Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 RADOSŁAW Frydryszak Gostyń MEGA 4x9km - 1 -
2 Czesław Seraszek Koźmin Wlkp MINI 2x9km - 1 AGK-KOŹMIN
3 Tomasz Rogowicz Pogorzela MEGA 4x9km - 1 ATINSTALACJE.PL
4 Tadeusz Jasionek PRZYTOCZNA MEGA 4x9km - - Euro Bike Kaczmarek Electric Team
5 Marcin Mikolajczak Bojanowo MINI 2x9km - 1 4EVER BIKE
6 Bartłomiej Kapała Święciechowa MINI 2x9km - 1 -
7 Łukasz Ratajczak Leszno MINI 2x9km - 1 4 EVER BIKE
8 Maciej Mania Leszno MEGA 4x9km - - LKK TEAM
9 MIROSŁAW MIKOŁAJCZAK Leszno MINI 2x9km - 1 REAL 64-STO
10 Piotr Szudra Śmigiel MINI 2x9km - 1 AMBIT Racing Team
11 Marcin Brzozowski Leszno MINI 2x9km - 1 SPINKO LESZNO
12 Grzegorz Brzechwa Strzyżewice MINI 2x9km - 1 BRZECHWA TEAM
13 Jacek Dudar Leszno MINI 2x9km - 1 REAL 64-STO
14 Aleksander Śliwiński Leszno MINI 2x9km - 1 REAL 64-sto
15 Agnieszka Gołembiewska Śrem MINI 2x9km - 1 -
16 Arkadiusz Samol Leszno MINI 2x9km - 1 -
17 Miron Toboła Leszno MINI 2x9km - 1 AMBIT Racing Team
18 FILIP ZDONEK Leszno MINI 2x9km - 1 Orzeł Lipno
19 Angelika Sworowska Wilkowice JUNIOR 2x9km (1998-1999) - 1 orzeł Lipno
20 Joanna Kowalczyk Nowy Lubosz MINI 2x9km - 1 EURO-ROWER.PL
21 Roman Wójcik Leszno MINI 2x9km - - -
22 Romuald Głowacki Psarskie MINI 2x9km - 1 -
23 Oskar Skrzypczak Brenno MEGA 4x9km - 1 REAL 64-STO II
24 Jarosław Rokosiewicz dobramysl MINI 2x9km - 1 Smigło Osieczna
25 Marek Jakubowski Leszno MINI 2x9km - 1 REAL 64-STO
26 Mariusz Chyła Kąkolewo MEGA 4x9km - 1 REAL 64-STO II
27 Łukasz Zielony Bełcz Wielki JUNIOR 2x9km (1998-1999) - 1 DGR RACING TEAM
28 grzegorz napierała Bolechówko MINI 2x9km - 1 Goggle Pro Active Eyewear
29 Szymon Brzechwa Strzyżewice MINI 2x9km - 1 BRZECHWA TEAM
30 Krzysztof Krówczyński Leszno MINI 2x9km - 1 impol wieniawa
31 Wojciech Jachimczyk Góra MINI 2x9km - 1 DGR RACING TEAM
32 Jerzy Nogała Leszno MINI 2x9km - 1 METABO TORA BIKE
33 Janusz Tumiłowicz Góra MINI 2x9km - 1 DGR RACING TEAM
34 Marcin Sołtysiak LIPNO MINI 2x9km - 1 LIKE TEAM
35 Arkadiusz TIETZ Leszno MEGA 4x9km - 1 lkk team
36 Marcin Kowalczyk Nowy Lubosz MINI 2x9km - 1 EURO-ROWER.PL
37 Waldemar Strzałkowski Poznań MEGA 4x9km - 1 -
38 PRZEMYSŁAW RATAJCZAK Leszno MINI 2x9km - 1 METABO TORA BIKE
39 Maciej Wolnik LIPNO MEGA 4x9km - - Like Team
40 Łukasz Nowak Czernina MINI 2x9km - 1 DGR RACING TEAM
41 Dariusz Walczak Leszno MINI 2x9km - 1 PSS Pozytywnie Zakręceni
42 Karol Kuik Poznań MINI 2x9km - 1 EURO-ROWER.PL
43 Marek Karolczak Gostyń MINI 2x9km - 1 Ostre Koło Gostyń
44 Marcin Nowak Śmigiel MINI 2x9km - 1 Orzeł Lipno
45 Agnieszka Nowak Śmigiel MINI 2x9km - 1 Orzeł Lipno
46 Michał Kurpisz Leszno MINI 2x9km - 1 Ciesiółka Team
