Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Czas na 10km
1 LIDIA PROZOROWSKA Leszno - 1 Maraton Leszno 1:08:30
2 Paweł Przybylak Leszno - 1 Almark Leszno 54,32
3 Zbigniew Majewski Krobia - 1 BIEGAJ Z KROBIA 46:08
4 TOMASZ DYRDÓŁ Leszno - 1 Lesz NO Limit Runners 43.24
5 Tomasz Hetmanski Leszno - 1 Polonia Leszno 39:32
6 Maciej Gerowski Gostyń - 1 Netbox biega 00:42:03
7 Bartosz Witczak Leszno - - - 59 min
8 Lech Przywecki Kościan - 1 KP PSP Rawicz 47min. 36 sek.
9 Michał Domagała Leszno - 1 - 1h.00 s
10 WITOLD SOBCZAK Poznań - 1 12tri.pl 38 minut 20 sekund
11 Wojciech Błaszyk Leszno - 1 - 42.10
12 Ewa Toboła Leszno - 1 drużyna szpiku 50.10
13 Beata Nieporowska Zielona Góra - 1 - 56min
14 PAWEŁ ZAREMBA Borek Wlkp - 1 - 50 min
15 Leszek Nieporowski Zielona Góra - 1 - 59min
16 FILIP ZDONEK Leszno - 1 Orzeł Lipno 45,00
17 Rafał Matyja Leszno - 1 KS Poladowo 42:10
18 Ewa Szawelska Leszno - - 35 PLUS 42.24
19 Paweł Szymkowiak Grodzisk Wielkopolski - 1 Grodziski Klub Biegacza 47:32
20 Roman Olszański Zielona Góra - - - 45.05
21 Maciej Glapiak Leszno - - LO I 38 minut
22 TOMASZ KAŹMIERCZAK Leszno - 1 Orzeł Dłużyna 40 minut
23 Marcin Madaliński Leszno - 1 - 40.00
24 Krzysztof Stephan Trzebania - 1 - 57:36
25 Agnieszka Skorlinska Leszno - 1 - 57:48
26 Tomasz Matuszak Leszno - 1 - 1:08:00
27 Adam Weryszko Leszno - 1 The Enclave 47
28 Wiesław Kosmowski Bojanowo - 1 - 48
29 Dawid Młotek Leszno - 1 - 50:00
30 Anna Giglewicz Leszno - 1 Hernik Team 51:44
31 MARIUSZ MANEL Kąkolewo - 1 Netbox Biega 49min
32 Janusz Knapp Gostyń - 1 NETBOX BIEGA GOSTYŃ 40.20
33 Edyta Loranty - Kasprzyk Leszno - 1 Maraton Leszno 1h:10min
34 Tomek Grys Leszno - - Piekiełko Leszno 48,50
35 Adrian Kasprzyk Leszno - 1 Maraton Leszno 1h:10min
36 MONIKA RABIEGA Leszno - 1 - 48
37 SZCZEPAN RABIEGA Leszno - 1 - 43,20
38 KRZYSZTOF JAGIEŁKA Leszno - 1 REAL 64-sto 00:49:00
39 Witold Pietraszewski Gostyń - 1 NETBOX BIEGA 45:00
40 Marzenna Perz Bukowiec - - - 58
41 DANIEL BARTOSIK Leszno - 1 DRUŻYNA SZPIKU 00:48:00
42 jarek Burkowski Leszno - 1 - 56
43 Angela Dobrzycka Leszno - - Real 64-sto 53,20
44 justyna witczak Leszno - - - 51
45 Marcin Koziołek Wolsztyn - 1 Wolsztyński Klub Biegowy 38:29
46 SYLWIA MADALIŃSKA Leszno - 1 - 48,30
47 jolanta olszewska Wolsztyn - 1 wolsztynska akademia biegowa 59 min
48 Bartosz Feifer Perkowo - - Wolsztyńska Akademia Biegowa 33:56
49 Tomasz Tkacz Leszno - - - 43:30
50 Lidia Kwinto Chorzenin - 1 Wolsztyńska Akademia Biegowa 48:46
51 Dawid Cieplik rawicz - 1 - 46:00
52 Tomasz Skrobała Leszno - 1 Almark Leszno 1
53 Jarosław Grun Leszno - 1 Febe team 50 minut
54 Krzysztof Angier Święciechowa - - - 41minut
55 Agnieszka Gołembiewska Śrem - 1 Drużyna Szpiku 00:48:00
56 Tomasz Kozłowski Leszno - 1 - 45
57 Łukasz Adler Wilkowice - 1 Almark Leszno 50,24
58 Krzysztof Niemców Leszno - 1 - 1:00
59 Adam Grelak Wolsztyn - 1 Wolsztyńska Akademia Biegowa 41:11
