Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Telefon
1 Jacopo Andriolo M Poznan 12KM M +30 1 - 884355928
2 Anna Bartkowiak K Toruń 12KM K +20 1 Szybka Halinka Toruń 663802728
3 Maciej Bedner M Zabkowice Slaskie 12KM M +40 1 - 696093764
4 Katarzyna Biernacka K Syców 12KM K +20 1 Sobczyk Team 697723858
5 Karolina Biesiada K Poznań 12KM K +20 1 Stajnia 696141495
6 Katarzyna Czerwonka K Kraków 12KM K +30 1 AZS Collegium Medicum UJ 502124488
7 Agnieszka Domagała K Ząbkowice Śląskie 12KM K +30 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstain 663994908
8 Adam Durski M Poznań 12KM M +20 1 - 570758261
9 JAROSŁAW FORMELA M Ostrów Wielkopolski 12KM M +40 1 Night Runners 605572777
10 Łukasz Gałan Gałan M Oleśnica 12KM M +30 1 Ciemna Strona Pomidora 505752689
11 Edyta Gardecka K Wałbrzych 12KM K +30 1 - 728825945
12 Marta Garnek K Dzierżoniów 12KM K +20 1 Dream-Bike Bielawa 508316362
13 Marcin Gawlik M SIECHNICE 12KM M +30 1 - 608728580
14 Konrad Gawryjołek M Ząbkowice Śląskie 12KM M +30 1 SGR Specialized 519113436
15 Małgorzata Glina - Krawczyk K Starczów 12KM K +40 1 - 691662978
16 Marcin Górski M Jemna 12KM M +40 1 SGR SPECIALIZED 501449870
17 Karol Guziewicz M Poznań 12KM M +20 1 Stajnia 608481883
18 MAGDALENA JÓZEFOWICZ K Smardzów 12KM K +30 1 Biegam Dla Kornelka 535488898
19 PIOTR KADŁUBOWSKI M Brzeg 12KM K +30 1 KOTWICA BRZEG 604434712
20 Anna Kapusta K Kraków 12KM K +20 1 Night Runners 724255666
21 MONIKA KARGOL K Wrocław 12KM K +40 1 - 535585696
22 Sławomir Kłos M Wrocław 12KM M +30 1 NOA 512842096
23 Ewelina Kordas K Jemna 12KM K +30 1 SGR SPECIALIZED 512482367
24 Marcin Kornaś M Braszowice 12KM M +30 1 Kornaś Team/FBW/ZKKK 605948466
25 EMILIA KOSTRZEWSKA K Oleśnica 12KM K +30 1 ciemna strona pomidora 697893789
26 Marcin Kowalczyk M Warszawa 12KM M +50 1 SGR 601995958
27 MARCIN KRUPA M Nowa Ruda-Słupiec 12KM M +40 1 NOWA RUDA-BIEGA 668040654
28 Szymon Krzysztofczyk M Srebrna Góra 12KM M +30 1 SGR Specialized 600331525
29 Krzysztof Kukuryk M Nowa Ruda-Słupiec 12KM M +30 1 NOWA RUDA-BIEGA 691662015
30 Łukasz Kuzik M Dzierżoniów 12KM M +40 1 - 509130313
31 Piotr Lech M Wołczyn 12KM M +30 1 - 796667333
32 Marcin Łyseń M Ząbkowice Śląskie 12KM M +20 1 - 512921346
33 Marek Macyszyn M Wrocław 12KM M +30 1 - 518022034
34 Bogdan Madera M Świdnica 12KM M +50 1 RunWalkRun 699972652
35 Michał Mazgaj M Wrocław 12KM M +30 1 NOA 500028824
36 Michał Miazga M Dzierżoniów 12KM M +40 1 - 605205500
37 Marek Nawrocki M Lwówek wielkopolski 12KM M +50 1 - 669530520
38 Przemysław Niewiejski M Milicz 12KM M +30 1 Running Team Milicz 781790149
39 Paweł Ozieraniec M Wrocław 12KM M +30 1 - 607094664
40 Karolina Ploch K PYSKOWICE 12KM K +30 1 - 501482633
41 Adam Ploch M PYSKOWICE 12KM M +30 1 - 502294043
42 Aleksandra Rejterada K Lądek Zdrój 12KM K +20 1 Vege Runners 698669670
43 Anna Rembielak - Taciak K Poznań 12KM K +30 1 Antoninek Poznań 602638920
44 Adrian Schwitalla M SIECHNICE 12KM M +30 1 - 692405704
45 Jan Skrutek M Wrocław 12KM M +60 1 GOPR Bieszczady st.poza sł. 604908132
