Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Kategoria Opłata Drużyna Jestem sołtysem Który raz startujesz w Biegu Warciańskim? Narodowość
1 Zbigniew Karaszewski Poznań - 1 ZaDyszka NIE 2 polska
2 Agnieszka Jastrząbek Łódź - 1 EVErRUN NIE 1 polska
3 KRZYSZTOF LEWANDOWSKI Łódź - - RYSIOTEAM NIE 2 Polska
4 Ewa Hajzer Łódź - 1 EVErRUN NIE 1 Polska
5 Krzysztof Jaworski Łódź - 1 EVErRun NIE 1 Polska
6 Izabela Koralewska Borysławice Kościelne - - kobietkibiegaja.pl NIE 2 Polska
7 Kamil Janiak Koło - 1 Starsprings NIE 1 Polska
8 Monika Sochacka Koło - - - NIE 1 polska
9 Marta Sieradzka Łódź - 1 EVErRUN NIE 1 polska
10 Monika Winnicka Łódź - 1 EVErRUN NIE 1 POLSKA
11 Joanna Wojtczak Koło - - - NIE 1 Polska
12 Jarosław Kruk Łódź - 1 EVErRUN NIE 1 Polska
13 Aleksandra Kruk Łódź - - EVErRUN NIE 1 Polska
14 DARIUSZ WEJDMAN Łódź - 1 EVErRUN NIE 1 POLSKA
15 Aneta OKUŃSKA WEJDMAN Łódź - 1 EVErRUN NIE 1 POLSKA
16 KAROL SZYMAŃSKI Poznań - 1 TOPFARM NIE 1 polska
17 Agata Sasin- Borys Łódź - 1 EVErRUN NIE 1 Polska
18 Agata Kozłowska Pabianice - 1 - NIE 1 Polska
19 Magdalena Ulrichs Łódź - - EVErRUN NIE 1 polska
20 Jakub Antosik Sieradz - 1 Sieradzbiega.pl NIE 1 Polska
21 Ewelina Pacholska Ruszków Pierwszy - 1 Fire Team NIE 1 Polska
22 Joanna Kaźmierczak Zgierz - 1 EVErRUN NIE 1 Polska
23 Przemysław Pacholski Ruszków Pierwszy - 1 Fire Team NIE 1 polska
24 Wiesław Szczepaniak Aleksandrów Łódzki - 1 EVErRun NIE 1 polska
25 PRZEMYSŁAW MALICKI Koło - 1 ZEUS NIE 1 POLSKA
26 Ewa Ochmańska Łódź - 1 EVErRUN NIE 2 Polska
27 Marcin Majchrzak Swarzędz - 1 Deloitte Adventure Team NIE 3 PL
28 Adriana Kaźmierczak-Sowa Łódź - - EVErRUN NIE 1 polska
29 MARIUSZ SZAFLIK ŁASK - - Łódź Running Team NIE 2 POLSKA
30 Ewelina Ludwicka Dąbie - - - NIE 1 polska
31 Natalia Krajewska Aleksandrów Łódzki - - - NIE 1 polska
32 Tomasz Kulig Koło - - ZEUS NIE 5 POLSKA
33 Rafał Biliński Koło - 1 ZEUS NIE 1 Polska
34 ARTUR ANDRZEJEWSKI Koło - 1 APTEKA TOPFARM NIE 1 POLSKA
35 MARIUSZ ŻURAWSKI Koło - 1 - NIE 2 Polska
36 JAKUB GRALAK Dąbie - 1 MKS ZRYW DĄBIE NIE 2 Polska
37 MATEUSZ NOWAK Wiewiórczyn - 1 Jastrzębie Łaskie NIE 2 Polska
38 Tomasz Szubert Turek - 1 - NIE 3 polska
39 Mariusz Kasprzak Łódź - 1 Everrun NIE 1 polska
40 JANUSZ LENC Bydgoszcz - - TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ NIE 35 Polska
41 JANUSZ KUCZERSKI Bydgoszcz - - TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ NIE 35 Polska
42 ANDRZEJ KOKORZYCKI Koło - 1 SAINT-GOBAIN SQUAD NIE 5 POLSKA
43 PIOTR PIASKOWSKI Konin - - FINANSER NIE 2 POLSKA
44 Paula Bagińska Kłodawa - - - NIE 2 polska
45 Małgosia Trawkowska Poznań - 1 Night Runners NIE 1 Polska
46 Marcin Żurawik Koło - 1 Saint Gobain SQUAD NIE 2 Polska
47 Czesław Błaszczyk krośniewice - 1 - NIE 4 POLSKA
48 Zbigniew Jamrozik Koło - 1 Kolski Klub Miłośników Biegów Górskich "MORENA DĄBROWICE" NIE 5 POLSKA
49 Dariusz Bagiński Koło - - Maestro CREATIV studio DB NIE 4 Polska
50 Jacek Chmiel Kłodawa - - Kłodawskie Solniczki NIE 1 Polska
51 MICHAŁ GALLUS Włocławek - - WKB Maratończyk NIE 3 polska
52 Beata Hejna Kłodawa - 1 kłodawskie solniczki NIE 2 Polska
53 Hubert Biliński Koło - 1 ZEUS NIE 1 Polska
54 TOMASZ KASPRZYK Konin - 1 ZaDyszka NIE 3 POLSKA
55 TADEUSZ KOLEBUK Turek - 1 - NIE 2 Polak
56 Bartosz Majchrzak Koło - - - NIE 2 PL
57 Alicja Piłka Koło - - Geberit KOŁO NIE 3 Polska
58 Tomasz Mikołajczyk Koło - - - NIE 1 Pol
59 Karol Budynek Koło - - Geberit KOŁO NIE 2 Polak
60 Piotr Szulczewski Koło - - - NIE 2 Polska
61 Bartosz Koralewski Koło - 1 - NIE 2 PL
62 Jacek Nadolski Warszawa - 1 - NIE 1 Polska
63 Marta Zygmunt Koło - 1 MLUKS TRIATHLON KOLO NIE 2 polska
64 Sławomir Zygmunt Koło - 1 MLUKS TRIATHLON KOLO NIE 5 Polska
65 Dariusz Wybrański Domanin - - MKS Zryw Dąbie NIE 3 POLSKA
66 Marcin Łuczak Turek - 1 KB Geotermia Uniejów NIE 1 Polska
67 Rafał Kujawka Koło - - Geberit KOŁO NIE 1 polska
68 Robert Stasiak Turek - - KB GEOTERMIA UNIEJÓW NIE 2 Polska
69 Bartosz Biliński Waki/Kościelec - - Geberit KOŁO NIE 1 Polska
70 SYLWESTER NADOLSKI Konin - 1 START-META KONIN NIE 7 POLSKA
71 Małgorzata Hałas-Batorska Słupca - 1 - NIE 1 polska
72 Konrad Grabarek Dobrzykowice - - Geberit KOŁO NIE 1 polska
73 Stanisław Szal Kalisz - 1 Polska Federacja Taekwon-do NIE 1 Polska
74 Jolanta Szurgot Koło - 1 - NIE 7 polska
75 LUKASZ KUBACKI Konin - 1 - NIE 6 polska
76 jakub jankowiak Konin - - - NIE 2 polska
77 Kamil Radoszewski Ponętów Górny - 1 Biegam bo lubię NIE 2 Polska
78 Ilona Ślusarska Koło - 1 - NIE 1 Polska
79 Elżbieta Zawada Poznań - - Geberit KOŁO NIE 1 Polska
