Zapisz się na zawody
Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Marzka Janerka Moroń Chorzów BIEG NA ORIENTACJĘ - 1 Dziabnięci
2 Bożena Latała Kraków BIEG NA ORIENTACJĘ - 1 -
3 Jarosław Latała Kraków BIEG NA ORIENTACJĘ - 1 PKO Bank Polski
4 Andrzej Korba Kraków BIEG NA ORIENTACJĘ - 1 -
5 Marek Porębski Targowisko BIEG NA ORIENTACJĘ - 1 Niepołomice Biegają
6 Sebastian Szczepański Kopytówka BIEG NA ORIENTACJĘ - 1 Kopytko
7 Marek Latusek Łaziska Górne BIEG NA ORIENTACJĘ - 1 Formacja Śląsk
8 Piotr Duśko Kraków BIEG NA ORIENTACJĘ - 1 Formacja Śląsk
9 Konrad Ciuraszkiewicz Olkusz BIEG NA ORIENTACJĘ - 1 UltrAspire Polska
10 Irek Towarek Gliwice BIEG NA ORIENTACJĘ - 1 Marina Gliwice
11 Paweł Wolak Węgrzce Wielkie BIEG NA ORIENTACJĘ - 1 -
12 Iwona Ćwik Tychy BIEG NA ORIENTACJĘ - 1 Majlo i spółqa
13 Robert Zamojski Gliwice BIEG NA ORIENTACJĘ - 1 Majlo i spółqa
14 Mateusz Kaźmierczak Żory BIEG NA ORIENTACJĘ - 1 EventyrTeam
15 Jerzy Lekki Bielsko-Biała BIEG NA ORIENTACJĘ - 1 Lekki Team
16 Dawid Studencki Kościelisko BIEG NA ORIENTACJĘ - 1 Feliz Factory
17 Damian Knapik Zakopane BIEG NA ORIENTACJĘ - 1 Klub Meduza
18 Tomasz Kos Tychy BIEG NA ORIENTACJĘ - 1 Państwowa Straż Pożarna Bytom
19 Piotr Leja Zakopane BIEG NA ORIENTACJĘ - 1 arch. ARQ
20 Adrian Król Tworóg BIEG NA ORIENTACJĘ - 1 BnO Tworóg
21 Franciszek Porabik Zakopane BIEG NA ORIENTACJĘ - 1 -
22 Tomasz Danek Liszki BIEG NA ORIENTACJĘ - 1 -
23 Małgorzata Danek Liszki BIEG NA ORIENTACJĘ - 1 -
24 Tadeusz Piłkowski KARCZEW BIEG NA ORIENTACJĘ - 1 tadziu32167.blogspot.com

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Michał Kożuch Brzezna BIEG GÓRSKI - 1 RedLineTeam