46 Aleksander Sobczak M Dzierżoniów 12KM M +30 1 - 508301995
47 MAREK SWOBODA M Wałbrzych 12KM M +50 1 BYLEDOBIEC ANIN 534210503
48 anna szymanowska K Głuchołazy 12KM K +40 1 - 508455019
49 Zbyszek Szymański M Chełmno 12KM M +50 1 Szybka Halinka Toruń 663272982
50 Szymon Świercz M Głogów 12KM M +20 1 Amarena Team 696069282
51 Tomasz Turek M Kłodzko 12KM M +40 1 Lks iskra jaszkowa 536601493
52 Ewa Twardowska K Uniejów 12KM K +30 1 KB Geotermia Uniejów 721151621
53 Paulina Wesołowska-Krupa K Jaszkowa Górna 12KM K +30 1 - 793937652
54 Lukasz Wiśniewski M Ścinawica 12KM M +30 1 Kolka Team Nowa Ruda 606713862
55 JACEK WIŚNIEWSKI M Nowa Ruda-Słupiec 12KM M +40 1 NOWA RUDA BIEGA 506330500
56 Marcin Wojrach M Stronie Śląskie 12KM M +30 1 WILDCAT TEAM 691142345

Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Telefon
1 Paweł Achtel M Milicz 21KM M +30 1 Running Team Milicz 696833190
2 Joanna Adamska K Miłosław 21KM K +30 1 lubię jak boli team 504099244
3 Adam Anusz M Imbramowice 21KM M +30 1 - 698738732
4 Justyna Baca K Nowa Ruda-Słupiec 21KM K +20 1 Luźna Łyda Team 784716797
5 Szymon Bartosiński M Wołczyn 21KM M +30 1 - 602452240
6 Józefa Batóg K Oława 21KM K +40 1 - 693498636
7 Paweł Biskup M Łagów Lubuski 21KM M +30 1 - 793776634
8 Andzej Brodek M Gliwice 21KM M +40 1 - 669371213
9 Dariusz Bryński M Zielona Góra 21KM M +50 1 - 691840112
10 Gabriela Buczek K Świerki 21KM K +40 1 - 501155068
11 Maciej Ciesielski M Wrocław 21KM M +20 1 Maślice Kingdom 883720012
12 Justyna Ciuraszkiewicz K Wrocław 21KM K +30 1 - 784050600
13 Krzysztof Cygan M Kraków 21KM M +20 1 Drużyna Mistrzów 698909051
14 Jaroslaw Czarny M Wrocław 21KM M +30 1 #sobasteam 728940134
15 Patryk Czermak M Bystrzyca Kłodzka 21KM M +30 1 zdyskwalifikowani, alpcrew.pl 692354500
16 URSZULA DĄBROWSKA K Lubin 21KM K +40 1 - 512782855
17 DANIEL DĄBROWSKI M Lubin 21KM M +30 1 - 504102949
18 Beata Dereń K Stara Łomnica 21KM K +20 1 LKS ISKRA JASZKOWA 781247538
19 Agata Dereń K Stara Łomnica 21KM K +20 1 LKS ISKRA JASZKOWA 601815038
20 Marek Dłubała M Szklary Górne 21KM M +30 1 mSport RCS Team Lubin 661990317
21 Łukasz Dobrowolski M Oława 21KM M +40 1 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA 602495749
22 Bartosz Dreszer M SARBY 21KM M +30 1 - 502208243
23 Remigiusz Dudek M Ziębice 21KM M +30 1 - 783694689
24 TOMASZ EITNER M Suchy Las 21KM M +30 1 MS Team 602213635
25 JUSTYNA FORMELA K Ostrów Wlkp. 21KM K +30 1 - 691980263
26 Sebastian Franek M Luboń 21KM M +30 1 GB Wielkopolscy Biegacze 509383234
27 Maciej Gaczyński M Opoczno 21KM M +30 1 biegObsesja 782988097
28 Przemysław Garbowski M Wołczyn 21KM M +30 1 - 502089689
29 Sylwia Gardecka K Wałbrzych 21KM K +30 1 - 662728455
30 Alan Gasiński M Ruszowice 21KM M +20 1 - 794291355
31 Łukasz Glos M Stara Łomnica 21KM M +30 1 - 519825004
32 KRZYSZTOF GODLEWSKI M Żarów 21KM M +30 1 - 884824000
33 Michał Gołębiewski M Bielawa 21KM M +30 1 Dream-Bike Bielawa 601749847