47 Paweł Czecholiński Poniec MINI 2x9km - 1 Orzeł Lipno
48 Piotr Kukla Leszno MINI 2x9km - 1 Galibier - Bikefun Team
49 Bartosz Twardowski Leszno MINI 2x9km - 1 ONNINEN AND-NOVA TEAM
50 Tomasz Kuik Leszno MEGA 4x9km - 1 EURO-ROWER.PL
51 Michał Andrzejewski Wilkowice MINI 2x9km - - REAL 64-STO
52 Marcin Intek Nowy Tomysl MINI 2x9km - 1 Hunters Team MTB
53 Remigiusz Wawrzyniak Leszno MINI 2x9km - 1 PSS Pozytywnie Zakręceni
54 Lech Ergang Poznań MEGA 4x9km - 1 MERX
55 PIOTR KRĘŻEL Warszawa MINI 2x9km - 1 DGR RACING TEAM
56 ANDRZEJ KARMOWSKI Poznań MEGA 4x9km - 1 -
57 Lucjan BURA Leszno MINI 2x9km - 1 KLIMA LESZNO TEAM
58 Joanna Jarząb Góra MINI 2x9km - - PSS Pozytywnie Zakręceni
59 Bartłomiej Marczewski Leszno MINI 2x9km - 1 Metabo TORA Bike
60 Konrad Danek Klonówiec JUNIOR 2x9km (1998-1999) - - Orzeł Lipno
61 Monika Otulakowska Poznań MINI 2x9km - 1 Zgrupka Luboń
62 Krzysztof Łuczak Leszno MINI 2x9km - 1 REAL 64-STO
63 Anna Olszańska Poznań MEGA 4x9km - 1 VELONEWS.PL Expression
64 Tomasz Grondal Leszno MINI 2x9km - 1 METABO TORA BIKE
65 ROMAN LUTOSTAŃSKI Swięciechowa MINI 2x9km - 1 LKK-Leszno
66 Robert Kurdyła Szczecin MINI 2x9km - - Metabo Tora Bike
67 Damian Ratajczak Dolsk MINI 2x9km - 1 PGR Dolsk
68 Andrzej Ratajczak Dolsk MINI 2x9km - 1 PGR Dolsk
69 Iwona Chyła Leszno MINI 2x9km - 1 REAL 64-STO
70 Jerzy Sochacki Sława. MINI 2x9km - 1 :-)
71 Daniel HUZAR Góra MINI 2x9km - - DGR RACING TEAM
72 Andrzej Formanowski Leszno MINI 2x9km - 1 AMBIT Racing Team
73 Krzysztof ZALESIŃSKI Leszno MINI 2x9km - 1 Strefasportu.pl
74 Michał Łapacz Leszno MINI 2x9km - 1 SPINKO Leszno
75 Maciej Łazarenko Śrem MEGA 4x9km - - Łazarenko Team
76 Marek Wawrowski Leszno MINI 2x9km - 1 SPINKO LESZNO
77 Artur Woziński LIPNO MINI 2x9km - 1 AMBIT RACING TEAM
78 DARIUSZ DROBNIAK Leszno MEGA 4x9km - 1 STREFASPORTU.PL
79 Adam Pawłowski Krzycko Wielkie MINI 2x9km - 1 -
80 Mariusz Lipowy Krzycko Wielkie MINI 2x9km - 1 -
81 Tomasz Gościewicz Radwanice MINI 2x9km - 1 Wolny Strzelec
82 Paweł Waleński Gdańsk MINI 2x9km - - Impol Wieniawa
83 Mateusz Kaczmarek Leszno MINI 2x9km - 1 k3projekt.pl
84 Michalina Skorupińska Sądzia JUNIOR 2x9km (1998-1999) - 1 LKK Junior Nietążkowo
85 MARCIN JABŁOŃSKI Włoszakowice MINI 2x9km - 1 -
86 Piotr RATAJCZAK Jezierzyce Kościelne MINI 2x9km - - orzeł lipno
87 PATRYK MULLER Zbąszyń MINI 2x9km - 1 DT4YOU MTB TEAM
88 Grzegorz Żyliński SWIECIECHOWA MINI 2x9km - 1 -
89 Mariusz Ratajczak Leszno MINI 2x9km - 1 4 EVER BIKE
90 Anna Danilewicz Sulęcin MINI 2x9km - 1 Green Bike MTB Team
91 Robert Świętek sława MINI 2x9km - 1 AMBIT RACING TEAM
92 Mateusz MOCEK Leszno MINI 2x9km - 1 MM-FOTO.eu
