Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Klasyfikacja rodzinna
1 Natalia Kołodziej Mikołów Trasa MTB K2 (MTB) - Gomola Trans Airco NIE
2 Maciej Kawala Jaworzno Trasa MTB M3 (MTB) - www.formatuj.pl NIE
3 SŁAWOMIR LIGĘZA Jaworzno Trasa MTB M3 (MTB) - - NIE
4 Andrzej Woźnica Sosnowiec Trasa MTB M3 (MTB) 1 Bike Atelier Team NIE
5 Patrycja Woźnica Sosnowiec Trasa MTB K3 (MTB) 1 Bike Atelier Team NIE
6 Natalia Ostrowska Bieruń Trasa Turystyczna K2 (TT) 1 - NIE
7 Piotr Stolarz Dąbrowa Górnicza Trasa MTB M3 (MTB) - - NIE
8 Ilona Cierpiał Rajsko Trasa Turystyczna K3 (TT) - - NIE
9 Krzysztof Murdza Słubice Trasa MTB M3 (MTB) - FSL VERUS AOK.PL TEAM NIE
10 PAWEŁ STARZYCKI Tychy Trasa Turystyczna M3 (TT) 1 TYCHY NIE
11 Lesław Kula Chmielowice Trasa MTB M3 (MTB) 1 Opolski Klub Rowerowy NIE
12 Michał Grzebinoga brzeszcze Trasa Turystyczna M3 (TT) - Tauron Wydobycie ZG Janina NIE
13 Paweł Sas Sosnowiec Trasa MTB M2 (MTB) 1 GHOSTBIKERS NIE
14 Adrian Woźnica Piekary Śląskie Trasa MTB M2 (MTB) - Grupa Nomax NIE
15 Dariusz Gnat Dąbrowa Górnicza Trasa MTB M4 (MTB) 1 Banimex MTB Team NIE
16 Andrzej Martynowicz Gliwice Trasa MTB M4 (MTB) - - NIE
17 Katarzyna Martynowicz Gliwice Trasa MTB K4 (MTB) - - NIE
18 Krzysztof Panek Bieruń Trasa Turystyczna M3 (TT) 1 - TAK
19 Paweł Morawiecki Chrzanów Trasa Turystyczna M3 (TT) 1 - NIE
20 Jacek Nowak Imielin Trasa MTB M3 (MTB) 1 - NIE
21 Agnieszka Panek Bieruń Trasa Turystyczna K4 (TT) 1 - TAK
22 Tymoteusz Panek Bieruń Trasa Turystyczna - 1 - TAK
23 Maja Dyjecińska Bieruń Trasa Turystyczna - - Dr Dundersztyc Team TAK
24 Mariusz Dyjeciński Bieruń Trasa Turystyczna M3 (TT) 1 Dr Dundersztyc Team TAK
25 Agnieszka Wyderka-Dyjecińska Bieruń Trasa Turystyczna K3 (TT) 1 Dr Dundersztyc Team TAK
26 Krystyna Targiel Bieruń Trasa Turystyczna K3 (TT) - - TAK
27 Marcin Kalita Chełmek Trasa MTB M3 (MTB) 1 - NIE
28 MARCIN PATER Bieruń Trasa Turystyczna M3 (TT) - - TAK
29 Daria PATER Bieruń Trasa Turystyczna - - - TAK
30 Artur Wydra Chorzów Trasa MTB M2 (MTB) - Gomola Trans Airco NIE
31 Krzysztof Czekaj Tychy Trasa MTB M3 (MTB) 1 EKOP Czekaj team MTB TAK
32 Andrzej Guzdek CZECHOWICE-DZIEDZICE Trasa MTB M3 (MTB) 1 - NIE
33 Ewa Czekaj Tychy Trasa Turystyczna K3 (TT) 1 EKOP Czekaj team MTB TAK
34 Piotr Czekaj Tychy Trasa Turystyczna - - EKOP Czekaj team MTB TAK
35 Damian Adamczyk Kwaczała Trasa MTB M1 (MTB) 1 SCHC Team Chrzanów NIE
36 Michał Antosz Bieruń Trasa Turystyczna M2 (TT) 1 TTA Bieruń NIE
37 Michał Wójcik Tarnowskie Góry Trasa Turystyczna M3 (TT) - - NIE