34 Sebastian Graczyk M Boguszów-Gorce 21KM M +30 1 - 888667477
35 Andrzej Gromada M Polkowice 21KM M +50 1 KGHM Zakłady Wzbogacania Rud Polkowice 668335721
36 Krzysztof Grubecki M Wrocław 21KM M +30 1 zdyskwalifikowani 791390997
37 Przemysław Gwizdalski M 10 21KM M +30 1 Monkeys Grip 786120466
38 ZBIGNIEW HARENDARZ M OBORA 21KM M +40 1 mSport RCS Team Lubin 694400824
39 Ewelina Hasiuk K SIECHNICE 21KM K +30 1 Vege Runners 665221294
40 Tomasz Hołyński M Knurów 21KM M +40 1 - 609585256
41 Paweł Idzikowski M Wrocław 21KM M +40 1 - 669995691
42 Przemyslaw Januchta M Lubin 21KM M +40 1 mSport team 506122448
43 Mariusz Jarosławski M Oława 21KM M +40 1 Biegam z Husarią 698025555
44 HENRYK JASICKI M Oława 21KM M +50 1 Oławska Grupa Biegowa 692447924
45 Małgorzata Kacejko K Wrocław 21KM K +20 1 - 605222106
46 Sławomir Kanar M Oława 21KM M +40 1 Oławska grupa biegowa 696543400
47 Stanisław Kapłon M Kłodzko 21KM M +60 1 LKS ISKRA JASZKOWA 604120721
48 Adam Kłapeć M Poznań 21KM M +30 1 - 604223924
49 Marcin Kocik M Wrocław 21KM M +30 1 Fatboy Sprint 605283499
50 ADRIAN KOSTRZEWSKI M Oleśnica 21KM M +30 1 ciemna strona pomidora 695989389
51 edward kozłowicz M Wałbrzych 21KM M +60 1 uks ludwikowice 695442890
52 Krzysztof Krajewski M Boguszów Gorce 21KM M +40 1 grupa biegowa dzikowiec 728845400
53 Andrzej Kwiatkowski M Polanica-Zdrój 21KM M +30 1 zdyskwalifikowani 888294318
54 Malgorzata Labuz K Wrocław 21KM K +30 1 #sobasteam 792395667
55 KRZYSZTOF LAZAROWICZ M Paczków 21KM M +30 1 - 509812468
56 Aleksandra Makowwska K Poznań 21KM K +30 1 Lubię jak boli team 517459720
57 Artur Matuszek M Oława 21KM M +40 1 OŁAWSKA GRUPA BIEGOWA 502319003
58 Jolanta Miśtak K Oława 21KM K +30 1 Oławska Grupa Biegowa 530851945
59 MARIA MIZERNY K Poznań 21KM K +20 1 "PI" 508633146
60 Marta Mrowińska K Mosina 21KM K +40 1 Mrówy Biegają! 501866608
61 Sebastian Mroziński M Radwanice 21KM M +30 1 - 604516734
62 Justyna Niekrasz K Świdnica 21KM K +40 1 - 602454016
63 Janusz Ochab M Warszawa 21KM M +40 1 - 501625388
64 Krzysiek Oleśkiewicz M Wałbrzych 21KM M +30 1 - 661301207
65 Adam Piechocki M Warszawa 21KM M +30 1 Pihszou 660347892
66 Maciej Pietrucha M Oborniki 21KM M +30 1 - 606249274
67 Michał Pilujski M Skrzynki 21KM M +30 1 - 603612029
68 Rafał Podskok M Mława 21KM M +30 1 - 514423059
69 Lesław Rzadkowski M CHWAŁOWICE 21KM M +30 1 Termy Jakuba - Oławski Park Wodny 601845984
70 Rafał Sadłowski M Wrocław 21KM M +30 1 - 698380859
71 Anna Saleta K Wrocław 21KM K +20 1 - 725251137
72 Maciej Saleta M Wrocław 21KM M +20 1 - 603069701
73 Karol Sawicki M Grudziadz 21KM M +20 1 - 660716803
74 Jacek Sikora M Żelowice 21KM M +40 1 - 660731008
75 Adam Sikora M Żelowice 21KM M +30 1 - 694097940
76 Michał Sikora M Żelowice 21KM M +40 1 - 694978052
77 Grzegorz Słowiński M Wrocław 21KM M +30 1 zdyskwalifikowani 660520079
78 Karol Sobulski M Piaseczno 21KM M +40 1 Kalińska Team 609231661
79 Davide Solbiati M wroclaw 21KM M +40 1 Spartanie Dzieciom 531559969
80 Marcin Solski M Wrocław 21KM M +20 1 - 507949699
