Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Licencja kolarska Rodzaj licencji Klasyfikacja SGR Klasyfikacja Straży Pożarnej
1 Piotr Kurczab Ząbkowice Śląskie - - SGR SREBRNA GÓRA TAK ELITA TAK NIE
2 Piotr Krych Wrocław - - Nokia Cycling Team NIE - NIE NIE
3 Krzysztof Kaczmarek Bielawa - - - NIE - NIE NIE
4 Kacper Gacek Kamieniec Ząbkowicki - - UKS Kusy Bardo NIE - NIE NIE
5 Arek Błachut Brzeźnica - - SGR Srebrna Góra NIE - TAK NIE
6 Adam Rogala Gryfów Śląski - - IM-Motion Team Wrocław NIE - NIE NIE
7 Kinga Wyrzucka Ostroszowice - - MTB VOTUM TEAM WROCŁAW NIE - NIE NIE
8 PIOTR Kunigowski Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE - NIE NIE
9 Janusz Pawłowski Głuszyca Górna - - - NIE - NIE NIE
10 Marcin Górski Jemna - - - NIE - TAK NIE
11 Radosław Gawrecki grudziądz - - KW PSP TORUŃ NIE - NIE TAK
12 Justyna Pokorska Łomnica - - Strefa MTB Głuszyca NIE - NIE NIE
13 Dareus Młotek Przyłęk - - ŻABA. :) NIE - NIE NIE
14 Mikołaj Dziewa Bardo - - SGR Srebrna Góra TAK INNA TAK NIE
15 Piotr Walczak głuszyca - - - NIE - NIE NIE
16 Mariusz Kamiński Smolec - - Molto MTB Team NIE - NIE NIE
17 Jacek Urban Oława - - Ziemia Opolska NIE - NIE NIE
18 Przemysław Lewandowski Namysłów - - Mitutoyo Dema Pwr Team NIE - NIE NIE
19 KRZYSZTOF KUBICKI Ząbkowice Śląskie - - DOBRY ROWER NIE - NIE NIE
20 Maciej Gil Wrocław - - Synexus Polska NIE - NIE NIE
21 Bogdan Krupiński Świdnica - - - NIE - NIE NIE
22 Szymon Molski głuszyca - - Strefa MTB Głuszyca NIE - NIE NIE
23 Dawid Markiel Srebrna Góra - - SGR Srebrna Góra NIE - TAK NIE
24 Iwona Kurczab Ząbkowice Śląskie - - SGR Srebrna Góra TAK INNA TAK NIE
25 Patrycja PIOTROWSKA Wałbrzych - - KKW Superior Wałbrzych TAK INNA NIE NIE
26 Marta Garnek Dzierżoniów - - - NIE - NIE NIE
27 Damian Zalejski Dzierżoniów - - - NIE - NIE NIE
28 Łukasz Olma Jaszkowa Dolna - - MAXXIS WĄS SPORT NIE - NIE NIE
29 Paweł Perkowski Oława - - MTB VOTUM TEAM WROCŁAW TAK INNA NIE NIE
30 Tomasz Jakubiec Strzelin - - STS EXTREME NIE - NIE NIE
31 Mariusz Łazanowski głuszyca - - Strefa MTB Głuszyca NIE - NIE NIE
32 Emek Kurasiński Nowa Ruda - - SGR Srebrna Góra NIE - TAK NIE
33 Tomir Żukotyński Grupa - - Wheel Brothers NIE - NIE NIE
34 Jarosław Kielar Srebrna Góra - - SGR Srebrna Góra NIE - TAK NIE
35 Mirosław Berdzik Wrocław - - Im-Motion Kross Team NIE - NIE NIE
36 Wojciech Walczak Wrocław - - MODECO MTB TEAM NIE - NIE NIE
37 Szymon Koszykowski Oława - - Mitsubishi Materials MTB Team NIE - NIE TAK
38 Andrzej Szałapata Ciepłowody - - SGR SREBRNA GÓRA NIE - TAK NIE
39 Konrad Krzyżan Ząbkowice Śląskie - - - NIE - NIE NIE
40 Marcin Duszak Jelcz-Laskowice - - TMIP MTB TEAM NIE - NIE NIE
41 Marcin Chłądowicz Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE - NIE NIE
42 Robert Kopeć Wałbrzych - - - NIE - NIE NIE
43 Artur Jarczok Jugowice - - MTB WALIM NIE - NIE NIE
44 Szczepan Kuś Wrocław - - INSS-POL MTB Team NIE - NIE NIE
