Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Zameldowany w gminie Wieluń
1 Magdalena Pieprz wieluń - - - TAK
2 Andrzej Derkowski Orzechowiec - 1 - NIE
3 Dorota Derkowska Orzechowiec - 1 - NIE
4 Marcin Kornacki wieluń - - - TAK
5 Andrzej Skoczylas Dębiec - 1 - NIE
6 Kinga Wójcik wieluń - - - TAK
7 Andrzej Skoczylas Dębiec - 1 - NIE
8 GRZEGORZ STASIAK załęcze małe - 1 - NIE
9 Karol Lesiak knapy - 1 - NIE
10 Karolina Wysoczańska PIETRZYKOWICE - 1 - NIE
11 Michał Majchrzak wieluń - 1 - TAK
12 Andrzej Wieloch Parzymiechy - 1 LEŚNE DZIADKI NIE
13 ROMAN NAPIÓRKOWSKI Krapkowice - 1 LEŚNE DZIADKI NIE
14 Przemysław Zieliński Ruda Śląska - 1 - NIE
15 Piotr Psuja Wrocław/Wieluń - 1 - NIE
16 ADRIAN WYSOCZAŃSKI PIETRZYKOWICE - 1 - NIE
17 Katarzyna Szkudlarek wieluń - 1 - TAK
18 Paweł Morka Przywóz - 1 - NIE
19 Michał Obała wieluń - - - TAK
20 Robert Bieda CZASTARY - 1 GKS Czastary NIE
21 GRZEGORZ STOPAREK Kraszkowice - 1 KLUB BIEGACZA WARTA NIE
22 Dariusz Magott wieluń - 1 - TAK
23 Marek Dudka Parcice - 1 GKS Czastary NIE
24 Adam Magott wieluń - 1 - TAK
25 MARIUSZ SZAFLIK ŁASK - 1 Łódź Running Team NIE
26 Aneta Pabiniak Złoczew - 1 - NIE
27 Michał Packi wieluń - - - TAK
28 Damian PSYK ŁASK - - ---------- NIE
29 Wojtek Psuja wieluń - - - TAK
30 Jacek Kozłowski Wrocław - 1 RKB NIE
31 Grzegorz Sobczak Dąbrowa - 1 - TAK
32 Arkadiusz Szecel wieluń - 1 Jednoosobowy Klub Sportowy NIE
33 Katarzyna Karnicka Łódź - 1 - NIE
34 Jakub Karnicki Łódź - 1 - NIE
35 Kamil Magott wieluń - 1 Sportfuel.pl / Gmina Wieluń TAK
36 Mateusz Komisarek wieluń - - Klub Wasyla TAK
37 Mariusz Musiała Złoczew - 1 - NIE
38 Tomasz Siudmak wieluń - - - NIE
39 Karolina Klekowska Pomiary - 1 - NIE
40 Damian Orłowski Skomlin - 1 - NIE
41 MIROSŁAW SUK Częstochowa - - ZABIEGANI Częstochowa NIE
42 ANTONI DĄDELA Krzepice - 1 KB Florian Zajączki Drugie NIE
43 AGNIESZKA KUZYK Raciszyn - - WKB NETA LUBLINIEC NIE
44 ARTUR STRZELECKI Piotrków Trybunalski - 1 - NIE
45 Szymon Obalka Sieradz - 1 sieradzbiega.pl NIE
46 Mariusz Lipski WIELUN - - - TAK
47 STANISŁAW BEREŚ ŁASK - 1 - NIE
48 Maciej Dróżdż Felinów - 1 - NIE
49 Arek Budzyński wieluń - 1 - TAK
50 KRZYSZTOF CIEKAŃSKI Kolonia Wola Zaradzyńska - - 1 Dywizjon Lotniczy NIE
51 Barbara FRYSIAK wieluń - - - TAK
52 Jacek Trociński Łódź - 1 - NIE
53 leszek pałyga wieluń - - - TAK
54 Kacper Kaczmarek wieluń - - - TAK
55 Magdalena Kowalczyk Ostrów Wlkp. - 1 - NIE
56 Weronika Chojecka Błaszki - 1 - NIE
57 Adam Bednarz Złoczew - 1 AZS UJ NIE
58 Małgorzata Walacik Kuźnica Skakawska - 1 - NIE
59 Janusz Bojakowski wieluń - 1 - TAK