81 Marta SONNEK K Syców 21KM K +30 1 KB LUPUS 609329409
82 Robert Stadnicki M Koźlice 21KM M +40 1 bkm lubin 669629575
83 Anna Steczkowska K Oława 21KM K +30 1 Oławska Grupa Biegowa 608673591
84 Mieczysław Szklarz M Żary 21KM M +30 1 - 501509731
85 Marcin Szymański M Oława 21KM M +40 1 Oławska Grupa Biegowa 512028000
86 marcin SZYMCZYNA M Oława 21KM M +40 1 Oławska Grupa Biegowa 792363013
87 ANGELIKA TABISZEWSKA K Kąty Wrocławskie 21KM K +20 1 - 796876768
88 Bogusław Tomaka M Ząbkowice Śląskie 21KM M +40 1 Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN 663664054
89 Tomasz Tomiczek M Wrocław 21KM M +30 1 Zdyskwalifikowani 607946076
90 Sławomir Walaszek M Gilowice 21KM M +30 1 - 781286130
91 Adam Wasielewski M Wrocław 21KM M +30 1 zdyskwalifikowani 694369128
92 ANNA WIELICZKO K Wrocław 21KM K +30 1 - 514370359
93 MIROSŁAW WIERZBICKI M Otmuchów 21KM M +30 1 Nysa biega 696425590
94 Paweł Wojczuk M Lądek Zdrój 21KM M +30 1 - 794019716
95 Robert Wróblewski M Grodzisk Mazowiecki 21KM M +40 1 - 507183543
96 Marek Wydmuch M Bardo 21KM M +50 1 sgr specialized 601672196
97 Damian Zalejski M Dzierżoniów 21KM M +20 1 Dream-Bike Bielawa 505435612
98 Radosław Zięba M Kłodzko 21KM M +30 1 - 513424125

Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Telefon
1 IZABELA AUGUSTOWSKA K WARTKOWICE 42KM K +40 1 KB Geotermia Uniejów 603403241
2 Przemek Bartkowiak M Toruń 42KM M +30 1 Szybka Halinka Torń 726324726
3 Adam Bartosiewicz M Gryfino 42KM M +30 1 EOL Extreme Taxes 605970000
4 Mariusz Bartosiński M Warszawa 42KM M +40 1 - 605135770
5 Tomasz Bednarczyk M Trzcianka 42KM M +30 1 - 697847250
6 Sebastian Bednarz M Otmuchów 42KM M +40 1 - 661301497
7 BARTOSZ BERNACKI M Łąka Prudnicka 42KM M +30 1 - 662277274
8 Marek Bęgowski M Kamień Pomorski 42KM M +40 1 Klub Biegacza Kamień Pomorski 607848638
9 Bartosz Bogus M Lubliniec 42KM M +20 1 - 506628900
10 Jacek Brzezowski M Wrocław 42KM M +30 1 Vege Runners 783307363
11 Michał Chudziński M Nochowo 42KM M +40 1 Runners Power 607648422
12 Adam Chwin M Poznań 42KM M +30 1 - 501761227
13 Tomasz Ciechanowski M Gniewomirowice 42KM M +30 1 - 602784751
14 Andrzej Ciuraszkiewicz M Wrocław 42KM M +30 1 - 784050600
15 Bernd Dander M Dresden 42KM M +50 1 Dresdner-Trolle.de 015738800
16 JACEK DĄBROWSKI M Wilczyce 42KM M +30 1 Dąbrowski Brothers 665710805
17 Jacek Dudzik M Klodzko 42KM M +60 1 LKS ISKRA Jaszkowa 505184781
18 Tomasz Durkiewicz M Dębno k.Stęszewa 42KM M +40 1 DOM KULTURY JOGI 605034335
19 Marcin Dutkiewicz M Warszawa 42KM M +40 1 biegnij dudek 691385723
20 Piotr Dziuba M Wrocław 42KM M +30 1 - 692683347
21 Agnieszka Fogiel-Pawłowska K Wrocław 42KM K +30 1 Los Bieganeros 501802477
22 Rafał Gaczyński M Warszawa 42KM M +30 1 - 517303724
23 Grzegorz Ginter M Kraków 42KM M +30 1 AZS Collegium Medicum UJ 506114498
24 Piotr Górny M Gostyń 42KM M +20 1 Górny Team 785148903
25 Sławomir Górny M Gostyń 42KM M +50 1 Górny Team 601839393
26 Piotr Idzikowski M Suchy Las 42KM M +30 1 PI 509724379