93 Radosław Formanowski Wilkowice MINI 2x9km - 1 Ambit Racing Team
94 Tomasz Paradowski Głogów MINI 2x9km - 1 -
95 Mariusz Sadło swarzedz MEGA 4x9km - - -
96 Marcin Włodarczyk Wilkowice MINI 2x9km - 1 CIESIÓŁKA TEAM
97 BARTOSZ ROKOSIEWICZ dobramyśl MINI 2x9km - 1 -
98 Mateusz Rek dobramyśl MINI 2x9km - 1 -
99 Bartosz Pieścikowski Poznań MINI 2x9km - 1 Zgrupka Luboń
100 Mikołaj Poloch Bukówiec Górny MEGA 4x9km - 1 Kołownik Włoszakowice
101 Stanisław Walkowiak Poznań MEGA 4x9km - 1 -
102 Kazimierz Ratajczak Dolsk MINI 2x9km - 1 PGR Dolsk
103 Krzysztof Kreczetowski WSCHOWA MINI 2x9km - 1 STREFASPORTU
104 Mateusz Kaszuba Leszno MEGA 4x9km - 1 -
105 Wacław Florczyk Modrzyca MINI 2x9km - 1 -
106 Wacław Florczyk Modrzyca MINI 2x9km - 1 -
107 Robert Andrzejewski Gostyń MINI 2x9km - 1 -
108 łukasz Ratajczak Święciechowa MINI 2x9km - - -
109 WALDEMAR KORDUS Gostyń MEGA 4x9km - 1 -
110 Adam Glapiak Leszno MINI 2x9km - 1 -
111 Bartosz Wieloch Góra MINI 2x9km - 1 DGR RACING TEAM
112 Krzysztof Maciuk Leszno MINI 2x9km - 1 -
113 Witold Walczak Swarzędz MINI 2x9km - 1 Onninen And-Nova TEAM
114 Michał KAŹMIERCZAK Leszno JUNIOR 2x9km (1998-1999) - 1 REAL 64-STO
115 MAGDALENA SOSZYŃSKA Krzywiń MINI 2x9km - 1 EURO-ROWER.PL
116 Maciej Michalski Gostyń MINI 2x9km - 1 GKR Gostyń
117 Mateusz Matuszewski Leszno MINI 2x9km - 1 METABO TORA BIKE
118 RAFAŁ TAMBORSKI Leszno MEGA 4x9km - - Companeros
119 Krzysztof Mączka Wrocław MINI 2x9km - 1 -
120 Janusz Majchrzak Luboń MINI 2x9km - 1 Duda-Cars TP-LINK Rybczyński Team
121 Paweł Hrankowski Leszno MINI 2x9km - 1 SPINKO LESZNO
122 ZBIGNIEW OLEJNICZAK Gostyń MINI 2x9km - 1 GKR Gostyń
123 MATEUSZ TOMASZEWSKI Leszno MINI 2x9km - 1 KLIMA LESZNO TEAM
124 WALDEMAR PRZYBYLSKI Śrem MINI 2x9km - - brak
125 BARTOSZ WOLNY Leszno MINI 2x9km - 1 SPINKO LESZNO
126 RADOSŁAW MARKIEWICZ Poznań MEGA 4x9km - 1 Zgrupka Luboń
127 Andrzej Szymański Dolsk MINI 2x9km - 1 PGR DOLSK
128 PIOTR DOMŻAŁ Leszno MINI 2x9km - 1 METABO TORA BIKE
129 Tomasz Kobus Góra MINI 2x9km - - DGR RACING TEAM
130 Zenon Szoplik Leszno MINI 2x9km - 1 -
131 Waldemar Łukaszkiewicz Starkowo MEGA 4x9km - 1 Orzeł Lipno
132 Marcin Dziub Płoty MEGA 4x9km - - -
133 łukasz mularczyk rawicz MINI 2x9km - 1 bike rawicz
134 Marcin Walencik Nowogród Bobrzański MEGA 4x9km - - -
135 Szymon Sędzik rawicz MINI 2x9km - 1 PSS POZYTYWNIE ZAKRĘCENI
136 MICHAŁ ZAWORSKI Leszno MINI 2x9km - 1 strefasportu
137 Paweł Samol Włoszakowice MINI 2x9km - 1 -
138 SZYMON SOBIERAJSKI Bukówiec Górny JUNIOR 2x9km (1998-1999) - 1 Kołownik Włoszakowice
139 Mirosław Pleskot Leszno MEGA 4x9km - 1 Orzeł Lipno