60 Mariusz Matyja wieluń - - - TAK
61 Andrzej Wachowski Bukowina - 1 Bukowina NIE
62 Daria Misiak Opojowice - 1 - NIE
63 Zofia Druciarek wieluń - - - TAK
64 Mariusz Druciarek wieluń - - - TAK
65 Krzysztof Mazur Szczawno - Zdrój - 1 Team ASA - Biegiem po Zdrowie NIE
66 Marzena Hrabańska - Mazur Szczawno - Zdrój - 1 KS Wieluń NIE
67 Dawid Jerzyk Kępno - 1 - NIE
68 LESZEK SNOCHOWSKI Lgota Wielka - 1 LESZEK TEAM NIE
69 KRZYSZTOF MACHAJ Ostrzeszów - 1 AKTYWNY OSTRZESZÓW NIE
70 Weronika Chojecka Orzeżyn - 1 - NIE
71 Jarosław Mikoś Baranów - 1 KGB NIE
72 Roman Marciniak wieluń - - - TAK
73 Michał Kiczka wieluń - - - TAK
74 Łukasz Packi wieluń - - - TAK
75 Paweł Parzonka Kępno - 1 K.S.LENIWIEC NIE
76 Patryk Kusiak wieluń - - - TAK
77 Przemysław Warchulski Wrocław - 1 - NIE
78 Katarzyna Warchulska Wrocław - 1 - NIE
79 HUBERT KOŁACZEK Turów - 1 NBS/Speedshow.pl TAK
80 Dawid Lehmann Kępno - - K.S.Leniwiec NIE
81 Michał Kinas Kraszkowice - 1 - NIE
82 Tomasz Dudek Opole - 1 - NIE
83 KRZYSZTOF TRZEWIK Ożarów - 1 - NIE
84 Wiesław Janeczek Trębaczew - 1 Klub Biegacza Warta NIE
85 Jarosław Karbowski Syców - 1 K.S.LENIWIEC NIE
86 PRZEMYSŁAW ZIMOCH Kępno - - K.S. Leniwiec NIE
87 KATARZYNA PAWLAK Wrocław - - Radio Wrocław NIE
88 Norbert Haliżak wieluń - - ZaDyszka TAK
89 Rafał Grobelny Czarnożyły - 1 - NIE
90 Maciej Michalski Wrocław - 1 - NIE
91 DARIUSZ JAGODZINSKI Piotrków Trybunalski - 1 Rossbiegani NIE
92 Andrzej Pelikan Kłobuck - 1 NGB Klobuck NIE
93 Janusz Radecki Częstochowa - - - NIE
94 Tomasz Wencel wieluń - - TOM TAK
95 Tadeusz Przygodzki Piotrków Trybunalski - - - NIE
96 LESZEK FIGZAŁ WRZOSOWA - 1 - NIE
97 Agata Pągowska wieluń - - - TAK
98 Agnieszka Wolniewicz LUTUTÓW - 1 - NIE
99 Marta Czyż Dębina - 1 - NIE
100 Jarosław Wolniewicz LUTUTÓW - 1 - NIE
101 Paweł Chłód wieluń - - MKS Wieluń TAK
102 Monika Chłód Trębaczew - 1 - NIE
103 Sławek Kacprzak Justynów - 1 LZS Justynów NIE
104 Natalia Grzegorczyk Opoczno - 1 Opoczno Sport Team NIE
105 MAGDALENA Liss Wrocław - - - NIE
106 Magdalena Liss Wrocław - - - NIE
107 Karolina Biskup Pątnów - 1 - NIE
108 Karolina Biskup Pątnów - - - NIE
109 Maciej Nowak Popowice - - - TAK
110 Robert Wójcik Zgierz - - Amator NIE
111 Andrzej SOKOŁOWSKI Łódź - 1 niezrzeszony NIE
112 Grzegorz Grzywna Olesno - 1 Wkb Meta Lubliniec NIE
113 Marek Grzywna Olesno - - Olesno NIE
114 Waldemar Józala Ostrówek - 1 - NIE
115 Dariusz Jankowski Wrocław - 1 BETON NIE
116 Sylwia Kowalczyk Burzenin - 1 - NIE
117 Jan Cieśla Rudniki - - Falstart Rudniki NIE
118 Rafał Zaręba Łódź - 1 - NIE
119 Jarosław Gruca Olesno - 1 Olesno Biega NIE