27 Gosia Jackowiak K Rokietnica 42KM K +20 1 - 669673346
28 Hubert Jakubowski M Lusówko 42KM M +30 1 Zabiegani Lusówko 606808587
29 Wojciech Jakubowski M Uniejów 42KM M +40 1 KB Geotermia Uniejów 609403859
30 PIOTR JASIŃSKI M Legnica 42KM M +30 1 Łączka Team Legnica 512075756
31 Łukasz Jędrzejczak M Poznań 42KM M +20 1 - 510157186
32 Joanna Jurkowska K Lubin 42KM K +40 1 ranne ptaky 724760414
33 Przemysław Kamecki M Groblice 42KM M +30 1 - 530729235
34 Bartosz Kamiński M Nysa 42KM M +30 1 Nysa Biega 507008983
35 Zenon Karczewski M Dresden 42KM M +50 1 Dresdner-Trolle.de 015738800
36 ARTUR KIEDOWSKI M Bierutów 42KM M +40 1 pro-run wrocław 691402233
37 Dariusz Kieliszek M Kiekrz 42KM M +30 1 - 883474830
38 EWA KITA K Kędzierzyn-Koźle 42KM K +50 1 biegamdlazdrowia.pl 508082248
39 MICHAŁ KITA M Wrocław 42KM M +40 1 pędzący w miejscu 600770577
40 PIOTR KNAPIK M Wrocław 42KM M +40 1 LKS Iskra Jaszkowa 600243913
41 Agnieszka Kokoszczyńska K RUMIA 42KM K +40 1 Rumska Metka Przełajowa 608755676
42 Marcin Kokoszczyński M RUMIA 42KM M +40 1 Rumska Metka Przełajowa 600216618
43 Paweł Kołowrocki M Dzierżoniów 42KM M +30 1 BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 601422737
44 ANDRZEJ KOSIOŁ M Wrocław 42KM M +50 1 WKW Wiadrus 693420455
45 Tomasz Kośla M Brzeg 42KM M +40 1 - 694460430
46 Robert Kowalski M Wałbrzych 42KM M +30 1 Sudeckie Wycieczki Biegowe 501359135
47 Tomasz Kozielec M Kleszczow 42KM M +40 1 Pedzace misie 691375648
48 TADEUSZ KRASKA M Radom 42KM M +60 1 Biegiem Radom! 504574021
49 Jakub kraśniewski M Poznań 42KM M +30 1 Vege Runners 606250067
50 Tomasz Kręcielewski M Warszawa 42KM M +30 1 Team Nutrilite 888881081
51 Michał Kurowski M Ruda Śląska 42KM M +20 1 Night Runner`s Gliwice 796054004
52 Mikołaj Lasek M Czmoń 42KM M +30 1 Pan Wuefista 668370057
53 Paweł Lis M Brzeg Dolny 42KM M +20 1 PCC SQUAD 501575895
54 Wojciech Łubieński M Poznań 42KM M +30 1 - 606317747
55 Sebastian Machalski M Strzelin 42KM M +40 1 - 782226606
56 Magda Maćkowiak K Wrocław 42KM K +20 1 - 726641274
57 Adam Matyja M Stara Huta 42KM M +30 1 - 606119423
58 Agnieszka Michalska K Ostrów Wielkopolski 42KM K +30 1 - 609841229
59 Marek Michalski M Ostrów Wielkopolski 42KM M +30 1 - 601841229
60 Remigiusz Mikrut M Chełmno 42KM M +30 1 - 508178640
61 Adam Moniakowski M Żary 42KM M +40 1 Cross Trening Żary 603645534
62 Mirosław Morawski M Radom 42KM M +40 1 BIEGIEM RADOM! 606133573
63 Rafał Mostyński M Jelcz-Laskowice 42KM M +20 1 Harcownik 794566222
64 Paulina Nawrocka K Lwówek wielkopolski 42KM K +20 1 - 691056375
65 Krzysztof Niekrasz M Świdnica 42KM M +40 1 - 600425778
66 Rafał Niemczewski M Kobylnica 42KM M +30 1 BE3 CITYZEN 693471181
67 MARLENA NOWACKA K Piaski Wlkp 42KM K +40 1 jan-mar.pl 605032502
68 DARIUSZ ORCZYKOWSKI M Radom 42KM M +40 1 Biegiem Radom! 603589632
69 Andrzej Pajdowski M Polkowice 42KM M +40 1 - 660050014
70 Marek Pietrowicz M Lusówko 42KM M +40 1 Zabiegani Lusówko 601299113
71 Dawid Piwowarski M Tomaszów Mazowiecki 42KM M +20 1 - 663800286
