Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Pracownik Lasów Państwowych
1 PIOTR GRZYB Wołów M-40 1 WOŁÓW BIEGA NIE
2 Jacek Laszkiewicz Wołów M-50 1 Wołów Biega NIE
3 Łukasz Rakowski Brzeg Dolny M-30 1 PCC SQUAD NIE
4 Paweł Kaczmarek Brzeg Dolny M-20 1 - NIE
5 Karol Rungo Wołów M-20 1 - NIE
6 Mirosław Nowak Wołów M-20 1 Wolow Biega NIE
7 Krystyna Fesz-Chlebowska Wołów K-40 1 Wołów Biega NIE
8 Ewa Reguła Wołów K-30 1 Wołów biega NIE
9 Bartosz Granat Wołów M-20 1 OSiR Wołów NIE
10 Grzegorz Wasiłek Wołów M-30 1 Wołów Biega NIE
11 Magdalena Rakowska Brzeg Dolny K-30 1 - NIE
12 Andrzej Grobelny Wołów M-20 - - NIE
13 Paulina Przyłucka Legnica K-20 1 - NIE
14 Adam Przyłucki Legnica M-30 1 - NIE
15 Patrycja NOWAK Wołów K-20 1 - NIE
16 Karol NOWAK Wołów M-60 1 Wołów Biega NIE
17 Paweł Lis Brzeg Dolny M-20 1 - NIE
18 Małgorzata Puchała-Pietruszka Brzeg Dolny K-30 1 Aktywni w Brzegu Dolnym NIE
19 Dorota Przytocka Wołów K-30 1 Wołów Biega NIE
20 Dorota Mitek Żmigród K-40 1 - NIE
21 Wojciech Paluch Pełczyn M-40 1 Wołów Biega NIE
22 Tadeusz Żygadło Wołów M-40 1 Wołów Biega NIE
23 Artur Nowosad Lipnica M-30 1 - NIE
24 Łukasz Bagiński Smogorzów Wielki M-30 1 - TAK
25 Edward Machowski Wołów M-60 1 Wołów biega NIE
26 Adam Podczaszyński Dobroszyce M-30 - Nadleśnictwo Oleśnica Śląska TAK
27 Ewa Paduch Jerzmanowa K-40 - kb Lew Legnica NIE
28 Marek Biardzki Ustronie M-20 - - TAK
29 STANISŁAW BEKACZ Wyszęcice M-50 1 Start Ścinawa NIE
30 Krzysztof Małek Wołów M-40 1 Wołów Biega NIE
31 Bartłomiej Majchrzak Wrocław M-30 - IPA Region Wrocław NIE
32 Jacek Niepala Oborniki Śląskie M-30 1 - NIE
33 Aleksandra Fabiszewska TRZEBNICA K-20 - - TAK
34 Marek Krzyżyk Oborniki Śląskie M-30 1 - TAK
35 Maciej Drzewiecki Oborniki Śląskie M-30 1 - NIE
36 Marcin Durkowski Oborniki Śląskie M-30 - - NIE
37 Andrzej Szymoniak Wołów M-50 1 - NIE
38 ADAM ZIMOŃ Wrocław M-40 1 RKB Brokerzy NIE
39 Adam Synowiec Żmigród M-40 - KB SUKCES ŻMIGRÓD NIE
40 Tomasz Lechki Wołów M-40 1 Wołów Biega / Nadleśnictwo Oborniki Śląskie TAK
41 WIESŁAW REJEK Krobia M-60 1 - NIE
42 KAMIL KAMIŃSKI Lubin M-30 - 17 WBZ NIE
43 Witold Gidel Brzeg Dolny M-50 - - NIE
44 Paweł Kociołek Brzeg Dolny M-20 - - NIE
45 Michal Talaga Folwark M-30 - - NIE
46 Tomasz Kozłowicz Wielka Lipa M-20 1 - NIE
47 Grzegorz Jedynak Mojęcice M-30 1 - NIE
48 Magdalena Żarczyńska Wołów K-20 - - NIE
49 DAREK MULICA Wrocław M-40 - WOLNY STRZELEC NIE
50 BOGDAN KULIŃSKI Głogów M-50 1 GŁOGÓW DRUŻYNA SZPIKU KGHM NIE