140 PRZEMYSŁAW KUBIAK Leszno MINI 2x9km - 1 -
141 Paweł Stachowiak Kąkolewo MINI 2x9km - 1 CIESIÓŁKA TEAM
142 Maciej Pawelczak Rakoniewice MINI 2x9km - 1 Zgrupka Luboń
143 PATRYK PAWŁOWSKI Leszno MINI 2x9km - 1 strefa sportu
144 Grzegorz Mądry Kąkolewo MINI 2x9km - 1 -
145 Bartosz Hoffmann WSCHOWA MINI 2x9km - - -
146 BARTOSZ TWARDOWSKI Leszno MINI 2x9km - 1 ONNINEN AND-NOVA TEAM
147 Paweł Konieczny Osieczna MEGA 4x9km - 1 EURO-ROWER.PL
148 Marcin Marciniak Krzywiń MINI 2x9km - 1 EURO-ROWER.PL
149 Dariusz Landzwojczak Krzywiń MINI 2x9km - 1 EURO-ROWER.PL
150 Tomasz Pawlikowski Wilkowice MINI 2x9km - 1 PSS Pozytywnie Zakręceni
151 PAWEL KOSMOWSKI Oborniki MEGA 4x9km - - FTI CYLING TEAM
152 Zdzisław Wasiołka Leszno MEGA 4x9km - 1 SPINKO LESZNO
153 DOMINIK KACZMAREK Leszno MINI 2x9km - 1 -
154 Daniel Dudziński Leszno MINI 2x9km - 1 FEBE & REAL TEAM
155 Arkadiusz Milewski Robakowo MINI 2x9km - 1 pss Pozytywnie Zakreceni
156 Jarosław Gąsior Leszno MINI 2x9km - - SpeedBike
157 Konrad Antkowiak Leszno MINI 2x9km - 1 EURO-ROWER.PL
158 Krzysztof Skorliński Leszno MEGA 4x9km - - Lkk team
159 Michał Nowacki Lasocice MINI 2x9km - 1 -
160 Waldemar Jendrzejczak Leszno MINI 2x9km - 1 EURO-ROWER.PL
161 Jan Szymański Leszno MINI 2x9km - - -
162 Grzegorz Jakubowski Leszno MINI 2x9km - - Like team
163 JAKUB JANKOWIAK Leszno MINI 2x9km - 1 EURO-ROWER.PL
164 - - Wrocław MINI 2x9km - 1 -
165 Krzysztof Wójt Leszno MINI 2x9km - 1 -
166 Adam Duszyński Luboń MEGA 4x9km - 1 ---
167 Dominik Łakomy Kościan MINI 2x9km - 1 -
168 Łukasz Dembski rawicz MEGA 4x9km - 1 EURO-ROWER.PL
169 Hanna Dembska rawicz MEGA 4x9km - 1 EURO-ROWER.PL
170 Wojciech Puślecki Gostyń MINI 2x9km - 1 GKR Gostyń
171 Mariusz Majchrzak Leszno MINI 2x9km - 1 REAL 64-STO
172 Paweł Wasiński Kąkolewo MEGA 4x9km - 1 STREFASPORTU.PL
173 Szymon Białasik Leszno JUNIOR 2x9km (1998-1999) - - El-tim
174 Bartosz Zakrzewski KLESZCZEWO MEGA 4x9km - - -
175 piotr janus Leszno MINI 2x9km - 1 pss pozytywnie zakreceni
176 Franciszek Komolka Święciechowa MINI 2x9km - 1 Śmigło Osieczna
177 Jakub Sierczyński Leszno JUNIOR 2x9km (1998-1999) - 1 Wybuchowa Team
178 Gniewko Nowicki Leszno MINI 2x9km - - -
179 Magdalena Zimniak Leszno MEGA 4x9km - 1 Galibier Bikefun- Team
180 Artur Janik Leszno MINI 2x9km - 1 Ambit Racing Team
181 ANDRZEJ SNACKI ŻAGAŃ MINI 2x9km - 1 BBL ŻAGAŃ
182 PAWEŁ CIEŚLIŃSKI Wilkowice MINI 2x9km - 1 Ciesiółka Team
183 Leszek Lisiecki Gostyń MINI 2x9km - 1 -
184 marcin chatlinski Leszno MINI 2x9km - 1 -
185 Mateusz Kuczer Zielona Góra JUNIOR 2x9km (1998-1999) - - Sulima Rowery Team
186 Adam Marciniak Gostyń MINI 2x9km - 1 EURO-ROWER.PL
