Zapisz się na zawody
Zaloguj się i zapisz na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna Powiat Górowski
1 MARCIN SOBAŃSKI Góra MINI M3 1 DGR RACING TEAM TAK
2 Kuba Tarońt Góra MŁODZIEŻOWY MŁODZIK 1 DGR Racing Team TAK
3 Marcin Andrynowski Góra MINI M1 1 DGR RACING TEAM TAK
4 Łukasz Andrynowski Lipowiec MINI M1 1 DGR RACING TEAM TAK
5 Janusz Tumiłowicz Góra MINI M4 1 DGR RACING TEAM TAK
6 Wojciech Jachimczyk Góra MINI M2 1 DGR RACING TEAM TAK
7 Robert Świętek sława MINI M4 1 AMBIT Racing Team NIE
8 Miron Toboła Leszno MINI M4 1 AMBIT Racing Team NIE
9 PIOTR KRĘŻEL Warszawa MINI M2 1 DGR RACING TEAM TAK
10 Dominik Frąckowiak Nietążkowo MINI M2 1 Orzeł Lipno NIE
11 Marcin JURKÓW Leszno MINI M3 1 C&C PARTNERS/DGR RACING TEAM NIE
12 Mirosław Raburski Leszno MINI M5 1 AMBIT Racing Team NIE
13 Szymon Skibiński Góra MŁODZIEŻOWY MŁODZIK 1 DGR Racing Team TAK
14 Witold Banaszak Oporówko MINI M3 1 KLIMA LESZNO TEAM NIE
15 Krzysztof Łuczak Leszno MINI M4 1 REAL 64 STO NIE
16 Michał KAŹMIERCZAK Leszno MŁODZIEŻOWY JUNIOR 1 REAL 64-STO NIE
17 Arkadiusz TIETZ Leszno MEGA M4 1 lkk team NIE
18 piotr janus Leszno MINI M4 1 PSS Pozytywnie Zakręceni NIE
19 małgorzata janus pioterek Leszno MINI K3 1 PSS Pozytywnie Zakręceni NIE
20 Bartłomiej Kapała Święciechowa MINI M3 1 - NIE
21 Artur Woziński LIPNO MINI M2 1 AMBIT Racing Team NIE
22 Marcin Nowak Śmigiel MINI M3 1 Orzeł Lipno NIE
23 FILIP ZDONEK Leszno MINI M3 1 Orzeł Lipno NIE
24 Adam Baksalary Leszno MINI M3 1 STREFASPORTU.PL NIE
25 Andrzej BRZECHWA Śrem MINI M6 1 Śmigło Osieczna NIE
26 Artur Walkowiak Wyciążkowo MINI M4 1 EURO-ROWER.PL NIE
27 Jakub Walkowiak Wyciążkowo MŁODZIEŻOWY MŁODZIK 1 LIKE TEAM NIE
28 Andrzej Formanowski Leszno MINI M2 1 Ambit Racing Team NIE
29 Sebastian Bassa Krzemieniewo MINI M2 1 KLIMA LESZNO TEAM NIE
30 Małgorzata Frąckowiak Leszno MINI M2 1 Impol Wieniawa NIE
31 Grzegorz Żyliński SWIECIECHOWA MINI M3 1 - NIE
32 Jacek Dudar Leszno MINI M4 1 REAL 64-STO NIE
33 łukasz mularczyk rawicz MINI M3 1 bike rawicz NIE
34 Ania Zagrobelna LIPNO MINI K2 1 AMBIT Racing Team NIE
35 Maciej Błaszyk Krzemieniewo MEGA M2 1 Euro -Rower.pl NIE
36 ARKADIUSZ MAJORCZYK Osieczna MINI M4 1 Woleos Companeros NIE
37 Izabela MAJORCZYK Osieczna MINI K3 - Woleos Companeros NIE
38 Adam Sroczyński Leszno MINI M4 1 PSS Pozytywnie Zakręceni NIE
39 WOJCIECH PIECZYŃSKI Osieczna MINI M5 1 Śmigło Osieczna NIE
40 Kacper Bartkowiak Kąkolewo MŁODZIEŻOWY MŁODZIK 1 - NIE
