|
Piotr |
EWERTOWSKI |
MARKI |
1 |
MARKOWI BIEGACZE |
|
ROBERT |
MICHALSKI |
Warszawa |
1 |
Nocne Piłowanie Agrykoli |
|
Jacek |
Bajorek |
Wyszków |
1 |
IZBI KONSULTING |
|
Agnieszka |
Jasińska-Kot |
MARKI |
1 |
MARKOWI BIEGACZE |
|
Andrzej |
Starżyński |
Klementowice |
1 |
Centrum Eksportu Klementynka UMCS Lublin |
|
Stanisław |
Kamiński |
Nadarzyn |
|
GOS Nadarzyn |
|
Kazimierz |
Radomski |
Wołomin |
|
Aktywny Relaks |
|
Grzegorz |
Kaczyński |
Wyszków |
1 |
KB Wyszków |
|
Patryk |
Matejak |
Pasek |
1 |
|
|
Andrzej |
Czerczak |
Warszawa |
1 |
|
|
TOMASZ |
ROSZKOWSKI |
Warszawa |
1 |
Ja0306 Biega Ku Realizacji Celów |
|
Marek |
Oleksiak |
Chrzęsne |
|
|
|
Dariusz |
Wieczorek |
Warszawa |
|
|
|
Cezary |
Kępiński |
Wiązowna |
1 |
Legia Run Club |
|
Tomasz |
Wardak |
RADZYMIN |
1 |
RADZYMIN RUN TEAM |
|
Paweł |
Romanowski |
MARKI |
1 |
Markowi Biegacze |
|
Agnieszka |
Brogowicz Stępniewska |
Grójec |
1 |
|
|
Jerzy |
Marszałek |
Warszawa Gocław |
1 |
|
|
JOLANTA |
PIETRAS |
PRUSZKÓW |
1 |
|
|
Dariusz |
Mędrek |
Warszawa |
|
Rembertów Team |
|
Agnieszka |
Wardak |
RADZYMIN |
1 |
RADZYMIN RUN TEAM |
|
Dariusz |
Gotowiec |
Tłuszcz |
1 |
Bóbr Tłuszcz |
|
Dariusz |
Gotowiec |
Tłuszcz |
1 |
Bóbr Tłuszcz |
|
DARIUSZ |
ROMEJKO |
Komorowo |
1 |
OSTRÓW BIEGA |
|
Paulina |
Kuś |
Warszawa |
1 |
Kusie Biegają |
|
Anna |
Byczuk |
Tłuszcz |
1 |
BÓBR TŁUSZCZ |
|
ANDRZEJ |
DYMEL |
Warszawa |
1 |
Markowi Biegacze |
|
Sylwia |
Rejmentowska |
Warszawa-Wesoła |
|
|
|
Marcin |
Szczapa |
Wola Rasztowska |
1 |
Bad Boys Ostrówek |
|
Marcin |
Gałkowski |
Wołomin |
1 |
|
|
Anna |
Karłowicz |
Warszawa |
1 |
|
|
Mariusz |
Puścian |
Rysie |
1 |
KOBRA |
|
Paweł |
Krauz |
Zagościniec |
|
KP Warszawa Ursynów |
|
Wiesław |
SZLACHTA |
Warszawa |
1 |
BÓBR TŁUSZCZ |
|
Jarosław |
Kowalski |
Kobyłka |
1 |
|
|
Taduesz |
Maciążek |
Wołomin |
1 |
nasza paka biega |
|
Tomasz |
Miller |
Ząbki |
1 |
Biegam Bo Lubię Ząbki TEAM |
|
Tomasz |
Sycik |
Tłuszcz |
|
Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony KOBRA |
|
Marta |
Kania |
Warszawa |
1 |
|
|
Tadeusz |
Gołębiewski |
Wołomin |
|
huragan wołomin |
|
Katarzyna |
Kępińska |
Wiązowna |
1 |
MIEDZESZYNIAKY |
|
Jan |
Nartowski |
Warszawa |
1 |
MORT! |
|
Pawel |
Bukowski |
Klembów |
1 |
Radzymin Run Team |
|
Andrzej |
SULEWSKI |
STARY KRASZEW |
1 |
RZĄDZA KRASZEW |
|
Rafał |
Mathiak |
STARY KRASZEW |
1 |
|
|
Paweł |
Żydowo |
Dobczyn |
1 |
|
|
Artur |
Dzięcioł |
Tłuszcz |
1 |
UG Klembów |
|
Ewa |
Chacińska |
Dobczyn |
1 |