60 Magdalena Czekała Leszno - 1 - 1:00:00
61 Marcin Gawrych Leszno - 1 Spinko 49 min
62 Robert Fijałkowski Komorowo - - Wolsztyńska. Akademia Biegowa 55
63 Karolina Jurczak LESZN - 1 - 49min
64 Daniel Toboła Wilkowice - - - 52:30
65 WIESŁAW STAWNICZY Głogów - - SENIOR53 39,56
66 Jakub Styperek Psarskie - 1 Vege Runners 40:00
67 Dawid Lipowy Bukówiec Górny - 1 Wolsztyńska Akademia Biegowa 37.26
68 Rafał Nowiński WSCHOWA - 1 BIEGAJ WSCHOWO !!! 39:58
69 GRZEGORZ BIENIEK Leszno - 1 PEKHO 56:59
70 Tomasz Pajzert Leszno - 1 - 45:07
71 Andrzej Świętek Leszno - 1 - 37:50
72 Tomasz Górny Święciechowa - 1 Spinko Leszno 46.0
73 Mariusz Szkudlarek Leszno - 1 Spinko 48
74 SŁAWOMIR KARAŚ Leszno - 1 - 56 min
75 Mateusz Gryczka Leszno - 1 MARATON LESZNO 00:36:48
76 Joanna Spychała Kaczkowo - 1 - 52
77 tadeusz kwiatkowski Wielen - 1 - 45min
78 Mariusz Wira Borek Wlkp. - 1 KB MIŚ BOREK WLKP. 37:32
79 Piotr Witkowski Osieczna - - SPINKO 51:30
80 Jarosław Nehring Leszno - 1 JW 1517 1dplot 50,00
81 Grzegorz Polaszek Kłoda - - - 50 minut
82 Małgorzata Brzezińska Wolsztyn - 1 Wolsztyńska Akademia Biegowa 54:00
83 katarzyna kurkiewicz-para Leszno - 1 - 51
84 Łukasz Mróz Maruszewo - - - 1h
85 Jerzy Wawrzyniak Śrem - 1 Druzyna Szpiku 34:45
86 ARKADIUSZ LASIK Leszno - 1 WSS Grot 58
87 Agnieszka Haglauer Stary Widzim - - Wolsztyńska Akademia Biegowa 52min
88 Roman Drgas Prochy - 1 PKO Bank Polski 39:00
89 Witold Dzitkowski Gowarzewo - 1 trenertriathlonu.pl 42:42
90 Adrian Miller Grodzisk Wlkp. - 1 Grodziski Klub Biegacza 40:15
91 artur kumiszczo WSCHOWA - 1 - 38;55
92 Krzysztof Kliza Głogów - 1 Latam Sam 45min
93 Piotr Przybył Czachorowo - 1 EASY RUNNERS 43:04
94 Natalia Szutta-Hegenbart Siedlec - 1 Wolsztyńska Akademia Biegowa 59
95 Kinga Pluskota Wolsztyn - 1 Wolsztyńska Akademia Biegowa 1:10
96 Michał Cichy Wolsztyn - 1 Wolsztyńska Akademia Biegowa 43:03
97 Maciej Borek Poznań - 1 KB Maniac Poznań 44
98 KATARZYNA SOBCZAK Garby - 1 - 47.25
99 Rafał Rejmisz Garby - 1 - 51.25
100 IRENA TRZĘSICKA Krzeptów - - KOBIETY NA MEDAL 43:27
101 AGNIESZKA ANTKOWIAK-BRONOWICKA Leszno - 1 LSS FENIKS 1:00
102 Sebastian Franek Luboń - - GB Wielkopolscy Biegacze 44:57
103 Jarek Bronowicki Leszno - 1 Maraton Leszno 1:00
104 Marcin Pieszak Tarnowo Podgórne - 1 kanapowe pampry 44:53
105 zosia pieszak Tarnowo Podgórne - 1 fabryka triathlonu 47:03
106 piotr lewicki Głogów - 1 Myszka Miki 48min
107 Małgorzata Karolczak Krobia - - Biegaj z Krobią Women 60 minut
108 ŁUKASZ WRÓBEL Wiry - 1 Maraton Leszno różnie
109 Zbigniew Merta Kłoda - 1 Waleczna Kłoda 55,00
110 Marta Trzcińska Radoszkowo Drugie - 1 Duroteam 0:58
111 Michal Talaga Folwark - - esds runners 47,40
112 Łukasz Kędra Tomaszów Lubelski - 1 - 55 minut
113 Anna Gerwazik LIPNO - 1 - 60 min
114 Andrzej Winiarski Warszawa - 1 HP RUN 37
115 Krzysztof Nowak Śrem - 1 - 45:44