38 Marek Kubuszok Świętochłowice Trasa MTB M4 (MTB) 1 POLART NUTRAXX TEAM NIE
39 Michał Barczyk Świętochłowice Trasa MTB M2 (MTB) 1 Gomola Trans Airco NIE
40 Paweł Pabich Zawiercie Trasa MTB M3 (MTB) 1 Sengam Sport Racing Team NIE
41 Adam Dziuk MYSZKÓW Trasa MTB M3 (MTB) 1 Sengam Sport Racing Team NIE
42 Szymon Mondry Bieruń Trasa MTB M3 (MTB) 1 - NIE
43 Aleksandra Czekaj Tychy Trasa Turystyczna K2 (TT) 1 EKOP Czekaj team MTB TAK
44 Grzegorz Smaczyński Dąbrowa Górnicza Trasa MTB M2 (MTB) 1 Banimex MTB Team NIE
45 Krystian Holewa Lędziny Trasa MTB M2 (MTB) 1 TTA Bieruń TAK
46 Kamil Ścierski Bieruń Trasa Turystyczna M2 (TT) - - NIE
47 Roman Targiel Bieruń Trasa Turystyczna M3 (TT) - - TAK
48 Szymon Długajczyk Lędziny Trasa Turystyczna - - - TAK
49 Kornelia Sosna Bieruń Trasa Turystyczna K4 (TT) 1 - TAK
50 Jan Porwit Bieruń Trasa Turystyczna M2 (TT) 1 - NIE
51 Ania Wajzer Zawiercie Trasa MTB K2 (MTB) 1 Sengam Sport Racing Team NIE
52 Szymon Chromik Czechowice Dziedzice Trasa Turystyczna M2 (TT) 1 POLART NUTRAXX TEAM NIE
53 Bogusław Stokfisz Bieruń Trasa Turystyczna M3 (TT) 1 bieruniok NIE
54 Zbigniew Zając Piekary Śląskie Trasa Turystyczna M4 (TT) 1 - NIE
55 Teresa Zając Piekary Śląskie Trasa Turystyczna K4 (TT) 1 - NIE
56 KAROL KASPROWIAK Gliwice Trasa MTB M4 (MTB) 1 EuroBike Kaczmarek Elektric Team NIE
57 Beata Krenzel Lędziny Trasa Turystyczna K2 (TT) 1 KU AZS WSZOP NIE
58 Katarzyna Sosna Bieruń Trasa Turystyczna - 1 ASTORIA ACTIVE TEAM TAK
59 Adam Sosna Bieruń Trasa Turystyczna M2 (TT) 1 ASTORIA ACTIVE TEAM TAK
60 Adam Hantulik Tychy Trasa MTB M2 (MTB) 1 - NIE
61 Arkadiusz Ogaza Bieruń Trasa Turystyczna M2 (TT) 1 ASTORIA ACTIVE TEAM NIE
62 Andrzej Wieczorek Chełm Śląski Trasa Turystyczna M4 (TT) 1 - NIE
63 Arkadiusz Wilk Bojszowy Trasa Turystyczna M3 (TT) 1 - TAK
64 Agata Wilk Bojszowy Trasa Turystyczna K3 (TT) 1 - TAK
65 inez Wilk Bojszowy Trasa Turystyczna K1 (TT) 1 - TAK
66 Inga Wilk Bojszowy Trasa Turystyczna - - - TAK
67 Tomasz Bednarz Bieruń Trasa Turystyczna M3 (TT) 1 KMT Team NIE
68 Michał Barzycki Bieruń Trasa Turystyczna M2 (TT) 1 KMT Team NIE
69 Katarzyna Bednarz Bieruń Trasa Turystyczna K3 (TT) 1 KMT Team NIE
70 Ireneusz Stiller Zabrze Trasa MTB M3 (MTB) - POLART NUTRAXX TEAM NIE
71 Bogusław Noworyta Piotrowice Trasa MTB M3 (MTB) 1 itun.pl NIE
72 Mariusz Tarnawski Oświęcim Trasa MTB M2 (MTB) 1 itun.pl NIE
73 Marcin Żurawik Jaworzno Trasa MTB M3 (MTB) 1 MM Bike Team NIE
74 Gabriela Malina Bieruń Trasa Turystyczna K4 (TT) - - NIE