|
|
Tomasz |
Sadlik |
Mostówka |
1 |
|
|
Piotr |
Łucak |
Łochów |
1 |
CST Run Team |
|
Monika |
Gawryś |
Wołomin |
|
SSWiS Kobra |
|
Jarosław |
Rudnik |
Pasek |
1 |
Klembów Biega |
|
Agnieszka |
Pólkowska |
Postoliska |
|
Biegające 40-stki |
|
Romuald |
Pomiński |
Wołomin |
1 |
POMIN RUN TEAM |
|
Arkadiusz |
Szczotka |
Wola Rasztowska |
1 |
Wola Rasztowska |
|
Piotr |
Stach |
RADZYMIN |
1 |
RADZYMIN RUN TEAM |
|
Anna |
Przybysz |
Tłuszcz |
1 |
BÓBR TŁUSZCZ |
|
Czeslaw |
Nowakowski |
Warszawa Ursynów |
|
|
|
Monika |
Matyszczak |
Warszawa |
1 |
KENKO |
|
Konrad |
Krawczyk |
Warszawa |
1 |
|
|
Michał |
Laskowski |
Kobyłka |
|
|
|
Waldemar |
Żółciński |
Warszawa |
1 |
Grupa Biegowa UM W-wa |
|
Paweł |
Makarowski |
Warszawa |
1 |
RUNtravelFUN |
|
Oskar |
Piekut |
Tłuszcz |
1 |
Bóbr Tłuszcz |
|
AGATA |
NOWACKA |
Ostrów Mazowiecka |
1 |
OSTRÓW BIEGA |
|
Ryszard |
Opiatowski |
Kobyłka |
|
|
|
Katarzyna |
Michalik |
Wólka Kozłowska |
1 |
Bóbr Tłuszcz |
|
Michał |
Wojda |
Klembów |
1 |
Orły Klembów |
|
Paweł |
Marczak |
Warszawa |
|
Adidas Runners Warsaw |
|
Kamil |
Zieliński |
Warszawa |
1 |
|
|
Barbara |
Zielińska |
Ciemne |
1 |
|
|
agnieszka |
kerner |
Warszawa |
1 |
GRUPA BIEGOWA UM W-WA |
|
Krzysztof |
Kucucha |
RADZYMIN |
1 |
Radzymin Run Team |
|
Adam |
Mościcki |
Kobyłka |
1 |
|
|
Piotr |
Mazur |
Warszawa |
|
|
|
Tomasz |
Zając |
Kłodzko |
|
ultimasport.pl / KUSY BARDO |
|
Łukasz |
Suchenek |
Nowinki |
|
|
|
Przemysław |
Roman |
Wołomin |
1 |
|
|
Przemysław |
Kamiński |
Karpin |
1 |
|
|
Malgorzata |
Malec |
RADZYMIN |
1 |
|
|
Grzegorz |
Kuchta |
RADZYMIN |
1 |
|
|
Mateusz |
Różycki |
Nadma |
1 |
|
|
Agnieszka |
Jarząbek |
RADZYMIN |
1 |
RADZYMIN RUN TEAM |
|
Jarosław |
Przybysz |
Dobczyn |
|
Bad Boys Ostrówek |
|
ANDRZEJ |
SAWCZENKO |
Wołomin |
1 |
solo |
|
Paulina |
Szczepankowska |
RADZYMIN |
1 |
Radzymin Run Team |
|
Paweł |
Dołowy |
Ostrówek |
1 |
solo |
|
Radosław |
Stańczak |
Ostrówek |
1 |
Bad Boys Ostrówek |
|
Adrian |
Zarzecki |
Warszawa |
1 |
SBR TEAM |
|
Tomasz |
Waligórski |
MARKI |
1 |
Markowi Biegacze |
|
Anna |
Mituła |
Wołomin |
1 |
|
|
Monika |
Wojno |
Jabłonna |
|
KB Wyszków |
|
Tomasz |
Wojno |
Jabłonna |
|
KB Wyszków |
|
Marcin |
Motyczyński |
MARKI |
|
Markowi Biegacze |
|
Paweł |
Gutowski |
Dobczyn |
|
|
|
Przemysław |
Jabłoński |
Klembów |
|
OSP Roszczep |
|
EWA |
SZYSZKO |
MARKI |
1 |
Markowi Biegacze |
|
wojciech |
syrocki |
Warszawa Wola |
1 |
deltarun |
|
Łukasz |
Karwacki |
Pasek |
|
Piękni młodzieńcy |
|
