Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Zawodnik 1 - imię i nazwisko - kapitan Zawodnik 2 - imię i nazwisko Kategoria Opłata Zawodnik 3 - imię i nazwisko Zawodnik 4 - imię i nazwisko - rezerwowy Nazwa drużyny Rodzaj klasyfikacji
1 Mirosław Idziak Bartosz Andrzejczak - 1 Dawid Marcinkowski - MW Invest Group - I Klasyfikacja męska
2 Adam Kędzia Wojciech Wujczak - 1 Adrian Kaźmierczak - MW Invest Group - II Klasyfikacja męska
3 Piotr Kubiak Dariusz Kubiak - 1 Krzysztof Kubiak - ORZEŁ LIPNO lI Klasyfikacja męska
4 PIOTR RATAJCZAK PAWEŁ CZECHOLIŃSKI - 1 MARCIN MOSTOWSKI MARCIN BANASZKIEWICZ ORZEŁ LIPNO 1 Klasyfikacja męska
5 Martyna Walkowiak - - Krzysztof Krówczyński Mariusz Kasztelan Impol Wieniawa Klasyfikacja męska
6 Marek Jakubowski Mariusz Chyła - - Maciej Mania - REAL 64-STO II Klasyfikacja męska
7 Danuta Dąbkowska - 1 Krzysztof Dąbkowski - 35 PLUS Klasyfikacja męska
8 Marcin Nowak Dominik Frąckowiak - 1 Konrad Konkol - ORZEŁ LIPNO III Klasyfikacja męska
9 Artur Mumot Jakub Kaczmarczyk - 1 Paweł Kruś - Pomóż Tosi Klasyfikacja męska
10 Wojciech Tycner Krzysztof Horla - - Patryk Kubiak - TyckiBike Professional MTB Racing Team Klasyfikacja męska
11 Michał KAŹMIERCZAK - - Aleksander Śliwiński - REAL 64-STO III Klasyfikacja męska
12 Jerzy Nogała - 1 Przemysław Ratajczak - METABO TORA BIKE Klasyfikacja męska
13 Renata Głód Iwona Chyła - 1 Marta Rozwalka - MTB Women Klasyfikacja damska
14 Przemysław Nalewaj - - Mariusz Chyła Jakub Kazubski REAL 64-sto Klasyfikacja męska
15 Krzysztof Kuś Paweł Jastrząb - 1 Maciej Kędziora - CONNECTOR-BIENIASZ ROWEROWNIA TEAM Klasyfikacja męska
16 Gracjan Stankiewicz Eryk Gomoński - 1 Maciej Adamczyk - DT4YOU MTB TEAM Klasyfikacja męska
17 Roman Szczepaniak - - Krzysztof Paterka - Lkk Team Klasyfikacja męska
18 Mirosław Kajoch Adam Dudziak - 1 Krysian Rozwalka - GALIBIER BIKEFUN TEAM Klasyfikacja męska
19 Rafał Dziedzic Aleksander Rzeźniczak - 1 Robert Rzeźniczak Andrzej Sadowski BUDSTYL Polkowice/Głogów Klasyfikacja męska
20 Grzegorz Żyliński - - Artur Ławniczak - Bisiklet Klasyfikacja męska
21 Magdalena Musielak Andżelika - 1 Kinga Łukaszkiewicz - ORZEŁ LIPNO Klasyfikacja damska
22 MICHAŁ GÓRNIAK - - Mariusz Czarnota Adrian Brychcy Duda-Cars TP-Link Rybczyński Team Klasyfikacja męska
23 Daniel Lorenz Marcin Modelski - - Robert Skośkiewicz - Kibolski KS Klasyfikacja męska
24 Arkadiusz TIETZ - - Sikora Bronisław Sochacki Jerzy Śmigło Osieczna Klasyfikacja męska


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 3
Mężczyźni 9
Wszyscy 24