45 Mateusz Macuda głuszyca - - Strefa MTB Głuszyca NIE - NIE NIE
46 Piotr Konwa Wilkanowo - - 4F Scott Racing Team TAK INNA NIE NIE
47 Karol Zalewski Wrocław - - - NIE - NIE NIE
48 Rafał Wójcik Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa NIE - NIE NIE
49 Sebastian Tomaszewski Krzelków - - - NIE - NIE NIE
50 Dariusz Zalewski Wałbrzych - - - NIE - NIE NIE
51 Łukasz Krawczyk Dzierżoniów - - - NIE - NIE NIE
52 EWA MICHALSKA Polkowice - - - NIE - NIE NIE
53 Andrzej Bednarek Wrocław - - - NIE - NIE NIE
54 KRZYSZTOF KUPIEC Bielawa - - LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA NIE - NIE NIE
55 Arkadius Gross Fischbach - - GTR CUBE NIE - NIE NIE
56 Ryszard Brandt Sieradz - - - NIE - NIE NIE
57 Michał Grzeszczak Wrocław - - TORQ NIE - NIE NIE
58 Piotr Panek Wrocław - - - NIE - NIE NIE
59 Sylwia Rekowska głuszyca - - Osiem59 NIE - NIE NIE
60 Krzysztof Hetnar Wrocław - - - NIE - NIE NIE
61 Maciej Lisowicz Gorzyca - - im motion team Wrocław NIE - NIE NIE
62 Przemek Koralewski Świdnica - - - NIE - NIE NIE
63 paweł ziober Wrocław - - RYCERZE ROLANDA ŚRODA ŚLĄSKA NIE - NIE NIE
64 Arkadiusz Kuna Wrocław - - Mitutoyo DEMA PWR Team NIE - NIE NIE
65 Mariusz Wereszczynski Mieroszów - - - NIE - NIE NIE
66 Jan Dubas Bielawa - - lincoln electric bike team NIE - NIE NIE
67 DOMINIK POKRYWKA Srebrna Góra - - SGR Srebrna Góra NIE - TAK NIE
68 Marcin Żak Paczków - - - NIE - NIE NIE
69 Przemek Wójtowicz Kłodzko - - MAXXIS WĄS SPORT NIE - NIE NIE
70 Mirosław Paździora szczytnica - - - NIE - NIE NIE
71 Grzegorz Szczepański Bielawa - - DREAM-BIKE.PL BIELAWA NIE - NIE NIE
72 Władysław Waszkiewicz Brzezina - - - NIE - NIE NIE
73 BOLESŁAW ZAGÓRSKI Wrocław - - ADEX BIKE TEAM WROCŁAW NIE - NIE NIE
74 Dariusz Baran Strzelin - - STS EXTREME NIE - NIE NIE
75 Marek Wydmuch Bardo - - SGR Srebrna Góra NIE - TAK TAK
76 Tomasz Pietraho Lubin - - XTRABIKE.PL NIE - NIE NIE
77 Jakub Błaźniak Ząbkowice Śląskie - - SGR Srebrna Góra NIE - TAK NIE
78 FILIP MAŃCZAK Kicin - - Great Poland Bike Team NIE - NIE NIE
79 Tomasz Gościewicz Radwanice - - Wolny Strzelec NIE - NIE NIE
80 Łukasz Rus Grodków - - JRG Grodków NIE - NIE TAK
81 Daniel Oszczęda Wrocław - - - NIE - NIE NIE
82 Wojciech Korda Wiązów - - Korba Team NIE - NIE NIE
83 ROBERT POLAK Wrocław - - MODECO MTB TEAM NIE - NIE NIE
84 Paweł Okopski Brzeg - - Syntetyk MTB Tim ;) NIE - NIE NIE
85 Marcin Mańczak Nowa Ruda - - - NIE - NIE NIE
86 Tomasz Nowak Oława - - Syntetyk MTB Tim ;) NIE - NIE NIE
87 Krzysztof Wardzała Świebodzice - - - NIE - NIE NIE
88 MACIEJ GŁOWACKI WIELICZKA - - DrużynaMojaCukrzyca.pl NIE - NIE NIE
89 Dariusz Macek Bardo - - UKS KUSY BARDO NIE - NIE NIE
90 Grzegorz Kasiński Wrocław - - - NIE - NIE NIE
91 RADOSŁAW OPIŁKA Dzierżoniów - - - NIE - NIE NIE
92 Łukasz Mendera Bardo - - - NIE - NIE NIE
93 Grzegorz Kalenko Załom - - KW PSP w Szczecinie NIE - NIE TAK
94 Maciej Błauciak Tarnów/Ząbkowice Śląskie - - TEAM BIKE NIE - NIE NIE