75 Adam Knop Katowice Trasa MTB M3 (MTB) 1 Aegon Cycling Team NIE
76 Alicja Danaj-Knop Katowice Trasa MTB K3 (MTB) 1 Aegon Cycling Team NIE
77 Piotr Ścierski Bieruń Trasa Turystyczna M4 (TT) - - NIE
78 Piotr Staniszewski Będzin Trasa MTB M3 (MTB) - Bikehead Mtb Team NIE
79 Grzegorz Pietrzyński Katowice Trasa MTB M4 (MTB) 1 Aegon Cycling Team NIE
80 Tomasz Wiesław Kubik Tychy Trasa MTB M4 (MTB) 1 - NIE
81 Paweł Mieszczak Dąbrowa Górnicza Trasa MTB M3 (MTB) - BIKEHEAD MTB TEAM TAK
82 Oskar Gabryel Rajsko Trasa MTB M1 (MTB) - PassionBike Oświęcim NIE
83 Tomasz Kubik Tychy Trasa MTB M1 (MTB) 1 - NIE
84 Mietek Berezik Zakopane Trasa MTB M4 (MTB) - Gomola Trans Airco NIE
85 Daniel Trubiłowicz Tychy Trasa MTB M2 (MTB) 1 - NIE
86 Krawczyk Józef Bieruń Trasa Turystyczna M4 (TT) 1 Błyskawica TAK
87 Bartłomiej Krawczyk Bieruń Trasa Turystyczna - - Błyskawica TAK
88 Barbara Cichocka-Krawczyk Bieruń Trasa Turystyczna K3 (TT) 1 Błyskawica TAK
89 Florian Krawczyk Bieruń Trasa Turystyczna - - Błyskawica TAK
90 Krzysztof Łukasik Tychy Trasa MTB M4 (MTB) 1 - NIE
91 Karol Lewandowski Rajsko Trasa Turystyczna M1 (TT) - - NIE
92 mariusz gajak Dąbrowa Górnicza Trasa MTB M3 (MTB) 1 BANIMEX MTB TEAM NIE
93 Dawid Żółty Tychy Trasa MTB M2 (MTB) 1 - NIE
94 Tadeusz Liszka Tychy Trasa Turystyczna M4 (TT) - Gomola Trans Airco NIE
95 Jacek Sufin Gliwice Trasa MTB M4 (MTB) - Gomola Trans Airco NIE
96 ROMAN SOSNA Dąbrowa Górnicza Trasa MTB M4 (MTB) - BANIMEX MTB TEAM NIE
97 Maciej Pitach dabrowa gornicza Trasa MTB M2 (MTB) - Bike Atelier Team NIE
98 Piotr Viscardi Bierun Trasa MTB M4 (MTB) - - TAK
99 Romuald Mikołajczyk Katowice Trasa MTB M4 (MTB) 1 NUDEL TEAM NIE
100 Beata Banasiewicz Świętochłowice Trasa MTB K4 (MTB) 1 NUDEL TEAM NIE
101 Aleksander Mieszczak Częstochowa Trasa MTB M3 (MTB) - BIKEHEAD MTB TEAM TAK
102 Paweł Porwit Bieruń Trasa Turystyczna M2 (TT) 1 - NIE
103 Rafał Kubiak Piekary Śląskie Trasa Turystyczna M4 (TT) 1 - NIE
104 Jarosław Szkuć Tarnowskie Góry Trasa MTB M3 (MTB) 1 ATAK SPORT C67 RACING TEAM NIE
105 Józef Wybraniec Mysłowice Trasa MTB M2 (MTB) - Aegon Cycling Team NIE
106 Michał Ficek Mysłowice Trasa MTB M2 (MTB) - Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team NIE
107 Marcin Rasztabiga Zawiercie Trasa MTB M3 (MTB) 1 Sengam Sport Racing Team NIE
108 MATEUSZ DZIADEK Brenna Trasa MTB M2 (MTB) - GOMOLA TRANS AIRCO NIE
109 Paweł Witkoś Bieruń Trasa MTB M3 (MTB) - - NIE
110 Grzegorz Kalman Oświęcim-Babice Trasa Turystyczna M3 (TT) 1 - NIE