2 Mirosław Prędki Przysieki BIEG GÓRSKI - 1 Jasło
3 Aldona Jarosz-Piwońska Góra Kalwaria BIEG GÓRSKI - 1 -
4 Tymoteusz Bąk Ruda Śląska BIEG GÓRSKI - 1 -
5 Damian Porc Dąbrowa Górnicza BIEG GÓRSKI - 1 -
6 Mateusz Ogorzałek Brzezna BIEG GÓRSKI - 1 RedLineTeam
7 Mirosław Gucwa Krasne BIEG GÓRSKI - 1 -
8 Szymon Wrzosek Dwikozy BIEG GÓRSKI - 1 -
9 Krzysztof Ryłko Oświęcim BIEG GÓRSKI - 1 Zadyszka Oświęcim
10 Rafał Słociak Opole BIEG GÓRSKI - 1 NUTRICIA
11 Łukasz Jamborski Kraków BIEG GÓRSKI - 1 Night Runners
12 Piotr Dzioboń Nowy Targ BIEG GÓRSKI - 1 Wartkie Kiyrpce
13 DARIUSZ GUZOWSKI Trzebielino BIEG GÓRSKI - 1 ULKS Talex-Borysław Borzytuchom
14 Zbigniew Malec Kraków BIEG GÓRSKI - 1 Canislandiateam
15 Magdalena Malec Kraków BIEG GÓRSKI - 1 Canislandiateam
16 Dominik Jagieła Krosno BIEG GÓRSKI - 1 GOPR Bieszczady KBL
17 Jakub Bem Kraków BIEG GÓRSKI - 1 Nowa Huta Team
18 Robert Faron Zalesie BIEG GÓRSKI - 1 Salco Sport Team
19 Sebastian Florek Gaboń BIEG GÓRSKI - 1 Norafsport
20 Maciej Antolak Nowy Targ BIEG GÓRSKI - 1 -
21 Katarzyna Węgrzyn Nowy Targ BIEG GÓRSKI - 1 -
22 Jarek Gniewek Bielsko-Biała BIEG GÓRSKI - 1 Ultra Beskid Sport
23 Ewelina Czernecka Myślenice BIEG GÓRSKI - 1 CROSS-SPOT
24 Krzysztof Olejarz Nowy Targ BIEG GÓRSKI - 1 ZEW NIEDZICA S.A.
25 Rafał Klecha Zakopane BIEG GÓRSKI - 1 Fireman
26 BOGUSŁAW BARAŃSKI Trzebiatów BIEG GÓRSKI - 1 -
27 Przemek Stobierski Michałowice BIEG GÓRSKI - 1 Beneficjenci Regeneracji
28 Sylwia Palka Warszawa BIEG GÓRSKI - 1 -
29 Kuba Sadowski Warszawa BIEG GÓRSKI - 1 -
30 Łukasz Jankowski Katowice BIEG GÓRSKI - 1 Training- Connecting People
31 Filip Kuźniak Katowice BIEG GÓRSKI - 1 -
32 Tomasz Wentland Kraków BIEG GÓRSKI - 1 NOWA HUTA TEAM
33 Krzysztof Czarnecki Kraków BIEG GÓRSKI - 1 Night Runners
34 Robert Radzik Biała Niżna BIEG GÓRSKI - 1 -
35 Łukasz Szlachtowski Nowy Targ BIEG GÓRSKI - 1 -
36 Piotr Chuchmała Ostrowiec Świętokrzyski BIEG GÓRSKI - 1 biurodelfin.pl
37 Bogdan Mystek Olkusz BIEG GÓRSKI - 1 OSV TEAM OLKUSZ
38 Mariusz Izdebski Olkusz BIEG GÓRSKI - 1 OSV TEAM OLKUSZ
39 Marcin Włodarski Wrocław BIEG GÓRSKI - 1 Team 6
40 Janusz Ceremuga MAKÓW PODHALAŃSKI BIEG GÓRSKI - 1 -
41 Magdalena Lekki Bielsko-Biała BIEG GÓRSKI - 1 Lekki Team
42 KRZYSZTOF ŚWIDER Wrocław BIEG GÓRSKI - 1 -
43 Jakub Lasek Opole BIEG GÓRSKI - 1 KW Opole
44 Paweł Gąsiorek Jabłonna BIEG GÓRSKI - 1 -
45 Olga Łyjak Kościelisko BIEG GÓRSKI - 1 biegamwgorach.pl
46 Bartek Kujawski GORLICE BIEG GÓRSKI - 1 Grupetto Gorlice
47 Norbert Jachymczyk Jaworzno BIEG GÓRSKI - 1 KB MCKIS JAWORZNO
48 Jerzy Krzemiński Warszawa BIEG GÓRSKI - 1 -
49 Dominik Bilkowski Kraków BIEG GÓRSKI - 1 Nowa Huta Team
50 Zbigniew Stefański Libiąż BIEG GÓRSKI - 1 -
51 Anna Mazur Warszawa Mokotów BIEG GÓRSKI - 1 Banda Łysego
52 Witold Rybarz brzeszcze BIEG GÓRSKI - 1 Żwirownia Przecieszyn
53 Grzegorz Zinkiewicz Bielsko - Biała BIEG GÓRSKI - 1 Trening Zdrowego Życia
54 Krzysztof Kropeczka Nigot Warszawa BIEG GÓRSKI - 1 9 Dywersyjna
