Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Mistrzostwa Straży Granicznej Rozmiar koszulki Osoba niepełnosprawna na wózku
1 Dominik Dejer Włodawa - 1 Straż Graniczna Włodawa TAK XL NIE
2 Emil Winiarczyk Lublin - 1 - NIE M NIE
3 Bartłomiej Orybkiewicz Lublin - - Neptun Lublin NIE M NIE
4 Jacek Winiarczyk Włodawa - 1 - NIE L NIE
5 Krzysztof Gołębiowski Chełm - 1 - NIE M NIE
6 Barbara Gołębiowska Chełm - 1 - NIE S NIE
7 Grzegorz Pszeniczka Mełgiew - 1 WZD TAK M NIE
8 KLAUDIUSZ WÓJCIUK Włodawa - 1 - NIE L NIE
9 JOLANTA CHORĄZY suszno - 1 - NIE M NIE
10 TOMASZ DOBOSZ JAGODNE - 1 - NIE L NIE
11 AGNIESZKA DOBOSZ Chełm - 1 - NIE S NIE
12 JAROSŁAW CHLEBIO Chełm - 1 - NIE M NIE
13 Łukasz Witkowicz Włodawa - 1 - NIE XL NIE
14 Ewelina Karczmarska-Bielecka Chełm - 1 Chełmska Grupa Triathlonu NIE M TAK
15 Bogumił Haponiuk Chelm - 1 - NIE XXL NIE
16 Adam Stepaniuk Wierzbica - 1 biegam, bo lubię NIE M NIE
17 Karol Kratiuk Orchówek - 1 - NIE L NIE
18 Marcin Teodorowicz Włodawa - 1 - NIE M NIE
19 Agnieszka Miliszkiewicz-Pajdzińska Warszawa - 1 - NIE M NIE
20 IRENEUSZ BABICZ HORODYSZCZE - 1 - NIE M NIE
21 Piotr Jakubowski Chełm - 1 - NIE M NIE
22 Andrzej Kołtuniewicz Lublin - 1 wieś tańczy i biega NIE L NIE
23 Marek Oleszczuk Warszawa - 1 - TAK XL NIE
24 Radosław Sala Łazy - 1 - NIE M NIE
25 Mateusz Bodio Krasnystaw - 1 PSG Lublin TAK XL NIE
26 Edyta Olewniczak Oleszczuk Warszawa - 1 - TAK M NIE
27 Tomasz Milart Włodawa - 1 - NIE M NIE
28 Tomasz Skobel Biała Podlaska - 1 - NIE L NIE
29 Małgorzata Wągrodzka Biała Podlaska - 1 - NIE S NIE
30 Mariusz Zańko Włodawa - - - NIE L NIE
31 Arkadiusz Borowiec Chełm - 1 BRACIA.B/CHELMBIEGA.PL NIE M NIE
32 Karol Kurczuk Włodawa - 1 - NIE M NIE
33 Krystian Siergiej Włodawa - - uczeń SP3 NIE S NIE
34 Ireneusz Hawryluk Krasnystaw - 1 Krasnystaw Biega NIE XL NIE
35 Sławomir Lembowicz Włodawa - 1 - TAK XL NIE
36 Andrzej Jabłoński Chełm - 1 NOSG w Chełmie TAK L NIE
37 SYLWESTER NORWA Patków - 1 LUKS Patków NIE L NIE
38 SŁAWOMIR PANASIUK Grzybów - 1 LUKS Patków NIE L NIE
39 Jerzy MAKOWSKI suszno - - - NIE M NIE
40 Wanda Makowska suszno - - - NIE M NIE
41 Andrzej Cichocki Piaseczno - 1 - TAK L NIE
42 Damian Pawłasek Blinów Pierwszy - 1 PSG Lublin TAK L NIE
43 Karol Ponieważ Sławatycze - 1 - NIE M NIE
44 Krzysztof Struk Biała Podlaska - - - NIE M NIE
45 EDWARD KORDON Włodawa - 1 - NIE M NIE
46 Mariusz Szwaj Włodawa - 1 - NIE M NIE