111 Grzegorz Waśkowski Knurów Trasa Turystyczna M3 (TT) 1 - NIE
112 Remigiusz Chomiuk rybnik Trasa MTB M1 (MTB) - - NIE
113 Paweł Skorupa Tychy Trasa MTB M2 (MTB) - Warsztat Formy DO:ST:AR:TU NIE
114 Tomasz Musioł Tychy Trasa MTB M2 (MTB) - Gomola Trans Airco NIE
115 Tadeusz Skwarczyński Tychy Trasa MTB M2 (MTB) - Gomola Trans Airco NIE
116 Michał Rudnow Mysłowice Trasa Turystyczna M3 (TT) 1 - NIE
117 Kamil Strzelczyk Katowice Trasa MTB M2 (MTB) - OEX Team NIE
118 KRZYSZTOF ELWART Luszowice Trasa MTB M2 (MTB) 1 SCHC TEAM Chrzanów NIE
119 Dominika Wiedemann Tychy Trasa Turystyczna K3 (TT) 1 - NIE
120 Wojciech Gruszczyński Łaziska Górne Trasa MTB M3 (MTB) 1 - NIE
121 ROMAN BADURA Bytom Trasa MTB M3 (MTB) - Rowerowy Bytom-Rowerek NIE
122 Andrzej Rudoba Tychy Trasa MTB M3 (MTB) 1 Tychy NIE
123 Grzegorz Mzyk Lędziny Trasa MTB M3 (MTB) - JCI TEAM /40-LATEK TYCHY TAK
124 Katarzyna Mzyk Lędziny Trasa Turystyczna K3 (TT) - 40-LATEK TYCHY TAK
125 Lidia Wycisk rybnik Trasa MTB K4 (MTB) - Sport Profit Team Wrocław NIE
126 Janusz Mzyk Tychy Trasa MTB M4 (MTB) - JCI TEAM/40-latek Tychy TAK
127 Edyta Mróz Tychy Trasa MTB K3 (MTB) 1 - NIE
128 Wojciech Stol Bojszowy Trasa MTB M1 (MTB) 1 DSR Author Pszczyna NIE
129 Damian Kotwica Katowice Trasa MTB M2 (MTB) - Aegon Cycling Team NIE
130 ŁUKASZ JAWORSKI Wysoka Trasa Turystyczna M3 (TT) 1 - NIE
131 Jacek Piątek Dębica Trasa MTB M4 (MTB) - DKK Gryf Dębica NIE
132 Patryk Chomiuk rybnik Trasa MTB M2 (MTB) - - NIE
133 TERESA STUKATOR Tychy Trasa Turystyczna K4 (TT) - 40-latek Tychy NIE
134 Krzysztof Górny Katowice Trasa MTB M3 (MTB) 1 - NIE
135 Krystian Filipiak Mikołów Trasa MTB M3 (MTB) - - NIE
136 Szymon Karwat Bieruń Trasa MTB M2 (MTB) - GOMOLA TRANS AIRCO NIE
137 Tomasz Dygacz Katowice Trasa MTB M2 (MTB) - DMG CYCLO TRENER TEAM NIE
138 Szymon Stokfisz Bieruń Trasa Turystyczna M1 (TT) 1 bieruniok NIE
139 Arkadiusz Heder Lędziny Trasa MTB M2 (MTB) - - NIE
140 TOMASZ HEJDUK Tychy Trasa MTB M3 (MTB) 1 - NIE
141 Paweł Łukasik Lędziny Trasa MTB M3 (MTB) 1 - NIE
142 Michał Libiszewski Wyry Trasa MTB M3 (MTB) - - NIE
143 Edyta Mieszczak Częstochowa Trasa Turystyczna K2 (TT) - BIKEHEAD MTB TEAM TAK
144 Przemek Bar Siemianowice Śląskie Trasa MTB M2 (MTB) - - NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
K1 (MTB) 0
K1 (TT) 1
K2 (MTB) 2
K2 (TT) 4
K3 (MTB) 3
K3 (TT) 9
K4 (MTB) 3
K4 (TT) 5
M1 (MTB) 5
M1 (TT) 2
M2 (MTB) 25
M2 (TT) 8
M3 (MTB) 33
M3 (TT) 15
M4 (MTB) 14
M4 (TT) 6
Kobiety 31
Mężczyźni 113
Wszyscy 144