72 Sebastian Ploch M Wrocław 42KM M +40 1 - 501101175
73 Michał Podwójci M Dąbrówka 42KM M +30 1 Zabiegani Lusówko 696851601
74 Tomasz Przybył M Ostrów Wielkopolski 42KM M +30 1 Night Runners 691960296
75 Wojciech Ptak M Ząbkowice Śląskie 42KM M +30 1 BROWAR REBELIA 609403363
76 Roman Pudelko M Chróścina 42KM M +20 1 - 733450483
77 Łukasz Rakowski M Brzeg Dolny 42KM M +30 1 PCC SQUAD 794282122
78 Adam Reczuch M Wrocław 42KM M +40 1 - 503623809
79 DARIUSZ RESPONDEK M Wrocław 42KM M +40 1 - 604302515
80 Natalia Sadowska K Warszawa 42KM K +30 1 - 508338816
81 Verheyden Sam M Nysa 42KM M +30 1 cst 725038049
82 RENATA SIERADZKA K Świdnica 42KM K +40 1 - 667957143
83 Tomasz Smereka M Milicz 42KM M +30 1 Running Team Milicz 605261264
84 Grzegorz Sokalski M Konstancin-Jeziorna 42KM M +40 1 Parkanu Konstancin 691511115
85 Paweł Stawarz M Oleśnica 42KM M +40 1 KB LUPUS Oleśnica 690422543
86 Maciej Sułat M Pabianice 42KM M +30 1 - 519108253
87 Mateusz Szczygieł M Śleszowice 42KM M +20 1 - 666085710
88 Gerard Śmiechowicz M Warszawa 42KM M +40 1 - 797011561
89 Sebastian Taciak M Poznań 42KM M +40 1 Antoninek Poznań 668383501
90 Robert Tychowicz M Żary 42KM M +40 1 Buttons Team 602755470
91 Robert Urbański M Legnica 42KM M +40 1 - 606275190
92 Maciej Walczak M Poznań 42KM M +30 1 QUAY POZNAŃ 603447103
93 Beata Witkowska K Gdańsk 42KM K +30 1 - 606909159
94 Dominik Włodarkiewicz M Poznań 42KM M +40 1 Buff / ZmianyZmiany / VegeRunners 509913995
95 Kornel Wojczuk M Lądek-Zdrój 42KM M +30 1 Dzikie Życie RunTeam 535865501
96 MAREK Wosik M Warszawa 42KM M +60 1 szybka małpa 607305660
97 MARCIN WRÓBEL M Wrocław 42KM M +30 1 im-motion.pl team 503959474
98 Dariusz Wróbel M Wrocław 42KM M +30 1 BROWAR REBELIA 511610552
99 Michał Wybraniec M Wałbrzych 42KM M +30 1 - 695407498
100 PIOTR ZAGAŁA M Świdnica 42KM M +40 1 WWW.MOJEMIASTO.SWIDNICA.PL 698306891
101 Mariusz Zapotoczny M Wrocław 42KM M +30 1 GT RAT 604244570
102 Anna Źródlewska K Ostrów Wielkopolski 42KM K +30 1 Night Runners 607204040
103 Kamila Żeromska K Boguszów-Gorce 42KM K +20 1 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC 530925206
104 Adrian Żeromski M Boguszów-Gorce 42KM M +30 1 GRUPA BIEGOWA DZIKOWIEC 691330720
105 Krzysztof Żmudziński M Poznań 42KM M +20 1 PI 504139709
106 Irwina Żołud K Lubin 42KM K +40 1 ranne ptaky 512305721
107 Piotr Żytnik M Żary 42KM M +40 1 Buttons Team 602529831

Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Telefon
1 Bartosz Dymny M Wrocław - M +30 1 - 665497070
2 Sławomir Furman M Szczepanów - M +40 1 - 725150607
3 Tomasz Grykiel M Poznań - M +30 1 KS Julian 601842633
4 DARIUSZ KOSEK M Żmigród - M +50 1 Grupa Pieprzyk 691502727
5 Miloš Kratochvíl M Pardubice - M +40 1 Hvězda SKP Pardubice 603109915
6 Krzysztof Olański M Wrocław - M +40 1 Rondo Klecina 889200940
7 Kacper Stecki M Pieszyce - M +30 1 - 690819400
8 Dariusz Turkiewicz M Wrocław - M +40 1 - 604791317
9 JERZY ULIASZ M Bystrzyca Kłodzka - M +40 1 L.K.S.Iskra Jaszkowa 695052334