47 Mariusz Pruszkowski Chełm - 1 chełmbiega.pl NIE XL NIE
48 ANDRZEJ RABCZEWSKI suszno - 1 - NIE S NIE
49 Mateusz Puła Włodawa - - - NIE L NIE
50 Konrad Bielecki Włodawa - 1 - NIE L NIE
51 Cezary Cenkała Okuninka - 1 Włodawska Grupa Triathlonowa NIE M NIE
52 Grzegorz Lesniak wlodawa - 1 - NIE L NIE
53 Grzegorz Greś Włodawa - 1 ZK Włodawa NIE XL NIE
54 Mirosław Kuchciński Włodawa - 1 ZK Włodawa NIE L NIE
55 Mariusz Martyniak Włodawa - 1 ZK Włodawa NIE L NIE
56 Rafał Rowiński Włodawa - 1 ZK Włodawa NIE L NIE
57 Adrian Tymoszczuk Włodawa - 1 ZK Włodawa NIE XXL NIE
58 Bartłomiej Wieczerzak Włodawa - 1 ZK Włodawa NIE L NIE
59 Bartosz Omelczuk Włodawa - 1 - NIE L NIE
60 Aleksandra Jakubczak Zamość - 1 Straż Graniczna Hrebenne TAK S NIE
61 Arkadiusz Bukalski Chełm - 1 CHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONU NIE M NIE
62 Joanna Biszkont Świdnik - 1 PGB Sportowa Paczka NIE M NIE
63 Sławomir Biszkont Świdnik - 1 Drużyna Szpiku NIE M NIE
64 Tomek Mickiewicz Biała Podlaska - 1 PSG Biała Podlaska TAK M NIE
65 Arkadiusz Danieluk Chełm - - - NIE L NIE
66 Piotr KONOPKA Lublin - 1 LSB/Perfect Runner Lublin NIE L NIE
67 Dariusz Szponar Chelm - 1 - TAK L NIE
68 Kamil Toporowski Świdnik - - Biegający Świdnik NIE M NIE
69 Radosław Kluga Chelm - 1 NOSG Chełm TAK M NIE
70 Piotr Stupka Włodawa - 1 PSG Dołhobrody TAK XL NIE
71 Piotr Tomaszewski Lublin - 1 BRACIAT NIE M NIE
72 Dorota Kopeć Chełm - - - NIE M NIE
73 Katarzyna Krystyna Zaorska Włodawa - 1 - NIE M TAK
74 Mariusz Klin Chełm - - Straż Graniczna Włodawa TAK L NIE
75 MAREK MANDZIUK Biała Podlaska - - KB BIAŁA BIEGA NIE M NIE
76 Ryszard Sowa Biała Podlaska - 1 PSG BIAŁA PODLASKA TAK XL NIE
77 Konrad Pietrykowski Lublin - 1 PERFECT RUNNER LUBLIN NIE M NIE
78 JACEK STAWINOGA Lubartów - 1 - NIE XXL NIE
79 Adam Romaniuk Rossosz - 1 PSG BIAŁA PODLASKA TAK L NIE
80 Wojciech Tomaszewski Włodawa - 1 BraciaT NIE M NIE
81 Wojciech Mróz Chełm - 1 Chełmska Grupa Triathlonu NIE L NIE
82 Grzegorz Matczuk Piaseczno - 1 - NIE L NIE
83 tomasz Jarmuszyński Chełm - 1 - NIE M NIE
84 Joanna Brzozowska Włodawa - 1 SGH NIE S NIE
85 ARTUR ŁUKASZEK Lubartów - - - NIE L NIE
86 Mirosław Laskowski Komarówka Podlaska - 1 Agro-Corn LKS Milanów NIE M NIE
87 Marian Surowiec Milanów - 1 Agro-Corn LKS Milanów NIE L NIE
88 Adrian Sawczyński Bielsk Podlaski - - - NIE L NIE
89 Mariusz Borowiec Lublin - 1 - NIE M NIE
90 Radosław Bartosiak Włodawa - 1 - NIE M NIE
