Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Emil Kwieciński Zielonka Nowa M1 - -
2 AGATA GRABIEC-CYWKA ZWOLEŃ K3 1 Zwoleń Biega
3 Mateusz Kuc zamość nowy M2 1 Zwoleń Biega
4 dariusz wilkiewicz ZWOLEŃ M3 - Power Rangers
5 Emilia Płatos Radom K1 - RLTL ZTE RADOM
6 Tomaszz Wawrzak ZWOLEŃ M1 - -
7 Michał Skawinski Zewolen M3 1 Zwoleń biega
8 Aldona Kaim Radom K4 1 Biegiem Radom
9 Sebastian Woźniak ZWOLEŃ M1 - -
10 Marlena Grabiec ZWOLEŃ K2 1 ZWOLEŃ BIEGA
11 Dawid Dąbrowski Barycz Nowa M1 - -
12 Krystian Soczyński ZWOLEŃ M1 1 Zwoleń Biega
13 Andrzej Szalak Puławy M5 - MELrunNINg Puławy
14 Damian Krok ZWOLEŃ M2 - Turbozespół Politechnika Warszawska
15 Jacek Długosz Starachowice M3 - -
16 Marek Papiewski Puławy M3 - -
17 SEBASTIAN IGNACIUK Łuków M3 1 Europejska Sztafeta Dobroci
18 Katarzyna Niesieł Radom K3 1 -
19 Mariusz PAWLIK Pionki M3 1 -
20 Marta Gajuk Ostrowiec Św. K2 1 ostrowiec biega!
21 Julita Bukalska Brzezinki K3 1 Biegiem Radom !
22 Anna Błaszczyk Radom K3 1 -
23 Mikołaj Baryła ZWOLEŃ M1 - -
24 KATARZYNA DYGAS Ciepielów K3 1 -
25 Iwona Paszkiewicz ZWOLEŃ K3 1 Lobo Team
26 Grzegorz Paszkieiwcz Zwolen M4 1 Lobo Team
27 Krzysztof Smolarczyk ZWOLEŃ K3 1 LoboTeam
28 Arkadiusz Włodarczyk ZWOLEŃ M2 1 LoboTeam
29 Bernard Wierzbicki Przyłęk M3 1 LoboTeam
30 Grzegorz Urbanek ZWOLEŃ M2 1 LoboTeam
31 Zbigniew Jurek ZWOLEŃ M5 1 Zwolen Biega
32 Dominik Przerwa Tczów M2 1 Zwoleń Biega
33 Agnieszka Krawczyk ZWOLEŃ K4 1 Lobo Team
34 Marta Rzeczkowska-Litwa ZWOLEŃ K3 1 LoboTeam
35 Kacper Kaczmarek ZWOLEŃ M1 1 Websystem
36 Agnieszka Pawlik ZWOLEŃ K2 1 Lobo Team
37 Aneta Urbanek ZWOLEŃ K3 1 Lobo Team
38 Grzegorz Urbanek ZWOLEŃ M4 1 Lobo Team
39 Krzysztof Smolarczyk ZWOLEŃ M3 1 Lobo Team
40 Grzegorz Gregorczyk Mierziączka M2 1 ZSRT Zwoleń
41 Damian Bulski Radom M1 - -
42 BEATA MAJ Kozienice K4 - TRI ENGINES
43 Marek Seremak Tczów M2 1 Zwoleń biega
44 MAREK SOBIESZEK ZWOLEŃ M3 1 -
45 Andrzej Krawczyk ZWOLEŃ M4 1 -
46 Grzegorz Heromiński ZWOLEŃ M1 1 -
47 Wioleta Jaworska ZWOLEŃ K2 1 -
48 Zbigniew Adamski Radom M5 1 -
49 Arkadiusz Figura ZWOLEŃ M4 1 -
50 Maciej Pisarczyk ZWOLEŃ M1 - websystem
51 Artur Michałowski Bartodzieje M2 1 -
52 Aleksandra Podleśna Kurów K3 1 -
53 Michał Stopa szydłowiec M2 - -
54 Krzysztof Stopa szydłowiec M5 - -
55 KAROLINA GŁOGOWSKA Radom K3 1 -
56 Adrian Markowski ZWOLEŃ M3 1 -
57 Kazimierz Kielewicz Radom M5 1 -
58 Przemysław Pawlak Brzezinki Stare M1 1 ZSRT Zwoleń
59 Dominik Szulik Sycyna Północna M2 - -