187 Przemysław Frąckowiak Leszno MEGA 4x9km - 1 STREFASPORTU.PL
188 Sebastian Szerszeń Leszno MINI 2x9km - 1 SPINKO LESZNO
189 WOJCIECH PIECZYŃSKI Osieczna MINI 2x9km - 1 Śmigło Osieczna
190 Krzysztof Wojtkowiak Gostyń MINI 2x9km - 1 -
191 DANUTA WOŹNIAK Leszno MINI 2x9km - 1 NOMINACJA
192 Adam Kozłowski Leszno JUNIOR 2x9km (1998-1999) - 1 Wybuchowa Team
193 Paweł Kozłowski WIELICHOWO MINI 2x9km - 1 -
194 Aleksander Jęsiek Leszno MINI 2x9km - 1 CIESIÓŁKA TEAM
195 Tomasz Ratajczak Leszno MINI 2x9km - 1 METABO TORA BIKE
196 Dominik Łagoda Kąkolewo MINI 2x9km - 1 -
197 Tomasz Bajon WIJEWO MINI 2x9km - - -
198 Andrzej Czuchraj Głogów MEGA 4x9km - 1 -
199 Szymon Wasiołka Leszno MINI 2x9km - 1 Orzeł Lipno
200 Krzysztof Hetnar Wrocław MEGA 4x9km - - -
201 Konrad Konkol Miastko MINI 2x9km - 1 Orzeł Lipno
202 Agata Cieciura Leszno MINI 2x9km - - Impol Wieniawa
203 Patrycja Wasilewska Poznań MEGA 4x9km - 1 NOMINACJA
204 Patryk Kruszniewicz Poznań MINI 2x9km - 1 ZGRUPKA LUBOŃ
205 Tomasz Pazgrat Nowy Tomyśl MEGA 4x9km - 1 -
206 PAWEŁ NAPIERAŁA Leszno MINI 2x9km - 1 CIESIÓŁKA TEAM
207 Jakub Łynko Leszno JUNIOR 2x9km (1998-1999) - 1 LKK Junior Nietążkowo
208 DOROTA STAWIŃSKA Głogów MINI 2x9km - 1 ASGO TEAM
209 Jakub Chodkowski Leszno JUNIOR 2x9km (1998-1999) - 1 LKK Junior Nietążkowo
210 Maciej Płatek Leszno MINI 2x9km - 1 SPINKO LESZNO
211 Przemyslaw Nalewaj Leszno MEGA 4x9km - 1 REAL 64-sto II
212 JERZY JANASZAK Krzywin MINI 2x9km - 1 GKR Gostyń
213 Sebastian Bela Leszno MINI 2x9km - 1 -
214 Zdzisław Binkowski Śrem MINI 2x9km - 1 -
215 Krzysztof Hojzler Leszno MINI 2x9km - 1 PSS Pozytywnie Zakręceni
216 Norbert Konieczny Nowe Borówko MEGA 4x9km - 1 -
217 Zbigniew Samol Leszno MINI 2x9km - 1 -
218 Daniel Markiewka Poznań MINI 2x9km - 1 GURMAN TEAM
219 Andrzej Olbrycht Poznań MEGA 4x9km - 1 -
220 Marek Olbrycht Strzelno MEGA 4x9km - 1 -
221 Konrad ZDZIABEK Śmigiel MINI 2x9km - 1 ŚTC ŚMIGIEL
222 Daniel Wilczak Leszno MINI 2x9km - 1 GMX-04
223 Roman WAŚCIŃSKI Bojanowo MINI 2x9km - 1 Bike Rawicz
224 ROBERT Glapiak Leszno MEGA 4x9km - 1 -
225 Karol Cieśliński Leszno JUNIOR 2x9km (1998-1999) - - Karol-Team
226 Tomasz Kramer Leszno MINI 2x9km - - Companieros
227 dawid wojciechowski Leszno JUNIOR 2x9km (1998-1999) - - 64-sto REAL
228 Witold Banaszak Oporówko MINI 2x9km - 1 KLIMA LESZNO TEAM
229 Bartosz Wujczak Michał Stachowski Leszno MEGA 4x9km - 1 REAL 64-sto
230 Kacper Szłapka Karolewko MINI 2x9km - 1 R-TEAM RYDZYNA
231 Kamil Król Oborniki Śląskie MEGA 4x9km - - OKR "OŚ" Oborniki Śląskie
232 Damian Kończal Tarnowo Podgórne MINI 2x9km - 1 Colquímica Maintenance Team
233 ARTUR WIERCHOWIEC Szprotawa MEGA 4x9km - 1 -