95 Mikołaj Radaczyński Nowa Ruda - - KKZK NIE - NIE NIE
96 Bożena Gomułka Legnica - - Cyklistka.pl NIE - NIE NIE
97 Tomasz Hołub Ząbkowice Śląskie - - - NIE - NIE NIE
98 Marcel Jancewicz Nowa Ruda - - - NIE - NIE NIE
99 Sebastian Mitręga Jelcz-Laskowice - - UKS MOTO Jelcz-Laskowice NIE - NIE NIE
100 Kamil Nowak Wrocław - - - NIE - NIE NIE
101 Maciej Stanowicz Świebodzice - - MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM NIE - NIE NIE
102 Krzysztof Kosiński Dzierżoniów - - - NIE - NIE NIE
103 Tomasz Kurek Wrocław - - - NIE - NIE NIE
104 KAMILA BIERNAT Strzelin - - BodyiCoach Cycling Team TAK INNA NIE NIE
105 Dariusz Gac Wałbrzych - - - NIE - NIE NIE
106 Dawid Paśko Świerzawa - - KP PSP ZŁOTORYJA NIE - NIE TAK
107 Mariusz Kostasz głuszyca - - STREFA MTB GŁUSZYCA NIE - NIE NIE
108 Stanisław Nikiel Oława - - MTB OŁAWA NIE - NIE NIE
109 Andrzej Jóźwiak Opole - - - NIE - NIE NIE
110 Tomasz Stręk Lubliniec - - JWK Lubliniec NIE - NIE NIE
111 Krystian Kotlarz Lubin - - - NIE - NIE NIE
112 Michał Zięba Strąkowa/Ząbkowice Śląskie - - TEAM BIKE NIE - NIE NIE
113 Artur marzec Bielawa - - Lincoln electric bester bike team Bielawa NIE - NIE NIE
114 Paweł Garczyk Oborniki Śląskie - - Sport-Profit Cannondale Team TAK INNA NIE NIE
115 Rafał JANKOWSKI Smolec - - TOYOTA NOWAKOWSKI NIE - NIE NIE
116 MONIKA STRYCHAR Wrocław - - Mitsubishi Materials MTB Team NIE - NIE NIE
117 GRZEGORZ STRYCHAR Wrocław - - Mitsubishi Materials MTB Team NIE - NIE NIE
118 Andrzej Wypych Złotoryja - - KP PSP Złotoryja NIE - NIE TAK
119 Andrzej Zieliński Lubin - - XTRABIKE.PL NIE - NIE NIE
120 andrzej śliwowski Złotoryja - - KP PSP Złotoryja NIE - NIE TAK
121 Paweł ZARCZUK Wrocław - - INSS-POL MTB TEAM NIE - NIE NIE
122 Mateusz Martowicz Ząbkowice Śląskie - - TEAM BIKE NIE - NIE NIE
123 Antoni Bańdura Bardo - - Nadlesnictwo Bardo Śl. NIE - NIE NIE
124 Patryk Kaczmarczyk Szklarska Poręba - - Mitutoyo Dema Pwr Team TAK ELITA NIE NIE
125 Krzysztof Głowacki Dzierżoniów - - - NIE - NIE NIE
126 PAWEŁ ROLOFF Walbrzych - - MTB WALIM NIE - NIE NIE
127 Magdalena Łapczyńska Jelenia Góra - - Salice MKS 11 Jelenia Góra NIE - NIE NIE
128 Aleksandra Podgórska Bielawa - - KKW Superior Wałbrzych TAK INNA NIE NIE
129 Marcin Szczeciński Stronie Śląskie - - - NIE - TAK NIE
130 Adrian Biksa Kędzierzyn-Koźle - - Team Cart-Pack Bralin NIE - NIE NIE
131 Krystian Mosiejowski Ząbkowice Śląskie - - TEAM BIKE NIE - NIE NIE
132 Tomasz Mądry Warszawa - - - NIE - NIE NIE
133 Mikołaj Czyżyk Ząbkowice Śląskie - - TEAM BIKE NIE - NIE NIE
134 Oskar Ernst Ząbkowice Śląskie - - TEAM BIKE NIE - NIE NIE
135 Filip Helta Boguszów-Gorce - - KKW Superior Wałbrzych TAK INNA NIE NIE
136 Krzysztof Przerada Wrocław - - BRT NIE - NIE NIE
137 ANDRZEJ MULARCZYK Wałbrzych - - SOWIE TEAM NIE - NIE NIE
138 Artur Badowski Burkatów - - RST Sport Team NIE - NIE NIE
139 Marcin Siwek Przygórze - - Rc Przygórze NIE - NIE NIE
140 Przemyslaw Wolicki Poznan - - - NIE - NIE NIE