80 Lesław Świerczyński Zgierz - - Geberit Koło NIE 1 Polska
81 Joanna Basińska Gniezno - 1 Gniezno NIE 1 polska
82 Włodzimierz Lebiotkowski Gniezno - 1 Delfin Kłecko NIE 2 polska
83 Jacek Paczkowski Strzelno - 1 Sport i Rekreacja Mogilno NIE 2 Polska
84 BOGUSŁAW MONCZYŃSKI Kalisz - 1 KTK CYKLISTA KALISZ NIE 1 POLSKA
85 Magdalena Zapała Grzegorzew - 1 AZS Poznań NIE 1 Polska
86 Łukasz Ładowski Koło - - SAINT-GOBAIN SQUAD NIE 3 Polska
87 WŁADYSŁAW ANGIEL Laskowice Pomorskie - 1 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ NIE 7 Polska
88 Marta Marszałek Koło - - Geberit KOŁO NIE 2 Polska
89 Marta Pawlak Poznań - 1 gRUNwald Team Poznań NIE 1 Polska
90 Justyna Zielińska Kłodawa - 1 - NIE 1 Polska
91 Paulina Jankiewicz Koło - 1 Fire Team NIE 1 Polska
92 Marlena Sieczkarek Kotunia - 1 - NIE 1 Polska
93 Andrzej Śliwka Ruszków Pierwszy - 1 Fire Team NIE 1 Polska
94 Marek Porosa Czołowo Kolonia - 1 - NIE 3 polska
95 Tomasz Michalak Kłodawa - 1 Fire Team NIE 1 Polska
96 Rafał Karczmarczyk Pabianice - 1 - NIE 1 polska
97 Andrzej Bugajny Koło - - Saint-Gobain Squad NIE 6 Polak
98 Edmund Pilarski Konin - 1 Aktywni Konin NIE 2 Polska
99 Owen O Sullivan Konin - 1 - NIE 2 Irlandia
100 Krystyna Chojnacka sierpc - 1 TKKF Kubus sierpc NIE 4 polska
101 Jacek Bąkowski Konin - - Geberit KOŁO NIE 18 polska
102 Rafał Marek Koło - 1 - NIE 1 Polska
103 Maciej Szajek Koło - - - NIE 1 Polska
104 Rafał Kunicki Powiercie - 1 Huragan Powiercie NIE 4 Polska
105 Cezary Najderek Zalasewo - 1 - NIE 2 polska
106 Kamil Najderek Zalasewo - 1 - NIE 2 polska
107 Anna Blachowska Karnkowo - 1 TOREC Toruń NIE 2 Polska
108 Zbigniew Blachowski Karnkowo - 1 niezrzeszony NIE 2 Polska
109 Maciej Nowacki Koło - - SG SQUAD NIE 1 Polska
110 Marcin Karaszewski Koło - 1 ZaDyszka NIE 1 polska
111 Mariusz Andrzejewski Koło - 1 T-MOBILE RUNNING TEAM NIE 5 Polska
112 Przemysław Zabel Tarnowo Podgórne - 1 OKS Tarnovia NIE 1 POLSKA
113 Tomasz Fabianski Turek - 1 GEOTERMIA UNIEJOW NIE 4 POLSKA
114 Jolanta Jachowicz Koło - 1 - NIE 1 Polska
115 Urszula Jachowicz Koło - 1 - NIE 1 Polska
116 Przemysław Walerjan Koło - 1 BW Kruki NIE 1 Polska
117 Jacek Grzegorzewski Pabianice - 1 djjacek.com NIE 1 Polska
118 Patryk Hańćka Pabianice - 1 djjacek.com NIE 1 Polska
119 Mariusz Tarkowski Piotrków Kujawski - 1 - NIE 1 Polska
120 Dariusz Frątczak Osiek Mały - 1 - NIE 1 Polska
121 Martyna Zgierska Koło - - - NIE 2 polska
122 Marcin Położyński Konin - 1 - NIE 1 Polska
123 Tomasz Cichy Koło - 1 brak NIE 2 polska
124 DARIUSZ KOKOT Konin - 1 KB Aktywni Konin NIE 3 Polska
125 Ulka Czeberak Słupca - 1 - NIE 1 polska
126 Eryk Skąpski Słupca - 1 - NIE 1 polska
127 Tomasz Skąpski Słupca - 1 - NIE 1 polska
128 Fabian MZYK Orzesze - 1 Geberit KOŁO NIE 1 polska
129 ANDRZEJ NOWINOWSKI Turek - 1 KB Geotermia Uniejów NIE 1 polska
130 Tomek Zając ultimasport.pl TIMING - - nie cierpie chodzic po górach NIE 1 PL
131 Marcin Jasiński Koło - 1 Smurfit Kappa Adventure Team NIE 1 Polska
132 Maciej Kujawa Koło - 1 MALINOWA MAMBA TEAM NIE 1 polska
133 Krzysztof Nowacki Koło - 1 XXX NIE 3 POLSKA
134 Paulina Szałańska Kłodawa - 1 Kłodawskie Solniczki NIE 2 Polska
135 Piotr Mederski Baranowo - 1 ZaDyszka NIE 2 Pl
136 Ireneusz Jałoza Regimin - - ZaDyszka NIE 2 polska
137 Konrad Madej Koło - - Zadyszka NIE 1 PL
138 Norbert Haliżak wieluń - - ZaDyszka NIE 2 Polska
139 Janusz Karaszewski Konin - 1 ZaDyszka NIE 3 Polska
140 ROBERT SERAFIŃSKI Konin - 1 KB Aktywni Konin NIE 3 POLSKA
141 SŁAWOMIR SULSKI Konin - 1 KB Aktywni Konin NIE 1 POLSKA
142 Małgorzata Kowalska Konin - 1 ZaDyszka NIE 2 POLSKA
143 Krzysztof Broż Koło - 1 projektowakb.pl NIE 1 Polska
144 MARKUS MEIER Koło - 1 MLUKS TRIATHLON KOŁO NIE 6 PL
145 MARCIN MEIER Koło - 1 MLUKS TRIATHLON KOŁO NIE 3 pl
146 Piotr Mikołajczak Darnowo - 1 Nadodrze Powodowo NIE 3 Polska
147 ŁUKASZ MENDYKA Środa Wielkopolska - 1 KB Aktywni Środa Wlkp. NIE 1 POLSKA
148 Tomasz Brett Koło - 1 MLUKS Triathlon NIE 28 POLSKA
149 Iwona Werner Malanów - - KKB FINISZ KALISZ NIE 10 POLSKA
150 Czesław Werner Malanów - - FLORIAN CHOJNICE TAK 10 POLSKA
151 Piotr Werner Malanów - - MARATON TUREK NIE 5 POLSKA
152 Robert Werner Malanów - - TEAM WERNER NIE 2 POLSKA
153 Paulina Cyniak Łódź - - - NIE 1 polska
154 KATARZYNA TROJANOWSKA Dobrów - 1 SG SQUAD NIE 3 Polska
155 Mariusz Adamkiewicz Koło - 1 Malinowa Mamba NIE 20 Polska
156 NORBERT WOJCIECHOWSKI Gniezno - 1 Altom Gniezno NIE 3 Polska
157 Grzegorz Mójta Koło - 1 Malinowa Mamba Team NIE 4 Polska
158 PIOTR GRENZ Bydgoszcz - - TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ NIE 35 POLSKA
