
5 Paweł Kamiński M Grodzisk Mazowiecki - M +30 - DSM
6 Robert Knopek M Gliwice - M +30 - -
7 Jakub Kowalski M Lubin - M +30 - -
8 DANIEL KUCZA M Świdnica - M +30 - Niezrzeszony
9 Sławomir Latos M Wrocław - M +40 - -
10 Mateusz Lipiński M Wrocław - M +30 - Radio Wrocław
11 Marcin Łysuniec M Wrocław - M +30 - Vege Runners
12 JAKUB PARA M Leszno - M +30 - LeszNO Limits Runners
13 Gabriel Pawlak M Radwanice - M +30 - Vasco Sport
14 Krzysztof Ryżewski M Mirków - M +40 - -
15 Maciej Stępień M Oleśnica - M +30 - olpoz.pl
16 Tomasz Tyl M Kłodzko - M +30 - PSG KŁODZKO
17 Maciej Załustowicz M Wrocław - M +30 - -
18 ARTUR ŻAK M Wałbrzych - M +30 - Aktywny Walbrzych


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K +20 20
K +30 38
K +40 17
K +50 1
K +60 0
K +70 0
M +20 30
M +30 141
M +40 81
M +50 20
M +60 8
M +70 1
Kobiety 75
Mężczyźni 282
Wszyscy 357