Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna
1 Piotr Krych Wrocław - - Nokia Cycling Team
2 Mateusz Macuda głuszyca - 1 Strefa MTB Głuszyca
3 Justyna Pokorska Łomnica - 1 Strefa MTB Głuszyca
4 Mariusz Łazanowski głuszyca - 1 Strefa MTB Głuszyca
5 Krzysztof Gefert Świebodzice - - NO MERCY
6 Arkadiusz Kuna Wrocław - - Mitutoyo Dema PWR Team
7 Adam Rogala Gryfów Śląski - 1 IM-Motion Team Wrocław
8 MARCIN ZAWADA Wałbrzych - - -
9 Piotr Andrejków Kowary - - salice MKS 11 Jelenia Góra
10 Magdalena Łapczyńska Jelenia Góra - - Salice MKS 11 Jelenia Góra
11 Arek Błachut Brzeźnica - - SGR Srebrna Góra
12 Emil Bisek Wałbrzych - - KKW Superior Wałbrzych
13 DareuSGR Młotek Przyłęk - 1 ŻABA. :)
14 Robert Rutkowski grzmiaca - 1 GTR CUBE
15 Mariusz Kostasz głuszyca - 1 STREFA MTB GŁUSZYCA
16 Izabella Paluszek głuszyca - 1 -
17 Bogdan Krupiński Świdnica - - -
18 Łukasz Krawczyk Dzierżoniów - 1 -
19 ANDRZEJ MULARCZYK Wałbrzych - 1 SOWIETEAM
20 Sylwester Molski głuszyca - 1 Strefa MTB Głuszyca
21 Sebastian Łaskawski Namysłów - - -
22 Iwona Kurczab Ząbkowice Śląskie - 1 SGR Srebrna Góra
23 Grzegorz Mroczkowski Bielawa - - -
24 Krzysztof Głowacki Dzierżoniów - 1 -
25 Szymon Krzysztofczyk Srebrna Góra - - SGR Srebrna Góra
26 Jacek Urban Oława - 1 -
27 Roman Marczuk Wałbrzych - 1 SOWIE Team
28 Marek Zglejszewski głuszyca - 1 -
29 ŁUKASZ CHOWAŃSKI Wrocław - - Strefa MTB Głuszyca
30 Daniel Warmillo Boguszów Gorce - 1 KKW Superior etixx Walbrzych
31 Bartłomiej Kotlarski Wrocław - 1 -
32 Marek Ardelli Wysoka - - -
33 Piotr Turek Lubin - - -
34 Mikołaj Dziewa Bardo - - SGR Srebrna Góra
35 Marcin Przewłocki Jelenia Góra - - -
36 Bernard Malwic głuszyca - 1 SOWIE TEAM
37 Jarosław Igras głuszyca - 1 -
38 Olaf Sztymala Wałbrzych - - -
39 Przemek Koralewski Świdnica - - -
40 Tomasz Mądry Warszawa - 1 -
41 Piotr Szczypka Pieszyce - 1 Xtri Team
42 Paweł Rozdolski Jelcz-Laskowice - - UKS MOTO Jelcz-Laskowice
43 Wojciech Żołyński Zielona Góra - 1 Sulima Rowery Team
44 Marcin Duszak Jelcz-Laskowice - - TMIP MTB TEAM
45 Andrzej Apanasewicz Walim - 1 MTB Walim
46 Robert Kopeć Wałbrzych - 1 -
47 Roman Głód głuszyca - 1 strefa mtb Głuszyca
48 RADOSŁAW OPIŁKA Dzierżoniów - - -
49 Tomasz Juranek Bystrzyca Kłodzka - 1 -
50 Dariusz Zalewski Wałbrzych - 1 -
51 Krzysztof Wardzała Świebodzice - 1 -
52 Dominik Waligóra głuszyca - 1 Cranberry Team
53 Michał Grzeszczak Wrocław - 1 TORQ
54 Krzysztof Szary Wałbrzych - 1 Sowie Team
55 Dawid Czarnecki Wrocław - - Bez Śniadania
56 Rafał Moczulski Legnica - 1 CYKLON PROAL TEAM
57 Mariusz Wereszczynski Mieroszów - - -
58 Piotr Starczukowski Wałbrzych - - MTB VOTUM TEAM