41 Bartosz Twardowski Leszno MINI M3 - ONNINEN AND-NOVA TEAM NIE
42 Iwona Chyła Leszno MINI K3 1 REAL 64-STO NIE
43 Bartosz Lisiecki Góra MINI M3 1 DGR RACING TEAM TAK
44 Paweł Czecholiński Poniec MINI M4 1 Orzeł Lipno NIE
45 Marcin Włodarczyk Wilkowice MINI M3 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE
46 Piotr Kubiak Dariusz Kubiak LIPNO MINI M4 1 ORZEŁ LIPNO NIE
47 Bartosz Wieloch Góra MINI M3 1 DGR RACING TEAM TAK
48 MARCIN JABŁOŃSKI Włoszakowice MINI M3 1 - NIE
49 WALDEMAR PRZYBYLSKI Śrem MINI M4 - - NIE
50 Adam Wiśniewski Leszno MINI M2 1 AMBIT Racing Team NIE
51 PIOTR MYSZKOWSKI Cieszyn MINI M3 1 - NIE
52 Radosław Formanowski Wilkowice MINI M3 1 Ambit Racing Team NIE
53 Grzegorz Brzechwa Strzyżewice MINI M5 1 Bikefun-Leszno NIE
54 Marcin Woziwodzki rawicz MINI M4 1 - NIE
55 Mateusz Woziwodzki rawicz MŁODZIEŻOWY MŁODZIK 1 - NIE
56 Paweł Matykiewicz Leszno MEGA M5 1 LKK Leszno NIE
57 PAWEŁ CIEŚLIŃSKI Wilkowice MINI M3 - CIESIÓŁKA TEAM NIE
58 Paweł Konieczny Osieczna MEGA M3 1 EURO-ROWER.PL NIE
59 Marcin Marciniak Krzywiń MINI M2 1 EURO-ROWER.PL NIE
60 ŁUKASZ MARCINIAK Leszno MINI M3 1 EURO-ROWER.PL NIE
61 Aleksander Jęsiek Leszno MINI M5 1 CIESIÓŁKA TEAM NIE
62 Bartosz Bednarczyk Śmigiel MINI M2 1 ŚTC ŚMIGIEL NIE
63 Robert Samoląg Leszno MINI M3 1 ŚTC Śmigiel NIE
64 MICHAŁ KOWALEWSKI Leszno MINI M6 1 SPINKO Leszno NIE
65 PATRYK MULLER Zbąszyń MINI M3 - DT4YOU MTB TEAM NIE
66 Przemysław Kosowicz Gostyń MINI M3 1 Kosowicz Team NIE
67 MATEUSZ TOMASZEWSKI Leszno MINI M3 1 KLIMA LESZNO TEAM NIE
68 Konrad Konkol Miastko MINI M3 1 Orzeł Lipno NIE
69 Karol Włodarczak Śmigiel MINI M3 1 ŚTC ŚMIGIEL NIE
70 ARTUR BOROWSKI Garzyn MEGA M2 1 - NIE
71 Bartosz Browarczyk Śrem MINI M4 1 - NIE
72 Przemysław Skorupka Leszno MINI M2 1 RP 2015 NIE
73 Andrzej Rzepa Wolsztyn MINI M4 1 Woleos Companeros NIE
74 Kamil Owczarz Dąbcze MINI M1 1 AMBIT Racing Team NIE
75 Karolina Kosowicz Gostyń MŁODZIEŻOWY JUNIORKA 1 - NIE
76 Joanna Kowalczyk Nowy Lubosz MINI K2 1 EURO-ROWER.PL NIE
77 Łukasz Nowak Czernina MINI M3 1 DGR RACING TEAM TAK
78 BARTOSZ WOLNY Leszno MINI M3 1 SPINKO LESZNO NIE
79 Marek Jakubowski Leszno MINI M3 1 REAL 64-STO NIE
80 Michał MOTEK Leszno MINI M2 1 KLIMA LESZNO TEAM NIE
81 Tomasz Kuik Leszno MEGA M3 1 EURO-ROWER.PL NIE
82 Mikołaj Kosowicz Gostyń MINI M2 1 GKR Gostyń NIE
83 Dariusz Ratajczak Dolsk MINI M4 1 PGR DOLSK NIE
84 Maciej Mania Leszno MEGA M3 - LKK TEAM NIE