51 PIOTR MALSKI Lubin M-50 1 ILO Lubin NIE
52 Grzegorz Garczyński Lubin M-60 1 Lubin NIE
53 Anna Matus Wołów K-30 - - NIE
54 Dariusz Pluciński Wrocław M-50 - - NIE
55 Magdalena Kaczanowska Lubin K-30 - - NIE
56 Marcin Kaczanowski Lubin M-30 - MTS Drużyna Szpiku KGHM NIE
57 DARIUSZ WEIN Wąsosz M-50 1 - NIE
58 Filip Stanisławski Polkowice M-20 1 - NIE
59 Maciek Basałygo Wrocław M-40 1 - NIE
60 Henryk Ambrosiewicz Legnica M-60 1 KB Lew Legnica NIE
61 Martyna Żarczyńska Zagórzyce K-20 - - NIE
62 Natalia Hryniewicz Wołów K-20 1 - NIE
63 Tomasz Hryniewicz Wołów M-30 1 - NIE
64 MARIOLA Miązek Baszyn K-20 1 - NIE
65 Tomasz Gąsior Brzeg Dolny M-20 1 - NIE
66 Aleksandra Buda Brzeg Dolny K-20 1 - NIE
67 PAWEŁ HRUSZOWIEC Wołów M-40 1 - NIE
68 Marcin Łysuniec Wrocław M-30 - VEGAN FighterRunner NIE
69 JAN BIELAWSKI Ścinawa M-50 1 START-ŚCINAWA NIE
70 Kamil Zarzycki Brzeg Dolny M-20 1 PCC SQUAD NIE
71 Jacek Chabko Wrocław M-40 1 2 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY NIE
72 Paweł Tubicz Wrocław M-30 - - NIE
73 NORBERT KUBIK Świdnica M-40 - Family-Run-Passion NIE
74 Magdalena Grochola Wrocław K-30 - brak NIE
75 EWA Łabuz Wrocław K-60 1 - NIE
76 Marek ŁABUZ Wrocław M-50 1 wkb piast wrocław NIE
77 Marcin Miązek Baszyn M-30 1 siła z gór NIE
78 Jakub Szymoniak Wołów M-20 1 Siła Z Gór NIE
79 Andrzej KACZMAREK Strzelin M-40 1 - NIE
80 KATARZYNA KACZMAREK Strzelin K-40 1 - NIE
81 ADAM MUSUR Oleśnica M-60 1 - NIE
82 Grzegorz Kowalski Strzegom M-40 1 - NIE
83 Otto Henryk Rogos Lubiąż M-60 1 niezrzeszony NIE
84 Maciej Lech Lubin M-40 1 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta NIE
85 Mariusz Marciniak Lubin M-30 1 - NIE
86 WOJCIECH BRZEZIŃSKI Ścinawa M-50 - START ŚCINAWA NIE
87 KRZYSZTOF KASPRZAK Naratów M-40 1 speed zółwik NIE
88 RYSZARD PLESNER Wołów M-50 1 WOLOWBIEGA NIE
89 Przemysław Serwatyński Wołów M-40 1 - NIE
90 Adrianna Zaczkiewicz Brzeg Dolny K-20 1 MKS ROKITA NIE
91 STEFAN GIZIŃSKI Wołów M-60 1 WOŁÓW BIEGA NIE
92 Piotr Balul Lubin M-30 1 Biegająca Kasta Miedziowego Miasta NIE
93 Sławomir Podbucki Ścinawa M-30 1 Start Ścinawa NIE
94 Czeslaw Rozbicki Wrocław M-60 - - NIE
95 MAREK WIĄCEK Wrocław M-50 1 Team ASA - Biegiem po Zdrowie NIE
96 Przemysław Nelec Wołów M-20 - Jamajska Drużyna Bobslejowa ,,Reggae na lodzie"&Drużyna Żubrów Wołowskich- extreme squad- ruszamy do boju, dawniej ,,Wiatr" Wołów, ale sekcja zapaśnicza NIE
97 Rafał pawlicki kopaszyn M-30 1 - NIE
98 Mateusz Smolarski Wrocław M-20 1 - NIE