120 WIESŁAW PYRA Praszka - 1 - NIE
121 Aleksandra Bryłka Biała - 1 - NIE
122 Przemek Stupnowicz Łódź - 1 Forever Young Łódź NIE
123 Piotr Koper Dobryszyce - 1 UKS "ORZEŁ" Dobryszyce NIE
124 Zbigniew Redkiewicz Sieradz - 1 - NIE
125 Jakub Nowak Biała - - - NIE
126 MAGDALENA SMOLNIK Mokrsko - 1 - NIE
127 Łukasz Stępień wieluń - - Klub Wasyla TAK
128 Natalia Stanisławska Kępno - 1 - NIE
129 MARCIN POCHROŃ wieluń - 1 WieRUNszów NIE
130 Rafał Bator wroclaw - 1 - NIE
131 Agnieszka Kaźmierska Gizałki - 1 - NIE
132 KAMIL TUST Zduńska Wola - 1 - NIE
133 Magdalena Pęchner Opoczno - 1 Opoczno Sport Team NIE
134 Dariusz Wiktorek Ostrów Wlkp. - 1 - NIE
135 Michal Pisniak Biała-Parcela - 1 - NIE
136 Arkadiusz Pietras Skłoby - 1 RysioTeam NIE
137 Michał Spodymek Wrocław - 1 - NIE
138 Piotr Czart Chotów - 1 - NIE
139 Waldemar Kopeć Łowicz - 1 nie NIE
140 Tomasz Spodymek Bibice - 1 - NIE
141 DARIUSZ RYBACKI Sieradz - 1 nauczyciel NIE
142 Łukasz Bartela Wieruszów - 1 WieRUNszów NIE
143 Marcin Patkowski wieluń - - - TAK
144 Mateusz Cegiełka Kaski - 1 - NIE
145 Arkadiusz Falkowski wieluń - 1 - NIE
146 Adam Dąbek Pieczyska - 1 - NIE
147 Klaudia Cieśla Rudniki - 1 Falstart Rudniki NIE
148 Marcin Kopka Zduńska Wola - 1 BBL Zduńska Wola NIE
149 Mariusz Mann Zduńska Wola - - BBL Zduńska Wola NIE
150 Damian Fojtar wieluń - - - TAK
151 Adam Złomańczuk Zduńska Wola - - BBL Zduńska Wola NIE
152 Aleksandra Marciniak wieluń - - - TAK
153 Marcin Cędrowski Wierzchlas - 1 - NIE
154 Joanna Ratajczyk wieluń - 1 - TAK
155 Justyna Dudek wieluń - 1 - TAK
156 Michał Grocholski BEŁCHATÓW - 1 - NIE
157 Janina Rosińska Pabianice - - - NIE
158 Paulina Skotarska LUTUTÓW - 1 - NIE
159 RAFAL SOJKA kobierno - 1 ks krotosz krotoszyn NIE
160 BARTOSZ KARKOSZKA Ostrzeszów - 1 Aktywny Ostrzeszów NIE
161 Jolanta Jakubowska wieluń - - - TAK
162 Ryszard JEZIORNY wieluń - - - TAK
163 Przemysław Jakubowski wieluń - - - TAK
164 Kornelia Sójka kobierno - 1 ks krotosz krotoszyn NIE
165 Agnieszka Brama Pątnów - - - NIE
166 Tomasz Juszczak Tarnowskie Góry - - - NIE
167 Joanna Banasiak Łódź - - Szakale Bałut Łódź NIE
168 Sergiusz Sójka kobierno - 1 KS Krotosz Krotoszyn NIE
169 Jakub Antosik Sieradz - - Sieradzbiega.pl NIE
170 Marlena Płóciennik Zduńska Wola - - Bbl Zduńska Wola NIE
171 Piotr Wągrowski Zduńska Wola - 1 BBL Zduńska Wola NIE
172 ANNA KAPUŚCIŃSKA Świętochłowice - - OŚRODEK JOGGINGU NIE
173 Damian Olejnik Dąbrowa - - - TAK
174 Wojciech Kowalczyk BEŁCHATÓW - 1 KB Spartakus Bełchatów NIE
175 Piotr Śliwa Biała - 1 - NIE
176 Barbara Frysiak wieluń - - - TAK