116 Jacek Walczak Chobienia - 1 - 58 minut
117 WALDEMAR STAMM Leszno - 1 MARATON LESZNO 48 min.
118 tomasz Warczewski Leszno - - - 44.30
119 TOMASZ PRAŁAT Żakowo - 1 Maraton Leszno 46
120 Jarosław Skorupinski Wolsztyn - 1 - 48 min.
121 ZBIGNIEW FIEBICH Leszno - 1 Lucky Luki 00:56:58
122 Anna Rogalewicz dobramyśl - - - 50.25
123 Marian Gabryszak Ustronie - - - 50.25
124 Piotr Piórko Leszno - 1 CrossFit Leszno 46:00
125 MAREK OLSZEWSKI Wolsztyn - - Wolsztyński Klub Biegowy 42:00
126 Artur Połomka Rakoniewice - 1 - 50
127 Anna Sobczak Poznań - - Introverted Handmade Dolls 01:00
128 Monika Rząsa Legnica - 1 - 1h
129 Przemysław Poprawa Kobylin - 1 GB Jutrosin-Kobylin i Przyjaciele 00:40:12
130 Witold Perłowski Leszno - - BCC 60 minut
131 Grzegorz Staniewski Leszno - 1 Febe Team 40
132 Tobiasz Brill Wrocław - 1 PEKHO 53
133 Zbigniew Knop Leszno - 1 Maraton Leszno 050
134 SŁAWOMIR STRÓŻYK Rogowo - 1 - 00:44:00
135 Artur Olichwer Leszno - 1 Rajsport Active Anton Team 39:59
136 Jolanta Marchwicka Leszno - - LUCKY LUKI 48
137 Dariusz Kostrzewski Gostyń - 1 - 45
138 DARIUSZ KOSEK Żmigród - 1 - 50 min
139 JACEK NOWAK WSCHOWA - 1 - 42,00
140 Beata Jagiełka Leszno - 1 REAL 64-sto 57:00
141 MAREK WÓJCIK glogow - 1 glogow 4134
142 Leszek Kozłowski Leszno - 1 - 59min
143 Grzegorz Kumiszczo Głogów - 1 niezrzeszony-emeryt 44,01
144 Karol Kaczmarek rawicz - 1 Rozbiegany Rawicz 43:18
145 Jarosław Ziemkiewicz Mleczno - - - 47:47
146 Rafał Dubiał Leszno - 1 Leszno 49:00
147 Waluś Mirosław Krobia - 1 - 60 min
148 SEBASTIAN STOKŁOSA Leszno - 1 LeszNO Limits Runners 40,05
149 Tomasz Mikołajczak Leszno - - - 00:50:00
150 Adrianna Popielas Leszno - - - 00:52:14
151 Adam Kościański Kościan - 1 - 41,23
152 Marcin Rozwalka GRONÓWKO - 1 - 44:01
153 DAWID IDZIAK Śrem - 1 - 46:27
154 Piotr Wójcik Poznań - 1 - 1h
155 Konrad Muszyński Leszno - 1 Brzechwa Team 60 minut
156 Martyna Zielińska Leszno - 1 - 51 minut
157 Andrzej Wybierała rawicz - 1 rozbiegani rawicz 10
158 Bartosz Michałowski Kościan - - SEKTOR 4 45:01
159 Janusz Matela Sulęcinek - 1 - 0,50
160 Krzysztof SZYMANOWSKI Koscian - 1 www.rehabilitacjahetman.pl / JW1517 31:32
161 MILENA TOMASZYK WONIEŚĆ - - www.rehabilitacjahetman.pl 40:33
162 TOMASZ GIRTLER Kąkolewo - - - 45
163 Marcin Matuszwski Góra - - - 55
164 Aleksander Jęsiek Leszno - 1 Maraton Leszno 49,50
165 Dariusz Stojke Grodowiec - - - 45 min
166 Rafał Tomowiak Leszno - 1 Szpiku 41,20 min.
167 Zbigniew Tomczak Gniezno - 1 altom Gniezno 46 minut
168 Tadeusz Otto Leszno - 1 - 44:30
169 krystian knaflewski Leszno - 1 maraton leszno 41:53
170 Justyna Knaflewska Leszno - 1 maraton leszno 43:06
171 Przemysław Nieradka Wolsztyn - 1 - 50
172 Marcin Menes Leszno - 1 Klub Matyldy Leszno 55
173 ŁUKASZ Hamrol Śmigiel - - Bliźniak Team 00:48:00
174 GRZEGORZ GAWRYCH Leszno - - C&C Partners Sports Team 54.00
175 ŁUKASZ PRAŁAT Leszno - 1 Spinko Leszno 60 minut
