Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 SYLWESTER ŁABUZ Dzierżoniów ZAAWANSOWANY - - MKB SEMPER HUMILIS
2 EUGENIUSZ MARCINOWSKI Bielawa ZAAWANSOWANY - - Lincoln Electric Bike Team Bielawa
3 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING AMATOR - - ultimasport.pl
4 Paweł Drozdowski Bielawa ZAAWANSOWANY - - -
5 Michał Gołębiewski Bielawa ZAAWANSOWANY - - Dream-Bike Bielawa
6 Paulina Wojtanowska Bielawa ZAAWANSOWANY - - -
7 Dawid Januszewicz Bielawa ZAAWANSOWANY - - -
8 Marcin Dymański Dzierżoniów ZAAWANSOWANY - - HAGA Dzierżoniów
9 Marta Bukowska Piława Dolna ZAAWANSOWANY - - -
10 Artur Pawlaczek Bielawa ZAAWANSOWANY - - Dream-Bike.pl Bielawa
11 Dawid Kucharek Bielawa AMATOR - - Bielawa Rolling Familia
12 alicja kaucka Bielawa ZAAWANSOWANY - - -
13 Sandra Szczygieł Bratoszów AMATOR - - -
14 MARIUSZ MYSZKA Pieszyce ZAAWANSOWANY - - -
15 Tomasz Jackowski Bydgoszcz ZAAWANSOWANY - - run&fun
16 Witold Otremba Dzierżoniów AMATOR - - -
17 Grzegorz Baraniuk Pieszyce AMATOR - - -
18 Agnieszka Rziha Dzierżoniów AMATOR - - -
19 Wojciech Baraniuk Pieszyce AMATOR - - -
20 Jacek Baraniuk Pieszyce AMATOR - - -
21 Iwona Baraniuk Pieszyce AMATOR - - -
22 Marta Zielecka Ząbkowice Śląskie ZAAWANSOWANY - - -
23 Bartosz Machała Bielawa ZAAWANSOWANY - - -
24 Krzysztof Duda Dzierżoniów ZAAWANSOWANY - - -
25 Kasia Krzak Pieszyce ZAAWANSOWANY - - -
26 Bernadetta Żurek Dzierżoniów AMATOR - - -
27 KRZYSZTOF KUPIEC Bielawa ZAAWANSOWANY - - LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
28 Mateusz Krawczyk Dzierżoniów ZAAWANSOWANY - - -
29 Robert Nosal Bielawa ZAAWANSOWANY - - -
30 Marcin Wolek Dzierżoniów AMATOR - - -
31 Konrad Jankowski Dzierżoniów ZAAWANSOWANY - - -
32 Klaudia Frydel Dzierżoniów AMATOR - - -
33 Małgorzata Czyżykiewicz Pieszyce ZAAWANSOWANY - - -
34 Tomasz Kowalczyk Pieszyce ZAAWANSOWANY - - amator
35 Jarosław Pietrzak Dzierżoniów ZAAWANSOWANY - - -
36 Magdalena Lesiczka Dzierżoniów AMATOR - - -
37 Jędrzej Budzik Dzierżoniów ZAAWANSOWANY - - Lincoln Electric Bike Team Bielawa
38 Konrad Gawryjołek Ząbkowice Śląskie ZAAWANSOWANY - - SGR Srebrna Góra
39 Dawid Pastuch Piława Dolna AMATOR - - -
40 Bartosz Malecha Pieszyce AMATOR - - -
41 DAWID BANAŚ KOBIERZYCE ZAAWANSOWANY - - -
42 Paulina Krężel KOBIERZYCE ZAAWANSOWANY - - -
43 ANTONI DĄDELA Krzepice ZAAWANSOWANY - - KB Florian Zajączki Drugie
44 Anna Kukiełczak Dzierżoniów AMATOR - - -
45 Colin Kukiełczak Dzierżoniów AMATOR - - -
46 Maria Izdebska Piława Dolna AMATOR - - -
47 Karolina Gozdek Dzierżoniów AMATOR - - -
48 Jakub Biskupski Wrocław ZAAWANSOWANY - - -
49 Linda Borof Pieszyce AMATOR - - -
50 Adam Chodakowski Jugów AMATOR - - USKS GMINA NOWA RUDA II
51 TOMASZ ABRAMIK Dzierżoniów ZAAWANSOWANY - - -
52 MACIEJ MAJEWSKI Pszenno ZAAWANSOWANY - - -