141 Grzegorz Trzopek Świecie - - KW PSP Toruń NIE - NIE TAK
142 Kuba Cebulski Ostroszowice - - - NIE - NIE NIE
143 Michał Drozdowski Strzelin - - Bike FreeRide DST NIE - NIE NIE
144 Konrad Pełczyński Wałbrzych - - MTB Votum Team Wrocław NIE - NIE TAK
145 Krzysztof Kominek Szprotawa - - KP PSP Żagań NIE - NIE TAK
146 Krzysztof Paluszek głuszyca - - Sklep Rowerowy Bike Finger NIE - NIE NIE
147 Rafał Alchimowicz Jelenia Góra - - KTM Złoty Stok TAK ELITA NIE NIE
148 Janusz Kędzierski Bełżyce - - KM PSP w Lublinie NIE - NIE TAK
149 Michał Neumann Siemianowice Śląskie - - DMG MORI Cyclo Trener Team TAK ELITA NIE NIE
150 Agata Hamera Bielawa - - SKLEP ROWEROWY BIKE FINGER NIE - NIE NIE
151 Marek Ardelli Wysoka - - - NIE - NIE NIE
152 Ryszard Rokosz Wrocław - - - NIE - NIE NIE
153 Michał Górski Pieszyce - - - NIE - NIE NIE
154 Maciej Milewski Wrocław - - - NIE - NIE NIE
155 Krzysztof Cieśla Bytom - - Rowerowy.bytom.pl NIE - NIE NIE
156 Łukasz Duliba Sroda Sląska - - - NIE - NIE NIE
157 Roman Skowroński Bielawa - - - NIE - NIE NIE
158 AREK LUBECKI Strzelin - - Bike FreeRide DST NIE - NIE NIE
159 Piotr Pala Bielsko - Biała - - - NIE - NIE NIE
160 Andrzej Apanasewicz Walim - - MTB Walim NIE - NIE NIE
161 Dawid Czarnecki Wrocław - - Bez Śniadania NIE - NIE NIE
162 Jakub Pasiewicz Świdnica - - - NIE - NIE NIE
163 Artur Gilewski Kudowa Zdrój - - Cyklon Proal Team NIE - NIE NIE
164 Marcin Owczarewicz Wrocław - - - NIE - NIE NIE
165 Rafał Klapetek Lubań - - Goggle Pro Active Eye Wear NIE - NIE NIE
166 Dariusz Żytkiewicz głuszyca - - Ekipa Rozkręt NIE - NIE NIE
167 Norbert Słowiński Dzierżoniów - - Bank Spółdzielczy w Dzierżoniowie NIE - TAK NIE
168 Rafał Adamczyk Wrocław - - IM-Motion Kross Team NIE - NIE NIE
169 Marek Kowalewski Bielawa - - - NIE - NIE NIE
170 Daniel Kucharski Bielawa - - - NIE - NIE NIE
171 Bartosz Brandowski Kłodzko - - - NIE - NIE NIE
172 Marcelina Hnatkowska Wiązów - - mtb świteź wiązów NIE - NIE NIE
173 Paweł Wasieczko Wrocław - - - NIE - NIE NIE
174 Daniel Warmillo Boguszów Gorce - - Kkw superior NIE - NIE NIE
175 BARTŁOMIEJ WITKOWSKI Walim - - MTB Walim NIE - NIE NIE
176 Robert Chylarecki Wrocław - - Mitutoyo Dema PWR Team NIE - NIE NIE
177 Piotr Lepka Oleśnica - - KS LECHIA PIECHOWICE NIE - NIE NIE
178 Justyna Mroczkowska Oleśnica - - KS Lechia Piechowice NIE - NIE NIE
179 Marcin Kawalec Wrocław - - IM-Motion Kross Team TAK ELITA NIE NIE
180 Mirosław Kowalski Pieszyce - - - NIE - NIE NIE
181 Marcin Zięba Strąkowa - - Team Bike NIE - NIE NIE
182 Jacek Szczerbień Kłodzko - - - NIE - NIE NIE
183 TOMASZ BŁAUCIAK Tarnów/Ząbkowice Śląskie - - TEAM BIKE NIE - NIE NIE
184 Marek Niestrawski jarocin - - Świat Roweru Welda Omega Team NIE - NIE NIE
185 Robert Regner Oława - - Świat Roweru Welda Omega Team NIE - NIE NIE
186 Sławomir Hatlaś Kamienna Góra - - PoPoLuPo NIE - NIE NIE
187 DARIUSZ POROŚ Wrocław - - ROMET RACING TEAM NIE - NIE NIE