176 Roman Janowicz Słupia kapitulna - 1 GB Jutrosin-Kobylin i Przyjaciele 35:30
177 Radosław Ziemek Leszno - 1 - 59,00
178 ARKADIUSZ JACKIEWICZ Głogów - 1 - 51 min
179 Daniel Nadolny Pawłowice - 1 - 58:00
180 Marcin Czekaj Leszno - 1 REAL 64 STO II 51
181 Sławomir Kaczmarek Kościan - - PSS Pozytywnie Zakręceni KMP leszno 52
182 Sebastian Chrapek Włoszakowice - 1 - 60m
183 Adam Donaj Kościan - 1 niezrzeszony 42:25
184 emilia koreń Legnica - 1 - 58
185 Szymon LATAŁA Środa Śląska - - - 36,12
186 Miłosz Szcześniewski WSCHOWA - 1 LeszNO LIMITS Runners 35:00
187 JERZY IWANICKI Kruszyniec - 1 PADALEC KRUSZYNIEC 53
188 Leszek Nadolny Leszno - 1 Drużyna Szpiku 55 min
189 Krystian Janisz Środa Śląska - - Impuls! 40min
190 MIROSŁAW GEMBALSKI Leszno - 1 LUCKY LUKI 50 MIN
191 Jolanta Bączyk Rakoniewice - 1 WOLSZTYŃSKA AKADEMIA BIEGOWA 50:00
192 Marek Katarzyński Pawłowice - - - 42
193 Karol Janowicz Święciechowa - 1 Futro Team 45 minut
194 Grzegorz Fabisiak Czerwieńsk - 1 Ronin Czerwieńsk 48min
195 Andrzej Łupicki Osieczna - 1 Osieczna biega 56min
196 Marta Truś Poznań - 1 NBR 49:40
197 Katarzyna Gramza rawicz - 1 Rozbiegany Rawicz 52
198 Jakub Brzózka Leszno - 1 MEIBES TEAM 50
199 EDWARD KLUCOWICZ Bojadła - 1 BOJADELSKA BRAĆ BIEGOWA 43 MIN
200 Robert PRAŻAK Leszno - - - 50,10
201 Justyna Jedut Orchowo - 1 - 54 min.
202 Wojciech Przybył Pudliszki - 1 - 43:00
203 MARCIN PRZYBYŁ Gostyń - 1 - 56
204 Tomasz Kaczmarek Włoszakowice - 1 :) 1godz. 2min.
205 JACEK KACZMAREK Włoszakowice - - - 1h 2 min
206 ROBERT SCHABEL Leszno - 1 Ciesiółka Team 59:00
207 Jakub Gałat Gostyń - - - 47
208 Andrzej Wojciechowski Wolsztyn - 1 Wolsztyński Klub Biegowy 56 min
209 Filip Kolasa Leszno - - maraton leszno 39
210 Witold Łopata Wolsztyn - 1 Wolsztyński Klub Biegowy 40:40
211 SŁAWOMIR TYCZYŃSKI Leszno - 1 FILGROSOIL 49 min.
212 Błażej Ślachetka Poznań - 1 - 55:00
213 Tomasz Paź Leszno - 1 - 55
214 sebastian radulewicz Raszówka - 1 niezrzeszony 55
215 Krzysztof Moskwa Leszno - 1 tak se pomykam ! 49:32
216 Sebastian Czaicki Oleśnica - 1 sanit-clean.pl 0:38:50
217 Marcin Nowak Borek Wlkp - 1 KB MIŚ BOREK WLKP. 39:27
218 Andrzej Kubiś RYDZYNA - - dert.me 55:00
219 Wioletta Pilarska Góra - 1 - 56
220 RAFAŁ WIATROWSKI Krzywiń - - EURO-ROWER. PL 60min
221 Jacek Dziechciowski Śrem - 1 Runners Power 36.29
222 Andrzej SZREDER Głogów - 1 niezrzeszony emeryt 00:43:15
223 Karol Chraplak Leszno - 1 K&P Team 45
224 Jarosław Nagły Leszno - 1 Polonia 1912 Oldboy Leszno 0.58 h
225 Jakub Waluś Poznań - 1 - 39min
226 JERZY ULIASZ Bystrzyca Kłodzka - 1 - 43
227 Łukasz Bieńczak Dąbcze - 1 - 1:10
228 Marcin Jurga Kościan - - Night Runners/TGV Running Team 38
229 wojciech kłopocki murzynowo leśne - 1 - 45
230 Aleksandra Dojs Poznań - 1 Night Runners 60min
231 Joanna Antkowiak Leszno - 1 kobietybiegaja.pl 59:58
232 Paweł Pakuła Niechlów - 1 JW 3444 38