159 ZBIGNIEW CIERŻNICKI Bydgoszcz - 1 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ NIE 7 POLSKA
160 WŁADYSŁAW ANGIEL Bydgoszcz - 1 TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ NIE 3 POLSKA
161 Artur Ciepłucha Tumidaj - 1 Sieradzbiega.pl NIE 2 polska
162 Szymon Obalka Sieradz - 1 sieradzbiega.pl NIE 2 Polska
163 ANDRZEJ BONAWENTURCZAK krośniewice - 1 STOWARZYSZENIE INTEGRACJA NIE 7 POLSKA
164 Janina Rosińska Pabianice - - - NIE 25 POLSKA
165 Marcin Żyliński Koło - 1 - NIE 1 polska
166 Przemysław Przywarty Konin - 1 ZaDyszka NIE 2 polska
167 HANNA WASILEWSKA GOLINA - 1 KB WARTKO NIE 1 POL
168 Artur Zawadzki Warszawa - 1 ZaDyszka NIE 7 Polska
169 Waldemar Nowakowski Dobrów - 1 Awikar NIE 2 Polska
170 KATARZYNA KRUPIŃSKA Koło - 1 KOBIETYBIEGAJĄ.PL NIE 2 POLSKA
171 Damian Ostrzycki Włocławek - 1 Vectra Włocławek NIE 4 Polska
172 ZUZANNA HAJDRYCH KLECZEW - 1 - NIE 5 POLSKA
173 LECH JERZY HAJDRYCH KLECZEW - 1 - NIE 7 POLSKA
174 Andrzej Kowalski Poznań - 1 - - - Polska
175 WALDEMAR KUBICKI Konin - 1 - NIE 2 polska
176 Jakub Wiśniewski Konin - 1 OD-NOWA Poradnia Dietetyczna NIE 2 Polska
177 Arkadiusz Legoń Poznań - - ZaDyszka NIE 2 Polska
178 Mariusz Becelewski Słupca - 1 - NIE 3 POLSKA
179 Beata Becelewska Słupca - 1 - NIE 3 POLSKA
180 Wiktor Mańkowski Izbica Kujawska - 1 - NIE 1 Polska
181 Kamil Zięba Chełmno - 1 - NIE 1 polska
182 Bartosz Grzymski Ceradz Dolny - 1 - NIE 1 Polska
183 Aneta Turalska sierpc - 1 tkkf Kubuś sierpc NIE 3 Polska
184 Rafał Walkowiak Konin - 1 AKVO Dystrybucja NIE 1 polska
185 ADRIAN MORALEWSKI Konin - 1 KB Aktywni Konin NIE 1 POL
186 Magdalena Przesławska Wągrowiec - 1 ZaDyszka NIE 1 POLSKA
187 Marcin Wróblewski Łódź - 1 EVErRUN NIE 1 Polska
188 Patryk Małecki Koło - - saint-gobain squad NIE 2 polska
189 Marek Cyniak Łódź - 1 EVErRUN NIE 1 Polska
190 Marcin Kołdyka Poznań - 1 poznanbiega.pl NIE 4 Polska
191 PRZEMEK GŁUCHOWSKI Żychlin - - - NIE 2 POLSKA
192 MAREK URBAN Konin - 1 Szanuj Bieniszew NIE 4 polska
193 Jakub Perkowski Koło - - - NIE 2 Polska
194 Szczepan Stawczyk Radomsko - 1 - NIE 1 polska
195 Przemysław Jesiołowski Żychlin - - - NIE 1 polska
196 ANDRZEJ CZECHOROWSKI Posada - - MARATHON TEAM KONIN NIE 3 POLSKA
197 Dawid Krzyżanowicz Babiak - - - NIE 4 Polska
198 Patryk Sipa Poznań - 1 Rgilewka Powiercie NIE 1 Polska
199 ANDRZEJ PACZKOWSKI sierpc - - - NIE 3 Polska
200 Jacek Andrzejewski Konin - - Marathon Team Konin NIE 2 polska
201 Rafał Porosa Przedecz - - - NIE 3 polska
202 rafał Gradomski wrząca wielka - - - NIE 3 polska
203 Patryk Heliński Olszówka - 1 - NIE 2 Polska
204 Tomasz Wasiak Poznań - 1 Tata Kuby i Patryka NIE 2 polska
205 JERZY SMUG Konin - 1 KONIN NIE 15 POLSKA
206 Marcin Bielecki Ruszków Pierwszy - - - NIE 1 Polska
207 Paweł Lewandowski Konin - 1 - NIE 1 polska
208 Leszek Świątek Kłodawa - - Kłodawskie Solniczki NIE 2 Polska
209 Michał RUTKOWSKI Łódź - 1 - NIE 1 polska
210 Jędrzej Bartnicki Sieradz - 1 Sieradzbiega.pl NIE 1 POLSKA
211 Dariusz Kubiak Koło - - chaszczabeu NIE 3 Polska
212 Zbigniew Kubiak Koło - - chaszczabeu NIE 5 Polska
213 Mirosław Wilczewski Konin - - - NIE 1 POLSKA
214 Mariusz Trzmielewski Konin - 1 - NIE 3 Polska
215 Jacek Gnysiński Sieradz - 1 sieradzbiega.pl NIE 3 POLSKA
216 Katarzyna Zapała Grzegorzew - - - NIE 1 polska
217 Zygmunt Wojciechowski GOLINA - 1 OFF-TRAIL KONIN NIE 1 POLSKA
218 Anna Kladzińska Poznań - 1 - NIE 1 polska
219 Piotr Sajna Słupca - 1 - NIE 1 Polska
220 Arkadiusz Kantanista Konin - 1 - NIE 1 PL
221 Łukasz Spachacz Gniezno - 1 Biegnę dla Oli NIE 1 Polska
222 Henryk Marek Warszawa - - - NIE 0 Polska
223 bożena Frydrych Polska - - - NIE 1 Polska
224 Tomasz Machiński Gniezno - 1 Gniezno i okolice biegają NIE 2 polska
225 Bartłomiej Budziński Włocławek - 1 - NIE 1 Polska
226 Paweł Felcenloben ŁASK - 1 Jastrzębie Łaskie NIE 2 polska
227 Leszek Żuchowski ŁASK - - Jastrzębie Łaskie NIE 10 polska
228 Michał Kubiak Anielin Swędowski - 1 ProTri NIE 2 Polska
229 Agata Nowak Osiek Mały - 1 - NIE 1 Polska
230 JACEK MARCINIAK Konin - 1 UKS Strzelec Konin NIE 2 POLSKA
231 Krystian Szabelski Konin - 1 UKS Strzelec Konin NIE 1 Polska
232 WIOLETTA BRZYCHCY Konin - 1 UKS STRZELEC Konin NIE 2 polska
233 JANUSZ GNIEWKOWSKI Konin - 1 UKS Strzelec Konin NIE 2 Polska
234 Marcin Gronostaj Konin - 1 - NIE 2 polska
235 Wojciech Woźniak Grzegorzew - 1 TopRUN NIE 2 polska
236 Justyna Woźniak Zabłocie - 1 TopRUN NIE 1 polska
237 Joanna Jamrozik Koło - - Kolski Klub Miłośników Biegów Górskich "MORENA DĄBROWICE" NIE 2 Polska
238 Magdalena Groszyk Dąbie - 1 Fire Team NIE 1 Polska
239 Maciek Cierniewski ŁASK - 1 - NIE 1 polska