10 Mikołaj Visentin M Wrocław - M +30 1 Los Bieganeros 663131727
11 Leszek Zając M Świebodzice - M +30 1 - 661275284

Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Telefon
1 Bożena Bogaczyńska-Adach K Ząbkowice Śląskie 12KM K +30 - ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEIN 608447410
2 JOANNA DOMAGAŁA K Sobótka 12KM K +30 - - 601204751
3 Michał Fonał M Legnica 12KM M +30 - Activlab Run&Bike 726344747
4 Tomasz Gościewicz M Radwanice 12KM M +20 - Amarena Team 885890325
5 Damian Grzegorczyk M Wrocław 12KM M +30 - - 604568406
6 Joanna Hoja K Wałbrzych 12KM K +20 - - 601713075
7 Owczarek Jacek M Olesnica 12KM M +30 - KB SZERSZEŃ OLESNICA 508311596
8 NORBERT KUBIK M Świdnica 12KM M +40 - LIR 691067893
9 Bartosz Kuziel M Stronie Śląskie 12KM M +20 - Black Running Stronie Śląskie 531691399
10 KATARZYNA LELONKIEWICZ-KURIATA K marcinkowice 12KM K +40 - - 514592044
11 Paulina Lewandowska K Żerniki Wrocławskie 12KM K +30 - Grupa Biegowa ODRA 692415279
12 Wiesław Lęga M Świdnica 12KM M +40 - BRAK TEAM 797854454
13 Paweł F. Majka M Wrocław 12KM M +30 - Cięty Język 796119971
14 Grzegorz Malicki M Nowy Kazanów 12KM M +40 - - 111111111
15 Katarzyna Owczarek K Oleśnica 12KM K +30 - KB SZERSZEŃ OLEŚNICA 509507298
16 Krzysztof Sadurski M Pieszyce 12KM M +40 - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa 601505529
17 Marcin Zachariasz M Wrocław 12KM M +30 - NOA 609235664
18 Tomek Zając M ultimasport.pl 12KM M +30 - sss 999999999
19 Agata Żuk K Ostroszowice 12KM K +20 - - 512308846

Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Telefon
1 Sebastian Badowski M Zawonia 21KM M +40 - - 667581242
2 Daniel Gniadek M zobkowce śl 21KM M +40 - Tempo 721903952
3 Ewa Jabłońska K Krynica-Zdrój 21KM K +30 - - 602201640
4 Artur JABŁOŃSKI M Wolsztyn 21KM M +40 - NICO MEBLE 508260315
5 Agnieszka Jakowicz K Otwock 21KM K +40 - Labosport 602213477
6 PATRYCJA KAPA K Bieganin 21KM K +20 - Night Runners Ostrów Wielkopolski 691458656
7 Łukasz Klimczak M Wrocław 21KM M +20 - - 535010222
8 Tomasz Kowalik M Poznań 21KM M +20 - Trio z Matejki 607889472
9 Krzysztof Kręzel M wisznia mała 21KM M +20 - Night Runners Wrocław 723147339
10 GRZEGORZ KRUPA M Włocławek 21KM M +30 - - 605614244
11 Katarzyna Krym K Smolec 21KM K +30 - Night Runners Wrocław 600906407
12 Zuzanna Kwiatkowska K Szczytna 21KM K +40 - - 603535391
13 Anna Mazur K Lubań 21KM K +30 - GET RUN 661266556
14 Andrzej Młynarski M Góra 21KM M +50 - - 507295595
15 Krzysiek Oleśkiewicz M Wałbrzych 21KM M +30 - - 661301207
16 JULIAN PROMIRSKI M Jelenia Góra 21KM M +60 - - 519159396
17 KRZYSZTOF PRYSTASZ M Oława 21KM M +30 - Oławska grupa biegowa 607188188
18 Michał Serafin M MYSZKÓW 21KM M +30 - SERTEAM 793166024
19 Aneta Slezak K Warszawa 21KM K +30 - - 501030501
20 DAMIAN STACHURA M Lubin 21KM M +30 - ZAGŁĘBIE LUBIN 727606534
21 Karol Szczepaniak M Głogów 21KM M +40 - Cross Straceńców 604597315
22 Michal Talaga M Folwark 21KM M +30 - Zraziki biegają 660790836
23 Hubert Wierzbicki M Pasikurowice 21KM M +20 - - 500325529