53 NORBERT KUBIK Świdnica ZAAWANSOWANY - - -
54 Andrzej Bolisęga Dzierżoniów AMATOR - - Bolis Team :)
55 Amelia Biel Dzierżoniów AMATOR - - -
56 Karina Makowska Dzierżoniów AMATOR - - -
57 EDWARD BACZEWSSKI Wałbrzych ZAAWANSOWANY - - faurecja-stoor
58 KAZIMIERZ SZUBART Dzierżoniów ZAAWANSOWANY - - WIELKA SOWA
59 Wojtek Karpierz Bielawa AMATOR - - UKS Dream-Bike Bielawa
60 Dominik Troczka Bielawa AMATOR - - UKS Dream-Bike Bielawa
61 Dominik Chłodowicz Bielawa AMATOR - - UKS Dream-Bike Bielawa
62 Jan Piasecki Bielawa AMATOR - - UKS DREAM BIKE BIELAWA
63 Wiktor Wiśniewski Bielawa AMATOR - - UKS Dream-Bike Bielawa
64 maciej kisiel Dzierżoniów AMATOR - - mtl team 4 osoby
65 Anna Pyrak Dzierżoniów AMATOR - - -
66 Marek Patalon Zebrzydów ZAAWANSOWANY - - -
67 Adrian Drozdowski Bielawa ZAAWANSOWANY - - -
68 Kacper Bolisęga Dzierżoniów AMATOR - - Bolis Team :)
69 Małgorzata Dobrowolska Pieszyce ZAAWANSOWANY - - -
70 Zbigniew Goldwasser Sobótka ZAAWANSOWANY - - -
71 Krzysztof Romik PYSKOWICE ZAAWANSOWANY - - Fundacja "Tacy Sami" Gliwice
72 Michał Sułkowski Dzierżoniów AMATOR - - -
73 Paweł Kucharski Dzierżoniów AMATOR - - -
74 Wojciech Grześków Świdnica ZAAWANSOWANY - - GLKS Świdnica
75 Kamil Piskulak Dzierżoniów AMATOR - - -
76 Marta Zborowska Dzierzoniow ZAAWANSOWANY - - -
77 Mieczysław Kubicki Pieszyce AMATOR - - -
78 Jarosław Duda Dzierżoniów AMATOR - - -
79 Agnieszka Duda Dzierżoniów AMATOR - - -
80 Tomasz Fic Dzierżoniów AMATOR - - mtl team 4 osoby
81 Jakub Fic Dzierżoniów AMATOR - - Mtl team 4 osoby
82 Remigiusz Dudek Ziębice ZAAWANSOWANY - - -
83 Adam Wolf Bieielawa ZAAWANSOWANY - - iconnect
84 adam czekański Bielawa ZAAWANSOWANY - - iconnect
85 Alicja Jackowska Bydgoszcz AMATOR - - run&fun
86 Julia Jackowska Bydgoszcz AMATOR - - run&fun
87 Tymon Jackowski Bydgoszcz AMATOR - - run&fun
88 Maria Jackowska Dzierżoniów AMATOR - - run&fun
89 Sylwia Stępień-Galińska Dzierżoniów AMATOR - - -
90 Paweł Galiński Dzierżoniów AMATOR - - -
91 Lena Galińska Dzierżoniów AMATOR - - -
92 Tomasz Gaweł Dzierżoniów AMATOR - - -
93 Filip Gaweł Dzierżoniów AMATOR - - -
94 Piotr Gwardzik Wrocław ZAAWANSOWANY - - Arenberg Gang
95 Łukasz Bób Dzierżoniów ZAAWANSOWANY - - -
96 Borys Rudzki Dzierżoniów AMATOR - - -
97 Beata Rudzka Dzierżoniów AMATOR - - -
98 Rafał Kwaśny Bielawa ZAAWANSOWANY - - DRG Zinc
99 ALBERT BLACHARZ Dzierżoniów AMATOR - - -
100 Wojciech Góralczyk Pieszyce AMATOR - - -
101 Elwira Ostrowska-Góralczyk Pieszyce AMATOR - - -
102 Grzegorz Góralczyk Pieszyce AMATOR - - -
103 Zuzanna Góralczyk Pieszyce AMATOR - - -
104 Jakub Smolinski Bielawa AMATOR - - UKS Dream-Bike Bielawa
105 Brygida Sioma Dzierżoniów AMATOR - - -


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 32
Mężczyźni 73
Wszyscy 105