240 Tomasz Bagrowski Lądek - 1 - NIE 1 Polska
241 BARTOSZ ROSZEWSKI Głogowiec - 1 Biegający na Wzniesieniach NIE 1 POLSKA
242 Agnieszka Antczak Łódź - 1 Biegacz Nowosolna NIE 1 Polska
243 Ewa Sypuła Poznań - - - NIE 1 polska
244 Piotr Burchard Łódź - 1 biegacz nowosolna NIE 1 Polska
245 TOMASZ STASZEWSKI Łódź - 1 BIEGACZ NOWOSOLNA NIE 2 Polska
246 Mateusz Rachubiński Ślesin - 1 UKS Strzelec Konin NIE 2 Polska
247 Justyna Wałowska Dęby Szlacheckie - 1 - NIE 1 Polska
248 Paweł Mioducki GOLINA - 1 ŁKS Strzelec Konin NIE 1 Polska
249 Wiktor Kujawa Kościelec - 1 KL Lechia Gdańsk NIE 3 Polska
250 Krzysztof Lipski Paprotnia - 1 - NIE 2 POLSKA
251 Krzysztof Nawrocik Strzałkowo - 1 - NIE 2 POLSKA
252 IRENA SZUMIŃSKA GOLINA - 1 KB Wartko NIE 3 Polska
253 Lidia Brynkiewicz Stryków - 1 Biegający na Wzniesieniach NIE 1 polska
254 Piotr Forma Osiedle Niewiadów - 1 Biegający na Wzniesieniach NIE 1 Polska
255 Julian Żaromiński Łódź - 1 biegacz nowosolna NIE 1 Polska
256 Marcin Piechota Brzeźno - 1 UKS Strzelec Konin NIE 1 Polska
257 Mariusz Mikołajczyk Turek - 1 KB GEOTERMIA UNIEJÓW NIE 2 POLAK
258 Tadeusz Łaszkiewicz Koło - 1 Mluks Triathlon Koło NIE 8 polska
259 Artur Król Słupca - 1 - NIE 1 Polska
260 Tomasz Garzeł Rakoniewice - 1 - NIE 3 Polska
261 Maciej Trojnarski Puszczykowo - 1 - NIE 1 POLSKA
262 Marek Zakrocki Powiercie - 1 - NIE 5 Polska
263 ANDRZEJ BŁASZCZYK WARTKOWICE - - KB Geotermia Uniejów NIE 4 Polska
264 Wojciech Maciejewski Konin - 1 KB Aktywni Konin NIE 30 Polska
265 Anna Szafrańska Hilerowo - 1 - NIE 1 polska
266 Tomasz ZAWADZKI Lubień kujawski - 1 bez klubu NIE 1 polska
267 Łukasz Ochota Ozorków - 1 - NIE 1 Polska
268 Jakub Ochota Ozorków - 1 - NIE 1 Polska
269 KAROLINA FURMAŃCZAK Lusówko - 1 TOPFARM NIE 1 polska
270 Marek Pecyna Koło - 1 - NIE 1 Polska
271 Robert Bagiński Kościelec - 1 Wood-Mizer NIE 1 Polska
272 Paweł Lipowski ŁASK - 1 - NIE 1 Polska
273 EWA Jagielska Otwock - - LKS OMEGA KLESZCZÓW NIE 1 POLSKA
274 Paweł LEWANDOWSKI Włocławek - 1 - NIE 1 Polska
275 Kamil Szady KRAMSK - 1 - NIE 2 POLSKA
276 Mariusz Danielewski Zławieś Wielka - 1 Drużyna szpiku NIE 1 Polska
277 Wojtek Górniak Koło - 1 - NIE 2 polska
278 Kacper Kubicki Grzegorzew - - - NIE 8 Polak
279 Piotr Wroński Regimin - 1 ZaDyszka NIE 2 Polak
280 PIOTR SZYMAŃSKI KLECZEW - - OSiR Kleczew NIE 4 polska
281 Sebastian Strapagiel Koło - 1 - NIE 3 Polska
282 Maciej Pawlak Konin - 1 MPEC - KONIN NIE 2 POLSKA
283 Sławomir Furmański Krzymów - 1 - NIE 3 POLSKA
284 MARCIN PIETRZAK Uniejów - 1 KB Geotermia Uniejów NIE 3 polska
285 Paweł Młodzieniak Beznazwa - - - TAK 1 Polska
286 Radosław Janiak Łódź - 1 - NIE 2 polska
287 Konrad Piłka Koło - 1 Balls With Power NIE 5 Polska
288 Andrzej Budny Kraśnica-Kolonia - 1 - NIE 3 Polska
289 Marek SZAFONI Turek - 1 - NIE 3 polska
290 Dawid Lewandowski Budzisłąw Stary - - - NIE 1 polska
291 ZDZISŁAW URBAŃCZYK Poznań - 1 SZS "WIELKOPOLSKA" NIE 1 POLSKA
292 Piotr Wróblewski Sieradz - 1 sieradzbiega.pl NIE 2 Polska
293 Grażyna Łechtańska GOLINA - 1 KB Wartko NIE 4 Polska
294 KRZYSZTOF ZEIDLER Gniezno - 1 - NIE 1 POL
295 Adrianna ZEIDLER Gniezno - 1 - NIE 1 POL
296 JAROSŁAW KOWALSKI Błaszki - 1 nie NIE 1 POLSKA
297 Marcin Wojewoda Koło - 1 - NIE 2 Polska
298 Mirosław Antkowiak GOLINA - 1 PZU NIE 20 pl
299 Kazimierz Leśniewski Włocławek - 1 - NIE 4 Polska
300 Paweł Stawicki Babiak - 1 - NIE 1 Polska
301 WOJCIECH SZYMCZAK Łódź - 1 Biegacz Nowosolna NIE 1 Polska
302 KRZYSZTOF WŁODARCZYK Konin - 1 Aktywni Konin Mpec Konin NIE 2 POLSKA
303 Agnieszka Grzelak Kościelec - 1 - NIE 1 POLSKA
304 Roman Owocki Września - 1 KB KOSYNIER WRZEŚNIA NIE 1 Polska
305 Andrzej Tomkowicz Regimin - 1 ZaDyszka NIE 2 polska
306 Iwona Czupryńska Grzegorzew - 1 - NIE 1 POLSKA
307 Tomasz Walczak Koło - 1 Wood-Mizer NIE 5 Polska
308 Michał Siołek Śrem - - TC PCP RUNNERS NIE 1 Polska
309 Mateusz Zieliński Kościelec - 1 - NIE 1 Polska
310 Mikołaj Raczyński Bydgoszcz - 1 - NIE 1 Polska
311 Anna Mostowa-Małecka Łódź - 1 - NIE 1 polska
312 DARIUSZ SZKOBEL Łódź - 1 biegacz nowosolna NIE 1 Polska
313 Piotr Chudzicki Bydgoszcz - 1 TEAMOCHAL NIE 1 Polska
314 ANNA CHOJNACKA-MARYSIAK POWIDZ - 1 - NIE 1 POLSKA
315 RYSZARD KUCAL Koło - 1 Wood-Mizer NIE 2 Polska
316 ŁUKASZ WŁODARCZYK Koło - 1 Wood-Mizer NIE 2 Polska
317 Beata Falkowska Poznań - - Geberit Koło NIE 1 polska
318 Tomasz Koralewski Grzegorzew - - brak NIE 1 Polska
319 Mariusz ANTAS Krzymów - - - NIE 3 Polska
320 Włodzimierz Jachnik Koło - 1 - NIE 1 polska
321 Aneta Kuźniar Łódź - 1 EVErRUN NIE 1 POLSKA
322 Marcin Kuźniar Łódź - 1 EVErRUN NIE 1 POLSKA