24 Tomek Zając M ultimasport.pl TIMING 21KM M +30 - ultimasport.pl 691601151

Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Telefon
1 Rafał Bernasiński M Świebodzice 42KM M +40 - - 722120111
2 Mariusz Binek M Ostrów Wlkp. 42KM M +30 - - 604552910
3 Marian Bukowski M Konskie 42KM M +60 - - 506706886
4 MAREK DŁUGOSZ M WARTKOWICE 42KM M +50 - KB Geotermia Uniejów 606642267
5 Karol Gołaj M Wrocław 42KM M +30 - Chojnik Karkonoski Festiwal Biegowy 792229407
6 Damian Grabowski M Poznań 42KM M +30 - Night Runners 603431545
7 Aleksander Jęsiek M Leszno 42KM M +50 - Maraton Leszno 797025004
8 Jarosław Kolawa M Lubin 42KM M +40 - - 602289148
9 Aleksandra Krzemińska K Opole 42KM K +30 - KW OPOLE 668813610
10 Jacek Krzemiński M Opole 42KM M +30 - KW OPOLE 602341373
11 Iga Legendziewicz K Milicz 42KM K +30 - - 606789408
12 WOJCIECH LEWANDOWSKI M Żerniki Wrocławskie 42KM M +30 - Grupa Biegowa ODRA 696416229
13 Grzegorz Murawicz M Podlesie 42KM M +50 - - 604630065
14 Paweł Nowak M Kalisz 42KM M +50 - - 602664616
15 Dariusz Osienienko M Świdnica 42KM M +40 - - 726111276
16 Grzegorz Pogorzelski M Wałbrzych 42KM M +50 - Sudeckie Wycieczki Biegowe 604083603
17 Witold Radke M Wałbrzych 42KM M +70 - - 536022189
18 Dariusz Skrok M Namysłów 42KM M +40 - Hardcore Holidays 660481985
19 Rafał Smura M Turek 42KM M +20 - - 791009869
20 Piotr Szczerbiński M Wrocław 42KM M +30 - - 606768076
21 Łukasz Szczygieł M Śleszowice 42KM M +20 - - 570256813
22 Paweł Szymański M Leszno 42KM M +30 - - 605938297
23 Krzysztof Wajerowski M Oleśnica 42KM M +30 - KB Lupus Oleśnica 603798145
24 Marlena Zieniewicz K Zielona Góra 42KM K +30 - Wadera Team 792831259

Lp. Imię Nazwisko Płeć Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Telefon
1 Maciej Chrenowicz M Poznań - M +20 - APD 501079682
2 Robert Czapiga M Nowa Ruda-Słupiec - M +40 - TeMMPo Wałbrzych 696742475
3 Tomasz Duda M Śliwice - M +40 - Radio Wrocław 662244911
4 Marcin Durkowski M Oborniki Śląskie - M +30 - - -
5 Paweł Kamiński M Grodzisk Mazowiecki - M +30 - DSM 508319694
6 Robert Knopek M Gliwice - M +30 - - 795898700
7 Jakub Kowalski M Lubin - M +30 - - 603303340
8 DANIEL KUCZA M Świdnica - M +30 - Niezrzeszony 607308011
9 Sławomir Latos M Wrocław - M +40 - - 696446428
10 Mateusz Lipiński M Wrocław - M +30 - Radio Wrocław 502560597
11 Marcin Łysuniec M Wrocław - M +30 - Vege Runners 731963165
12 JAKUB PARA M Leszno - M +30 - LeszNO Limits Runners 510228079
13 Gabriel Pawlak M Radwanice - M +30 - Vasco Sport 604627605
14 Krzysztof Ryżewski M Mirków - M +40 - - 507176494
15 Maciej Stępień M Oleśnica - M +30 - olpoz.pl 510577686
16 Tomasz Tyl M Kłodzko - M +30 - PSG KŁODZKO 667949015
17 Maciej Załustowicz M Wrocław - M +30 - - 505262062
18 ARTUR ŻAK M Wałbrzych - M +30 - Aktywny Walbrzych 606662701


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K +20 20
K +30 38
K +40 17
K +50 1
K +60 0
K +70 0
M +20 30
M +30 141
M +40 81
M +50 20
M +60 8
M +70 1
Kobiety 75
Mężczyźni 282
Wszyscy 357