Katarzyna |
Szewczyk |
RADZYMIN |
1 |
Radzymin Run Team |
|
Krzysztof |
Mamiński |
Warszawa |
1 |
Trucht Tarchomin Team |
|
Arkadiusz |
Krysik |
Tłuszcz |
1 |
|
|
Piotr |
Dudkiewicz |
Koprki |
|
Po Zdrowie W Ożarowie |
|
Anna |
Wiśniewska |
Tłuszcz |
|
|
|
Kamil |
Krysik |
Lipinki |
1 |
|
|
Monika |
Popiół |
Krusze |
|
|
|
Mariusz |
Posiewka |
RADZYMIN |
1 |
|
|
Tomasz |
Budniak |
Władysławowo |
|
KB TKKF Promyk Ciechanów |
|
Krzysztof |
Koc |
Kobyłka |
|
|
|
Katarzyna |
Pietrzykowska |
Wołomin |
1 |
1 BPanc. |
|
Małgorzata |
Antosik |
Warszawa |
1 |
Bzik Running Team |
|
Wioletta |
Falkowska |
Jarzębia Łąka |
|
Biegające 40-stki |
|
Karol |
Kosiński |
Warszawa |
1 |
Nasza paka biega |
|
Eugeniusz |
Dembiński |
Wołomin |
|
KB Huragan Wołlomin |
|
Leszek |
Borkowski |
Grabianów |
1 |
NoWi Siedlce |
|
Basia |
ŁOZAK-SEREDA |
Wołomin |
|
|
|
EDYTA |
CHORĄŻEWICZ |
Krusze |
1 |
|
|
MONIKA |
KAMIŃSKA |
Tłuszcz |
|
|
|
Eliza |
Jędrasik |
Tłuszcz |
1 |
|
|
Dorota |
Staniak |
Stare Grabie |
1 |
|
|
Agnieszka |
Szczepaniak |
Wołomin |
1 |
|
|
Sylwia |
Bielec-Michalska |
Ostrówek |
1 |
|
|
Sylwia |
Chacińska-Boruta |
Dobczyn |
1 |
|
|
Anna |
Elsner |
poświetne |
1 |
Zabiegany Wołomin |
|
Damian |
Berta |
RADZYMIN |
1 |
|
|
Anna |
Berta |
RADZYMIN |
1 |
|
|
Krzysztof |
Koc |
Kobyłka |
1 |
Nasza Paka Biega |
|
Wojciech |
Przybysz |
Wołomin |
|
newCOMER |
|
Agnieszka |
Kościańska |
RADZYMIN |
1 |
|
|
Mariusz |
Wróblewski |
Wołomin |
1 |
Nasza Paka Biega |
|
Jakub |
Piotrowski |
STARY KRASZEW |
1 |
Rządza Kraszew |
|
ANDRZEJ |
WALORYSZAK |
RADZYMIN |
1 |
|
|
Franciszek |
Niewiarowski |
Helenów |
1 |
|
|
Tomasz |
Sycik |
Tłuszcz |
1 |
SSWiS KOBRA |
|
artur |
sobiecki |
MARKI |
|
Markowi Biegacze |
|
Piotr |
Jankowski |
Kołaków |
|
|
|
Piotr |
Kowalczyk |
Warszawa |
|
|
|
Kamil |
Romanowski |
MARKI |
|
Wysportowani Racing Team |
|
Piotr |
Czapierwski |
Warszawa |
|
|
|
Mariusz |
Sobczak |
Pasek |
1 |
|
|
Wiesław |
Gumiński |
Nowy Dwór Mazowiecki |
1 |
|
|
Konrad |
Oljasz |
Stoczek |
1 |
|
|
TOMASZ |
GABINSKI |
ostrowek |
1 |
INDIWIDUALNIE |
|
Arkadiusz |
Prejna |
Klembow |
1 |
|
|
Krzysztof |
Dąbrowski |
RADZYMIN |
1 |
Radzymin Run Team |
|
Bartosz |
Michalik |
Jasienica |
1 |
Wyżyłowane Ślimaki |
|
Jarosław |
Welman |
Warszawa |
1 |
|
|
Krystyna |
Kowalczyk |
Mazowieckie |
|
Wspólna |
|
Kamil |
Dziąbor |
Zawiercie |
1 |
|
|
MACIEJ |
WAJDA |
ostrowek |
1 |
ostrowiacy |
|
Michał |
Wąsik |
Klembów |
1 |
Klembów Biega |
|
Emilia |
Sobczak |
Ostrówek |