323 Robert Filipczak Olszówka - 1 - NIE 1 Polska
324 Mariusz Wolszlegier Koło - 1 Wood-Mizer NIE 1 Polskie
325 IZABELA AUGUSTOWSKA WARTKOWICE - 1 KB Geotermia Uniejów NIE 1 POLSKA
326 MAREK DŁUGOSZ WARTKOWICE - 1 KB Geotermia Uniejów NIE 2 POLSKA
327 Błażej Pawlak Chwalibogowo - 1 CLIP Logistics NIE 1 Polska
328 Marek Obrzeżgiewicz RADZIEJÓW - 1 - NIE 1 Polska
329 Dariusz Twardy Leszno - 1 PGB Sportowa Paczka NIE 1 Polak
330 Sławomir Śliwka Koło - 1 Wood-Mizer NIE 4 Polska
331 GRZEGORZ PAWEŁ NOWAK Olszówka - 1 - NIE 3 Polska
332 Kazimierz Wrzesiński Włocławek - 1 - NIE 6 Polska
333 Tomasz Osterloff Włocławek - - - NIE 3 Polska
334 DOROTA LEWANDOWSKA Strzałkowo - 1 Strzałkowska Grupa Biegowa NIE 1 POLSKA
335 Julian Miśko Ponętów Górny - 1 Wood-Mizer NIE 3 polska
336 ADRIANNA SŁONIEWICZ Koło - 1 - NIE 2 polska
337 Jarosław Dłutkowski Rogowo - 1 ZaDyszka NIE 1 polska
338 Adam Hutek Gąsawa - 1 - NIE 1 polska
339 Agnieszka Hutek Gąsawa - 1 - NIE 1 polska
340 Roman Szczęsny Gąsawa - 1 - NIE 1 polska
341 MACIEJ POPEK Włocławek - 1 - NIE 1 POLSKA
342 Mariusz Wieła Brzeźnio - - sieradzbiega.pl NIE 1 POLSKA
343 Tomasz Czarnecki Warszawa - - - NIE 2 Polska
344 Piotr Protasiewicz Konin - 1 - NIE 2 polska
345 Sebastian Kuty Koło - 1 Malinowa Mamba Team NIE 8 polska
346 MAREK URBAŃSKI Warszawa - 1 - NIE 1 POLSKA
347 Marian Mostowy Łódź - 1 - NIE 1 POLSKA
348 KAROLINA URBAŃSKA Warszawa - 1 - NIE 1 POLSKA
349 Kamil Polanowski Konin - 1 - NIE 1 Polska
350 ZBIGNIEW PORONIN Koło - 1 - NIE 1 Polska
351 Tomasz Jasiewicz Sieradz - 1 sieradzbiega.pl NIE 1 Polska
352 JANUSZ GRZEBSKI Zduńska Wola - - Rajsport Active Anton Team NIE 1 POLSKA
353 Paweł Chlebicz Sieradz - 1 - NIE 1 polska
354 Mateusz Rydzewski Koło - 1 - NIE 2 polska
355 Krzysztof Krupiński Koło - - Malinowa Mamba NIE 6 Polska
356 Dariusz Urbaniak Grzegorzew - 1 - NIE 1 Polska
357 Bartosz Urbaniak Grzegorzew - 1 - NIE 1 Polska
358 Dominik Urbaniak Grzegorzew - 1 - NIE 1 Polska
359 Kamil Żywanowski Koło - 1 Wood-Mizer NIE 1 Polska
360 Przemysław Pronobis Ostrowiec Świętokrzyski - 1 - NIE 2 POLSKA
361 Kacper Świder Zabłocie - - - NIE 1 Polska
362 Marek Wróbel ŁASK - 1 Niezrzeszony NIE 2 POLSKA
363 Paweł Frątczak Koło - 1 Wood-Mizer NIE 1 Polska
364 Dawid Fursa Koło - 1 - NIE 1 Polska
365 Przemyslaw Sołtysiak Koło - 1 Lab-Med Koło NIE 10 Polak
366 Rafał Makuła Konin - 1 KB Wartko NIE 4 Polska
367 Marian Lizik Helenów - 1 - NIE 1 polska
368 Karol Sobkowiak Koło - 1 - NIE 3 polska
369 Marek Zawadzki Helenów - 1 - NIE 1 polska
370 Adam Konopka Łódź - 1 Huragan POWIERCIE NIE 1 Polska
371 Donata Lizik-Zawadzka Helenów - 1 - NIE 1 polska
372 ANNA LIPSKA Paprotnia - 1 - NIE 2 polska
373 Agnieszka Falborska Osiek Mały - 1 UMP biega NIE 2 Polska
374 Tomasz Mruk Przykona - 1 Wood-Mizer NIE 1 polska
375 Fabian Florek Konin - 1 - NIE 2 POLSKA
376 Milena Furmańska Krzymów - 1 - NIE 1 Polska
377 Dariusz Marciniak Koło - 1 Kolo Geberit NIE 1 Polska
378 Zbigniew Krupiński Koło - - - NIE 2 Polska
379 Robert Wachocki GOLINA - 1 - NIE 1 POLSKA
380 Jarosław Wełniński Osówiec - 1 TEAMOCHAL NIE 1 Polska
381 Elżbieta Cybulska Koło - 1 Drużyna Marzeń NIE 1 Polka
382 Marcin Lasota Koło - - Emel Meble NIE 2 Polska
383 Robert Fret Kościelec - 1 Wood-Mizer NIE 1 Polska
384 Maria Borowiecka Włocławek - - - NIE 1 Polska
385 rafał nowicki Koło - 1 niezrzeszony NIE 6 polska
386 Jacek Balicki Łódź - 1 Biegacz Nowosolna NIE 3 Polska
387 Monika Oźminkowska Koło - 1 Drużyna Marzeń NIE 3 polska
388 MACIEJ KANIEWSKI Powiercie - 1 HURAGAN POWIERCIE NIE 2 POLSKA
389 WOJCIECH FURS Koło - 1 HURAGAN POWIERCIE NIE 5 POLSKA
390 Michał Czechowski Warszawa - 1 Esselte NIE 3 Polska
391 Mariusz Kwarciński Koło - 1 MALINOWA MAMBA TEAM NIE 10 Polska
392 Krzysztof Tomaszewski Turek - 1 KB Geotermia Uniejów NIE 15 Polska
393 Joanna Kwarcińska Koło - 1 Drużyna Marzeń NIE 1 Polska
394 Anita Wałecka - Lamprych Koło - - Marzeń NIE 1 Polska
395 Maciej Pietraszak Słupca - 1 - NIE 1 Polska
396 Dariusz Pruśiński Pomarzany - 1 Wood-Mizer NIE 1 Polska
397 LESZEK HĘŚ Gniezno - 1 Velux Gniezno NIE 3 Pol
398 SŁAWOMIR HĘŚ Wasielewko - 1 - NIE 1 pol
399 Jan Wojciechowski Mariampol - 1 brak NIE 2 POLSKA
400 KAMIL MŁYNARZ Łęcznowola - - SKB Kraśnik NIE 1 Polska
401 Piotr Karasiewicz Gniezno - 1 Altom Gniezno NIE 5 Polska
402 Robert Breliński Gniezno - 1 - NIE 1 Polska
403 BARTŁOMIEJ ZIELIŃSKI Mogilno - 1 Sport i Rekreacja Mogilno NIE 1 Polska
404 Marcin Ryłko Bydgoszcz - 1 TEAMOCHAL NIE 1 Polska
405 Amelia Lamprych Koło - - Marzeń NIE 1 Polska
406 Piotr Kaźmierczak Zgierz - - EVErRUN NIE 1 Polska