91 MARCIN WASILEWSKI Lublin - - MARTENS RACE TRAINING GROUP NIE L NIE
92 Tomasz Sztybor Mińsk Mazowiecki - - kacperkuzmiak.xn.pl NIE L NIE
93 Joanna Mironiuk Okopy - 1 - NIE S NIE
94 Dariusz Piątkowski Nowiny - 1 chełm biega NIE XL NIE
95 Piotr Guz Chełm - 1 PSG Dorohusk TAK L NIE
96 Ireneusz Golec Krasnystaw - - Vege Runners / Krasnystaw Biega NIE S NIE
97 Piotr Wójcik Włodawa - - DramTeam NIE L NIE
98 Łukasz Rusin Chełm - 1 - NIE M NIE
99 Krzysztof Kowalczyk Lublin - 1 Wyższa Szkoła Nauk Społecznych w Lublinie NIE M NIE
100 Wiesława Krzywanowska Chełm - 1 NOSG TAK S NIE
101 Mariusz Kutyła Puławy - - - NIE M NIE
102 Elżbieta Mróz Chełm - 1 Chełmska Grupa Triathlonu NIE M NIE
103 Stanisław Kostowski Chełm - 1 - TAK L NIE
104 JANUSZ DEJNEKA Chełm - 1 - TAK L NIE
105 ZBIGNIEW OSTROWSKI Lubań - 1 - TAK XL NIE
106 Grzegorz Jankowski Sławacinek Stary - 1 - TAK L NIE
107 Ewa Furmanik Świerże - 1 Krasnystaw Biega NIE M NIE
108 Jakub Zaprawa Okszów - 1 Chełm Biega NIE L NIE
109 Łukasz Krasuski Mikłusy - 1 - NIE L NIE
110 Paweł Gregorczuk Biała Podlaska - 1 Straż Graniczna Terespol TAK S NIE
111 Jarosław Kozłowski Wołajowice - 1 - NIE L NIE
112 PIOTR ŁADNIAK STOŁPIE - 1 - TAK L NIE
113 Tomasz Gałan Lublin - 1 Biegać, skakać, latać, pływać... NIE M NIE
114 Maria Adamowicz Chełm - 1 NOSG TAK S NIE
115 Piotr BĄKOWSKI Lublin - 1 - NIE M NIE
116 SEBASTIAN WIERZBIŃSKI Lublin - 1 WYŻSZA SZKOŁA NAUK SPOŁECZNYCH LUBLIN NIE M NIE
117 Tomasz Madeja Chełm - 1 WZD TAK M NIE
118 Piotr Kozak Chełm - 1 WZD TAK L NIE
119 Krzysztof Mazurek Zamość - 1 - NIE XL NIE
120 Mariusz Kuśmirek Włodawa - 1 Włodawska Grupa Triathlonu NIE M NIE
121 zbignjew karwan Lublin - 1 solo TAK XL NIE
122 ROBERT WOŹNICA Borucin - - WKB META LUBLINIEC NIE XXL NIE
123 Jacek Wąsik Lublin - 1 cbfs NIE XL NIE
124 Paweł Potiopa Milanów - 1 - TAK M NIE
125 Andrzej Bielecki Chwłm - 1 Chełmska Grupa Triathlonu NIE L NIE
126 Wiesław Kosyk Orchówek - 1 - NIE L NIE
127 Zbigniew Wiśniewski Chełm - 1 - NIE XL NIE
128 Witold Kalwinski Lublin - 1 - NIE XL NIE
129 Krzysztof Matczuk Hanna - 1 --- NIE L NIE
130 Marcin Zakościelny Lublin - 1 wieś tańczy i biega NIE M NIE
131 Marcin Węglarski Lublin - 1 - NIE S NIE
132 Andrzej Mrzygłocki Lubin - - - NIE S NIE
133 Karolina Kochaniec Lublin - 1 Lubelska Grupa Triathlonu NIE S NIE
134 Mariusz Matuszak Lublin - 1 Lubelska Grupa Triathlonu NIE L NIE
135 Marcin Próchniewicz Lublin - 1 - NIE M NIE