233 Adrian Skorczyk Kościan - 1 TGV Running Team 50:06
234 Hubert Kędziora Borek Wlkp. - 1 KB MIŚ BOREK WLKP. 40
235 PIOTR KAŹMIERSKI Gostyń - 1 Sporty Walki Gostyń 42:45
236 Wojciech Frąckowiak Oporówko - 1 - 55
237 Stanisław Sobalski Gostyń - 1 365 Gostyń 55min
238 Arkadiusz Skrzypiński Leszno - 1 - 60 min
239 Henryk Kubaszewski Leszno - 1 - 1852
240 Szymon Miałkas BUK - 1 Night Runners 45 min
241 WOJCIECH WISNIEWSKI gora - - - 48min
242 Joanna Lorenc Wąsosz - 1 - 50:57
243 Paweł Błażejewski Kościan - 1 Kościan Team 45 min
244 JAROMIR PRZYBYSZ Leszno - 1 - 53,11
245 Dominik Waliszewski Granówko - 1 drużyna szpiku 1h
246 Damian Kaczmarek Krzemieiewo - 1 GKS Krzemieniewo 35,22
247 Michał Chudziński Nochowo - 1 chudy team 42.38
248 PIOTR CWOJDZIŃSKI Poznań - 1 NIGHT RUNNERS 41:15
249 ROBERT WALACHOWSKI LIPNO - 1 - 47min10sek
250 Dariusz Foltynowicz Tulce - 1 - 48:00
251 Dariusz Wojciechowski Śmigiel - - - 45,30
252 Zbigniew Sobka Lubin - 1 - 44
253 Marcin Łysuniec Wrocław - - - 49
254 Błażej Misiórny gostyn - 1 sporty walki gostyn 10
255 Łukasz Idowiak Poniec - 1 OSiR PONIEC 40 minut
256 GRZEGORZ PYTA Grodzisk Wlkp. - 1 niezrzeszony 54.30
257 Bartosz Chmielewski Witkowo - 1 33 Baza Lotnictwa Transportowego 50,00
258 Alicja Chmielewska Witkowo - 1 ZUMBA Gniezno 50,00
259 Przemysław Para Leszno - 1 Lesz No limits runners 46:12
260 Paweł Konieczny Osieczna - 1 KROSS EURO-ROWER.PL 55 min
261 MICHAŁ KACZOR RADOMIERZ - 1 PSP 40,00
262 Michał Marcinek Bukówiec Górny - - Drużyna Szpiku 48.00 min
263 Bartłomiej Przedwojewski Głuchołazy - - Juvenia Głuchołazy 31:30
264 Waldemar Siołek Modła - 1 - 51:26
265 ŁUKASZ ZŁOTKOWSKI Nietążkowo - 1 UKS Junior Nietążkowo 39
266 Zofia Mazur Leszno - - CUS Torino 43
267 WIESŁAW KATA Lubin - 1 - 41
268 Krzysztof Paprocki Polkowice - - - 00:41:32
269 Alicja Kukla-Kowalska Lusówko - - BIEGAM BO NIE LUBIĘ 52:12
270 Marcin Maciejewski Leszno - 1 PSS Pozytywnie Zakręceni 52
271 Artur Wójcik Włoszakowice - - - 50 min
272 Leszek Zając WIJEWO - 1 - 55
273 Arkadiusz Milewski Robakowo - 1 PSP pozytywnie zakreceni 51
274 SŁAWOMIR ROSADZIŃSKI Leszno - 1 parkrun Leszno 1:15
275 Bartłomiej Kajak rawicz - - Rawicz 50
276 Krzysztof Malcherek Święciechowa - 1 Real 64-sto II 52
277 Marcin Jędrzejczyk Kościan - - - 1:10
278 Łukasz Szmyt Leszno - 1 - 53
279 Tomek Pawłowski Włoszakowice - 1 Sokół Włoszakowice 41:17
280 Paweł Kotecki Poznań - 1 Night Runners Poznań/ UAM WNGiG 40:41
281 Daniel Wilczak Leszno - - - 50 min
282 Dorota Bronowicka wroclaw - 1 - 55 minut
283 Krzysztof Siuda wroclaw - 1 - 55 minut
284 Maciej Strzyżewski Poznań - 1 - 49:40
285 Wiesław Makowski Poniec - 1 - 00:46:30
286 Janusz Śliwiński RYDZYNA - 1 moja stopa 00:60
287 Franciszka Śliwińska RYDZYNA - 1 moja stopa 00:60
288 Paweł Jakuszek Piaski - 1 CEGIELNIA Piaski 45
289 Zakaszewska Alicja Góra - - - 55
290 Tomasz Wybierała Góra - - vege runners 40