407 Adrian Biernat Żeromin - 1 - NIE 2 Polska
408 Bartosz Łepecki Warszawa - 1 Accenture NIE 1 polska
409 Krzysztof Krystek Poznań - 1 - NIE 1 Polska
410 Bartosz Grodzicki Włocławek - - - NIE 1 Polska
411 Andrzej Krzyścin Szczytniki Duchowne - 1 ALTOM Gniezno NIE 5 Polska
412 Mikołaj Świder Koło - - chaszczabeu NIE 2 Polska
413 Michał Wachocki Konin - 1 - NIE 1 Polska
414 Sławomir Gajda ŁASK - 1 JASTRZĄB 32BLotT NIE 7 Polska
415 NATALIA SZKALSKA Koło - 1 drużyna marzeń NIE 1 polska
416 Radosław Żabiński Włocławek - 1 Anwil Team NIE 1 Polska
417 Waldemar GOCZYŃSKI sierpc - 1 TKKF Kubuś Sierpc NIE 3 Polska
418 Iwona Kacała Powiercie - - drużyna marzeń NIE 1 polska
419 Grzegorz Iwiński Konin - 1 - NIE 1 Polska
420 JANUSZ RUPNIK Grabieniec - 1 KB GEOTERMIA UNIEJÓW NIE 3 polska
421 Piotr Kalinowski Koło - 1 niezrzeszony NIE 10 Polska
422 Marek Nowakowski Wloclawek - - - NIE 1 Polska
423 Katarzyna Sikorska Koło - 1 Drużyna Marzeń NIE 1 polska
424 Magdalena Zakrocka Koło - 1 Drużyna Marzeń NIE 1 polska
425 Dorota Kaźmierczak Koło - - Drużyna Marzeń NIE 1 Polska
426 Bartosz Spychalski Kalisz - 1 KTK Cyklista Kalisz NIE 1 POLSKA
427 Robert Błaszczyk Aleksandrów Łódzki - 1 KB GEOTERMIA UNIEJÓW NIE 1 Polska
428 Małgorzata Śliwicka Osiek Mały - - Marzeń NIE 2 Polska
429 Magdalena Wiśniewska Osiek Mały - - - NIE 1 POLSKA
430 Krystian Szafrański Grzegorzew - - - NIE 2 Polska
431 Daniel Matusiak Łódź - 1 NOVAMED.PL NIE 1 polska
432 KATARZYNA OLEŚ Łódź - 1 NOVAMED.PL NIE 3 POLSKA
433 WOJCIECH NOWAK Chodzież - 1 - NIE 1 Polska
434 tomasz kniaź Koło - 1 - NIE 3 polska
435 Paweł Talaga Dąbie - 1 MKS Zryw Dąbie NIE 2 Polska
436 Patrycja Szczesiak Koło - 1 Drużyna Marzeń NIE 1 polska
437 Dominika Budzińska Koło/Poznań - - UEP NIE 2 Polska
438 Dorota Szkudlarek Koło - 1 Drużyna Marzeń NIE 1 Polska
439 Dominik Piłka Gozdów - - Balls With Power NIE 3 Polska
440 Radosław Wypychowski Bielawy - 1 Szanuj Bieniszew NIE 2 Polska
441 Waldemar Michalak Kutno - 1 - NIE 2 polska
442 Karol Owczarek Konin - 1 ZaDyszka NIE 1 polska
443 Anna Kluska Koło - 1 Drużyna Marzeń NIE 1 polska
444 Artur Markiewicz Poddębice - 1 Poddębicki Kb Zdyszani.pl NIE 1 Polska
445 Joanna Ratajczak Ruszków Pierwszy - 1 Drużyna Marzeń NIE 1 Polska
446 Paweł Wilk Włocławek - 1 - NIE 2 Polska
447 Daniel Kowalczyk Osiek Wielki - - - NIE 1 Polska
448 Marta Frąckowiak-Pięta Luboń - 1 TopFarm NIE 1 polska
449 Tomasz Pięta Luboń - 1 Topfarm NIE 1 Polska
450 ZBIGNIEW OKRASKA Skierniewice - 1 ANDRE TEAM NIE 1 PL
451 ANDRZEJ OGŁY Konin - 1 ANDRE TEAM NIE 1 PL
452 EMILIAN MOCZYŃSKI Konin - 1 ANDRE TEAM NIE 1 PL
453 ADAM KASPRZAK Konin - 1 ANDRE TEAM NIE 1 PL
454 Tomasz SZMATAŁOWSKI Koło - 1 ANDRE TEAM NIE 2 PL
455 PAWEŁ JANCZAK Koło - 1 ANDRE TEAM NIE 2 PL
456 Arkadiusz BURDZIK Tychy - 1 ANDRE TEAM NIE 1 PL
457 WIOLETTA SOLECKA Radonie - 1 ANDRE TEAM NIE 1 PL
458 EDWARD NOWAK Mikołów - 1 ANDRE TEAM NIE 1 PL
459 Marcin MIELCZAREK Koło - 1 ANDRE TEAM NIE 1 PL
460 RADOSŁAW OCALEWSKI Koło - 1 ANDRE TEAM NIE 1 PL
461 JOLANTA PIEKARSKA Konin - 1 ANDRE TEAM NIE 2 PL
462 WALDEMAR MACHELSKI Koło - 1 ANDRE TEAM NIE 2 PL
463 PAWEŁ BRYZGALSKI Konin - 1 ANDRE TEAM NIE 3 PL
464 MIŁOSZ KOSIŃSKI Grzegorzew - 1 ANDRE TEAM NIE 4 PL
465 ANNA ANDRE Konin - 1 ANDRE TEAM NIE 1 PL
466 PAWEŁ WAŚCIŃSKI Koło - 1 ANDRE TEAM NIE 1 PL
467 PAWEŁ SIKORSKI Koło - 1 ANDRE TEAM NIE 1 PL
468 PAWEŁ MACIEJEWSKI Koło - 1 ANDRE TEAM/FITNESS KLUB KOŁO NIE 1 PL
469 Grzegorz Piątek Koło - - - NIE 4 Polak
470 KRZYSZTOF NOWOSIELSKI Dąbie - 1 MKS Zryw Dąbie NIE 8 polska
471 MARIUSZ CHOJNACKI Ceków - - - NIE 1 Polska
472 Marek Piekarski Sompolno - 1 - NIE 2 Polska
473 NORBERT HOŁDERNY Witkowo - - ALTOM GNIEZNO NIE 1 POLSKA
474 Jarosław Maciaszek Koło - 1 - NIE 1 Polska
475 Darek Warylewski Łochowice - - Gala24.pl Team NIE 1 polska
476 ARTUR STRZELECKI Piotrków Trybunalski - 1 - NIE 1 polska
477 Marek Łyjak Konin - - Motokonin NIE 1 Polska
478 Bernadeta MANDOSIK grudziądz - 1 TEAMOCHAL NIE 1 Polska
479 JERZY MANDOSIK grudziądz - 1 TEAMOCHAL NIE 1 Polska
480 Krzysztof Czajkowski Powiercie Kolonia - - Kolski Klub Miłośników Biegów Górskich "MORENA DĄBROWICE" NIE 1 Polska
481 Rafał Głuchowski Koło - - Brak NIE 7 Polska
482 marcin kwiatkowski laziska - - alfa NIE 1 polak
483 Paweł Janicki Koło - - Janiccy TEAM NIE 1 Polska
484 Bartosz Mocarski Poznań - 1 Topfarm NIE 1 Polska
485 PIOTR DERESZEWSKI Przedecz - 1 - NIE 1 POLSKA
486 Adam Olszewski Nowy Kobrzyniec - - kb lech rypin NIE 2 polska
487 Adam TOMCZYK Koło - - - NIE 3 POLSKA
488 Krzysztof Raczyński Bydgoszcz - 1 - NIE 1 polska