234 Przemysław Dembiński Leszno MINI 2x9km - 1 SPINKO LESZNO
235 Renata Głód Leszno MINI 2x9km - 1 STREFASPORTU.PL
236 Jakub Mądry Kąkolewo JUNIOR 2x9km (1998-1999) - 1 REAL 64-sto
237 Bartosz Browarczyk Śrem MINI 2x9km - 1 -
238 BRONISŁAW SIKORA Leszno MINI 2x9km - 1 ŚMIGŁO OSIECZNA
239 Piotr Gryglewicz Kórnik MINI 2x9km - - BPRacing Team
240 Tomasz Durkiewicz Dębno k.Stęszewa MEGA 4x9km - - RC MARUDERIA
241 ANDRZEJ SKORUPSKI Kąkolewo MINI 2x9km - 1 ŚMIGŁO OSIECZNA
242 MARIUSZ MAZURKIEWICZ Kąkolewo MINI 2x9km - 1 Śmigło Osieczna
243 Marcin MOSTOWSKI Koscian JUNIOR 2x9km (1998-1999) - 1 ORZEŁ LIPNO
244 Michał MOTEK Leszno MINI 2x9km - - KLIMA LESZNO TEAM
245 Adam Dudziak Leszno MINI 2x9km - 1 Galibier - Bikefun Team
246 ADAM OSTRYŃSKI Leszno MINI 2x9km - 1 REAL 64-STO
247 Jakub Tonder Leszno MINI 2x9km - 1 -
248 Paweł Kamiński Mosina MEGA 4x9km - 1 -
249 PIOTR KRYSMAN Leszno MEGA 4x9km - 1 EURO-ROWER.PL
250 ŁUKASZ STAWIŃSKI Kąkolewo MINI 2x9km - 1 ŚMIGŁO OSIECZNA
251 ZBIGNIEW KAŹMIERCZAK Leszno MINI 2x9km - - LKK Leszno
252 Wojtek Igielski Poznań MEGA 4x9km - 1 -
253 MARTYNA SZUDRA Leszno JUNIOR 2x9km (1998-1999) - - LKS SZAWER LESZNO
254 krzysztof matysik Siedlec MEGA 4x9km - 1 -
255 Jacek Boch Zbąszyń MEGA 4x9km - 1 -
256 BERNARD MATUSZAK Śmigiel MEGA 4x9km - 1 ŚTC ŚMIGIEL
257 Karol Włodarczak Śmigiel MINI 2x9km - 1 ŚTC ŚMIGIEL
258 ANDRZEJ NAWROCKI Leszno MINI 2x9km - - 35 PLUS
259 Wojciech Bielecki Międzyrzecz MEGA 4x9km - 1 Międzyrzecz
260 Eugeniusz Brodziak Międzyrzecz MEGA 4x9km - 1 Międzyrzecz
261 Wojciech Siejak Luboń MINI 2x9km - - Zgrupka Luboń
262 ANDRZEJ BRZECHWA Śrem MINI 2x9km - 1 ŚMIGŁO OSIECZNA
263 Dawid Michalski Gostyń MINI 2x9km - 1 -
264 Aleksander Khitrykau Bucz MEGA 4x9km - - 64-sto
265 RAFAŁ WIATROWSKI Krzywiń MEGA 4x9km - 1 EURO-ROWER. PL
266 Adam Sroczyński Leszno MINI 2x9km - 1 PSS Pozytywnie Zakręceni
267 PAWEŁ DOPIERAŁA Leszno MINI 2x9km - 1 FEBE & REAL TEAM
268 Marzena Konieczna Nowe Borówko MINI 2x9km - - -
269 Tomasz Stelmaszyński Gostyń MEGA 4x9km - 1 STELMASZYNSKI.PL
270 DARIUSZ ŁABIAK rawicz MINI 2x9km - 1 STREFASPORTU.PL
271 Patryk Krajewski Poznań MEGA 4x9km - 1 Euro Bike Kaczmarek Electric Team
272 Jarek CZEKAJ Leszno MEGA 4x9km - 1 REAL 64-Sto II
273 Bartosz Bednarczyk Śmigiel MINI 2x9km - 1 ŚTC ŚMIGIEL
274 Adam Pierzga Kuźnia Raciborska MEGA 4x9km - 1 ASBM
275 Przemysław Dudziak Leszno MINI 2x9km - 1 -
276 Konrad STANIEWSKI GRONÓWKO MINI 2x9km - - FEBE&REAL Team
277 ERNEST KĘDZIORA Krzemieniewo MINI 2x9km - 1 FEBE & REAL TEAM
278 krzysztof klich sława MEGA 4x9km - 1 FWS BIKE TEAM
279 Sebastian Sielągowski Włoszakowice MINI 2x9km - 1 -