291 Karolina Jankowiak Wolsztyn - 1 Wolsztyńska Akademia Biegowa 1h
292 Mariusz Marciniak Piaski Wlkp - 1 Marwin Piaski 44minuty
293 Adam Stamm Leszno - - MARATON LESZNO 50
294 Dariusz Kłoda czapury - 1 Biegające Czapury 55:28
295 Władysław Frąckowiak Oporówko - 1 - 50
296 Dariusz Ratajczak Dolsk - 1 night runners Dolsk 49,21
297 Piotr Golczak Grodzisk Wlkp. - 1 Grodziski Klub Biegacza 37:12
298 JOLANTA JEŻ Gostyń - 1 Klub biegacza365 Gostyń 44.50
299 Krzysztof Król Leszno - - - 49
300 Mateusz Janik Siciny - 1 Arial-Media 45
301 Dominik Iłowiecki Poznań - - Natural Born Runners 43
302 Arkadiusz Tyliński Leszno - 1 - 52:00
303 Mariusz Peroński Leszno - 1 - 48
304 Radomir Graf Leszno - 1 Maraton Leszno 36 minut
305 Mateusz Zając Garzyn - 1 ALBANNERS 50:00
306 Sebastian Kapała Ostoje - 1 - 48
307 Artur Kasprzak Leszno - 1 - 47
308 Krzysztof Jakuszek Piaski - 1 Cegielnia Piaski 43:20
309 Jerzy Nogała Leszno - 1 METABO TORA BIKE 45:00
310 Patryk Ogonowski Kłoda - 1 Anaboliki 60
311 HUBERT URBANIAK rawicz - 1 Rozbiegany Rawicz 44:30
312 Mariusz Rzeźnik rawicz - - Rozbiegany Rawicz 48,00
313 Damian Ryba RYDZYNA - - Kolana węża ~55 min
314 Marcin Wujek Gostyń - 1 ULTRA- GOSTYŃ 43
315 Mikołaj Dutkowski Raszków - 1 4PPLOT/3Dyw 35:00
316 Paweł Banaszak Leszno - 1 Maraton Leszno/PSS Pozytywnie Zakręceni 50:00
317 Dariusz Twardy Leszno - 1 - 51
318 Paweł Dębicki szkaradowo - 1 - 46 minut
319 Adrian Kin Gostyń - - ALBANNERS 43:00
320 Wojciech Dębicki szkaradowo - 1 - 45
321 Przemyslaw Wałowski WSCHOWA - 1 Biegaj Wschowo 44:41
322 Paweł Ciesielski Leszno - 1 PGB Pocztowa Grupa Biegacza 58
323 Piotr Oskwarek Trzebunia - 1 - 40:52
324 Anna Ratajczak Dolsk - 1 night runners Dolsk 1h05min
325 Rafael Młodożeniec Mórkowo - 1 - 55 min
326 Grzegorz Borówczak Bojadła - 1 - 43
327 Jerzy Płócieniczak Dąbcze - 1 - 1 godz
328 Dorota Kozanecka Leszno - 1 Lesz NO limits Runners 1:05
329 Przemysław Napieraj Siemowo - 1 ALBANNERS 43:00
330 Maciej Wróbel Grodzisk Wielkopolski - 1 Grodziski Klub Biegacza 42:11
331 Ewa Paduch Jerzmanowa - 1 - 42;09'
332 Michał Solarski Krosinko - 1 Drużyna Szpiku 55
333 Marcin Pieszak Luboń - 1 - 55 min
334 Tomasz Ceglarek Wolsztyn - 1 - 42,30
335 Karol Kielaszewski Leszno - 1 - 51minut
336 DARIUSZ POPRAWA Augustowo - 1 - 55.10
337 Maciej Musielak Leszno - 1 35 PLUS 54.00
338 Maksymilian Trochanowski Parchow - 1 Kghm polkowice sieroszowice 41
339 piotr janus Leszno - - pss pozytywnie zakręceni 0.50.00
340 Agnieszka Idczak Legnica - 1 - 46:45
341 ARLETA DUDZIAK Chorzemin - 1 Wolsztyńska Akademia Biegowa 1h
342 Mateusz Maćkowski Złotniki - - - 47:00
343 Michał Szuster Luboń - 1 LKS SANA KOŚCIAN 36,04
344 Roman WAŚCIŃSKI Bojanowo - 1 Bike Rawicz 48:11
345 MARLENA NOWACKA Piaski Wlkp - 1 - 40
346 Rafał Szydłowski Warszawa - 1 Power Training 42:34
347 Laura Tarsa Wolsztyn - 1 Wolsztyńska Akademia Biegowa 54:24