489 Aleksandra Kolasiewicz Łowicz - - - NIE 1 Polska
490 Agnieszka Kowalkowska Poznań - - SJN Deutsch-Meister NIE 1 polska
491 Łukasz Barcz Gliwice - 1 BW Team NIE 1 Polska
492 Jacek Szybiński rybnik - 1 BW Team NIE 1 Polska
493 Tomasz Białas Łódź - 1 EVErRUN NIE 1 polska
494 Iwona Marciniak Koło - - Drużyna Marzeń NIE 1 Polska
495 Piotr Kaczmarek Gniezno - 1 Velux Gniezno NIE 1 POLSKA
496 Julita Szczepankiewicz krośniewice - 1 Niezrzeszona NIE 1 Polska
497 Krzysztof SZYMANOWSKI Koscian - 1 www.rehabilitacjahetman.pl / Sana NIE 4 Pol
498 Milena Tomaszyk Koscian - - www.rehabilitacjahetman.pl / Sana NIE 1 Pol
499 Karol Grabarek Bolesławów - - - NIE 2 Polska
500 LUKASZ JUREK Janikowo - 1 - NIE 1 POLSKA
501 Krzysztof Migdalski Koło - - - NIE 3 Polska
502 Anna Dziekan Marzenin - 1 runfollowme.pl NIE 1 Polska
503 Łukasz Leszcz Mikołajówek - 1 - NIE 1 Polska
504 Jarosław Wyrębski Bydgoszcz - - TEAMOCHAL NIE 2 Polska
505 Błażej Kwaśniewski Wrocław - - - NIE 1 Polska
506 Joanna Bestrzyńska Gądki - - KB Maniac Poznań NIE 2 pol
507 Tomasz Smentek Sompolno - 1 - NIE 2 Polska
508 Aneta Celińska-Piguła Koło - - - NIE 2 polska
509 Jakub Ostrowski Ponętów Górny - - - NIE 1 Polska
510 Marcin Koziołek Wolsztyn - - Wolsztyński Klub Biegowy NIE 1 Polska
511 Wojciech Łęski Kietlin - 1 EVErRUN / Piwni Aktywni NIE 1 polska
512 Krzysztof Kędzierski Gostynin - 1 - NIE 1 polska
513 Dorota WIŚNIEWSKA Władysławów - - BASZTA WYSZYNA NIE 1 Polska
514 KRZYSZTOF WYSOCKI Konin - 1 KB Aktywni Konin NIE 2 POLSKA
515 Stanisław Piórkowski sierpc - - - NIE 1 Polska
516 Adam Matysiak Tarnowo Podgórne - 1 5 minut dystansu NIE 2 polska
517 Oliver Kujawski Koło - 1 - NIE 1 polska
518 Paweł Cichy ŁASK - - Jastrzębie Łaskie NIE 1 POLSKA
519 Mariusz Mann Zduńska Wola - 1 BBL Zduńska Wola NIE 1 polska
520 Magdalena Radzik Jelenia Góra - - TS REGLE SZKLARSKA PORĘBA NIE 1 Polska
521 JANUSZ ROŻEK GOLINA - 1 KB Wartko NIE 2 polska
522 Marcin Leszcz Osiek Wielki - 1 - NIE 5 Polska
523 Mateusz Sieczkowski Kłodawa - 1 - NIE 1 polak
524 Radosław Namyślak Koło - - niezrzeszony NIE 1 polska
525 Arkadiusz Krygier Koło - - Politechnika Poznańska NIE 1 Polska
526 Marcin Lewandowski Włocławek - - bez klubu NIE 2 polska
527 MARCIN WASIAK Koło - - Stowarzyszenie NIE 5 polska
528 ANNA SZYSZKA SADOWNE - - LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA NIE 1 POLSKA
529 Sebastian Lipiec Kutno - 1 - NIE 1 Polska
530 Piotr Małek Turek - 1 Turek Biega NIE 1 polska
531 Andrzej Romek Sieradz - 1 - NIE 1 Polska
532 Krzysztof Bałatka Kutno - - AZS WSGK KUTNO NIE 3 Polska
533 Przemysław Błaszyk Pniewy - - MLUKS Triathlon Koło NIE 3 Polska
534 Agata Błaszyk Koło - - MLUKS Triathlon Koło NIE 12 Polska
535 Zbigniew KRÓLIKOWSKI sierpc - 1 - NIE 1 polska
536 Anita Wszelak Włocławek - 1 - NIE 1 Polska
537 RAFAL OLIWECKI Krzymów - 1 - NIE 1 polska
538 Tomasz Żmuda Drzonowo - 1 CW FANZA Kołobrzeg NIE 1 Polska
539 Beata Pawełkiewicz Koło - 1 - NIE 1 Polska
540 Halina Karnatsevich GRODNO - - - NIE 3 Belarus
541 Haron Sirma Eldoret - - SKKS Dorcus Sport NIE 1 KENIA
542 Dorcus CHESANG Iten - - SKKS Dorcus Sport NIE 1 KENIA
543 Gladys CHEBOI Kapcherop - - SKKS Dorcus Sport NIE 1 KENIA
544 Launen KWALIA Eldoret - - SKKS Dorcus Sport NIE 2 KENIA
545 Pawel Wojtczak Gostynin - 1 Plock biega No age limit NIE 3 Polska
546 Wiktor Kieliszak Lądek - - - NIE 1 Polska
547 Emil Dobrowolski Chotomów - - LŁKS Prefbet Śniadowo NIE 2 Polska
548 KRZYSZTOF Zakrzewski Palędzie - 1 3:33TEAM NIE 5 polska
549 Bogumił Nowicki Koło - - - NIE 3 POLSKA
550 Janusz Bojakowski wieluń - 1 - NIE 1 polska
551 Anna Przybylska Koło - - MLUKS Triathlon Koło NIE 4 Polska
552 Dominik Nowakowski Lądek - - - NIE 1 Polska
553 katarzyna lewandowska KRUSZWICA - - - NIE 1 polska
554 Radosław MAŁECKI Chojny - - JRW NIE 3 Polska
555 Andrzej Gierkowski Włocławek - 1 Anwil Team NIE 1 polska
556 Agnes CHEBET Eldoret - - Benedek-Team NIE 1 Kenya
557 Stellah jepngetich BARSOSIO Eldoret - - Benedek-Team NIE 1 Kenya
558 Abel Kibet ROP Eldoret - - Benedek-Team NIE 1 Kenya
559 Hillary Kiptum Maiyo KIMAIYO Eldoret - - Benedek-Team NIE 1 Kenya
560 Henry KEMBOI Eldoret - - Benedek-Team NIE 1 Kenya
561 Silas Kiprono TOO Eldoret - - Benedek-Team NIE 1 Kenya
562 Marek Kowalski Golub-Dobrzyń - - ZaDyszka NIE 2 Polska
563 MIROSLAW DERENDA INOWROCLAW - 1 - NIE 1 POLSKA
564 Michał Cichy Koło - - - NIE 4 polska
565 Robert Ślęzak Szczekociny - 1 - NIE 1 polska
566 JADWIGA WIKTOREK Łódź - 1 ŁÓDŹ RUNNIG TEAM NIE 1 POLSKA
567 Irena Somova GRODNO - - Grodno-run TAK 2 Belarus
568 JULIAN MARAŃDA Barłogi - 1 Niezrzeszony NIE 15 Polska