85 Marcin Mikolajczak Bojanowo MINI M3 1 - NIE
86 Jerzy Nogała Leszno MINI M4 1 Metabo TORA Bike NIE
87 Grzegorz Gumiński GLINKA MINI M3 1 - TAK
88 Marcin Intek Nowy Tomysl MINI M3 1 Hunters Team MTB NIE
89 Zenon Szoplik Leszno MINI M4 1 - NIE
90 Artur Janik Leszno MINI M3 1 Ambit Racing Team NIE
91 Konrad Danek Klonówiec MŁODZIEŻOWY JUNIOR 1 Orzeł Lipno NIE
92 MAREK STRZELECKI Lubin MINI M3 1 BIKE TEAM DGP NIE
93 Arkadiusz Milewski Robakowo MINI M3 1 PSS Pozytywnie Zakręceni NIE
94 Marcin Sołtysiak LIPNO MINI M3 1 LIKE TEAM NIE
95 Mirosław Pleskot Leszno MEGA M5 1 Orzeł Lipno NIE
96 Szymon Wasiołka Leszno MINI M2 1 Orzeł Lipno NIE
97 Andrzej Szymański Dolsk MINI M4 1 PGR DOLSK NIE
98 DANUTA WOŹNIAK Leszno MINI K3 1 - NIE
99 Piotr Polowczyk Folwark MINI M3 1 - NIE
100 Dariusz Walczak Leszno MINI M5 1 PSS Pozytywnie Zakręceni NIE
101 Marcin Goc Głogów MINI M3 1 - NIE
102 Adrian Orzechowski Głogów MINI M4 1 - NIE
103 Sebastian Szerszeń Leszno MINI M3 1 SPINKO Leszno NIE
104 ANDRZEJ NAWROCKI Leszno MINI M4 1 35 PLUS NIE
105 Konrad ZDZIABEK Śmigiel MINI M3 1 ŚTC ŚMIGIEL NIE
106 Kazimierz Ratajczak Dolsk MINI M4 1 PGR DOLSK NIE
107 Witold Walczak Swarzędz MINI M4 1 Onninen And-Nova TEAM NIE
108 BARTOSZ TWARDOWSKI Leszno MINI M3 - ONNINEN AND-NOVA TEAM NIE
109 Marcin Brzozowski Leszno MINI M3 1 SPINKO LESZNO NIE
110 Łukasz Zimmer Leszno MINI M3 1 RP 2015 NIE
111 Waldemar Jendrzejczak Leszno MINI M4 1 EURO-ROWER.PL NIE
112 Roman Wójcik Leszno MINI M5 1 - NIE
113 Konrad Antkowiak Leszno MINI M2 1 EURO-ROWER.PL NIE
114 Wiktor Dominiczak Kościan MŁODZIEŻOWY JUNIOR 1 - NIE
115 Robert Rzeźniczak Głogów MINI M4 1 Budstyl NIE
116 PRZEMYSŁAW RATAJCZAK Leszno MINI M2 1 METABO TORA BIKE NIE
117 Marek Wawrowski Leszno MINI M3 1 SPINKO LESZNO NIE
118 Damian Ratajczak Dolsk MINI M2 1 PGR DOLSK NIE
119 Andrzej Ratajczak Dolsk MINI M5 1 PGR DOLSK NIE
120 ANDRZEJ SKORUPSKI Kąkolewo MINI M5 1 smigło osieczna NIE
121 Łukasz Zielony Bełcz Wielki MŁODZIEŻOWY JUNIOR 1 DGR RACING TEAM TAK
122 Paweł Samol Włoszakowice MINI M4 1 - NIE
123 Mateusz Kaczmarek Leszno MINI M3 1 k3projekt.pl NIE
124 Mikołaj Poloch Bukówiec Górny MEGA M2 1 Kołownik Włoszakowice NIE
125 DARIUSZ DROBNIAK Leszno MEGA M4 1 STREFASPORTU.PL NIE
126 Przemysław Papież Leszno MEGA M3 1 STREFASPORTU.PL NIE
127 KAROL KRÓLIKOWSKI Leszno MINI M4 - - NIE
128 Robert Furmańczak Leszno MINI M4 1 EURO-ROWER.PL NIE