348 Krzysztof Kaźmierczak Leszno - 1 FEBE & REAL TEAM 44
349 Tomasz Przybylski Leszno - - Piekiełko 49,45
350 PIOTR SROKA BERZYNA - 1 - 55,00
351 Tomasz Musiał Dąbcze - 1 - 42.
352 Krzysztof Kwaśnik Niechlów - 1 KGHM Polkowice-Sieroszowice 37m
353 Łukasz Gembalski Leszno - 1 UKS Achilles Leszno / Lucky Luki 45minut
354 Marcin Waśkowiak Leszno - - MMMM 52
355 Sylwia Śliżewska Leszno - 1 - 50 min
356 CEZARY PAPROCKI Wilkowice - 1 - 45 MIN
357 Grzegorz Jankowski Jaczów - 1 KGHM PM Z.G Polkowice-Sieroszowice 35.20
358 Janusz Występski Gniezno - - DRUŻYNA SZPIKU/KB Maniac Poznań 00:40:27
359 Marek Skorupiński Leszno - 1 FEBE & REAL TEAM 42
360 Agnieszka Golak Wyrzeka - 1 Drużyna Szpiku 39
361 MATEUSZ GONTARZ Warszawa - 1 - 45:00
362 Piotr Góralski Piaski Wlkp - - - 43
363 Małgorzata Hofman Rąbiń - - - 50
364 RAFAŁ KUPCZYK Słupia kapitulna - 1 ROZBIEGANY RAWICZ 53 min
365 Łukasz Koczorowski Mórkowo - 1 - 1:10
366 Tomasz Sobolewski Stęszew - - - 55,11
367 Dariusz Kieliszek Kiekrz - 1 - 43:09
368 Justyna Grzelak Leszno - 1 Maraton Leszno 00:52:00
369 ALBERT PELEC Nowa Wieś - - OSP NOWA WIEŚ 36:16
370 BOGDAN BILON Sulechów - 1 Zbrojownia Sulechów 0.50min
371 MAGDALENA BŁOCHOWIAK Miejska Górka - - Rozbiegany Rawicz 45:16
372 Damian Przybylak Leszno - 1 Brzechwa Team 53:00
373 SZYMON LANGE Śrem - 1 RUNNERS POWER 42
374 Bronisław MATYLA RYDZYNA - 1 SPINKO Leszno 45,50
375 ADAM KOSTRZEWSKI Leszno - 1 - 59
376 WOJCIECH BANASZCZAK Leszno - - Walka o życie Krystianka 1 godz
377 Krystian Milewski Gostyń - 1 Pozytywnie Zakreceni 51 min
378 Rafał Paczkowski Starzyny - 1 Czerwonak biega 50 min
379 Iwona Kozłowska Leszno - 1 - 55:00
380 Arkadiusz Błaszyk Leszno - 1 - 47:17
381 dariusz Woźniak Leszno - 1 - 0,55
382 Damian Glapiak Bucz - - LLKS Osowa Sień 32,45
383 Krzysztof Matyśkiewicz Gostyń - 1 Klub Biegacza 365 Gostyń 45
384 Lidia Baksalary Leszno - 1 - 1 h
385 Zuzanna Cieśla Wolsztyn - 1 - 53:00
386 Daniel Dudziński Leszno - 1 FEBE & REAL TEAM 47
387 Michał Feliksiak Lubin - 1 - 54:15
388 SYLWIA ŁYSIAK Miejska Górka- Dąbrowa - 1 Rozbiegany Rawicz 60
389 ANDRZEJ KOTWICA Wrocław - - WKB Piast 45 min
390 Rafal MATYSKIEWICZ Gostyń - 1 1996 43
391 DARIUSZ WEIN Wąsosz - - - 00:48:00
392 Beata Szumna Leszno - 1 - 1godz.10min
393 RADOSŁAW KACZMAREK Leszno - - - 54
394 Patryk Wojtkowiak Borek Wielkopolski - 1 KB MIŚ BOREK WLKP. 37:48 min
395 Michał Sokół Modrze - 1 Grodziski Klub Biegacza 45:00
396 Dariusz Brychcy WSCHOWA - 1 - 58:00:00
397 Katarzyna Mendyka Gostyń - - Klub Biegacza 365 Gostyń 44:30
398 SŁAWOMIR PRZYBYLAK Gostyń - - UKS Biskupianka,GTS Citius, SW GOSTYŃ 52
399 RYSZARD SAMOL Leszno - 1 - 49,30
400 JAROMIR PAZOŁA Leszno - 1 JARDOM 46
401 JAROMIR PAZOŁA Leszno - - jardom 46
402 Monika Jończak Góra - - - 55
403 Karol Sierżant Gostyń - 1 - 45
404 Adam Cygler Wilkowice - - - ?
405 karol grzeszczak Gostyń - 1 - 45min.