99 Tomasz Stefanicki Wrocław M-30 - - NIE
100 Witold Miklaszewski Wrocław M-20 1 - NIE
101 Barbara Barańczuk Wołów K-20 1 - NIE
102 Sławomir Dworniczak TRZEBNICA M-20 - nie NIE
103 Ewelina Gross Wołów K-30 1 - NIE
104 Szymon Gross Wołów M-30 1 - NIE
105 Damian Krakowiak Krzydlina Wielka M-20 1 - NIE
106 Gosia Stange-Cichocka Wrocław K-30 - EL TORO NIE
107 Daniel Smaga Wrocław M-20 - Wrocław Maraton Team NIE
108 Maciej Bratek Wrocław M-20 1 - NIE
109 KRZYSZTOF KLIZA Głogów M-20 1 - NIE
110 Paweł Grondys Wrocław M-30 1 - NIE
111 Krzysztof Buksa glogow M-30 - - NIE
112 Tomasz Zdziarski Wrocław M-40 1 - NIE
113 Leszek Syguła Brzeg Dolny M-30 1 - NIE
114 Zbigniew Wiliński Wrocław M-50 1 Team ASA Biegiem po zdrowie NIE
115 Stanisław Siagło Wołów M-40 1 Wołów Biega NIE
116 Mateusz Borzyński Wołów M-30 1 - NIE
117 Jarosław Wieczór-Szczerbowicz Ścinawa M-20 1 START ŚCINAWA NIE
118 AGNIESZKA BŁAŻEJCZYK Łódź K-50 - biegam po Łodzi NIE
119 Piotr Remian Siedlec M-30 1 - NIE
120 ryszard Nesterewicz Kłodzko M-60 - - NIE
121 Michał Szewczyk kaszowo M-20 1 - NIE
122 Paulina PRAWUCKA-GLINA rawicz K-20 - - NIE
123 Tomasz Glina rawicz M-30 - - NIE
124 Łukasz Paczkowski Wołów M-30 1 OSP Krzydlina Wielka NIE
125 MARIUSZ FRĄCKOWIAK Milicz M-30 1 KB.LUPUS OLEŚNICA NIE
126 Zakaszewska Alicja Góra K-40 1 - NIE
127 Zbigniew Posacki Lubiąż M-30 1 Niezrzeszony NIE
128 Ewelina Piętak Wrocław K-20 - - NIE
129 Agnieszka Malska Lubin K-50 1 - NIE
130 Wojciech Tomczuk Wołów M-40 1 Wołów Biega NIE
131 Tomasz Błaszczyk Góra M-30 1 Maratończyk góra NIE
132 Arkadiusz Komorowski TRZEBNICA M-20 1 Athletics Team Prusice NIE
133 KAROL KOMOROWSKI Ujeździec Mały M-30 1 KB SUKCES ŻMIGRÓD NIE
134 IRENEUSZ ULATOWSKI Brzeg Dolny M-50 1 - NIE
135 TOMASZ WRÓBEL Wołów M-30 1 - NIE
136 TOMASZ GRZEGORZEWSKI Wołów M-30 - - NIE
137 Dariusz Turkiewicz Wrocław M-40 - Wrocław Marathon Team NIE
138 WIKTOR JANISZEWSKI Milicz M-40 1 Running Team Milicz NIE
139 Tomasz Harwas Wołów M-30 1 NIE
140 Krzysztof Zieniuk Wołów M-30 1 - NIE
141 Aleksandra Kaszuba Zawonia K-20 - - NIE
142 Ireneusz Kociołek Brzeg Dolny M-20 1 AwBD NIE
143 Tomasz Sobczyk Wrocław M-30 - LUKS ŻÓRAWINA NIE
144 Krzysztof Karczyński Wrocław M-40 - 2 Wojskowy Oddział Gospodarczy NIE
145 Piotr JĘDRYSIAK Wrocław M-40 1 2 Wojskowy Oddział Gospodarczy NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K-20 13
K-30 9
K-40 5
K-50 2
K-60 1
M-20 25
M-30 41
M-40 24
M-50 15
M-60 10
Kobiety 30
Mężczyźni 115
Wszyscy 145