280 Dawid Basiński Rakoniewice MEGA 4x9km - 1 Zgrupka Luboń
281 MICHAŁ BUKOWSKI Święciechowa MINI 2x9km - 1 ONNINEN AND-NOVA TEAM
282 Mateusz Mróz Poznań MEGA 4x9km - 1 EURO-ROWER.PL
283 Mateusz Woziwodzki rawicz JUNIOR 2x9km (1998-1999) - 1 -
284 Marcin Woziwodzki rawicz MINI 2x9km - 1 -
285 Arkadiusz Kaczmarek Strzyżewice MINI 2x9km - 1 -
286 KAMIL KOWALSKI Leszno MINI 2x9km - 1 -
287 Justyna Konopczyńska Krzywiń MINI 2x9km - 1 EURO-ROWER.PL
288 Przemysław Rozwalka GONIEMBICE MINI 2x9km - 1 MW Invest Group
289 Wojciech Wujczak LIPNO MINI 2x9km - 1 MW Invest Group
290 Dariusz Markiewicz LIPNO MINI 2x9km - 1 MW Invest Group
291 Adrian Kaźmierczak Śmigiel MINI 2x9km - 1 MW Invest Group
292 Mirosław Idziak Kościan MINI 2x9km - 1 MW Invest Group
293 Bartosz Andrzejczak Piaski MINI 2x9km - 1 MW Invest Group
294 MARTA ROZWALKA GONIEMBICE MINI 2x9km - 1 MW Invest Group
295 Adam KĘDZIA Śmigiel MINI 2x9km - 1 MW Invest Group
296 Dawid Marcinkowski LIPNO MINI 2x9km - 1 MW Invest Group
297 Marcin Andrynowski Góra MINI 2x9km - 1 DGR RACING TEAM
298 Marta Krężel Góra MINI 2x9km - 1 -
299 Kacper Fiszer łoniewo JUNIOR 2x9km (1998-1999) - 1 Real 64-sto
300 PAWEŁ KOŁOSIONEK Leszno MINI 2x9km - 1 R-TEAM RYDZYNA
301 Robert Glapiak Leszno MEGA 4x9km - 1 -
302 Damian Węglarz Krzeptów MEGA 4x9km - - HBA
303 Jakub Bordecki Święciechowa MINI 2x9km - 1 -
304 ŁUKASZ KIEROŃSKI Zduny MEGA 4x9km - 1 -
305 Ryszard Bróździński Poznań MEGA 4x9km - 1 Goggle Pro Active Eyewear
306 Paweł Tarnowski Poznań MEGA 4x9km - 1 TRZY SMAKI Pobiedziska
307 Jacek Nowak Leszno MINI 2x9km - 1 R-TEAM RYDZYNA
308 Iwona Dubicka rawicz MINI 2x9km - 1 -
309 Grzegorz Korbas rawicz MINI 2x9km - 1 -
310 Marcin Nowak Leszno JUNIOR 2x9km (1998-1999) - 1 R-TEAM RYDZYNA
311 Tomasz Kołogryw Szprotawa MEGA 4x9km - - KP Szprotawa
312 Piotr Jarczyński Mosina MEGA 4x9km - 1 -
313 Tomasz Tęgi Leszno MEGA 4x9km - 1 Real 64sto II
314 Filip Kaczanowski Luboń MEGA 4x9km - - Skoda Auto Szkoła
315 Ania Zagrobelna LIPNO MINI 2x9km - 1 Ambit Racing Team
316 Andrzej Janik Leszno MINI 2x9km - 1 ONNINEN AND-NOVA TEAM
317 Tomasz Jaz Góra MINI 2x9km - 1 -
318 Adam Adamkiewicz Piaski MEGA 4x9km - 1 REAL 64-sto
319 Jarosław Kajoch Leszno MINI 2x9km - 1 GALIBIER - BIKEFUN TEAM
320 Mirosław Kajoch Leszno MINI 2x9km - 1 GALIBIER - BIKEFUN TEAM
321 Waldemar Kajoch Leszno MINI 2x9km - 1 GALIBIER - BIKEFUN TEAM
322 Krystian Kruk Kluczewo MINI 2x9km - 1 -
323 Paweł Szymański Osieczna MINI 2x9km - - PSS Pozytywnie Zakręceni
324 Michał Stachowski Leszno MEGA 4x9km - 1 REAL 64-sto
325 Dominik Michalak Frankowo MEGA 4x9km - 1 -
326 Tomasz Dyrsowicz Góra MINI 2x9km - 1 DGR Racing Team