60 Aneta Bors ZWOLEŃ K4 - -
61 Bartosz Bors ZWOLEŃ M1 - -
62 KATARZYNA DOMAŃSKA Majków K4 - STS Skarżysko
63 Maria Pytel Starachowice K2 - Vemma Triathlon Starachowice
64 Przemysław Szymanowski Starachowice M2 - Vemma Triathlon Starachowice
65 Mateusz Słomka Pionki M2 1 PIONKI
66 Edyta Baluta Limanowa K2 - UKS Partia Mlynne
67 Michał Jagieło Lubienia M2 - Sport Medical Rehabilitacja Ostrowiec Świętokrzyski
68 Kinga Brzoszkiewicz Starachowice K2 - Sport Medical Rehabilitacja Ostrowiec Świętokrzyski
69 Mariusz Kutyła Puławy M3 - -
70 Irena Gajowiak ZWOLEŃ K4 1 -
71 Andrzej Kiciński Ossala M2 1 ---------------------------------
72 Dorota Gajuk Ostrowiec Świętokrzyski K1 1 -
73 Monika Gajuk Ostrowiec Świętokrzyski K4 1 -
74 Alicja Chrząstek Kielce K2 1 -
75 Marcin Banach Warka M3 1 KS Start Pułaski Warka
76 PAWEŁ DZIOPA Miąsowa M4 1 -
77 Katarzyna Jaworska Okrężnica K2 1 LoboTeam
78 Agata Kędziora Kazimierz Dolny K2 1 -
79 Andrzej Kośnik Mińsk Mazowiecki M5 - -
80 Andrzej Kurenda Radom M3 1 JW 4938 Radom
81 Agata Jaworska ZWOLEŃ K2 1 -
82 Marcin Łukasiewicz Warka M3 1 KS Start Pułaski Warka
83 Arkadiusz Oleś Jasieniec Solecki M2 1 Lobo Tem
84 Mateusz Ogonowski Sydół M2 - -
85 Anna Pawlak Radom K2 1 -
86 Paweł Kopycki Jedlnia-Letnisko M3 1 -
87 Małgorzata Kopycka Jedlnia-Letnisko K3 1 -
88 Łukasz Ćwiek Iłża M2 1 IŁŻA PĘDZI
89 Piotr Konofał Kozienice M2 1 TRI ENGINES
90 Szymon Gontarz Warszawa M2 1 TRI ENGINES
91 Marta Sąpor Warszawa K2 1 TRI ENGINES
92 Dominik Tatar Przyłęk M1 1 -
93 Aneta Kozakiewicz ZWOLEŃ K4 1 -
94 PAWEŁ BRÓDKA Radom M4 1 Biegiem Radom!
95 Nikodem Wiącek Pawliczka M2 1 -
96 Adam Janeczek Kozienice M2 1 -
97 paweł maciejewski Warka M3 1 KS START PUŁASKI WARKA
98 Stanisław Jurek Janów M5 1 Zwoleń Biega
99 Barbara Chmielewska Bogucin K2 - UKS OLIMP KOZIENICE
100 Grzegorz Kaczmarek ZWOLEŃ M2 1 -
101 Artur Szewczyk Ciepielów M4 - Dokąd tak ciągle biegnę?
102 Karolina Seremak Tczów K1 1 Zwoleń biega
103 Karol Mazurkiewicz ZWOLEŃ M1 - Klub Zwoleń Biega
104 Piotr Sobczyk Kielce M4 - -
105 PIOTR KACPURA Radom M3 1 JW 4938 Radom
106 Andriy Starzynskiy Winnica M2 - chemik noxy pulawy maraton lubelski
107 Agnieszka Brogowicz Stępniewska Grójec K3 - -
108 Kamil Słomka Pionki M2 1 -
109 anna cieślik Warka K3 - KS START PUŁASKI WARKA
110 Beata Maj Kozienice M4 - Tri engines
111 Piotr Mazur Piaseczno M3 - RR Runners
112 Damian Janeczek Kozienice M2 - -
113 Milena Czubak Radom K1 - RLTL ZTE Radom