1 |
|
|
Marek |
Tyczyński |
Sieraków |
|
|
|
Piotr |
Szczęsny |
Tłuszcz |
1 |
Chrzęsne |
|
ROBERT |
BARTCZAK |
Warszawa |
1 |
|
|
Krzysztof |
Kreid |
Adamów |
1 |
. |
|
Janusz |
Bola |
Warszawa |
1 |
BIEGUS |
|
Arkadiusz |
Białek |
Tłuszcz |
1 |
Kobraa |
|
Artur |
Wronka |
RADZYMIN |
1 |
Radzymin Run Team |
|
Kacper |
Prymas |
Jaworzyna Śląska |
1 |
|
|
Ewa |
Gadomska |
Tłuszcz |
1 |
Elavon |
|
Jerzy |
Sarnecki |
Józefów |
1 |
- |
|
Dominik |
Szulc |
MARKI |
1 |
Elavon |
|
Pawel |
Jakubas |
Warszawa |
1 |
Elavon |
|
Waldemar |
Korwin-Kowalewski |
Warszawa |
1 |
Elavon |
|
Dominik |
Kossecki |
Warsaw |
1 |
ELAVON |
|
Adam |
Prętkiewicz |
Warszawa |
1 |
|
|
Jagoda |
Szulc |
MARKI |
1 |
Elavon |
|
Jan |
Siennicki |
Tłuszcz |
1 |
|
|
Izabela |
Zalewska |
Warszawa |
1 |
Elavon |
|
Piotr |
Nadolski |
Warszawa |
1 |
|
|
Michał |
Szczepaniak |
Wołomin |
1 |
Księżyc |
|
Robert |
Duchnowski |
Wołomin |
1 |
Fundacja Morsy Wołomin Kobylka |
|
Justyna |
Zych |
Wołomin |
|
Fundacja Morsy Wołomin Kobylka |
|
Robert |
Sikorski |
Wołomin |
|
Wataha |
|
Damian |
Rosiak |
Stare Grabie |
1 |
|
|
Krystian |
Koszela |
Wołomin |
1 |
Control Naczaj Team/Morsy Wołomin Kobyłka |
|
Mirosław |
Pasek |
Czachówek |
1 |
|
|
Janusz |
Kępczyński |
Ożarów Mazowiecki |
|
|
|
Włodzimierz |
Wiśniewski |
Majdan |
1 |
|
|
Tomasz |
Dzieniszewski |
Michałów |
1 |
|
|
Paweł |
Mielczarek |
MARKI |
1 |
Markowi Biegacze |
|
Kamil |
Grzelak |
Klembów |
1 |
|
|
Krystian |
Przyszewski |
Klembów |
1 |
|
|
Bartek |
Przyszewski |
Klembów |
1 |
|
|
Alex |
Sanko |
Minsk |
|
Amatar |
|
Dariusz |
Żebrowski |
Warszawa |
1 |
JacekBiega Running Team |
|
Sveta |
Kurhanskaya |
Minsk Homel |
|
Amatar |
|
Kacper |
Wnuk |
Tuł |
|
|
|
TOMASZ |
FIRYSIUK |
Ząbki |
1 |
bagstarbiega |
|
BOGNA |
GAJ |
Warszawa |
|
Czarne Pantery |
|
Krzysztof |
Kurek |
Tłuszcz |
|
|
|
MONIKA |
OSTRZENIEWSKA |
Nasielsk |
1 |
|
|
Marek |
Mielczarek |
MARKI |
1 |
Markowi Biegacze |
|
Marek |
Przybysz |
Tłuszcz |
1 |
Bóbr Tłuszcz |
|
Pastorová |
Petra |
Ostrava |
|
Maraton klub Seitl Ostrava |
|
Otto |
Seitl |
Ostrava |
|
Maraton klub Seitl Ostrava |
|
Anna |
Gawraczyńska |
Warszawa |
1 |
|
|
Igor |
Zbrzeźniak |
Raszyn |
1 |
|
|
Tomasz |
Ziomek |
Warszawa |
1 |
LSP OKECiE |
|
JERZY |
SOSIŃSKI |
HALINOW |
|
|
|
Jacek Expedyt |
Domański |
Warszawa |
1 |
WBK Meta Lubliniec |
|
Tomasz |
Grochowalski |
Warszawa |
1 |
|
|
Mariusz |
Młynarski |
Tłuszcz |
1 |
Pepsico |
|
Anna |
Chmielowiec |
Warszawa |
1 |
KB GALERIA WARSZAWA |