177 Piotr Czarnogredzki wieluń - - - TAK
178 Marlena Girek wieluń - 1 - TAK
179 Hubert Czarnogredzki wieluń - - Młodzi Biegacze TAK
180 Damian Szczesny wieluń - - Wielun biega TAK
181 Jarosław Włodarczyk Okalew - 1 - NIE
182 Andrzej Kruszyński BEŁCHATÓW - 1 - NIE
183 Andrzej Raducki Widoradz - - - TAK
184 Kuba Strózik wieluń - - Młodzi Biegacze TAK
185 Tomasz Mądrzejewski Olszowa - - - NIE
186 Marcin Krystek Parzymiechy - 1 - NIE
187 Marcel Musiał Gaszyn - - Młodzi Biegacze TAK
188 Wojciech PIEKARCZYK Sieradz - - sieradz biega NIE
189 Szymon Bojer wieluń - - - TAK
190 Pawel Siekiera Kępno - 1 KGB NIE
191 Jacek Gnysiński Sieradz - - - NIE
192 Jakub Majtyka wieluń - - - TAK
193 Maciej Lewik wieluń - - - TAK
194 Konrad Korczak Wrocław - - - NIE
195 Damian sowa Cieciułów - - falstart rudniki NIE
196 Damian Puczyński Mstów - 1 - NIE
197 Jakub Kołodziejczyk BEŁCHATÓW - 1 KB Spartakus Bełchatów NIE
198 Adam Hącel Kępno - 1 - NIE
199 ŁUKASZ GRAJCAR KONOPISKA - - CKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWA/KFC TEAM NIE
200 Damian Słotwiński Uników - 1 - NIE
201 Patryk Kuświk Kępno - 1 - NIE
202 Paulina Biernasiak Poddębice - 1 Poddębicki klub biegacza Zdyszani.pl NIE
203 Marek Matuszczyk Radomsko - 1 - NIE
204 Rafał Dudziński wieluń - - Olimpiady Specjalne Polska TAK
205 Katarzyna Radzicka Sieradz - 1 - NIE
206 Robert Matusiak wieluń - - - TAK
207 Norbert Wolny wieluń - - - TAK
208 Marta Kołodziejczyk BEŁCHATÓW - 1 KB SPARTAKUS NIE
209 Paweł Napierała Ligota Piękna - 1 Team ASA Biegiem po zdrowie/ KB FILIPPIDES PAIDEIA ROGOŻ NIE
210 Łukasz Jankowski wieluń - - - TAK
211 Piotr Zylbert Radomsko - 1 - NIE
212 Michał Rudko Zdziechowice - - Kluczborska Grupa Biegowa NIE
213 Robert Grabkowski Żmigród - 1 KB SUKCES ŻMIGRÓD NIE
214 Marta Szymańska Poddębice - - Poddębicki klub biegacza Zdyszani NIE
215 Sebastian Tomiak Kluczbork - - Kluczborska Gropa Biegowa NIE
216 mariusz cielas wieluń - - - TAK
217 Sławomir Tokarek WIELUN - - - TAK
218 Leszek Wolniaczyk wieluń - - - TAK
219 MARCIN ŚWITAŁA BEŁCHATÓW - 1 KB Spartakus NIE
220 Tomasz Kurek Świebodzice - - - NIE
221 Grzegorz Pietrucha Sieradz - - - NIE
222 Małgorzata Motała Wierzbno - - ITMZM Oława 2015 NIE
223 Karolina Pagacz wieluń - - - TAK
224 KRZYSZTOF KOŁACZEK Turów - 1 Natural Born Spartans TAK
225 Andrzej Jażdżyk Nietuszyna - 1 - NIE
226 Tomasz Głowacki SIECHNICE - 1 - NIE
227 Marek Kaminski Szczerców - 1 KB Spartakus NIE
228 Magdalena Budzyńska wieluń - - - NIE
229 Paweł Chlebicz Sieradz - - - NIE
230 Łukasz Antczak wieluń - - - TAK
231 Artur Pelikan Kłobuck - 1 NGB Kłobuck NIE