59 Tomasz Stefański Bielawa - - -
60 Paweł Sobczyński Niedźwiedzica - 1 SOWIETEAM
61 Wojciech Szlichta Bielawa - - -
62 Piotr Lech Wołczyn - 1 -
63 Grzegorz Mazur Zielona Góra - - Sulima Rowery Team
64 Bogdan Kwinta Dzierżoniów - 1 -
65 Wojciech Walczak Wrocław - - MODECO MTB TEAM
66 BOLESŁAW ZAGÓRSKI Wrocław - - ADEX BIKE TEAM WROCŁAW
67 Krzysztof Hetnar Wrocław - - -
68 KRZYSZTOF KUPIEC Bielawa - - LINCOLN ELECTRIC BESTER BIKE TEAM BIELAWA
69 Mateusz Kowalski Stare Bogaczowice - - -
70 Antoni Bańdura Bardo - - nadleśnictwo Bardo
71 Maciej Kosmala Wałbrzych - - -
72 Kazimierz Chowański głuszyca - 1 Strefa MTB Głuszyca
73 Marcin Chłądowicz Bielawa - 1 Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
74 Ryszard HUPAJŁO Bukowiec - - -
75 Krzysztof Kotus Bielawa - - -
76 Joanna Drzygała głuszyca - 1 -
77 Tomasz Jakubiec Strzelin - - STS EXTREME
78 Paweł Heś Wrocław - - MODECO MTB TEAM
79 Waldemar Kończak Burkatów - - -
80 Andrzej Prus CHWAŁOWICE - 1 SGR Srebrna Góra
81 Rafał Wójcik Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
82 Grzegorz Szczepański Bielawa - 1 DREAM-BIKE.PL BIELAWA
83 Norbert Słowiński Dzierżoniów - 1 k2fullsport.pl
84 Mateusz Kurzawa Radków - - -
85 Krzysztof Kosiński Dzierżoniów - - -
86 Marcin Kwiecień Wałbrzych - - -
87 Rafał JANKOWSKI Smolec - - TOYOTA NOWAKOWSKI
88 Szymon Lis Wrocław - - Daleko Jeszcze?
89 Sebastian Horodecki Ścinawka Średnia - - -
90 Łukasz Rachwalski Cieszyn - - -
91 Andrzej Zieliński Lubin - 1 XTRABIKE.PL
92 Marcin Słomski Poznań - 1 -
93 Dariusz Baran Strzelin - - STS EXTREME
94 MONIKA STRYCHAR Wrocław - 1 Mitsubishi Materials MTB Team
95 GRZEGORZ STRYCHAR Wrocław - 1 Mitsubishi Materials MTB Team
96 Anna Rozdolska Jelcz-Laskowice - - UKS MOTO JELCZ-LASKOWICE
97 PIOTR Kunigowski Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
98 Jan Dubas Bielawa - - Lincoln Electric Bester Bike Team Bielawa
99 Roman Skowroński Bielawa - - -
100 Sebastian Grześkowiak Solec Wielkopolski - - Euro Bike Kaczmarek Electric Team
101 Grzegorz Szyszka Wrocław - - Im Motion Team Wrocław
102 Marek Śledziona Ruszów - - Road Racing Team
103 Wojciech Wojnowski głuszyca - 1 CRANBERRY TEAM
104 Tomasz Gościewicz Radwanice - - Wolny Strzelec
105 GRZEGORZ CEBULSKI Zielona Góra - - Sulima Rowery Team
106 Marcin Marszałek Zielona Góra - - Sulima Rowery Team
107 Rafał Bryś Świdnica - 1 -
108 Andrzej Ciuraszkiewicz Wrocław - 1 Orzeł7
109 Mariusz Kamiński Smolec - 1 Molto MTB Team
110 ANDRZEJ DROZD Wrocław - 1 Mitsubishi Materials MTB FUN
111 Ewelina Ortyl Wrocław - - Twomark Sport Specialized Team
112 Artur Jarczok Jugowice - 1 MTB WALIM
113 Artur Jarczok Jugowice - - MTB WALIM