129 Paweł Wasiński Kąkolewo MEGA M2 1 STREFASPORTU.PL NIE
130 Wojciech Czudak rawicz MINI M2 - - NIE
131 Kacper Szłapka Karolewko MINI M2 1 R-TEAM RYDZYNA NIE
132 Przemysław Frąckowiak Leszno MEGA M3 1 STREFASPORTU.PL NIE
133 Rafał Głuszak Leszno MEGA M4 1 STREFASPORTU.PL NIE
134 BRONISŁAW SIKORA Leszno MINI M6 1 ŚMIGŁO OSIECZNA NIE
135 Piotr Budzeń Leszno MINI M4 1 Impol Wieniawa NIE
136 Piotr Grochowy radomicko MINI M3 1 ASGO Team NIE
137 Jakub Bordecki Święciechowa MINI M2 1 - NIE
138 Piotr Chyła Leszno MŁODZIEŻOWY JUNIOR 1 Real 64-sto NIE
139 Daniel Dudziński Leszno MINI M3 1 FEBE & REAL TEAM NIE
140 grzegorz napierała Bolechówko MINI M6 1 Goggle Pro Active Eyewear NIE
141 Marek Migdał Wrocław MINI M3 1 METABO TORA BIKE NIE
142 Lucjan BURA Leszno MINI M6 1 KLIMA LESZNO TEAM NIE
143 Władysław BODNAR BORÓWIEC MEGA M5 1 Śmigło Osieczna NIE
144 Anna Danilewicz Sulęcin MINI K3 1 GReeN Bike MTB Team TAK
145 Maciej Richter Leszno MEGA M3 1 STREFASPORTU.PL NIE
146 Jarosław Rokosiewicz dobramysl MINI M5 1 śmigło osieczna NIE
147 Krzysztof ZALESIŃSKI Leszno MINI M3 - STREFASPORTU.PL TAK
148 Tomasz Jaz Góra MINI M4 1 - TAK
149 PRZEMYSŁAW MIKOŁAJCZAK Góra MINI M3 1 DGR RACING TEAM TAK
150 Przemysław Szłapka Karolewko MINI M4 1 R-TEAM RYDZYNA NIE
151 Marcin Kowalczyk Nowy Lubosz MINI M2 1 EURO-ROWER.PL NIE
152 Tomasz Dyrsowicz Góra MINI M3 1 DGR RACING TEAM TAK
153 Maksymilian Malcherek Święciechowa MŁODZIEŻOWY MŁODZIK 1 Real 64-sto NIE
154 Krzysztof Malcherek Święciechowa MEGA M4 1 Real 64-sto II NIE
155 Michał KOSOWICZ Gostyń MINI M4 1 Kosowicz Team NIE
156 Paweł Buchar Osetno MINI M2 1 DGR RACING TEAM TAK
157 RAFAŁ MAGDZIAK Leszno MINI M3 1 Woleos Companeros NIE
158 Tomasz Kobus Góra MINI M3 - DGR RACING TEAM TAK
159 Robert Budnik Góra MINI M3 1 ---- TAK
160 Sylwia Tumiłowicz Góra MŁODZIEŻOWY JUNIORKA 1 DGR RACING TEAM TAK
161 Zdzisław Wasiołka Leszno MEGA M5 1 SPINKO LESZNO NIE
162 PIOTR JAMRÓG Polkowice MINI M3 1 - NIE
163 Hubert Karyś Góra MINI M6 - - TAK
164 KRYSTIAN ROZWALKA LIPNO MINI M1 1 Like Team NIE
165 Mariusz Chyła Kąkolewo MEGA M4 1 REAL 64-STO II NIE
166 Daniel HUZAR Góra MINI M3 - DGR RACING TEAM TAK
167 JERZY JANASZAK Krzywin MINI M6 1 GKR Gostyń NIE
168 Łukasz RAUHUT Leszno MINI M2 1 RP 2015 NIE
169 BARTOSZ KRYSMAN Kościan MEGA M3 1 ŚTC Śmigiel NIE
170 PIOTR KRYSMAN Leszno MEGA M2 1 EURO-ROWER.PL NIE
171 PAWEŁ KOŁOSIONEK Leszno MINI M3 1 R-TEAM RYDZYNA NIE
172 Wiesław Prozorowski Leszno MEGA M4 1 Ambit Racing Team NIE