55 Dominik Gomółka Wrocław BIEG GÓRSKI - 1 Politechnika Wrocławska
56 Paolo DAVI Kraków BIEG GÓRSKI - 1 Cisco
57 Tomasz Dziedzina Kraków BIEG GÓRSKI - 1 Night Runners
58 Andrzej Szlachtowski Nowy Targ BIEG GÓRSKI - 1 -
59 Katarzyna Galewicz Libertów BIEG GÓRSKI - 1 -
60 Mirosław Borycki Katowice BIEG GÓRSKI - 1 -
61 Sławomir Walaszczyk Jasło BIEG GÓRSKI - 1 -
62 Adam Czernecki Myślenice BIEG GÓRSKI - 1 -
63 Arkadiusz Buźniak Nowy Sącz BIEG GÓRSKI - 1 Brygada Beskidów
64 Marek Bębenek Myślenice BIEG GÓRSKI - 1 -
65 Michał Garbacik Kraków BIEG GÓRSKI - 1 WKS Wawel
66 Sławomir Tokoń Myślenice BIEG GÓRSKI - 1 TKKF UKLEJNA

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Jan Bogdanowski Nowy Targ BIEG NA ORIENTACJĘ - - -
2 Kamil Michnol Siemianowice Śląskie BIEG NA ORIENTACJĘ - - -
3 MARCIN IGNACYK Kraków BIEG NA ORIENTACJĘ - - -
4 Małgorzata Wicha Kraków BIEG NA ORIENTACJĘ - - WKS WAWEL Kraków
5 Andrzej OSYSZKO Nowy Wiśnicz BIEG NA ORIENTACJĘ - - CoffeeTech - Serwis Team
6 Izabela OSYSZKO Nowy Wiśnicz BIEG NA ORIENTACJĘ - - CoffeeTech - Serwis Team
7 Tomasz Talaga Dąbrowa BIEG NA ORIENTACJĘ - - MKS Wyzwolenie
8 Zbigniew Jaworski Kluszkowce BIEG NA ORIENTACJĘ - - -
9 Zbigniew Mossoczy Zabierzów BIEG NA ORIENTACJĘ - - bikeBoard
10 Szymon Pietrowski Aleksandrów Łódzki BIEG NA ORIENTACJĘ - - KS Koniec Kiepszczenia
11 Sebastian Gogol Orzesze BIEG NA ORIENTACJĘ - - -
12 Kamila Podlasek Kraków BIEG NA ORIENTACJĘ - - -
13 Piotr Gawlikowski Józefosław BIEG NA ORIENTACJĘ - - UNTS
14 Piotr Gębala Jastrzębie-Zdrój BIEG NA ORIENTACJĘ - - -
15 Aleksander Ropielewski Czarnów BIEG NA ORIENTACJĘ - - -

Lp. Imię Nazwisko Miejscowość Dystans Kategoria Opłata Drużyna
1 Damian Kucharski Częstochowa BIEG GÓRSKI - - Zabiegani Częstochowa
2 Marta Piętka Warszawa BIEG GÓRSKI - - -
3 Wiktor Majchrowicz Rogi BIEG GÓRSKI - - Rotmistrzowi Chwała
4 rafal lewandowski Walbrzych BIEG GÓRSKI - - Narodowy-Wałbrzych
5 Marcin Renkaw Domin Nowy Targ BIEG GÓRSKI - - Running Cyclist
6 jacek rams Krakow BIEG GÓRSKI - - -
7 Beata Ciosek Chorzów BIEG GÓRSKI - - STADION ŚLĄSKI
8 Ewa Anusiewicz Podszkle BIEG GÓRSKI - - Spartanie Dzieciom
9 Piotr Mróz Nowy Sącz BIEG GÓRSKI - - Visegrad Maraton Rytro
10 Malgorzata Niemiec Kraków BIEG GÓRSKI - - Gośka Samośka
11 Marcin Słowakiewicz Nowy Targ BIEG GÓRSKI - - Amiko Team
12 Marek Stec Jabłonka BIEG GÓRSKI - - UKS Podwilk
13 JOANNA GALICA-DORULA Poronin BIEG GÓRSKI - - SiostryK
14 ANNA STOCH-MICHNA Kościelisko BIEG GÓRSKI - - siostryK
15 Jakub Kałużny Sopot BIEG GÓRSKI - - TIGER Team Palestra / OTK Rzeźnik
16 Kacper Gaździak Kluszkowce BIEG GÓRSKI - - -
17 DOROTA DĄBROWSKA Nowy Sącz BIEG GÓRSKI - - Visegrad Maraton
18 SABINA BISZTYGA Kraków BIEG GÓRSKI - - Eska
19 Magdalena Kozielska Bańska NIżna BIEG GÓRSKI - - Cor Med
20 Tomasz Kucharczyk Lubliniec BIEG GÓRSKI - - WKB META LUBLINIEC
21 Stanisław Kacwin Czorsztytn BIEG GÓRSKI - - -
22 Henryk Sobczak Nowy Targ BIEG GÓRSKI - - -