114 Katarzyna Rutkowska Bialystok K2 - Podlasie Bialystok
115 KRZYSZTOF CYWKA ZWOLEŃ K3 1 -
116 Tomasz Burek Ciepielów M3 1 -
117 Dominik Chojnacki Warka M2 1 KS Start Pułaski Warka
118 Wiktor Pękala ZWOLEŃ M3 1 drWiktor.com
119 Aleksandra Papiewska ZWOLEŃ K2 1 drWiktor
120 Emil Szarpak ZWOLEŃ M2 - Lobo Team
121 Krystian Pacyna Jastrzębia M2 - Niezrzeszony
122 Alicja Sochar Mszadla Nowa K1 1 -
123 Patrycja Sandomierska Łaguszów K1 - -
124 Mikołaj Raczyński Bydgoszcz M2 - -
125 Michał Kowalczyk Radom M2 1 Biegiem Radom!
126 Ewelina Płatos Radom K2 1 ZTE Radom
127 Janusz Kowalczyk Radom M5 1 Biegiem Radom!
128 MAREK JÓŹWIK Radom M4 - BIEGIEM RADOM!
129 Jakub Papis Rusinów M2 1 Rusinów Running Team
130 MIROSŁAW STANKIEWICZ sadków M4 - BÓL TO ŚCIEMA
131 Katarzyna Stankiewicz sadków K2 - -
132 patryk kaliński gielniów M2 1 motocross
133 Paweł Grabski Zakrzew M3 - -
134 Rafał Więszyk Puławy M3 - -
135 JAROSŁAW WALUSIŃSKI Puławy M2 - -
136 DARIUSZ STANKIEWICZ Maksymilianowo M4 - ból to ściema
137 SEBASTIAN WIERZBIŃSKI Lublin M3 - WYŻSZA SZKOŁA NAUK SPOŁECZNYCH LUBLIN
138 Marek Książek Kopki M3 1 -
139 Angelika Latosek Wielogóra K2 1 -
140 Waldemar Jakubowski Policzna M4 1 -
141 Renata Wójcik Lublin K3 1 -
142 DARIUSZ KWAPISIEWICZ Radom M4 1 -
143 Darek Dolega Pionki M4 1 -
144 Michał Łoza Warszawa M3 1 The Running Brothers
145 KRZYSZTOF RĘKAWIK Skaryszew M2 1 ZABIEGANY SKARYSZEW
146 Damian Jagiełło Klwatka Królewska M2 - -
147 Łukasz Krasiński Lipsko M1 - MAYDAY Lublin
148 rafał lewocha Jastrząb M3 - ----------------
149 Robert Ścibior Klementowice M4 1 -
150 Jacek Woźniak Kazanów M5 1 Zabiegany Skaryszew
151 ANDRZEJ LEŚNIEWSKI ZWOLEŃ M5 - Politechnika Warszawska
152 Agnieszka Karpińska Lublin K3 1 -
153 Magda Kłoda Lublin K2 1 -
154 Adam Uliczny Lublin M4 - Perfect Runner Lublin
155 Izabela Czechowska Lulin K4 1 LSB
156 Bartłomiej Wójcik Studzienice M1 - RLTL-ZTE-Radom
157 Kacper Jagiełło Klwatka Królewska M1 - -
158 Stanisław Rogasch Kraków M5 - KTB Kraków
159 robert stefaniuk Lublin M2 - -
160 Daniel Stefaniuk Lublin M2 - -
161 Artur Chudzik firlej M2 - -
162 Jakub Gałasiewicz Radom M2 - RLTL ZTE Radom
163 Jerzy Marszałek Warszawa Gocław M5 1 -
164 Małgorzata Michalska Antoniówka K4 - -
165 Agnieszka Przech-Fus Lublin K4 1 LSB
166 Bartosz Przech Lublin M2 1 Hooah!


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K1 6
K2 20
K3 17
K4 11
M1 17
M2 40
M3 26
M4 17
M5 12
Kobiety 53
Mężczyźni 113
Wszyscy 166