173 Wojciech Tycner Krzysztof Horla Przybyszewo MINI M2 - - NIE
174 Szymon Sędzik rawicz MINI M3 1 Pozytywnie Zakręceni NIE
175 Michał Andrzejewski Wilkowice MINI M2 1 REAL 64-STO NIE
176 Bartosz Samborski Góra MINI M2 1 - TAK
177 MIROSŁAW MIKOŁAJCZAK Leszno MINI M4 1 REAL 64-STO NIE
178 Adam Dudziak Leszno MINI M2 1 GALIBIER - BIKEFUN TEAM NIE
179 Jerzy Sochacki Sława. MINI M4 1 - NIE
180 Dominik Łagoda Kąkolewo MINI M3 1 - NIE
181 Waldemar Łukaszkiewicz Starkowo MEGA M5 1 Orzeł Lipno NIE
182 Paweł Gilewski Zielona Góra MINI M3 - - NIE
183 Monika Gilewska Zielona Góra MINI K3 - - NIE
184 Wojciech Puślecki Gostyń MINI M3 1 GKR Gostyń NIE
185 Adam Marciniak Gostyń MINI M3 1 EURO-ROWER.PL NIE
186 Andrzej Skiba Leszno MEGA M3 - LKK Team NIE
187 Piotr RATAJCZAK Jezierzyce Kościelne MINI M4 1 orzeł lipno NIE
188 Tomasz Paradowski Głogów MINI M4 1 - NIE
189 Bartosz Wujczak Michał Stachowski Leszno MEGA M2 1 REAL 64-sto NIE
190 Karol Kuik Leszno MINI M3 1 EURO-ROWER.PL NIE
191 Darek Markiewicz LIPNO MINI M3 1 MW INVEST TEAM NIE
192 Wojciech Wujczak LIPNO MINI M3 1 MW INVEST TEAM NIE
193 Przemyslaw Rozwalka GONIEMBICE MINI M2 1 MW INVEST TEAM NIE
194 Marta Rozwalka GONIEMBICE MINI M1 1 MW INVEST TEAM NIE
195 Adam Kedzia Śmigiel MINI K3 1 MW INVEST TEAM NIE
196 Adrian Kazmierczak smigiel MINI M1 1 MW INVEST TEAM NIE
197 Mariusz Majchrzak Leszno MINI M4 1 - NIE
198 Konrad STANIEWSKI GRONÓWKO MINI M3 1 FEBE&REAL TEAM NIE
199 Łukasz Dembski rawicz MEGA M3 1 EURO-ROWER.PL NIE
200 Hanna Dembska rawicz MEGA K 1 EURO-ROWER.PL NIE
201 Robert Mrugalski rawicz MINI M3 - - NIE
202 Fryderyk Gorlas Śmigiel MINI M2 1 EURO-ROWER.PL NIE
203 Marcin Nowak Leszno MŁODZIEŻOWY MŁODZIK 1 R-Team Rydzyna NIE
204 Bartosz Andrzejczak Klonówiec MINI M2 1 - NIE
205 Mirosław Idziak Koscian MINI M3 1 MW INVEST GRUP NIE
206 Michał Stachowski Leszno MEGA M2 1 REAL 64-sto NIE
207 KAMIL KOWALSKI Leszno MINI M2 1 - NIE
208 DOMINIK ZEH Leszno MINI M3 1 EURO-ROWER.PL NIE
209 Jarek CZEKAJ Leszno MEGA M4 1 REAL 64-Sto II NIE
210 Tomasz Soszyński Krzywiń MINI M3 1 EURO-ROWER.PL NIE
211 JAKUB JANKOWIAK Leszno MINI M3 1 EURO-ROWER.PL NIE
212 Arkadiusz Kaczmarek Strzyżewice MINI M3 1 - NIE
213 Bartosz Pieścikowski Poznań MINI M2 1 ZGRUPKA LUBOŃ NIE
214 Karol Kuik Poznań MINI M3 - EURO-ROWER.PL NIE
215 krzysztof paterka gora MEGA M4 1 Lkk Team NIE
216 Jędrzej Quoos Leszno MINI M3 1 Impol Wieniawa NIE