569 PAWEŁ KWIATKOWSKI ŁASK - - Jastrząb 32BLot NIE 1 POLSKA
570 Maciej Antkowiak Konin - - KONIN.PRO NIE 3 Polska
571 Jan Ignasiak Sieradz - - RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAM NIE 10 POLSKA
572 Paweł Janiak Turek - 1 - NIE 1 Polska
573 Konrad Jabłoński Dąbie - 1 MKS ZRYW DĄBIE NIE 1 PL
574 Pavel Veretskyi Ukraine - - Chemik noxy Pulawy NIE 2 Ukrainec
575 Mariusz Pigulski Konin - 1 KMP Konin NIE 1 Polska
576 Bogdan Semenowycz Kiwszowata - - Finisz-Kalisz NIE 2 UKRAINA
577 Marcin Siemiński Kietlin - 1 EVErRUN / Piwni Aktywni NIE 1 PL
578 Ewelina Krygier Koło - - WSB NIE 1 polska
579 Piotr KOTFAS GRODNO - 1 OSP GRODNO NIE 4 Polska
580 Janusz Jarzyński Konin - - - NIE 1 Polska
581 Aleksandra Brzezińska Bydgoszcz - - - NIE 1 Polska
582 Sobiesław Kozłowski Grodzisk Mazowiecki - 1 X NIE 1 Polska
583 Tomasz Ewert Przedecz - 1 - NIE 1 Polska
584 Paweł Kruzel Pakość - 1 nie NIE 1 Polska
585 Paweł Pawełkiewicz Koło - 1 - NIE 1 polska
586 Piotr Żygowski Gdynia - 1 - NIE 1 polska
587 Grzegorz GRALAK Dąbie - 1 MKS Zryw Dąbie NIE 1 Polska
588 Przemysław Dąbrowski Kutno - 1 - NIE 1 polska
589 DOROTA BOGDAŃSKA Konin - 1 Konin NIE 1 Polska
590 WALDEMAR BOGDAŃSKI Konin - 1 Konin NIE 1 Polska
591 Piotr Nowaczyk Kazimierz Biskupi - 1 Konin NIE 1 Polska
592 Krzysztof Sawicki Koscielec - 1 - NIE 2 Polska
593 Paulina Janik Jelenia Góra - - TS Regle Szklarska Poręba NIE 1 Polska
594 Paweł Dembski Skórzewo - - - NIE 1 Polskie
595 ŻANETA MICHALSKA PRZYBYLSKA Gniezno - 1 Wełnica Biega NIE 1 polska
596 PRZEMYSŁAW PRZYBYLSKI Gniezno - 1 Wełnica Biega NIE 1 polska
597 Tomasz Łukaszewski Poznań - - KB Maniac Poznań NIE 3 POLSKA
598 Marcin Kęsy Poznań - - TriRun/KawaKamp NIE 2 polska
599 PRZEMYSŁAW LEWANDOWSKI Konin - 1 - NIE 1 Polska
600 Dawid Drozdowski Konin - 1 APACHE - KONIN NIE 1 POLSKA
601 Dawid Talikadze Kościan - - LKS Sana Kościan NIE 1 Polska
602 Karol Szczepanski Poznań - 1 Piotr i Paweł Marka Formy NIE 1 polska
603 Joanna Piekarczyk Posada - - KKS ENDORFINY NIE 2 Polska
604 Katarzyna ŁUBIK Posada - - KKS ENDORFINY NIE 3 polska
605 MAGDALENA BORUSZEWSKA Koło - - BRAK NIE 1 POLSKA
606 Bogusław Nowalski Sieradz - - Rajsport Active Anton Team NIE 2 POLSKA
607 Andrzej Pernak Poznań - 1 - NIE 1 polska
608 Adam Wiliński Falkowo - 1 - NIE 1 polska
609 Krzysztof MARCYJANIAK RADZIEJÓW - 1 KS ZRYW Radziejów NIE 1 Polak
610 Ruslan Pechnikov Ukraine - - - NIE 1 Ukraine
611 Grzegorz Malicki Nowy Kazanów - - Nowy Kazanów NIE 6 POLSKA
612 Henryk Szcześniak Kościelec - - Ciapol NIE 3 Polska
613 Kacper Żórawski Sieradz - 1 sieradzbiega.pl NIE 2 POLSKA
614 Paweł Goździewicz Gdynia - - BIEGAMYRAZEM.PL NIE 1 POLSKA
615 Magdalena Kociak Koło - - - NIE 2 polska
616 Zbigniew Kułakowski Koło - 1 - NIE 2 POLSKA
617 KRZYSZTOF PRZYBYLSKI Gniezno - 1 GNIEZNO BIEGA NIE 1 Polska
618 Zbigniew Szymański Koło - - Brak NIE 25 Polska
619 Krzysztof Chrzanowski Chojny - - BUD-REM koło NIE 10 Chojny
620 Kasia Kuchnicka Rypin - - kb lech rypin NIE 1 polska
621 Kamil Czubiński Olszówka - - - NIE 1 Polak
622 Dominika Napieraj Wrocław - 1 CITY TRAIL Team NIE 1 Polska
623 Katarzyna WERNER Malanów - - KKB Finisz Kalisz NIE 8 PL
624 Kamil Poczwardowski Szczutowo - - Państwowa Straż Pożarna Sierpc NIE 3 POLSKA
625 Marek Poczwardowski Szczutowo - - TKKF Kubuś Sierpc NIE 1 POLSKA
626 EDYTA NADOLSKA Konin - 1 START-META KONIN NIE 1 POLSKA
627 Paweł Czyżewski Poddębice - - KB GEOTERMIA UNIEJÓW NIE 1 Polska
628 Łukasz Hładuński ŁASK - 1 mBank NIE 1 Polska
629 Paweł Kujawski Koło - 1 - NIE 4 Polska
630 Bartosz Bernaciak Brody - 1 LKB RUDNIK NIE 1 Polska
631 Sylwester Dudek Brody - 1 LKB RUDNIK NIE 3 Polska
632 CEZARY SMARZEK ŁASK - - BIEGING TEAM ZELÓW NIE 2 Polska
633 Damian Kucharski Częstochowa - - Zabiegani Częstochowa NIE 1 po;ska
634 Marcin Kokot Konin - - - NIE 2 polska
635 MARCIN Gabrysiak Sieradz - - - NIE 1 Polska
636 KONRAD KOSECKI Aleksandrów Łódzki - - KB GEOTERMIA UNIEJOW NIE 1 polska
637 Michał Niewiarowski Kłodawa - - solniczki Kłodawa NIE 3 POLSKA
638 MICHAŁ PIOTROWICZ Sieradz - - Rajsport Active Anton Team NIE 1 POLSKA
639 ŁUKASZ RAKOWICZ Konin - - ANDRE TEAM NIE 1 PL
640 GRZEGORZ GEMBICKI Koło - - ANDRE TEAM NIE 1 PL
641 MARIUSZ GREBER Koło - - ANDRE TEAM NIE 1 PL
642 Adrian Klonowski Włocławek - - LKS VECTRA NIE 1 Polska
643 Artur Kamiński Nowe Proboszczewice - - PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT NIE 10 POLSKA
644 Marek Kędzior Rypin - - KLUB BIEGACZA LECH RYPIN NIE 1 Polska


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 146
Mężczyźni 498
Wszyscy 644