327 Karol Skałecki Śrem JUNIOR 2x9km (1998-1999) - 1 team Brzechwa
328 Patryk Kruk Kluczewo JUNIOR 2x9km (1998-1999) - 1 -
329 SŁAWOMIR FORMANOWSKI Leszno MINI 2x9km - 1 AMBIT RACING TEAM
330 Szymon Losy Krzwiń JUNIOR 2x9km (1998-1999) - 1 EURO-ROWER.PL
331 Bartosz Kubiak Zielona Góra JUNIOR 2x9km (1998-1999) - 1 SULIMA ROWERY TEAM
332 ANDRZEJ WALCZAK Leszno MEGA 4x9km - - Fly2Live.pl
333 Marcin Czekaj Leszno MEGA 4x9km - 1 REAL 64-STO II
334 Robert Syc Leszno MEGA 4x9km - 1 REAL 64-sto
335 PRZEMYSŁAW MIKOŁAJCZAK Góra MINI 2x9km - - DGR RACING TEAM
336 Robert Matuszak rawicz MINI 2x9km - 1 BIKE Rawicz
337 ARKADIUSZ ŁATA RYDZYNA MINI 2x9km - 1 R-TEAM RYDZYNA
338 Radosław Łata RYDZYNA MINI 2x9km - 1 R-TEAM RYDZYNA
339 krzysztof krupa wroclaw MEGA 4x9km - - gvt
340 KAMIL ŁATA RYDZYNA MINI 2x9km - 1 R-Team Rydzyna
341 Mateusz Klupś Kąkolewo MEGA 4x9km - 1 Śmigło Osieczna
342 krzysztof paterka gora MEGA 4x9km - 1 lkk team
343 Roman Szczepaniak Leszno MEGA 4x9km - 1 lkk team
344 MARCIN SOBAŃSKI Góra MINI 2x9km - 1 DGR RACING TEAM
345 Rafał Paszek Leszno MINI 2x9km - 1 Radio Elka
346 Adam Baksalary Leszno MINI 2x9km - 1 STREFASPORTU.PL
347 Adam Wiśniewski Leszno MINI 2x9km - 1 Ambit Racing Team
348 Dawid Zieliński Jawor MEGA 4x9km - - -
349 Paweł Jastrząb Luboń MEGA 4x9km - 1 Bieniasz Rowerownia team
350 Dominik Rosa Miejska Górka MINI 2x9km - 1 BIKE RAWICZ
351 DAMIAN ŁODZIEWSKI LIPNO MINI 2x9km - 1 METABO TORA BIKE
352 Mariusz Perucki Wilkowice MINI 2x9km - - MEIBES TEAM
353 Mateusz Data Leszno MINI 2x9km - 1 METABO TORA BIKE
354 Adam Kędzierski Poznań MEGA 4x9km - - -
355 Jan Jankowiak rawicz MEGA 4x9km - - "ENIGMA" Rawicz
356 paweł piotrowski Wilkowice MINI 2x9km - 1 Arbet Team
357 JACEK SUDA WSCHOWA MEGA 4x9km - - EL-TIM;LESZNO
358 Kinga Łukaszkiewicz Starkowo MINI 2x9km - 1 Orzeł Lipno
359 bolesław stoczczak Leszno MINI 2x9km - 1 wiatrakbrenno
360 Dawid Kowalczyk Leszno JUNIOR 2x9km (1998-1999) - - Real 64-sto
361 Anna Płatek Leszno JUNIOR 2x9km (1998-1999) - - Real 64-sto
362 Maciej Kędziora Kórnik MEGA 4x9km - - Zgrupka Luboń
363 Dariusz Wojciechowski Borek Wlkp MEGA 4x9km - - ActiveJet team
364 Krzysztof Kominek Szprotawa MEGA 4x9km - - KP PSP Żagań
365 Wojciech Mizuro Leszno MEGA 4x9km - 1 REAL-64 Sto
366 Marta Bura Dąbcze MINI 2x9km - - KLIMA LESZNO TEAM
367 Marta Bura Dąbcze MINI 2x9km - - -
368 Robert Rzeźniczak Głogów MINI 2x9km - - -
369 Rafał DZIEDZIC Polkowice MINI 2x9km - - -
370 Natalia Kosiak Poznań MINI 2x9km - - -
371 Krystian Błaszczak Niepruszewo MINI 2x9km - - Zgrupka Luboń


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 30
Mężczyźni 341
Wszyscy 371