136 Kamil ŻULEWSKI Zamość - 1 PSG Lublin TAK L NIE
137 Mariusz Reluga Grabanów - 1 KB BIAŁA BIEGA NIE XL NIE
138 Cyprian Bas Warszawa - 1 Angels team NIE L NIE
139 Tomasz Koman Okszów - 1 - NIE M NIE
140 Sebastian Czerwiński Świdnik - 1 Biegający Świdnik NIE L NIE
141 Marcin Włodarczyk Włodawa - 1 LAST TEAM NIE M NIE
142 Natalia Kietlińska Włodawa - 1 LAST TEAM NIE M NIE
143 Katarzyna Oleszczuk Chełm - 1 PSG Dorohusk TAK S NIE
144 kazimierz marczuk Magdalenka - 1 - NIE M NIE
145 Mirosław Włodarczyk Włodawa - 1 LAST TEAM NIE L NIE
146 Emilia Zdolska Włodawa - 1 PSG SŁAWATYCZE TAK S NIE
147 anna remiś Wierzbica - 1 - NIE S NIE
148 Monika Piątkowska Nowiny - 1 - NIE S NIE
149 Magdalena Bartosik Lublin - 1 WSNS LUBLIN NIE S NIE
150 Grzegorz Kardyka Świdnik - - - NIE L NIE
151 Michal BUSKA Lublin - 1 Rockn roll NIE M NIE
152 Jarosław Wawrzykowski Lublin - 1 - NIE XL NIE
153 Andrzej Lech Lublin - 1 - NIE XL NIE
154 Jarosław Szostek Biała Podlaska - 1 OZ Zabłocie NIE L NIE
155 Sidorczuk Łukasz Biała Podlaska - 1 OZ Zabłocie NIE L NIE
156 Radosław Hablak Biała Podlaska - 1 OZ Zabłocie NIE L NIE
157 Łukasz Kuliga Biała Podlaska - 1 OZ Zabłocie NIE M NIE
158 Robert Kucewicz Biała Podlaska - 1 OZ Zabłocie NIE XL NIE
159 Mariusz Bichler Biała Podlaska - 1 OZ Zabłocie NIE XL NIE
160 Piotr Świderek Biała Podlaska - 1 OZ Zabłocie NIE XL NIE
161 Piotr Sójka Międzyrzec Podlaski - 1 ARM NIE L NIE
162 Krzysztof Jarzynka Lublin - 1 - NIE XL NIE
163 Tomasz Reluga Biała Podlaska - 1 - TAK XL NIE
164 Krzysztof Szadura Łopiennik Dolny - 1 Krasnystaw Biega NIE L NIE
165 MARCIN SUPEŁ Łobaczew Duży - 1 Straż Graniczna Terespol TAK M NIE
166 Rafał Buczak Zamość - - AGROS Zamość NIE M NIE
167 Tomasz Pawłowski Lack - 1 AZS UMCS LUBLIN NIE M NIE
168 Marek Wilgos Jarosławiec - 1 UNIA HRUBIESZOW NIE L NIE
169 Robert Kaper Chełm - 1 Straż Graniczna Włodawa TAK XL NIE
170 Artur LESZCZYŃSKI Lublin - 1 - NIE L NIE
171 Radosław Laskowski Biała Podlaska - 1 PSG Biała Podlaska TAK S NIE
172 Łukasz Prościński Chełm - 1 - NIE L NIE
173 Piotr Filipiuk Biała Podlaska - 1 - NIE L NIE
174 Dawid Żakowski Włodawa - - - NIE M NIE
175 PIOTR BURY suszno - 1 - TAK L NIE
176 Adam Zbiciak Lubartów - 1 - NIE L NIE
177 Wiesław Karwowski Międzyrzec Podlaski - 1 - NIE L NIE
178 Piotr LEŚNIAK Chełm - 1 - NIE M NIE
179 Rafał Parczewski Chełm - 1 NOSG w Chełmie TAK M NIE
180 Piotr Pieńkosz Dęblin - 1 Skok Chmielewskiego NIE L TAK