232 Antoni Baranowski Tumidaj - 1 - NIE
233 Jędrzej Kurzawa wieluń - - Mks Wieluń TAK
234 RAFAŁ LEMANIK wieluń - - - TAK
235 Julian szuster Osjaków - 1 - NIE
236 Dawid Skorupa wieluń - - MKS Wieluń TAK
237 Elżbieta Sobańtka Strojec - - - NIE
238 Leszek Krawczyk Kiełczygłów - 1 - NIE
239 Krzysiek Krawczyk wieluń - - - TAK
240 Mariusz Furgalski Julianpol - 1 Neapco NIE
241 Mariusz Furgalski Julianpol - 1 neapco NIE
242 Henryk Pluskota Praszka - 1 neapco NIE
243 Jacek Cieśla Praszka - 1 Neapco NIE
244 Stanisław Małek Praszka - 1 Neapco NIE
245 Łukasz Kołcun Paczków - - - NIE
246 Jan Mosiala Praszka - 1 Neapco NIE
247 Wojciech Kopacki Sokolniki - 1 - NIE
248 Maciej Kuźbiński wieluń - - MKS Wieluń TAK
249 Joachim Nimpsz Gorzów Śląski - 1 - NIE
250 Mariusz MURAWIAK Poddębice - - Poddebicki Klub Biegacza Zdyszani.pl NIE
251 Zbigniew Bartosik Wola Wiązowa - - - NIE
252 Bartosz Majtyka Rozterk - 1 Basket Praszka NIE
253 Jacek Bienias Poddębice - 1 Poddębickie Klub Biegacza "Zdyszani.pl" NIE
254 Magdalena Śliwakowska Ładzice - 1 - NIE
255 Paweł Rzeszowski wieluń - - - TAK
256 JACEK SZYMCZAK Łódź - 1 - NIE
257 Witold Pawłowski Krzepice - - Bractwo Krzepkich Biegaczy w Krzepicach NIE
258 Tomek Żóraw wieluń - - Wieluń biega TAK
259 Marek Proszewski Sieradz - 1 - NIE
260 PIOTR WRÓBEL Biała - 1 - NIE
261 ARTUR DAWID Osjaków - 1 - NIE
262 MAŁGORZATA DAWID Osjaków - 1 - NIE
263 Piotr Włodarczyk Młynisko - 1 - NIE
264 Maciek Parzonka Kępno - 1 - NIE
265 MATEUSZ CELAK Opoczno - - Opoczno Sport Team NIE
266 Nina Grochowska Wrocław - - - NIE
267 Paweł Madeła wieluń - - - TAK
268 SZCZEPAN KAMIŃSKI wieluń - - - TAK
269 Marek Wróbel ŁASK - - niezrzeszony NIE
270 Grzegorz Kucharski wieluń - - - TAK
271 Mateusz Gajek Dzietrzniki - 1 - NIE
272 Dorota Surma wieluń - - - TAK
273 Anna Sołyga Ostrzeszów - 1 Aktywny Ostrzeszów NIE
274 Katarzyna Kaźmierczak Poddębice - - Poddębicki KB Zdyszani.pl NIE
275 ARTUR SOJA wieluń - - - TAK
276 Krzysztof Husar wieluń - - - TAK
277 Jacek Raducki wieluń - - - TAK
278 Dariusz Mucha Opole - 1 - NIE
279 Robert Sakowski Widoradz - - MKS Wieluń TAK
280 Marcin Rychlik Wyszanów - 1 10 Blog Opole NIE
281 Piotr Walaszczyk wieluń - - Pracownia Działań Alternatywnych TAK
282 Joanna Stupnowicz Łódź - 1 Forever Young Łódź NIE
283 Kamila Kochelska Osiedle Niewiadów - - Time4Running NIE
284 Łukasz Piwnicki wieluń - - MKS Wieluń TAK
285 Pavel Veretskyi Ukraine - - Chemik noxy Pulawy NIE
286 Valentyna Kiliarska Nikolaev, Ukraine - - Chemik noxy Pulawy NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 62
Mężczyźni 224
Wszyscy 286