406 Tomasz Szporlendowski Lipka - - - 50:00
407 Karol Cheba Bojanowo - 1 - 58:00
408 Grzegorz Pierzchlewicz Żmigród - 1 Klub Biegacza Żmigród 46
409 HALINA JARUS Kobylin - 1 GB Jutrosin-kobylin i Przyjaciele 00:57
410 MAREK JARUS Kobylin - 1 GB Jutrosin-kobylin i Przyjaciele 00:50
411 Hubert Wawrzyniak Krzywiń - 1 - 45
412 Łukasz Andrys Grodzisk Wielkopolski - 1 Grodziski Klub Biegacza 45:45
413 Sławomir Kaniuk Grodzisk Wielkopolski - - GB Wielkopolscy Biegacze 38:50
414 Szymon Łaszczyński Leszno - 1 - 47
415 MACIEJ JAŚKOWIAK Grodzisk Wlkp. - 1 GRDZISKI KLUB BIEGACZA 38:20
416 Jędrzej Wojciechowski Karpicko - 1 Wolsztyński Klub Sportów Górskich 55 minut
417 Mariusz Szwarc WSCHOWA - 1 Wschowa 00:58:00
418 Łukasz Szturo Wilkowice - 1 - 45 minut
419 Maciej Klepacki Pępowo - 1 STRAŻ POŻARNA GOSTYŃ 43
420 Agnieszka Stróżyńska Leszno - 1 - 1h 03min
421 Marcin Hordecki Wolsztyn - - PKO Bank Polski 47:00
422 Mikołaj Berus Leszno - - Kolana Węża 5 minut, 300 sekund, chwila...
423 Monika Janiak Leszno - - - 60min
424 MARIUSZ BŁACHOWIAK Leszno - - MARATON LESZNO 00:42
425 ANDRZEJ ROGACZEWSKI Śrem - 1 - 50
426 Mirosław Godyń Lubin - 1 - 45
427 Iwona Stroińska Wilkowice - 1 C&C Sports Team 55:07
428 Wojciech Stroiński Wilkowice - 1 C&C Sports Team 49:12
429 Rafał GRABANIA Góra - - - 42
430 Mateusz Ludwiczak Leszno - 1 LKS SZAWER 60 minut
431 Dawid Krause Leszno - 1 Leszczynscy Patrioci 65
432 Arkadiusz Adamczak Leszno - 1 - 44
433 Robert Syc Leszno - - REAL 64-sto 43
434 Przemysław Krygier Bojanowo - 1 - 46min
435 Leszek Zając Włoszakowice - 1 L.O.T.A. Z 44,50
436 Jacek Młodożeniec Warszawa - 1 Rembertów Team 43 min 03 sek.
437 Magdalena Młodożeniec Warszawa - 1 Rembertów Team 59 min
438 MARIUSZ KNIEWEL Krzycko Wielkie - 1 - 55
439 wojciech CAPUTA Leszno - 1 - 41:00
440 MAŁGORZATA ŚWIATŁOŃ chojnow - 1 - 1h
441 Jerzy Grabowski Leszno - 1 - 47,40
442 Ziemowit Dobrzycki Leszno - 1 Real 64-sto 53,15
443 Emilia Perz Bukowiec - - - 42.01
444 Agnieszka Jarnót Stary Tomyśl - - NKB chyży 53.00
445 Slawomir Gorwa Długie Stare - 1 - 50 min
446 Natalia Łączna Śrem - 1 - 55 min
447 Grzegorz Raszewski Gostyń - 1 - 00:45:00
448 Rafał Kajewski Śrem - 1 Migrena Team 00:40:11
449 Marzena Stanek Górsko - 1 Mamy ruszamy 00,57
450 Renata Chuda Krobia - 1 Biegaj z Krobią WOMEN 60min
451 Krzysztof Suchcicki Wrocław - 1 Rozbiegany Rawicz 45
452 Michał Kubiak Leszno - - Maraton Leszno 46
453 Michał Ciekański Leszno - 1 35PLUS 39
454 adrian kurpisz niechłód - 1 - 50min
455 Maciej Szymkowiak Grodzisk Wielkopolski - 1 PP 50
456 Konrad Konkol Miastko - 1 Miastko 55
457 Jolanta Urbańska Krobia - 1 Biegaj z Krobiom women 1
458 Dawid Niedbała Krobia - 1 Biegaj z Krobią 40:30
459 MONIKA KUCNER Kąkolewo - 1 Maraton Leszno nie pamiętam
460 Beata Turbanska Leszno - 1 - 49,30
461 Janusz Skowroński Oleśnica - 1 - 39:30
462 Mateusz Mańka Leszno - 1 Jysk Team 50:00
463 Piotr Humerski Goździchowo - 1 Danflor Team 33:53
464 MACIEJ DZIECHCIOWSKI Śrem - - WHISKY SHOP TEAM 40.36
465 Przemysław Jankowski Leszno - 1 - 49.28
466 Przemysław Kasiński Leszno - 1 LeszNo Limits Runners 42:20
467 Robert Lech Święciechowa - - PSS Pozytywnie Zakręceni 52
468 Marcin Rybacki Bydgoszcz - 1 TEAMOCHAL 41:25
469 Liliana Mrugalska Zalesie - 1 Netbox Biega 1 godzina
470 Marcin Wojtkowiak Krobia - - Biegaj z Krobią tak
471 Szymon Ogórek Łężyca/Zielona Góra - 1 Mr 1h
472 Patrycja Kasztelan Żytowiecko - 1 Biegaj z Krobią 48:38
473 Adam Tyrała Święciechowa - 1 Crossfit Leszno 40:50
474 ANDRZEJ KUCAB Lubin - 1 - 53,00
475 Szymon Wasiołka Leszno - 1 Orzeł Lipno 0:45
476 Kacper Taterka Leszno - - Lucky Luki 52 minuty
477 Dawid Wenderski Krobia - 1 Biegaj z Krobią 37:32
478 Marzena Handke Gostyń - 1 - 55 min.
479 Marzena Handke Gostyń - - KB365 Gostyń 55 min.
480 Jakub Dudziński Bojanowo - - FEBE & REAL TEAM 01:05:00
481 Eugeniusz Klupś Kąkolewo - 1 - 50:12


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 95
Mężczyźni 386
Wszyscy 481