114 Grzegorz Grzesiak Wrocław - 1 -
115 Dariusz Gac Wałbrzych - - -
116 Grzegorz Sierpiński Wrocław - 1 MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM
117 Łukasz Walewski Wrocław - - -
118 Gracjan Krzemiński Polanica Zdrój - 1 Mitsubishi Materials MTB Team
119 Zbigniew Maślanka 5 - - -
120 Paweł ZARCZUK Wrocław - 1 INSS-POL MTB TEAM
121 Szczepan Kuś Wrocław - 1 INSS-POL MTB Team
122 Marcin Lorenc Piechowice - 1 Mitsubishi Materials MTB Team
123 Piotr Mojeścik Wałbrzych - - -
124 Grzegorz Lis Wrocław - - MODECO MTB TEAM
125 Łukasz Mendera Bardo - - -
126 Mateusz Kulaszewicz Walim - 1 SOWIETEAM
127 Paweł Perkowski Oława - 1 MTB VOTUM TEAM
128 Artur Galik Wrocław - 1 MITSUBISHI MATERIALS MTB TEAM
129 Bartosz Prekiel Wrocław - 1 MODECO MTB TEAM
130 Hubert Wojciechowski Chojnice - 1 -
131 Rafał Adamczyk Wrocław - 1 IM-Motion Kross Team
132 Vena Hornych Hronov - - Mtb Trilogy- Kupkolo.cz
133 DOMINIK POKRYWKA Srebrna Góra - - SGR Srebrna Góra
134 Dorota Wizner Wrocław - - Adex Bike Team Wrocław
135 Arkadius Gross Fischbach - - GTR CUBE
136 DARIUSZ POROŚ Wrocław - - ROMET RACING TEAM
137 Paweł Ozga Lubin - 1 Molto MTB Team
138 Joanna Ceglarek Zagórze Śląskie - 1 SOWIE TEAM
139 Bartłomiej Żytkiewicz Głuszyca Górna - 1 Ekipa Rozkręt
140 Krzysztof Paluszek głuszyca - 1 Sklep Rowerowy Bike Finger
141 Mirosław Berdzik Wrocław - - Im-Motion Kross Team
142 Paweł Biczysko Wrocław - - Nokia Cycling Team
143 Katarzyna Wrzeszcz Wrocław - - Im-Motion Kross Team
144 Katarzyna Rynkowska Wrocław - - Drużyna Szpiku
145 Artur Stępniak Wrocław - 1 Nokia Cycling Team
146 Adrian Czerwonka Bielawa - 1 REDMANN Dzierżoniów SERWIS HYDRAULIKI SIŁOWEJ
147 František Žilák Police nad Metují - - Koná - Cyclingpoint
148 DANIEL GUSZCZAK Wałbrzych - - Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
149 Jacek Sztandera Wrocław - - Osadkowski Team
150 RADOSŁAW NACKOWSKI Jedlina Zdrój - 1 MINI
151 Dawid Markiel Srebrna Góra - 1 SGR Srebrna Góra
152 Elżbieta Wolff Wałbrzych - - -
153 Andrzej Malisiewicz Wałbrzych - - -
154 Piotr Kurczab Ząbkowice Śląskie - - SGR SREBRNA GÓRA
155 bartek sokol Wrocław - - MODECO MTB
156 Paweł Ignasiak Świdnica - 1 QUEST TEAM
157 Joanna Ignasiak Świdnica - - QUEST TEAM
158 Piotr Krzęć Walim - 1 -
159 Jan Madej głuszyca - 1 -
160 waldek jarosz wroclaw - - -
161 Bartosz Kołakowski Sompolno - - -
162 Mateusz Krawczyk Dzierżoniów - 1 -
163 Artur Marzec Bielawa - 1 Lincol Electric bester bike team Bielawa
164 Jakub Wyrodek Nowa Ruda - - Nokia Cycling Team
165 Dariusz Moroch Wałbrzych - - Kuna Team


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 14
Mężczyźni 151
Wszyscy 165