181 KONRAD URBAŃSKI Biała Podlaska - 1 HDK PCK PSG W Terespolu TAK L NIE
182 Jan Pyclik Dąbrowa Rzeczycka - 1 - NIE XL TAK
183 PAWEŁ MIKLASZEWSKI terespol - 1 KLUB HDK PCK PSG W TERESPOLU TAK M NIE
184 Kamil Marciniak Urszulin - 1 Straż Graniczna Dołhobrody TAK S NIE
185 ADRIAN ZAŁAPICZ Włodawa - 1 STRAŻ GRANICZNA WŁODAWA TAK XL NIE
186 Jacek Adamczyk Chełm - 1 - NIE L NIE
187 Adam Wakuluk siemiatycze - 1 PieknyWschod.eu NIE M NIE
188 LESZEK STUBIŃSKA Piszczac - 1 - NIE L NIE
189 Paweł Rachubik Chełm - 1 - NIE L NIE
190 Ryszard Stawiarski Chełm - 1 - NIE XL TAK
191 Arkadiusz Neczaj Starosiele - 1 - NIE L NIE
192 Przemysław Struski Włodawa - 1 Straż Graniczna Dołhobrody TAK M NIE
193 Zbigniew Kraska Chełm - 1 - NIE L NIE
194 Kaja Kiermacz Zagroda - 1 Chełmska Grupa Triathlonu NIE L NIE
195 Marcin Oszust Zagroda - 1 Chełmska Grupa Triathlonu NIE L NIE
196 Andrzej Mika Lubartów - 1 - NIE L NIE
197 Łukasz Mika Lubartów - 1 - NIE L NIE
198 Dariusz Pliska Biała Podlaska - 1 - NIE L NIE
199 Tomasz Joński Lublin - - - NIE L NIE
200 Arkadiusz Prach Lubartów - 1 - NIE L NIE
201 Dorota Bajuk Włodawa - 1 - NIE S NIE
202 Mariusz Lubas Chelm - - - NIE L NIE
203 Marek Kruk Hrubieszów - 1 PSG w Hrubieszowie TAK M NIE
204 KRZYSZTOF SIDOR Zamość - 1 PSG HRUBIESZÓW TAK M NIE
205 Dominik Greger Biała Podlaska - 1 - NIE M NIE
206 Artur Koch Włodawa - 1 - NIE XL TAK
207 ŁUKASZ kRAKOWIAK Hrubieszów - 1 PSG HRUBIESZÓW TAK M NIE
208 Kinga Cieślak Lublin - 1 - TAK M NIE
209 Wojciech Kaczorowski Warszawa - 1 - NIE M NIE
210 Grzegorz Kryjak Stary Brus - 1 - NIE L NIE
211 Grzegorz Chwalczuk Biała Podlaska - 1 - NIE M NIE
212 Wiesław WEPA Chełm - 1 Chełmska Grupa Triathlonu NIE L NIE
213 Jakub Kotarski Cyców - 1 - NIE M NIE
214 Mirosław Ożóg Chełm - 1 Krasnystaw Biega NIE M NIE
215 Konrad Adamczyk Zamość - - - NIE L NIE
216 Krzysztof Piech Biała Podlaska - 1 AWF Biała Podlaska NIE L NIE
217 Witold Prill Urszulin - - Pozytywnie Aktywni NIE L NIE
218 MIROSŁAW ZYBERT Warszawa - - - NIE M NIE
219 kamil bronecki Cyców - 1 dorohusk TAK M NIE
220 Przemysław Samczuk Włodawa - 1 - NIE XXL NIE
221 Jerzy Wrona Lublin - - Perfect Runner Lublin NIE S NIE
222 Marek Heniborg Dorohusk - 1 Dorohusk NIE L NIE
223 Jarosław Jagniontkowski Krasnystaw - - KRASNYSTAW BIEGA NIE L NIE
224 Sebastian skrzypa Chełm - - nie NIE M TAK


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 29
Mężczyźni 195
Wszyscy 224