23 Dariusz Dutkiewicz Krynica-Zdrój BIEG GÓRSKI - - -
24 Stefan Baran Nowy Sącz BIEG GÓRSKI - - -
25 Ewa Pałuzewicz Nowy Sącz BIEG GÓRSKI - - -
26 MAGDALENA Antolak Ludzmierz BIEG GÓRSKI - - -
27 Kinga Pachura Mszana Dolna BIEG GÓRSKI - - Ceneria.pl/Goryonline.com
28 Magda Grabska-Kościelny Żywiec BIEG GÓRSKI - - -
29 Agnieszka Borówka Myślenice BIEG GÓRSKI - - MSG zarabie
30 Łukasz Zaborowski Drobin BIEG GÓRSKI - - -
31 Dariusz Serafin Zakopane BIEG GÓRSKI - - TG.SOKÓŁ ZAKOPANE
32 MARCIN KNUROWSKI Głogów-Przedmoście BIEG GÓRSKI - - Natural Born Runners
33 Adam Jagieła Siemianowice Śląskie BIEG GÓRSKI - - KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska
34 Łukasz Bachleda Lasek BIEG GÓRSKI - - KS OBIDOWIEC OBIDOWA
35 Mariusz Szkaradek Nowy Sącz BIEG GÓRSKI - - Visegrad Maraton Rytro
36 Krzysztof Pieniążek Kraków BIEG GÓRSKI - - H2O
37 Dawid Bulanda Nowy Targ BIEG GÓRSKI - - -
38 Daniel Uryga Kraków BIEG GÓRSKI - - -
39 Adrian Nowakowski Siemianowice Śląskie BIEG GÓRSKI - - -
40 Marzena Żuk Białystok BIEG GÓRSKI - - -
41 Bartosz Gorczyca Skołyszyn BIEG GÓRSKI - - Buff Team Polska
42 Przemysław Nowicki Szczecin BIEG GÓRSKI - - -
43 Adam Trzeciak Siepietnica BIEG GÓRSKI - - Brubeck Team
44 Sebastian Ullmann rybnik BIEG GÓRSKI - - TRUE 5 CREW
45 Dawid Atanasow Ancew Nowy Targ BIEG GÓRSKI - - Wataha Trail Team
46 Karolina Tabaszewska Zakopane BIEG GÓRSKI - - www.outdoor.org.pl
47 Grzegorz Temecki Nnowy Targ BIEG GÓRSKI - - -
48 Wioletta Handzel Kraków BIEG GÓRSKI - - GOKiS Biały Kościół
49 Przemysław Bień Ryglice BIEG GÓRSKI - - LKS Burzyn
50 Marcin Węgrzyn Nowy Targ BIEG GÓRSKI - - -
51 Jacek Piątek Dębica BIEG GÓRSKI - - -
52 Zdzisław Spyra Pszczyna BIEG GÓRSKI - - Śląska Oficyna Drukarska
53 Renata Pisarek Kraków BIEG GÓRSKI - - Klub Boccia Kraków
54 Leszek Pławecki Pszczyna BIEG GÓRSKI - - PSZCZYNA BIEGA
55 Danuta Woszczek Gołąb BIEG GÓRSKI - - UKS OLIMP KOZIENICE
56 Wojciech Rykała Myślenice BIEG GÓRSKI - - -
57 Michał Jakub Skoczylas Piaseczno BIEG GÓRSKI - - -
58 Mikolaj Kubicz Warszawa BIEG GÓRSKI - - ENTRE.PL Team
59 Andrzej Słowakiewicz Nowy Targ BIEG GÓRSKI - - Amiko Team
60 Danka Jendrichovská Presov BIEG GÓRSKI - - MARAS team
61 Tomasz Królicki Opole BIEG GÓRSKI - - -
62 Jacek Horszczaruk Warszawa BIEG GÓRSKI - - -
63 Dariusz Pagacz Nowy Targ BIEG GÓRSKI - - -
64 Artur Gruszczyński Katowice BIEG GÓRSKI - - Chaszczojeźdźcy
65 Damian Łukasik Janów Lubelski BIEG GÓRSKI - - -
66 Mariusz Hatala Bielsko - Biała BIEG GÓRSKI - - JW Nil
67 ARTUR RYBARZ brzeszcze BIEG GÓRSKI - - -
68 Grzegorz Rusin Mielec BIEG GÓRSKI - - Zabiegani Mielec
69 DANIEL WOSIK Kunów BIEG GÓRSKI - - RMD MONTRAIL TEA
70 Piotr Jenek Rabka-Zdrój BIEG GÓRSKI - - -
71 Justyna Kurczab Limanowa BIEG GÓRSKI - - -
72 ewa mól Limanowa BIEG GÓRSKI - - -
73 Mariusz Hatala Bielsko Biała BIEG GÓRSKI - - jw nil
74 Dawid Vegan Guroś Nowy Targ BIEG GÓRSKI - - wartkie kiyrpce


Statystyki:

Kategoria Liczba zawodników
Kobiety 38
Mężczyźni 141
Wszyscy 179