188 Marcin Kowal Wrocław - - Mitutoyo Dema PWr Team NIE - NIE NIE
189 Damian Kasprzyk Wrocław - - ADEX BIKE TEAM WROCŁAW NIE - NIE NIE
190 Michał Ficek Mysłowice - - Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team NIE - NIE NIE
191 Krzysztof Cebulski Wałbrzych - - - NIE - NIE NIE
192 Piotr Starczukowski Wałbrzych - - MTB VOTUM TEAM WROCŁAW NIE - NIE NIE
193 Andrzej Ciuraszkiewicz Wrocław - - Orzeł7 NIE - NIE NIE
194 Szymon Krzysztofczyk Srebrna Góra - - SGR Srebrna Góra NIE - TAK NIE
195 Łukasz Klimaszewski Wrocław - - Mitutoyo Dema PWR Team TAK ELITA NIE NIE
196 Filip Owczarek Katowice - - Inżynieriarowerowa.pl NIE - NIE NIE
197 Dariusz Moroch Wałbrzych - - KunaTeam NIE - NIE NIE
198 Bartosz Gebel Wrocław - - - NIE - NIE NIE
199 Paweł Biczysko Wrocław - - Nokia Cycling Team NIE - NIE NIE
200 Sobiesław Groński Świdnica - - - NIE - NIE NIE
201 Marcin Szczerbanowski Walbrzych - - TLEN NIE - NIE NIE
202 Tomasz Stawiarz Człuchów - - KW PSP Toruń NIE - NIE TAK
203 Piotr Urbaniak Przyłęk - - - NIE - NIE NIE
204 Andrzej Malisiewicz Wałbrzych - - - NIE - NIE NIE
205 Dorota Kruk Wrocław - - - NIE - NIE NIE
206 Filip Bogucki Poznań - - Bób Ogór Włoszczyzna NIE - NIE NIE
207 Szymon FIGURSKI Gryfów Śląski - - www.optyk-okular.pl TAK ELITA NIE NIE
208 Paweł Chojnacki Bielawa - - LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA NIE - NIE NIE
209 Andrzej Kowalski Męcinka - - - NIE - NIE NIE
210 Dariusz Rudnicki Dzierżoniów - - k2 NIE - NIE NIE
211 Piotr Krzęć Walim - - - NIE - NIE NIE
212 Krystian Kondej Bielawa - - - NIE - NIE NIE
213 Jakub Antkowiak Wrześni - - Perfect Body Września NIE - NIE NIE
214 Jakub Olszówka Miechowice - - MTB ŚWITEŹ WIĄZÓW NIE - NIE NIE
215 Jarosław Bielakowicz Legnica - - - NIE - NIE NIE
216 Jakub Dziewa Bardo - - SGR Srebrna Góra TAK INNA TAK NIE
217 Andrzej Kraciński Kamieniec Ząbkowicki - - BRT Wrocław NIE - NIE NIE
218 Jerzy Maćków Nysa - - Trezado Biketires.pl NIE - NIE NIE
219 Sebastian Horodecki Ścinawka Średnia - - - NIE - NIE NIE
220 Mariusz Olewski Poznań - - Zgrupka Luboń NIE - NIE NIE
221 Jakub Wyrodek Nowa Ruda - - Nokia Cycling Team NIE - NIE NIE
222 Arek Rydlewski Wrocław - - - NIE - NIE NIE
223 Witold Węglarz Bielawa - - lincoln electric bester bike team NIE - NIE NIE
224 Michał Świderski Radonie - - Trezado BikeTires.pl TAK INNA NIE NIE
225 Cyprian Świderski Radonie - - Trezado BikeTires.pl TAK INNA NIE NIE
226 Robert Krok głuszyca - - - NIE - NIE NIE
227 Andrzej Puć Szalejów Górny - - - NIE - NIE NIE
228 Bartosz Prekiel Wrocław - - MODECO MTB TEAM NIE - NIE NIE
229 Slawomir Malczyk Swidnica - - - NIE - NIE NIE
230 Dorota Szul Wrocław - - - NIE - NIE NIE
231 Władysław Waszkiewicz Brzezina - - Adex Bike Team Wrocław NIE - NIE NIE
232 Paweł Kulikowski Kłodzko - - - NIE - NIE NIE
233 Małgorzata Kaczmarek Poznań - - Kibolskiego KS NIE - NIE NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 18
Mężczyźni 215
Wszyscy 233