217 BARTOSZ ROKOSIEWICZ dobramyśl MINI M2 1 - NIE
218 Mirosław Kajoch Leszno MINI M3 1 GALIBIER - BIKEFUN TEAM NIE
219 Waldemar Kajoch Leszno MINI M3 1 GALIBIER - BIKEFUN TEAM NIE
220 Tomasz SZEIBE Leszno MINI M3 1 - NIE
221 Krzysztof Czerwiński Głogów MINI M3 1 ZG RUDNA NIE
222 Michał Szulczyński Kościan MINI M2 1 PSB MAG-MIR NIE
223 Justyna Konopczyńska Krzywiń MINI K3 1 EURO-ROWER.PL NIE
224 MARCIN MOSTOWSKI Kościan MINI M1 1 Orzeł Lipno NIE
225 MAGDALENA SOSZYŃSKA Krzywiń MINI K3 1 EURO-ROWER.PL NIE
226 Maciej Michalski Gostyń MINI M3 1 GKR Gostyń NIE
227 Łukasz Skrzypczak Leszno MINI M3 1 Pozytywnie Zakręceni NIE
228 SZYMON SOBIERAJSKI Bukówiec Górny MINI M1 1 kołownik włoszakowice NIE
229 ŁUKASZ STAWIŃSKI Kąkolewo MINI M2 1 ŚMIGŁO OSIECZNA NIE
230 marcin chatlinski Leszno MINI M3 1 - NIE
231 Grzegorz Marciniak Głogów MINI M2 1 TEAM MTB PARKIETEX NIE
232 Natalia Fiebig Leszno MINI K2 1 --- NIE
233 Tomasz Mrówczyński Zielona Góra MINI M4 1 - NIE
234 Krzysztof Kubiak LIPNO MINI M3 1 Orzeł Lipno NIE
235 Ryszard Bróździński Poznań MEGA M5 1 Goggle Pro Active Eyewear NIE
236 ARKADIUSZ ŁATA RYDZYNA MINI M3 1 R-TEAM RYDZYNA NIE
237 Arkadiusz Samol Leszno MINI M4 - - NIE
238 Tomasz Ratajczak Leszno MINI M5 1 METABO TORA BIKE NIE
239 ERNEST KĘDZIORA Krzemieniewo MINI M2 1 FEBE & REAL TEAM NIE
240 Wojciech Białasik Leszno MINI M3 1 EL-TIM-LESZNO NIE
241 JACEK SUDA WSCHOWA MEGA M4 1 EL-TIM-LESZNO NIE
242 Przemek Zaczkiewicz Niechlów MINI M3 1 DGR RACING TEAM TAK
243 Szymon Białasik Leszno MŁODZIEŻOWY JUNIOR 1 EL-TIM-LESZNO NIE
244 BARTOSZ PATALAS Siedlec MINI M3 1 SEVEN - Perceptus MTB Team NIE
245 Jarosław Dawidziak Leszno MEGA M4 1 AMBIT RACING TEAM NIE
246 SŁAWOMIR FORMANOWSKI Leszno MINI M4 1 AMBIT Racing Team NIE
247 RYSZARD FURMANIAK Kiełpiny MINI M3 1 SEVEN - Perceptus MTB Team NIE
248 Joanna CIEKAŃSKA Leszno MINI K3 1 35PLUS NIE
249 KUBA KUBALA Leszno MINI K3 1 35PLUS NIE
250 Ewelina Mielcarek - Szymańska Osieczna MINI K3 - PSS Pozytywnie Zakręceni NIE
251 Robert Drozdowski Jerzmanowa MINI M4 1 Team MTB Parkietex NIE
252 Tomasz Tęgi Leszno MEGA M3 1 Real 64sto II NIE
253 Tomasz Kęsicki Leszno MEGA M2 1 LIKE TEAM NIE
254 Konrad Leśniewski WSCHOWA MINI M3 1 - NIE
255 Marcin Czekaj Leszno MEGA M4 1 REAL 64-STO II NIE
256 Mateusz MOCEK Leszno MINI M3 1 MM-FOTO.eu NIE
257 Hubert Żaba Góra MINI M2 1 DGR RACING TEAM TAK
258 Michał Ruszczyński Gołanice MINI M2 1 PSS Pozytywnie Zakręceni NIE
259 Dominik Rosa Miejska Górka MINI M3 1 Bike Rawicz NIE
260 Piotr Pawlak Kościan MEGA M2 1 EL-TIM LESZNO NIE
261 Zbigniew Marciniak Głogów MINI M4 1 - NIE
262 Remigiusz Wawrzyniak Leszno MINI M3 1 PSS Pozytywnie Zakręceni NIE
263 Zdzisław Binkowski Śrem MEGA M5 1 - NIE
264 KINGA RATAJCZAK Jezierzyce Kościelne MŁODZIEŻOWY JUNIORKA 1 ORZEŁ LIPNO NIE
265 dawid wojciechowski Leszno MŁODZIEŻOWY JUNIOR 1 64sto REAL NIE
266 PATRYK JANKOWSKI Śmigiel MEGA M3 1 ŚTC Śmigiel NIE
267 BERNARD MATUSZAK Śmigiel MEGA M3 1 ŚTC ŚMIGIEL NIE
268 Tomasz Grondal Leszno MINI M2 - METABO TORA BIKE NIE
269 Radosław Łata RYDZYNA MINI M4 1 R-TEAM RYDZYNA NIE
270 TOMASZ GRABARA Święciechowa MINI M3 1 EL-TIM LESZNO NIE
271 KAMIL ŁATA RYDZYNA MINI M1 1 R-Team NIE
272 Monika Otulakowska Poznań MINI K2 1 Zgrupka Luboń NIE
273 EWA MICHALSKA Polkowice MINI K2 1 - NIE
274 Krzysztof Skorliński Leszno MEGA M4 1 lkk team NIE
275 Tomasz Wołyński Poznań MEGA M2 1 Fogt Bikes NIE
276 Rafał DZIEDZIC Polkowice MINI M4 1 Budstyl NIE
277 Dawid Kowalczyk Leszno MŁODZIEŻOWY MŁODZIK 1 REAL 64-sto NIE
278 PIOTR JANIK Łobez MINI M5 1 ONNINEN AND-NOVA TEAM NIE
279 Patryk Kruszniewicz Poznań MINI M2 1 Zgrupka Luboń NIE
280 Andrzej Janik Leszno MINI M4 1 ONNINEN AND-NOVA TEAM NIE
281 PAWEŁ KRECZETOWSKI WSCHOWA MINI M2 1 - NIE
282 Paweł Majorczyk Leszno MINI M3 - Woleos Companeros NIE
283 Emilian Pajzert Leszno MŁODZIEŻOWY JUNIOR 1 REAL 64-STO NIE
284 Robert Syc Leszno MEGA M3 1 REAL 64-STO NIE
285 Dawid Marcinkowski LIPNO MINI M2 1 MV INVEST GRUP NIE
286 Robert Kurdyła Szczecin MINI M4 1 Metabo Tora Bike NIE
287 Łukasz Majorczyk Leszno MINI M3 1 Woleos Companeros NIE
288 KRZYSZTOF KUBAŚ Wolsztyn MINI M3 1 SEVEN - Perceptus MTB Team NIE
289 Przemyslaw Nalewaj Leszno MEGA M2 1 REAL 64-sto II NIE
290 Przemysław Łukaniuk Góra MINI M4 - DGR RACING TEAM TAK
291 Adam Kończak Polkowice MINI M5 1 ACTIVE LIFE POLKOWICE NIE
292 Bożena Wiśniewska Polkowice MINI K3 1 ACTIVE LIFE POLKOWICE NIE
293 MARTYNA SZUDRA Leszno MŁODZIEŻOWY MŁODZICZKA 1 LKS SZAWER LESZNO NIE
294 Marcin Matuszwski Góra MINI M3 - Maratończyk Góra TAK
295 Maciej Płatek Leszno MINI M3 - SPINKO LESZNO NIE
296 Aleksander Dehmel Złotoryjsko MEGA M5 1 Goggle Pro Active Eyewear NIE


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
JUNIOR 8
JUNIORKA 3
K 1
K2 5
K3 13
M1 9
M2 11
M2 43
M3 13
M3 95
M4 12
M4 47
M5 8
M5 12
M6 7
MŁODZICZKA 1
MŁODZIK 8
Kobiety 24
Mężczyźni 272
Wszyscy 296